Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szilvi,
tökre sajnálom, hogy nem tudtunk menni, 4 előtt tudtam volna indulni, csak én ilyen para mama vagyok, már mire odaértem volna sötét lett volna, és még nem HÉV-eztünk soha és még sötétben sem sétáltam vele soha.
No de legközelebb. Ígérem addig próbálkozom és sk. sütök rá valamit. Kép

Minden kicsi és nagy betegnek jobbulást kívánunk!!!

Amúgy vannak képek?

Lányok! Holnap megyek DM-be, van 21%-om. Kell vkinek valami? Ha eljöttök érte, nagyon szívesen megveszem, kocsival megyünk.

Hmmc,
hogyan sikerült a verseny Dorinának?

Nikcsi,
milyen Aventes dolgot keresel? Nekem Avent mellszívóm van és vannak pohárkáim is.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Szilvi
Felváltva volt 39 fokos lázunk Zsomborral. így aki éppen fel tudott kelni, az szórakoztatta/etette Sebit. Sebinek szerencsére kutya baja - ez remélem így is marad!
Na megyek, mert alig állok a lábamon, megint megy fel a lázam. Kép
Azért rakjatok fel képeket! Hányan voltatok?

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas!
jobbulást!
raktam fel képeket, bár elég szeszélyesen jönnek be Kép
Sebi meg ápolja a szüleit! most őket kell kényeztetni Kép
szilvamag
 
 

 
 

Hmmc,
nagyon gratulálunk!!! KépKépKép
Lemaradtam róla, hová felvételizett Dorina?

Szilvi,
hol lehet megnézni a képeket?

DM?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba
8 osztályos gimibe felvételizett, a Babits-ba.
hmmc
 
 


Remélem jól sikerült a tali tegnap. Nagyon sajnáltuk, hogy nem tudtunk elmenni, de nem akartunk senkit sem megfertőzni.

Tegnap feltették a felvételi eredményeket a netre. Dorina a 10. (!!!!!) a rangsorban, tehát tuti, hogy felveszik. 60 gyereket vesznek fel. Este itt ugráltunk, mint a bolondok Kép Kép Kép
A nyelvtan verseny eredményét ma fogjuk megtudni. Azt mondta csajos, hogy 2 hibája lett.
Nagyon büszke vagyok a lányomra!!!
hmmc
 
 


Cas
Gyógyuljatok meg gyorsan. Remélem mostmár nemsokára itt a tavasz és vége ennek a rengeteg megfázásnak. Már én is nagyon unom.
hmmc
 
 


Hmmc!
én is szeretném, hogy mihamarabb meggyógyuljatok KépTaliügyben már "egyeztettem" Petivel
Dorinának meg óriási dícséret! Szuper ügyes volt.
szilvamag
 
 


Ilba!
megírtam mailben
szilvamag
 
 


Szilvi
Köszönet a partiért is, meg pelusért is. Még nem próbáltuk a netes pelust, mert az esténk, illetve a délelőttünk rohanós volt.

Hmmc
Nagyon ügyes Dorina, büszke is lehetsz rá.

Ilba
Már ma ugyan késő is lenne, de köszi a DM-t, most nem.
boglarka
 
 


Hmmc! Gratulálok Dorinának! Kép
aranyhold
 
 


Sziasztok!
Életjel...
De csak alig... Kép Még az éjjel is jó lázasak voltunk.
Sebinek bújik a 8. foga, í]y éjjeli műszakot is biztosít, és csak én vagyok jó, az apja nem.
A torokgyulladásunk már oda fajult, hogy mindketten alig tudunk beszélni, és az antibiotikum egyelőre nem sokat segít... Kép
Ráadásul Sebi tuti nem bírja ezt a tápit. Mivel nem gyógyult meg tökéletesen a bőre, ma tartunk egy csak-tápi napot - nem túl jó eredménnyel egyelőre. Kép
Mostmár csak azon imádkozom, hogy a kölök nehogy összeszedje a bújó foga meg a kiütései mellé a mi nyavalyánkat is, mert akkor lesz nemulass szegénykémnek! Kép

De legalább süt a Nap végre! Kép
Jól hallottam, hogy óriási hóesést ígérnek?! Kép

Hmmc
Dorinának nagy-nagy gratula!!!! Nagyon ügyes a csajszi, joggal lehetsz büszke rá! Kép
Remélem ezt neki is meg szoktad mondani!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok,

Hmmc,
gratula lányodnak, meg persze nektek is ô hozzá.

Boglárka,
amit Mucus írt az évvesztességrôl (évnyertességrôl?) az igaz, de hozzá kell tenni, hogy a szülô minden különösebb indok nélkül visszatarthatja a gyerekét és csak a 7. szülinapja után engedheti suliba ha akarja. Vagyis Fanni is lehet évnyertes. De az még odébb van.
Te hogy csinálod a paradicsomos krumplit? Párlod a paradicsomot?

Laga
laga
 
 


Hmmc
gratulálokKép Ez milyen nagy büszkeség nektek is..Kép

Cory
hol tartasz és hogy vagy?

Boglárka
Fanni május 31.-e utánni? Bennem tök az volt, hogy májusi..

Cas
a családnak jobbulástKép

Nem tudjátok véletlenül, (Ti később szültetek mint én) hogy a genetikai (18.heti) uh-ra még mindíg nem mehet be kísérő? 2003-ban nem lehetett... És hogy még most sem lehet felvetetni?

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Mucus
Kísérő bejöhetett, csak felvenni nem tudták, mert az az UH, amivel csinálják állítólag nem tud felvételt készíteni.
Már a 18. hét közeleg???
hmmc
 
 


Mucus: 38+0 vagyok ma Kép Köszi, jól vagyok Kép A szokásos hányáson kivül semmi gond Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sebi EGY MOZDULATTAL kivégezte ezt az egerünket is, elég vicces így netezni... Kép
VÉGRE kibújt a 8. foga! Úgyhogy az éjjel nem volt műsor (hetek óta először)! Kicsit tudtunk aludni...
Tegnap felhívtam a dokinkat a "jó" hírrel, hogy a tápi almás, ne tudjátok meg, (nagyon laza, higgadt ember, de) úgy káromkodott, mint egy kocsis! Kép
AZtán gondolkodási időt kért hétfőig, remélem lesz vmi jó ötlete!

Tesztelem a bugyipelusokat: a bohócos (olcsóbbik) annyira nem jön be, (pedig elsőre az tetszett jobban,) mert az oldalsó "ragasztás" elég gyenge, néha már akkor szétszakad, mikor még csak felfelé húzom a gyerekre, pedig már vigyázok. És kicsorgás is előfordul vele rendesen.
A másikat még nem nagyon használtuk, de azért majd referálok arról is!

Nikcsi
Adj vmi jelet! Ugye nem vagytok betegek?! Ha igen, elbujdoklok!!! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Szilvi,
biztos nagyon béna vagyok, de nekem fekete alapon csak a két nyíl jelenik meg, de a képek sehol, hiába nyomom a frissítés gombot. Mit csinálok rosszul?

Cas,
8. fog Kép
És Ti hogy vagytok?
Óriási havat??? Én már tavaszt akarok!!!

Képzeljétek, ma már 16 hetes a nagy fiam!
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Lányok!
Tud valaki olyan helyet itt a kerületben, vagy Budakalászon, vagy valahol a közleben, ahova be lehet adni a gyerkőt napközben pár órára (meghatározott díj ellenérben). Valami bölcsi-félére gondolok.
aranyhold
 
 


Ilba
Lassan, de javulunk, én még az este is lázas voltam, Zsombor meg köhög, szóval rendesen benyaltuk ezt a sz@rt.. Kép
Én is a tavaszt várom már, olyan jó volt az a pár napsütéses meleg nap a múlt héten! Egész bezsongtam tőle! Kép
Milyen komoly nagyfiú már Beni a képen! Helyes a bodyja, honnan van? Én mindig úgy vadászom, hogy NE KÉK legyen Sebin, mert azt már marhára unom! Kép

Aranyhold
Sajna nem tudok ilyet. Matyinak kéne? Dolgozni mész? Vagy csak néha játszani menne, amikor el kell intézned vmit? Mert ilyen játszóház-féle van az Újudvarban is...

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Laga
Én a főtt krumplival együtt nyersen töröm át a paradicsomot krumplitörővel.
És már nem "ciki" egy évet halasztani? Mert az én időmben még az volt, igaz sokat változott a világ.

Mucus
De Fanni május 23-i. Genetikai vizsgálatot nekünk először a másik gépen csinálták, mert rossz volt az, amin szokták, és ott felvételt is készíthettünk és be is lehetett jönni. De az nem akkora felbontású, hogy azt hiszem a szivet rendesen mutassa, ezért 1 hét múlva vissza kellett menni mindenkinek. És akkor is engedtek felvételt készíteni a nagy felbontású gépnél.

Cas
Régen nagyanyáink korában vajon mit adhattak az ilyen allergiás gyerkőcöknek?
Használtok gyógyszertári szájmaszkot, hogy Sebi ne kapja el?

Bár az idő még rossz, de legalább már nem olyan korán sötétedik, én már ezt is élvezem.

Betegeknek jobbulást.
boglarka
 
 


Aranyhold!
Viki?

Ilba!
nem tudom, most megnéztem és nekem működik
próbálj a nyílra is rákattintani
tényleg milyen nagy már a fiad. Mikor láthatjuk élőben is?

Cas!
gyógyuljatok meg!!!
A Kenguruban a StopShopban rengeteg féle színű body van. Kicsit drágább, igaz, de majd jó lesz a következőre is Kép
szilvamag
 
 


valaki kérdezete rugózik-e már Enikő
az utóbbi néhány napban érzett rá az ízére és gyakorolja nagyban Kép
szilvamag
 
 


Hmmc
kösziKép
Igen, jövő héten megyek!

Szilvi
én kérdeztem! annyira aranyosak amikor ezt csináljákKép És biztos nekik is nagyon tetszik...

Boglárka
akkor még is csak jól emlékeztemKép
Csak azért kérdeztem, mert laga írta, hogy Fanni is lehet évvesztes, de ezek szerint nem, mert nem május 31. utánni.
Egyébként sztem nem ciki, persze a gyerekek ezt másképp fogják fel, talán csúfolják egymást.
De a lényeg, hogy nekik a javukra vállik, és nekem is ezt a szót használta a dr. nőnk, hogy évnyertes.

Cory
akkor már nagyon a célegyenesben vagy. Gondolom, már jobb lenne túl esni rajta.
Fiúk várják már nagyon?

a különböző mintájú pelusok közt van más különbség is vagy csak a mintája?

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Aranyhold,
talán az Óbuda újságban olvastam egy hirdetést valamikor magán bölcsi és oviról. De sajna nem emlékszem, hogy hol volt. Lehet, hogy most is hirdetnek még?

Cas,
a bodyt kaptuk, de szerintem Auchanos.
A Kengurus bodyk tényleg nagyon jók, minőségre össze se lehet hasonlítani az "olcsóbb" Tescossal, vagy Auchanossal. Én még a C&A-ban is szoktam jópofákat venni.

Szilvi,
tényleg olyan nagy már, pedig még csak most született! Következő talin mindenképp szeretnék ott lenni!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Body
Én is a kenguruban meg a C&A-ban szoktam venni a bodykat, de a kenguruban nincs zöld (egyáltalán!), néha olyan ciánkék, de slusz, pedig én nagyon szeretem a zöldet (marad a kék, barna, sárga, fehér, krém, de ezek is csak ha nem vmi cuki lányos a minta rajta). A C&A-ban meg végképp alig van választék, vagy csak én vagyok lúzer?!
A minőségük szerintem is nagyon jó, kistesónak is jut majd belőle bőven. Persze remélem lányom lesz következőnek, és akkor végre válogathatok majd a sok-sok rózsaszín meg barackszín között! Kép

Boglárka
Nemtom, nem voltak ilyen allergiás gyerekek? Vagy leginkább semmit nem tudtak tenni, és előbb-utóbb kinőtték. Kép
Szájmaszk? Ez eszembe se jutott...
Évnyerés: nem cikizik a gyerekek egymást, sőt! Manapság az lóg ki a sorból, aki "rendes" időben megy suliba.

Szilvi
Köszi, igyekszünk! Kép
Enikő jó fej lehet! Igazából annyira aranyos, jókedélyű, kiegyensúlyozott baba - legalábbis a legutóbb nálatok csak ámultam-irigykedtem! Kép

Mucus
Elég sok különbség van a pelusok között, csak minta alapján könnyebb megkülönböztetni. De érdemes kipróbálni néhány félét, hogy nektek melyik jön be...

Ilba
A köv. tali jó eséllyel nálunk lesz, ha végre kikeveredtünk ebből a vacakból, és akkor nem kell messzire mennetek! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas! Dolgozni csak az őszön mennék, de szeretném magam angolból szintre hozni, és a cégnél van több angoltanfolyam is, ingyen lenne, csak be kellene járnom. Heti kétszer másfél óra, erre az időre kellene Matyit valami jó kis helyre lerakni játszani.

Szilvi! Nemtom mit szólna Viki az ötlethez, de nem rossz! Kép

Ilba, köszi az infót, pont ma jött Óbuda újság, majd átnézem. Meg rákérdezek a védőnőnél is. Ilyenkor sajnálom, hogy anyuék 100 km-re laknak! Kép
aranyhold
 
 


Cory
Boldog névnapot! Kép

Bocsi, de már hétfő óta nem olvastam a netet, mert nem volt megjeleníthető???? Kép
nikcsi
 
 


Cas!
én szívesen visszaveszem a bohócosat, Kingára jó.

Nikcsi!
időnként tényleg nem volt babanet Kép

Aranyhold!
Viki már többször mondta, hogy milyen szívesen nyitna ovit. Egy megkérdezést mindenképp megér.

hahó Viki!!!
nem olvasod a netet? bocs, hogy a nevedben agitálok Kép

megy valaki mostanában DM-be kuponnal?
szilvamag
 
 


Mucus: jól vaygok így egyben Kép Most sokkal jobban vagyok fizikailag és lelkileg is, mint 2-3 hete.

Nikcsi: köszi Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory
Boldog Névnapot kívánok én isKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Cory
Boldog névnapot kívánunk mi is a fiúkkal! Kép
Telefonálni képtelen vagyok, annyira fáj a torkom még mindig, meg mostmár köhögök is egyfolytában!

Szilvi
Azért nem rossz az a bohócos, nappalra elhasználjuk, talán az utsó van Sebin belőle.

Aranyhold
Ja?! így már értem! Becsüllek érte, hogy képes vagy így felhozni az angoltudásod!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas! Muszáj, nálam az angol munkaeszköz, és egy rövid kihagyás alatt is sokat felejt az ember, nemhogy ennyi idő alatt! Egyedül itthon meg sokkal nehezebb tanulni.

Szilvi! Remélem Viki hamarosan bekukkant, mostanában tényleg nagyon el van tűnve. Azért remélem jól vannak!

Cory! Mi is boldog névnapot kívánunk! Kép
aranyhold
 
 


Köszönöm Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory
Boldog névnapot!

Nálunk is áll a bál. Remélem, hogy mostmár tényleg kijön az az egy fogacska. Ha 1 méternél messzebb vagyok üvölt a lányom utánam. Tegnap tele lett a teste kiütésekkel, kiderült, hogy az egyik gyógyszertől, amit a köhögésre kapott. Mostmár nem köhög, csak idegesíti a kiütés, lehet, hogy viszket neki. Olyan jó lenne néha belelátni a fejükbe, hogy most éppen mi nem jó.

Nikcsi
Te vagy itt az élő kalendárium Kép

Mikor lesz a következő tali? Most éppen egészségesek vagyunk.
hmmc
 
 


Hmmc
Fenistillel szabad kenni nekik ha már nagyon meg akarnak őrülni a kiütésektől... Kitartás!
Vagy gyógyszertári "rázófolyadék"? Mostmár nem kell vele kimeszelni, azt a fehér hozzávalót, ami a mi időnkben volt, vhogy ki tudják már hagyni belőle... Kép
Fogak: ne is mondd, éjjel megint volt 1 óra ordítás... egyszerre kettőtől üvölt ő is rendesen! Kép
Annyira szeretnék végre egy éjszakát végigaludni!!! Az elmúlt 2 évben egy kezemen meg tudnám számolni, mikor történt ilyen... Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Ilba! Köszi a bölcsis tippet! Megnéztem az Óbuda újságot, és meg is találtam amit szerettem volna. Fel is hívtam, így elsőre nagyon tetszik, jövő héten megnézzük, ha minden ok! Kép
Én meg most teljesen be vagyok zsongva, hogy van esély arra, hogy összejöjjön végre az angolom! Kép
aranyhold
 
 


Sziasztok!

Aranyhold Kép,
örülök, hogy emlékeztem, én is ma hoztam fel, meg is keresem mindjárt, mert akkor csak futólag olvastam.

Cas,
Kép, remélem hamarosan minden elmúlik és kibújik, aminek kell!!!

Cory,
boldog névnapot! Kép

Hmmc,
nálatok is drukk a fogacskának!

Nem tudom melyikőtök mondta járóka ügyben a diósdi címet. Ma volt kint férjem és 2 hét múlva itten is lesz a gyönyörű, új járókánk! Köszi szépen!!!! Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Cory!
boldog névnapot kívánok én isKép

ma adtam másodszorra almát Enikőnek. Az első próbálkozás után nem számítottam semmi jóra, de nagyon beindult. Egy nagy EVÕKANÁLNYI után nem mertem többet adni. Kinga etette, Enikő meg mint a kismadár tátogot, sőt elkapta a kanalat és tolta befele Kép
szilvamag
 
 


Ilba
A járókás tippet én adtam. Örülök, ha bejött! És szívesen. Kép
A család már kifelé lábal, én meg egyre rosszabbul vagyok - hát igen, nem kellett volna kint mászkálni a hideg szélben lázasan asszem...

Szilvi
Fotót!!!!!!!! Nagyon aranyosak lehettek a csajok! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!

Megint nagy nehezen ide értem, pizzasütés közben.

Szerdán voltunk 12. hetes UH-n, szerencsére minden rendben van. Hú de én már előtte tök ideges voltam, hogy mi lesz. Integetett nekem a kis Drágám, és keresztbe kulcsolta a lábait. Szegény apa nem láthatta, mert a Gergőt kergette a kórház folyosóján.... Amúgy megint szinte semmit nem érzek az aluszékonyságon kívül, csak félek megint a cukortól.

Sziasztok, mindenkinek kellemes hétvégét!
Kriszti
12+3
kriszti1
 
 


Sziasztok!
a héten rendelnék pelust. Aki kér, kérem írja meg, hogy miből mennyi kell. Jövő utáni héten
hétfői szállításban reménykedek Kép
Szilvi
szilvamag
 
 


Szilvi
Én DM-es pelust szeretnék rendelni Kép Azt nem ismerem sajna, amit rendelsz.
Ha valaki megy a DM-be bónnal légyszi hozzon nekem is pelust.
hmmc
 
 


Sziasztok,

képzeljétek el, Teusnak 3 foga van. De nem ám úgy, hogy kettô alul, egy meg felül! Alul a bal kettese jött ki harmadiknak! Hallottatok már ilyet?

Boglárka,
manapság ha egy gyerek 6 évesen megy iskolába, akkor megkérdezik, hogy miért...

Cas,
egyetértek! Szinte mindenhol többségben vannak a lány ruhák. Vilmosnál mi is szívtunk ezzel. Na de most! Juhhhhéééé!

Aranyhold,
Rómain a Keve utcában van a Happy House bölcsi/ovi. Magán, vagyis fizetôs, de 2 éves kor alatt nem kell havi díjat fizetni, csak napit. Az meg méltányos, ha csak félnapra vagy egy-egy napra kell beadnod. Asszem vegyes csoportok vannak, talán Matyi megtanul ott néhány nagyfiús dolgot (pelusról leszokás).

Az Emôd u-ban is van egy ilyen magán bölcsi-ovi, de nem hallottam róla túl sok jót. Állandóan versenyeztetik a gyerekeket. A gyorsan és az ügyesek dícséretet kapnak, a lassúk és a kevésbé ügyesek meg szégyenkeznek. Amikor az egyik anyuka ezt kifogásolta, akkor azt mondta a vezetônô, hogy erre van igény. Így készülnek fel a gyerekek a felnôtt életbeli versenyhelyzetre. Erre az anyuka azt mondta, hogy szerinte úgy kell erre a versenyhelyzetre felkészülni, hogy kiegyensúlyozottan neveli a gyereket az állandó megszégyenítés helyett. És persze kivette onnan a kölköt.

A Törpit nagyon tudnám ajánlani, de ott ki kell csengetni a havi díjat keményen, még akkor is ha csak havi néhány napra viszed a fiad. Ez kb havi 60 ezer.

