Új privát üzeneted érkezett!

Wepe!
egyszer mindenki sorra kerül!!! :wink: Mi is itt mindannyian! :D
dezsina
 
 


Wepe,
még a Medilab teszt is jó. Az belemártós és lehet olyat kapni belőle, amiben 2 csík van, és elég olcsó, talán 7-800Ft.
Aztán egy pozitívat tessék tesztelni pontosan 2 hét múlva! :wink:

i.kata
 
 


Szia Wepe!

Drukkolok, hogy két hét múlva pozitív legyen a teszted! Amúgy minden rendben ment? Pontosak voltak a krio-sok?

Én holnap megyek vv-re, kapom a következő adag szurit és gyógyszert.
Vendég
 

 
 

Ladiva,
mikor is mész legközelebb a F-ba? Most jutott eszembe, hogy én 23-án leszek a 21. napomon és mennem kell vérvételre. Laborok nem hiszem, hogy működnek majd, nem?

i.kata
 
 


Kata!
23.-a szünnap.Telefonálj be és kérdezz rá. szerintem szerdán fogsz menni...
:?
Ladiva!
mesélj, mi volt ma :) :?:

Wepe!
élménybeszámolot kérünk :wink: :D :!:
dezsina
 
 


Sziasztok!

Tegnap körbe jártam a DM-t, hogy megnézzem a teszteket, de nem találtam meg, de nem voltam elég kitartó :? vagy lehet, hogy nem is lehet kapni, mintha láttam volna ....
Szeretnék +-at tesztelni :D és persze jövök majd a hírekkel :)
Reménykedem, de próbálom magam nem bele élni :!:

Két napja láttam itt a közelben, szőke hajú ikerlányokat anyukájukkal, kb. 1,5 évekesek, és olyan édik :lol:

Képzeljétek el, hogy tegnap tojásos nokedlit akartam csinálni, és amikor szaggattam a tésztát megcsúszott a fazékon a szaggató, és beleestett az egész, de úgy, hogy a jobb kézfejem is "belesett", úgy fájt, egész délután + este borogattam, még most is piros egy kicsit. Már napokkal ezelőtt azon gondolkoztam, amikor forró vízzel "működtem", hogy kell valami stabil szűrűt vennem, hogy ne egy kézzel kalimpáljak, erre beütött a krakk...
Ma lecsót csinálnék, de félek kést venni a kezembe :shock: :D

Ladiva, mi volt ma, írjál :!:
Már kedden odavitték a Kriósok, így pontosak voltak.
A Sipos doktor úr mutatta a kémcsövet, amire a nevem volt írva, és előtte már a biológusok kezelték, meg gondolom, hogy adtak hozzá antibiotikumot, mert ezt is mondták a tájékoztatásnál.

Kata, szerintem is szerdát fognak mondani a vv-re :!:
wepe
 
 


Szerintetek, az én esetemben honnan számolják a terhességet, ugyan úgy, mint szokták az utolsó mensitől :?:
wepe
 
 


Milyen bizakodó vagyok :wink:
wepe
 
 


Szép napot mindenkinek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Wepe!
Gigamegahimalájangyságú drukkok két hétig!!!!!4
És csak pozitívan :!: :wink:
Micsoda pechsorozat..... tényleg vigyázz a késsel!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Helyzet nálunk: 15. nap helyett 10. volt pé. Meg van bacikám is, amit most kezelgetek. Kaptam jó nagy kúpokat.... meg is ijedtem, amikor megláttam, mekkorák :shock: :shock: :shock: :shock:

Most várom piroskát, hogy végre megjöjjön, aztán jöhet a következő hónap Closti+Duphaston kombinációval :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És apából kirázom az összes kiskatonát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska, köszi a drukkot, Neked gyors baci küldőket küldök :!: :!: :!: :!:
UH-val nézték a peteérésedet :?:
wepe
 
 


Nem nézték.... hőmérőzöm.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja, meg volt előtte maszatolás is.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Jó rég voltam, de mindig olvaslak titeket.

Wepe!
Nagyon örülök, hogy ilyen hamar eljutottatok idáig. Szorítok ezerrel, hogy elsőre sikerüljön. Szerintem a ti eseteteknél is az utolsó mensitől számítják a terhességet, legalábbis a lombiknál így számolják.

Ladiva!
Látod mondtam, hogy nem bonyolult az injekciózás, csak úgy hangzik. Szorítok ám Nektek is.

Kívánom mindenkinek, hogy hamar bebabásodjatok és ha csak ritkán is írok, olvaslak benneteket.

Sziasztok
Lilla
Vendég
 


Köszi csajok, akkor majd hétfőn felhívom őketés megérdeklődöm, mikor mehetek. :lol:

Lilla,
nem tennél fel nekünk egy ösztönző fotót Kira babáról? :D Tudod, csak hogy levehessük a mintát :wink:

i.kata
 
 


Szia Kati!

Persze, hogy teszek fel, csak nem tudom, hogy mivel teszek jót. Nekem voltak időszakaim, amikor nem nagyon szerettem kisbabát látni és volt, hogy kimondottan ösztönzöt, hogy nekünk is mindjárt összejön. Úgyhogy csak ezért nem tettem fel, nem akarok senkit sem elszomorítani, viszont ösztönözni nagyon is.

Mi tavaly szeptember 22-én voltunk a beültetésen és már 4 hónapos a kisasszony. El sem hiszem, úgy megy az idő.

Kép

Kép

Sziasztok
Lilla
Vendég
 


Sziasztok!

Lilla!
nagyon kell ide a baba-kép :) :!: Hiszen itt muszáj látnunk, hogy sikerül valakinek! Ez valóban erőt ad! :wink:
Nagyon szép a kislányod, igazi tündérke :!: Gratulálok Nektek :!: :wink:

Kata!
akkor hétfőn kiváncsian várom mit intéztél!

Ladiva!
drukk a "szuri-mix"hez :wink: :D

Wepe!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsuzska!
én maszatolgatok már... úgyhogy nem lesz ebből nekem semmi :(
dezsina
 
 


Sziasztok !

Lilla, jó hogy benéztél, már hiányoltunk :D
Sokat változott Kira baba, és nagyon aranyos :!: :!: :!:
Személy szerint engem nem zavar, ha látok kisbabát vagy terhes anyukát, de nem vagyunk egyformák :)
Tényleg gyorsan rohan az idő, kapkodhatjuk a fejünket, a picik is olyan gyorsan megnőnek :D
További növögetést és jó egészséget kívánok Nektek :!:

Ladiva, mi újság, nem jelenkeztél :!:
wepe
 
 


Sziasztok!

Lilla,
köszi a képeket! :lol: A kisasszony nagyon szép, és az első képen olyan okosan néz. Ez így furin hangzik, de tényleg ez sugárzik az arcáról (legalábbis nekem :oops: )

Ha elkezdődik a lombikra a szurizás, akkor milyen gyakran kell menni vv-re és uh-ra? Először megyek 21. napon, aztán ha megjött, akkor megyek a 3-on?

i.kata
 
 


Lilla!
Milyen szépséges Kira baba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dezsina!
((((((Dezsina)))))
:? :( :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Voltam vv-en, minden rendben volt, szurom magam tovább, illetve a héten megyek UH-ra. Remélem, hogy növekednek a tüszőcskéim.

Lilla, nagyon helyes a kislány, igazi energiabomba volt, hogy felraktad a képét.

Többiek, mi újság veletek,
Vendég
 


Jelentem, én ismét befulladtam az éjszaka :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Hjolnap reggel irány a tüdőgondozó :? :? :? :? :? :? :?
Amúgy várom piroskát, hogy jelentkezzen végre. Csak azt nemtudom, hogy mikor fog most. Mivel a 10. napon volt a pé-m, így rövidebb hónapra számítok.... csak jönne mááááááááááááááár :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Hát rólam ennyit.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a dicséreteket.

Zsuzska!
Nem valamelyik gyógyszer mellékhatása lehet, hogy befulladsz?

Lilla
Vendég
 


Hát ez akkor kezdődött, amikor barátnőméket meglátogattuk.... náluk bejáratos a kutyus, a cica és van egy vedászgörényük is.... szóval inkább a szőrökre gondolnék.... vagy pluszban itthon van valami, ami nem tesz jót nekem.... nemtudom :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,
akkor nem allergia vizsgálatra kellene menni?

i.kata
 
 


Sziasztok!

Zsuzska!
nekem volt ilyen fulladásos 2000ben. Csak úgy jött. végigcsináltam az összes alergiás vizsgálatokat, majd a tüdőgondozásit is. aztán megállapították, hogy a tüszősmandulám (ami szinte állandóan gyulladt volt, már olyannyira, hogy nem is fájt és nem is okozott semmit) volt a bűnös. Kivették. 28 éves voltam akkor... :) Nos, nem tudom melyik a jobb :? allergia vagy mandula :roll: :?:

Ladiva!
csak ügyesen!!! :wink:
én meg menetelek tovább. Talán novemberben sikerül egy pozitivet tesztelnem. :) nem telefonáltam már be az intézetbe, mert nem akarok hamarabb menni. Jó a január :D

Wepe!
Drukkhegyek :D :wink:
dezsina
 
 


Sziasztok !

Zsuzska, tényleg menjél el kivizsgáltatni :!:
Nekem tavaly kb. ilyenkor volt egy megfázásom, amire az antibiotikum nem igazán volt jó, nem használt, és nagyon sokáig szenvedtem tőle, egyszer egy éjszaka oldalt aludtam, és arra ébredtem, hogy majdnem megfulladok, hörögtem, és szegény páromra a frászt hoztam. Rögtön elvitt az ügyeletre+a Sz.László kórházba, de nem tudtak semmit tenni. Végül is csak a pihenés, kurálgatás maradt. Ja meg az orrsövényemet akarták megcsonkítani, de nem hagytam magam :twisted:
Ladiva, +++++++++++ a tüszőnövögetéshez :D :D
Dezsina, köszi :D novemberre: II ( pálcikát ) küldök :wink:
Folyt. köv.
wepe
 
 


Kata, lassan letellik a 2 heted, szerdán mész vv-re ? :roll:
wepe
 
 


Wepe,
ha minden igaz, akkor szerdán megyek vv-re, csak ma elfelejtettem felíhvni őket, de holnap ez lesz az első dolgom, vagy a második... :oops:

i.kata
 
 


Sziasztok!

Wepe!
drukk hegyek: :D
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kata!
felhívtad őket? mit mondtak?

Zsuzska!
mikor mész kivizsgálásra? Hogy vagy?

Ladiva!
tüszőnövelőenergia :arrow: :arrow: :arrow: :wink:
dezsina
 
 


Dezsina,
felhívtam őket, de majdnem elfelejtettem megint :oops:
Zsuzsikával beszéltem és mondta, hogy csak holnap tudok menni, mert bár pénteken ők dolgoznak, de a labor nem.
Kezdek nagyon izgulni. :roll:

i.kata
 
 


Kata, akartam írni reggel, de nem akartalak zargatani :D
Ne izguljál, biztos, minden rendben lesz :wink:
De feltétlenül írjál :)
Dezsina, köszi a sok drukkot :wink:
Már számolok visszafelé, 1 hét múlva már félig kiderül :D
Zsuzska voltál a tüdőgondozóban ?
Ladiva ++++++++
wepe
 
 


Sziasztok!

Kata!
Látom, hogy kismaminak készülsz :D :!: feledékenység :D izgulás :D
Rettentően drukkolok! Délben kell telefonálni az eredményért, ugye? Írjál :!: :!:

Wepe!
mai adag pozitiv energia!:
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
drukkok mennek továbbra is... melyik is a nagy nap a tesztelésre? :oops: :?:

Ladiva!
szurihegyek? Mikor lesz UH? Tessék beszámolni!!! :twisted:
dezsina
 
 


Lányok, köszönöm mindenkinek az aggódást, olyan jól esett.

Kata!
Szerencsére tegnap reggel sikerült eljutnom a tüdőgondozóba.... a dokim szerint is asztmámmal vannak gondok inkább..... kaptam is inhalátort, egy puff reggel és egy este.... ha kevés lenne, akkor lehet növelnem kettő-kettőre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ÉS végre istenien aludtam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dezsina!
Szerencsére a manduláimat már 3 éves koromban kivették (hozzá tenném, örök emlék marad, mert tökön rúgtam a doki bácsit :oops: :lol: 8) ). Azóta is emlegetik anyuék :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LAvidia!
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
Babaragacs!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Wepe!
Teszteléshez +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nézzétek, múlt héten miket vettem.... tudom, hogy nem vagyok normális.... de már elképzeltem bennük a babucimat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép
Kép Kép
Kép
Kép
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Voltam ma UH-n, szépen nőnek a tüszőim, a nyálkahártya is szép vastag már, pénteken megyek újra UH-ra. Izgulok. Köszi mindenkinek a drukkokat, aranyosak vagytok.

Hasonló óriásdrukkok mindannyiótoknak, most különösen Neked, Wepe.

Zsuzsa, neked jobbulást az asztmádhoz, használd a puffokat, sokat segítenek. A férjem is asztmás, tudom, milyen, amikor fullad.

L.
Vendég
 


Sziaaaasztok !

Zsuzsaka Neked gyors javulást !!!
Jaj nagyon arik a rucik, amiket vettél, alig bírom én is visszafogni magam, de a párom mindig helyre tesz :o)
Én a kiságyat, pelenkázót, járókát stipi-stopiztam le az unokanővéremnél..... remélem, nem lesz belőle gáz, mert egy kicsit babonás vagyok :roll:
És egyébként begsiben vagy ?
Ladiva, örülök, hogy rendben növögetnek a tüszök + a nyh. :D
Hogyhogy pénteken újra kell menni ? vagy lombiknál ez megszokott dolog ?
Kata, mi volt a vv-en + utána ? Már izgulunk :D
Dezsina, köszi a mai drukkokat is :lol:
28-án tesztelek először, úgy a 14. nap, hogy már belevettem a "fő" napot is :lol:
Még nem vettem tesztet, kérdeztem a páromat, hogy vegyek-e ma, és mondta, hogy majd később, mert tudja, hogy kisértésbe esnék .... :D volt is egy gondolatom, hogy titokban csinálok egyet.... :o
Köszi még egyszer a drukkokat Mindenkinek, jól esik :!: :D
wepe
 
 


Zsuzska!
most aztán igazán drukkolnom kell, hogy ebbe a sok gyönyörű babaruciban hamarosan bekerüljön is a babuci!:wink:
jobbulást :D

Wepe!
lombiknál két-három naponta kell UH-ra járni, ahogy elkezdődik a stimuláció!
jövő keddre megadrukkok! :)

Ladiva!
nagyszerű hírek! pénteken hanyadik napon leszel?

Kata!
mi volt a vv-n?
dezsina
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de csak most jutottam gépközelbe.
Szóval.......ma már mehet az első deca :lol: Már nem is tudom hogy mondta a Sipos doki a telefonban, de szuper lett a véreredményem :lol:

Zsuzska,
örülök, hogy jobban vagy, és remélem elég lesz 1-1puff/nap. A rucik nagyon édesek, de tényleg koraiak :roll: Nekünk egy kabala csörgőnk van, ami szerencsét még nem hozott :?

Ladiva,
nem láthattalak ma? Én kb. 9 körül jöttem el, vagy kicsit később. Mikor voltál ott?

i.kata
 
 


Kata, lehet, hogy láttuk egymást. Én reggel negyed nyolc óta ültem ott, hogy első lehessek majd az UH-n. 8 után nem sokkal mentem be, addig láttam - majdnem - minden vérvételre menő lányt. Eszembe is jutottál, hogy valamelyik esetleg te lehetsz. De ha olyan későn jöttél el, akkor inkább valószínű, nem "találkoztunk".

Dezsina, pénteken a 10. napomon leszek, szóval talán jövő hétfőn vagy szerdán megtörténik a punkció. Legalábbis szerintem.
Vendég
 


Ladiva,
tuti láttál, mert én fél 8-tól ültem ott. Tevoltál a pároddal? Duci vagyok és kék kapucnis pulcsiban voltam és a wc melett ültem. Így már rémlik?

i.kata
 
 


Wepe!
Sajna dolgozom :? :? :? :? :? Néha nehéz, de mióta megkaptam az inhalátoromat, sokkal jobban érzem magamat már :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dezsina!
Köszi a drukkot :wink: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Kata!

Igen, én voltam a férjemmel. Szegény, majd elaludt a fotelben :) Teljesen tisztán ugyan nem emlékszem rád, de rémlesz a kék pulcsidról:) Holnap megyek ismét megyek UH-ra, remélem, hogy jó híreket kapok majd ismét.

Zsuzsa, jobbulást kívánok!
Vendég
 


Ladiva,
igazság szerint ha szembejönnél az utcán, nem biztos hogy megismernélek, mert annyira nem figyeltem az embereket a váróban, de rémlett, hogy az ment be elsőnek, aki a párjával volt, vagyis te :lol:
Hűűű, ennyire durva az a kék pulcsim, hogy arról jegyeztél meg?! :oops:
Amúgy én is majd elaludtam, úgyhogy a telefonomon kártyáztam végig, hogy ébren tartsam magam :roll:
Holnap szorítok, hogy sok szép tüszőt kukkantsanak meg nálad! :wink:

i.kata
 
 


Sziasztok !

Ladiva, akkor most beindultak az események, drukkolok a sok sikeres punkcióhoz :!: :!: :!: :D Írjál, hogy ma mi volt !
Kata, gratula a jó vv eredményhez :!: :!: :!: :D
wepe
 
 


Lavidia!
++++++++++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ladiva,
mi volt tegnap?

Basszus, nagyon gyorsan eltelik ez a 4 nap :roll:

i.kata
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: