Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jucus
Jó képek! Szép pocak! :P
DRUKK, hogy minden rendben legyen... már csak pár nap...

Timi
A vérvételek... így legalább nincs sok :lol:
2 hét múlva lesz ismét... addig termelek :lol:

Judit
Én is remélem, hogy nem lesz műtét..

Kértem időpontot a 4D-re...
9-én, szerdán lesz. :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Örömömre szolgál, hogy tudhatom veletek, hogy Jucuss ma engem tisztelt meg, hogy hozom a híreket majd a babóca érkezéséről (az én telcsiszámom megvan egy hivatalos ügyintézés miatt).
Figyelni aztán, hogy mikor miket írok? :D

Kia, húúúúúúú, de jó a 4D. Megy az egész család?

Most biztos hülyének néztek, de nem tudom. A kúpot hogy kell felezni?

Kép
judit70
 
 


Judit...elviekben hosszában. Egy éles késsel :)
Nehéz :)

Zsolti sajnos még mindig lázas...ez az oltás nagyon kiütötte szegényt :(
Ezért inkább csak olvasásra vagyok programozva a napokban...remélem nem tart addig :)

Timi
Kép
vt72
 
 

 
 

Timi!
Húú, tényleg jó sokáig tart ez a lázas állapot. Na, már előre irtózom a 15 hós oltástól. Magas a láza? Napközben is, vagy csak estére megy fel? Akkor most sétálni sem tudtok menni? Mára jó időt mondtak, holnaptól megint tél jön.

Én is úgy tudtam, hogy hosszában, még régebben hallottam, de szerdán amikor itt volt a védőnő azt mondta és mutatta, hogy keresztbe. Összezavart, ezért kérdeztem.
Sosem használtam kúpot így nem nagyon tudom.
Köszi a segítséget.

Kép
judit70
 
 


Judit...tegnap napközben is lázas volt szinte egész nap...estére kapott egy kúpot, így éjjel nem volt láza.
Ma még egyelőre láztalan, remélem így is marad. Tegnap ilyenkor már lázas volt, úgyhogy a mai nap már javuló tendenciát mutat.
Nem biztos ám, hogy Lillát is meg fogja ennyire viselni az oltás...minden baba másként reagál rá. Nekünk ez az első oltás ami után van láz.

Én még nem láttam keresztbe vágott kúpot...de lehet, hogy ebben is van valami új trend, mint a hozzátáplálásban :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Most picit elvonulok egy fincsi kis mellgyulladas miatt. 3 orankent kell massziroznom, fejnem, szoptatnom meg egyebek. Nem nagyon lesz idom irogatni.

A furdetes mizeria megoldodott. A honalja bepallott es csipte a viz.... canesten es jobb lesz. De amig a mellgyulladas nem mulik kimarad a furdes mert arra mar nem marad idom\energiam. Anyut is vissza kellett hivnom tegnap, hogy jojjon segiteni. Meg Dodo apukajat is igenybe vettem, mert feltem, hogy anyu nem bir majd egy ordito csecsemovel es velem a hutofurdommel es a magas lazammal. Mara mar jobban vagyok es forrodroton ertekezem a vedonovel.

Babaim,
ha errejarsz priviben megoszthatnad velem a tapasztalataidat. Tudom nem kellemesek, de hatha van valami tipped... elore is koszi!

KépKép
sunflow
 
 


Timi, az eddigi oltásoknál Lilla sem lázasodott be. A rokon fiúknál ugyanez a helyzet, eddig nem lázasodtak be, most a 15 hósnál mind a kettő.

Sun... szegény, nagyon sajnállak, vigyázz magadra, gyógyulj, de jó, hogy legalább van segítséged. Én nem is tudom, hogy oldottam volna meg olyan magas lázzal. Nem is tudnád el látni Dodókát.

Kép
judit70
 
 


Sun...mielőbbi gyógyulást Neked!
Szuper, hogy anyukád tud menni még segíteni és Dodóka apukája is partner ebben.

Judit...ma már teljesen jól volt Zsolti. Voltunk vásárolni is délután. Az étvágya is javul...de az még nem az igazi. De nem panaszkodom, legalább ma nem lázas már. Ennek viszont nagyon örülök.
A rokon fiúk mennyi idő alatt jöttek rendbe? Tudom, hogy már írtad, de az agyam zokni :) Sun azt is ráhúzhatná valami lekvárra :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Jucuss, jók a képek! Gyerek gyerek hátán :D !

Sun, a lázzal járó mellgyuszit én Bioptron lámpával és aloe verával gyorsan meggyógyítottam (utóbbi levelét kettévágva rátettem a cicire - be a melltartóba) A masszírozást csak finoman + szopi, ha bírod :roll: . GYors gyógyulást kívánok!

Timi, én még nem is kaptam meg a GYed-et :? .

Kép

Kép
ripley
 
 


Timi, azt hiszem, hogy a fiúknál kb másfél - 2 hét volt, vissza-vissza térő lázzal. Az egyik amikor túljutott az oltás okozta kellemetlenségeken, most újra fogzik, semmit nem alszanak állítólag. Egész éjjel sírdogál. Tegnap mesélte anyukája.

Sun jobban vagy már? Jobbulást.

Lilláról egy pár kép, amikor éppen nem nyűglődik a fogacskától. Itt énekli velem (a maga módján) a Mókuska, mókusa felmászott a fára, ez a kedvenc éneke. :-)
Remélem fel tudtalak dobni titeket :-)

Kép

Kép

Kép

Kép
judit70
 
 


Judit...nagyon édes Lilla!
Szegény fiúkák...akkor ők rosszabbul jártak mint mi. Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy mi szerencsések voltunk...mindig van aki rosszabbul jár. Minden csak viszonyítás kérdése :)
Gyors fogkibújást a fiatalembernek!

Nekem ma pasimentes délelőttöm van, elmentek dédizni meg anyóshoz. Így egy kicsit próbálok emberi formát adni legalább a nagyobb szobának. A kisszoba még esélytelen...talán a jövő hét végén :)

Ripley...Nálatok mindig ilyen későn van a fizu? Nálunk 5-éig általában utal a munkahely.

Timi
Kép
vt72
 
 


Most érkezett Jucuss üzenete:



Megszületett a kicsilányom! Zsófia Ildikó 2900 gr 53 cm.
Mindketten jól vagyunk!




Jucuss!
Jó egészséget, sok boldogságot az egész családnak és sok-sok tejcsit!

Kép
judit70
 
 


Timi, az jó legalább haladsz egy kicsit. Én már kezdem feladni, mindig csinálok egy kicsit a takarításból és annyi. Nálunk apa ma is dolgozik. Kezdem félteni már, egy kicsit sok lesz ez. Azt mondta, hogy talán a jövőhéten a 4 napból 2-őt itthon lesz.

Kép
judit70
 
 


Jucuss...Isten hozta kicsi lányod a nagyvilágban!
Sok örömöt és boldogságot Nektek!

Timi
Kép
vt72
 
 


Judit...ha majd Lilla nagyobb lesz és apukájával elmennek pár órára, akkor Te is haladsz majd. Nálunk most 4,5 órát voltak távol...de már nagyon hiányoztak :)
Viszont egy kicsit jól is esett a magány :oops:

Timi
Kép
vt72
 
 


Timi... igen, ezt is megértem! :-)
Csak nálunk apuka érjen majd rá, akkor jó lesz! Kezdek már befásulni 6 hónap után. Lassan magamba beszélek!

Kép
judit70
 
 


Ez normális. Én is szoktam :)
Elhiszem, hogy nyomasztó...próbálj néha esetleg séta közben más anyukákkal beszélgetni. Bár a témák 95%-a a gyerekek körül fog forogni akkor is :D

Néha már az is segítség lehet, ha csak fél órára elmégy egyedül vásárolni és Lilla otthon marad Apukájával. Az már felér egy feltöltődéssel :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Jucuss,
sok boldogsagot kivanok a kis jovevenyhez!

KépKép
sunflow
 
 


Sun...jobban vagy már kicsit?

Timi
Kép
vt72
 
 


Nincs energiám visszolvasni. Juccus:gratulálok.

Sun: hívj fel.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jucus, sok boldogságot kívánok a kislányodhoz!!!

KépKép
b_judyt
 
 


Jucus, gratulálok a picihez!!! Sok-sok örömöt és jó egészséget kívánok az egész családnak!
Nagyon várjuk a részleteket és persze képeket, ha lesz időd :D

KépKép
Kép
szecs
 
 


Sunflow, jobbulást :(

KépKép
Kép
szecs
 
 


Sziasztok!

Timi, én ha jól emlékszem, keresztbe vágtam a kúpot, eszembe nem jutott hosszába vágni (logika-hiánya :lol: )
De ha keresztbe vágod, akkor csak az alját kell faragni, ha hosszába, akkor mind a két felét, hogy ne vágja a popóját a babának. Nem igaz? :D

Kia, hova mész 4D-re? Ja, elfelejtettem, biztos nem ide a közelünkbe :D Én is szeretnék majd menni, de még nem tudom hova.

Sun, hogy vagy?

Judit, Lilla nagyon édes, mi is szoktuk a Mókuskát énekelni, de én Vivitől tanultam :D

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok Topiklakó!

Ha még ma kommentelsz, holnap a Tiéd lehet a Figurka Design álommanója a Babanet kommentelős játékán!

Kép

Például bakiparádét tartunk szülőségből itt! Ha Neked is van mókás bénázás a tarsolyodban, oszd meg velünk!

Folytatódik a Születésnapló is! K. immár a 30. héten jár, és cseppet sem unatkozik.

Talán végre tényleg szabályozva lesz az otthonszülés! Te kipróbálnád? Szerinted milyen alapvetéseket kellene belevenni a törvénybe?

Egyre több az olyan gyerek, aki nem szeret olvasni. Íme, néhány tipp, hogyan neveld olvasóvá a kicsit! Ha vannak további ötleteitek, mi kíváncsiak lennénk rá!

És továbbra is várunk Facebook csoportunkban mindenkit, aki még nem csatlakozott!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Én nem ismerem a Mókuskát :)
Elénekli itt nekem valaki? :D

Nálunk a tegnapi utazgatások miatt nem volt alvás délután, ezért már 8kor este pizsiosztás volt. Ennek következtében 1/2 6-kor keltünk. Zsolti igaz 8tól ráhúzott még 1,5 órát. Délben viszont 1/4 2-kor aludt csak el...de még most is alszik. Pedig már mennék vásárolni...de lehet, hogy Apa vesz zsömlét hazafelé, ha a mormotám túl sokáig alszik még :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Timinek:
Mókuska, mókuska, felmászott a fára.
Leesett, leesett, eltörött a lába.
Doktor bácsi ne gyógyítsa meg,
Huncut a mókus, újra fára megy.

Közben énekeltem, remélem eljutott a dallam is :D

KépKép
b_judyt
 
 


Ja, igen, én is ismerem a Mókuskát :D !

Jucuss! Nagy-nagy gratula :D !!! Isten hozta Zsófia Ildikót :) !
Sok boldogságot és egészséget kívánok nektek :D !


Sun, hogy vagy?

Babai, rég hallottunk felőled. Mi van veletek?

Kép

Kép
ripley
 
 


Judit...köszi a szöveget, Ripley majd megtanít a dallamra ha legközelebb sétálunk :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

A penteki panik es magas laz utan szombaton egesz nap fejtem/masziroztam/szoptattam/aggodtam es imadkoztam. Vasarnapra meglett az eredmeny :) Sokkal jobban vagyok es ma anyut is elbocsajtottam haza apuhoz. Vettem kenyelmesebb, nagyobbmeretu szoptatos melltartot. Szedem a homeopatias bogyokat es ha kicsit kenyelmetlenul erzem magam kimaszirozom es a felesleget lefejem. Ja es amire rajottem az egeszbol az volt, hogy a szilikonos bimbovedot mar az elejen sem lett volna szabad felretennem, mert Dodoka kicsi szaja nem kepes megbirkozni meg a szopizassal es olyan turelmetlen, hogy nem lehet taktikazni vele, hogy jobban kinyissa a szajat es abba ne az oklet tomje. Meg kell varjam amig nagyobb lesz es elmulik a sargasaga es rendesen megtanul szopizni.... pont mint Annanal. Csak akkor meg okos es tapasztalt voltam, ami mara elmult.... :)

Mindenkinek koszonom az otleteket es a jokivansagokat, es Babaim holnap delelott felhivlak mindenkepp. Este is probaltam, de biztos mar babaztal.

Judy,
szepen enekelsz :)

Judit,
en is keresztbe vagtam a kupot es a vastagabbik felet picit melengetve atformaztam szepre :)

KépKép
sunflow
 
 


Sun, éljen-éljen :) !

sunflow írta: pont mint Annanal. Csak akkor meg okos es tapasztalt voltam, ami mara elmult.... :)


:lol: :lol:

Timi, köszörülöm a torkom... :)

Kép

Kép
ripley
 
 


Sziasztok!

Átfutottam az írásokat, jó rég voltam :oops:
Ripley, jól hangzik ez az altatási menetrend :D Ha jól emlékszem, Zalán is nagy barátja volt a cicin elalvásnak, úgyhogy talán nagyobb korban Blankánál is van remény a napközbeni egyedül alvásra :D
Judit, én úgy tudom, hogy a kúpot 5kg-ig kell felezni, szóval a szépséges Lilla kisasszonyt már nem érinti a kérdés :)
Timi, szuper, hogy ilyen ügyesen átvészeltétek az oltás mellékhatásait! Jó régen láttunk képeket a kis hősről... ha érted a célzást :wink:
Kia már csak 3 hónap van hátra :shock: Kíváncsi vagyok a holnapi 4D-s élményeitekre.
Sunflow, örülök, hogy megoldódott a dolog! Erre mondják, hogy minden kisbaba más, sosem lehetsz elég tapasztalt.
Jucusék holnap talán hazamehetnek. Olyan izgi :D
Judyt, Vivi mit szól a kistesóhoz?
A Mókuskának én sem tudom a dallamát :oops: Majd rákeresek neten :D
Velünk minden ok, végre eljutottam fodrászhoz és esténként Blanka apával alszik el, én pedig újra tudok tornázni :D Lassan rákszűrésre is mennem kell... Kinyílik a világ előbb-utóbb, ahogy a nagylány cseperedik :D Ma szemészetre megyünk, majd beszámolok, mert múltkor sokakat érdekelt az első szemészeti szűrővizsgálat (a telefonban azt mondták, hogy 6 hótól lehet menni).

KépKép
Kép
szecs
 
 


Sun...örülök, hogy jobban vagy!
Dodó fürdetése is megoldódott?
Anna hazajött már?

Szecs...mostanában sokkal kevesebb kép készül Zsoltiról, mint kiskorában. Ugyanis, ha meglátja a fényképezőt, egyből meg is akarja kaparintani. Aminek mi zord szülők nem nagyon örülnénk, így a fényképezés mostanában háttérbe szorult nálunk :(
Reméljük kinövi a fényképezőgép iránt mutatott lelkesedését és más irányba fordul az érdeklődése :) Pedig még kereke sincs...
A Madarász utcába mentek szemészetre?
Örülök, hogy kitágult a világod...ügyes Blanka, hogy elalszik az apukájával. Te pedig biztos nagyon csinos vagy az új frizuráddal és a tornával :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Timi, látod megérkezett a mókuska szövege, le akartam írni én is. Ripley pedig hangol már :-)
Lilla imádja! A másik amit szeret a VUK. Azt már a pocimban is énekeltem neki :-). Jajj, meg a régi tv maci zenéjét szoktam dúdolni, arra is nagyon mosolyog. Arra csak emlékszel még!

Sun örülök, hogy jobban vagy. Nekem is volt bimbóvédőm, a kórházba hozott be apa, mert mondták, hogy azért nem eszik rendesen, mert anélkül csinálom. Hát, én bénáztam azzal is. Erre itthon a védőnő azt mondta, hogy semmi szükség rá, pedig most, hogy írtad, erőltetnem kellett volna, mert biztos jó lett volna. Na, majd a következő babánál :wink:

Szecs, várjuk a szemészeti beszámolót. Én el is felejtettem a 6 hós vizsgálatnál megkérdezni a dokit, hogy nem kell-e menni, pedig én irtam itt 2 hónapja, hogy úgy tudom, hogy menni kell. Bassssssusssss.!
Beutaló kellett?

Én semmit nem látok Lilla ínyén, így lehet, hogy csak feszítget neki, de jele még nincs, csak időnként nyűgisebb, és nyálzik nagyon, most az éjszakai felsírások is elmaradtak 2 napja, lehet, hogy szünetel a fogzásunk. Ki érti ezt?

Kép
judit70
 
 


Szecs, irigyellek a tornával. Nekem este már semmi energiám sincs. Fodrászhoz nekem is el kellene jutnom, váll alatt ér már a hajam. Ráadásul ősz is. Most tényleg úgy nézek ki, mint egy gyeden lévő, rohanós anyuka. Majd összeszedem magam :-)

Kép
judit70
 
 


Sziasztok!


Timi,
Igen, Anna kis hiannyal (kint maradt a fogkefeje es az egyik foga :) ) de hazajott vasarnap. Nagyon jo, hogy itthon van, bar kezd megint visszafejlodni. Tegnap mondtam neki, hogy en ot 6,5 evesen szeretem nem 3 evesen es sokkal tobbett tud segiteni azzal ha megmarad okos, ugyes nagylanynak es nem lesz belole is kisbaba. Az volt ugyanis a baja, hogy o nem tud segiteni nekem.
Dodo furdetese meg nem oldodott meg. Tegnap elkezdtem Canestennel kezelni a honaljat. Ma jon apuka furdetni. Majd meglatjuk hogyan boldogulnak egymassal :)

Ma postara kell mennunk.... Judit majd radcsorgok hatha van kedved egy rovid szemlere :) es egy kis beszelgetesre.

Most mar tenyleg mindjart itt a tavasz. Igerem!! Anna is igyekszik a tunderekkel intezni a dolgokat es megigerte, hogy a tavasztunderek hamar megerkeznek mar :)

KépKép
sunflow
 
 


Judit...a tévé maci zenéjéből a "gargalizál és köp" részre emlékszem a legvilágosabban :D
A Madarászba (ha Ti is oda tartoztok) nem kell beutaló, csak időpontot kell kérni az orthoptikán.

Sun...én hiszek Annának! Remélem hamarosan beszél a tavasztündérekkel :D

Sikerült a találkozó lányok?

Timi
Kép
vt72
 
 


Timi, te csak a "gargalizál és köp" részre emlékszel, háááááát csúcs vagy :-)
Még nem hívott Sun, de Lilla 3/4 2-kor elaludt, így nem tudom, hogy tudunk-e talizni.

Hívott ma a Jucus, mondtam, hogy mindenki gratulált neki, Ő pedig puszil mindenkit azt mondta. Jól vannak, a tejcsi még nem indult be, így cukros vizet kap a baba, érdekes nekem tápszert adtak már a 2. napon, hogy még nem volt tejcsi. Azt mondta, hogy egy tünemény és nagyon édes babó. A császár előtt volt még egy hasi műtétje is, mert elkezdte a császárt a doki és akkor vette észre, hogy az előző császárból összenövése volt Jucusnak. A lényeg, hogy jól vannak, elég fáradt volt a hangja. Pont ebédeltünk Lillussal, mondtam, hogy majd visszahívom, de nem vette fel, na majd később!

Kép
judit70
 
 


Sziasztok!

Sun, örülök, hogy alakulsz, boldog 1. hófordulót kívánunk Dodónak.

Szecs, Vivi egyenlőre örül, hogy lesz még egy baba a családban, de még azt hiszi, újra kap egy játékbabát. És mostanában kisbabának érzi magát, múltkor szerette volna, ha veszek neki cumit, és adok rá pelenkát és cipelem :D Természetesen egyik sem valósult meg :lol:

Mi is a neten szoktunk nézelődni, Vivinek is a nagy kedvence a VUK és az Ici pici mese.

Judit, lehet meg fogsz lepődni, de gyed-en lévő anyuka vagy :lol: :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!
sunflow írta:Judit majd radcsorgok hatha van kedved egy rovid szemlere :) es egy kis beszelgetesre.
Látod Sunflow, amíg Dodó a pocakban volt, mennyivel több időd volt - akkor még zavart a rádcsörgök és rádcsorgok közti ékezet különbség :lol: :lol: :lol:
A szemészeten minden rendben volt, magánban voltunk (Pirinyó Szemészet, van honlapjuk is), a Judyttal nemrég beszélt probléma miatt (tompa látás szűk családi körön belül, ami sajnos öröklődhet). Egy nagyon kedves, fiatal doktornéni volt, váltva letakargatta Blanka szemét, mutogatott neki pár játékot. Utána kétféle vizsgálófejjel belevillantott a szemébe és a számítógépén megjelentek mindenféle adatok, ami alapján megállapította, hogy minden rendben. Ha gondok lettek volna, akkor egy éves kora körül kellett volna visszamenni (ekkorra javulnak valami fénytörésnek nevezett dolgok :shock: ). De szerencsére így csak három éves korban kell a kontroll.
Timi, köszi, aranyos vagy! A torna még nem látszik meg, csak a lelkivilágomon :D
Judyt, Vivi biztosan nagyon jó testvér lesz!!!

KépKép
Kép
szecs
 
 


Ma csak én írtam? :shock: Jön egy kis jó idő és mindenki szétrebben napfürdőzni, igazi, hús-vér emberek közé vegyülni és társalogni :lol: :lol: :lol:

KépKép
Kép
szecs
 
 


Tegnap én sem keveredtem gépközelben, Szecs szavaival élve napfürdőztünk :-)
Ráadásul Lilla tegnap du. 1/2 2-től nem aludt (ami nála ritka, hogy nincs délutáni alvás), így 6 órától nagggggyyyyon nyűgös volt, korán volt pancsi, evés közben elaludt, utána rajtam szundikált, vártunk egy kis büfire. Teljesen kiütötte magát :-)

Szecs, nagyszerű, hogy rendben volt a szemészeti vizsgálat. Gondolom Blanka cukorfalat a fogacskáival! :-)
Tényleg tegnap csak te írtál, így nem kellett sokat visszaolvasnom.

Tegnap beszéltem Jucussal, jól vannak, hazamehettek délután. Tejcsije még nem indult be, a biztonság kedvéért íratott fel tápszert. Nagyon meg volt elégedve a kórházi ellátással.

Sun... boldog 1. hófordulót Dodókának, aznap beszéltünk pont, erre én meg elfelejtettem, na de ebben a korban ez már elnézhető. Nem
:wink:

Kép
judit70
 
 


Én pedig már azt hittem, befagyasztottam a topicot :D

Szecs, jó, hogy minden rendben van Blankával.
Én pedig vihetem Vivit ortopédiára, szerintem nagyon csámpás. A legjobb az egészben, hogy voltunk már, amikor már stabilan járt, akkor a bunkó doki azt mondta, hogy semmi baja. Erre ma már összeakadnak a lábai, lassan 3 éves, már el kellett volna múlnia.

Judit, állítólag lassan melegszik az idő, mi is játszóra fogunk menni, ha jobb az idő.

Lányok, ki mit süt/főz hétvégére? Nekem kellene ötletet adnotok...
Holnap brassóit eszünk sült krumplival. Jöjjenek azok a zsírpárnák.. :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


Sun, bevált a babakocsi? Te vettél ugye chicco simplicity-t?

KépKép
b_judyt
 
 


Kedves Topiklakók!

A múlt heti kommentelők közül Nyuszifül16 nevét sorsoltuk ki, így ő nyerte a Figurka Design álommanóját. Gratulálunk!

A játék azonban még tart: aki március 15-ig kommentel a Babanet cikkeihez, az nyerhet egy családi belépőt a Millenáris Park 2011. április 9-i Baba-Napjára! Itt minden a picik és szüleik körül forog majd, kellemes és tartalmas kikapcsolódást jelent a család minden tagja számára!

Például kíváncsiak lennénk, Titeket mire nevelt a saját gyereketek? És milyen példát próbáltok mutatni neki?

Bakiparádé szülőknek: nincs fejlődés hiba nélkül! Ti milyen baklövést követtetek el a gyereknevelés során?

Vagy olvassátok el Zsuzsa történetét. Kisfia faros fekvése miatt végül programozott császárral adott életet neki, érdekes, milyen gondolatok kavarogtak a fejében.

És azt tudtátok, hogy a gyerek alvási és evési problémái összefügghetnek?

Egyébként ott vagyunk a Facebookon is, érdemes csatlakozni hozzánk, ha szeretnétek azonnal értesülni a legfrissebb cikkekről, vagy szeretitek a nyereményjátékokat.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Judy,
igen en es boszen tologatjuk :) Ugyhogy ajanlani tudom csak.
En tejszines-gombas tesztat akarok csinalni.
Ortopedia versus neurologia.... nalunk az utobbi gyozott. Az a doki volt szimpatikusabb :)

Judit,
koszi. :) Lassan hasi es csipo UH-ra kell mennunk. Mar kell idopontot kernem. Az oltasokat is megbeszeltuk a doktornenivel, hogy melyik nem kotelezot akarjuk beadatni.

Szecs,
teljesen igazad van. Most is ugy irok, hogy Dodo a labamon fekszik keresztben es kozben ringatom, hogy ne fajjon a pocakja. Egy kezzel irok es igy eleg nehez. A keves szabadidomet azzal toltom, hogy pihenek es eszem. Ha Anna megy oviba akkor kicsit jobb lesz.

Kép

KépKép
sunflow
 
 


Sun....... jajj, de édes. Fáj a pocija? Nagyon? Szegényke. Nekem akkoriban sehogy sem volt el, hason is csak sírt, pedig mondták, hogy fektessem hasra az jó, na még jobban sírt a pöttönkém.
Elég bátor vagy én nem merném így ringatni, közben írni, de hát tudott, hogy para mami vagyok. Nagyon szép kicccssaajjjjszi.
Máv-ba mész csípőszűrésre? A Pék dokit ajánlani tudom nagyon.

Judyt én ma paprikás krumplit csináltam apa kérésére. Hétvégére még nem tudom, de ahogy jön az ihlet megírom!
Múlt héten volt tarhonyás husi, az sem rossz. Hétvégén rántott husi, rántott hal rizibizivel, majonézes krumpli salátával. A héten milánói makaróni.

Kép
judit70
 
 


Sziasztok!

Jucuss
GRATULÁLOK! Sok Boldogságot, Jó Egészséget és sok-sok Tejcsit!

Sun
Nagyon édes! :D

Jövök majd bővebben is....
..de Levi nincs jól... remélem csak egy gyomorrontás volt...
Hajnalban hányt, délelőtt ment a hasa... most alszik...

Tegnap nagyon jó volt a 4D.
Majd hozok képet... csak feldobom majd a gépre először...

A kicsi lány a combjait és a "lányságát" mutogatta...
Az arcát nagyon takargatta, de sikerült egy-két képet készíteni róla..
Nagyon morcos volt, végig ficánkolt...
Levi kb. a feléig bírta nyugodtan nézni a tesót...
Nagyon teszett neki a szívhang... azt tátott szájjal nézte - hallgatta :lol:
Sajnos ott benyomott 4 csokit... /a kismamák helyett/ - lehet ez sem volt túl jó a hasának...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sun, nagyon édes a kislány, még mosolyog is közben :)
Mennyiért vetted a kocsit és hol? Hordozó tehető rá? Vagy bőven elég, ha vízszintesig van döntve?
Tejszínes-gomba jónak hangzik, felírtam, köszi!

Judit, köszi a tippeket, múlthéten nálunk is hasonló volt a menü :)
De mindig szívesen olvasom az ihletet!

Kia, Levinek jobbulást, és várjuk a fotót a kislányról!

Tök jó, ma végre hosszú hónapok óta először tudtunk játszóterezni. Igaz csak kb 20 percet, de Vivi nagyon élvezte.

KépKép
b_judyt
 
 


Judit,
szerencsere nem hasfajos altalaban es hason tenyleg hamar megnyugszik mint az az onelegult pofijan latszik is :) De ma van valami mert en is sokkal turelmetlenebb vagyok Annaval mint szoktam es Dodo is sirosabb.

Kia,
jobbulast Levinek es varjuk a hosszu combokat :)

Judy,
a kocsit a Minimanoban vettem 36000-ert ha jol emlekszem. De az Allie-ban van a Chicco bolt ha ott nincs. De hat neten keress ra es biztos talalsz. Lehet a teszveszen is van. En hordozot meg nem probaltam ratenni, de szerintem ramegy. Egyebkent teljesen fektetheto.

KépKép
sunflow
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: