Új privát üzeneted érkezett!

Judy!
Pont ma került fel a Vaterára egy olyan etetőszék mint a miénk, csk más színben!! Peg-Pérego Prima Pappa 20e a kikiáltási ára, szerintem el is lehet hozni annyiért. Szép nagyon! Én jól átrágtam az etetőszék-témát és szerintem ez az egyik legjobb! A kerekét lelehet fixálni!

Az almalevet még mindég nem kezdtük el...

A babazsúr nagyon jó volt! Niki 3 kishapsival volt körülvéve :lol: Fel is vette a csipkés bugyiját :lol: Majd rakok fel róla képet ha letöltöttem a fényképezőről!

Üdv!
Reni

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Hú,ez nagyon olcsó!
Annyira szép az a szék, amit vettél, kezdek én is elcsábulni :D .
Pedig jó az a fa, ami nekünk van,de kipróbálnám milyen egy ilyen összkonfortos :) , biztos sokkal kényelmesebb. Na, most van min filóznom!
Judy, szerintem is csapj le erre a székre, ez nagyon jó ár!

KÉPEKET KÉRÜNK NIKIRŐL A CSIPKÉS BUGYIBAN!!!!!!!!!!! :lol:

KépKép
logi
 
 


Logi! Egyedül voltál a két gyerekkel? Mi a férjemmel ketten voltunk az egy gyerekre, és még így kis lefáradtunk :) Szerencsére egy barátnőm odaadta az ő belépőjüket, így ingyen volt, ezért cserébe megnéztük a pálmaházat és akváriumot.
Csak így volt érdemes menni, hogy nyitásra odamentünk. Ez biztos :)
Tényleg olyan szép királylány a kislányod!

Judy! Ne bánd, hogy nem mentetek ki, a pici fiadnak még nem lett volna nagy élmény. Sőt. Jövőre pont jó lesz, de korán menjetek :)

Etetőszék: Nekünk szintén fa van, ami később szétszedhető kis asztalkára és székre. Kb. 8 hónapos kora óta ültetem benne, amióta fixen ül, ezért nem volt hiányérzetem a dönthető háttámlával és az egyéb komfortfokozókkal. Előtte a hordozót tettem fel az asztalra, ha ültetni kellett valamiért.
A Meclarenes babakocsis barátnőmnél láttam ilyen hiper-szupert, mint Reninek van, 20E-ért tényleg király. A fa 8-15 között van, attól függ hol veszed. Ikea, Kika, Brendon, mindenhol kapható. A miénkre külön kellett szivacsos huzat, de egy méret, ezért simán lehet kapni.

M.
mircike
 
 

 
 

Sziasztok!

Ma voltunk dokinál és Zsombi megkapta a 4. hós szuriját :( csak kicsit sírt :oops: Egy kicsit megciciztettem, aztán jöttünk is haza, itthon még kajcsizott egyet és most alukál :D

Viszont sejtettem, hogy tök kevesett hízott: 4880gr. Úgyhogy azt mondta a dokinő, hogy kölcsönözzem ki újra a mérleget és figyeljem meg mennyit eszik. Meg kérdezte, hogy van-e elég tejem, mondta hogy általában igen, ha meg nincs akkor adok neki pótlást a hűtőből - ezt pár napja csinálom. De az az igazság eddig tök jól elvolt Zsombi a tejjel 1-2 hete van ez, hogy úgy érzem nem elég. Na jó ennyit a tejelésről.

Reni mi az a Vatera? VAn fenn kép az etetőszékről? Szerintem ráugrok...

Na hol az a csipkés bugyi?!

j
judy1
 
 


MEgtaláltam a vaterát, meg a széket is. Csak nem gondoltam volna, hogy ez a neve egy weboldalnak :? Tényleg állat.
judy1
 
 


Judy!
Próbáld meg kérni az eladótól a minimáláron, ha tetszik, hátha megkapod. Mond, hogy sürgősen kellene a kisbabádnak, hátha megenyhül a szive :lol:

Niki is ma kapta az utolsó szurit. Ő is alszik azóta.

A híres bugyingó! Mindenki jót mulatott rajta :lol:


Kép Bugyis1

Kép

Kép Balcsin még a múltkor :-)

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Meg is őrülök!!! :lol:
Ez a csaj nem semmi! Még a ruciját is felhúzta, megmutatta a pociját a pasiknak! Naggyon szép lányod van Reni!Olyan szép kis pofija van! És ez a ruci bugyesszel,nagyon cuki :) !

Judy, írtam neked mailt!

mircike, mi is apával voltunk az Állatkertben :wink: ,aki utálja a tömeget. Gondolhatod hogy érezte magát! Tényleg jó, hogy korán mentünk. [/b]

KépKép
logi
 
 


VERA!!!!!Hol van ez a Nők Lapja Cafe? Nem találom!! :roll:
logi
 
 


Szia Logi!
http://www.nlc.hu/forumkifejt.php?forumid=50716
itt az oldal....jó böngészést hozzá.
Vera
vera70
 
 


Szia Vera!
Köszi a segítséget. Megnéztelek,nagyon szép lapos hasad lett. :wink:
Olyan kép nincs, hogy milyen volt?
Ez iszonyú nagy vágás. Nem gondoltam, hogy ekkorát vágnak!
Most már értem, miért szenvedtél annyit a műtét után!
puszi, és gyógyulgass!!!! Kell még dokihoz menned?

KépKép
logi
 
 


Szia Logi!
Köszönöm aranyos vagy :)
A 2053 -as hozzászólás alatt találod meg a műtét előtti és a kéthetes fotót
Az biztos hogy nagyon megszenvedtem érte és még gyógyulok ezerrel de megéri ...ha meglátod a műtét előtti képet akkor meg fogsz érteni ...de három terhesség után ez van ....a fiúk nagy súllyal születtek és nyoma maradt rendesen....
Kontrollra két hét mulva kell mennem....és köszi a jókivánságokat
Gyönyörű szépek a gyermekeid :wink: :wink: :wink:
Pusz Vera
vera70
 
 


HÚÚÚÚÚÚ VERA! Nem semmi! Hát ez a műtét tényleg nagyon jól sikerült! :wink: Megnéztem milyen volt és most milyen a hasad, hát ég és föld. A vágás helye mennyire fog elhalványulni, mit mondanak a dokik?
Az első gyerkőc után is már ilyen lett a pocid, vagy csak a 3. fiú születése után?

puszi:Zsóka (köszi a dícséretet!)
logi
 
 


Nagyon cuki Niki a csipkés bugyiban, nem semmi :D Vagány a kiscsaj, még biztos élvezte is a helyzetet.

Vera én is bekukk az nlc-be. Hát minden elismerésem, hogy belevágtál, de azt hiszem megértelek - látva a műtét előtti állapotot. De tényleg nagyon szép lett :D Egyébként tudsz tőle mozogni, nem fáj? Most tulajdonképpen kivágtak egy darab bőrt?
És miért volt nyitva a hasad a műtét után?

J
judy1
 
 


Köszi Zsóka !Valóban ég és föld :P
Amikor először megláttam nem is akartam elhinni hogy eltünt a tarisznyám :lol:
a vágás egy év múlva már csak halvány csik marad...legalábbis ezt mondják az okosok.....
Az első szülés után még teljesen visszament a hasam de a második után rohamosan rosszabb lett a második gyerkőcnél már sokkal nagyobb lett a pocim a végére ...37hetes és három naposan szültem 3950-el akkora volt a hasam hogy az hihetetlen és ráadásul valahogy olyan lenn lógós volt és a szülés után már nem tudott annyira visszahúzódni amennyire kell .....
Aztán hiába vagyok 55 kiló a hasamat állandóan takargatnom kellett :cry: :cry: :cry:
de most láttam a kórházban hogy nagyon sok anyuka hord ill.hordott ilyen csúnya pocit ... :cry: :cry: :cry:
Pusz Vera
vera70
 
 


Szia Judy :)
Neked is köszi az elismerést :)
Már egy éve készülődök erre de nem is magyarázom miért a kép elmond mindent :oops:
Fájdalmam nincs nem is igazán volt fájdalmas a seb inkább az izomfájdalom a rossz ...merthogy visszavarrták a hasizmokat is a helyére ...olyan izomlázszerű csak ezerszer erősebb.....
a mozgás az már megy jól csak hamar fáradok ....amúgy örökmozgó vagyok alapjáraton :lol:
A műtét lényege az hogy a hasizmokat a helyére varrják vissza és a felesleges bőrt ill.zsirszövetet kivágják....nem volt nyitva csak amikor a kéthetes kép készült akkor még nem voltam varratszedésen és még volt egy hely ahol egy kicsit szivárgott a sebem ...de nem vészes....
Nikibabatünemény ebben a bugyikában.... :wink:
Pusz Vera
vera70
 
 


Reni!
Ez a szék a Vaterán u.olyan, mint a tiéd? Valószínűleg lecsapok rá,mert Judy most nem kéri.Bár már van egy drusza licitáló rá. :? Milyen élőben?Könnyen kezelhető?
Szerinted érdemes?

KépKép
logi
 
 


Sziasztok!

Nagyon édes Niki! Hát nem szégyenlős, jól megmutatta a fiúknak a bugyiját. :)

Zsóka! Nagyon édesek a gyerekeid, le sem tagadhatnák, hogy testvérek. Nagyon cuki az a kép, amin együtt vannak.

Magnézium: én is végig szedtem, napi 2-szer, de jó is volt, hogy szedtem, nem feszülgetett a hasam.

Nekem is tetszik ez az etetőszék, megjegyzem a nevét és majd mi is ilyet veszünk, de most még kicsik vagyunk hozzá.
Nórika mostanában keveset és ritkábban eszik. Ez normális? Kb. annyit mint az elején 90-100g-ot naponta 5-ször. Mondjuk én tápszert is adok neki, mert kevés a tejem (bármit is tettem azért, hogy több legyen), de mostanában a cicit sem szereti, sokkal kényelmesebb neki a cumiból. Egy ideig szívja a ciciből, aztán felhúzza magát egy idő után, mert nem ömlik a szájába és utána már csak a cumiból hajlandó inni. Így lassan elapad a tejem. Szerintetek ilyenkor a hozzátáplálást mikor kezdjem, ha már úgysem csak anyatejet eszik?
puszi Kriszta

KépKép
krisztan
 
 


Sziasztok!

Hát a mai nap nagyrésze sírással telt... Gondolom a tegnapi szuri miatt. Alig tudtam megnyugtatni, most szerencsére alszik.

Niki már korán kezdi a fiúzást :lol:

A Vaterás szék ugyanolyan mint a miénk, csak színben különbözik. Szerintem nagyon praktikus és kényelmes. Ha már nagyobb a gyerkőcc széknek is lehet használni (állítható a magassága is). Könnyen lehet állígatni és össze is lehet csukni, nem nagy helyet foglal.

Kriszta
Szerintem akkor is várd me a 4.hónapot a hozzátáplálással, mert még a kis gyomrának nehéz a "másmilyen" kajcsi.

Mostmár tuti, hogy hétvégén elkezdjük a barack-kóstolgatást!

Vera, le a kalappal! Én is megnéztelek, nem semmi a változás!

Üdv!
Reni

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Sziasztok!

Vera megnéztem a képeket- olyan vékony és csini vagy, hogy csak na!!!

Reni a férjem szerint (és persze szerintem is) Nikit meg kell zabálni!!

Logi, csak magamat ismétlem: annyira szépek a babák!!! (na jó Bori már kész nő..)

hajnal óta jóslófájásaim vannak, elég erősek- reggel fel is ébredtem rájuk, no meg a délutáni szundi közben is. kb 5-6 egész nap, szóval azért nem rendszeresen vagy sűrűn. nektek mi a tapasztalatotok?
jelent ez valamit, vagy Samu még kivárja ezt a maradék időt?

köszi

Zsófi
kerekpocak
 
 


Sziasztok!

Kriszta, szerintem is várj még egy kicsit a hozzátáplálással. Nórika még nagyon picúr. Egyébként Marci is kevesebbet eszik most, hogy ilyen nagy meleg van. Tegyél fel képet Nórikáról!!!!!! :wink:

Zsófi! JÚÚÚJ, mindjárt kezedben tarthatod Samut! Olyan izgi!
Jóslófájások nekem mindkét babámnál a szülés előtt egy hónappal már elég erősek voltak. Szóval lehet ,hogy kivárja a fiatalúr a kiírt időpontot. Úgyis Ő dönti el, mikor szeretne találkozni veletek :) !
A babakocsi nagyon brutál!!!! :wink: Tök jól néz ki! És ez a hordozó jó tágasnak tűnik. A miénk sokkal szűkebb :cry: .
Örülj, hogy nem óriáska Samu, könnyebb dolgod lesz a szülésnél. Én azért rimánkodtam mindkét terhességem alatt, hogy max 3,5 kilósak legyenek, de hát nem jött össze... Bori 4 kilóval, Marci 4,15 kilóval született :? . Kint lehet még bodybilder :lol: ! (köszi a bókokat a gyerkőcök nevében!!!Krisztának is!)

puszi:Zsóka

KépKép
logi
 
 


Sziasztok!
Reni!Zsófi!
Köszi a dicséretet...nagyon kedvesek vagytok :wink:
A babák változatlanul gyönyörűek :wink:
jóslófájásügyben nem tudok nyilatkozni mert nekem nem volt ilyen :D
a második szülésnél vizsgálatra mentem be és már komoly fájásokat mutatott a CTG igy megszültem még aznap este...
Pusz Vera
vera70
 
 


Sziasztok!

Zsófi, már a finish-ben vagy, nagyon szorítok. Vigyázz magatokra!

Reni, Zsóka! A 4 hónapot mindenképp meg akarom várni, csak a 6 hónapot nem, mert sok ismerősöm csak a 6.hónaptól kezte a hozzátáplálást - mondjuk ők csak anyatejes babák voltak.
Néhány friss kép Nóriról:
Puszi Kriszta
Kép
Kép

KépKép
krisztan
 
 


Nóri iszonyú édes!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Nóri baba zabálnivaló kis hajasbaba!!!! Gyönyörű a hajacskája :lol:

Hát Zsófi, mostmár nincs sok hátra nagyon úgy tünik!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Sziasztok!

TÜNEMÉNYES NÓRIKA, GYÖNYÖRŰ SZEMEI VANNAK :) !
Szép fejlett kisbaba, látom sonkák vannak rendesen :lol: !
4 hónapos kórtól nyugodtan elkezdheted a hozzátáplálást, szerintem jobb, mintha csak tápszert kapna.

Etetőszékről lecsúsztam, kérte a másik licitáló és nem akarok vele kiszúrni, hogy rálicitálok. Reni, ha látsz még valahol eladót, szólsz??? Persze én is nézni fogom.

Na,gyorsan lemegyünk a játszótérre, még nincs olyan hőség. Max egy órára és sietünk haza az árnyékos szobába.

KépKép
logi
 
 


Ma megint került fel egy teljesen ugyanolyan etetőszék mint a miénk a Vaterára!!!!!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Sziasztok!!!

Hát valami tündériek ezek a babák: Niki, valami észbontóan csábos!!!! Gratulálok Reni :)
Nóri, meg megint egy tündér, persze Logi, a Te pici huncutszemű kispasidról nem is beszélve :)
Zsófi, már tényleg nincs sok hátra :)

kérdésem lenne, már második éjszaka arra ébredek, hogy iszonyatos szúrás, égés szerű fájdalmat érzek a bal mellem alatt hosszába, szerintetek? mi lehet az? a múltkor csak egy picit és ritkán fájdogált akkor a doki azt mondta, hogy ez normális, mert rendeződnek az én szerveim is, hogy több hely legyen a Babának. Csak most egy picit megijedtem.....
előre is köszönöm!
mangó
 
 


Mangó
Köszi a gratulát!
Lehet, hogy a babókád úgy helyezkedik, hogy nyom ott valamit.. Gondolom..

Holnap elutazunk anyukámhoz jó messzire, és vasárnap jövünk vissza. Remélem Niki jól fogja bírni az utat.

Képzeljétek, Niki tegap óta megharapja a cicim szopi közben... Nagyon erősen, és elég "kellemetlen" érzés. Mi lesz ha kinől a foga :oops: ?!

Zsóka
Megnézted az etetőszéket?

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Sziasztok!
Reni, megnéztem, nagyon szupi, de képzeld, ma reggel derült ki, hogy a férjem szerzett egyet(szintén Peg-pérego) meglepinek szánta, de így kénytelen volt elárulni :lol: ! Ugyanolyan,mint a tiétek, gyönyörűűűűűűűűűűűű! Tényleg nagyon hasznos kis darab!
Köszi a segítséged!
Jó utat nektek!

Marci már régóta produkálja ezt az ínyerősítő módszert :? .Hát nem valami kellemes érzés,az biztos!:twisted:

mango, szerintem is a szerveid rendeződnek,alakulnak, készül a hely a babódnak. Azt nem mondom, hogy a bordáid közé nyomta a lábiját, mert még picurka, de már a helyét készítgeti. Szerintem ne aggódj, pláne, ha a dokid is ezt mondta.

KépKép
logi
 
 


Sziasztok!

Vera!
Gyönyörű lett a pocid, gratulálok az elhatározáshodhoz, hogy belevágsz. Olvasva a másik topikot rájöttem, hogy én naív voltam ezzel a műtéttel kapcsolatban. Azt hittem kisebb műtétről van szó. Egy kicsit elbátortalanítottak az ott írtak, de közben tartok attól, hogy ha első babó után úgy néz ki a hasam, ahogy kinéz, akkor milyen lesz a második után? Bár nekem először a fölös kilóimat kellene leadni. :oops:

Zsóka!
Olyan gyönyörűek a gyerkőcök! Borka egy királylány!
S az a közös kép róluk! Tündériek!

Reni!
:D :D :D
Tündéri Niki ebben a csipkés bugyiban! Zabálni való!
A napvédő sátor meg szuper! Ilyet még nem is láttam!

Kristan!
Az Urtica Urens 5 CH homeobogyót próbáltad tejcsiserkentésre? Nekem az nagyon bevállt.
Nóri hajkoronáján mindig elámulok! :lol: Tündéri leányzó!

Jó lehülést mindenkinek: Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


... és egy pár kép rólunk:

+ Bala ELINDULT!!!

Ezt le kell ellenőriznem!
Kép

Jó!
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
timtom
 
 


Timi Bala gyönyörű kisfiú!!! és ilyen műszaki érzéket! hmm...szerintem mérnök lesz, pl. építész!
és milyen édes a mosolya!
kerekpocak
 
 


Sziasztok!
Timi!
Bala egy tünemény és hogy mosolyog :cry: és "épit"
Köszi a dicséretet aranyos vagy :wink:
Valóban nem volt egyszerű dolog erre a műtétre rászánnom magamat...de látva a műtét előtti képet biztosan állitom hogy nem volt értelmetlen belevágni...mostmár igy 1 hónap után egyre jobban érzem magamat és az eredmény: :wink: :wink: :wink:
A kilókkal ne törődj ...ha jól érzed magad a bőrödben akkor nincs semmi gond.
Zsófi
Vigyázz magadra ebben a melegben .....pihenj sokat .....
Puszi mindenkinek
Vera
ui:nem tudok felrakni képeket ide a fórumba :( mert állandóan kicsinyiteni kell ...azt irja ki ....jó jó de meddig kicsinyitsek :(
megpróbálok a fotóalbumba rakni friss szülinapos képeket feltenni
vera70
 
 


Timi, nagyon szép ez a kispasi!!!!! :lol: Annyira bájos kis pofija van!!!
És már egyedül tud menni? Nagyon ügyes! Pedig állítólag a fiúk később kezdenek járni, az unokatesómék fia 17 hónaposan indult csak el, lusta volt!

Szép, hűs hétvégét kívánok mamáknak és babáknak, no meg persze a papáknak is.

Pannival mi lehet, már olyan régen nem jelentkezett. Lehet hogy nyaral? 8) (ha igen,nagyon irigykedem!!)

ZSÓFI, ÍRJ, HA ESEMÉNY VAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

KépKép
logi
 
 


Hú Vera, de egyszerre írtunk! :lol:
Küldd át a képeket, amit szeretnél felrakni, és én szívesen lekicsinyítem neked, és úgy küldöm vissza.

KépKép
logi
 
 


ok írok, de remélem azért még van 13 napom... kellene még ezt meg azt csinálnom...

első babák szoktak idő előtt születni??
kerekpocak
 
 


Tettem fel képeket a fotóalbumba ...a 3-4 oldalon vannak a frissek.
Vera
vera70
 
 


Bármelyik baba születhet előbb, de a 2.3..... babák szoktak inkább a kiírás előtt születni, bár ez nálam nem jött be,mindkettőt túlhordtam :?
Szóval ez is annyira egyéni! Meg a fiúk ebben is :lol: lustábbak állítólag.
Azért már ne rendezd át a gyerekszobát! :lol:


Vera, de hüle vagyok, az e-mail címem lemaradt: balogi.zsoka@chello.hu


puszi:Zsóka
logi
 
 


Sziasztok!

A gyerkőcök egytől egyig cukik, én is teszek majd fel újabb képeket.

Logi -jól esett, hogy hiányolsz. Sajnos még nem nyaralunk, mert még mindíg 8 kiskutyánk van, meg a férjem új munkahelye van jún. 1-től, úgyhogy valószínüleg csak szeptemberben megyünk nyaralni. Nem igazán volt időm írni, mert kisfiam rászokott a 2 óránkénti evésre (nagyritkán 3, de van hogy csak 1 és fél órát bír ki), és nagyon mohón eszik, ebben elfárad elalszik és elfelejt büfizni. Majd egy óra múlva jön a pocakfájás és segítek neki pukizni. Pukik ellen írt fel a doktornéni teát (kamilla, ánizs és édeskömény), de csak kiskanállal tudom neki odaadni, mert a cumisüveg nem kell még mindíg. Így a fele a rucin landol, de sebaj jól elszórakozunk vele. És a hasa is jobb lett. Szóval jól elvagyunk, szerencsére tejcsivel bírom a növekvő igényeit. Most jöttünk a 4 hós oltásról, egy picit pityergett, de adtam neki egy pár puszit és már mosolygott is. Most pedig alszik. Remélem délutánra nem lesz láza.

Ti hogy bírjátok ezt a meleget? Márk egész jól, én már kevésbé. Estére eléggé elfáradok, de ez van. De éjszaka jókat alszunk, van hogy már csak reggel kel, de nincs két egyforma éjszaka. Ma pl. 2x is kelt enni. Megyek mert ébredezik, de még jövök.

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Az én gyerkőceim igy születtek:
Peti:38.hét:3750gr
Andris37.hét és 3nap:3950gr
Krisztián36hét:3280gr
Egyik sem született "időre"....de egészségesek ez a lényeg :wink:
Ne aggódjatok ....az a lényeg hogy ne legyen koraszülött utána már elég érettek arra hogy megszülessenek.
Zsóka
Köszi akkor küldöm .
Vera
vera70
 
 


Sziasztok!

Újra itt.

Vera - nagyon szép lett a pocid és hogy három gyerkőc mellett ezt ilyen hősiesen viseled. Na meg ebben a melegben. Egészségesen is nehezen tűrhető.

Timi - Bala nagyon ügyes, hogy így elindult és hogy igazi nagyfiúsan segít az építkezésen.

Reni - fodros bugyi nagyon csini, nekünk ilyen sajna nem lesz, maximum a hugin.

Kriszta - Nóri szemei óriasiak, gondolom már bűvöl vele.

Zsófi - Márk is első baba, de én még az időpont után sem éreztem semmit, még jósló fájásaim sem voltak. De farfekvésben volt, így csak 2 napot vártak a császárral. Már alig van 2 hét és veletek lesz Samu. Kitartás ebben a hőségben.

Jó hétvégét mindenkinek és egy kis hűsítő szellőt!

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Egy pár fotó a srácokról. Kép Andris
Kép Peti 9 éves lett Kép Krisztián 3 éves
vera70
 
 


De jó Panni, hogy megvagy!!!! :lol: Már tényleg hiányoztál, sokat gondoltam rátok. Azt hittem a Balcsin vagytok.
Marci is gyakrabban eszik mint korábban, remélem ez csak a melegnek tudható be, és ha hűvösebbre fordul az időjárás, visszaállnak a négyóránkénti evésre :lol: Persze a cumisüveg továbbra is a szekrényben van nálunk is, semmit nem hajlandó elfogadni Marci sem.Próbáltam kanállal adni vizet, teát, de a bodyn landolt az összes. Hát ez van... Végülis lesz még 80-90 évük(remélem), hogy mást is egyenek, igyanak, viszont anyatejet csak most ehetnek :wink:
Drukk, hogy Márknak ne legyen láza az oltástól! Ügyes kisfiú volt, hogy ilyen gyorsan megnyugodott. Hát anya puszijáért mindent! :)
Szegényke, ez a fránya hasfájás jól megkínozza.

Ezt a kánikulát én is nagyon nehezen viselem. Ma reggel úgy éreztem magam, mint akit kicsavartak. Pedig aludtam rendesen. Én pl azt veszem észre magamon, hogy ingerültebb vagyok a kelleténél. Szegény Borira is úgy rákiabáltam az előbb, most úgy szégyenlem magam... :cry:
Sebaj, holnaptól egy kicsit hűsebb lesz az idő!!!!!!!!!!

Panni, ez biztos nem vígasztal, de Marci is felébred éjjel 2x enni. :?

Kutyulikat nem hírdetted meg? Hátha úgy könnyebben találnának gazdit.
puszi,Zsóka

KépKép
logi
 
 


Hahó!
Panni!Köszönöm neked is a dicséretet :wink: nagyon jólesik
sajna nagyon meleg van a haskötő alatt de még két hét és már nem kell viselnem...és további képeket teszek fel a nőklapjára remélem azok már szebbek lesznek :wink:
Vigyázzatok magatokra ebben a hőségben :wink:
Puszi Vera
csináltam a fiúknak vonalzót de sajna nem engedi a rendszer felrakni????????
vera70
 
 


Na most megpróbálom hátha sikerült.
Vera

Kép
Kép
vera70
 
 


Sziasztok!

Timi, annyira édes Bala, zabálni való kissrác. A kiscsajok biztos szétszedik. :lol:

Vera, megnéztem a képeket a műtét előtt és után. Hát nem semmi. Iszonyatos fájdalmaid lehettek, nem kis bátorság volt belevágni, de gondolom az eredmény mindenért kárpótól. Az új képeket is a hozzászólás mellé csatolod? Kitartás a haskötővel! A fiaid tündériek, és már milyen nagyok!

Mi továbbra is 4 óránként eszünk (napi ötször) meleg ide meleg oda, de közben szokott inni teát is, az jobban csúszik neki, mint az anyatej vagy a tápszer. Egyikünk se bírja ezt a meleget. Ahhoz képest, hogy az időjósok azt mondták, hogy hűvös nyár lesz és max 2 hét lesz meleg, hát.... ez nem jött be.

Pusz K.

KépKép
krisztan
 
 


Sziasztok!

Timi! Próbáltam már azt a homeós bogyót, de sajna nekem nem használt. Most már lemondtam a bő tejtermelésről, talán a következőnél több lesz...

Reni! Hol vettétek azt a bébi napsátort, mert nagyon király. Venni szeretnénk mi is, mert vizpartra megyünk pénteken és jó lenne addig beszerezni egyet.

Nóri amúgy cuki volt hétvégén, unokatesóknál voltunk szülinapi party-n és nagyon jó kislány volt.
Puszi K.

KépKép
krisztan
 
 


Kép

KépKép
logi
 
 


Sziasztok!

Kedves Zsóka! Köszönjük ezt a szép hajnali köszöntést, nagyon jól esik ez után az éjszaka után. Ez már a második éjszaka, hogy hajnali 2-ig Márk óránként kel utana pedig 2 órákat alszik csak. Simán elalszik 1/2 10-kor, majd utána jön a műsor. Igaz nem nagy, mert elég ha kiveszem a kiságyból és sétálok vele egy picit és alszik is tovább. A simogatás sajnos nem elég, mert már azt is kipróbáltam. Ma már jobban bírtam, mert fel voltam rá készülve, de ilyet újszülött korában sem csinált. Igaz most elkezdett ritkábban (napi kettő), de nagyobbat kakilni, lehet, hogy ez a baj. Viszont enni is többet eszik egy-két hete. Szóval ma napközben megpróbálok pihenni, szerencsére jön Anyukám is, úgyhogy lesz segítségem is.

Nálatok hogy telt a hétvége? Végre itt a hűvös idő :D

Szép napot mindenkinek!

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Sziasztok!

Szia Panni! Most olvasom, hogy milyen nyügi volt márk az éjjel. :cry: Mi lehetett a gond? Lehet, hogy a fogacskája jön? Borinál volt ilyen kb 5 hós korában, nem tudtuk mi van vele, aztán egyszercsak kibújt az alsó metszőfoga.
Kakik száma nálunk is csökkent, olyannyira, hogy eddig napi 3-4X is volt, most meg jó, ha kétnaponta van. Viszont rengeteget pukizik, olyan jó emberes szagúakat :lol:

Hétvégén mi nem voltunk sehol, viszont holnapra beígértem az Állatkertet Borinak, mert múltkor nagyon sokan voltak, és nem igazán tudtunk sétálgatni, nézelődni. Apa kivisz minket 9 körül és dél körül jön értünk. Marcit majd megetetem egy eldugott padon.
Remélem még nem lesz nagy hőség :shock:
Próbálj pihengetni napközben! Kívánok nektek egy nyugisabb éjszakát !!
Márkról nincs friss képed? Már rég nem láttuk!!
Zsóka

KépKép
logi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: