Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Megvettük a fát, végül is normann lett, mert egy helyen lehetett kapni hosszú tüskést- amiről kiderült, hogy a neve fekete fenyő, de az tényleg nem volt valami szép. És ahhoz képest elég drága!
A tescónál vettünk valamivel kisebb, mintha plafonig érő lenne, de nagyon pofás. Már alig várom, hogy felöltözve megcsodálják a gyerekek!
Szóval köszönöm a jó tanácsokat, a fenyővel kapcsolatosan.
Gabi! Nálunk ugyanez van pár napja, de hál' Istennek szerencsére már a gyógyulás útjára léptünk. Nekünk sokat segít(ett) a Nasivin orrcsepp, calcimusc és láz esetén egy kúp.

Gyógyulgassatok, mert már csak 6-ot kell aludni!

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok,

Köszönöm a recepteket! Kép

Gabi, Kata remélem a gyerekek gyógyulgatnak!

Nálunk sem nagyon múlik Dorkánk náthája, most elkezdtük neki is szívni a porszívóval, talán így jobban tisztul.

Fogzós borzalmakat átélők Kép segítsetek!
Babukánk 2 napja hőemeledéses! Kép Egész álló nap 37,4-37,6. Semmi jelét nem látom betegségnek. Éjjel kelünk 3x is, néha sikítva felsír, de egész nap jó kedvű, mosolygós kisbaba. Mi lehet ez? Én tapasztalatlan fogzós anyuka gondolok kínomban a fogra is. De a babák lázasak, amikor jön a foguk? Az lányom 1 éves és 2 hetes volt mikor kibújt az első foga teljesen észrevétlenül. Tegnap 2x hívtam a dokit, h. de nem mondott semmit, aszongya biztos fáj a torka, mert most sok embernek fáj...... Jól eszik, nem mutatja, h. fájna a nyelés, ezt elmondtam neki is, de semmi. Örültem volna, ha kijön, de nem jött.
Helpp míííí plííz!
Köszi.

I.
ilduska
 
 


Sziasztok!
Ildus!
Részvétem, mi is sokat szenvedünk a fogakkal. Most éppen az utolsó 2 szemfoggal szenvedünk. És közben elidnultak a hátsó rágók is...
Dorka az 1. fognál hőemelkedéses volt egész nap. 37,1-37,5 között volt a hője. De miután kibújt, a hőemelkedés is elmúlt. De lehet, hogy valami bújkál is benne. Legalábbis Dorka mindig betaknyosodik ilyenkor (most is), mert az immunrendszere legyengül a fogzás miatt. Nekünk tavaly tél óta a Cebion a megmentőnk. Így komolyabb baja sohasem lesz, csak 1 kis náthával megússzuk.
Szép napot Mindenkinek!
Szilvi
Ui: Már csak hármat kell aludni! Kép

Kép
Kép
deerszilvi
 
 

 
 

Sziasztok,
Ildus, mi a 7.fognal tartunk az elso babaval. Nalunk nem volt hoemelkedes, most kicsi szortyogas, ami szerintem a fogtol van, masok is mondtak. Az egyik fognal nagyon nyugos volt ejjel, szinte vegig kezben volt, tutti az fajt neki.
Ez nem sokat segitett szerintem, de nem lehet, hogy a bebidnek mas baja is van?
Szilvi, a Cebionrol tudsz valami bovebbet mondani?
Nekunk is sikerult fat venni, kisebbet cserepben, nekem nagyon tetszik.
Jo keszulgetest.

Koszi.
rahel
rahel
 
 


Köszönöm lányok.
Jól megvizsgáltam az ínyét, de nem érzek duzzanatot, viszont a jobb szeme tiszta zöld csípa lett a mostani alvásnál. Valószínüleg bújkál benne valami, de még nem jött ki teljesen. Vagy: 3 hete volt kötöhártya-gyulladása, lehet, h. az újult ki. Kép De legalább, már van vmi betegségre utaló jel. Utálom az olyat, hogy csak láz van és semmi olyat nem észlelek, ami indokolná.... Így legalább van mit gyógyítani.
Hívtam a dokit ma sokszor, most el is értem és tudtam vele beszélni. Kép
aggodalmaskodóildus
ilduska
 
 


Sziasztok!Ildus:nálunk ez a fogzás egy rémálom!Az összesel megszenvedtünk idáigKépMost a rágófogakon a sor éppen ,baromi nyűgi tőle szegénykém.Mindenért csak hisztizik,látszik rajta,hogy rossz a közérzete.Sajnos lehet tőle enyhe láz,nátha szerű tünetek stb.Épp ezért mindig bajba vagyok ha folyik az orra,mert eleinte nem tudom eldönteni,hogy most éppen mitől?!Szóval ne ess kétségbe nem vagy egyedül,ha tanácstalan vagy ez ügyben.Az a biztos ha orvos is látja egy láz esetén.Egyébként nálunk kb.5 hós volt Dorka mikor elkezdett nyáladzani,de csak 2-3 hónap múlva lett belőle fogKépFel a fejjel,írtam emailt is.Rahel:a Cebion egy C-vitamin fajta babáknak és kisgyerekeknek.Mi is ezt használjuk,habár eleinte nem igazán kedvelte Dorkámmert elég gely íze van/túl édes/,de teával megissza.Szerintem télen nagyon hasznos,hogy kapjanak valami "erősítőt".

petergabi
 
 


Sziasztok!

Ildus! Én ajánlom éjszakára a Viburcol kúpot, mely homeopátiás szer, nálunk nagyon bevált. Csak az elején csináltunk egy kúrát, azóta szinte észrevétlenül jönnek. Szentestére szerintem kint lesz már 12!

Hóeséses éjszakát!

Ja, és már csak 3-at kell aludni!

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Köszönöm Nektek, olyan jó, h. írtatok! Kép

Gabi,
Persze, h. az lenne jó, ha látná a doki. De tegnap hívtam 2x is a mobilján, nem jött ki. Ma a rendelőben hívtam, ma sem mondta, h. eljön. Én pedig nem szívesen viszem el a beteg gyerekekkel teli rendelőbe, mégis csak csecsemő. Az egészséges rendelésre pedig megintcsak nem viszem, mert ha fertőző, akkor más is elkapja. Így pedig, maradt a telefon-doktor. Kép
Köszi a mélt! Kép

Kata,
Megjegyzem ez a kúpot, köszi! De lehet, hogy mégiscsak vmi víruska.

Rahel,
Cebion csepp: C-vitamin, olyan, mint a Vigantol csak C-ben. Mi is szedtük régen. Most pedig C vitamin injekció van itthon, azt adom kanállal. (200mg/ampulla).

Megyek csomagolni, így legalább kiderül az is, h. hiányzik-e még vmi. Remélem nem. Kép
ilduska
 
 


Áldott, békés ünnepeket és boldog új évet kívánunk!
Dorka & Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánunk Nektek!

Kép
ilduska
 
 


Sziasztok!BÉKÉS,BOLDOG ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!Kép

petergabi
 
 


Sziasztok!

Szép karácsony alkalmából nem kívánok egyebet,
Csendes lépted kísérje hatalmas szeretet.
Szívedben béke, lelkedben nyugalom
Légy boldog ezen a Karácsonyon!

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Kata és a gyerekek

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kedves Anyukak,
boldog karacsonyt kivanunk mi is. Sok oromteli orat a csaladdal.
Szeretettel
Kati
rahel
 
 


Sziasztok!Ildus:ha van időd jelentkezz,hogy megoldodott-e a probléma...Kép

petergabi
 
 


Sziasztok eme szép napon! Kép

Gabi,
EZER KÖSZÖNET!!! Tegnap már nem hívtam. Don ma hetek óta először aludt éjjel és még most is. Hm, remélem gyógyul! Felkel aztán meglátjuk hogy van, írok majd.

Megyek, még az uccsó simításokat elvégzem, nálunk már nemsokára jön a Jézuska. Kép

Írjatok ha van időtök, h. nálatok járt-e már. Kép

I.
ilduska
 
 


Sziasztok!

BOLDOG KARÁCSONYT kivánok mindenkinek!

Réka
remka
 
 


Sziasztok!Remélem mindenhol kellemesen telt a karácsony!Ildus:ugye Ti is jobban vagytok már?!

petergabi
 
 


Végül ilyen szépséges fánk lettKépKép

petergabi
 
 


Sziasztok lányok!

Én is remélem, h. kellemesen telt a karácsony mindenkinél.

Gabi,
Köszönjünk már sokkal jobb, remélem, h. nem esik vissza mégegyszer. Az új évben hívom az új dokit. Kép Örülök h. végre elhatároztam magam! és nagyon köszi!!!
Nem albérletben laktok?? Tök jó ez az albérlet!!!
A fátok pedig tényleg nagyon szépséges.
Én is megmutatom a miénket, kicsi Babusunk is ismerkedett a fával:
Kép

Ja és a lényeg!!! DON KARÁCSONYKOR MEGFORDULT A HÁTÁRÓL A HASÁRA és most már egyfolytában gyakorolja. Kép

I.
ilduska
 
 


Sziasztok!

Csodaszépek a fák! Én is szerettem volna berakni képet, de annyira béna vagyok. Kiírja, hogy kicsinyítsem, mert nagy. Hogy lehet kicsinyíteni?

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata,
Innen sajna nem tudok segíteni, mert ez programfüggő. Nézd meg a programotokat és általában a picture felirat alatt találsz ilyet, hogy size v. ilyesmi. Sok sikert! Ja, és nem vagy béna!!! Kép
Gyerekek jól vannak? Örültek a fának és az ajándékoknak?
Megnéztem a tesód képét a wiwen, nagyon hansonlítotok!
ilduska
 
 


Ildus, ez nekem magas. Én nem találtam olyat, hogy size, vagy valami hasonló. Holnap jön húgom, talán ő ért hozzá.
Nagyon örültek az ajándékoknak, bár a fa jobban tetszett neki.
Ábel sajnos tegnapelőtt megégette a kis tenyerét, így be kellett vinnünk az ügyeletre. Ott bekötözték, de olyan jól viselte, hogy még a doki is csodálkozott, pedig az egész tenyere felhólyagosodott. Állítólag ez másodfokú égési sérülés, én nem értek hozzá, csak azt tudom nagyon csúnya volt neki. Ma voltunk átköttetni, de még akkor sem sírt, amikor kiszúrták neki!
Olyan bátor kislegény!

Remélem hamar rendbe jön, mert szegény azzal a kis kesztyűvel a kezén olyan nehezen csinál bármit.

Ettől "eltekintve" és a szokásos náthán kívül jól vagyunk!

És Ti?

És a Többiek?

Kata

Ui.: A wiw meddig szünetel?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata:gyors gyógyulást a cseppednek,ez nem túl kellemes karácsony szegénynekKép Ildus:igen ez az albérletünk,ami tényleg jó,csak az a baj vele,hogy 1 légterű az egész.Férjem főnökétől kaptuk"kölcsön"KépÉs vajon hol vannak már megint a többiek?????????????

petergabi
 
 


Sziasztok,

Hu - most aztán remélem jól megijesztettem a többieket és ezentúl rendszeresen írnak Kép

Kata,
Hogy van a fiad tenyere?

PítörGabi Kép
Igazoljá má vissza Kép
Mikor rendel ma a dokink? Kép

Babaneten asszem költői a kérdés, de azért felteszem: Ki hol tölti a szilvesztert? Kép
ilduska
 
 


Sziasztok!Ildus:igenis,de hol?Kép/iwiw-en,mert az napok óta nincs/A dokink elvileg szabin volt,de nem tudom,hogy meddig.Ha üzemel akkor ma 8-10-ig volt,de inkább hívd a mobilján az a tutiKépA szilveszter:tényleg költőiKép

petergabi
 
 


Gabi,
kössszzziiiiiKép (Egyébként hol éltek Ti? Kép 1 este 1 éjszaka és 1 rövid reggel erejéig nem ment )
Kézeld voltunk A Dokinál. Ok minden, majd írok mélt.

Remka,
Mi volt az oltáson? Láz?
ilduska
 
 


Ildus:ezek szerint mindig rosszkor próbálkoztamKépKíváncsian várom a mélt.Kép

petergabi
 
 


Sziasztok csajok!

Köszönöm az érdeklődést, kicsi Ábel tenyere szépen javulgat, ma voltunk kötéscserén, és még hétfőn kell menni, azt valószínű, hogy többet nem!

Gabi! Csak nem Te is wiwes leszel? Bár még személyesen nem ismerjük egymást, de remélem sor kerül arra is majd! Jó az a wiw, ne halogasd! Kép

Ildus! A szilveszter még nálunk is kérdéses!


A többiek már megint hova tűntek?

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok,

Nektek milyen éjszakátok volt? Front van? Nálunk egyik gyerek sem aludt rendesen. Még Dorkánknak is 2 órán keresztül beszélgethetnéke volt. Egyszerre is fent voltak, és külön is.... Alig látok kettőig....
Hó, hó, hóKép Kép nem is tudom mit gondoljak a hóról.
Mentek ma a gyerekekkel szánkózni valahová?
ilduska
 
 


Szerencsére mi remekül aludtunk.8.30kor arra keltem,hogy Dorka utánozza a harang hangjátKépA szánkózás nálunk elmarad,mivel pesten vanKép

petergabi
 
 


Sziasztok!
Végre megint itt!!! Nem volt gépünk, így ezért nem jelentkeztem eddig. Tegnap mi is pocsékul aludtunk, és nem voltunk egyedül ezzel. A barátnőmék 2 hónapos csemetéje a csütörtöki napot végig bömbölte. Biztosan akkor érkezett ez a "remek" front.
Petergabi!
Üdv. az iwiwen!
Kívánunk Mindenkinek békés, boldog új évet!
Szilvi& Dorka

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Helló Csajok,
házi feladat: keressetek meg engem is a wiw-en Kép

Kívánok mindenkinek nagyon boldog új évet!
jamina
 
 


Szép napot!

Szerencsére nálunk sem voltak most gondok alvás terén!

A wiw másnál sem indul be flottul vagy csak nálam? Tegnap még egész szépen pörgött, ma már nagyon lassú!

Jamina, Te régi wiw-es vagy?

Boldog új esztendőt!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata,
igen, elég régi, nem mostanában regisztráltam.
jamina
 
 


Jamina!
Akkor nekem nehéz dolgom lesz, mert mi még nem ismerjük egymást! De azért majd megpróbálok rájönni! Kép
Csak sajnos nálam most nem elérhető!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok,

Jamina,
probálkoznék én, de nem hagyja a wiw. 20 perc/oldal v. egyáltalán nem jön be. De nem adom fel Kép

Gabi,
a Misiék? Dorkádnak jól áll a Packers-cucc! Kép

Lányok, felvette valaki a Dora, a felfedezőt a nickelodeonon? Nagyon jó és kellene nekünk. Jövőhéten még játszák délelőtt, azt felveszem, de a többi...
ilduska
 
 


Ildus, sajnos nálunk nincs Nickelodeon!
Tudom, nem nagy vigasz, de nálunk is belassult a wiw!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!Nálunk is szörnyű lassú a wiwKépIldus:igen Õk!Gondoltam,hogy tudod,mert itt esztergomba vagy szeretik v.nem szeretik Õket,de ismerik az tuti.Régi ismeretség ez,családi vonal szinteKépEzek szerint tudod ki Õk?A Huba név mond valamit?A Te ismerőseid közt találtam egy Pindroch-ot,Õ a magyar nemzetes?

petergabi
 
 


wiw szörnyű lassú, de Katának már sikerült megtalálnia Kép

Láttátok ezt az oldalt:
http://www.gportal.hu/pelus ?
jamina
 
 


Jamina,
megvagy Kép nem volt túl nehéz Kép
Te szállíttattál már pelust?

Kata,
Tenyeretek meggyógyult? Mivel is égette meg?

Gabi,
Persze, de csak a Misiéket. Huba nem mond semmit Kép Õ a rokoni szál?
Hírtvs, azt most hírtelen nem tudom, hogy oda ír-e.
Orsi hogy van? Mikor kezdődik a suli?
ilduska
 
 


Ildus,Orsi már alakul,kösziKépNem tudom,hogy hétfőn v. kedden kezdődik a suliKépReggel én keltem tuti"jó" mingrénnelKépMost már a jégakkunál tartok,semmi gyogyó nem jó rá.Egyébként a Kata/Misiék/ajálotta nekünk a TókostKépNagyon bírom a csajtKépHírt TV persze,de gyagya vagyok....

petergabi
 
 


Mindenkit visszaigazoltam.

Ildi,
szerencsére nekünk már nem kell pelus Kép, de Remka többet tud mondani az egészről.
jamina
 
 


Gabi,
Akkor mikor megy suliba? Kép Remélem a migréned jobban van, bonts ki egy pezsgőt - ha szereted - és idd meg, tuti meggyógyulsz, ma olyan nap van, h. ez segít Kép Kép
Tényleg aranyosak a Misiék, a gyerekek is szépségesek.

Csajszik!

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ESZTENDÕT KÍVÁNOK!
ilduska
 
 


Ildus:valószínű,hogy holnap felhívom az ofő-t és megkérdezemKépKépA migrénem egész jó/kipp-kopp/,úgy lejegeltem a fejem,hogy már nem is érzemKépA pezsgőt sajna nem szeretem,de van helyette baileys!Te amúgy honnan ismered őket?Tanárnők tartsanak össze v.mi?Kép

petergabi
 
 


Én is szeretnék mindenkinek SIKEREKBEN,BOLDOGSÁGBAN GAZDAG ÚJÉVET KÍVÁNNI!Kép

petergabi
 
 


B.Ú.É.K!

Ildi,
Ábel megfogta a tüzönfőtt levest és úgy megégette, hogy a sebészeten kötöttünk ki. Már jobban van, de még mindig szorgalmasan járunk kötéscserére. Olyan ügyes még így is, pedig a jobb kezét érte a baleset. Nagyon jól viseli, nem is gondoltam volna.

Gabi,
Azt mondják, migrénre jó a citromos kávé!
Állítólag tényleg segít, bár én még nem próbáltam.
Gyógyulgass, mert azt mondja a babona, hogy olyan lesz a jövő éved, mint az első napja!

További hosszú petárdazajtól mentes estét!

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Gabi!

Naggggggggyon jó ez a kép!!!!!!!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata:szerintem a citromos kávé után a migrén lenne a legkisebb bajomKép

petergabi
 
 


Sziasztok,

Hát, itt van 2006! Mégecccer boldogot mindenkinek!
Senki sem gyúrt, h. első lehessen idén? Kép Akkor asszem ezt én nyertem. Kép Kép

Hogy vagytok? Tavaly kérdeztem ilyesmit, csak azé kérdem. Én éppen álmos tekintettel nézem a képernyőt, miközben Apa aszongya netfüggő vagyok... Kép és közben hallgatom az újévi koncertjét, amit gitáron játszik. Kép

Közben fő az ebéd, mindig lencsét ettünk eddig, de sose hozta meg a várt reményeket, ezért most bab van és mák. Nagyobb, mint a lencse, lehet h. jobban beválik Kép aztán azé lesz még utána mák is, biztos, ami biztos. Kép

Milyen volt a szilveszteri bulitok?
ilduska
 
 


Ildus,
szilveszeri buli? Kép Aludtam már 11-kor. Úgyhogy ma este pótolom a pezsgőzést.

Gabi,
remélem, migréned elmúlt. Kávé + 2 aszpirin együtt elég hatásos ellene, de csak akkor, amikor érzed, hogy jön. Ha már elkapott, semmi sem használ, sajnos. Ja, és mindenképp igyál sok folyadékot, hogy tágulhassanak az erek (tapasztalatból beszélek, időnként engem is elkap, tudok nagyon szenvedni miatta Kép )
jamina
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: