Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Nyanya!

Az indulat és a vélemény két különböző dolog. Én az elmúlt hónapok alatt összeolvasott mocskos rágalomhadjárat után már a legcsekélyebb mértékben sem tudok hitelt adni az efféle hozzászólásoknak. "Az anyósa a Mávban dolgozik, ő mondta"... Hát persze.
Mintha Nagy Névtelen paródiáját olvasnám.

Igazad van, ezeknek a fórumoknak az információcsere lenne a lényege, de Kata megnyilvánulása nem tartalmaz semmiféle használható információt. Pánikkeltésre viszont annál alkalmasabb.

- Halacs -
Névtelen
 


Kedves Névtelen
Ezen az alapon az elözö hozzászólások sem tartalmaznak használható információt. Hogy kinek milyen információ használható azt mindenki maga dönti el. Amik itt elhangzanak csak tájékoztató jellegüek, mind a pozitív mind a negatív vélemények.
A negatív vélemény néha pánikkeltö, de nem hiszem, hogy Katának ez volt a szándéka. Az említett doki lejáratása annál inkább. Igaz vagy nem igaz? Egy névtelen véleménye egy névtelenebbel szemben. Akit érdekel járjon utána.
Kriszta
Nyanya
 


Kedves Névtelen/Halacs!

Elôször arra gondoltam, hogy szerintem Te nem vagy normális!!!!!!!!
Aztán arra, hogy részben megértelek.
Nézd, ezek a dolgok tényleg így estek meg. Este találkoztam a húgommal, ô mondta, hogy névvel, címmel, pontos dátumokkal igazolva - károsultként - eljárást indít a doki ellen, több anyukával együtt. Az orvosi napló számával mindent bizonyítani tud, és fog is!
Ha nem hiszed, nem érdekel, ha hozzá mész vizsgálatra és szülni, az sem érdekel, de ha mások elolvassák, és tanulnak belôle, már elértem valamit.
Ha a Te hozzátartozóddal történt volna ilyen súlyos eset, valószínu˝ te is óvnád a többieket tôle.
Remélem.

Különben pedig nem kétféle verzióban adtam elô, a MÁV-ban is ugyanezt írtam le. A húgom anyósa ott dolgozik, de ezt csak úgy tudnám bizonyítani, ha a nevét is megírnám, de remélem megérted, hogy ezt miért nem teszem meg.

Kata
Kata
 

 
 

Sziasztok

én ugyan gyerekkórházban dolgozom, mint pszichológus kb 10 éve, és rengeteg műtéten vettem már részt - érdeklődésből. Két dolgot tartanék fontosnak:
1. Az orvosok nem szentek, mindegyikük szokott hibázni, de szinte elképzelhetetlennek tartom, hogy egy db orvos önmagában akkora hibát vétsen, hogy az valaki életeébe kerül.
2. Szerintem Kata sérelmei önmaga és a környezete számára nagyon fontosak, de az olyan topikokat és fórumokat, mint ez is, nem olyan emberek olvassák, akiket az ilyesmi érdekelne, pláne nem úgy, hogy az eset nem veled Kata történt meg. Ez kb. olyan, mint amikor befekszel egy kórházi ágyra, és elmesélik neked, hogy azon az ágyon előző nap valaki mekkora kínok között lelte halálát.
Aki rémhíreket ír ill. uszít, véleményem szerint keressen hozzá más fórumot - az interneten rengeteget talál. Katának ajánlanám, hogy ha ez négy éve történt, és annak ellenére, hogy nem veled, mégis még mindig ennyire felzaklat, fordulj szakemberhez segítségért, mert szerintem komoly problémákat jelenthet a későbbiekben a feldolgozatlan trauma.
Egyébként én nem kételkedem senki ítéletében, sem az érzéseiben, de a stílusotok katasztrófális
benedek17
bendek17
 
 


Kata
Most kezd zavaros lenni. 4 éve történt és most indít eljárást??? Na itt zárjuk le ezt a témát.

Benedek17
Ritka, de nem elképzelhetettlen Kép

Kriszta
Nyanya
 


Szerintem is (zárjuk le és nem elképzelhetetlen)
bendek17
 
 


Én is csatlakozom a téma lezárását szorgalmazók sorához, csak még pár gondolat zárásképpen:

Meg kell mondjam, baromira idegesít az néhány "segítőkész" ember, akik az utóbbi hónapokban a Mávos-topikban mintegy a semmiből előtűnve - és természetesen puszta "jószándékból" - szülés közben elhalálozott nőkről, halott csecsemőkről és egyéb horrortörténetekről mesélnek gondosan ügyelve arra, hogy mindezen rémtörténeteket egy meghatározott (és eladdig megmagyarázhatatlan módon nagy népszerűségnek örvendő) orvos nevével hozzák kapcsolatba, persze lehetőleg úgy, hogy még azokon is rettegés legyen úrrá, akik nem is nála fognak szülni.


Kedves Kata!

"Nézd, ezek a dolgok tényleg így estek meg."

Milyen dolgok és hogy estek meg? A történetedből az égvilágon nem derül ki semmi, homályos zagyvalék az egész! Egyetlen motívum értelmezhető belőle világosan, nevezetesen hogy szerinted az orvos egy gyilkos. Nyanya ezt jóindulatúan "negatív vélemény"-nek titulálta, én inkább rágalmazásnak mondanám.

"...ha mások elolvassák, és tanulnak belôle, már elértem valamit."

Mi a fenéből kéne tanulni áruld már el?!

"Este találkoztam a húgommal, ô mondta, hogy névvel, címmel, pontos dátumokkal igazolva - károsultként - eljárást indít a doki ellen..."

De azért arra ugye megkérhetlek, hogy várjatok a feljelentéssel úgy január végéig, ugyanis január közepén nála fogunk szülni, és szeretném ha a nagy esemény alatt nem a perrel kéne foglalkoznia.
Ha ezt a négy évet kibírtátok feljelentés nélkül, gondolom az az egy hónap már meg se kottyan.
Előre is kösz.
Halacs
 


Kedves Mindenki!
Nem én fogalmaztam, így találtam, olvassátok:

A MÁV Kórház belso´´ vizsgálata szerint alapos a gyanú, hogy az egyik no´´gyógyász szándékosan elo´´bb indított meg szüléseket, és ezekkel több esetben súlyos komplikációkat okozott. A gyanú szerint az orvos rendszeresen az ügyeleti napjaira ido´´zítette a szüléseket. Az orvosra két ügy hívta fel a figyelmet: egy kismama szülés közben meghalt, egy másiknak pedig el kellett távolítani a méhét. A kórház feljelentést tett, a BRFK ismeretlen tettes ellen indított nyomozást.

A folytatás itt:

http://origo.hu/bunugyek/20031216nyomoznak.html


Vélemény??????????????????

Kata
Kata
 


és nem fogok gúnyolódni
Kata
 


A Magyar Rádió úgy tudja, hogy a szeptemberben elbocsátott orvos jelenleg is praktizál magánklinikáján.
(MR Online)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kata
 


Sziasztok!

Csütörtökön ultrahang vizsgálatra kell mennem a Szabolcs utcába, Hajdú doktornőhöz. Életemben nem jártam még ott, tudtok esetleg valami praktikus tanácsot adni? Én csak annyit tudok, hogy valami alagsorba kell menni, de pontosan hová is? Érdemes 8 előtt odamenni? Mekkora sorok szoktak lenni? Köszönettel,
Mariann (11+0)
Mariann
 


Mariann
Alagsor balra. Szerintem nem érdemes 8 elött odamenni. Van mikor sokan vannak, de elég gyorsan halad a sor. Ha bentfekvö betegek vannak, öket soron kívül elöre szokták venni. Nem vacakolnak senkivel egy órát. Hajdú Kriszta egyébként nagyon jó genetikus és nagyon aranyos dokinéni Kép
Kriszta
Nyanya
 


Kriszta, köszönöm a gyors választ! :-) Van ott külön szülészet-épület, vagy minden egyben van?

Férj bejöhet a vizsgálatra?

Mariann
Mariann
 


Csak beleolvastam a topikba, hogy mi a véleményetek H.Sz.-ről.
Engem speciel érdekelne mi gondol most Halacs és névtelenek, ha már olyan nagy vehemenciával támadták Katát.
Babette
Babette
 


Mariann
Föbejáraton bemész, túloldalon ki az udvarra onnan balra mészmészmész az utolsó épület (azt hiszem 10-es számu)
a szülészet-nögyógyászat. Itt lépcsön fel alagsorba le és balra. Szerintem férj bemehet.

Babette
Ha tényleg beleolvastál, akkor talán rájöhetnél, hogy Halacs = Névtelen Kép Egyébként téma lezárva.
Nyanya
 


Kriszta, megint köszönöm! :-)))
Mariann
 


Babette,

Katát továbbra is egy szarkeverőnek tartom, igazából még az sem lepne meg, ha kiderülne hogy ő küldözgette a hozzászólásai linkjét az rtl/tv2 szerkesztőségébe (ahol persze a legcsekélyebb kritika nélkül be is idézték). Nem tudom melyik a durvább az "anyósa tudja", vagy a "két anyuka halt meg a keze között" fordulat. Utóbbi egyértelmű hazugság (finomabban fogalmazva "nem felel meg a valóságnak"), előbbi - ebből kifolyólag - erősen megkérdőjelezhető.
Ha esetleg valakit érdekelne a véleményem bővebben erről az egészről, a "Máv-kórházról pro és kontra" topikban megtalálja.

No én itt tényleg lezártam ezt a témát!
Bocs mindenkitől az offért.

Üdv: Halacs
Halacs
 


Mi van Halacs, itt is rontod a levegot? boaaaa
Névtelen
 


OFF
Ma egész más forrásból és véletlenül hallottam HSz-röl. Egy kolleganön testvére szült nála. A hír állítólag igaz, szóval lehet v.mi abban amit Kata mond, csak az a történtek után 4 évvel teszek feljelentést eléggé ront a hitelességén. Egyébként az István-ban rendel.
Most már tényleg végleg kiszálok a témából, mert semmi közöm HSz-hez. Ha az én dokim lenne, egyenesen Öt kérdezném a történtekröl, ha nem kapnék választ, vagy nem merném megkérdezni az amúgy is megkérdöjelezné öszinte kapcsolatunkat. Hát ennyi.
Kriszta
Nyanya
 


sziasztok,

ma voltunk megint CTG-n és UH-on. a lányunk, aki elvileg január vége felé érkezik, nagyobb mint kéne, hogy legyen. én nem voltam ott az UH-n, de a feleségem mondta, hogy nagyobb a kelleténél. ez mit jelent? jó v. rossz? már nagyon várom, hogy velünk legyen!

amúgy mint kiderült a feleségem is 95%, hogy azért szült, mert megindította neki a HSZ. tipikus: reggel megvizsgálta, délután megszült. érdekes egybeesés! hála istennek nekünk nem lett belőle komplikáció! mellesleg az orvosunk mondta, hogy a HSZ a Szabolcsban csak rövid ideig volt. már nincs ott! elküldték!

akik kértek véleményt a Herczegh dokiról, azoknak küldtem mailt.
cyber_daddy
 
 


chris,

én is a herczegnél szültem - három éve a kisfiamat, és most várom a második fiukát, febr. közepére, egyelőre a herczeghez járok. Az első kisfiamról szintén az derült ki a terhesség vége felé, hogy nagyobb a kelleténél, a méretei minden tekintetben az átlagos intervallum legfelső szélén voltak. pedig nem szedtem se magzatvédő vitamint, se egyebeket - állítólag ezektől nagyon megnőnek. Szóval végül megbeszéltem a fiammal a pocakomban esténként (kb. a kiírt időponttól visszaszámítva 2 héttel kezdtem), hogy mindkettőnknek könnyebb lesz, ha amint csak lehet, ő elindul kifelé. elmondtam neki, hogy már nagyon szeretném látni és magamhoz öleni a papájával együtt, stb. A 38. hét legelején a több, mint 4 kilosra becsült első babám megszületett 3700 g-mal, spontánul, minden gyorsítás és kompl. nélkül 3.5 óra alatt. ugy hogy szerintem nem lesz nálatok sem semmi gond, egyébként súlybecslés terén elég gyakori a tévedés, ha már az UH nem tudja befogni a babát egy képben (vagyis félidőtől kb.)
benedek17
bendek17
 
 


Chris
Szerintem sem számít, hogy mit mérnek a valóság ettöl úgyis eltér. Nálam a gyerek feje tünt túl nagynak, ami elég ciki, mert én vékony vagyok és nagyon kicsi a medencém, úgyhogy eléggé be voltam szarva. Szerencsére végül egy teljesen normális (33cm) átméröjü baba lett. A súly anyira nem számít, bár a túl nagy súly terhességi cukorra is utalhat (nekem ez volt). A Hieten ezt idöben észreveszik, úgyhogy ettöl sem kell félned, mert ha az lenne, már rég tudnátok.
Kriszta
Nyanya
 


Sziasztok!
LÁnyok! Engem is a Hajdu drnôhöz irányított az orvosom. Kell beutaló?
Ott a HIEtÉn kell kérni az UH-hoz valami ambuláns lapot , beteglapot vagy bármit? Vagy csak a kiskönyv kell? Elôre is köszi.
Veronika
Veronika
 


Szia Veronika!

Igen, tőlem kérték a beutalót. Kartont, ilyesmit nem kell kérni, a beutaló kell, a kiskönyved és a TB kártyád. Nekem egy férfi doki csinálta az UH-t, nagyon kedves volt, mindent megmutogatott a monitoron a férjemnek is.

Üdv, Mariann
Mariann
 


Köszi Mariann! Nekem kifejezetten a Hajdu Krisztinához kellene mennem. Ő ugyanaz aki a Praxisban rendel? Vera
Névtelen
 


Vera, őszintén szólva nem ismerem Hajdú doktornőt. Nekem is hozzá szólt a beutalóm, de nem ő volt bent múlt csütörtökön. A praxisban meg még nem voltunk... Viszont ha neked konkrétan hozzá kell menni, akkor előbb szerintem telefonon érdeklődd meg, hogy mikor van ő...
Üdv, Mariann
Mariann
 


Sziasztok!
Örömmel olvasok a kórházamról mindenhol.
Azt sajnálom, hogy Herczeg doki véleményezése itt folyik, nyissatok neki külön topikot.
Én május elsejére várom a babát, cukorbeteg vagyok. Feküdtem már bent nem keveset, ismerem a kórházat, megvan a magam véleménye.
De minden infónak örülök!
naty77
 
 


Mariann!
Köszi szépen mindent, Nem volt beutalóm de mint kiderült/nekem/ nem is kellett. Megérdeklôdtük persze és nagyon kedves volt telefonon is elôzô nap. Szerencsére minden a legnagyobb rendben. Bocs hogy, csak most válaszolok de ide most néztem csak be.
Üdv és BÚÉK:
Veronika
Veronika
 


Veronika! Akkor gratula, és persze nektek is BUÉK! :-))))
Mariann
 


Vera, én most voltam a hét elején Hajdú krisztinánál (nem HIETE-s vagyok, csak ismeretség alapon kerültem oda). Nagyon kedves volt, és állítólag ő az egyik legprofibb ultrahangos. És igen, ugyanaz, mint aki a Praxisban van!:-)

Liza
bay
 
 


Sziasztok!
Tudnátok abban segíteni, hogy dr. Dancsó János a Szabolcs utcában van-e? Ha igen, vállal vajon úgy terhesgondozást, hogy a kórházba jár a kismama, nem pedig a magánrendelésére? Aki jár hozzá, kérem írjon - szeretnék a doktor úrhoz járni, de ahhoz nagyon messze van a magánrendelése, hogy meg tudnám oldani. Köszönök bármilyen infot róla!!!
Névtelen
 


Sziasztok!

Eléggé új vagyok, minden téren. Szívesen olvaslak benneteket, és próbálom befogadni az információkat, meg aztán személyesen is szeretek érdeklődni. Lesz még kérdésem, az tuti, mivel most várom az első baíbámat, és lehetnék fiatalabb is.

Egyelőre pussz,

Dica
Dica
 


Szia Dica!

Gratulálok a babához!

Hány hetes vagy? Ki az orvosod?

Ha tudok segítek, én kétszer szültem ebben a kórházban, négy éve és hét hete.

Tikva
tikva
 
 


Szia,

Dancsó János a Szabolcsban dolgozik, nála született a kisfiam októberben. Nagyon ajánlom, maximálisan meg voltam vele elégedve, az egész terhesgondozás alatt türelmesen és részletesen válaszolt minden kérdésemre. Farfekvéses nagy babám miatt császármetszésem volt, de azt is a Misgav-Ladach technikával csinálta, nagyon hamar felépültem. Ő egyébként abszolút a természetes szülés híve, csak sajnos nálam nem volt más választás. A következőt is nála szülöm, remélhetőleg természetes úton.
Szerintem hívd fel nyugodtan, hogy a kórházba is lehet-e hozzá járni, vagy csak a magánrendelésre. Ha kell telefonszám, vagy bármi más infó, szólj!

Alma
AlmaZsuzs
 


Várjál csak, most jut eszembe, hogy az egyik kolléganőm a Szabolcsban volt nála vizsgálaton, pont azért, mert messze volt neki Rákosszentmihály. Ez nem terhesgondozás volt, az igaz, szóval, az a tuti, ha rákérdezel.
AlmaZsuzs
 


Szia kedves AlmaZsuzs!
Én vagyok az a névtelen akinek válaszoltál, csak közben regisztráltam. Kép
Nagyon szépen köszönöm az infokat, sokat segítettél. Sajnos még nem egészen aktuális a dolog, még nem várok babát, két hét múlva lesz az első lombikom, ami bár az utolsó is lehetne. De már keresek olyan nőgyógyászt, aki nagyon odafigyel az emberre, pont mivel ráadásul ez nem is "sima" terhesség... Voltam már egyébként nála, tavaly csinált nekem egy átjárhatóságit.
hildegard
 
 


Sziasztok!

Ma akartam bejelentkezni a Cseh Professzorhoz vizsgalatra, amikor mondtak hogy varatlanul elhunyt. :*(
Egyszeruen nem terek magamhoz. Tobb mint 10 evig jartam hozza.

Bianka
bianka
 
 


Kedves Zsuzsa!
Háromszor szültem nála, csupa-csupa jót tudnék róla mondani! Nem egy "körbenyalogatós" típus, de mindig a helyén van az esze és a lelke, még a szülés után is nagyon jó maradt a kapcsolatunk. Nagyon hálás vagyok neki a három gyerekemért!
Emese
emese
 
 


Sziasztok!
Szeretnék tapasztaltokat kérdezni tőletek, elsősorban a koraszülött osztály, a császár és a a cukrosok infói érdekelnek.
Kérlek, írjatok mailt, mert szigorú fekvésre lettem ítélve és nem tudok sűrűn gép elé ülni.
Előre is köszi a segítséget!
naty@interware.hu
naty77
 
 


Sziasztok!
Én is a HIETE-n fogok szülni, akár már holnap, de ápr.9-re vagyok kiírva. Meg tudja valaki mondani nekem, hogy egy választott szülésznőnek mennyi pénzt szoktak adni? A dokim nem kér fix összeget, rám bizza, és tippem is van mennyit tudok majd neki adni, de a szülésznőnél elakadtam. Ha tudtok támpontot adni, azt nagyon megköszönöm.
Czy
czy
 
 


én pl. 15öt adtam 1,5 éve. Szerintem 5öt szoktak adni a nem választottnak is. Én elhatároztam, hogy 5 és 15 között adok, annak függvényében, hogy mennyire vagyok megelégedve.
Nyanya
 


Szia Nyanya!
Köszönöm szépen a segítséget!
Czy
czy
 
 


Szia Tikva!

Bár még ide írok, de mivel a Cseh prof. váratlanul meghalt, új orvost kellett választanom. Így jutottam el a Margitba. (Az van közelebb, ez csak ajánlott hely - és doki volt.)

Most léptem át a harmadik trimeszterbe, és az első babámat várom, de szívesen írok ide is, - persze, ha van időm. Kép

szia: Dica
dica
 
 


AlmaZsuzs!

Ha esetleg errejarsz. Szeretnek kerdezni ezt-azt maganban. Hova irhatok? Vagy irnal nekem az email cimemre?

Koszi
Bianka
bianka
 
 


Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata Bátor Kati szülésnőről illetve Bátorfi dokiról?

Sajnos nem tudom visszaolvasni az egész topicot így néhány kérdés talán ismétlődik:
- hány ágyasak a szobák?
- van 24 órás rooming in?
- hogyan zajlik a látogatás? Bejöhet rokon a kórterembe?

Elsőre ennyi, de remélem jöhetek még. Kép

Niácska
niácska
 
 


Niácska

Vannak kétágyas szobák és 2 db 2ágyas szobához tartozik egy fürdőszoba+wc. Viszont a szobákban van mosdó. Éjszakára elviszik a babát a csecsemősök este 10 és reggel 7 között. illetve a látogatási idő alatt, ami 1 óra, mert csak üvegen keresztül lehet megnézni a babákat, még az apukának is. Ez elég rossz, de ez van. Sorban áll a rokonság és bemondják a nevet, hogy melyik babát hozzák az ablakhoz. Rokon még a szobába sem mehet be. Van az emeleten egy vendégfogadó, vagy a folyóson lehet velük sétálgatni. Bátorfi nagyon szimpatikus doki. Szobatársamnak volt a dokija és mindig leült az ágya mellé beszélgetni. Emberileg szerintem az egyik legjobb, mást nem tudok róla.

Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Nyanya, köszi a válaszokat, újabb kérdéseim. Kép

- Meddig kell benn maradni a kórházba? (nem császár és császár után)
- Minden rokon látogatási időbe jön? Ezt hogyan szabályozzák? (én az Istvánba szültem az elsőt és oda reggeltől estig érkezett mindig valaki. Nem igazán akarták megérteni, hogy pihenem is kellene. Hiába kértem hogy menjenek el. Jött a szöveg, hogy "nekünk jogunk van látni a gyereket!")
- Szülésnél mindenki kap beöntést?
- Nincsenek is óriási kórtermek (6-8 ágyasok, mint a többi kórházban? Na nem mintha vágynék rá, csak olyan hihetetlen, hogy 2 ágyasok vannak)
- Kötelező éjjelre beadni a babát? Lehet kérni hogy hozzák ki szopira?

Niácska
niácska
 
 


Niácska

Normál szülésnél és ha a baba rendben van, akkor 5 nap. A földszintre bármikor jöhetnek, de az újszülött osztályra is fel szoktak menni. Viszont a babát csak üvegen keresztül este 6-kor láthatják a hivatalos látogatási időben. Ha jól emlékszem 5-6-ig vagy 6-7-ig. Azért tuti nem fog a rokonság egész nap zavarni, hogy joguk van a gyereket látni. Vannak többágyas szobák is, de azok nem baba-mama szobák. Nem tudom, hogy kötelező e beadni, mert bennem fel sem merült. Örültem, hogy végre alhattam.

Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Niácska!
Én is Szabolcs utcában szültem már kétszer is (utóbb 2004.02.06-án) és van jó és rossz tapasztalatom egyaránt. A rossz tapasztalatok inkább az első alkalommal "születtek". Nekem az a véleményem, hogy ez a kh nem "bababarát", hanem "orvosbarát", gondolom, ez a klinikai jellegéből adódik.
Ha nem túl későn (úgy értem a szüléshez képest) érkezel mindenképp kapsz beöntést, de egyáltalán nem kellemetlen semmilyen tekintetben (a szülésznőkről csak jókat lehet hallani).
A babákat nekünk sokszor 11 után vitték el és már reggel 6 után jöttek is. Éjszaka nem kaphatod meg, de ha tudsz fejni és leadod, akkor azt kapja meg éjszaka ha felsír. Figyel a csecsemős nővéreket és próbálj velük jóba lenni (ezt nem csak pénzzel érheted el!),sokat tudnak tenni annak érdekében, hogy úgy legyenek a dolgok ahogyan szeretnéd!
Lehet, hogy hosszú volt, bocsi. Most ezek jutottak az eszembe.
Sok sikert!
Ja és a Bátorfi szerintem is nagyon szimpatikus ember.
Borsolyka

Kép
Kép
Kép
borsolyka
 
 


Niácska
Nemsokára én is megyek még1x (8 hónap múlva) Kép
A szülésznők tényleg fantasztikusak, de a csecsemő osztály kész katasztrófa. Nekem nagyon negatív vélményem van az egész csecsemő osztályról. Viszont a dokik mind nagyon jók. Szakmailag nem hallottam rossz véleményt egyik orvosról sem, hogy emberileg milyenek az meg úgyis egyéni elbírálás. Kinek mi jön be.

Borsolyka
Kinél szültél?

Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?