Új privát üzeneted érkezett!

DiaKépKép

A málnalevél tea nem arra van, hogy mielöbb kijöjjön a törpe!!!!!!!!!!!!! Még van kb. három heted. Férjél már a bugyogódba!!!!!!!!!!!!!!!!Kép
Az emilt kitöröltem, úgyogy már nem emlékszem, hogy mit kérdeztél még!!

Puszi,Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a drukkot Kép Már egy pár vizsgálaton túl vagyok, most várom (azaz dehogy várom! Kép, hogy megjöjjön, hogy visszamenjek a dokihoz.
A tisztánlátó témához csak annyit, hogy én hiszek abban, hogy az ember valamilyen szinten mindent tud befolyásolni azzal kapcsolatban, ami vele történik. Én nem mertem soha jósoltatni magamnak, mert mi van akkor, ha rosszat mondanak. Úgyis képes lennék rá - még ha nem is igaz - tudatalatt úgy befolyásolni a dolgokat, hogy teljesüljenek. A főnöknőm amúgy ilyen tisztánlátó emberkékhez jár valami főiskolára, ő szokott is benn jósolni, két kolleganőmnek be is jöttek a babás hírek. Az egyikük most pont azért parázik, mert neki két fiút jósolt, az első már meg is van, de másodikra lányt szeretnének. De annyira stresszel ezen, hogy tutira fiú lesz... Na, ezért nem akarom inkább tudni a jövőmet Kép De Szani, te bátor vagytok, remélem, egész kis óvodát jósolnak majd neked!
Enigma ! Én is szorítok anyukádnak, remélem, hamar túl lesz ezen az egészen! Sajnos amennyire én tapasztaltam, kórházi viszonyaink pocsékak, úgy enyhíthető a dolog, ha minél több látogatód van, akik megcsinálnak mindent a nővérek helyett Kép
png
 
 


Sziasztok anyajelöltekKép

Amikor el voltam keserdve akkor mindig ezt a verset olvasgattam. Nekem nagy erőt adott. Mintha rólunk írták volna.
Próbálom csatolni.

Puszi, Gigi
<!--attachment: vers-131685.doc*mime_msword.gif*application/msword*21.0**vers%2edoc --><center><pre>
Kép
vers.doc (21.0 k)</pre></center><!--/attachment-->

KépKép
gigi28
 
 

 
 

Sziasztok!
Sajnos alig tudok jönni, igyekszem visszaolvasni, mert hiányoztok ám rendesen.
Annyi a meló a suliban, hogy alig győzöm. Lassan sikerül behoznom a lemaradást, pont mielőtt újra hiányozni fogok.
Szerdán megyünk a doki bácsihoz.....
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Ja, képzeljétek, a héten jön hozzánk az egyik homeopátiás orvos ismerősünk, hogy "felmérjen" bennünket. Meggyőződése, hogy nem jó helyen kopogtatunk, bennünk van a megoldás...
majd megírom, mire jutottunk. A lombikról persze nem mondok le, párhuzamosan fogom csinálni.
Ötlet?? Vélemény??Kép
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Drága lányokKép!

Megtöröm a csendet, kérlek csatlakozzatok ti isKép.
Én mondjuk úgyis elég régen jelentkeztem már... Állandóan anyunál vagyok bent. Nyomasztó az a kórház, próbálom mindezt valamelyest enyhíteni. Ami jó hír: az eredmények negatívak, viszont van egy akkora vágása, hogy öröm nézniKép. Szóval most a megerősödés fázisa van, újból járni, enni, stb. Brr... túllennék már ezen az időszakon. Jó lenne ha már mondjuk fél év eltelne. Jó meleg lenne és baba mindannyiunk pocijábanKép, illetve otthon a kiságyban (hajrá DiaKépKép)!!!

Valamelyest visszaolvastam!
HajneszKép El ne kezdj depizni!!!! Te vagy minden energiám, önbizalmam, erőm!! Nem lesz mi lesz ha, mert sikerülnie kell!!! Muszáj, hogy sikerüljön! PngKép-nek igaza van. Sokminden múlik rajtunk és a gondolatainkon. Iszonyú hatalmunk van a dolgok felett!! Szóval minden ok lesz. Most fog megjönni, ugye? Aztán kezdődnek a szúrkálások..Kép. Hajrá PuregonKép! Mindenről számolj be! Lesz géped, vagy mi lesz? Hogy tudok majd rólad. Írok privit..

PngKép Te mostanában mész, vagy mentél, ugye? Mizujs a cisztáddal? Remélem visszafejlődött. Mikor kezditek a dolgokat? Megvannak a vérvételi redmények??

SzaniKép Hogy vagy? Megy a meló ezerrel??? Hány babát jósoltak nektek?? Én még soha nem mertem elmenni ilyenre. Mindig féltem, hogy azt mondják egy sem. Az én életemet, gondolataimat már régóta végigkíséri a gyermektelenség gondoltata...Kép Gondolom ez pozitívan nem segíti elő az egészet.

DiaKép Mikor lesz már a nagy nap? Itt a december!!! Szurkolok egy könnyű és problémamentes szüléshez. ÚÚúú, aztán ott lesz a kis édi bébidKép Vérnyomás?

GigiKép Lassan elmúlik ez a nehéz időszak, aztán csak a kellemes, csodálatos része jön. Persze amíg el nem indul...Kép Küldjél friss képeket!!!!

AnnácskaKép Jól emlékszem? Ma van ugye???
Nagyon boldog boldog szülinapot neked!!
Legyen ez a te napod, a te hónapod! És ma mész dr. D-hez is?? Minden OK lesz!
Azt nem annyira tudom, hogy a homeopátiás doki mit javasol (megírod???) de szerintem is fontos valami, valaki máshoz is fordulni.

Velem az van, hogy hétfőn megvolt a 3. és egyben utolsó inszemem. Mind közül a legrosszabb. Már megint nem tudta felnyomni azt a vékonyka kis katétert. Állítólag nagyon hátrahajló a méhem és ezértKép. Mindennel megpiszkált, tegnap még véreztem isKép. Az uram eredménye is sokkal rosszabb volt mint eddig bármikor, semmit nem tudok pihenni, estére bezuhanok az ágyba, szóval ez tuti nem jön így össze. De lélekben már készülök a lombikra. 17-én megyek hozzá vissza (reményeim szerint az andrológiai papírral-szurkoljatok, hogy megkapjuk!!!) és akkor megbeszéljük a továbbiakat. Szóval csajszik SzaniKép AnnaKép! Januárban megyek veletek!!
Kérdeztem, hogy mivel ilyen nehezen megy ez az inszem is, mármint hogy ez a katéter dolog, akkor mi lesz velem az ET-nél. Aztán mondta, hogy előtte azt beméri, gondolom ez a méhszonda, amiről már beszéltetek. Ettől meg is ijedtem és kérdeztem, hogy az fáj? Aztán mondta, hogy igen, majd rámnéz és mondta, hogy ja, nekem nem. Ezeknél az inszemeknél nem lesz rosszabbKép. Én már tapasztalt vagyok a fájdalom terénKép. Persze elkezdte mondogatni a kis negatívumait, hogy csak 10% az esély, meg ilyenek. Aztán leállítottam, hogy ilyeneket ne mondjon és ráadásul én tudom, hogy 30% az esély és készKépKép
Úúú, csajszik. Próbáljunk meg nem depizni is biztassuk egymást sok-sok pozitív gondolattal!!!! Szinte egyszerre lesz mindenkinél a dolog!!!

HajneszKép Te leszel az első! Rajtad a világ szeme!! És persze a StellaKép aki mindannyiunkat beelőzött és hősiesen szúrkálja magátKépKép. Nagyon drukkolok nekik is!!!

Puszi nektek
Enigma
enigma
 
 


EnigmaKép
már nagyon kerestelek a másik topikban!
Én bízom azért ebben az inszemben is, mert nem csinálnák, ha nem lenne esély rá!
Bízok benne helyetted is!

Megtennéd, hogy dobsz egy e-mailt a profilomban található címre? Légyszi!
szeretném ha tel-számot cserélnénk, mert a transzfer után nem leszek két hétig biztosan, de ennek ellenére szeretném tudni, hogy mi van veled.
Köszi
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!
Hát, izé, még nem mentem vissza a dokihoz. Figyuzzatok, a ciszta miatt késhet? Tegnapelőtt kellett volna megjönnie, és még mindig semmi. Tegnap csináltam tesztet, de negatív, úgyhogy nem tom, nekem még sosem késett... Viszont a hasam fáj egy hete rendesen úgy, mintha meg akarna jönni. Tipp? Mit tudtok arról, hogy van-e különbség a bármikor tesztelhetsz/csak reggel tesztelhetsz teszt között?
png
 
 


Úúúú!!! Valamit éreztem én. Hogy akkor lesz itt valami mikor nagy nehezen rászánod magad a dokiraKép!!! Nekem anno a ciszta miatt sosem késett. A teszt reggel a legjobb. A hasfájás mensi nélkül jót jelentKép Az, hogy még nem mutatta ki teljesen normális. Még várj pár napot, ha addig sem jön meg, kábé hétvégén tesztelj megint!!!
Drukkolok!!!
enigma
 
 


Köszi!!! Nekem ez így nagyon tetszene!!! Kép
png
 
 


Sziasztok Csajok!
Végre bejött a babanet, már az arcomat kapartam kínomban, hogy mit sz@arakodik most velem, mi az hogy 2 napja minden oldal bejön, csak a babanet nem??!! Na mindegy, gyorsan írok, nehogy megint eltűnjön.
EnigmaKép
Köszi, hogy visszapofoztál optimista lényembe! Kép
Kellett ez már nekem.Kép Várom a mélt! Úgy sajnállak a procedúrák miatt Kép Azért én is drukkolhatok még StellávalKép hátha ez lesz az nálad, mikor egyáltalán nem számítasz rá és megtörténik a csoda!!!Kép
De ha úgy kell alakulnia, hogy januárban lombik, hát geye fene, beveszünk a klubba! KépKépKép
Szurkolunk az andrológiához!!!
Kép
StellaKép
Láttam hogy tegnap kerestél, bocsi, hogy nem tudtam írni, de reménykedtem, hogy talán ma már sikerül. Még a rendszergazdának is írtam, hogy azonnal vegye le a tiltólistáról a babanetet, ha ő tette oda...Kép
Szóval én még nem kapom a szurikat, azokat csak a Mikulás fogja hozni. Kép Pedig már nagyon szeretnék túl lenni rajtuk! Te már kb a végén jársz, ugye? Vagy nálatok meddig tart a szurkálás?
PngKép
Ez nagyon izgi, tudom, hogy várni a legszörnyűbb, de én is azt mondom, hogy pár nap múlva újra teszt! Cisztám még nem volt, nem tudom, hogyan befolyásolja a ciklust.Kép De nagyon drukkolok Neked!!!
AnnaKép
Boldog szülinapot!!!Kép Nagyon kíváncsi vagyok, mit mond a homeo doki, írj lécci!Kép
GigiKép
Köszönjük a verset, nagyon szép! Így kéne mindig bízni. Igyekszem is! KépKépKép
SzaniKép
Beugorhatnál 2 percre, tudod, szürke vonal balra és kész! Kép
DiaKép
Mi van Veletek? Pocaklakónak még mindig jobb odabenn? Kép


LányokKép
Mindenkinek megy a drukk ezerrel, sokat gondolok Rátok!!!KépKépKép
puszi
Hajni
hajnesz
 
 


Sziasztok Csajok!Kép
Bocsi,hogy nem írok mindenkinek külön,de gondolok ám mindenkire és pesze nagyon nagyon szorítok!!Kép

Szóval nálam az a helyzet,hogy tegnap 4-től 8-ig 8 perces fájásaim voltak.Aztán mire már örültem volna,hogy itt a nagy nap elmultak.KépMa voltam vérvételen,CTG-n,vizsgálaton.Vérnyomimat már meg se mérték csak beírták,hogy 130/80.KépKiderült,hogy már 2 ujjnyira nyitva a méhszáj és picur feje be van ékelődve.KépSzóval remélem már csak pár nap és találkozunk!KépSzerintem nagyon sokat segített a málnalevél tea és a homeos bogyók a tágulásban.Most barnázok.Kép"Van amikor az ember ennek örül.Kép"Szorítsatok!KépSok puszi Nektek!!

<font color="ff0000">ANNA!
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNOK!!SOK SIKERT MINDENHEZ AMIT SZERETNÉL!!</font>Kép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


AnnaKép


Boldog szülinapot!!!!!!!!!! Sok puszi küldök!!! Tudod a január jó hónap, most sikerülni fog!!!!!!!!


MINDENKINEK!!!!!


Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


SziasztokKép!

Voltam a tisztánlátónál. Majdnem 4 órát bent voltam, de alig jutottam szóhoz, anyit beszélt magáról, az érdemeiről, az anyagi nehézségeiről, a betegségéről. Mikor mondta, hogy na most már megvizsgál, mondtam neki, hogy még bennem rekedt néhány gondolat, de ő alig akarta engedni, hogy elmondjam, mert túl erősen próbálom elszipkázni az ő energiáit, így nem marad ereje a pontos vizsgálathoz. (Ja, de azért magáról beszélni volt ideje és energiája órákon át..) Nem akarom túlságosan negatívra venni a figuráját, mert persze voltak kedves gesztusai is. Csak meglepő, mert annyira hétköznapi figura, bármelyikünk lehetne, ugyanúgy jó és/vagy gyarló, mint bármelyikünk. Szerettem volna, ha kicsit titokzatosabb, ha nem árulja el a bajait. Az ilyen csodákkal bíró emberekről azt feltételezed, hogy meg tudja oldani a problémáit, különben mi lesz a tieiddel?
Azt mondta, a bal petevezetékem teljesen rendben van, a jobboldali is feljavítható. A gond a tobozmirigyben van. Annak termelését fogja energiákkal serkenteni, s ez majd rendbehozza a hormonműködésemet, s aztán természetes úton is megfoganhatok. Egyelőre lát a távolban egy kislányt, aki már kinézett minket szülőknek, de még nincs arca, tehát még nem biztos, hogy hozzánk születik meg. De szeretné.
Hát úgy legyenKépKép! Rajtam ne múljon, szánok rá néhány kezelést!

AnnaKép, nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánok!!!!!! Mit mondot Dévai Neked ezen a szép napon? Mit csinál velünk ilyenkor? Én jövő kedden megyek. Képzeld, már a 36. cn-on járok. Nem jött meg, de 1 hete barnázok. A lombik után is csak a 40. napon jött meg. Megbolondult a szervezetem ettől a sok hormontól. Vagy csináljak egy terhességi tesztet????Kép

EnigmaKép, bár jó lenne téged személyesen is megismerni a januári lombikozás során, de inkább mégse, inkább sikerüljön a mostani inszemKép!! Anyukád jobban van már? Biztos nagyon fontos neki, hogy olyan sokat törődsz veleKép.

DiaKép, hát te mostmár tényleg szülni fogsz, és milyen csodálatos, hogy ilyen szépen nyílik ki a méhszájKép! Szinte észre sem veszed, lesz egy csaknem fájdalommentes, boldog szülésed!! Nagyon-nagyon szorítunk nekedKépKépKép!!! Jelentkezz azért, ha már úgy érzed, van módod rá, hogy megoszd velünk ezt a nagy élménytKép!

PngKép, ugye pozitív lett a tesztedKép? Milyen jó lenne! Csak úgy, pikk-pakk, te is anya lennél. Minél többen lesztek anyukák, annál jobban húztok bennünket magatok utánKép!

GigiKép, hát, mint olvashattad, nekem egyelőre nincs konkrét időm a szülésre. Az én kezelőm nem jósnő, aki előre megmondja a jövőt, hanem az energiákkal tudja olyanná alakítani a jövőt, amilyenre szeretnénk. Egyébként azt is mondta, hogy lát néger gyerekeket isKép, na ezen jól kiakadtam, mert a férjem gyönyörű europidKépKép!
Ugye továbbra is jól vagytok a kisbabával? Van tejed több mostanában?

Búcsúzom most Lányok, visz a kocsi!

Sok pusziKép

Szani
szani
 
 


SzaniKép
Köszi a beszámolót! Hát elég kiábrándító tud lenni, ha elmész egy emberhez, akitől arra számítasz, hogy akkor és ott minden energiájával, tudásával azon van, hogy rajtad segítsen, erre ellitániázza minden nyomorúságát...és mi az, hogy túl erősen próbálod elpiszkálni az energiáját??!! Jaj.
Azért jó, hogy bíztatóakat is mondott!Kép Talán sikerült is kipanaszkodnia magát annyira, hogy a következő kezelés tényleg csak rólad fog szólni. Kép Szorítok és küldök tartalékenergiákat, nehogy túlságosan leszívd szegényt! Kép
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Ez a "néger gyerekek" nagyon jó, kész vagyok!!! KépKépKép

Ja, ma elkezdődött a szurizás, szedem a clostit is és voltam aenesthesiológiai kivizsgáláson. Szépen lassan haladunk a cél felé.Kép

puszi mindenkinek
Hajni
hajnesz
 
 


SzaniKép

Nem semmi ez a fazonKép Egyszer a férjemmel voltam egy nőnél. A férjem eslüdözött, hogy tök jó fej, meg jósolt neki és minden bejött. Na elmentünk. Tudod mit halgattam három órán át?? Hogy ő még attól is terhes lett ha az ágy szélére ült és volt egy csomó abortusza. És amikor a lányával lett terhes későn vette észre ezért mosógépet emelgetett, de csak nem akart elmenni az a fránya gyerek!!!!!!!!!! Mondtam a férjemnek, hogy ez a nő egy állat!!
Néger gyerekKépKépKépKép Épp tegnap beszéltük a férjemmel, hogy ha sikerül az első randink, akkor már négy éves gyerekünk lenne. De jó, hogy nem sikerült mert akkor nem az Olivér lenne itt, és ő egy olyan cuki pofa.
Tényleg az a baba fog eljönni hozzátok aki pont nektek való!Kép
Csak jöjjön minél hamarabb!!!

Szoritok mindenkinek!!!!!!!

Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!
Sajnos, úgy tűnik, hogy csak késett egy hetet... Úgyhogy mehetek vissza pár napon belül a dokihoz. Csak tudnám, hogy akkor miért fájt két hétig tök másképp a hasam, meg miért maradt fenn a hőm... Kép

Szani! ez a tisztánlátód elég érdekes figurának tűnik. Pár kísérletet megér, ártani nem árthat, gondolom Kép
png
 
 


Sziasztok!
Ha holnap nyolc és kilenc között hívott be a Dévai, mikorra érdemes odamenni, hogy ne kelljen nagyon sokat várnom?
Köszi!
png
 
 


Drága lányokKép!

Anyumat kiengedték, most itt van nálunk, egy hétig még gondját viselem amíg jól megerősödik, szóval nincs sok időm.
Azt hiszem ez azért is most történt velem, mert most még képes vagyok ezt is magamra vállalni, így marad időm magamra januárban.
Azt hiszem az lesz az a hónap amikor csak ÉN leszek a fontos és megpróbálok mindent kikapcsolni és csak az eredményre gondolni. Kezdek parázni, pedig még egy hónap a kezdésig. Ú! Már rémálmaim vannak, hogy nem lesz elég petesejtem, hogy az uramnak nem lesznek jók az eredményei, stb. stb.
Annyira jó, hogy együtt megyünk többen is, így biztos tudjuk egymást segíteni!Kép

PngKép Sajnálom, hogy nem jött össze. De most csak úgy tűnik, vagy tényleg meg is jött? Különben, hogy első legyél (bár ezt sosem lehet kiszámolni, de talán a kedd nem olyan húzós) szóval 7.20, fél nyolc. Szóval minél hamarabb.

SzaniKép Én sosem mertem elmenni jósemberhez. Mindig féltem, hogy valami olyat mond amit hallani sem akarok. Néger? Ez vicces. Talán valami szesöli túrista???Kép Csak vicc. Teszteltél? Azért erre a barnázásra kérdezz rá a Dévainál, legalább megnyugtat, hogy nem kell izgulni emiatt.

AnnácskaKép! Gyere már néha!!!

HajneszomKépKép Az a drukkolós kép annyira tetszik, többször odakunkorodtam már. Mindig jót röhögökKépKép Hajrá a stimuhoz!!!! Sokat gondolok rád!

DiaKép Mizu??? Van már kisbabód??? Gigi, te mit tudsz? Azért valaki beszámol majd nekünk, ugye???

GigikémKép! Küldjél nekünk képeket!!!

Puszi nektek
Enigma
enigma
 
 


Sziasztok Lányok!!
Annyira beletemetkezem a munkába, hogy alig gondolok a bébi-dologra. Pedig a múlt héten voltunk megbeszélni a részleteket, és majdem elindult még decemberben a 2. lombik. Pár nap híján azonban nincs meg a három hónap, így tényleg csak januárban kezdhetünk.
EnigmaKép A köszöntést olvastam, nagyon drága vagy,hogy gondoltál rám....Kép Mi van akkor most?? Kezditek a lombikot, és pont együtt lesz nekünk?? Vagy mi van????

Dia miatt is jöttem, mert furdal a kivi, megszült-e már. De úgy látszik tényleg csak Ő gondolta korábbra.

SzaniKép Te mikor mész a dokikánkhoz?? Nem együtt leszünk Veled is januárban??

Nem tudok mindent visszaolvasni, légyszi tájékoztassatok!!
KépKép
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Enigma Kép Most látom, hogy tényleg együtt kezdünk januárban. SZuper!! Asszem, akkor tényleg állandóan a neten fogok lógni....
nekem már múlt héten felírta az összes gyogyit, hamarosan ki is fogom váltani: ez lesz a kari ajándékom....Kép néhány injekció! Bár, ha belegondolok, mit fog ténylegesen hozni....jujj!! ugye bébi lesz az újévi ajándék??csodálatos lenne együtt Várni Veletek KépKép

Köszönöm, hogy ennyien gondoltatok rám szülinapomon!! Nagyon jól esik, így visszaolvasva is!!

Iszonyat heteim vannak egyébkéntKép Lóg a nyelvem....Kép Nagyon várom a Karácsonyt!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok Dévaisok!

Nálatok tud valaki érdemben arról valamit, hogy 1500 IU HCG szuri (Choragon, Profasi) mennyi nap alatt ürül ki úgy, hogy ne zavarjon bele a pisitesztbe? Én csütörtökön kaptam utoljára reggel, és ma nagyon halványos + 5 nap után, de ez szerintem fals. Ja, ET után 11 nappal vagyok. Köszi: Nóri
snori
 
 


Sziasztok LyányokKép
Csak egy rövid bekukk, megy a szurizás, hál'Isten jobban féltem tőle, mint amilyen. Na jó, azért rendesen sajog utána, de hamar felszívódik és most is kellemesen hűsíti az aloe zselé.Kép
Viszont a petefészkeim mintha egyfolytában mocorognának! Rendesen nyom meg szúr meg húz meg minden, kicsit ijesztő. Na mindegy, kicsit kinyafogtam magam. Most nincs túl jó kedvem, biztos a hormonok játszanak velem, de továbbra is bizakodok.
EnigmaKép végre hazamehetett Anyukád! Remélem hamar felépül!
Az ember nem is hinné, mennyi nehézséget el tud viselni, míg csak ott nem találja magát a dolgok sűrűjében. Én hiszem, hogy neked is és mindannyiunknak el fog jönni az az idő, amikor mindezért, ami mostanában történik velünk, kárpótol minket az élet!
puszi mindenkinek
Hajni
hajnesz
 
 


LányokKép,

most kelek fel a munkahelyi ülésből és megyek Dévaihoz. Semmit sem tud csinálni velem, éppen megjött, 37 napra. A lombik után meg 40 napra. Jól összezavarodtam.

Amint tudok, mesélek én is, meg reagálok is.

PuszKép, Szani
szani
 
 


Sajnos NóriKép semmilyen hasonló élményem nincs, talán már mást jelent. Mikor is mész vérvételre? Az biztosan kimutatja!! Csak nyugi, az nem árthat!
HajneszKép Hát, igen a szuri..... nem mondom, hogy alig várom újra. AZ uh. mit mutat? Hányadik napban is vagy??

SzanikámKép nekem is pont megvolt, amikor megvizsgált...A lombik után nekem is 42. napra jött meg, utána meg jóskán behozva 20-re... semmi pánik. MOst meg halál pontosan 28 volt!
Aztán gyere és mesélj!!

Mit tudtok Diáról?????Kép
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szia lányok!Kép

AnnácskaKép Na végre, hogy itt vagy. Most már el ne tűnj!!! A január már csak azért is lesz jobb, mert akkor egész nap netezhetünkKép. Már csak a Szaninak kellene elintézni az otthoni netet!!!KépKép Borzasztó nehéz lesz megint kivárni az ő eredményét. Ja! De jut eszembe, ő dolgozgat majd...
Szóval, igen, hajrá januárban!!! (Persze ehhez kell az andrológiai papír, hát remélem azzal nem lesz gond!!!) Majd biztos sokat kérdezgetek tőletek, rutinos csajokKép. Úúú én már most parázok. Majd nyafizhatok nektek??
Ha én 17-én megyek, nekem is felírja már a karácsonyi "ajándékot"? Kafi.
Annácska! Mit dumcsiztatok mikor nála voltál? Pár napon múlt a hamarabbi kezdés?? Ez ennyire számít? Persze ő mindent túl komolyan veszKép De nem is baj, együtt megyünk!!!Kép Hogy számolod? Januárban mikor kezdesz? Én ha semmi nem kavar be addig akkor 4.-e körül (ezt nem így kell írni, mi? Ezeket sosem tudomKép Ú, neked mint magyar tanár néninek, biztos szörnyű látni a sok helyesírási hibátKép!!)

PngKép Mesélj, mi volt ma veled? Mizu?????

HajneszKép Már nincs sok hátra, kitartás!!! Mesélj el mindent, beleértve a rossz hangulatot is!! Majd mi megvígasztalunk!! Aztán majd te minket, mikor már nyugodtan, széles mosollyal az arcodon fogod majd figyelemmel kísérni a mi menetünketKépKép Minden OK lesz!

SzaniKép Mi volt ma? Mesélj majd!

DiácskaKép Hogy vagy/vagytok??

NóriKép Én még ezt nem vágom, de iszonyatosan drukkolok neked. Mindig olvasom amott, hogy mi történik és láttam a bíztató eredményt...KépKép Drukk!!!

Puszi
enigma
enigma
 
 


EnigmaaaKép Lehet, hogy együtt fogunk csücsülni a váróban??Igazi dévais találka lesz! Mi is jan. elején megyünk, attól függ, mikorra esik a ciklus 7., 8. napja! ja, valamikor akkor!Kép
Szóval pont megvolt a szülinapomon, amikor mentünk -poénos szülinap, hogy aznap jött meg, mi??? Csak mosolygok rajta, milyen kedves tréfa...Kép
Szóval, elég sok mindent meg tudtam kérdezni: pl, hogy a méhnyh-val nem lehet-e gond, merthogy kevés a mensim. meg hogy laparon lehetett volna látni, ha valami nem stimmel??? AZt mondta, hogy nem látni!!!
Az öt lombikot azért találták ki, mert ennyi alkalomból, ha kromoszóma-probléma van, százalékos arányban elvileg előfordul néhány ép is.... Szóval, most nagyon reménykedem... Blasztociszánál jobbat nem tud létrehozni, úgyhogy nem változtatott a gyogyikon, szerinte úgy volt jó....

Ui:
Ma volt nálam a homeopátiás ismerősünk is...Hát, igen érdekes élmény volt, le sem merem nektek írni. Tök régi dolgok kerültek elő a múltból, amikről azt hittem, hogy túl vagyok rajtuk, feldolgoztam őket, erre lehet, hgoy mégsem. Szerinte mélyebben van a probléma, lelki eredetű. Megpróbál szert keresni rá, de azt kértem, csak a lombik után álljunk neki, nem akarom félbehagyni a dolgot. Meg különben is, csak, ha az nem sikerül. Húúúú lányok, nem is olyan egyszerű az életem, mint gondoltam.......
Ugye én is nyavalyoghatok Nektek???? Lehet, hogy néhány kiadós beszélgetésre van szükségem. Hányszor haladunk túl fontos dolgokon anélkül, hogy megoldanánk? Fel kell tennem magamnak újra kérdéseket, amikre azt hittem, válaszoltam már.
Tudom, hogy rébuszokban beszélek, de engedjétek meg, hogy most csak így hangosan-némán Nektek gondolkodjam.

(Lehet, hogy Beethoven zenéje segít az elmélkedésben.)Hej, de egyedül maradok ebben az * * *Éjszakában* * * *

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnácskaKép

Látom tegnap picit fel voltál pörögveKépKép
Elkezdted már tisztázni a benned felgyülemlett kérdéseket? A múltkor, mikor ezt a homeopátiát írtad, nem nagyon tudtam mit mondani, mert nekem (talán eddig tévhitben éltem) ez a fajta tudomány inkább az orvosláshoz állt közel, csak más, természetes szerekkel. De a megoldások megkeresése, a beszélgetések, szerintem is jók. Én nagyon hiszem, hogy hihetetlen hatalmunk van felülkerekedni a mi kis materiális létünkön és igazán befolyásolni ami velünk történik. Agyban, lélekben...
Nekem is van egy Évám, akihez havonta járok. Ő masszírok, energetizál, néha javasol ezt azt, hogy szedjek és persze beszélgetünk. Rendszerint jól helyre tesz, olykor csak hallgatok és iszom a szavait és azon gondolkozom, hogy hát igen, már megint igaza van, igen ezt így kell(ene).
Sajnos én még nem jutottam el arra a szintre, hogy én magam is elérjek nagy dolgokat. Ezen beszélgetésekről is iszonyúan feltöltve jövök el, abban a hitben, hogy most aztán ide nekem a világot, mindenre képes vagyok, csak hát 1-2 nap és visszazuhanok a mostani valómba... Na hát ezzel küzdök, próbálom ezt elnyomni. Muszáj!!! Eddig ez rendben is volt, olyan kis optimista voltam, de hát ahogy közeledik... Lehet, hogy el kéne mennem egy agykontroll tanfolyamra? Vagy folytatnom a jógát?
Sajnos már most tele vagyok félelmekkel, iszonyú gondolatok gyötörnek, tiszta hülyeség. Szerintem meg fogtok tőlem bolondulni, már arra is gondoltam, hogy nem is kéne jönnöm a netre abban az időben... Na mindegy, majd meglátjukKép

Nekem a 4.-e az első nap lesz kb. Gondolom akkor mennem kell és megvizsgál, szóval te 1 hét előnyben leszelKép Ú, de izgi lesz.

A múltkor már a Dévaival álmodtam, hogy megyek hozzá a megbeszélésre és már nem az a cuki kis mackó volt, hanem le volt fogyva és szakálla volt és rohadt undok. Fel is riadtam álmombólKép
Asszem kezdődik...KépKép

HAJRÁ 2005! Vigyázz jövünk!

Puszi mindenkinek
enigma
enigma
 
 


EnigmaKép MÁr alig várom azt az őrületet, amit majd itt bonyolítunk a neten keresztül. akkor mégsem fogunk együtt fekünni a szép kis kórteremben... nem baj, babásodni együtt fogunk, majd meglátod.
Szóval tegnap tényleg kicsit magamba zuhantam, de a férjecském megölelgetett és minden oké volt. A homeopátiás doki szerint szorongásaim vannak, amiket nem oldottam meg a múltban. Erre próbál valami szert keresni. -most reménykedem , hgoy nem lesz rá szükség, mert lehet, hogy kihozza belőlem a régi "állatot"....attól azért rettegek. Nem voltam tizenévesen a helyzet magaslatán.... elég labilis állapotaim voltak, amiket akár depressziónak is nevezhetünk... ezeken kellene valahogy túl lenni, pedig azt hittem, már régen megoldottam.

a 2005-ben én is nagyon bízom.

de hát azért ilyen álmokat!!!!!!! hihetetlen vagy!
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok lányokKép

Helyzetjelentés: Dia épp vajúdik. Kb egy órája beszéltem vele, akkor voltak három perces fájásai. Még 6-8 órát jósoltak neki. Szóval beindúltak a dolgokKép

Nem tudjátok, hogy decemberben mikor megy szabira a Dévai? Valamikor bemennénk hozzá.

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Köszi GigiKép!
Hú, de izgi, szorítunk, hogy minden tökéletesen menjen!!! Kitartás!!!KépKépKép
Hajni
hajnesz
 
 


Sziasztok!
Na, voltam tegnap a Dévainál, a ciszta szerencsére magától eltűnt Kép
Úgyhogy azon nyomban el is küldött hormonvizsgálatra, meg meg kell csináltatnom még pár dolgot, ami kimaradt. Jövő szerdán megyek vissza, addig elvileg minden leletem pont meg is lesz. Dévai azt mondta, hogy az utolsó decemberi időpontját kaptam Kép És hogy a mensi szinte biztos, hogy a ciszta miatt késett.

Viszont a vérvétellel rendesen megszívtam... A Péterfybe mentem, és ott pont nemrég vezettek be egy olyan szabályt, hogy az izotópos vizsgálatokra külön beutaló kell, mert azt egy külön részleg végzi. Nekem meg ugye csak egy papírom volt... Úgyhogy most megszúrtak, loholtam vissza a háziorvoshoz, a maradék két vizsgálatra kértem külön beutaló, és holnap mehetek megint. Ez már csak azért is érdekes lesz, mert többnyire csak az egyik vénám használható, azzal is mindig megszenvednek, nem tudom, holnap mit fognak alkotni... ráadásul az egyik, ami kimaradt, egy hormon, amit meg legkésőbb holnap meg kell nézniük.

Dévai mondta, hogy ha visszamegyek, akkor csinál átjárhatóságit. Az nagyon kellemetlen dolog? Gondolom, akkor mi is januárban kezdünk el valamit, bár ez elsőre biztos nem lombik lesz, de azért csatlakozom hozzátok Kép

Diának ha minden igaz, hamarosan meglesz a kisbabája Kép Már elég türelmetlen volt az elmúlt pár hétben Kép

Ha már az álmoknál tartunk: Dévaival álmodtam, amint épp levezeti a szülésemet Kép
png
 
 


DIaKépKépKépKépKépKépMÁr biztosan a kezedben tartod a bébit!!! Nagyon szorítok, hogy ügyi legyen a kissrác!!
Gigi köszi az infot. Igen, jövő héten lesz utoljára, ezek szerint szerdán.
PngKép SZupi, hogy eltűnt a cisztád!!! Az átjárhatóságitól ne félj, egyáltalán nem vészes, és ráadásul tök sok infot tud meg az ember... Szóval, Te is csatlakozol a januári bagázshoz??? Ezek szerint rengeteg 2005-ös Dévai-bébi készül itt!!
SZaniKép Ti hamarosan utaztok vagy mi a szösz/!! Készülsz már?Mi "csak" Hévizre megyünk, de már nagyon várom.. A főnökömnek is elmondtam, így érthető, hogy már új órarenden gondolkozik.. El akarja venni tőlem a végzős csoportjaimat. Ha sikerülne a lombik, nem is bánnám, mert azonnal fekvőbe mennék. Nálad mi a helyzet?? Pontosan tudod már a gyogyikat, ill. a januári kezdést?? Nekem egy-két nap eltolódással jan. közepére fog esni a puncióm, a gyogyi-koktél ua.: Puregon, Menogon, Serophen, Prednisolon, Kálium-R...
pusza anna

ui: DIA+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Gigi Kép Csak most olvastam a verset!! Most eléggé szíven talált, úgyhogy pityergek is.
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


DiámKép Már biztos anya vagy!!!! Fantasztikus érzés lehet amikor azt a kis meleg pöttömöt a hasadra teszikKépKép Sok-sok boldogságot nektek!!!

PngKép SZERDA????? De hát nekem pénteken kell mennem!!!! Jaj ne! Ezt a fejetlenségetKép Akkor kell(ene) vinnem a papírt és megbeszélnünk a januári dolgokat. Én ezt nem is értem. A francba már! Most emiatt telefonálhatok. Ú, nekem a szerda nem is jóKép. Na most végképp nem tudom mit csináljak. Rosszul indul....
Én őszinte leszek. Nekem a HSG rohadtul fájt, DE azt tudni kell, hogy ő más fajtát csinál mint a kórházak nagy többsége és az nem olyan horror. Viszont nagyon sokat segít ez a vizsgálat, sok mindent meg fogtok tudni arról, hogy hogyan továbbKép. A január igazán pörgős lesz a mi kis topikunknak!!!! Szerintem annyi lombikos lesz, hogy pótágyakat kell majd beszerezniKépKép
Lehet, hogy szerdán talizunk?? Bár lehet, hogy bekunyizom magam keddre, de akkor is csak 7 után tudnék odaérni. Óóóóóó...

AnnusKép Neked mennyi ideig tartott a múltkori stimu? Hányadik napon volt a punkció? Az uram annyira hiszi, hogy lesz babánk jövőre, hogy csak na! Ez nagyon segít. Rém ideges vagyok már most...brrKép

enigma
enigma
 
 


LányokKép!
Itt vagyok én is, bár rövid időre, mert igazából dolgozatot kellene gyártanom péntekre, de marhára nincs kedvem hozzá, ezért minden mást csinálok, csak azt nem...Gonosz módon utolsó órán íratok dogát szegény kis tanítványaimmal!
Kép
Remélem, mire befejezem a hsz-t, már GigiKép friss üzije is itt lesz, hogy megszületett DiaKép pici babácskája!!! KépKépKép++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
EnigmaKép
Mi ez az ijedtség??? Ha megbeszéltétek (vagy még nem?), akkor csak fogad majd???!!! Most elkezdtem nagyon izgulni, nehogy már ne jöjjön össze!!! Drukkolok nagyon, majd írj, hogy mi van, jó?Kép Persze, hogy lesz babátok, a férjecskéd nagyon jól érzi!!!Kép
Jaj, mennem kell, mert így nem lesz sose dolgozat...Kép
puszi
Hajni
hajnesz
 
 


Sziasztok leendő Kismamák!
Megszületett Dominik!!
2920gramm,50cm.Mindketten jól vannak.
Szívből kívánom nektek mielőbb azt a boldog érzést amit ma átéltem.
Üdv :Tamás(Dia férje,Dominik boldog apukája)
Ime picur
Kép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Drága Tamás!!!!Kép

Ez a babóca gyönyörűséges!!!!KépKép Méltán lehetsz boldog és büszke apuka!!!
Nagyon gratulálok nektek és kívánok sok sok sok boldogságotKépKép
Millió puszi a Diának és pici fiadnak!
Köszönjük a képet!

Enigma
enigma
 
 


AnnaKép
Én mindig lúdbőrözök ettől a verstől. De baromi sok erőt adoot nekem.
Én is teszek fel képet bíztatásnak.
Jó munkához idő kell!!!!!!!!!!!
Kép

Kép

Puszi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok Lányok!Kép

Szia TamásKép! Köszönjük szépen a képet, ez egyszerűen csodálatos!!! Gratulálok! Nagyon-nagyon szép a kisfiatok!KépKépKép Boldog babázást kívánok Nektek!!!

Jaj de jó nézegetni ezeket a babákat!!! OlivértőlKép is el kell olvadni, nagyon drága!!! Köszi GigiKép!

Képzeljétek, ma végre meglett a 2 héttel ezelőtti Prolaktin eredményem és nagyon elkenődtem miatta. Az első vérvételnél 30 volt (24 a normál tartomány csúcsa), tehát Bromó. Azóta is szedem, mint a kisangyal, erre most meg 33,4 lett!!! Most ilyenkor mi van??? Doki végülis megnyugtatott, hogy nem kell annyira aggódni emiatt, mint amennyire aggódok és hogy levisszük napi másfél bromóval, de akkor is, ez nem igazság!Kép

puszi mindenkinek
Hajni
hajnesz
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűek a babák!

Enigma! Nem szerdán van utoljára a doki, vagy legalább nekem nem ezt mondta, hanem hogy még akkor tud fogadni decemberben, különben csak januárra tud időpontot adni. Szóval, akkor a péntek biztos áll még!

Képzeljétek, rászántam magam, és jósoltattam a kolleganőmmel magamnak babákat Kép (Eddig minden munkatársamnak bejött, akinek jósolt) Képzeljétek, négy babát mondott Kép Kép

Ő jár ilyen tisztánlátósokhoz suliba, és meséltem neki az itteni sztorikat, és Szani, azt mondta, hogy akit te találtál, az nem tűnik túl megbízhatónak! Adott egy telefonszámot, ha érdekel, és esetleg elmennél valaki máshoz!

Puszi!
png
 
 


Ja, és azt lehagytam, hogy milyen kedves volt a főnököm... A héten háromszor lógtam délelőtt, egyszer Dévai, kétszer vérvétel. És ő ahelyett, hogy idejött volna megkérdezni, hogy mi bajom, mindenkinek elújságolta, hogy biztos babát várok, ugyanis, ha az ember dokihoz megy, akkor vagy télleg beteg - és akkor nem jön dolgozni, vagy terhes. Hát, érdekes elmélet. Azóta még csak hárman kérdezték meg, hogy télleg terhes vagyok-e....
png
 
 


Dia Tomija! KépKépKépGratulálok, köszönjük a jelentést. Gyönyörű a bébitek....Fantasztikus érzés lehet, remélem egyszer tényleg lesz benne részünk. Talán jövőre......

EnigmaKépKép A múltkori stimu két hétig tartott, nem is volt teljes két hét, mert a ciklus harmadik v. negyedik napján kezdtük el szedni a gyogyikat. A punkció pontosan a 14. napon volt, a beültetés pedig a 21-en. Az injekciós szakasz a legszarabb, kb. 10 napon keresztül tart a punkcióig. Utána esetleg -én nem kaptam- kaphatsz HCG szurit (Choragon).... MOst már kérni fogok.
Egyébként ne aggódj, időben meg fogja mondani a menetet, gyogyikat,mindent. Nekem még el kell mennem vérvételre meg viz. vizsgálatra, de mást már nem kell újra megcsinálni.

PngKépHát, elég sz@r helyzet. Utálom az ilyen kellemetlen dolgokat. Az ember el kezd szabatkozni, közben minden vágya, hogy tényleg úgy legyen.

Ja,majd' elfelejtettem: a homeos ma újra jön hozzánk,mert kitalált valami klassz szert nekem. Már nagyon ideges vagyok miatta, mire is gondolhat.

ANNYIRA IRIGYLEM A DIÁTKép ÉS A GIGITKép!! Lehet, hgoy egyszer az irigységbe fogok beledögleni....
Olyan szépek azek a gyerkőcök!! Ugye nekünk is lesz!!!!
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Drága LányokKépKép

Először is. Újból megcsodáltam ezeket a kis pöttömöket! Annyira de annyira édesek, hogy az leírhatatlan. GigiKép Végre küldtél te isKép Gyönyörű. És hát megszületett a kis haverja, gondolom sokat összejártok majd. Babazsúrok, meg minden... Szóval nagy gratula nektek és további boldogságos kismamaságot!!!Kép DiámKép Puszi neked is innen. Mikor mehettek haza vajon? Hétfőn talán? Amint tudsz jelentkezz!

AnnusKép Köszi az infot. Hát én is remélem, hogy két hét alatt lezevarhatjuk ezt a stimus dolgot és akkor január végéig minden kiderül...
Mit mondott a homeos doki??? Annyira kíváncsi vagyok. A legfontosabb, hogy higgy benne, különben nem fog tudni segíteni és akkor csak feleslegesen találkoztok. Ha nem hiszel neki az sem baj, mindenkinek más-más módon lehet segíteni. Bár gondolom, hogy ennyi év után az ember próbál belekapaszkodni minden szalmaszálba. Az szerintem is igaz, hogy a tudatunk hihetetlen erőkre képes. Én is azt hiszem, hogy agyban gátolom ezt az egészet.
Amióta az eszemet tudom (HajneszKép ez utalás a leveledre, amire reagálok soon - és akkor íme egy újabb teljes azonosság) mindig rettegtem attól, hogy nekem nem lesz gyerekem, pedig akkor még semmi alapom nem volt erre. De ez az érzés annyira erősen volt jelen - ma bármilyen fórumon a gyerektéma jelen volt én meg sem szólaltam, vagy ha igen csak annyira hogy "ha lesz", "majd talán", stb. Aztán jöttek sorra a lelki bajaim megnyílvánulásai: a ciszta és az ezzel járó 2 műtét, aztán a további elfojtások miatt a pajzsmirigy műtétem, szóval minden, a gyermekhez létfontosságú szervemet legyengítettem, hogy aztán valóban szervi akadályai legyenek a babának és beigazolódjanak félelmeim.
Most persze ezzel küzdök, vagyis ez ellen. Próbálok hinni, januárra iszonyú erős akarok lenni. Néha annyira nyugodt vagyok, hogy semmi baj nem lehet, egyszerűen biztos vagyok a dolgokban és tudom, hogy irányíthatom azokat. És amiért most picit parázom, az azért van mert a lombikkal kapcsolatban ezt a 100%-os bizonyosságot nem érzem...Kép Persze biztos sokkal más lesz ha már ott fogunk tartani és látom a megnyugtató részeredményeketKép
Most egy csomót vagyok olyan barátokkal, emberkékkel akik úgy érzem tudnak segíteni. Egy barátom - és ezzel ígérem le is zárom a témát - egy beszélgetésünk után felsorolta a szavaimat, csak pár példa: kínlódás, gyötrelem, nem sikerül, szerencsétlen, lúzer, elegem van, stb. Majd megkért, hogy folytassuk a beszélgetésünket ezek nélkül..Kép
Szóval lehet, hogy neked is valami lelki elnyomás van a háttérben, amit csak fel kell oldani. De szerintem TE magad tudsz a legtöbbet ezen segíteni. Hát ennyit akartam ezzel kapcsolatban, bocs ha hosszú lettem.

Ja és igen, a Choragon! Én ezt nem is értem. A kaálisban ha olykor bekukkantok csak azt látom, hogy a lombikosok, sőt talán még az inszemesek is mind kapnak, nem is egyszer hanem többször is. Az inszemesek még utro-t is. Ő annyi mindent másképp csinál, de mindenképp hinnünk kell neki. Talán csak nem akar feleslegesn belénktuszkolni annyi mindent...nem tom.

PngKép Jaj, a múltkor annyira felpörögtem emiatt a dolog miatt, hogy nem is hurráztam azon, hogy eltűnt a cisztád!!! HurráKép Ez tök jó, látod. Mikor lesz az átjárhatóságid? Még szerdán? Különben még nem hívtam fel. Majd hétfőn rácsörgök, hogy mi lesz. Ha más nem, telefonon próbálok vele egyeztetni. Bár a papírt mindenképp látnia kell, hogy el tudja-e fogadni. Na mindegy, majdcsak lesz valahogy.
Remélem a cégednél már lecsendesedtek a dolgok. Elég egy tapintatlan népség vagyunk, nem? Én most már egyre kevésbé avatok be embereket a kis dolgaimba. Engem is ért egy-két rosszKép

Hajnesz my dearKépKép!!! Relax!!! Ha a nagy fehér mindenttudó azt mondja, hogy OK, akkorminden rendben van. Ez csak egy időszakos állapot. Az akkor volt, mostanra már határon belül van. Szerintem sokaknak van értékhatáron felüli prolaktinjuk, mégis van babájuk. Csak nekik soha nem nézte senki. És ez minimális különbség csak!! Még ha azt mondtad volna, hogy 100 feletti. Na akkor már megijednékKép (ilyen biztos nincs is, mi?) Mikor lesz UH, hogy megtudjuk hány tüszőcske nyomul?? Most olvastam a leveled. Írok majdKép

SzanikámKép Azért neked is írok. Gyere ha el tudsz egy picit szabadulni!

Puszzi nektek
enigma
enigma
 
 


AnnácskaKép!
Még annyit akartam mondani, hogy próbálj meg sokat nevetni, a pozitív oldalát meglátni a dolgoknak. Ne hagyd, hogy elszomorítsanak dolgok, hogy sírj, hogy félj. Nem, nem!!!
Most nevess!! Sokat nevess, nézz kellemes, vicces filmeket, hallgass kellemes, vidám zenéket. Töltődj fel ezekkel a pozitív élményekkel, mint ahogy az első tavaszi napsugarakkal szoktunkKépKép
Most hagyd Beethoven-tKép, ő picit depisKép.
puszi
enigma
 
 


Sziasztok!
Na, most itt leszek egy darabig, mert itt maradok a suliban vagy hatig.
Szóval EnigmaKép Tegnap a homeos dokibácsi eljött hozzánk este, és elmondta, mire jutott a két nappal ezelőtti beszélgetésünk alapján. Eléggé sok minden kiderült a múltból, amivel nem akarlak terhelni, (ha érdekel, esetleg írok mailt) lényege, hogy régi, évekkel ezelőtti szorongások vannak bennem, amiket nem oldottam meg annakidején, és teljesen elfojtom az érzelmeimet. Úgyhogy azt mondta, annyira egyérelmű a diagnózis, hogy szembe kellene egyszer néznem vele, mert magától nem oldódik meg -ördögi kör. Felvillanyzott és letaglózott egyszerre, amiket mondott....
A prolactin is ilyen dolog -hiába kezeljük a hormonszintet, ha az okot -stressz- nem szűntetjük meg... önmagát tartja fenn a stressz. A bromo így csupán tüneti kezelés. Az eredeti problémát nem oldja meg. Ez van.
Kicsit örülök is -egyből elkezdtem ilyes könyveket olvasni, mert valszeg tényleg ez lehet az ok, csak én nem vettem észre. A dokikánk meg nem foglalkozik a pszichével ---mikor is tenné----
pusza, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Beethovennel kapcs. igazad van......

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Hol vagytok drágáim!??? Ennyire hétvége van??
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


DiaKép Várjuk majd a szülés-történetet!!! Mikor mehettek haza?
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok LányokKép!
Ma kaptam az utolsó menetrend-szerinti szurit, szombat lévén egy ügyeletes nővér adta be. Kicsit meglepődtem, mikor kérdezte, hogy "Hááárom szuri egyszerre??!!-szegény! Hogy szokta Zsuzsika beadni, összeszívja őket?" Jaj, gondoltam, hová kerültem?...De végülis nem volt szörnyű, nagyon profin beadta...a derekamba, ami kissé szokatlan volt és legalább 10 mp-ig fecskendezte, szemben Zsuzsika villámbeavatkozásaival! KépKépKép A végén meg olyan ari volt, csak annyit mondott, hogy "Használjon!" Kép
Olyan érdekes ez; így visszatekintve csak jót tudok mondani a szurikról. Mégpedig azért, mert mióta kapom őket, sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb vagyok és ami a legviccesebb, tiszta nőci lettem! . Kép Komolyan, nem is ismerek magamra, jó tükörbe nézni, festem magam, fülbevalókat nézek a férjemmel Karácsonyra...ez nem én vagyok!!!KépKépKép De nagyon jó érzés!!!KépKépKép Jók ezek a nőcis hormonok!
A petefészkeim meg szét akarnak pukkanni, olyan, mintha egyszerre akarna ovulálni egy évi tüszőmennyiség!!! Hát reménykedjünk...Szorítsatok lécci holnapra, jön az UH!!!Kép
PngKép
Ne is törődj velük, fogd úgy föl, hogy a "Próféta beszél belőlük"!!! Ilyen jó hírekkel, mint az eltűnt ciszta és a négy baba a jövőben, nem is csoda, hogy munkálkodik a Gondviselés! KépKépKép
AnnaKép
Nagyon izgalmas dolgok történnek körülötted!!! Ez most olyan, mint a Malkovic menetben mikor bekerültek Malkovic tudatalattijába!J Most majd te is bemehetsz és jól kitakaríthatod, kidobálhatsz mindent, ami nem oda való! Kép Ez nagyon jó, azt hiszem, rám is rámférne egy hasonló szembesítés...Fú, nagyon drukkolok!!!Kép
EnigmámKép
Nem semmi, már megint egy azonosság, még bele is borzongtam! De nem hagyjuk, hogy ez határozza meg a gondolatainkat! Azt meg végképp ne hidd el, hogy te okoztad a szervi problémáidat!!! Pont arról van szó, hogy tudatalatt kaptál jeleket a szervezetedtől, ezért beszéltél úgy a jövőről, ahogy. Jól van, nem is ragozom tovább, hiszen te magad is jól látod, min kell változtatni!Kép
100% bizonyosság? Valaki érezte már??? Az nem is lenne egészséges! KépKépKép
puszi Lányok és jó éjszakát!
Hajni
hajnesz
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: