Új privát üzeneted érkezett!

Ikverus:
én szoktam jógázni, mégpedig a gödi órákra járok, szombatonként 12-től. :)
Neked nem jó a szombati nap? (gondolom a gyerkőcök miatt nehézkesen tudod megoldani...)
A gödi és a dunakeszis órákat Szlifka Tünde tartja. Nagyon aranyos.

A váci kismamatornára jár valaki? (a felkészítőn említette a szülésznő, hogy hétfőnként és csütörtökönként vannak órák...)

Gyurmi: tényleg, neked már nincs is sok hátra!

Kép
picuribaba
 
 


helló mindenkinek,

talán korábban már kérdeztem, de választ nem kaptam rá sajna, hogy tudja vki, hogy mennyit szokás adni egy szülésznőnek? és a dokinak?

csak kb., hogy hogyan készüljünk

Ikverus: a neveleki jógára lehet, hogy én is megyek hétfőn, kíváncsi vagyok rá.
hagi1224
 
 


Sziasztok!

Voltam a jógán most dunakeszin, megin csak jó volt, és végre sikerült relaxálnom is.... :)
Szombat nem jó, mert a lányom épp ovisuliban van, és 12re kell érte menni....meg ebéd....szóval nem jön ki jól a nap, apa meg sose ér rá átvállalni a dolgokat....:)
Neveleket hétfőn kipróbálom!!! :)
Vácon mikor van torna?

Hagi1224: Én is hadilábon állok ezekkel az anyagiakkal...én azt halottam, hogy a dokinak a rendelésen elkért összeg 10Xét szokás...hát nekem az nagyon sok lenne....van aki megkérdezi a dokit, van aki ad amennyit gondol, én nem kérdezem meg, mert aztán mond egy összeget, azt meg nem biztos hogy ki tudom pengetni....de olyan 60körül kéregetnek, ahogy felmértem...
Szülésznőkről fog sincs, nekem még sose volt fogadott, és nem tudom mi a tarifa! :( Gyere jógára! Jó lenne talizni!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 

 
 

Sziasztok!
Ha nem baj csatlakoznék hozzátok.Én még csak a 11. hétnél tartok és én is Kondér Bélához járok magánrendelésre.Tényleg mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon rendes és alapos doki!Jövőhéten nekem is a váci rendelőjébe kell mennem a 12. heti genetikai UH-ra.Kíváncsi vagyok, hogy mennyit fog elkérni, mert én eddig mindig többet fizettem, mint amit itt leírtatok :(
Kb. másfél éve járok hozzá, ha kell esetleg valakinek infó szívesen leírom a tapasztalataimat, valamint ha valaki szült már nála (láttam vannak ilyenek:-))akkor, ha nem gond lenne 1-2 kérdésem.
Jó babavárást Nektek:-)
nic
 
 


Csináltam egy kis vonalzót is :)



[Kép
nic
 
 


sziasztok!
Én október 19-én szültem Vácon, Dubecz dokinál, császárral. Neki 40 ezret adtam. Az egész terhesség alatt így tőlem kb 100ezret zsebelt be, szerintem ennyit bőven elég volt leperkálni. Megvoltam vele elégedve, de azért egy sima uh nélküli vizsgálatért 6ezret kérni már soknak tartottam.
Fogadott szülésznőm nem volt, aki ott volt a szülésnél annak nem adtunk semmit.
Sokan ajánlották a Noémit, ő látott el első este az osztályon, úgyhogy csak ajánlani tudom mindenkinek. Én pár embertől úgy hallottam 15-20ezer körül szokás adni.

Mindenkinek kellemes babvárást!

hhencsy
 
 


köszi az infókat mindenkinek, valami ilyesmire gondoltam én is. majd meglátom hogyan teljesítenek a doktor bácsik-nénik:))))
hagi1224
 
 


Sziasztok kismamák:

Picurbaba: a pocakodról gondoltam, hogy kisfiú, mert nagyon olyan formája van. Egy ismerősőm mondta, hogy általában kijönn a köldök a kukisoknál, nekem jellegzetes lány pocakom van.
hagi: nagyon jó fej a férjed, és még egy öröm, hogy Gödiek vagytok. Talán az egyik barátnőm utcájában laksz(Heléna), egyszer épp összefutottunk mikkor mentem védőnőhőz. Mennyi idős is vagy?
gyurmi: dec.-től betegácsiban leszek, a doki adott ajánlást, de még húzom 2 hétig, remélem elég idő lesz betanítani valakit. Minden rendben a babával, én meg rendesen vizesedem. Napközben is kellenne mérnem a vérnyomásom, amire nem nagyon van módom, és elkell mennem a védőnőhőz fehérjét nézetni. Lassan itt az idő!!!
nic: Kondérhoz járok én is, és nagyon szinpi. Vácon 10.000.-kért a terhesgondozásért, ami azt jelentette, hogy 18Uh-ig oda kellett járnom. Most Gödre kell már, és 8.000.- kér, mert nem azonos az Uh gép.
Heni: tők jó, hogy jöttél. Édes a picilánykád. Priviben írhatnál, hogy zajlott a szülés, ha nem túl indiszkrét.
Kép
töri
 
 


nic: Tőlem kérdezhetsz...!!!! Üdv.
hébe
 
 


Töri:igen, ott lakom a Botond utcában, 27 leszek most decemberben:) és te merre laksz?
hagi1224
 
 


hagi. Én az István u.ban. Akkor most vagy: 24-25hetes?Mert dec-ig van még 2hét.
Kép
töri
 
 


Hhencsy!
Üdv itt! A Doki az NST-t is a magánrendelőjében csinálja, ugye? Ilyenkor csak NST volt, vagy vizsgálat is? És az NST-ért mennyit kellett fizetni? Jövő héten lesz nekem esedékes az első. :roll:

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Hhencsy!
Irtam privit!

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Sziasztok! Úgy szaladnak a hetek...most voltam a dokinál, és mehetek megint...csak elröppent 4 hét, én meg hatalmasra nőttem :)
Jön valaki a hétfői jógára? Jó lenne talizni!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Jó rég voltam már itt.. visszaolvasgattam.. nagyon sajnálom, hogy nem tudtam elmenni 5-én a felkészítőre... jó hogy így egymásra találtatok :) Jó lett volna látni titeket és találkozni.

Üdv az újjonnan csatlakozottaknak is. :)

Mi még egyben vagyunk, de már nagyon nehezen viselem, nagyon nehéz már ez a tökmag. Én már a KH-ba járok CTG-re, nem bírom 4 naponta kifizetni a tarifát rá.. és oda is lehet menni. Csütörtökön meg is vizsgált a doktorúr, azt mondta ujjkúpnyira nyitva a belső. De a bébikém semmi nógatásra nem hagyja magát befolyásolni, akkor akar születni amikor ő gondolja.
20-át határozta meg a végének a doki, onnantól naponta kell menni szívhangra. Hát meglátjuk meddig húzzuk, én már nagyon túl lennék rajta, de Letti baba úgy tűnik nagyon jól érzi magát bent, az NST-ken is nagyon élénk és remek a szívhang.

Töri: úgy örültem, te találtál meg iwiw-en, ugye? Bocsi, de nem tudtam írni, mert nem volt netem, most apunál vagyok..
A vizesedésre ajánlanám (gondolom mondták, hogy só és fűszermentes diétát kellene tartanod). Lehet kapni Norbi Update 1-es sót, ez 50%-al kevesebb Na tartalmú, így a vérnyomást sem dobja meg annyira és a vizet sem fogja meg talán annyira. Ebből nagyon minimálisan használhatsz és mégsem lesz íztelen a kaja. Én is ezt használom, tudod én gyógyit szedek magas vérnyomásra, de ettől semmi bajom.

Jó babavárást mindenkinek! Kchriske
kchriske
 
 


Töri!
Én most töltöm be a 30. hetemet és januárra vagyok kiírva, nem decemberre.

Ikverus!
Én tervezem a holnapi (hétfői) jógát, talán talizunk is:)
hagi1224
 
 


Gödi Kismamik!
Nektek ki a gyerekorvosotok? A kezdő eü szereket mikor lehet felíratni? Szülés előtt ti elmentek az orvoshoz vagy csak utána?

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Nekünk Vecserka Zsolt a gyerekdoki!

Kaptam smst, hogy a jóga délután lesz ma, az nekem nem jó, úgyhogy majd jövő 7en megyek!!!! :)

Kchriske!!! Gondolok rád!!!! Biztos hamarosan meglesz a baba! Most úgyis megint idővátozás van, meg szél! Lehet megvárja, míg újra melegebb lesz, és csak akkor bukkan elő! Azért csak vigyázz magatokra! És csak ügyesen!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Miután megszületett a babó felhívtam a védőnőt és mindent feliratott a doktornővel ami kellett, anyukám elment érte és kiváltotta, így mire hazaértünk a kórházból már minden megvolt:
D és K Vitaminok, fürdető, popsikrém, alkohol, hintőpor, lázcsillapító
, és szükség esetére még tápszert is irattam.

hhencsy
 
 


Sziasztok!
Én tegnap voltam dokinál, minden oké, zárt a méhszáj, elég nagy baba lesz, a mostani értékek alapján 3200 g már most. És ugye hátra van még a java, vagyis 3 hét. Ha nem akar magától jönni a drágám, akkor vagy dec.10 vagy dec.12 a műtéti nap.
A gyerekorvost azért kérdeztem, mert a patikában odaadták a cuccokat, de a vényt, majd vinnem kell és nem tudom, hogy elmenjek-e előbb a dokihoz, vagy elég ha megszületett a baba? Úgy emlékszem, hogy amikor hazajöttünk a kórházból a kisfiammal, akkor még aznap meg kellett néznie a gyerekorvosnak, ez most is így van? Hál'Istennek nem nagyon járunk orvoshoz, úgyhogy még megkérdezni sem tudom...

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Nálunk régen a védőnőt kelett felhívni, hogy szültem, és mondani neki, mikor megyek haza, és ő értesítette a gyerekdokit, abban az esetben ha a körzeti, és nem egy magán választott volt, mert akkor természetesen anyuka szól a dokinak..... A doki még aznap kijött délután, vagy másnap reggel, és minedennel ellátott...
Itt gödön nem tudom hogy működik, de szerintem érdemes telefonon felvenni a kapcsolatot a leendő dokival, még szülés előtt, hogy számítson rá, hogy lesz babája, és szülés után szólni neki, hogy mikor van a hazatérés, és mikor tud kijönni....nemhiszem hogy a védőnők itt nagyon továbbítanák az infókat, bár ki tudja...tőlük is meg kell kérdezni, hogy űködik itt.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok kismamák!

picuribaba: ha te is hazaérsz még ma a kórházból, akkor puszika neked, én már megjártam a körzetit és a munkahelyet. "Nagyon jó volt" nem egyedül átvészelni ezt a 2 napos kórházi dolgot. Ne zsibbadj, bármikkor összetalizhatunk.
24+5
töri
 
 


kchriske,picurbaba és jómagam együtt töltöttünk pár napot a váci kórház 6.oszt.-án. Babanet találkozót tartotunk.
kchriske: még mindig egyben van, de remélhetőleg hétvégig, ki akar majd bújni a babócája, mert már nehezen viseli. Szerdán hívom, és mindenről beszámolok.
picurbaba: remélhetőleg végre lenyugodott, és nem zsibbad a fél oldala. Az biztos, hogy én megtettem mindent a jókedv érdekében, ha érted mirre célzom :lol: :lol: :lol: :lol:
Én peddig, kicsit félve bevonultam szerdán reggel , mert féltem, hogy szivárog a magzatvíz, de SZERENCSÉRE inkább egy fertőzés volt! Mindenesetre bentartottak 2 napig, és ma jöhettem haza. Itthon sokkal jobb!!!! :lol: :lol:
Hát a nőgyógyászati osztály sajnos a régi, a Wc-ben nem lehet normálisan becsúkni az ablakot, ezért majdszét lehet fagyni, ráadásul a takarítónők szerintem nem veszik észre a munkát, mert nem igazán volt higénikus a közeg, ez a tusolóról is elmondható, hideg és koszos. Felületes, ha értitek mire gondolok. Viszont az összes ápol és szülésznő nagyon kedves és megértő, nem találkoztam undok,munkája unt emberrel. Teljesen rendben volt, így találkoztam végre egy általam nagyon szinpatikus szülésznővel, akit meg is fogadtunk gyorsan 5-en egyszerre. A neve: Hontváriné Gabriella, akit csak Hontvári Gabinak hívnak. Megkért minket a tegeződésre, hogy bensőségesebb legyen a viszony, és elmondott minden fontos dolgott amit érdemes megfogadni a bajban. Tehát ő az első akit hívunk!

Egyenlőre ennyi.......
Most megyek pihizni
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Picurbaba , te most is tudod mirre gondolok, vár a mosás :lol: :lol:
töri
 
 


Töri: szomorúan olvasom, hogy kórházba kellett vonulnod:( remélem minden ok most már.

Lányok: tud vki webcímet adni a váci szülésznők klubjához, amiről beszélt a nő a novemberi szülésfelkészítő tanfolyamon?

előre is köszi, üdv mindenkinek
hagi1224
 
 


hagi1224: szia, igen sajnos megjártam a kórházat, de már jól vagyok. Viszont nem megyek többet dolgozni, így elég időm maad innentől a pihire. Sajnos nem tudom a szülésznők hónlapját, de ha beszélek majd a szülésznőmmel megírom. Egyébként nagyon aranyos hölgy a Gabi, láttam a sokak által ajánlott Nóémit is, de vele nem volt szerencsém beszélgetni. Egyébként hasonló korabeli lehet ,mintmi. a sajátom anyum korrabeli, és már 4 gyereket szült, és iszonyat kedves és közvetlen. Nekem nagyon szinpi, ráadásul álítólag Gödi. Bár még nem találkoztam itthon vele.
töri
 
 


Most kaptam egy SMS-et, hogy kchriske Letti babája megszületett a mai napon. Mindketten jól vannak! A részletekről bővebben, majd tőle!
töri
 
 


Hali Kismamik!

Gratulálok Lettihez!!!!Biztos nagy az öröm, és édes baba lehet!

Töri! Pihizz sokat! Jobb is ha már nem gályázol! Remélem jól vagy!
És vigyázz magatokra!

Ez a hideg szél betett nekem is, kissé kikészítette az idegeim, de már egész pihent vagyok :) A hasam nagyon nehéz, és a baba olyan helyeken nyomul kifelé, hogy tök fájós! Az epém szarakodik, remélem nem lesz vele gond...amúgy jól vagyok, és várom a nagy havat :):)


A szülésznőről tök jó hogy írtál Töri, szimpi így látatlanban....lehet felkeresem én is, bár nemtudom anyagilag futja e majd rá is... :(

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Hali Kismamik!

Gratulálok Lettihez!!!!Biztos nagy az öröm, és édes baba lehet!

Töri! Pihizz sokat! Jobb is ha már nem gályázol! Remélem jól vagy!
És vigyázz magatokra!

Ez a hideg szél betett nekem is, kissé kikészítette az idegeim, de már egész pihent vagyok :) A hasam nagyon nehéz, és a baba olyan helyeken nyomul kifelé, hogy tök fájós! Az epém szarakodik, remélem nem lesz vele gond...amúgy jól vagyok, és várom a nagy havat :):)


A szülésznőről tök jó hogy írtál Töri, szimpi így látatlanban....lehet felkeresem én is, bár nemtudom anyagilag futja e majd rá is... :(

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


lkverus: Én sem szándékszom nagyon kiköltekezni magam, és az árról nem is beszéltünk. Úgy döntöttem, megvárom kchriske véleményét, és utána döntök arról, hogy én mennyit tudok erre áldozni. Mindenesetre a szülésznőt együtt választottuk, és kchriske elmondása alapján, ő nem csalódott. Úgy gondolja a sors akarta így, hogy a szülés előtt pár napra megtalálta Gabit, mert elméletileg 34 héttől javasolt felvenni a kapcsolatott a szülésznőkkel. A héten felhívom majd megint, és mindenről kikérdezem, hisz egy nőgyógyász és egy szülésznőnk is van :lol: :lol: :lol: , nagyon kiváncsi vagyok ám.

Kép
töri
 
 


Sziasztok!!!

na, végre én is gépközelbe kerültem. :)

Krichske-t ma hívom fel, vagyis nekem is lesznek friss infóim... én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy Gabi milyen volt és úgy általában az egész szülés...

Töri, Kchriske: én is hálás vagyok a sorsnak:), hogy együtt vészeltük át az elmúlt pár napot. Haláli jókat nevettem. Örömmel gondolok vissza a kórházi napokra.

Én a kórházzal illetve a személyzettel teljesen meg voltam elégedve. Kivétel: wc, zuhanyzó. Azon még lehetne változtatni! Sőt! kellene is!!! De úgy összességében nem tudok panaszkodni. (esetleg az elrontott infúziót tudnám mint "-" pontot felhozni... Töri, Kchriske: ti tudjátok miről beszélek...:) :) :)

Közben én is megjártam a házidokit és a védőnőt. Nekem is nagyon sokat kell pihennem, már most unom az egészet :), és azt tanácsolták, hogy húzzam ki a 37.hétig. (a zárójelentésemben láttam és ott derült ki, hogy a méhszáj vastagsága csökkent.... ami ugyebár 32 hetesen nem valami jó előjel...)
Dokimhoz csak a 33.hétben megyek, ha addig nem lesz semmi bajom...

Kép
picuribaba
 
 


picuribaba:Örülők, hogy minden rendben. Mondanám, hogy fussunk össze, de tudod én lábbusszal közlekedem, és elég messze lakom ahogy te is. Szerintem én hólnap hívom Krisztit, mert ma kicsit ki ment a fejemből. Bepótoltam a házimunkát :lol: :lol: Nálatok sem járt még a hókotró. Tők szép az idő...nem de?:lol: :lol: :lol: :lol:
Kép
töri
 
 


Iszonyat szép az idő!!!!! :):) Imádom a havat!!!!
Volt valaki jógán hétfőn Nevelekben??? Jó volt nagyon! De nem ismerek senkit meg! :):):)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sajni én nem mentem most.
Érdekesség ként:ime egy pár kép a bébinkről. Mert úgye elmentünk Dunakeszi Kenguruba 4D felvételre...ésssss.nem bántuk meg. A csajszikánkba már most szerelmes vagyok: és hát apja lánya, talán az orrocskája az enyém.
25+2 Kép Kép
töri
 
 


Töri! Nagyon helyes a babuci!!!!Tök jól látszik a pofija!

Jön valaki a dec. 5.i kórházas felkészítőre? Mi lesz a téma? Lesz körbevezetés? Meg lhet nézni szülőszobát...stb? És mikor kezdődik? Én nagyon elemnnék már!!!!! Viszek elvileg magammal még egy kismamát :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Imádom a havat és a napsütést! + kandalló és forró tea!:)
Töri: jobban vagyok. Most készül Picuri szobája. Illetve a kölcsönkapott ruhákat szelektálom és mosom ki őket. Érzem, hogy egyre közeledik a NAGY nap!:)
Hihetetlenül cuki a kicsi lányod!!! Tényleg jól látszik a pofija. Jó érzés, nem?! Én mindig hordom magamnál a 4d-s képet.... a kórházba is vittem...:)
Beszéltem Kchriske-vel. Mindennel meg volt elégedve és apuci is ott tudott lenni a szülésnél!!!
3850 g és 57 cm! De a többit majd Kchiske elmeséli. :)

Ikverus: mi biztosan megyünk a felkészítőre. Én úgy tudom, hogy dec.3-án lesz és nem dec.5-én. 17-kor kezdődik, de érdemes már fél 5 körül ott lenni, mert sokan szoktak lenni (nővérszálló előadóterem, a kórházzal szemben...lapos épület)
A téma: ha jól sejtem, akkor most a szülés utáni első napok lesznek illetve a szoptatás.
A szülőszobát tutira megmutatják. A felkészítő végén mindig rákérdez a szülésznő, hogy ki az, aki meg szeretné nézni...

Kép
picuribaba
 
 


Sziasztok!
Örülök, hogy mindenki jól van.
Nekem már sűrűsödnek a programok, minden héten NST, jövő héten NST mellé UH is lesz és ha minden igaz, akkor utána lévő héten már a kezembe foghatom a kicsi babámat, hacsak meg nem gondolja magát és előbb akar kibújni. Ha egyben leszünk még és jól is leszek, akkor megyek én is a felkészítőre.
Addig is vigyázzon mindenki magára és a babájára! :D

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Gyurmi! nagyon gondolok Rátok!!!!
Tök jó, hogy már karácsonyra babázni fogtok!!!! Ez az igazi ajándék! :)
Lehet pont a Mikulás hozza majd? Kis piros ruciban? :):)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Nem témához illő kérdésem lenne hozzátok:
tud valaki egy jó gödi, váci vagy dunakeszi fodrászt ajánlani?! Természetesen fiatal fodrászt keresek. Eddig Pesten volt egy nagyon jó fodrászom, de nagy pocakkal, karácsonyi időszak stb... miatt nem szeretnék már Pestre menni.
Előre is köszönöm!!!

Üdv

Kép
picuribaba
 
 


Hello! Fodrász: Kincsem parkban Barnabás Tel:06202184485
Én még nem voltam nála, de nagyon jó áll., és ajánlották már sokan..., csak idő kellne, meg pénz....Amúgy meg felsőgödön az állomásnál a Kisfaludy utcában is van egy csaj aki jó, Kaméleon szalonban, mi a lányommal ott voltunk legutóbb, mert ott volt hely sürgős esetre :) Barnabáshoz legalább 2 hét mire időpontot kapsz! :) Sok sikert, jövő 7en már én is bejelentkezek :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Csajok!
Holnap felkészítőre megy valaki?

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Sziasztok!
Ikverus: köszi szépen a tippeket! Most szerintem én is a "Kameleonos" :) csajhoz megyek, mert sos lenne. Meglepit szervezek férjemnek (nem írhatom le, hogy mit, mert néha ő is beleolvas a fórumba.... a kis kiváncsi :D )... illetve ki tudja, hogy 2 hét múlva mennyire lesz kedvem/energiám fodrásznál üldögélni...
Még egyszer köszi!!!
Gyurmi: mi tutira megyünk! Elvileg a baba első napjairól lesz szó, és ez a téma nagyon érdekelne minket. Még nem vettük meg pl. az elhozó ruháját. Pedig rohamosan szalad az idő...
16:45-re megyünk. Hátha megtaláljuk egymást...
Ki jön még?!

Kép
picuribaba
 
 


Sziasztok lányok!

Én/mi is megyünk, ha a férjem hazaér időben:)
hagi1224
 
 


Úgy mennék én is, de a férjem már nem igazán enged el egyedül, a gyereket meg nem tudjuk kire hagyni, úgyhogy ez kimarad, pedig számomra ez lett volna a legérdekesebb téma. Nem baj, kihasználom még az időt és próbálok minél többet a nagyfiammal lenni.
Remélem azért valaki elmondja majd, ha valami érdekeset fognak mondani. Igaz ez a baba nem az első lesz, van már tapasztalatom, de azért mindig hall újat az ember lánya...
Mindenkinek kívánok kellemes babavárást, nem tudom mikor tudok még jelentkezni, de igyekszem. Holnap már betöltött 40 hetes leszek, a doki szerint még van 10 napom, de ki tudja...
Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Gyurmi: gondolunk Rád! Tényleg bármikor jöhet a babuci! Kitartás!!! Vigyázzatok magatokra!
Majd beszámolunk a felkészítőn elhangzottakról.
Puszi

Kép
picuribaba
 
 


Hát eddig úgy volt megyek, de apa ha nem ér haza, akkor kilőve a program! Majd meglátom...

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sikerült megoldani a gyerekelhelyezést, voltam a felkészítőn!!! Volt még valaki innen? Tök jó volt megnézni a szülőszobát....bár most egyre közelibbnek érzem a dolgot, le is léptem még ájulás előtt :)
Apa nélkül mentem, és elől ültem.....:)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Ikverus: mi is voltunk és szerintem én láttalak is. Fekete-fehér felsőben voltál..... Talán Te voltál az? Nem voltam biztos benne, ezért nem is mentem oda hozzád... én nyuszi... :)
mi elég későn jöttünk és csak hátul volt szabad hely. Én a férjemmel mentem. Fekete felső volt rajtam, két kicsi babalábbal. :)
Mi is felmentünk a 6.emeletre, de nekünk a fogadott szülésznőnél volt jelenésünk. :)
Neked, hogy tetszett a szülőszoba? Szerintem teljesen ok. Már én is nagyon rettegek a szüléstől. :( Egyre csak közeledik a nagy pillanat.... jaj....

Kép
picuribaba
 
 


Szia Picuribaba!
Nem láttalak sajnos, de igen én voltam a fekete-fehér virágos felsős....aztán nagy pulcsiban....
szülőszoba tetszett, bár nekem hiányzik a hosszú folyosó, a vaságyak, és ablakpárkányok, amihez már úgy "hozzászoktam" az Istvánban.....meg nekem kicsit rémisztő volt, hogy a szülőszoba teljes közepén éktelenkedik az ágy, ami hatalmas...és mintha más nem is lenne....és nekem a korházakban mindig ájulhatnékom van, főleg ha szülős dolgokról van szó....szóval menekültem... már a 7.re fel se mentem...meg már apa hivogatott, hiáynoltak otthon, szóval elmentem. :( majd legközelebb.... (szüléskor)
Jógára nem akarsz járni Nevelekbe? Nagyon jó, és hétfőn van 10:30tól, meg Pénteken 10től....Tavasz utca25, és honlap is van, megtalálod egészségérae néven...:)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok.
Picurbaba: Milyen volt a szülésfelkészítő? Érdekes dolgokat mondtak?Miért volt jelenésed a szülésznőnél( Gabika?), ha szabad megkérdezni?
Kép
töri
 
 


Sziasztok!

Ikverus:Sajnos csak szombaton érek rá jógázni. Hétköznapokon mindig megyek ide-oda. Kihasználom az utolsó aktív heteimet. :D Hétfőn és csütörtökön szeretnék terhestornára járni. Érdekel valakit még? Vác - sztk - 16-tól.
Én már annyira beparáztam a szüléstől, hogy már szinte semmit sem merek a témával kapcsolatosan olvasni/mondani/hallani stb...
Volt egy elég rossz élményem, mikor a kórházban feküdtem. NST-re kellett menni és természetesen közben szültek az anyák. Na, mi, akik az NST-n ültünk, hallottuk, hogy szegények mit szenvednek... na, és ez borzalmas élmény volt. Jobb lett volna nem hallani.... Ugye, Töri?! :)
Töri: nagyon új dolgot szerintem nem meséltek a felkészítőn. Lejátszották a filmet (szoptatásról, hogy más országokban hogyan működik), majd elmondta a szülésznő, hogy a kórházban ez hogyan zajlik. Végülis minden okés. Segítenek mellre tenni, elmagyarázzák, ha kell többször is, hogyan kell szoptatni stb.
Ha speciális kérdésed van, kérdezz. :D
Gabi: voltak személyes kérdéseim, amit nem szerettem volna a felkészítőn, mindenki előtt megkérdezni. És jobb a problémákat a saját szülésznővel megbeszélni. :) Természetes gyógymódokra kérdeztem rá, illetve a masszázsra (nagyon fáj a derekam) és a visszérre (sajna ez is egyre rosszabb lesz... :( ) stb...
Te rendbe jöttél? Gabi mesélte, hogy elég szépen megfáztál... és mit tanácsolt?!

Kép
picuribaba
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: