Új privát üzeneted érkezett!

Haho!!
Itt vagyok ám,csak elég sokat csavargunk ide-oda most hogy Apa otthon van aztán este pedig beesem az ágyba!!vísszaolvastam ám,de ha ez megnyugtat ám akkor én is neki vagyok ám keseredve bár nem tudom miért mert nekünk már van lakásunk meg kocsínk,van egy férjem aki iszonyu sokat segit,ma ő fözött!!KépCsak ugy jön néha ,biztos a bezártságtol nekem elég ha egy napig kell itthon ülnőm,már tiszta gáz leszek tőle!!Az is segit ha jön valaki ami szerencsére elég sürün előfordul,hogy jönnek barátnök kollegák stb.Ha meg nem jön senki megyek én!!Szerencsére jol időzitte Apa ezt a szabit mert ilyen hidegbe biztos nem mennék sehova,megkimélt egy depitől!!

Míron se tud végighallgatni egy mondokát se,nincs két perc nyugta!!De az elkaplak játékot nagyon szereti rohan az egész lakásba mint az őrült és hangosan kacarászik!!Az a legujabb,hogy mindent ledobál az emeletröl és esténként meg megyek le egy szatyorral és begyüjtők mindent!!KépKírával sokat játszanak mostanába,pörögnek a széken ,tolja őt Kíra a dömpibe (mint az őrült)De sajna kÍRA ma már menz oviba mivel csak két napot igazolhatok neki 3-nál már orvosi igazolás kell!!
Roli!!
Kíra még nem gokartozik mert nem éri el a pedálokat!!Van gyerek gokart de csak ugy mehet vele ha nincs felnőtt a pályán!!Ugy nem engedem!!De addig jo amignem éri el a pedált mert akkor biztos a gatyánk is rámegy majd!!Bizos nagy veresenyző lesz mert már most is elég sokat tud kocsíkrol,motorokrol és szereti őket!!
De azért többet barbizik hál ístennek!!Kép

Sajna én se szeretem a macskákat,félni ugyan nem félek tölük de undorodom tőlük!!Nekünk kutyánk van az is kinn az udvaron és van még két kutyapajtása ís ugyanis a nénikéméknek kettő is van!!Na értük se rajongok!!Tul.képpen nem vagyok nagy állattarto Tomi kutyus ís ínkább anyué!!
A macskaször ráadásul veszélyes ís,nem félsz??
Na jo most megyek mert Apa mosogat Mírcsí végre elaludt,ugyhogy lehet vasalni!!
Szép napot nektek,és fel a fejjel!!
ANDIKép
Vendég
 


Sziasztok!!!
Roxmort!!
Most engem is megfogtál!!HOOOOOLLLLL??????Csak benéztem de már megyek is mert délután elmaradt a vasalás,nem vitt rá a lélek!!Ruhákat válogattam,ugyanis Kíra mindent kinő és kiszedegettem a szekrényéböl ami kicsí!!Mircsínél is kiszedtem a kicsíket,és beraktam a nagyobbakat amiket őrőkőltünk Kép!!Hála ístennek van kitől!!!4 nagyfiu van a családba,ugyhogy ömlik be aruha!!Sajna Kíra senkitől nem őrőkől ugyhogy neki vennem kell!!Na tényleg megyek!!Puszi nektek!!
ANDI
Vendég
 


Fiúk csucsu,most ráérek.
A cicára visszatérve.Tisztába vagyok a terhességi toxoplazmózissal.18évig volt macskánk.Danival amikor várandós voltam nagyon sokat cicáztam.Amúgy nem féltem a gyerekeimet.Sokkal több más is van amitől félteni kell őket.Bogumil(így hívják a maccsot)augusztus óta van velünk.Természetes ha a baj legkissebb jelét is meglátjuk akkor sajnos mennie kell.
Remélem azért nincs harag köztünk,hogy ebben más a véleményünk.Mert akkor nagyon szomi leszek
Délután egy óra kintlét után Dominikt be kellett vinnem apához a boltba,mert nagyon csúnya lett az arca.Eszméletlen hideg van odakint.Fizikai fájdalamat okoz.Legalábbis nekem.
Ti voltatok kint egy kicsit?

Kovács Roland
roli
 
 

 
 

Akkor jó!!!KépKépKépKépKépKépKép
Nem tudom,mert mindenki mást mond.A másik topikban is pont erről van szó.Főleg a szővődményeiről!!!Olvastam a cikket róla és szőrnyűűűűűűű!Mármint amit a kismamák mondanak róla(nőklapja fórúm)
Régen Dani megkapta max kicsi láz és no problem.Az miért nem volt jó?Szegény gyerekek isszák meg a levét.Annyit variálnak mostanába,hogy kevesebb legyen a szúrás meg...stb.Hiába kevesebb a szúrás ha több a hatóanyag,szegények immunrendszere azt se tudja mi újság.Boccccccs,hogy ennyit írtam,de ki vagyok akadva!!!!!

Kovács Roland
roli
 
 


Jól értelmezted.KépBírom˝Érvényes menetrend˝.Mi ez busz?

Kovács Roland
roli
 
 


Teljesen igazad van.A sok infó is rossz.
A tojás nálunk húzós volt.Nálunk még én se ehettem tojást,mert Dodót az is kicsapta.De én két hónapja Dodó egy hónapja eszik tojást és semmi baj.Nagyon szerencséssek vagyunk,hogy semmire nem allergiás senki as családba.Vagyis Apa a tengerimalcra,meg az almos állatokra.
A múltkor már kérdeztem,hogy Benci miket eszik.Nem emlékszem,hogy válaszoltál rá?

Kovács Roland
roli
 
 


tök jó ez az írásde jó,hogy megmutattadanny minden tanulok tőletek
Szerintem már kipróbálhatod a tojit.Csak picit

Kovács Roland
roli
 
 


Megyek aludni mert kiszáradt a szemem(kontaktlencsém van és elfeljtettem kivenni,amilyen lökött vagyok)Kép

Jó éjszakátKép

Kovács Roland
roli
 
 


Halihó!!!!
Este már nem bírtalak megvárni,mert majd kiégett a szemem.Akkor nem vagyok egyedül a feledékenységemmel.Kép
Amikor lefeküdtem még belekukkoltam a XXI.századba.Borzalom volt.KépTi szoktátok nézni?
Apa vitte megint Dancit suliba.Mi csak délután megyünk edzésre.Az is elég lesz.Mikor enyhül már?????

Kovács Roland
roli
 
 


Haho!!!
Ugy tudom,hogy már az uj oltást kapjuk!!Tegnap hivtam a munkanélküli kőzpontot,tanulás ügybe ugyanis szeretnék tágitani egy kicsít,és valaki mondta,hogy ott érdeklödjek!!
Na szal:A gyerek másfél éves korátol lehet menni és ők fizetik a suli 90 %-át!!Azt még nem tudom milyen szakok vannak mert a hölgyemény nem a segutökészségéröl volt hires!tőbbet majd fél év mulva tudok mert be kell menni az irodába,ráadásul mi Budaörsre tartozunk!KépHát most ennyí,csak ezt meg akartam veletek osztani!!
Nincs harag cíca ügybe!!!
ANDI
Vendég
 


Halihó!
Délelőtt itt volt barátnőm a kislányával.JÓt pletyiztünk.Dodó most itt visít az ölembe,mert nem engedem nyomkodni,meg amúgy is álmos.
Nem is maradok soká.

Dancikám megkapta a félévi bizit.Nagyo jó lett!!!KépKépKép

Na már irnise
tudok.majd jövök ha nyugi lesz.

Kovács Roland
roli
 
 


Hahóóóóóóóóóóóóóóóó!Valakiiiiiiiiiii!
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Na jó ha senki akkor senki.
De azért jó éjszakát mindenkinek!
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


KépKukuccs!!!

Kovács Roland
roli
 
 


Mi van anya???Mesélj nyugodtan!Te is meghallgattál engem,és én örültem nekiKép

Kovács Roland
roli
 
 


Ismerős probléma.Tudod mit.Ha úgy érzed,hogy ezt akarod csinálni akkor csináld.Ténlyeg a jók a képeid.Megtalálod benne a pillanatot.
Nem vagy hülye.Sőt!!!!Lehet,hogy még híres leszel.KépEngem lesőtétezni szokott a párom.Azt szoktam csinálni,hogy akkor hülyén viselkedek.Õ erre megkérdezi.Ezt most miért csinálod?csak azért mert sőtét vagyok.HIHIHI
Na mindegy most nem rolamvan szó.Csak tudom milyen sz@r ha lehülyézik az embert.
Légy ügyesKépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Roxmort!!
Azt hiszem csak másfél éves korátol támogatnak akármilyen sulit!!De azért probéld meg!!És ne add fel az elveidet!!
Kérdezd már meg a férjed hogy akkor miért van veled ha hülye vagy??!!!
Ne hogy örűlne,hogy ílyen felesége van aki még a gyese alatt is akar magával kezdeni valamit!!A legtöbb nő nem igy gondolkodik hanem élvezi a 3 év "semmittevést" a barátnöm is ilen volt most meg vísszasirja az idöt,hogy amikor otthon volt nem haszálta ki az idöt egy kis tovább képzésre!!Mert ugye a gyerek akkor is meg marad csak még dolgozol is melette és ahogy a közmondás tartja
"kis gyerek kis gond,nagy gyerek nagy gond"
Ezt azért is írtam le mert tapasztalom Kíránál,hogy egyre nehezebb!!
Szóval mindent bele és ne hagyd magad!!Az én férjem támogat mindent amit csínálni szeretnék,biztos azért mert látja hogy a "semmittevést" nem nekem találták ki!!Gondolja mindegy mit csak csínálj magaddal valamit!!
Egyébként nálunk is ez volt a téma a héten azért is hivtam fel a munk.űgyí központot!!Ott mondták a másfél évet!!
Most megyek mert van egy franko virusunk amit mi nem tudunk kiirtani de őp elöszerettetel kiirtja néha amit írtunk!!
Szép hétvégét mindenkinek!!
Ha tudok jövök,de apa most ujra telepit majd mindent a virus miatt!!
Andi
Vendég
 


KépCsiribi-csiribá itt vagyok!
Délután edzésen voltunk.Későn értünk haz.Gyerekeket gyors megfürdettemKép
KépIgaz ezek tegnapi képek.De mindennap ugyanolyan(Úszik a fűrdő)Kép
Aztán bepótoltam a sok mosogatni valót,mert nem volt víz déltől.Kép
Na persze én is gyors lefürödtemKép
Végül de nem utolsó sorba Dodót megszopiztattam.Ja és körmöket is vágtam.
Judit
Jobban érzed magad(lekileg)?
Andi
Egy csomó ismimnek vírus bújt a gépébe(ez csak egy idétlen megjegyzés)Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Na megyek fellőték a pizsamát!Kép

Jó éjt jó kedvet!!!
Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Még mindig virusosak vagyunk Apa fél éjszaka küzdőtt velük!!Kép
Heni!!
Nagyon aranyosak a fiaíd és az arcvonásaík erösen hasonkitanak egymásra!!Nálunk is igy szokott kinézni a fürdő ha ketten fürdenek bár tegnap én fürődtem Mírcsível és akkor se volt külőnb!Kép
Roxmort!!!
furcsa,hogy nekem pont az ellenkezöjét mondták a sulirol!!Na majd kiváncsí leszek!!Nekem is jobb lenne már most elkezdenem valamit,mert nagyon kicsuszni se akarok mert munka mellett 2 gyerekkel már nem biztos,hogy menne!!Szal majd várom a fejleményeket,bár lehet,hogy én maradok valami tanfolyamnál és akkor annak bizti a végére járok,megaztán párom szeretne szep.-töl főisire menni ketten egyszerre elég gáz lenne elvégre van két gyerekünk!!Velük mi lesz ha anya meg apa suliba űl!!
Na megyek mert ma buliba megyünk!!Dédi 75 éves lesz!!KépKépKép
Mindenkinek szép hétvégét!!
ANDI
Vendég
 


Szép napot!
Andi
Jó bulizást!Déditeknek Boldog Szülinapot!
Kép
Mi is bulizni megyünk délután.Hármas szülinapra!Danit meghívták a volt ovistársai.Tök jól esett,hogy nem felejtettek el.KépMost örül a lelkem!
Igen a fiam szinte mint két tojás és mind a kettő tiszta apja.Szóval le se tagadhatja őket.Kép

Roxmort????

Kovács Roland
roli
 
 


Megjöttünk.Jól éreztük magunkat,és nagyon elfáradtunk.
Dancikám egy pillanatra megálltKép
Dodó zebragolt...Kép
rajzolt...Kép
és megismerkedett magával.
KépKép

Roxmort
Mi?????KépMi vagy te???

Kovács Roland
roli
 
 


Erre csak azt tudom mondani.Mi már elmúltunk 30 mégse megy.Gondolom ez most nem vígasztal.
Lesz szülinap buli sok vendéggel?

Nektek is jó éjt.Andi nektek is.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Szép napot!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Ha ez vigasztal Roxmort én már 32 leszek két hét mulva és állitolag néha olyan vagyok mint egy 16 éves kis csítri!!De ez engem nem zavar elvégre még el kell mennem majd a lányommal hapsizni!!Nehogy ugy járjon mint én,anya már tudja kit kell választani!!KépKépKép
Bár azt hiszem az izléssel nincs gond,mert a mostani cerelme is elég kis belevalo és még ráadásul szemre valo is!!Nagyon édesek egymás mellett,de azért ne izguljatok még nem megy férjhez!!
A tegnapi buli elég jol síkerült,olyannyíra,hogy a sogornőm hozott minket haza és a mi kocsínkat ott kellett hagyni ugyanis Apa tul jól érezte magát!!
Most megyek mert nem lesz vasárnapi ebéd!!
Roxmort!!!
BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNOK NEKTEK!!!!!!
ANDI
Vendég
 


Haho lányok!!
Mi van veletek megfagytatok ebbe a hidegbe??Vagy nálatok már tavasz van és egésznap sétálni voltatok???Andi
Vendég
 


Helllló!

Jelentem,se nem megfagytunk,se nem tavasz van(sajnos).Ma még az orromat se dugtam ki.
Délelött főzikéltem.Délután vendégek voltak.Most lett nyugi.
Örömmel nyugtázom,hogy a buli jól sikerült.Kép De mennék én is bulizni.
Sikerült a gépet meggyógyítani?

Roxmort
Csak nem szülinapi buli van nálatok?

Dodó ma ruhástúl ült a bilin és úgy kakilt.Lehet,hogy ebből még lesz valamiKép

Kovács Roland
roli
 
 


Roxmort
Nagyon édes a kismanó.Olyan aranyosak tudnak lenni,hogy az ember elolvad.

Nem holnap lesz a szülinapod?

Kovács Roland
roli
 
 


Na azért!!!Ne öregítsd magad!Kép
Képerre még ráérsz.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Na megyek aludni,mert úgy érzem itt alszok el.

Jó éjszakát.Holnap találkozunk.Kép
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Judit!
KépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Én is kivánok mégegyszer NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!Bocsí de nem tudok mellékletet feltölteni mert ez a fránya virus még mindig itt vendégeskedik nálunk és ahogy kinyítok más oldalt az addigi irásomat törli!!Nagyon jok a képek,nekünk még nincs olyan képünk ahol mind a négyen rajta vagyunk,pont egyík nap beszéltük a párommal,hogy kéne csínálni eggyet!!
Figyu!!
Íde lehet a nevünk főlé berakni avatarképet?? Olyan jo lenne ha lehetne mert ugy sokkal jobb olvasni valaki üzenetét ha közbe látod a képet egy másik forumba van,és nagyon tetszik bár ott többen vannak és azért is jo mert néha nem tudnám hirtelen ki kicsoda!!Titeket tudlak!!KépKép
De ha mondjuk holnap egyszerre 10-en regisztrálnak ide akkor elkéne egy kis segitség!!
Hüle vagyok???
Na jo megyek mert mosogatnom kéne,de valahogy jobban huz az ágy,pedig reggek 7-ig aludtunk!!
Szép napot nektek!!
ANDI
Vendég
 


Andi
Nem vagy hülye.Kép
Milyen jó lenne,ha egy nap 10-en beesnének ide.De ez kép dolog jó pofa lenne.
Most,hogy mondjátok nekünk sincs olyan képünk ahol mind a négyen rajta vagyunk.Sőt rólam sincs sok,szinte semmi,mert mindig én fényképezek.Kép

Azt különben figyeltem a képeken,hogy milyen jó vékonyak vagytok.Én se vagyok kövér(maradjunk az erősnél),de szülés óta egy gramm se menet le,és most már zavar.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Tegnapi irományomra nem reagáltatok.Se jót,se rosszat.KépKép..és belekakilt a pelusba.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Roxmort
Mi történt Benci szemével?Kezdődő kötőhártya?
szegénykém.Mielöbbi gyógyulást.

Kovács Roland
roli
 
 


Roli!!
Én már tegnap ís ledöbbentem a bilizésen,csak elfelejtettem lereagálni!!nagyon édi ahogy űl rajta!!Nekem is elő kéne vennem??Eszembe se jutott gondolom azért mert Kíra nagyon késön ovi elött két héttel lett szoba tiszta!!Mit ne mondjak paráztam rendesen,hogy mi lesz az ovival!!És mit figyel ennyíre a kis biliző,vaélamit tátott szájjal figyel!!
Roxmort!!
Kötöhártya??? Abba rutinos vagyok Kíránál nagyon sokat volt!!Ráadásul mindketten zárt könnycsatornával születtek ugyhogy csepegtetésbe ís rutinos vagyok!!De már mindkettőnek átszurták!!!Kírával többet szenvedtünk neki csak harmadszorra síkerült Míronnak első nekifutásra!!
Roli!!!
Én vékony??Te milyen képet néztél rolam???Kb 60 kg vagyok és 155 magas!!Hasam sose volt de most pont az zavar,hogy van!!Seggem mindig is volt jo nagy az már nem is érdekelne!!
Mennem kell mert sír Míron!!
Puszi mindenkinek!!
ANDI
Vendég
 


Fiúk elaludtak.
Danci fiam elfelejtette bejelőlni a házi feledatot és reggel derült ki,hogy holnapa 3 versszakot meg kell tanulni.Úgyhogy mindentbele vers tanulás kezdődöött.Szerencsére hamar ment.

Andi
Egy két képet láttam rólad.Egy apa ölébe,kettő Miron szülinapja.Nem is vagy kövér!!!
Nekem a 158cm-hez van most 75 kg-om.A verseny súllyom 62kg.Ha annál lejjebb megyek akkor már beteg vagyok.Úgyhogy egy jó 10es leszaladhatna.Eddig a szopi miatt nem nagyon fogyiztam,de most már lassan vége.

Roxmort
Konkrétan nekem se jutott eszembe a bili.De ezt kaptuk és Dodónak nagyon tetszik előhagytuk.
Danit is másfél évesen(akkor is nyár volt) kezdtük biliztetni.Nagyon nem akart menni.De miri oviba ment három és fél évesen,akkor agusztusban lett szobatiszta.Jó néha-néha beszaladt egy pisi este,meg az oviban is délutáni alvás közben,de az normális.

Ja Dodó a tv-t nézi ilyen lelkesen.

Gyogyulás Bencinek.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Csicsis baba aludjál.
Itt van már az este.
Köszöngetnek néked.
Csillagok az égen.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Most azon gondolkozom mi lehet veletek,hogy nemjöttök!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


haho!!
Én itt voltam délelött is csak nem irtam mert arra már nem volt idő!!Most értünk haza Kíráért voltunk az oviba!!Míronnak nagyon tetszik a buszozás!!Egyébként én is ugy gondoltam,hogy szoptatás után fogyozom aztán ime!!Nem megy!!Nincs akaraterőm!!Elfáradok a gyerekekkel!!Bár ha jol belegondolok nem is kéne fogyoznom csak innen oda tolni a kilokat!!Lentröl föl!!!Kép
10-én megyünk az ovís farsangibálba már nagyon várjuk!!Mennyaszony lesz Kíra az én esküvői fátylamat veszi fel és vettünk neki mennyaszonyí jelmezt!!Nagyon állat!!Majd rakok fel képet rola!!Csak az a gáz hogy Míron farsangi jelmezét majd ujra meg kell vennem,mert elég cíki lenne mennyaszonynak nem???Tavaly Kíra hercegnö volt annak a ruhának se sok hasznát veszem!!KépNa sebaj!!Valamit valamiért én akartam annyíra fiut!!De megérte!!KépKépKépÕ legalább anyát is szereti!!
Na jo robogok mert széttépik egymást!!
ANDI
Vendég
 


Halihó
Nekünk pénteken lesz a farsang.Dani Zorró lesz.Batman akart lenni,de sehol nem kaptunk neki jelmezt.Végül kimentünk a Tescóba és ott megvettük Zorrót.Jópofa.
Miron tényleg furi menyasszony lenne.KépKépKép

Most megyek is tovább.
Apa elvitte fiúkat fodrászhoz.Én meg elkísérem barátnőmet UH-ra.Õ is a Rókusban fog szülni.KépÁtjött az én dokimhoz.

Majd este jövök.

Roxmort
Mostanában hanyagolsz minket.KépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Nézem a topik címét és mellette ott a nevem a délutáni bejelentekezés dátumával.Gondoltam akkor csak beköszönök!erre látom,hogy nem is én írtam utoljára.Meghülyült a gép.

Roxmort
Ez a kakis sztori tuti.Tudják ők,hogy mitől döglik a légy.Kép
Most amikor bent voltam a kórházba olyan kellemes érzés kerített hatalmába.Tök jó volt vissza menni.Mondanaom se kall baromi hideg volt.A dokival találkoztunk 4kor ahogy meg lett beszélve,de mondta,hogy két perc múlva jövök.Képzelhetitek....Na 5kor felmentünk a szobájába,de sehol senki.Jött egy bunkócska nővérke.Megkérdeztük,hogy merre lehet a doki.˝Ha azt mondta maguknak,hogy várjanak,akkor várjanak˝.
Jó vissza lementünk,de már nagykabátban is fáztunk.Kép6kor mondtam,hogy menjünk fel mégegyszer,mert most már pipa vagyok,meg van egy olyan sanda gyanúm,hogy megfeletkezett rólunk.Kép
Mikor felértünk már ketten ültek a sötét folyoson(egy neon pislákolt)Azt mondták,hogy két perc múlva jön a doki.Hűha ezt már hallotuk 4kor.
Na nem sopkra rá meg is jött.azt mondta,hogy várjuk meg itt,mert képes eltünni.Szerintetek????
Végül meglett az a fránya UH.Nagyon édes volt.Most 10hetes,de már ott ugrált.Olyan hihetetlen,és csodálatos.Még el is bőgtem magam.KépNagyon-nagyon irigy lettem.Azt mondta a doki,hogy ne legyek irigy,mert két gyönyörű fiam van.Ez oké is.De az az érzés,hogy valaki fejlődik bennem olyan jó.Na jó nem enyelgek tovább.Szo-szo nagyon jó volt vissza menni.Az osztály tele volt.Abba a szobába ahol feküdtünk,most kismamák voltak hatalmas pocakkal.Teltház van.
Más !!!!!
Apa addig míg elvoltam fodrászhoz vitte a fiúkat.Íme:Kép
KépKép
Nem biztos,hogy annyira látszik,de Dodó tiszta kopi lett.

Kovács Roland
roli
 
 


Na igen.Nem baj legközelebb viszünk elemlámpátKép
Miért kelett bent feküdnöd?

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Roxmort
Nagyon jók ezek a képek.Nem semmi ami veled történt.De az a lényeg,hogy Benci baba itt van.Kép

Mi nem csináltattunk 3Dképet.Daninál még nem volt vagy nagyon ritka ezért azt gondoltam Dodónak se lagyen.Most utólag már bánom,mert nagyon jók.KépKépKépKép

Most megyünk pencikélni,mert nagyon fáradt vagyok.Husit már bepaníroztam,ha felkelek kisütöm.

Benci,hogy van???

Andi merre jársz?

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Itt vagyok ám csak ma ílyen húzos napom van!!Délelött voltunk mázsálni szoval mi már 10 kg.-sok vagyunk és 74 cm.!!Minden ok!!Fütyítöl teljesen elájult,hogy ilyen jol superál már!!Teljesen víssza tudta neki huzni!!" hét mulva pedig bárányhimlő oltás!!KépDe még mindig nagyon ajánlja!!
Ezután a Dédit vittem a fülészetre,valahogy nem birom az ilyet föleg azért mert itt lakik velünk egy udvarba és mindig én futkosok vele mindenhova,pedig minden vagyonát kicsí lányára íratta,mármint eltartási szerzödést köttötek és neki lenne a feladata íz ílyesmi!Mi mármint az apukám nem kapott semmit mondván már nem él!!Szoval már reggel morgolodtam hogy nekem kell vínni a Dédit mert ugyebár én vagyok itthon mindenki dolgozik,és azért csak az én mamám is!!De azért nem esik jol hogy igy kisemmiztek minket,de ugy vagyok az őcsémmel együtt,hogy nem is kell semmi!!Igy ís állandoan viták vannak itt az udvarba ugyanis ez a telek amin a házunk áll egy osztatlan közös tulajdonba van apukám (most már én és öcsémKépKépKép)nevén meg apám hugáén!!A ház meg teljesen az ővé lett!!Na jo befejezem mert ezen már párszor jol felhuztam magam!!Sanda gyanunk az hogy szegény Dédi nem tudta mit ír alá,és most már bánja az egészet!!
Most meg várom a barátnöket,csapunk egy kis baba-mama talit!!Ugyhogy sztem csak este jővők majd!!
Szép napot mindenkinek!!
ANDI
Vendég
 


Haho!!
Most meg ti tüntetek el csajok!!???
ANDI
Vendég
 


Pedig nem is vagyok Copperfield-néKép
Nem jönnek be a topikok.Egy csomnó hiányzik.KépKépKép
Most futunk fürdeni,mert Dodó elég nyügi.De még este visszanézek bővebben,ha a gép engedi.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Most reklamáltam Apánál,hogy eltünt egy topik.Látom Andi te is jártál ott.De mások tudnak oda írni.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Szia!!
Ígen már délután jeleztem neki,hogy gond van de mint látod még nem történt semmi!!Egyébként ugy tudsz ilyenkor mégis bemenni ha a gépedbe a kedvencek közé annak a topiknak a cimét írod be és nem a babanet kezdő oldalát!!De ez nekem se igy van pedig a csajok már többször irták nekem hogy ezt csínáljam!!Én hülle nem hogy hallgattam volna rájuk!!KépKépKép
Most én is megyek mert fürdés van!!!
Szép estét!!
ANDI
Vendég
 


Hát igen nekem sincs felírva.Vajon meddig lesz ez így?Kép
Kép

Kovács Roland
roli
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: