Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Huhh, kicsit sok a kérdés. Sorba:

Erika: Kaptam emilben kódot, azt rakta ki az üzimhez, a drága párom sem tudott rajtam segíteni. Szóval légyszi írj róla részletesebben.

Klauszka:amikor bemondtam a nevét, a szülésznők is ezt kérdezték, de megnyugtattam őket is, hogy kap egy második nevet is pont azért, hogy legyen külön névnapja is. A Balázshoz ragaszkodtunk, csak hát ő pont aznapra időzített. Így megkapta második névként az apja nevét is, így a teljes nevünk Gévay Balázs Zoltán.Igaz egy hónap van a két ünnep között, de legalább kettő van neki is.

nszoke: szerintem abszolut nem óriás, ez a kép ráadásul nyári. 3450 g-mal született, és most 10 hónaposan nincs még 9 kiló.Teljesen normális, azt mondta a védőnéni. Egyébként a dokimat azért nem kedvelték, mert elment a kórházból valami puccos magánklinikára (azt hiszem Telki vagy mi, nem ismerem, nem vagyok régen Pesten), és csak azok szültek még a Margitban, akiket előtte bevállalt oda.Szerintem ezért utálták, mert neki összejött egy sokkal jobb meló.Egyébként a doki nagyon felkapott, a Baba magazinban minden hónapban ír, leginkább a fogamzásról, dr Szép József. Nagyon jó orvos.


Mára búcsúzom, jó éjt mindenkinek :lol:

Kép
zsutita
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy így ismeretlenül belekotyogok, már félig megírtam amit szerettem volna bemutatkozásként, de azt hiszem tudom miért nem jelenik meg zsutita vonalzója.

A fórumon a HTML-kód "gyárilag ki van kapcsolva így csak PHPBB kód-ot tud megjeleníteni.

Azt másold be amelyik így néz ki: [url=http://babafalva.hu][img]http://babafalva.hu/tickers.... a végét nem írtam mert akkor megjeleníti és nem látod szövegesen.
Ha ilyet nem kaptál, akkor be kell állítani amikor lekéred a vonalzót, hogy ilyen kódot is kérsz ha jól emlékszem, de lehet hogy az egy másik oldalon volt... Hmm...

Azért gyorsan két mondat rólam. Mind a két gyerkőc császáros volt, és utólag egyiket sem bánom, de még ma berakom az egész történetet, csak legyen időm befejezni. Már három napja írom részletekben.

Remélem sikerül a vonalzó, és nem baj hogy így ismeretlenül... :-).

De kíváncsi vagyok jól gondolom-e.

Ági

Ági73
 
 


Szisztok!
Látom egyre többen vagyunk!
Fő állású anyaság az első gondolataim között volt!
Ugyan annyi pénz mint a minimál gyes 25-26E azzal a külömbséggel,hogy nem 3 évig jár hanem addig ameddig a legnagyobb gyerek el nem éri a 18-at,de max 10 évig.
Hú megyek mert az éjszakánk rémálom volt.Szilveszternek olyan köhögőrohama volt,hogy minusz fokosra hütöttem a szobát ezerrel megy a párologtató meg ilyesmi.
Itt a MIKI!!!!
Vendég
 

 
 

Sziasztok! üdv Ági itt közöttünk!

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1165391327.01.gif[/img] Szép jó reggelt mindenkinek kicsiknek és nagyoknak is, és persze jól teli tömött csizmát kívánok mindenkinek!

Ági
nagyon várom a történetedet!

Nszoke
akkor ma mész babanézőbe? De jóóóóóóóóóóóóóóó neked!
nagyon szép lehet Dominik hajas baba!

Zsutita
a te babád 3450g-al született, és 10 hónaposan még nincs 9 kg?
Akkor most már legalább megnyugodtam, hogy az én drágám sincs elmaradva, , azért van mit fogni rajta, de még ős sincs 9 kg, habár ő csak 2670g-al született. Én nem tudom de itt a környékünkön jóformán minden baba olyan hatalmas, van olyan is aki félévesen nagyobb minden téren súlyban is mint az én drágám 10 hónaposan.
Na mindegy de mostmár legalább megnyugodtam, hogy az én gyerekem is OK súlyban, habár a dokinéni sem mondta soha hogy sovány.

Bárány
Szegény Szilveszter, jobbulást kívánok neki. Akkor ma nem megy oviba igaz?

Hát én már csak ezért is szeretnék itthoni munkát találni, hogy ne legyen gond mikor az én kis drágám beteg, hogy mindig vele tudjak lenni. De sajnos remény = 0.

Sziasztok

Erika[/img]

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok! üdv Ági itt közöttünk!

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1165391327.01.gif[/img] Szép jó reggelt mindenkinek kicsiknek és nagyoknak is, és persze jól teli tömött csizmát kívánok mindenkinek!

Ági
nagyon várom a történetedet!

Nszoke
akkor ma mész babanézőbe? De jóóóóóóóóóóóóóóó neked!
nagyon szép lehet Dominik hajas baba!

Zsutita
a te babád 3450g-al született, és 10 hónaposan még nincs 9 kg?
Akkor most már legalább megnyugodtam, hogy az én drágám sincs elmaradva, , azért van mit fogni rajta, de még ős sincs 9 kg, habár ő csak 2670g-al született. Én nem tudom de itt a környékünkön jóformán minden baba olyan hatalmas, van olyan is aki félévesen nagyobb minden téren súlyban is mint az én drágám 10 hónaposan.
Na mindegy de mostmár legalább megnyugodtam, hogy az én gyerekem is OK súlyban, habár a dokinéni sem mondta soha hogy sovány.

Bárány
Szegény Szilveszter, jobbulást kívánok neki. Akkor ma nem megy oviba igaz?

Hát én már csak ezért is szeretnék itthoni munkát találni, hogy ne legyen gond mikor az én kis drágám beteg, hogy mindig vele tudjak lenni. De sajnos remény = 0.

Sziasztok

Erika[/img]

Kép

Kép
erika13
 
 


Sikerült a vonalzó!

Kép
zsutita
 
 


Sziasztok!

huuuu de sok írás :lol:

Gratula a vonalzóhoz!

Üdvözöllek Ági és várom a történetedet :shock:

Zsutita lehet hogy csak a képen tünt nagynak, de nehogy sértésnek gondold hogy óriás! Csak a jó hangzás miatt írtam, de a mi 1270g-unkhoz képest szuper nagy. Ja innen fúj a szél, mármit a dokival kapcsolatban. sokak nem látnak az irigységtől. Viszont akkor a magánon jó drága lehet nála szülni,nem?

Szegény Bárány család, jaj de unhatod már. Jól felétek jár a rúd. Mindig csak ez a sok kevésbé jóhír.

Ebéd után megyek Dominiknézőbe, már nagyon várom!!!!!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Kép

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Hogy kell színessel írni? Lehet hogy most sikerül?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Bocs hogy nem voltam 1 napig, de párom szabadnapos volt és nagyszülőknél voltunk, jaj hát teljesen el vannak ragadtatva Gesztitől (nem is csodálom!)

Üdvözlet az újaknak, nagyon örülök hogy egyre többen vagyunk! Bár sajnos tényleg eléggé eldugott helyen van ez a topik... Kár hogy nem lehet áttenni máshová. :?

Bárány!
Nagyon sajnálom ami történt, bár talán így neked könnyebb. Nehéz ezt leírni. Picurkátok talán megérezte hogy nem most jött el az ő ideje...
Amit írtál, hogy aki 8-10 hetesen elveszti a babát, miért mondja hogy "elvesztettem a babámat" - ezzel nem értek egyet, ne haragudj. Tudod, sajnos én is átéltem már ezt, nem kívánom senkinek! Amikor annyira, de annyira vártuk őt, és én is pont 10 hetes lehettem kábé, amikor elhalt... Ott feküdtem az asztalon, uh-al vizsgált a doki, láttam a képernyőn a pici babszemet, és nem élt. Ő már kicsi emberke volt. Szóval ne haragudj de azt hiszem, ennél szörnyűbb nincs, persze nyilván az is borzalmas ha később történik, amikor már mozog stb. (jaj még belegondolni is szörnyű), de hidd el, ez is legalább (!!!) annyira fájdalmas érzés. És most nem a fizikai fájdalomra gondolok, mert az eltörpül a lelki fájdalom mellett. Na erről ennyit.

Lányok, nekem is segíthetnétek, a vonalzót illetően, én is szerettem volna Gesztiről egy kis képet betenni elé, de nem ment... Egyáltalán örültem, hogy a vonalzó sikerült. Ez a babafalvás kicsit bonyolult. Szóval hogyan kell a képet beilleszteni???...

Na igyekszem még visszaolvasni, és még jönni ma!
Puszi mindenkinek!

Kép
mamy
 
 


Sziasztok

Mamy
fénykép: hát sajnos arról fogalmam nincs hogy hogy kell, de Bárány bizti tudja.

Olyan rossz, hogy sokszor nem írja ki hogy írtatok, így van hogy be se nézek, most is csak találomra néztem be, és bejött!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Szaisztok!
Tényleg ránk jár a rúd,Szilvi nem ment oviba,most is úgy köhög ,hogy 2 percnél többet nincs csöndben szegény!
Sajnálom mert ma ment a Miki az oviba!
Tegnap bejutottunk a dokihoz is de nem adott gyógyszert,ma kértem éjszakara valamit,koderettát adott,na majd meglátjuk,éjjel mi lesz.
Nagyon elég már a télből pedig még el sem kezdődött.
Nektek még kicsik a bébik,ilyenkor ezek a gondok még álltalában nincsenek jelen szerencsére!!
Bár Málna már volt egy párszor beteg.


Szindi 8kg volt 1 évesen, Szilvi10.Úgyhogy szerintem,itt mindenki tök normális!!Aleirásaitok alapján.
Erika,te is raktál már föl fényképet"melléklet feltöltése".Itt mindannyiunk közül én vagyok a legbénább ezekhjez a dolgokhoz.
Mami,tényleg nem akartalak megbántani,biztos hogy nagyon fájó minden ilyesmi,én csak azt mondom,hogy a" baba" szó erős egy zigótára vagy petezsákra...vagy pontosan nem tudom milyen állapotok vannak.
PL:Erikának biztos,hogyha ne aggy isten, nem sikerülne,az oltári nagy katasztrófa lenne,mert szegény nem akkor esik teherbe amikor csak akar,úgyhogy nyilván a körülményeket is meg kell vizsgálni.
Vendég
 


Sziasztok

Bárány
gyerek fénykép: sajnos ahhoz nagyon béna vagyok, mert az kicsinyíteni, és másolni meg még nem tudom mit kell vele csinálni, a legutóbb is amit felraktam azt a párom rakta be azok közé amiket én mentegetek el. Onnan meg nem volt nagy dolog ide bemásolni.
De arról fogalmam nincs hogy a vonalzó elé hogy kell berakni a fényképet, de lehet hogy oda is valahogy így.

Képzeljétek holnap megyünk testületileg dokibácsihoz kistesó ügyben (persze csak akkor ha a gyerek nem lesz éjjszaka v. reggel lázas, mert ha igen akkor mehetek egyedül), Úgy izgulok, de hogy miért nem tudom.

A betegeknek kívánom:
[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1165407898.83.jpg[/img]

Sziasztok

Erika[/img]

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!


Abszolut nem vettem sértésnek az óriás jelzőt, mert ha az lenne, akkor sértő is lett volna. Ja! A vonalzót szomszédosném(Szelivi néven fut) segített feltenni, mert sehogy sem ment nekem. A képet nekem egyből betette, amikor csináltam a vonalzót.


nszoke: állítólag a magánszülés nála 600E körül van, de ez nem tuti, csak ezzel riogattak a kismamák a kórházban.A saját renedelése viszont szerintem nem volt drágás, 6E volt a terhesrendelés.

Most muszáj mennem, sziasztok, sajnálom a beteg gyerkőcöket!

Kép
zsutita
 
 


Bárány!
Értelek én, igaz hogy egy petezsák még nem baba, de egy 10 hetes magzatnak már ver a szive... Ha jól tudom, a hatodik héten kezd dobogni a szív.
Na hagyjuk is a témát, mert olyan szomorú. :cry:

Kép
mamy
 
 


Tényleg,szomorú a téma és nem is akartalak ezzel megbántani.

Bár én járok most ilyen cipőben..(igaz nem is akartuk)
Én már tényleg elvesztettem egy babát(8naposat),és sajna tudom,hogy,az mi szenvedés.
Valószinüsitem,hogy nem lehet egy néven nevezni,vagy egy napon emlegetni egy vetéléssel.
Egy köszönést be akartam igy utólag iktatni,de nem tudok,úgyhogy képzeljétek az elejére,hogx sziasztok

Ha van kedvetek rakjatok képeket!!!!!!!!!!!
Gesztikéről,Zoliról,és a régiekről is
Vendég
 


Erika
Tudom,hogy ez az én számból nem hangzik valami jól,de nagyon drukkolok neked!!!Őszintén!!!!
Miért lázas a kisfiad?Meg van fázva?
Vendég
 


A fényképről csak annyit,hogy én is szivesen kicserélném néha a vonalzón,de nem tudom,hogy kell,elszúrni meg nem akarom,úgyhogy marad igy
Vendég
 


Mami,iwiw????
Vendég
 


Sziasztok!

Milyen sok írás, de örülök.

Vonalzó: a babafalván kell beilleszteni a képet és ugy küldeni az email-edre a kódot és ugyanígy illeszd be mint most és majd ott lesz a kép.

Igen sajna mi már voltunk betegek egy jó párszor, mert olyan rossz itt a levegő, meg elég nedves lakásban lakunk, de hát ez van.

Jobbulást nektek Bárány.

Zsutita a 600 csak a sima szülés vagy császár, terhesgondozás minden? Amugy akármi is jó drága dokibácsi.

Babatéma: háát, kinek mikor mi? ez attól függ ki hogyan éli meg és milyen helyzetben. Igaz hogy él, de de kifejletlen testileg, lelkileg, szellemileg. Szövet. És a 20-25 hét előtt bár már nem csinálnak abortuszt a 12hét után csak kivételes esetben mégsem nevezném sikeresnek a 20-25heteseket és sajnos gyakran nem életképesek bár tisztelet és sok egészség a kivételnek mert már láttam olyat is.
Én is ugy vagyok inkább mint Bárány hogy az enyém az én hasamban, igaz hogy létezik, de mégsem baba annyira.
Ezzel az a baj hogy lehet így durván hangzik amit írok, mert ugye ahogy Bárány is írta Erikának az 1-2hetes és a 8-10hetes is mennyország. Neki a babája már, akiért keményen és sok pénzzel küzd. Talán én aki még nem voltam a helyében ezért nem élem át és nem értékelem annyira a jelentőségét egy párhetes terhességnek.
Személyünktől függ kinek milyen fontos a babája (a gyereke persze mindenkinek fontos), ez is olyan mint a hüvelyi szülés vagy a császár. Van aki nem bír megküzdeni a császár gondolatával.

Tényleg Erika 7-én volt az időpont, s anyós már tudja vagy még nem?
Én szorítok nektek mostantól, nagyon.
Tök jó még a végén egyszerre lesznek babáink?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok

Bárány
igen szegénykém meg van fázva, már a múlthéten is volt hogy köhögött, de csak 1 nap, aztán el is múlt, és most itt volt vasárnap az anyós, meg volt fázva, és szerintem ennek köszönhető, hogy most megint kijött. De szerencsére nem köhög egész nap, csak párszor, a doki néni szerint hurutosan, és az orra is szörcsög. Szívom az orrszívóval, de utána én úgy hallom hogy több marad bent mint amennyi kijött.
Szerinted ha így köhög meg minden, de nem lázas elindulhatunk vele, vagy inkább csak én mennyek egyedül?
És köszi a drukkolást. És miért hangzana a te szádból furcsán? Hiszen lehet, hogy ha védekezés mellett estél teherbe akkor azért halt el a babóca mert nem volt egészséges, és hát végülis nem azért estél teherbe mert felelőtlenül csináltátok a dolgokat.

Szia

erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok Erika,szerintem ha nem lázas akkor nyugodtan elindulhatsz vele bárhova,ha lázas akkor meg egy nurofen ,és ha lement a láza akkor is elindulhatsz vele bárhova!
Szerintem menjél nyugodtan!!!
Az idő is olyan,hogy nagyon könnyü"megköhögősödni"ez gyerekeknél nem is igazán nevezhető betegségnek.
Hallanád mi van az oviban.....

A lombikos barátnőm 35 hetes terhes,de egy kicsit aggódik mert csak 1300gr a baba
Erika szerinted a lombikos babák kissebb súlyuak,vagy a két dolognak semmi köze egxmáshoz??
Vendég
 


Sziasztok

Nszoke
igen holnap megyünk, vagy a legrosszabb esetben én egyedül megyek a doki bácsihoz 11-re. Anyós azt tudja hogy megyünk Pestre, de azt nem hogy miért.

Bárány
35 hetesen 1300g? Szerintem ha ez igaz lenne az orvosa már rég kórházi infúzióra fogta volna! legalábbis az enyém. Mert szerintem ez nem normális hogy csak ennyi a súlya.
Nekem van egy táblázatom ami olyan középértékeket mutat, e szerint a 29-30. hét között ennyi a súlya 1 babónak.
Én csütörtökön töltöttem a 38.hetet, és pénteken császároztak meg ekkor volt Ákoska 2670g. Ha tényleg igaz hogy 35 hetesen csak 1300g akkor az a baba retardált vagyis visszamaradott. Ott valami gond lehet, de szerintem nagyon nagy. De szerintem ezt ne mond el a barátnődnek.
Én szerintem (én így gondolom) hogy miután megtapadt a babóka (és az anyukának nem hormonos problémák miatt voltak gondjai) akkor megtapadás után ugyanolyan esélyekkel fejlődik a baba mint egy normál terhességnél. De álltalában persze a dokik jobban vigyázznak a lombikos mamákra-babákra.
Az én dokim legalábbis már rég bent tartott volna ekkora babával, mert hogy csak ekkora ott gondok vannak, nagyon picike. Az orvosa nem mondott neki semmit?
Mert én nagyon kiváncsi lennék rá hogy miért csak ekkora.

Én láz eseten este és éjjel Germicid - C kúpot, nappal sima Germicid kúpot addok neki, de emellé a doki néni a megfázásra Rhinatiol-t és Augmentin DUO-t írt fel, + orr cseppet, + szívni kéne az orrát - már amennyire engedi.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Húú Erika az augmentin nagyon erős antibiotikum azt tüdő,középfül és egyéb nagyobb problémákra szokták felirni.
Milyen orcsepp??Barna?Sterimárral is fújd a kis orrát,főleg reggel,a nagytakaritás elött!

Tényleg ekkora a barátnőm babája,és 6 hete korházban van,nem is jöhet haza még hétvégére sem.Minden nap infúzió!!!
Valami keringési problémája van!Remélem nem lesz semmi baja!!!

Visszatérve Ákoskára,a nurofen nem jó nektek lázra??Az gyulladáscsökkentő is,a fehér vérsejtekkel "utazik"és ott fejti ki hatását ahol a probléma van.És a legujabb híreim szerint(Madarászból)a lázgörcs kockázata is kisebb vele.
Vendég
 


Szia Bárány!

Nurofen: nem tudom én mindig Germicid-C-t használtam, mert ezt írta fel a dokinéni,
Orrcsepp: Nasivin 0,01%-os-at írt fel.

Nagyon drukkolok a barátnődéknek hogy a babával ne legyen semmi gond! És nem tudod mit mondtak neki a dokik, hogy miért nem fejlődik a baba?

Szia

Erika

Pici fiad hogy van?

Kép

Kép
erika13
 
 


Mert a keringéssel van valami prodléma,ha jól tudom talán a placenta nem látja el jól a feladatát.Én is nagyon drukkolok neki.

Fiam:rossz hallani annyit köhög,biztos kemény éjszakánk lesz!
Egyébként semmi baja rossz mint a bűn,most jöttünk a közeli boltból,mert jött oda a mikulás!!
Szedi,a köhögés csillapítót,de egyenlőre semmi hatása...
Vendég
 


Szia Bárány!

Akkor mind a két fiatal ember a betegség ellenére megmaradt rosszcsont babának. Talán így jó is, mert szerintem ebből az derül ki hogy van remény a gyors gyógyulásra.
Szegény barátnőd, nálunk is rossz volt az áramlás - vagyis a lepény már öregedett, ezért kellett nekem is befeküdnöm már január 5én (vagyis sima vizsgálatból 3hét kórház lett) és hát ügye február 18 helyett január 26-án született meg, de akkor nekünk úgy látom hogy nagy szerencsénk volt, mer hát ügye azért az én kis drágám akkor azért jó súllyal született meg.

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Szia!Erika!
Igen azt mondják,hogy amíg egy gyereknek jó a kedélyállapota van kedve rosszalkodni addig nincs nagy baj!!
Én is remélem,hogy hamar kijövünk belőle!!!

Tényleg szerencséd volt,mert azért Te fiad valóban szép súllyal született!Remélem a barátnőmé is lesz legalább 2 kg.Persze az lenne jó ha még több!!
Vajon ez a placenta elöregedés mitől lehet?Neked mitől volt?
Vendég
 


Szia Bárány!

Placenta elöregedés - vagyis hogy hamarabb kezd el öregedni: nekem azt mondták hogy nem tudják hogy mitől van.
Én nagyon féltem hogy hát ügye ki tudja hogy meddig nem üzemelt rendesen, vagyis hogy mennyi ideig nem kapott rendesen oxigént stb. Mikor megkérdeztem a dokikat - a sajátomat és más is (aki szimpi volt) hogy esetleg ez okozhat e valami problémát a gyereknél - vagyis hogy esetleg szellemi téren, mind azt mondta hogy nem mert a csecsemőknél még regenerálódnak a sejtek, hát nagyon remélem. A gyerek orvost is megkérdeztem, ő is azt mondta hogy leghamarabb iskoláskorban derülki, - tanulási nehézség stb. Hát nagyon remélem, hogy minden OK lesz, és tényleg regenerálódnak a sejtek.

És nagyon drukkolok a barátnődnek +++++++++++++++++++++!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Jobbulást!

Erika honnan van ilyen táblázatod? Tökre érdekel? Ez a súlytáblázat.

Bárány a barátnőd nagyon kivan mi? Azta! Ezt hallani is kegyetlen. én tudom mi az az 1300gr! Ő ne tudja meg! Kívánom tiszta szívből!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Szia Nszoke!

a sógornőm adta, ő mikor lassan (február) 5 éve szülte a 3. gyerekét, és ő is bent volt kb. 1 hónapig szülés előtt a kórházban (vérnyomás miatt) ő ott írta le valahonnan.
Ebben a táblázatban hetekre lebontva vannak adatok megadva (pl. gr, fejkörtérfogat, stb. méretek megadva) ha érdekel akkor majd leírom.


Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Ah! Azt megköszönném, izgi nagyon!

Más: ma kidobták a lakáspályázatos nyomtatványt, hát nem túl jó.
6 lakás abból 2egy szobás 3nagy és egy ami jó lenne de az gáz nagyon. Anyumékkal maradunk. :(

Mikor leszünk végre külön? jajh

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Juj, de belelendültetek!
Most nincs időm, csak annyit, hogy Bárány,ez a főállású anyaság tuti? utánanéztél? mert nekem nem így rémlik. Jóval több összeg, viszont csak a legkisebb gyerek 8 éves koráig. De lehet, hogy rosszul tudom.
Na, mára ennyit, megyek hunyni, mert Elcsó az éjjel óránként felkelt. :shock: mint reggel kiderült, orrot kellett neki szívnom.... :o

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok

Nszoke
:cry: sajnálom a lakást

ha a hétvégén leírom az jó lesz?

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Jó lesz persze, nem kell rohanni.

Klauszka jó pihit és nyugit nektek. Remélem hogy hamarosan visszaállnak a régi alvós éjszakáitok és Elcsikének nincs baja, ugye?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Klauszka,egy nagyon közeli ismerőömnek járt le most és tényleg csak ennyi.De az igaz,hogy tényleg a likisebb gyerek 8éves koráig,ha a legnagyobb nincs még 18.
Ha lenne vagy 50E azzal már bele mernék vágni,pedig az is nevetségesen kicsi összeg.

Egész éjjel nem aludtonk!!Köhögéscsillapitó és nyitott ablak melett sem!Megyek visszaviszem a dokihoz!
Vendég
 


Sziasztok!

Milyen szenyaság ez az anyasági is pedig mi alapozunk rá! De majd még meglátjuk. Én is ugy tudtam jóval több pénz.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Na úgy néz ki, sikerült a vonalzó elé képet is biggyeszteni. :lol:

Bárány!
Minden elismerésem, hogy jelen körülmények között ilyen nyugodt tudsz lenni. Mikor is mész vissza a dokihoz? És mit mondott, ezután mi fog történni?...
Szilveszternek jobbulást!

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!
A gyerekkel ma reggel mentem vissza adokihoz,de nem adott semmit csak azt mondta portalanitsak és ne legyen az ágyában semmi plüss állatka,vagy szőrős pléd.

Én hétfőn megyek vissza ultrahangra,állitólag akkor már jobban látni,hogy nem él,vagy esetleg mégis...ki tudja.

ÁÁÁÁ,nem vagyok nyugodt,olyan gyomoridegem van,hogy el sem hiszitek.

Gesztike nagyon szép,olyan kis fülcsike mint az enyémek!!
Vendég
 


Bárány, utánanéztem a neten, tényleg 25800 Ft. a családi pótlékban +2000 Ft-ot jelent a 3. gyermek. ez azért szemétség.
Elcsónak nincs különösebb baja, csak néha folyik az ormánya, de nem is tüsszög. azért befújok neki Salvust, amit rettenetesen utál, de használ. mit lehet tenni, ha az orrocskájában van beszáradt váladék? nem tudom kipiszkálni. :x

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok,
Klauszka,nem is az a baj hogy szülés után csak ennyit kapnék mert valahogy csak meglennénk,hanem addig lenne nagyon gáz,dolgozni nem tudnék addig mert már most is csak aludnék ha tehetném.Ez nálam minden terhességgel igy volt.
Na de majd hétfőn meglátom,hogy eggyáltalán mi van...
Vendég
 


Sziasztok

Bárány
további gyógymanókat küldök a pici fiadnak! Hogy van a barátnőd? Annyit gondolok rá, hogy mi van velük!

Hát ma megjártuk pestet - voltunk kedvenc dokibácsinknál, ha minden jól megy jövőhéten meglátogatom a körzeti dokimat és a nőgyógyászomat is + megyek vércsapolásokra is, hogy megcsináltassam a szükséges vérvételeket, meg miegymást.
És akkor jövőre februárban ha minden jól megy meg lessz a lombik, ha nem akkor később.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Jaj de jó Erika! Pont jöttem, hogy kérdezzem mi volt a dokinál. Mesélj mindent jó? Mikor hol, kinél, jársz, mit mond stb!

Ez az anyasági nem semmi.

Bárány jobbulást.
Fogytam 5kilot, de szinte láthatatlan annyira sokszor 5kilo van még rajtam.


Na jó éjszakát mindenkinek és jobbulást a betegeinknek.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok

Nszoke
tényleg lefogytál 5 kg-ot? Dícséretes, nagyon ügyes vagy!
Leírnád ezt a fogyókúrát? Hogy hogy kell csinálni, mikor mit lehet stb?
nagyon megköszönném!!!!!!!!!!

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Szia!

Képzeld le! És amikor zabálnék akkor rállok a mérlegre és azt mondom, most azért egyek hogy újra több legyen ne kevesebb.
Motivál az eddigi 5kilo.

Nagyon egyszerű!
Ugyanugy egyél mit eddig(ha tudsz egyél kevesebbet) de mindennap egyél meg 3almát, igyál sok vizet, ásv,vizet, csak ragacsos izéket ne! 5 után ne egyél, csak almát ha éhes vagy, de max 2öt! Na ilyen kíméletes fogyival még nem találkoztam és bejött ráadásul! Egy gáz van nálam én egy cola light örült vagyok és még mindig azt iszom, de 2hét múlva azt is kiiktatnám az életemből!!!
Ja elméletileg így egy hét alatt mínusz 7kg. Igaz mert hétfő óta csinálom!

Juhéjj, de jó!

Kép

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Én is nagyon meg lennék elégedve egy hét alatt 5 kilóval!!!Szerintem nagyon ügyes vagy!!!
Erika,továbbra is szoritunk,hogy minden sikerüljön neked!!!
Most hirtelen ennyi...majd jövök!!
Vendég
 


Sziasztok!

Bárány
hogy van a pici fiad?
Minálunk az éjjszaka hááááááááááááááááát elég sokat köhögöt és ilyenkor fel is kelt, úgyhogy álmos vagyok!
Szegénynek t-nyála egybe folyik de még mindig csak harcok árán tudom szívni az orrát.

Nszoke
Cola lyght ivása mellett fogytál így 1 hét alatt 5 kg-ot? Mert sajna az a baj hogy én is imádom. Nagyon jó lehet ez a fogyi, ki is próbálom! És még az az én nagy bajom hogy fincsi husi levest én sok sok tésztával szeretem.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Ment a fogyi és én sem hittem el, de...csoda történt. NE NASSOLJ és NE EGYÉL 5 UTÁN, így talán belefér a cola, meg a husileves tésztája :)
Amúgy én attól tartok, hogy ez elvileg 1hét mínusz 7kg. Tehát nem 1hónap és mínusz 28kg.
Ennek lényege: hogy nem eszek este, meg probálok kevesebbet és nem nassolok, de mit csinál a szervezet az első héten? Azonnal égeti a zsírt amit tud. De ugye 1-2hét múlva hozzászokik ehhez az étkezési rendhez és már nem fogyunk. Szerintem ez történik eddigi fogyis tapasztalataim alapján, de ha mindig egyre csökkentem a kaját, meg egészségessé teszem talán jobb lesz.

Ennyi.

Jobbulást, szegánykéimnek.
Mi is nyitott ablaknál alszunk s annyira félek, hogy egyszer ettől fázik meg Zsebi.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Nahát ma senki?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok,én itt vagyok!
Nszoke,nagyon helyes hogy már most nyitott ablakhoz szoktatod Málnácskát.Nem fog megfázni,és nagyon egészséges!!
Én mindig olyan félve nyitottam ki az ablakot,én is paráztam,hogy megfázik,de aztán a körzetink megdumált!!
Nappal nem köhög már eggyet sem,de most parázok,hogy nem kapta e el a barátnőm gyerekétől a kórságot,mert együtt voltunk,és szegény kisfiú tök beteg,kruppolt is.
Nagyon utálom a telet!!!!!!!!!!! :oops:

Erika,én is imádom a husi levest egy kiló tésztával,répa,krumpli,minden jöhet!!!És én sima kólát iszom,ami még rosszabb,szerencse,hogy nem tellik,rá,mert akkor már még dagadtabb lennék.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?