A Királyok útján van a Babasziget. Itt az az extra, hogy van medence és télen - nyáron tanítják úszni a piciket napi szinten. Mindez havi 80 ezerért. Azt nemtom, hogy lehet-e olyat csinálni, hogy csak bizonyos napokon viszed a gyereket.

A Nimród u-ban lévô bölcsirôl/oviról nem sok jót hallottam, bár egy ismerôs anyuka gyereke most oda jár és meg van elégedve.

Talán az lenne a legjobb, ha mindenhová elmennétek és úgy döntenétek.
Nemtom mi a fontos nektek, de van néhány szempont ami érdekes lehet:
- nyitva tartás
- honnan jön az ebéd (Sodexho jaj ne!, Kinder Bt juhé!)
- milyen programok vannak benne az árban ( úszás, torna)
- udvar állapota, mérete
- ovinéni szimpatikus-e
- hányan vannak a csoportban


Majd írj, hogyan döntöttetek!
Mi az az angol felszerelés?

Laga
laga
 
 


Laga!
off
a Babaszigeten nem úsznak mindennap a gyerekek
Szilvi
szilvamag
 
 


Laga! Köszi a kimerítő listát a bölcsikről, vakarom is erősen a fejem. Mindjárt csinálok egy listát, meg fel kellene akkor hívni mindet, aztán ami megfelel a mi igényeinknek azokat megnézni. Ajaj, nem is lesz olyan egyszerű!
Viszont ezt az angol felszereléses kérdést nem értem. Én írtam volna valami ilyesmit? Nem emlékszem. Kép
aranyhold
 
 


Már csak 1 hét van hátra a pihiből. (kopp-kopp-kopp) De legszívesebben világgá kürtölném!!! Kép
hmmc
 
 


Hmmc
Épp ma akartam írni neked egy mail-t, hogy mikor kell menned vissza?
De akkor hurrá, és megy a szurkolás tovább! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Szerintetek 1 fog mennyi idő alatt nő ki rendesen?
Sárának kb. 1-1,5mm-re látszik ki az az egy foga, és már lassan 3 hete nő. Azt hiszem, hogy mostmár nincs olyan baba, akinek kevesebb foga lenne. Kép Kép Most sírjak vagy nevessek?
hmmc
 
 


Na megjártuk a hadak útját... Kép
Sebinek múlt hétfő óta nagyon csúnya a keze, és nagyon nem akart javulni. Mint kiderült elfertőződtek a kiütések a kezén, azért. Kép
A dokinénink beutalt a Heim Pálba bőrgyógyászatra, ezért 1/2 2 körül felhívtuk őket, mi a rend, kell-e időpontot kérni. Nem kell, nem kell, 1/2 4-ig vannak, menjünk csak.
Na gyorsan megetettük a gyereket, kocsiba be, át a városon. Beloholunk a H.P-ba, erre közli a betegirányító, hogy ja, mára már nem tud sorszámot adni, mert még sokan vannak, többet nem fogadnak, és mindjárt vége a rendelésnek, különben is ma vmi speckó rendelés van, arra úgyse mehetünk. Kép
Jöjjünk vissza holnap, 8-tól van rendelés, de ha korán akarunk végezni, akkor jöjjünk 7-re, hogy még az első sorszámok egyikét szerezzük meg!
Na itt azt hittük mindketten, hogy felrobbanunk. Nem elég, hogy idehülyítettek ma potyára, még az se biztos, hogy holnap bejutunk, ha nem jövünk korán, és a gyerek keze szörnyű. Kép
Gondolkodtunk, mi legyen hazafelé, míg füstölögve ültönk a kocsiban, aztán Zs. felvetette, hogy nézzünk be egy másik gyerekkórházba. Úgyhogy elmentünk a Madarász utcába.
Sokat mondok, fél óra alatt végeztünk, a gyerek kezét bekenték és bekötözték, kaptunk itthonra is kenőcsöt meg kötszert, meg utasítást, hogyan ápoljam.
Ráadásul egy nagyon aranyos dokinéni volt, kicsit olyan mint a Pogány Judit. Kép
Csak szegény Sebit sajnálom, mindkét keze kötésben, még az ujját se szopizhatja... Kép Rossz nézni a bekötözött gyereket - de egy kis hős, vidáman tűri!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?