Új privát üzeneted érkezett!

EsperanzaKép
Olyan régen jártál erre, hogy most nem értem teljesen, amit írtál. Volt egy sikeres transzfered vagy inszeminációd?
Ha nem sikerül mégsem, nagyon sajnálomKép

manda
 
 


Sziasztok!

Manda!
Remélem minden rendben volt ma!!!!

Edina!
8-ból 8??? Az laikus szemmel is nagyon jól hangzik!!! Kép Szorítok, hogy holnap is minden okés legyen!!!

Esperanza!
Ez nem jó hír, de még ne add fel, lehet, hogy csak lassabban "érik" a kicsike....


Puszi,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Esperanza
Ha tényleg nem sikerült, habár a remény hal meg utoljára, ne add fel!Legközelebb tutira sikerül.

Brigó, Manda, Viki
Köszi nektek a drukkokat!Be is gyűjtöttem őket.Holnap és utána is nagy szükségem van rájuk!Kép

Edina
dedina
 
 

 
 

Sziasztok!
Inszeminációm volt okt. 19-én, ami sikerült, csak aztán lebetegedtem, tüdőgyulladással, voltam kórházban is 1 hétig. Nos aztán most amikor mentem uh-ra nem találtak szívhangot egyáltalán. Szóval holnap műtenek.
esperanza
 
 


SziasztokKép
Most jöttem meg, pénteken újabb UH, valószínüleg most nem lesz transzfer, majd talán jövő hónapban. De őszintén, most nem bánom, a szívem mélyén most nem akartama beültetést annyira.

manda
 
 


Manda
Én azért sajnálom egy kicsit! De ha te így érzed, akkor minden rendben!Kép

Edina
dedina
 
 


Köszi Edina!!!
Sok-sok drukk holnapra neked!!!
Képzeld, ma alig voltak a BMC-ben, nem volt sok transzfer, talán csak a K.ügynöknek.

Manda

manda
 
 


Sziasztok,

Manda: Miért nem lesz transzfer?????

Edina: Ügyes légy holnap!

Esperanza: Hányadik inszemed volt ez?
A sajnálom nem sokat segít gondolom.
Nem tudom mit érzel, de ez borzasztó lehet.
Próbáld meg túlélni a holnapi napot.

Viki

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


VikiKép
Azért nem lesz, mert szerintem túl vékony a mnyh. meg már kifutok az időből és van egy kicsi rózsaszinezgetésem.
De én most az egyszer nem bánomKép

manda
 
 


Manda,
No jól van. Ha nem, hát nem.
Nem erőszak.
Nekem ez még nem is jutott eszembe, hogy mnyh. vastagság vagy vékonyság miatt mondja azt a doki, hogy bocsika most nem. Ezt most nem kivánnám.
Amúgy te tettél valamint érte, hogy vastag legyen?
Hát akkor boldog évzárást, meg ilyesmi.

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Az 1. inszem volt, ez talán jó jel, hogy legközelebb sikerül.
Ma tényleg kevesen voltak a BMC-ben én is meglepődtem.
esperanza
 
 


Manda!

Sajnálom, hogy így alakult, de legalább így nyugodtan rohangálhatsz a karácsonyi ajándékokért Kép

És a legközelebbi beavatkozást mikorra terveznéd? Gondolok itt az év végi zárás, stb következik. Elhalasztod tavaszig, vagy mész decemberben megint?

Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Esperanza: Tetszik a hozzáállásod!
Csak így tovább!!

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Köszi az együttérzéseteketKép

BrigóKép
Hát beszéltünk már erről a munkahelyemen, lehet, hogy januárban (decemberben már nem férnék be, mert valahogy karácsony ill. szilveszter felé esne), majd meglátom, lelkileg hogyan érzem magam.
Ha nem, akkor pedig valószinüleg tavasszal.

VikiKép
Végülis nem a doki mondta, hanem én döntöttem úgy, hogy ne legyen transzfer, de szerintem ő is így gondolja. Növöget valami kis tüsző is, ezért kell visszamennem pénteken, de jövő héten már késő lenne a transzferhez, mert hétfőn 22 cn.lesz.

EsperanzaKép
Te mikor voltál tegnap a BMC-ben? Tegnap vették el a babódat? Kihez jársz?

EdinaKép
Nagyon sok drukk neked! És küldök babatapikat ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++

Üdv. mindenkinek Manda

manda
 
 


Manda
Köszi,remélem jóltudom őket hasznosítani.

Nem egyszerűen indult a tegnap. Elindultunk időben,hogy el ne késsünk. Erre az autópályán még Kecskemét alatt egyszerűen le állt alatunk az autó.Először pánik, majd idedegeskedés és utána gondolkodás.40-nél jobban nem ment a 4 éves Renault Clio.Bekecmeregtünk Kecskemétre egy szalonba.Azt mondták 3-4 órahossza mire megcsinálják.Telefonálgatás a rokonoknak ki tudna minket felvinni.A sokadik szerencsére rá ért.Így igaz másfél órás késéssel de odaértünk.Persze telefonáltam, hogy késni fogunk.
De most már velem vennek a kis vacakok.
A 8-ból 4-en maradtak.Kettőtt kaptam vissza.
Miután meg volt a beültetés,csináltak uh-ot, és kaptunk képet róluk.

Esperanza
Fel a fejjel!Jobb így írni, hogy tudom ki vagy.

Puszi Mindenkinek

Edina
dedina
 
 


EdinaKép
Hát nem semmi napotok volt akkor tegnap!
Gratula a babóknak!
Pihenj sokat! Doki is gondolom ezt mondta?!
Mikor mész vissza HCG-re?

manda
 
 


Manda:
Hétfőn, kedden, szerdán is voltam a BMC-ben, a babát szerdán vették el, ott voltam fél 8-3-ig.
Nem volt valami kellemes ez a tágítás, de a műtétből semmire sem emlékszem szerencsére.
Legközelebb 1 hónap múlva kell mennem, ha addig nincs gond.
esperanza
 
 


EsperanzaKép
Sajnálom, de majd ha túl leszel rajta és újra kezditek, ne feledd nagyon nagy eséllyel indulsz!!! Tudom, ezek a szavak most nem vigasztalnak.
Vigyázz magadra!!! Pihenj sokat!!!

manda
 
 


MandaKép

December 9-én kell menni Hcg vérvételre.Már nagyon várom!Ha optimista vagyok már csak egy hét!Kép

Edina
dedina
 
 


Szia Edina,
Drukkolok neked péntekre!!!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


VikiKép
Köszi szépen!Rám fér!Remélem jó napom lesz pénteken!

Edina
dedina
 
 


Sziasztok!
Kedves Dedina!
Millió drukk megy neked a messzi távolba, tényleg te honnan is jársz Pestre?
Örülök, hogy találkoztunk "élőben".
Most már kicsit jobban vagyok.
esperanza
 
 


Esperanza
Én Derekegyházról járok.Orosháza aránylag közel van, na meg Szeged is csak az a másik irányba.
Örülök, hogy jobban vagy!Töltödj fel a 3 hónap alatt.Vitaminkúra ilyesmi,hogy aztán nehogy megbetegedj!

Edina
dedina
 
 


Sziasztok!
Segítséget szeretnék tőletek!
Még nem járok ebbe a centrumba, remélem nem is lesz rá szükség. Most van az első closty hónapom!
Ti mennyit próbálkoztatok mielőtt ide kerültetek?
Milyen vizsgálatokat csinálnak és mennyi próbálkozás után?
köszti
Drukk mindenkinek!+++++++++++++++++++++++++++++++++
hukmuk
 
 


Hukmuk
Mi elég hamar idekerültünk.Nálunk ez úgy volt, hogy gondolatban már nagyon rég terveztük,de mikor összeházasodtunk és meg lett a házunk a gyakorlatba is hozzáláttunk.Én 3. sikertelen hónap után elmentem orvoshoz.Ugye először engem vizsgált, hormonok, hőmérőzés.Minden rendben volt.Aztán elküldte a férjemet andrólugushoz.Ott kiderült, hogy kevés a mozgó spermiuma.Ezután megcsinálták nekem a laporoszkópiát júliusban (januárban mentem orvoshoz).És a ztána a nőgyógyászom kért egy időpontot a BMC-ben nekünk.Augusztus 31-én mentünk elsőnek oda.Akkormég kellett vérvizsgálat, még egy ondóvizsgálat, ja meg nekem uh.És ennyi volt.Most ott tartunk, hogy pénteken megyünk hcg vérvételre.
Remélem tudtam segíteni egy kicsit.
Ti mióta próbálkoztok?Nincs rendszeres peteérésed?

Edina
dedina
 
 


Sziasztok!

EdinaKép
Drukkolok neked péntekre és sok hcg-t kívánok és küldök hcg, hcg, hcg, hcg, hcg, hcg, hcg, hcg, hcg.
Én lehet, hogy ünnepek után kapom vissza a fagyi babáimat, jó lenne, ha szülinapomre kicsit késve, de megajándékoznám magam egy pozitiv teszttel.

VikiKép
Hogy álltok, mikor kapod vissza babóidat? Neked is mennek a drukkok +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

HukmukKép
Nálunk a lombikon kivül más nem jöhetett szóba, hasonló a problémánk az Edináéhoz.
Kaptam tavaly az itthoni nőgyógyásztól én is clostyt, akkor még azt gondoltuk, hogy nálam van a gond, peteérés hiánya, de csak két cisztám lett tőle.
Mi április elején mentünk a BMC-be elbeszélgetésre és aug.közepén punkció és transzfer volt.

Manda

manda
 
 


Manda
Köszi a sok hcg-t remélem elérnek hozzám!Kép

Edina
dedina
 
 


Edina,
Drukkolok nagyon-nagyon neked!
Írj majd, ha megvan az eredmény!

Manda,
Sajnos nem tudom mi lesz, mert ma vagyok a
39.ciklusnapon. Nem jött meg. Ha nem jön szerdáig, akkor csütörtökön mindenképpen be kell menjek egy UH-ra, mert lehet, hogy cisztám van megint, vagy nem is volt pém. Ami eddig volt, de lehet, hogy a sok hormontól úgy döntött, hogy nem érik meg.
A tököm is tele van már ezzel az egésszel!
Nem vagyok valami vidám.

Hali
Viki

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Sajnálom VikiKép
De babód nem lehet?
Ha holnap mész, majd írd meg mit mondott a doki?
Vigyázz magadra és ne idegeskedj!!!

Pusza Manda

manda
 
 


Boldog Mikulás ünnepet!!!

Kép

Üdv Mindenkinek Manda

manda
 
 


Szia Manda,
Drága vagy, hogy ilyen hamar regáltál.
Nem lehet baba, mert tegnap már nagy kínomban vettem egy tesztet, de persze -. Úgyhogy valami gebasz van odabent.
JÓ, majd nem idegeskedem!
Értettem!

Neked is boldog Mikulást!
Ja, és remélem te még visszakapod az eszkimókat decemberben.

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Köszi VikiKép
De lehet, hogy már január lesz belőle. Most várom Pirikét, talán jövő héten befut. És úgy számolom, akkor jan.elején transzfer, ha az égiek és Sz.ügynök is úgy akarja.

manda
 
 


Edina!Manda!
Köszi hogy válaszoltatok nekem nagyon sokat segít!Voltunk a csal terv kp-ba megnézték a páromat nála nagyon rendbe vannak a dolgok.
Nálam van a gond Fogi gátlót szedtem 6 évig máj eleján hagytam abba.45- 35 28 33 igy vhogy jött meg aztán 56 napig semmi !
Norcolut, closty és bromo negyed hol magas a prolactinom hol jó!
pénteken nézik van a e pém!
Mi van ha ciszta lesz?
Mi történik!
Tudom nem sok idő telt el, de nem szeretnénk, hogy feleslegesen menjenek el a hónapok.
A lapar mi és írjatok róla!
Átfúvásról, bár nem akarok rémeket látni.
Nagyon szorítok nektek!
hukmuk
 
 


Hukmuk
A lapar nem vészes.Megnézik, hogy átjárhatók e petevezetők, mi újság a méhhel és hogy minden rendben van e odabenn.Ha nincs,nem átjárható, cisztát találnak akkor azon ott rögtön tudnak is segíteni.Altatásban csinálják 3 pici vágással jár.Nálunk úgy van, hogy egyik nap bemész, másnap megcsinálják, haradnap lehet menni haza.

Van a Kaálisok között olyan pár, akinek a család tervezőben azt mondták, hogy a férje spermája teljesen okés.De egy idő után átmentek a Kaáliba és kiderült, hogy mégis ott van a gubanc.Azóta volt egy lombikuk, ami sikerült is.

Edina
dedina
 
 


Boldog Mikulást mindenkinek!


Kép
dedina
 
 


VikiKép
Akkor holnap mész UH-ra? Vagy már változott a program? Ha mégy, várom a híreket!!!

EdinaKép
Hogy vagy? Remélem pihensz?!

manda
 
 


SZia Manda,
Igen, tegnap voltam UH-n, meg pisit kértek.
Persze terhes nem vagyok, de hálistennek NINCS CISZTÁM!!!
A fagyibabámat majd csak januárban kapom vissza.
Azt mondta a doki, hogy meg fog jönni, csak valószínű a hormonok miatt késik és magas a prolactin szintem, ami nem tudom mit jelent.
Dec.-ben még egy vérvételre kell bemenjek, aztán januárban folyt.köv.

Remélem találkozunk!!!

Hali
Viki

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Szia VikiKép
Köszi a híreket!!! Drukkolok neked, hogy megjöjjön!!! Reméljük a január szerencsét hoz mindkettőnknek!!!!

Pusszancs!
Manda

manda
 
 


Sziasztok!
DEDINA mi újság veled? Nem írtál.
esperanza
 
 


Sziasztok Lányok!
Sajnos nem sikerült!Kép Megtapadt, elindult,de elhalt.3-4 nap múlva meg kell önnie, és akkor azzal távozik az én kis drágaságom.Viszont ha nem jön meg akkor műtéttel kell befejezni a még el sem kezdett terhességet.

Esperanza
Neked mennyi volt a hcg-d amikor megmondták,hogy sikerült?

Edina
dedina
 
 


Sajnálom EdinaKép
De majd a következő biztos sikerül!!!
Nekem 20-as Hcg szintem volt az elsőnél, de sajna abból sem lett baba.
Manda

manda
 
 


Manda
Akkor az én kis babóm nagyon hamar elhalt, mert 2.7 lett a hcg-m.

Edina
dedina
 
 


Sziasztok!

Viki: Most olvastam, hogy nem lesz fagyibaba decemberben, szomorúúúúú vagyok!!
Én szerdén megyek UHra meg megbeszélni mi lesz tovább és hogy mikor
Jól eltüntem, de eddig kedvem se volt a témához, meg novemberben dolgoztunk reggeltöl estig.De már nagyon érdekelt mi van veled
csók: riet
riet
 
 


Dedina:
Sajnálom, hogy így jártál, én már csak tudom milyen érzés.
A HCG fogalmam sincs milyen lett, nem mondtak semmit.(biostrip volt)
Amikor az inszemet csinálták, rá 2 hétre kellett mennem a BMC-be, de én 2 nappal az indulás előtt csináltam tesztet és az már pozitív volt, halványan, de pozitív volt.
Soha semmilyen eredményadatot nem mondtak, semmilyen papírt nem adtak, szóval nem tudom a HCG-t.
Mégegyszer nagyon sajnálom a történteket, remélem legközelebb mindkettőnknek sikerül.
esperanza
 
 


Sziasztok Lányok!

Edina: Pedig azt hittem, hogy majd te megmutatod nekünk... Majd legközelebb sikerül!!!


Manda, akkor januárban együtt, REMÉLEM!

Szia Heni,
Örülök, hogy végre jelentkeztél!!!
Én kedden megyek vissza egy vérvételre, mert a prolactin szintem magas állítólag azért jött meg 42 napra.
Aztán januárban folyt.köv.
Te is januárban kezded újra, vagy még decemberben indulhat a decapeptyl?

Sikerüljön már valakinek!!!

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


SziasztokKép

VikiKép
Hát remélem a január szerencsét hoz mindnyájunknak!
A megint megjött topic-ban irogatok, ott többen várjuk a januárt transzfer miatt!!!
Nekem szülinapom is lesz hó elején, remélem megkoronázom egy babóval!

manda
 
 


Esperanza
Hát igen.Sajnos tudod.Szerencsére ma reggel megjött.Görcsölök iszonyúan,de még mindig jobb, mint a műtét.
Én is remélem,hogy legközelebb teljes sikerrel járunk!Mikor mentek legközelebb?

Viki
Én is azt hittem,ezek szerint nagyon rosszul,na de majd legközelebb.

Edina
dedina
 
 


EdinaKép
Nehéz elhiszem, egy sikertelen lombik mindig nagyon fájdalmas. Én az elsőt hamar túl éltem, a másodikat viszont nem igazán.
Talán ezért sem akartam most decemberben újra lombikozni, fásult lettem, még az életkedvem is elment.
De most már nagyon várom a köv.-t, csak már jöjjön a Pirike és lehessen számolni.

Manda

manda
 
 


Szia Dedina!
Azt mondta a doki, hogy műtét után kb. 6 hét múlva fog megjönni a vérzés, és ha elmúlt, akkor kell mennem, nos ez nem tudom mikor lesz, kb. január vége. Majd előtte úgyis írok. Egyébként 3 hónap pihi, tehát csak március körül kezdhetjük a dolgokat, ha mindent rendben talál a dokikám.
Ti mikor próbálkoztok újra?
esperanza
 
 


Manda
Remélem, hogy akkor mostmár szerencsével fogtok járni, és a sok fájdalom és szenvedés miatt ikrekkel ajándékoz meg a sors!KépVagy te nem szeretnél ikreket?

Esperanza
Mi is március körül megyünk újra.Nekem meg szokta mondani a doki az eredményeket.És most is Õ mondta, hogy pár hónap pihi.Akkor lehet, hogy még találkozunk élőben.

Edina
dedina
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: