Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csatlakozom a Kodaj doktor táborhoz. A lányomat nála szültem még a Kútvölgyiben 7 évvel ezelőtt és februárban is nála szülöm a fiamat immár a Istvánban. Lelkiismeretes, pénzből élő, de abszolút nem pénzéhes orvos, akinek a puszta jelenléte megnyugtató volt számomra az első pillanattól fogva.
gabó
 
 


Szia Gabó!

Örülök,hogy egy véleményen vagyunk.Biztos fogja ajánlani Böszörményi Beát szülésznőnek.Légyszi majd írd meg,hogy ott van e még az Istvánban. Előre is köszi.Én is szeretnék még egy babát.Két lányom már van,mindkettőt Kodaj doki segítette a világra.A Beával is tökéletesen meg voltam elégedve.Nagyon sok boldogságot és egészséget a babához.

Linato
linato
 
 


Linato!
Bea tavaly májusban még tuti az Istvánban volt, remélem azóta is.

Norci
norci
 
 

 
 

Köszi,aranyos vagy.Bár még bőven van időm,de jobb az ilyet előre tudni.Remélem fránya rosszullét elkerül titeket és jól vagytok.

Linato
linato
 
 


Szerencsére a Bea még tényleg az Istvánban van -én pár nap múlva debütálok nála az első kislányunkal :-)
Panni
 


Szia Panni!

Aztán ügyesek legyetek.Nagyon drukkolunk.

Linato
linato
 
 


Linato nagyon ari vagy :-) Eléggé izgulok de a Bea azt mondta ez olyan mint a repülő ami soha nem marad fenn :-)Szóval így vagy úgy de kibújik :-)
Panni
 


Szia Panni!

Én is Beánál szeretnék szülni! Te mikor kérted őt fel, és ez konkrétan hogyan zajlott?
Köszi előre is!

Lola
lola77
 


Szia Lola :-)

Én az öregedő méhlepényem miatt a 35. héttől járok ctg-re.Először az orvosom javasolta hogy őt keressem aztán már úgy megyek a vizsgálatra hogy előtte mindíg megkérdezem mikor dolgozik .A harmadik alkalommal kértem meg hogy ő legyen velem a szülés alatt -ő beírt a naptárába elmondta mikor értesítsem őt (kaptam mobil számot) -nagyjából ennyi volt :-)..de már maga a tény nagyon megnyugtató hogy ott lesz ő is ..:-)
_Panni
 


Panni!
Hajrá! Bea tényleg szuper szülésznő, talán neki még többet is köszönhetek, azért, mint az orvosomnak. hogy a 4520 grammos 60 centis babóm normál úton jöhetett világra. Ugyanis ő nyugtatta a dokit is, hogy nem kell császár kijön majd a manó.
Ki az orvosod? Indítják a szülést, vgy csak a kiírás alapján írtad a pár napot?

Norci
norci
 
 


Szia Norci! :-)
Ezt azért is jó hallani mert nálam is fennáll a császár lehetősége -nem elég hogy vénségesen vén a placenta ráadásul rá is lóg picit a méhszájra-de a Bea azt mondta menni fog simán is :-)Pont most voltam nála jó lett a CTG bár egy kicsit kapkodósan vert a baba szíve de állítólag aggodalomra nincs okom.Viszont a dokim (Gasztonyi Dr) azt mondta :Vasárnap talán szülhetnénk :-) Szóval valszeg' indítani fogják ha úgy néz ki hogy kint már jobban fejlődhet mint bent-most viszont a zabszem nem fér.... :-)))
Panni
 


Panni!
Köszi a választ! Én tutira őt szeretném, mert itt a fórumon már kinéztem magamnak mielőtt babás lettemKép A 25. hétben vagyok, lassan azt hiszem meglátogatom a kórházban. Azt egyébként hogyan veszik észre, hogy öregedik a méhlepény?Nekem Ruttner az orvosom, de majdnem Gasztonyi lett, csak nem szerettem hogy mindent harapófogóval kell belőle kihúzniKépMég egy kérdés, nem tudjátok véletlenül,szüléselőkészítő minden hónapban van a kórházban? Mert én a legvégére hagynám az idétlen időpont miatt..(Még dolgozom egy ideig.) Nincs valami szám vagy oldal, ahol ez fent van? Mert a kórházban csak az épp most futó programja van fent a falon.

Köszi!

Lola
lola77
 


Szia Lola
Szívesen :-)
A méhlepény öregedése látszik az uh-n -te is láthatod mert ilyenkor csillog az elmeszesedett rész a képernyőn -de tudod mit inkább ne lássad :-)
Hát igen a Gasztonyi Dr nem éppen arról híres hogy szószátyár :-) -de nekem talán pont ez a megnyugtató benne ,ezt a lepény dolgot is valami halálos nyugalommal kezelte nem hagyta hogy nagyon beparázzak :-) Meg a korábbi kisebb műtéteimet is ilyen sztoikus hozzáállással végezte és igazán nagyszerűen :-)Szóval ez már egy jól bejáratott sok éves orvos beteg kapcsolat :-)
Sajna a szülés előkészítőről semmit sem tudok de ha szombatig nem sikerül kideríteni akkor én a következő CTG-n rákérdezek...
Panni
 


Megtennéd, hogy rákérdezel?
Egyébként méhszájműtétet csinált nekem is G.Z.
lola77
 


Persze :-) - én pl nem mentem előkészítőre -már az is sok néha amit CTG alatt a vajúdóban látok :-)
Panni
 


Sziasztok!
Az felkészítő-tanfolyam folyamatosan van és bármikor be lehet kapcsolódni , nem fontos az elsővel kezdeni. Ja és mindíg ugyanazt mondják el. De akár kétszer is meghallgathatjátok egymásután.Kép
A tanfolyamon van egy füzet amibe be lehet írni , mikor akartok szülőszobát látogatni , de ezt mind elmondják ott.
A Beát legcélszerűbb a 35. héten felhívni és felkérni. Nem bánjátok meg a választást!!!

Mindenkinek sok sikert és könnyű kicsomagolást (baba)!!!

Kanga aki kettőt szült a Beával és majd valamikor a 3.-at is vele fogja!Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Kanga!
Ezúttal nem veled fekszem egy kórteremben? Kép Mikor indul a project a 3. babóra?
Képzeld a sógornőm is terhes újra és ő is az Istvánban szül és most egy napra vagyunk kiírva Kép

Panni!
De ha mégis császár a vége akkor se keseredj ám el, de az Istvánban - főleg ha Bea is ott van - mindent megtesznek, hogy normál úton menjen a szülés! Hajrá Kép Kép Kép

Norci
norci
 
 


Norci!
Még 4-5 év. Nagyon kicsi a lakásunk és még a legutóbbi terhességet is el kéne felejtenem.
Bár GErgőm rendszeresen pedzegeti , hogy mikor lesz már még egy tesója.
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Norci őszintén szólva ebben bízom én is :-) Mindenesetre vasárnap már többet fogok tudni..:-)
Panni
 


Panni!

Szurkolok Nektek, én is Gasztonyinál szültem mind a hármat, bizton mondhatom, hogy jó kezekben vagy- de hisz úgyis tudod! Én egyébként még dolgoztam is vele pár évig!
Ügyes legyél és hajrá!
Szia: Kinga
Kinga
 


Aki mostanában jár az Istvánba, megnézné nekem, hogy mikor van baba mama torna?
Előre is köszi! Kép
Niácska
 


Lola
Szülés előkészítő szerdánként van du 3-kor az ebédlőben...és ahogy Kanga is mondta tényleg mindíg ua. :-)
Panni
Panni
 


Panni! Még csak annyit a szüléselőkészítővel kapcsolatban, hogy merre van az ebédlő? Ugyanabban az épületben?
Köszi
tigribigri
 
 


Szia Tigribigri!

Azt nem tudom merre van az ebédlő,de sok gratula a szilveszterre kiírt babádhoz.Kép
Kinél szülsz?
linato
 
 


Szia Tigribigri:-)
Ha minden igaz akkor a másodikon a szülészet ebédlőjében ugyan abban az épületben (vagy lehet hogy az az első ? -folyton össze kavar a magasföldszint :-) )
Panni
 


Sziasztok! Köszi, majd biztos megtaláljuk. A bejáratnál lévő "néni" úgyis szeret irányítani, igaz elég fura stílusban... Kép
Koiss Róbert a dokim. Hát igen, neki is tetszik a szilveszteri időpont, megoldottuk neki a bulit Kép Na persze még bármi lehet, de azért jópofa lenne tényleg.
tigribigri
 
 


Sziasztok!
Most írok ide először, nagyon tetszik a Topic.
Én a 2. babámat várom, januárban fogok szülni a Ruttnernél. Az első szülésem császár volt téraránytalanság miatt, de a Bea ott is velem volt. Már bejelenkeztem nála januárra, bár ctg-re a doki rendelőjébe fogok járni.
Iolla!
Én is a 25. hétben vagyok, talán már találkoztunk a rendelőben. Egyébként én a Ruttnerrel 100%-ban meg vagyok elégedve.
ini
 
 


Sziasztok!

Tigribigri!
Az én dokim is Koiss Róbert, én márc-ban fogom nála szülni a negyedik lurkómat. Az első még nem nála született, meg nem is az Istvánban, de aztán nagyon örültem, hogy megtaláltamKépKép, le is horgonyoztam nálaKép
Tényleg jó ez a szilveszteri dátumKép

Pele
pelcsi
 
 


Niácska ha még aktuális :baba- mama torna kedd péntek 14-15 óra
Panni
Panni
 


Szia Pele!
Jaj de jó, hogy végre van valaki aki ismeri a Koisst! Nekem is nagyon szimpi, de nagyon még nem ismerem. Tetszik a nyugodtsága, meg az, hogy tényleg érdeklik a kérdéseim!
Gratulálok a lurkókhoz, tök jó, hogy a negyedik babót várod!

Én már úgy szeretném ha szilveszter lenne!!!! Kép
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Tigribigri!
Köszi a gratulát, és persze Neked is a kis pocaklakóhoz!
Egyébként Kanga is Koissnál szülte a kisebbik lurkóját.Kép
Nekem az is nagyon tetszett benne, hogy mindig érdeklődött a babák iránt is, szóval nemcsak a kibújásig tekintette "munkadarabnak", hanem sose mulasztotta el megnézni, megbecézgetni a babám, vagy legalább is érdeklődni felőle.
Hamarabb eljön a szilveszter, mint hinnéd. Bár szerintem az utolsó pár nap legalább olyan sokáig tart mindig, mint a megelőző 9 hónapKép Mindenesetre élvezd ki adig is a pocakoslétet, utána úgy tud hiányozni az embernek a poci!Kép

Üdv: Pele
pelcsi
 
 


Tigribigri!

Az ebédlő, ahol a felkészítés van, az a szülészet melletti nagy téglaépületben van. Valami automata van a bejáratnál.
mvica
 
 


Amúgy mennyit fizettek a szülésznőnek? Mert én nem fogadtam, és sajnos kifogtam az egyetlen vacak szülésznőt az Istvánban. Pont fordítva volt, mint szokott, a doki lobbizott, hogy ne kelljen háton feküdnöm stb. Legközelebb szeretnék én is fogadni valakit.
És ez a Bea nem véletlenül az a kis vékony, 35 körüli csaj?
mvica
 
 


Sziasztok!
Az Istvánban van szülésfelkészítő tanfolyam szerdánként. Jártok? És milyen?
Én is ott szülök, remélem januárban, nem előbb. Január első hete lesz nálunk a 37.hét.

Üdv
Nikie
nikie
 
 


Ines!
De örülök, hogy te is Ruttnernél szülszKép Én általában 18.00-18.30 között szoktam menni, akkorra érünk oda!

Írtam neked mailt (inkább kis litániátKép a címedre, nagyon várom a választ!

Puszi!
Lola
lola77
 


Sziasztok!
Pele! Hát igen, Koiss tényleg olyan "bababecézgetős" típusú pasi Kép
Örülök, hogy te is úgy gondolod, hogy tud hiányozni a pocak! A múltkor egy ismerősöm úgy nézett rám, mint egy marslakóra, amikor azt mondtam, hogy fog hiányozni a pocakoslét, mert annyira jó! Ő utálta ha mozgott a babája, én imádom, még ha néha fájdalmat okoz akkor is!

mvica! Köszi az infot, így legalább kikerülöm az irányítós nénit Kép

Tigri
tigribigri
 
 


Szia Lola!
Küldtem mailt, remélem átment, mert kicsit hülyéskedett a mail. Nálatok mi lesz, kislány vagy kisfiú?
Ines
ini
 
 


Sziasztok!
Simán megtaláltam a szüléselőkészítő helyszínét, mégegyszer köszi az infot! Még mindig úgy gondolom, hogy ez a tökéletes kórház a számunkra.

Üdv mindenkinek!
Tigri
tigribigri
 
 


Sziasztok :-)

Én nyáron szültem az Istvánban - első baba.
Mindig elhatároztam, hogy megyek én is szüléselőkészítő tanfolyamra, de aztán úgy alalkult, hogy mégsem mentem.
Nem tudom miket mondanak ott, de nekem bőven elég volt, hogy a szülésznő kb. 2 hónappal a kiírt időpontom előtt megmutatta a szülőszobákat meg válaszolt a kérdéseimre.

Aztán mikor szültünk, akkor úgyis mondtak mindent és nekem annyira pörgött az egész, hogy szerintem így ösztönből sokkal jobb volt.
Én a nagy fehérköpeny fóbiámról vagyok híres - vérvételen képes vagyok elájulni - de a szülést végig élveztem. Tök izgi volt, még az infuzióra is simán adtam a kezem. (Vérvételen csak sokadik kérésre nyújtom.)
Aztán mikor mondta a doki, hogy mindjárt készen vagyunk, visszakérdeztem: Mivel, a babával?
Mert arra gondoltam, még az infúzióval szüttyögnek. De így utólag nagyon mókásan hangzik
:-))
Szóval szülni nagyon jó és izgi (a szó pozitív értelmében) dolog.

Kívánok mindenkinek olyan könnyű szülést, mint az enyém volt.

Hajrá pocakosok :-))

Marcsi

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


Sziasztok!

Információra lenne szükségem a vezető szülésznőről, ha jól emlékszem a nevére, Csűrösné.
Az orvos, akihez járok, őt ajálotta, de én nem tudok róla semmit!
Kérlek, ha van tapasztalatotok vele kapcsolatban, írjátok meg!
Lenne még egy kérdésem. Igaz, hogy fürdőlepedőt és takarót is kell vinni a babának?

Köszi előre is a válaszokat.
Timi
Névtelen
 


Sziasztok:-) Múlt héten szerdán megszületett Böszörményi Bea és Gasztonyi doktor közreműködésével a kislányom :-)Örökké hálás leszek ennek a két nagyon nagyszerű embernek :-)Semmi vágás vagy gátrepedés de még csak EDA-ra sem volt szükség -3 nap múlva már otthon voltunk.Ha esetleg valaki még nem döntött akkor a legmelegebb szívvel ajánlom őket :-)
Timi - fürdőlepedőt feltétlenül vigyél magaddal és bár adnak pólyát azért célszerű legalább egy takaró is a babának.
Panni
Panni
 


Panna! Szívből gratulálok és jó egészséget kívánok nektek! Kép
Ha nem túl indiszkrét a kérdés akkor megmondanád, hogy mennyit illik a szülésznőnek adni hálapénz gyanánt? Előre is köszi!
Nagyon szimpi nekem, hogy már az először szülő nőknél is lehetséges, hogy ne legyen gátmetszés!
Üdv Tigri
tigribigri
 
 


Tigribigri köszi aranyos vagy :-)
20-30 körül szoktak adni (persze a lehetőségek szerint) -én spec harmincat adtam -de ez messze nem fejezi ki a hálámat :-) Nagyon jó volt a szülés után két órával már vígan üldögélni- a wc-vel sem volt gond és hát nem is fáj odalennt semmi :-))Pedig nem is beszéltük meg külön a gátvédelmet -teljesen magától értetődően csinálta így a Bea :-)
Panni
 


Panni!
Köszi! Szuper, hogy ilyen jól ment minden! Kép
tigribigri
 
 


Szia Timi!
Kb. 1 éve szültem a Csűrösnével. Melegen ajánlom.
Nem beszél feleslegesen, de nagyon segítőkész, és jó keze van -ez utóbbi nem hátrány, főleg a gátvédelemnél. Mindenről tájékoztat, és megbeszéli veled mi fog történni, mi várható. Nem egy lelkizős típus -ami lehet valakinél hibapont, nálam nem volt az-.
Ki az orvosod?
A babának jobb ha viszel mindent, mi is vittünk, adnak amúgy de jobb ha sajátban van már ott is.
andi72
 


Andi, Panni!
Köszi az infókat.
Andi!
Ha nem indriszkét a kérdés, mennyi pénzt adtál neki? Ő mondott egy összeget vagy te adtál, amennyit gondoltál?
Timi
Névtelen
 


Szia Timi!
Nem indiszkrét, mert hangzottak itt már el összegek.
20.000,- Ft-ot, de ez egy éve volt /nekem, amúgy az orvosom mondta, ha fogadok szülésznőt az ennyi nem magamtól találtam ki/. Ő nem mondott összeget.
andi72
 


Andi!
Köszi Kép.
Timi
Névtelen
 


Sziasztok!

Ismeri valaki Siklós Pál doktort???
Bellana
bellana
 
 


Helló, ismét én. Időközben belenéztem az archívumba és olvastam véleményeket róla. Elég vegyes. Tudjátok én vidékről járok hozzá eddig két kis műtét kapcsán volt szerencsém vele talizni, de rám jó benyomást tett. Egyetlen bajom vele, hogy iszonyú sokat kell várni a rendelőjében és nagyon drága. Legutóbb 7500.-ft volt...Kép A várakozást mondjuk megoldom úgy, hogy eleve már egy órával késöbb érek oda, de a pénz!
Ti mennyiket fizettek 1 dokinak? Félek ha végre sikerül a tesó a gatyám rámegy. havonta majd' 8 ezer ft!! Dillemában vagyok nagyon.
A kórházról jó véleményem maradt, bár a fiamat nem ott szültem.
Amúgy nekem a Kismama újságtól ajánlották a Siklós dokit.
Mit gondoltok, menjek, vagy maradjak?? Á, ez csak költői kérdés.

Bellana
bellana
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?