Új privát üzeneted érkezett!

Aproo!

Védőnő nálunk is havonta egyszer jön! :wink:
Bár most megint átszervezés volt, úgy hogy másik védő nénik lesz :twisted: - bár az a jó, hogy visszakerülök a legnormálisabbhoz :roll: , ahhoz, aki Adrinál volt a terhességem 38. hetéig- immáron a 7-ik 4 év alatt!!!! :shock: :roll: De vele meg találkoztunk eddig is az oltásoknál a doki bácsinál! :wink: Mert a mostani védő nénink -aki szintén aranyos azért- az egy másik rendelőben van egy doki nénivel.
Na lehet, hogy ez egy kicsit zagyva lett :oops: :roll: és érthetetlen, de a lényeg, hogy nálunk havonta egyszer azért kijönnek! :roll:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Vero!

Zsófi!!!! :lol: :wink: Annyira cuki!!!! Mindig Apájával fürdik?!?! :oops: :wink:
És a deguk is arik! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Most már tényleg mennem kell! kész van mosómasa :lol: megyek teregetni, aztán szopi, aztán vásárlás. Úgy hogy most már tényleg csak délután-este felé jövök! :twisted: :lol: :wink:

Szép napot Mindenkinek....mégeccer! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 

 
 

Vero!

Még csak annyit, hogy "szőrős cickók" nekem (is) nagyon bejönnek!!! :oops: :wink:
"Nekem" is olyan van!!!! :oops: :wink: :lol:
(persze most nem Zsófi édi kiscickóira gondolok! :oops: )

Pusziiiiiiiiiiiiiii !!!!!! :lol: :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tigrincs!
nálunk a szerda+szombat a hajmosós nap! akkor a nagy kádban fürdik mindenki. Különben zuhanyozni szoktak. Férjemmel bemennek és végigfürdet mindenkit. Zsófi imád zuhizni. :lol: Mostanában szegény Zsófi visszakényszerült a kiskádba, mert férjem újabban éjfél körül jár haza. :oops: Holnap még el is utazik 3 napra Angliába. Teljesen kész vagyok! ráadásul pénteken lomtalanítanom kell az elhunyt nagyimnál + bútorokat szállítok a Galaxymmal + még anyák napja is pénteken van. :oops:

Na jó! én is erőt veszek magamon. Millió dolgom lenne, csak nincs kedvem elindulni 8)

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


férjemre gondolsz? :lol: hát igen. Kata kérdezte is, hogy: "Apuci! neked mért van sörényed?" :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Tigrincs,
oké, ha mégis péntek lesz, akkor feltétlenül csatlakozom. ;) De szerintem tuti a holnap. :?

Veronikusz,
nagyon jó képek!!! mégmégmég :D :lol:

Gabi,
a gyerekruha-részen nem jártál a turiban? Csak hogy mennyire éri meg nekem kistarcsáról bemenni... A múltkor be akartam menni, de előző nap volt bálabontás és az utcán állt a sor vége :? Úgyhogy visszafordultam... Vagy lehet hogy ott mindig ilyen tömeg van???

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 10:59-kor.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

CSajok az a baj, hogy itt nálunk nincsen bölcsi és Budaörsre ahova járok dolgozni ott meg nem veszik fel mert nem ottani lakos vagyok :cry: :cry: :cry: :cry: de ha ott is laknék akkor se biztos hogy felvennék mert teljes kapacitással dolgoznak és sorra utasítják el a gyerekeket. :oops: Amugy meg azt hallottam erről a nőről aki az itteni ovit vezeti, hogy ha 200ezerrel mentem volna és lerakom az asztalra akkor felvették volna. :shock: :shock: Meg azt is hallottam hogy akinek 6 gyereke van annak az 5.-dik gyerekét felvették az oviba. És nem igazán értem hogy miért ha a 6.-dikkal otthon van, pedig a kisfiú még csak most tölti a 3-at nyárvégén.

Mára azért kicsit enyhült a mérgem,de azért még van bennem.

Veronikusz: Nagyon aranyos Zsófi :lol:

Steffi? Memme? Ancsa? Eni? Heni? és a többiek merre vannak? Csak egy uff-ra, kérlek gyertek.
Na megyek oda bújok a fiamhoz aludni.
Szép napot mindenkinek.
V Kép A fiúk /Brúnó, Viktor és Apa/
Kép A két kis kópé /Béci és Viktor/

valentina
 
 


Tigrincs
10-re ottleszünk.
tényleg, ugye gyerekkel gondoltátok a talit. Matyi asszem mindent le fog pakolni, hacsak nem kap egy kis kaját. :wink:

Veronikusz
Gratula Zsófi "mázsálásához" meg a súlyához. Nagyon édi a képeken, és úgy látom a haja is göndörödik. :D :D :D

Valentina
Ahol dolgozol (város,falu) ott is felvehetik a bölcsibe, ha van hely, csak ehhez a munkahely segítsége is jól jön.

Adri
Kép

Kép

Kép
phadri
 
 


Helló csajok!

Mi voltunk a bábanapon, de sajna az előadásra nem jutottam be :( Sebaj, ettől még jól éreztük magunkat és nézzük a jó oldalát, hogy hármunknak 2500,- lett volna a belépő, így egy ezresből megvolt. Így is egy kis vonatozás 1000-ért agy kis kerti vasút 800-ért, szal... :roll: Mindegy, ritkán járunk "költős" helyre családilag.
Ott volt Memme és Eni is! Janka nagyon helyes élőben! Képen nem látszik milyen szépek a pillái :wink:

Valentina
Elvileg ha viszel papírt a munkáltatótól, hpgy te ott dolgozol, akkor oda is fel kellene venniük Viktort! Persze, ha nincs hely, akkor nincs :?

Veronikusz
Gyógyuljatok meg!!!
Zsófinak meg gratula az ücsörgéshez!!! Hogy áll a helyzet Négyeske ügyben? Itt unatkozik a nacid a szekrényemben :lol:
A sörényes elszólás :lol: :lol: :lol:

Timi
Majd küldök privit :wink: Igen, remélem, hogy találkozunk a nyár folyamán!!! Tudom, hogy messze vagyunk, de szívesen látunk benneteket bármikor!!! Mondjuk egy játszózás vagy bármi....
Mennék én szívesen, de BKV-val nagyon messze vagytok :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!
Van egy pici ídőm,mingyááááá megyünk oltásra!Tegnap Királyhágó,minden ok Benedekem tök jól viselte a vizsgálatokat,és tényleg szupi hely....mégegyszer köszönöm az infókat róla :lol:

Veronikusz-nagyon édi Zsófesz éééés már mekkora!!!!!látom alakul a göndihaj!!! :lol: :lol: :lol: jaaa és te nem jársz Érdfelé pénteken??a lomtalanítást lerendezed reggel,délelött bulizunk egy kicsit ,és feltöltödve beesel anyáknapjára délután :wink: :wink: :wink:

Valentina-oviügy nehézügy!!!!majdcsak alakul valahogy....nekemis akkor tölti a3évet mint Viktor, és remélem addigra szobatiszta lesz és én akkor már vinni szeretném....nálunk elég jó a helyzet van 4ovi-igaz bölcsi nincs....szóval te alszol ilyenkor is ????irigyellek :wink: :wink: :wink:
Viktor is kertigyerek látom....nagyon édes

Timi-akkor péntek????más nem csatlakozik hozzánk?????
akartam kérdezni-Jázminnak nem göndörödik még a haja??? :lol: :lol:
látom nyomtad éjszaka is...... :lol: :lol: meg reggel is....most vagy????

judy-gyere pénteken,hiszen ottleszünk-máris van amiért gyere :lol: :lol

kismamik merre vagytok????

többiek????Valentinát ismétlem.....hol vagytok????

Orsi,te is aktívabb szoktál lenni!!!-nemhagy pocaklakó??? :lol:

eztmég leírom....tegnap már siettünk haza,de beugrottunk Érdre akartam cipőt venni magamnak,tornacipőt converset-persze mekkora város :wink: nincs cipő-na mindegy majd hétvégén elugrunk és veszünk....
Miki ment ügyet intézni még este,és hazajött egy pár cipővel...szóval nagyon meglepett-mondom honnan hoztad???Campi felé jött haza és megvette-nos ennyi,nagyon jóóóó apa ééés férj :lol: :lol: :wink: :wink: imádom mindhárom csávómat.... :wink:


Eni????-mikor jösssz????esetleg Érdre???
és többiek kinek jóóóó még Érd?????

lépünk-indulunk.....

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok!
vagyunk mi is......lelkileg nem túl jó passzba.........
Zsúfoltak a napjaim...ablakot pucoltam 2 napig......takarítok......
Meg "készülgetünk" a szülinapra :lol: ma rendeltünk Balinak traktoros tortát :lol: :lol:

Etenci
szuper férj :lol: :lol:
én is kinéztem magamnak egy converse fehér tornacipőt.......csak hát az ára :shock:

Veronikusz
szépek vagytok

Judy
megvan minden, már csak szkennelni kell....

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Tenci, igazad van. :) Kolos sem hagyja, h a gép előtt üljek, rögtön rángatja a pólóm, h ő is nyomkodni akar. meg hát a pocilakó is igencsak "megvisel", nem is olyan jó a kedvem.
de férj irigylésre méltó. :) képeket a két kisebb pasidról!!

amúgy milyen tali készül? Tigrincs rögtönzött egyet??

Andi, ne légy szomorú, mindjárt 2 éves a kisfiad, buli lesz... :lol: és itt vagyunk mi is!

Veronikusz, gratula Zsófi üléshez. és nagyon helyes a képeken.

Valentina, Viktor is édes.

most mennünk kell bankba...
snooopy
 
 


Andi!

Traktoros torta, ez tök jó!

Tigrincs, Lilluska megmondta a tutit. :)

Lányok, lassan html szerkesztő leszek... :)

mtunde
 
 


Orsi
tényleg mi van a lakással???

kedvem, inkább a lelkem nem jó(pocsék.semmi nem jó)egyszóval alakul a depim :cry:

Tünde
kíváncsi leszek a tortára-Bálint rendelte
Traktor őrület van ill. mindegy csak munkagép legyen
Bene fül???

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi, hát semmi. nem találunk olyat ami tetszik és árban is jó.
majd kérünk képet a tortáról!
snooopy
 
 


sziasztok

mentem volna én is bábanapra :( de aPA bejelentkezett hogy jön Anyóssal,mert már egy hónapja nem láttam anyós a gyereket, jaj de sajnálom....ugyhogy mentünk ligetbe, kapott lufit, ettünk lángost. a szokásos :lol: 8)
ja és most még épp beestem 4ig az oviba,és gyorsan beiratkoztunk :D hát kiváncsi leszek, 2 hét múlva kiderül :lol:

Judy. megnéztem igen , nagyon sok cucc volt, de most pénteken lesznek állítólag a nyáriakkal tele. Csütörtökön töltik fel a boltot, akkor zárva lesz, és pénteken már nyári szezon, na azt majd megnézem,remélem azért nem lesz tömeg :shock: de ha érdemes a babaholmik miatt jönnöd, akkor szólok mindenképpen :D

Kép
gablaty
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 10:59-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Andi, Bene füle jól. Jövő kedden lesz kontroll hallásvizsgálat, meg sima kontroll, hogy helyén van-e a tubus.

T

mtunde
 
 


Valentina,
Viktor nagyon édes a képeken!! :lol:
Én is úgy tudom, hogy ahol dolgozol elvileg oda is fel kell venniük. Csak a helyhiány tényleg nagy úr :?

Tényleg, nem akarom elkiabálni, de lehet hogy itt jövőre lesz valami bölcsi... Legalábbis az önkormányzat most nagyon nyomul bölcsi kialakítás, ovibővítés és játszótérépítés ügyben.

Tenci,
mennék én, mennék, de... Szóval annyira azért nem vagytok közel ha beáll a nullás :? ami azért elő szok fordulni... De meglátom ha nagyon unom magam itthon (ha-ha-ha), akkor elrobogok. De apája megpróbál pénteken itthon lenni, akkor viszont nem lesz unatkozás, megy a kerti meló ezerrel ;) Úgyhogy nem ígérek semmit, de még meglephetlek titeket ;)

Andi,
oké, várom ;)
Traktor-torta jól hangzik :D Fotót kérünk majd!!! :D

Gabi,
köszi, az szuper lenne :) Bár ez nincs annyira messze, hogy nagyon füstölögjek, ha nem találok semmit, csak a tömeg miatt futottam meg a múltkor is. Szinte klausztrofóbiám lett már az udvaron :?

Na menek dolgozni... Pá

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


LÁnyok, ti láttok már valamit?

http://www.tehogyan.hu

mtunde
 
 


Tünde
nem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Tünde nem, az van kiírva hogy karbantartás miatt zárva :cry:

Kép
gablaty
 
 


Kedves Lányok,
Renáta, Remme, Enikő!
Nagyon jó volt látni Titeket, megölelgetni Benneteket, bár Renátának nem jutott :-(
Remélem, nem hagytam ki senkit.
Nagyon sok dolgom volt a szervezéssel, a Vendég a háznál... rádiósműsorba adtam valami beszélgetést, úgyhogy azért tűntem el egy hosszabb időre.
Remélem, jól éreztétek magatokat és még jobban remélem, hogy normális időben is találkozhatunk. (Remélem, a megszólításban nem hagytam ki senkit)
Enikőnek plusz ezer ölelés, mert azt érzem, hogy belőlem most erre van leginkább szüksége. A pillák meg tényleg igazak, ami a királylányt és a kicsi királyfit illeti, egyaránt.
Ezer ölelés: Rita
nováky_rita
 
 


Nem, nem láttok. :(


Ja, Gabi, azt hallottam, hogy a Mozdonyvezető jövőre 2 kiscsoportra kapott engedélyt, így azért jóval nagyobbak az esélyeitek!

mtunde
 
 


Sziasztok! Szép estét!

Ren!

Megvolt a bömbi részemről!!!! :cry: :oops: :roll: Na jó, azért nem nagyon zokogtam, de nyeltem rendesen a könnyeimet!!! :roll: :oops: Olyan édes volt Adri!!!! Szorította a kezemet és úgy mondta a verset! :roll: Csinált nekem egy pólót (vinni kellett kettőt, egyet anyának egyet apának majd apák napjára, ami május 20-án lesz az oviban) szép virágokat rajzolt rá meg kaptam egy kis cserepes virágot! :roll: Erzsi néni csinált kókusz golyót :lol: meg volt üdítő! Úgy hogy nagyon szép és jó volt!!! :oops: :wink: A pólóról majd küdök képet! :wink: Rajta legyek én is???? :lol:
Örülök, hogy találkoztál Enivel és Memmével. Remélem jól vannak! :roll: Nem mondták, hogy jönnek és írnak nemsokára?! :oops: :roll: Várom a privit! :wink:

Tenci!

Akkor 10 óra jó lesz? Stop shop mekiben! :wink:
Hát nem akarok előre inni a maci bőrére....de lehet, hogy fürtös lesz! :oops: :roll: Nagyon remélem.....majd megmutatom Neked pénteken Jáz séróját és eldöntöd, hogy jól látom-e vagy sem! :wink:

Judy!

Gyere, ha tudsz!!! Nagyon örülnénk Neked/Nektek! :wink:

Adri!

Persze, hogy hozzad Matyit!!! :lol: Én csak Jázt hozom, Adri oviban lesz. :wink: Igyekszem odaérni 10-re. Majd előbb eszünk az nem gond!!! :lol: :wink:

Lillus!

Köszi a felvilágosulást!!! :wink:

Vali!

Fiúkák!!!! :lol: :lol:

Veronix!

Igen, férjedre gondoltam! :wink: Vetted a lapot! :lol: Enyém is dettő ilyen mellkasszőrzettel rendelkezik és göndör hajjal gyárilag! :wink: :lol:
Nálunk Adri beszólása Apájának: "Apa! Rosszul borotválkoztál! A ciciden ott hagytad a szőrt! De azért teccik! Csak máskor ne felejtsd el! " :lol: :wink:
Egyébként én is magamra maradtam a CSajokkal holnap estig! Apa elment Szüleihez, mert holnap viszi kontrollra (tükrözésre) Papit, mert a doki azt mondta, hogy jobb lenne, ha tükrözés után nem vezetne, ezért Apa elment ma és holnap Ő viszi Papit a dokihoz. :? Aztán majd estefelé jön valamikor, úgy hogy holnap én hozom-viszem Adrit oviba Jázzal együtt!!! Kell a kiképzés nekem is!! :lol: :lol: :wink: :twisted:
Tényleg! Nem lenne kedved eljönni pénteken a buliba? :wink: Igaza van Tencinek! Kis kikapcsolódás lennénk Neked Anyák napja előtt! :wink: Na???? :wink:

Na megyek!

Szép álmokat Mindenkinek!!!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Eni azt mondta, egyenlőre ülepít, de majd jön :wink: Memmét nem kérdeztem :oops:

Rita
Én is örülök, hogy összefutottunk! Ölelés miatt meg semmi gond! Nem vagyok az az ölelkezős, puszilgatós típus :wink: Nekem ezekhez már komoly kötődés kell...Anyósomat sem puszilgatnám ha nem lenne muszáj :lol:
Nem tudom mennyire ekőre tudod azokat a napokat, amikor éjszakából mész haza, de amit tudsz előre, azt esetleg megírod? Összevetném a férjem beosztásával (szükség esetén anyummal), hogymikor tudnánk találkozni. Ivánt semmiképpen nem vinném, mert akkor nem tudnánk nyugodtan beszélgetni...

Gabi
Dejó!!! Nálatok már 2 hét múlva kiderül?! Nálunk csak júni 8-án rakjá majd ki a bejáratra az "eredményt" :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Uff! :lol: Élünk!

Azt sem mondhatom, hogy olvasó üzemmódban, mert szinte be sem volt kapcsolva a gép. Mindig van valami, alig vagyunk itthon.

Kövezik+ színezik a házunkat, polcrendszert csinálunk a garázsba, jövőhéten megyünk oviba beiratkozni, holnap anyák napja a suliban, két táncra járok, nemsokára fellépések, Beni iszonyat kisördög de imádom, szóval zajlik az élet. Voltunk bobozni, a bp-i aquaworld-be - nagyon szuper kisgyerekeseknek is - csak nem olcsó.

Nagyon nem tudok mihez hozzászólni, mert nem olvastam vissza,

Zsófi édesbogár, egyre jobban kezd a nővéreire hasonlítani szerintem.......
Veronikusz: holnaptól mi is árválkodunk 4 napig ......

Eni: ++++++++++++++++++++++++++++ gyere majd a hírekkel légyszi! Akármi is volt, nagyon szeretünk és drukkolunk nektek! Stramm kis Nőcik vagytok, minden rendben lesz!

Lányok, van valakinek spirálja? Gondolkodom rajta....

Heni

Kép

Kép
cancan
 
 


Asztaaaaaaaaaaaaaa!!! Micsoda pangááááááás!!!! :roll:

Ren!

Ment levél! Gyors voltam mi?!?!?!? :lol: :lol: :wink: :wink:

Szia Heni!

Jó hogy jöttél! Egyszer egy héten legalább ennyire, ha tudsz!!! Légyszi!!! Juditék hogy vannak??? :wink:
Spirálhoz nem took hozzászólni! :roll:

Robogok ebédelni meg Jázt ebédeltetni meg vásárolni meg Adriért az oviba meg......

Veronix!

Te hogy állsz? Meg vagy még??? Edzed Magad péntekre? :roll: Remélem azokon a dolgokon kívül semmi más nem jön még közbe!!! :oops:
Én egészen jól bírom a kiképzést!!! :lol: :wink: Bár nekem még csak ez volt a második alkalom és csak két nap és csak két gyerek..!!! :roll:
Szóval...!!!! Minden elismerésem a Tiéd!!!! :lol: :wink:
Puszi!!!

Léptem...!!!! Szép napot Mindenkinek!!!! A borús idő ellenére!! :lol: :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!
bocsi, de most túl ideg vagyok hogy olvassalak titeket! :oops:
férjemék este indulnka kocsival Dover mellé, csütörtökön ott alszianak, pénteken találkoznak egy céggel, hoznak el robbanásveszhélyes vackokat (ezért nem tudnak repülővel menni), majd még este indulnak haza. Megesz az ideg, hogy éjjel mennek ketten, kialvatlanul ... nem is sorolom!!! :evil: 1600km!!!! oda, és ennyi vissza is. A fenének kell ez most! jó tudom! azért kell mert vasárnap már talizik az érdeklődökkel, akik már látni akarják a szereket. :evil: Bakker ha nem lenne CSAK Zsófi, én is mennék. :oops: úgy aggódom! úgy féltem!!!! ma már 2x sírtam, de nem tudom lebeszélni. :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Jajjj Veronikusz
megértelek, hogy félted!!!!!!

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!

oks Veronikusz-megértünk.....

Andi!-nektek nagyon kiesik Érd???nemjöttök el????Rögtönözhetnénk Balunak egykis szülinapi elődélelöttöt! :lol: :lol:
cipő-nekemis fehér :wink: :wink: :lol:
írtad torta traktoros :lol: de traktor alakú lesz vagy traktor minta lesz rajta??? bizti szuoi lesz... :lol:

Heni-én is spirált akarok,de majd nyár vége felé.doki mondta várjunk még vele-tudod császár volt meg mióma.....de én akiket ismerek és van nekik tökéletesen megvannak vele elégedve.....és gondolom te sem akarsz gyogyit szedni a hormonjaid miatt....látom zajlik az élet nálatok is...pénteken a talira????ti tök közel vagytok.... :wink: :lol:

akartam még,de most egykezes vagyok,Benedek itt ül velem,húszasdamil a szájából,a kezét nemlátom mindenhol nyál....áááááá
jövök még....

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Etenci
drága vagy, de délelőtt jönnek hozzánk :lol: amúgy meg csak BKV-zni tudunk, nem tok vezetni :lol: de máskor szívesen megyünk
Állítólag traktor alakú lesz :lol:
cipőre irigy :lol: :lol: :lol: :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Mielőtt Anya voltam,
Soha nem botlottam meg játékokban
vagy felejtettem el egy altatódal szavait.
Nem aggódtam azon, hogy
a növényeim vajon mérgezőek e.
Soha nem gondolkodtam védőoltásokon.

Mielőtt Anya voltam,
Soha nem hánytak rám.
Kakiltak rám.
Ettek le.
Pisiltek rám.
Teljes kontrolom volt az elmém felett
és a gondolataim felett.
Egész éjjel aludtam.

Mielőtt Anya voltam,
Soha nem fogtam le egy ordító gyereket,
hogy az orvosok meg tudják vizsgálni.
Vagy beadják az oltásokat.
Soha nem néztem könnyes szemekbe és sírtam.
Soha nem váltam tündöklően boldoggá egy egyszerű vigyor felett.
Soha nem ültem késő éjszaka,
hogy nézzek egy alvó babát.

Mielőtt Anya voltam,
Soha nem tartottam egy alvó babát csak azért, mert
Nem akartam letenni.
Soha nem éreztem, ahogy a szívem millió darabokra törik,
mikor nem tudtam a fájdalmat megállítani.
Soha nem tudtam, hogy valami annyira pici
olyannyira befolyásolni tudja az életem.
Soha nem tudtam, hogy valakit ennyire tudnék szeretni.
Soha nem tudtam, hogy ennyire imádnék anyának lenni.

Mielőtt Anya voltam,
Nem ismertem az érzést,
milyen a szívemnek a testemen kívül járnia.
Nem tudtam, mennyire különleges érzés lehet
etetni egy éhes babát.
Nem ismertem azt a kötődést
anya és gyermeke között.
Nem tudtam, hogy valami annyira pici
annyira fontossá és boldoggá tudna tenni.

Mielőtt Anya voltam,
Soha nem keltem fel az éjszaka közepén
minden 10 percben, hogy megbizonyosodjam, minden rendben.
Soha nem ismertem azt a melegséget,
az örömöt,
a szeretetet,
a szívfájdalmat,
a csodálkozást
vagy a sikerét, milyen Anyának lenni.
Nem tudtam, hogy képes vagyok annyi mindent érezni,
mielőtt Anya voltam.

Kép
gablaty
 
 


sziasztok!!

Andi !! a duplo lego az nagggyon jó,. Encinek is van farmos. imádja! és a tortátok is szupi lesz!!!várjuk majd a képeket!!!

Veronikusz együttérzek veled!!

Tünde igen tegnap a beiratkozásnál rá is kérdeztem hogy most akkor hány gyereket vesznek föl? azt mondta 25+22 :lol:
persze én mondtam hogy most válok..stb. de amúgy is körzetesek vagyunk :lol: remélem felveszik...pláne múltkor a nyíltnapra vittem egy csomó játékot... :lol:

Kép
gablaty
 
 


Sziasztok!

Veronikusz, nagyon megértelek, én is ki lennék borulva! :(

Lányok, bocsi a túlhordásért, de asszem megéri a várakozás. Ha semmi nem száll el, akkor este megnyitunk, de úgyis óriási örömünnepként beharangozom!!!

mtunde
 
 


Ezt most kaptam

UNATKOZÓ FAVÁGÓ

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
gablaty
 
 


Sziasztok Csajok!

Micsoda pangás van. Ez most már mindig így lesz????

Voltam ma bölcsit intézni, de nem sok sikerrel :oops:

Most nagyon mérges vagyok, mert az idióta szomszéd játszik a riasztójukkal és Viktor felébredt és keservesen sír :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Megyek is megnyugtattom,
Jó éjt mindenkinek
V

valentina
 
 


tényleg nagy a pangás.............. :cry:

Kép
gablaty
 
 


Ancsa? Borsa? Gyuzso? Memme? Durca? Steffi? Linocs? Judy? Manóka? Brigik? Andi? Reni? Adri? Eni? Heni? Hajni?Vica? Tiko? és még aki nem jut eszembe...

Kép
gablaty
 
 


Gabi
én vagyok :lol: ahogy időm engedi

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!
én is itt vagyok. Férjem 2 órája elindult. :cry: nekem meg pörög az agyam. :oops: vagy ne vágjak fel, hogy nekem még olyanom is van? :wink: :lol: (mondom én hogy tiszta zizi vagyok ma! 8) ) Kéne egy gumikalapács és egy önkéntes! :wink:

na megyek, zsibbasztom egy kicsit magam a tv előtt, hátha elálmosodom. :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Jó reggelt!
látom a baglyok is aludtak éjjel :lol: én meg már egy órája fent 8) Zsófi is elkezdett köhögni. :cry: :cry: :cry:

Tigrincs!
Adri beszólása, hogy rosszul borotválkozott az apja :lol: :lol:
Péntek: ha nem baj én most passzolnám :oops: majd inkább legközelebb! :wink:

Gabi!
Jók a fafaragós képek. :D Nekem az első, macis kép tetszik a legjobban. :D

Heni!
No csak!!! :D az elveszett barika :lol:

Tünde!
Még nem látok semmit :cry:

Na megyek, mert ma mi visszük Katát oviba. :D megyek készülni.

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Mi is itt. :wink:
Az éjszakáink a szél kezdete óta (vagy fogacska ? ) eléggé borzalmasak, megint visszaálltunk az éjfél után kelünk két óránként minimum műsorra és kezd eléggé fárasztó lenni. Napközben meg folyamatosan mindenhonnan el kell távolítani vagy Levit, vagy amit épp magára akar rántani/borítani/törni/zúzni......

Hétvégén feküdtünk a nagyágyban, aminek az oldalához van tolva a rácsos kiságy. Imád annak a felső rácsába belekapaszkodva popit riszálni és magyarázni a szobának. Mindketten ott feküdtünk Petivel, amikor egyszercsak volt Levi, nincs Levi. Azt tudtuk, hogy már képes eltolni a kiságyát, így azt fogtuk, de most felállt Prücsök a szopipárnára, ami a kiságy oldalához van tolva és bebukfencezett a kiságyba, ami persze legalacsonyabb fokozatra van állítva már rég. Ráadásul nyomott egy hátraszaltót is, mert a hátára érkezett fejjel felénk, két lába kinn két rácslyukon. Persze az ütő megállt bennem, 1 mp csönd, 2 mp hiszti, majd vigyor és ahogy visszatettük a nagyágyra, ismételni akart. Azóta is ahogy felteszem, rohan halálugrani. Tudom, hogy még hajlékonyak meg minden és szeretném azt hinni, csak én vagyok túl félős, de sztem simán kitörhette volna a nyakát. :roll: :oops: :shock:
Szóval egyre látványosabb extrém sportokat próbál ki a kis örökmozgóm itthon kicsiben és csinál nekem minden nap többszöri szívrohamot.....pihenésképp meg lerángatja rólunk a textilt, ha két percre ideülünk. Most is épp csapkodja a combom, a gatyalevétel már írtó gyorsan megy neki....ezzel sem lesz gondja azt hiszem.... :oops: :lol:

Veronikusz, nem lesz semmi baj. Bár az tényleg nagyon nem jó, ha alig látjátok egymást és mindent bevállal!

Lehet benevezni a pénteki talira? Lehet, hogy jönnénk, bár ez attól függ, milyen az "éccaka". Mert ha nem jó, akkor LEvi pont 10 óra felé folytatja a szunyát.

Andi, Isten éltesse Baludat!!!!!Képeket teszel majd a tortáról? Szuper lesz!

NA, mennem kell, eltört a mécses....

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


jó reggelt

csajok a családi pótlékot mikor szokták utalni??mert nekem eddig a postás hozta, de most kértem hogy utalják...

Kép
gablaty
 
 


Zsófi! Levi és a halálugrás :lol: el tudom képzelni...
igen tudnak olyan nyaktörő mutatványokat előadni. emlékszem amikor Enci is csinálta a bukfenceit én is mindig infarktust kaptam, de hidd el tudnak "esni." így vannak kódolva. :lol:

Kép
gablaty
 
 


Jó reggelt! :lol:

Veronikusz: mi is elárvultunk 4-5 napra :cry: Férjedék rendben megérkeztek? Annyira átérzem a helyzetedet, Balázs is képes 1500-1600 km-t egyedül lenyomni. Mondjuk sosem ment még egyedül, de annak ellenére egyedül vezette le........

Gabi: ezek a fafaragós képek :shock: :shock: :shock: :shock: apám, nem kis tehetség aki ezt csinálta!!!!!!!

Tali: nem tudunk sajna csatlakozni, mert úgy döntöttem, hogy holnap lehúzok a telekre a gyerekekkel, lent lesznek anyósék is meg az unokatesók, semmi kedvem egyedül tölteni a hétvégét....... Talán legközelebb......

Zsófi: Levi idejében lekezdni az edzést látom..... talán akrobata lesz?

Nem hiszem, hogy már jövök, mert el kell mennünk baumaxba, meg du. anyák napja lesz, meg holnap még rohangászom, majd lelépünk.

Jók legyetek a talizóknak pedig jó talizást!

Heni

Kép

Kép
cancan
 
 


Sziasztok,

anyát ma műtik. dialízist fog kapni és ehhez vlmit csinálnak a csuklóján a két érrel, összekötik vagy mi...nem értek hozzá, az orvos szerint nem nagy ügy, de mégis egy műtét!! azért kell az ereket összekötni, h vastagabb legyen, hogyha rákötik a gépet megfelelően áramoljon a vér.

Veronikusz, megértem, h totál kivagy. én néha már attól izgulok, mikor Szabi koncertezni megy vlhova messzire és éjjel kell vezetnie hulla fáradtan.

Zsó, Levi nem semmi. még jó, h nem lett baja. ezek a kölykök olyanokat csinálnak... Kolos a minap a székról dobott egy hátast a konyhakőre...csakúgy koppant, fél óra üvöltés majd ment játszani. kicsit megijedtem nehogy agyrázkódása legyen.
ő is mindenhova felmászik, bemászik...stb. semmi veszélyérzetük.

Gabi, nekünk hó elején utalják a csp-t. már megkaptuk. lehet kicsit lassabb az átfutási idő.

már egyszer kérdeztem de senki nem válaszolt, milyen taliról van szó??
snooopy
 
 


Aprooka!
Aztaaaa! Levi nem piskóta! :shock: nem irigyellek! Engem is kitörne a frász :oops: :D

Heni!
Hol van telketek???
Gyere gyakrabban!!! Hiányoztál!!! :D
Férjem még nem ért oda! Kb fél úton vannak. :oops: Ausztriában megálltak hunyni egy picit a kocsiban. :oops: :D

Orsi!
:oops: ez a műtét így elképzelve is :oops: megértem hogy aggódsz! De bízz a dokidban! Lehet ez tényleg csak egy rutinműtét! Nem lesz semmi baj!!! Szorítunk!!!
Hogy vagy különben? Kolos hagy pihenni?
Tali: pár lány talizik Érden holnap DE :D :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?