Új privát üzeneted érkezett!

akkor jó!!!
de ha mégse leszek vele megelégedve akkor lehet terhesség alatt is dokit váltani, vagy azt már az elején elkell dönteni?
Kata
itak
 
 


Szia Pirus! Kép
Csak félek, hogy nem fogok tudni hozzászólni, amikor mesélitek, hogy kinek már mit tud a babája. Én meg csak annyiról fogok tudni beszámolni, hogy "képzeljétek, az enyém meg baromi nagyot tud itt oldalt rúgni a hasfalamba" Kép
De komolyra fordítva: ha szerintetek nem fogom nagyon bután érezni magam "gyerek nélkül" a játszótéren, akkor elnézek a talira. Végül is babakocsim már van, azt elvihetem, és akkor úgy fogok kinézni, mint akinek tényleg van bármi keresnivalója egy játszótéren Kép

Kata,
persze, miért ne lehetne terhesség közben dokit váltani? Mondjuk szerintem jobban jársz, ha még előtte találsz valakit, akiben megbízol (én anno ezért keresgéltem sokáig), de végül is lehet közben is váltani.

Pöttöm Panna
pöttöm_panna
 
 


Sziasztok!
Naggggyon szép lett a szalvétás cserepem, de tényleg. Még délután majd lelakkozom, aztán már fel is avatom egy árvácskával. Nagyon belelkesedtem, hogy ez tényleg ilyen egyszerü, ráadásul az alapozófesték is pikkpakk megszárad.

Kriszti!
Hogy bírod ki, hogy ne tesztelj?? Nagy lelkieröre vall KépKép

Maszatka!
Ez blog? Mindjárt megnézem.
A figyelöröl irtakkal egyetértek.

Néha nekem is megfordul az írogatás a fejemben, de aztán elöveszem a Joanne Harrist, és rájövök, hogy én ilyen szinvonalon nem tudok, és akkor meg minek. Marad a fordítás. Annyira szeretnék vmi szépirodalmat, legalább egyszer, nem csak mindig a felek megállapodnak, hogy ...

Orsoly!
Aha, én is olvastam azt a Charlotte-ot. Még gyerekkoromban. Ha már Bronte, akkor Jane Eyre, azt minden évben elöszedem.
a.
angi
 
 

 
 

Sziasztok!

Agiboszi: koszi, majd osszeirogatom a cimeketKép

Kristof Kati: szoval nekem Radvanyi doktorno az orvosom, nala szultem az elso gyerkocot is. Nagyon meg vagyok vele elegedve (a ferjem isKép). Nem akarok most itt dicshimnuszokat zengeni, irjal nyugodtan mailt, kerdezz ra mi erdekel es szivesen valaszolokKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Mielőtt megint félreértés történik, gyorsan:

Nekem abszolút nem baj, hogy nem "ápolja a lelkemet" a doki. EZT NRM NEGATÍVUMKÉNT írtam.
Csak feláll a szőr a hátamon az olyan dokiktól, akik gyügyörésznek veled, miközben benned turkálnak. (már bocs).
Szóval, én nagyon örülök, hogy Ő olyan amilyen. Ha a lelkemmel kell foglalkozni megyek pszihológushoz. Amúgy meg igenis foglalkozik velem. Neki köszönhetem az új cipőmetKépKépKép
Disznó módon ráfogtam, hogy télen szóvátette, talán nem edzőcipőben kéne járni (nem a kinézete ellen volt kifogása, hanem a "hideg"-sége miatt) rögtön kaptam új bőrcipőőtKépKép
Kata: szerintem, ha megismered, nem fogsz váltani. Ja, és tényleg, a kérdéseket írd fel, és tényleg, mindenre korrekt választ ad.

Angi: na jaaa...hát én nem hasonlítom magam senkihez, akkor nem is írnék. Mert pl az itt egy éve futó Dorka naplója is sokkal jobb nálam..nem tartom magam tehetségesnek, csak mittudomén....annyi szar köny jelenik meg (már a villalakók is könyvet írnak) miért ne próbálnám meg....szép emlék lenne a gyerekeimnek ) egyébként meg így is elrakom, és megkapják nagyobb korukbanKép

pusz: Kata
maszat
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk. Van 1 jó hírem: úgy néz ki Dani fiamnak nem kell többet diétáznia 6 év után. Kinőtte az allergiáját. Lesz még egy felülvizsgálat, de ehet menzai kaját.
Csak valami súlyos esetben jöhet vissza.
Angi!
Muszáj kibírni, ugyanis hiába vannak egyértelmű tüneteim, tesztem negatív. Így várok. De lehet, hogy hiába. Most ugyanis fáj a hasam, van egy kis barna váladék, de ugyanakkor hányingerem is (McDonald'sban voltunk ünnepelni, krumplit és sajtburit ettem). A cicim még mindíg nagy. Decemberben, amikor megjött, le is apadt rögtön. Most pedig nem úgy néz ki. Bele fogok ebbe zavarodni, úgy érzem.
Pöttöm Panna!
Mint olvashattad, az én pocakom korántsem biztos, amúgy meg egy 10 éves fiam van. Szerinted én nem fogok bután kinézni egy kiskamasszal? De én alig várom, hogy találkozzunk! És jön a kis kamaszom is, ugyanis imádja a Máltai játszót.
Na menek, egy kicsit kipihenem a letargiám a kozmetikusomnál. Aztán jövök megint.
Pusz-Krisz

mohácska
 
 


Persze, én sem negatívumként írtam, hogy nem ápolja a lelkemet. Én sem szeretem azt a stílust. Viszont tudom, hogy van, aki igényli a lélekápolást, és az olyanoknak szerintem nem jönne be a doki.
helló
PP
pöttöm_panna
 
 


köszi lányok ezt a sok törödést!!
olyan jó, hogy vagytok!! én is elmennék talizni veletek szívesen, de én végképp hüjén néznék ki mert még a pocimba sem rugdalzózzik sajnos a baba, meg nem tudnék hozzászólni a dolgaitokhoz.
Majd ha aktuális lesz nekem is akkor majd elmegyek ilyen talikra én is addig is érezzétek ti jól magatokat
Kata
itak
 
 


Sziasztok!
Hogy az ember lánya ne tudjon még a kozmetikusnál sem nyugodtan pihenni, ez felháborító! 10 percenként telefonált a fiam, ugyanis egyedül maradt itthon. Unatkozott, de nem akart velem jönni. Aztán hazajött a szomszéd néni és így be tudott menni az iskolába dolgozatot (!!) írni, meg tanulni. Szerintetek ez normális dolog? Szerintem nem.
Megkaptam a babakatalógust, mindjárt megnézem. A hasam továbbra is hol fáj, hol csak -dogál, reggel óta csak éppen hogy egy pötty barna jött. Hányingerem igen, cicim még mindíg óriási. Talán a lelkem is helyrerázódik, remélem.
Maszat!
Mosolyogtam a cipődön. Én is azon gondolkodtam reggel, kérek a páromtól egy kis nyugtató ajándékot cipő formájában, ugyanis csak a téli cipőm és egy kopott sportcipőm van. És hát ugye tél, az nincs... Remélem!!!!! Nem is lesz!!!
Kriszta

mohácska
 
 


Na tesék! Végre itthon vagyok, szinte egész nap netközelben, és alig írtok! Bár, biztos kint sétáltok, motoroztok a babókkal. Ahelyett, hogy én is ezt tenném egyedül, vagy a fiammal, itt punnyadok. Vagyis, elmentem azért megnézni a már régóta kinézett cipőt. Szőrmebéléses. Ilyen az én formám.
Kellett elkiabálnom, hogy elmúlt a hasfájás és a hányinger! Most megint mind a kettő játszik.
Maszat!
Olvastam a naplódat júniusig. Nagyon tetszik!!
Csak így tovább!!
Belenéztem a katalógusba. Jó cuccok vannak!
Megyek, de szerintem csak 9 után jövök.
Pusza-Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!

Maszat! Én is olvasgattam a naplót, minden felszólítás nélkül, mert a profilodban is említed ezt a honlapot, hát meglestem. Nekem teccik ám!

Lányok, lehet, hogy hülyeséget kérdezekKép: Szabolcs szőkén született, mi mindketten barnák vagyunk, ahogy a családban mindenki, mindkét oldalon. A gyerek haja vörösödni kezdett. Ez a barnulás egy fázisa lehet, vagy lehet, hogy vörös lesz? Nem emlékszem már, hogy milyen kombinációból lehet vörös hajú a gyerkő... Figyelő, ez megint OFF volt?KépKépKép.
Fulescsacsi
 


Maszat!
Nem azért írtam ezt, hogy te ne írj, inkább magamnak, mert én regénybolond vagyok, és abba nem mernék belevágni. Ez teljesen más tészta.
Naplót meg kb. húszszor kezdtem írni, de egyik se tartott egy hétnél tovább KépKép, ez van sajnos, pedig néha rámjön, hogy tényleg a gyerekeimnek milyen jó lenne. Arról nem is szólva, hogy róluk kellene leírni, mert annyit elfelejtünk.
Én szerettem olvasni anyukám verseit, aztán amikor a Dorka megszületett, apukám elhozta a régi feljegyzéseket, hogy hányadikán mikor és mennyit ettem. Nagyon megható volt Kép

Fcs!
Én sötétbarnából lettem sötétszöke (nem fectve!!), közel-s távol mindenki barna KépKép
Hát tüzvörös, szeplökkel, biztos nem lesz,mert akkor már úgy született volna.

Kriszti!
Mai menü???
angi
 
 


Maszat!
Nem azért írtam ezt, hogy te ne írj, inkább magamnak, mert én regénybolond vagyok, és abba nem mernék belevágni. Ez teljesen más tészta.
Naplót meg kb. húszszor kezdtem írni, de egyik se tartott egy hétnél tovább KépKép, ez van sajnos, pedig néha rámjön, hogy tényleg a gyerekeimnek milyen jó lenne. Arról nem is szólva, hogy róluk kellene leírni, mert annyit elfelejtünk.
Én szerettem olvasni anyukám verseit, aztán amikor a Dorka megszületett, apukám elhozta a régi feljegyzéseket, hogy hányadikán mikor és mennyit ettem. Nagyon megható volt Kép

Fcs!
Én sötétbarnából lettem sötétszöke (nem fectve!!), közel-s távol mindenki barna KépKép
Hát tüzvörös, szeplökkel, biztos nem lesz,mert akkor már úgy született volna.

Kriszti!
Mai menü???
angi
 
 


Fcs!
I mean (nem festve). Bocs, biztos kétszer klikkeltem.
angi
 
 


SziasztokKép))

Nah egy percre nézek csak félre, és máris teleirtátok az egész babanetetKépKépKép
Alig győztem visszaolvasniKép

Kriszti,
én még mindig drukkolok a többiekkel együtt, remélem minimum ketten vagytok márKép
Szép lettél a kozmetikusnál?Kép
Hm mit adtál enni a fiadnak, hogy dolgozatot akart irni, mikor nem kellett suliba mennieKép

Fülescsacsi,
hm és milyen szinű haja van a postásnak?KépKépKépKép
Ez amugy a szőkéből való átmenet a barna felé, Dani nálunk meg épp forditva teszi, nekiállt szőkülni,(nálunk, ronda barna a postásKépKép)

Maszat,
hurrá, hurrá, de jó hogy irsz végre. A kilók miatt ne aggódj, mihelyt csak magad leszel a konyhára is nem lesz időd hizniKépKép
Bevallom én még nem álltam neki olvasni, de már tervbe van véve, csak hát, amint látszik nem mindig jutok a nethez, mert manó mostmár egyre többet kiván belőlem, amit én persze nem bánok, csak az időm bánjaKép annak meg ugy is mindegyKép

KAta,
hm nekem négy oldalt dobott ki a kereső és sok volt benne a kettes nőis hozzászólás, ami tuti a dokibáról szólt. Nem tudom, hogyan használtad a keresőt, leirom, hogy én mit tettem: itt ahol most olvasol minket, felmentem a lap tetejére, ott a kereső menűpont jobb oldalt, arra ráklikkeltem, feljött egy táblázat, az első sorában beleirtam a doki nevét, alul meg hogy hol keressen, a mindent választottam és elküldtem keresést. Ekkor feljött egy oldal,tele hozzászólásokkal, ha bármelyikre ráklikkelsz előjön a teljes.
De amint látom a lányok elég kimeritően válaszoltak a kérdésedre és a tapasztalatnál nincs jobb segitség. Sok sikert a pocaklakó projecthez, reméljük minél előbb jelentkezel, hogy babóca uton vanKép

Angi
fotot is kérünk majd a művekről ámKép Én is már alig várom hogy hozzáfoghassak, ötletem ezer van, csak győzzem majd megvalósitani. Ma is voltunk az Auchanban és annyi szép szalvit láttam, de hát most még csak csöpögök utánuk,de reszkessenek mihelyt megkapom a manimKépKép

Orsoly,
várom a listátKép ha külföldi nyelvűre is szükségetek van akkor azt is szivesen megnézem, és ha van beszerzem nektek.

PP,
Jajj de jó hogy te is jelentkeztélKép Mi van veled, babóca? pocak? szal valamivel részletesebb leirást is kérünk ám. A talin meg ott a helyed, nincs kecmecKépKép Rád is kiváncsiak vagyunk ám és veled is nagyon szeretnénk már találkozni.

Pirus,
már éppen akartam irni, hogy csak egy nap van hátraKép Hát legalább valami jó is lesz a rosszban, szebben kapod meg egy hét múlva, meg igy tudtok talizni Terikával isKép Megtarthatjátok az első négykezes koncertetKép

Fcsacsi,
most jutott eszembe, volt kék uszópelus az Auchanban ma, mondjuk jó ára volt, 1999FT ,de volt vagy három méretben.

Megyek, mert smst küldött a sütő hogy kész a husi és apája már a szemeit engedi be mert folyton kopognak az éhségtőlKépKép

puszi
ÁGi

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


SziasztokKép

Nem kell izgulni a vörös miattKép Peti barnán született, vörös, majd szőke lett, aztán sötétszőke, most világosbarnaKép bár amilyen sűrűn engedi megmosni a haját akármilyen is lehet:Kép több árnyalatot világosodik egy egy moság utánKép

Pusz: Kata

Vojőr rég láttunkKép hová tűntél???
maszat
 
 


Sziasztok!

Fcs, nálunk pontosan ugyanaz volt az átmenet, mint Maszat Petijénél, de mi még a sötétszőkénél tartunkKép

Hulla vagyok, 6-kor értünk haza, akkor leraktam Zsombit aludni, és azóta is azt teszi, úgyhogy most kimarad a fürcsi.

Sajnos holnap nem tudjuk megnézni Bobóka koncertjét, mert jönnek az emberkék a cégtől, amelyik építette a házat, mert kártérítést kérünk a hibákért. Már tavaly augusztus óta húzódik az ügy, remélem most pontot rakunk a végére!

Megyek én is alukálni!
Puszi: Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Pirus!

Bobó meg csak gyakorol, gyakorol ( amikor nem motorozik)....Kép Most hogy mondjam meg neki, hogy kár volt? Kép Kép Kép Na, nem baj. Majd legközelebb. ( csak lehet, hogy addig emelkedik a jegyek ára Kép )

Terika
terika
 
 


Maszat!
Hajmosás KépKépKép Akkor lehet, hogy én sem voltam sötétbarna? Már állítólag vasárnap reggel elkezdtem, hogy ugye nem lesz hajmosás.
a.
angi
 
 


Sziasztok!
Mivel ennyire kiváncsiak vagytok, íme a mai menü:
- reggel hányinger hasfájással
- 10.30 sültkrumpli ubisalival- ellmúlt a hányinger
- 11.45 sajtburger krumplikarikával a'la McDonald's
- délután hányinger
- 18.30 ivójoghurt 2 korty majd főttcsászár fél matrózveknivel és almapaprikával
- jelenleg hányinger.
Azt hiszem kitolok mindennel: vettem magnéziumos ásványvizetKépKépKép hasfájás ellen.
Fcs!
Ne izgulj a haja miatt, vannak nagyon jó fodrászok és hajfestékek Kép!
Ági!
Szép nem lettem, meg nagyon pihentebb sem, mert a fiam nem hagyott, de tele lettem optimizmussal. Kibontottam a hajam, a párom meg is kérdezte, hogy fodrásznál jártam-e. De a fodrászon is gondolkodom. Párom megkérdezte, hogy akkor most mi van, lesz-e vagy sem? Lehet, hogy így adja tudtomra, hogy ő is érez valamit? Nem volt bátorságom megkérdezni. De örülne neki, azt megkérdeztem.
Nálunk van esély a vörösre és szeplősre is, mert apukám olyan volt. A szeplői még látszanak, de a haja inkább barnásra hajlott, na meg őszesre. Dani is vöröses volt. De nem szeplős.
Na megyek csicsika.
Puszi-Kriszti

mohácska
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Megint vérzek!KépKépKép Nem tudom mi lesz. Remélem, ez is csak olyan félnapos dolog lesz, és utána irány a doki.
Megyek, mert dolgozni kell menni. Drukkoljatok.
Pusz-Krisz

mohácska
 
 


Sziasztok!

Úgy látom ez a vörös-haj téma mindenkit beindítKépKépKép. Postás nem lehet a dologban, mert még sosem láttam, de eléggé a begyemben van, mert elsúvasztotta a Pampers-csomagunkat a dög! És egy-két számla sem jött meg, aminek köszönhetően késedelmi díjat kellett fizetnünk, mert csak az újra elküldött számlát tudtuk befizetni hosszas telefonálgatás és emilezés után... Mi mosunk hajat naponta, úgyhogy ez biza vörös. Szeplő nincs. Az én hajam mondjuk sötétvörösre szívódik a naptól. (Ezt olvasná a nyelvhelyesség tanárom...)

Maszat! Szegény Vojőrnek mostanában kevés téma akad ittKépKépKép.

Ági! Mi is láttunk az árkádbeli Intersparban kék pelust, de most már elhasználjuk a rózsaszínt, úgysem látszik a fürdőnadrág alatt...

Pirus! Képzeld, Apa Veresegyházon nézett ki valami házat - illetve házakat, pontosan egyet közülük. Csak nemsokára átadják őket, mi meg leghamarabb egy-másfél év múlva szeretnénk költözni, mert kicsit bonyolult a pénzszerzés, időbe telik, mire mindent eladunk, megveszünk, igényelünk a célért...
Fulescsacsi
 


Fcs, csak nem a Termálfaluban?Kép
Quaestoros vagy az r-vityillós? Mi quaestorosban lakunkKép NA, nem kell keresztet vetni, hogy hamarosan átadják, elhúzódhat az, de még most állnak neki egy 40 házas új projektnek!
Gyertek, gyertek, nagyon jó itt!Kép

Most megyek takarítani, hogy minden csili-vili legyen mire jönnek a quaestoros muksókák!

Puszi: Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus! Az r-vityilló az a Reális-ingatlan akar lenni? Ez olyan. Questorékra hol keressek? A google nem adott használható infót... Na, abbahagyom már az Offot, jöhet levélben isKépKépKép.
Fulescsacsi
 


Fcs, küldtem mélt, de tele a ládád, majd újra megpróbálom átküldeni!
puszi

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Ági, köszönöm az érdeklődést. Kép
Jól vagyunk, már a 22. héten, pocak növekszik, gyerek meglehetősen aktív odabent. Szerencsére minden rendben, bár néha kicsit beparázok hülyeségeken (a mai téma például: tegnap ettem paradicsomot - jól megmosva, de ma reggel óta fáj a fejem. Mi van, ha a paradicsomról megkaptam a toxoplasmosis-t?! Tudom, hogy nem túl valószínű, de most éppen ezen aggódom...)(Ha valaki ért hozzá, szóljatok Kép)
Akkor úgy tervezem, hogy elugrom a talira! Kép
helló
PP
pöttöm_panna
 
 


SziasztokKép

PP,
megmosott paradicsomtól nem kapsz toxop-t. (röviditem, igy könnyebb) Macska, kutya az amit elsődlegesen kerülj! A földdel való érintkezés után moss rendesen kezet és nem lesz semmi baj, ne parázz! Sőt az is lehett hogy már régebben túl estél rajta és már védett vagy.
Nekem már volt, sok állatunk volt gyerekkoromban és védett vagyok, de ez pl a terhességem 26. hete körül derült ki egy vizsgálatból, addig én is elővigyázatos voltam. De macskákat utána is kerültem nagyivbenKép, kutyánk meg már ezer éve volt és vanKép
A fejed szerintem a légnyomásingadozás miatt fájhat meg a te vérnyomásod is ugrálhat.
A toxop tüneti jele nem igazán ez, inkább náthára emlékeztett. Nah ennyit erről, gyorsan felejtsük elKép
A talin feltétlen számítunk a megjelenésedreKépKép

Kriszti,
a sok drukk mellé én adnék egy kezdeti löketett a doki irányába, minél előbb meg kéne látogatnod, hogy minden rendben legyen és hogy végre Te is megnyugodjál.

Pirus,
az egyik ismerősünk is ott lakik Veresen, mondjuk már elég régóta, sokat tett azért, hogy város legyen. Van két lurkója és minden féle jó dolgokat gyárt nekik a kertbe, csinált nekik hajót, mászókát, még újságban is volt vele.

Terika,
ha olyan drágák a jegyárak akkor most ezt a koncertet kihagyjuk, mert üres az államkasszaKépKépKép

Fcsacsi,
mi már a liberotól is megkaptuk a levélkét, holnap küldöm vissza egy plüss csiga reményébenKép
Szabolcs nem kopaszodott ki hátul? Nekem Danit borotválás nélkül felvennék a Bencésekhez, annyira kopi egy kerek foltban a sok forgolódástólKépKépKép

Mentem, mert éhes a KincsemKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági,
még nem estem át a toxopl-n, az kiderült még a terhesség elején. ENNYIRE azért nem vagyok paranoid! Kép
De én is igyekszem meggyőzni a racionális énemet, hogy megmosott paradicsomtól nem valószínű... Csak a -terhesség óta napvilágra került- parázós énem kétkedik kicsit... Kép
puszi
PP
pöttöm_panna
 
 


PP!
Én is lesápadtam, amikor pozitiv lett a toxo lelet, és a munkátott hagyva rohantam be uh-ra. Aztán a két doki ott vitatkozott a fejem fölött, hogy kezeljenek-é vagy nem. Aztán inkább megvárták a következö leletet (két hét), és mivel nem emelkedett, megnyugtattak, hogy ez a gyerekkori homokozásnak köszönhetö. Vhogy a dokim mindig ráérez, mikor kell kezelni és mikor nem KépKép

Más.
Tegnap hungarocell tojásokat szalvétáztunk a Dodóval. Vagyis én kivágtam, mert balkezes a drágám, és a szalvétát képtelen nyiszatolni a normál ollóval, odatartottam, ö meg az ecsettel kenegette. Kép nincs, mert Apa vidéken van és elvitte a gépet.

Kriszti!
Szerintem ha megjön, az se baj, mert legalább megnyugszol. De azért inkább ne jöjjön, jó?

Hiányoznak a legrégebbi motorosok (Annam, Solya!!!)

Picus, Panda, Gabi!
Ugye olvastátok, mi készül 17-én?
a.
angi
 
 


SziasztokKép

Tényleg, hogy sikerült Solya és Annamari lakásfoglalója? Mi lehet velük? Shinenak is mekkora lehet már a pocija?Kép Bizzunk benne, hogy ők is jönnek a talira 17én.
Gabi is régen adott magáról életjeletKép

Jut eszembe, mióta regezett névvel lehet csak irni Vajört nem láttukKépKép pedig olyan jó volt, hogy ha irtunk gyorsan válaszolt. Tuti a Figyelő keze is benne van a dologbanKép Mi tisztában vagyunk vele, hogy olvassák a klinikán ezt a forumot, de mért kell ezzel elijeszteni azt aki mondjuk onnan irni szeretne ide, nem értem, majd ha nagyobb leszek tuti világos leszKép

Angi,
te csináltad a tojásokat hungarocelből, vagy vettétek? Dodó bal kezes?, lehet hogy hüle kérdés, de ez mikor derült ki nálatok. Ezt azért kérdem, mert nálunk is fenáll a lehetősége, én rejtett balkezes vagyok, a sogórom meg ehte az és nem szeretném, ha Dani kényszeritve lenne jobbkéz használatra, ha mondjuk balkezes.
Amugy tök jó lehet hogy igy együtt dekupáltok és hogy Dodó még élvezi is az alkotástKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Angi,
jól értem, te a terhesség közben kaptad meg a toxót??! Mert nekem a terhesség elején megnézték, akkor negatív volt a lelet, így most izgulhatok, hogy nehogy most kapjam meg. Úgy tudtam, hogy az jó, ha a terhesség előtt már pozitív, mert akkor már közben nem lehet elkapni...
PP
pöttöm_panna
 
 


Ági!
Hát nagyon sokáig kétkezes volt, azaz egyszer a jobbal, máskor a ballal rajzolt és evett. Kb. 4.5 éves korától használja ezekhez csak a balt. Az oviban különben rengeteg a balkezes.
Az már látszik, hogy Andris jobbos, teljesen egyértelmü, és a labdát is csak és kizárólag jobb lábbal rúgja, és többet készülödik rá, igazgatja, mint Beckham a szöglet elött.
Mi az, hogy rejtett balkezesség?

Nem kell röhögni, de egyszer fordítottam vmi bárgyú cikket még a suliban, hogy az a gyerek, akit magzatkorában sokat uhznak, gyakrabban lesz balkezes. De ezt már biztos írtam.

Azért a reg névnek sem kell igazinak lennie, nem? Gondolom nem ellenörzik. Freemailes címet sem tart sokáig kreálni. A házipatikán láttam, hogy orvosok csinálhatnak honlapot maguknak, és ott állítólag leellenörzik egy héten belül, hogy tényleg azok-e, amiknek írják magukat.

Más. Tegnap volt a tesóm nögyógynál, más kh-ba való a doki, és több, mint három órát várt magánrendelésre (sorszám van érkezéskor, idöpont nincs). Azért ez már sztk-s idötartam, nem?

Megyek tornázni, kezd vacakolni a hátam.
a.
angi
 
 


PP!
Nem nézték terhesség elött, gondolom akkor is poz. lett volna. Semmi tünet nem volt, csak magánszorgalomból csináltattuk meg, hogy megnyugodjunk, hogy a legapróbb részletig minden rendben van-e.
Második terh. alatt nem is nézettük. NYUGIIII!
Vérnyomás, láb, minden, gondolom rendben van.
a.
angi
 
 


Ági!
Elfelejtettem, vettük a tojásokat. Én nem tudok ilyeneket faragni. Megyek, már sok lesz belölem.
angi
 
 


Sziasztok!
Csak benéztem egy percre, itt nagyon szép idö van, 17 fok, udvaron vagyunk.

Angi!
Vegyél Dodónak "balkezes" ollót. Van gyerekméretben is, az oviban mi is azt használjuk a balkezes gyerekeknél.

Megyek ki, este jövök.

Szép napot mindenkinek.

puszi
Csilla

Ja, raktam fel új képet a profilomba a lányokról.

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Sziasztok Kismamatársak!
Köszi a válaszaitokat, sokat segített. Nekem a császárral kapcsolatban azért fontos a módszer, mert a kisfiamat császárral kellett világra hoznom, és én nagyon sokat szenvedtem, mert a régi hagyományos, mindent vágunk, hentes módszerrel csinálták. Ez volt a legrosszabb élmény az egészben, hogy még három hét múlva is alig bírtam felkelni, annyira fájt a sebem, és úgy éreztem, hogy mindjárt szétszakadok. Nem tudtam rendesen ülni, feküdni, aludni, járni... Szörnyű volt!!!!!!!!
A barátnőm pedig az első régi császára után ugyanígy szenvedett, a 2. és a 3. után, amit már az új módszerrel végeztek, annál meg alig fájt a sebe, és már másnap ott sétált föl-alá. Ezért mindenképpen meg szeretném próbálni ezt az új módszert, hátha nekem is kisebb lesz a kellemetlenség utána. Ezért keresek ilyen kórházat és orvost, ahol ezt alkalmazzák.
Még egyszer köszi az infót!
kristofkt
 
 


Sziasztok Kép
Mi most fogunk átmenni a II nőire, mert iker babákat várunk, és ott van koraszülött intenzív. Újvári Elemér lesz az orvosunk.

Viszza fogok olvasni, de ha van valaki köztetek, akinek friss élménye van róla, kérem, ossza meg velem.

köszönöm

Orsi+Kismaczkók
6+1

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Szia Orsi!

Gratula a babócákhoz!KépKépKép

Én sajnos még nem hallottam az orvosodról, de ettől még sok szeretettel üdvözöllek a topikunkban! Néztem a profilodban, hogy milyen szépen látszódnak a babócák!Kép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus Kép
Köszönöm a kedves fogadtatást, köszönjük a gratulációkat. Ezen az UHs képen nem látszik a szivecskéjük, de élőben láttuk, hogy dobognak. Kép
Az orvost én sem ismerem még, de a Kaáli Intézetben Krizsa doki ajánlotta, benne pedig maximálisan megbízom.

Nagyon aranyos a kisfiad Kép Az öcsimet is Zsombinak hívják Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Csilla, nagyon tündériek a csajok!Kép

Én is raktam új képet a profilombaKép

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


SziasztokKép

Angi,
már előbb is akartam irni, csak kiment a fejemből, amit Csilla mondott, vegyél neki balkezes ollót, azzal simán fog tudni vágni, ha még nem tetted volna megKép
Az uh ról én is olvastam, hogy nagyobb olyankor az esély a balkezességre, hogy igaz e nem tudom.
A rejtett balkezesség az, hogy egy csomó mindent simán megcsinálok ballal is és sok dolognál ugy tartom a kezem mint a ballosok, pl keresztbe fonás a karnál vagy a kéznél. Annak idején tuti a jobbra szoktattak és ezért lettem a felszinen jobb kezes. De például amikor még együtt éltem a volt férjemmel, ő balkezes volt, sokszor azon vettem észre magam, hogy balkézzel nyulok mindenért, nála ezt láttam és ez kezdet berögzülni. Azóta elmúlt, mint ahogy már ő se a férjemKépKép
Azért nem semmi amit várnia kellett a tesódnak, én a klinikán max két órát vártam, de akkor már ki voltam akadva, magánrendelésen el se mennék olyan helyre ahol nincs megbeszélt időpont és úgy várakozunk mint az optbenKép
Toxoplazmát egyszer lehet elkapni, ha már átestél rajta többet nem kapod el, ezért nem nézték már a többi terhességnél.

Csilla,
csudi jó ez a kép a csajokról, és hogy hasonlitanak egymásraKép Minden rendben van a lázas dologgal, elmúlt? semmi nem maradt vissza?
De jó hogy nálatok már olyan jó idő van, küldj egy kis meleget és napsütést ide isKép

K. Kati,
nálunk is igy volt, a barátnőmet csepelen még keresztbe vágták és jó sokat szenvedett, nekem itt simán bikinit csináltak, és másnap már én is mászkáltam fel és alá, és viszonylag elég hamar begyógyult a sebem is.
Sok sikert a dokiválasztáshoz és egészséget pocaklakódhozKép

PP,
ha a terhesség elött negativ volt, mind a két érték akkor még nem estél át rajta. Nem idegeskedj, kerüld a macskákat és kutyákat, a többinél meg járj el ugy ahogy eddig is, kézmosás, bővizben történő gyümölcs zöldség megmosás. A nyers husokat nálunk ha főztem apája vagdalta fel, hogy azzal se kelljen érintkeznem, ha nem volt otthon, akkor gumikesztyűben csináltam, lehet kapni vékonyat amiben elég jól lehet melozgatni.

VKOrsi,
először is nagyon nagy gratula pocaklakóidhoz.
Újvári dokiról eddig csak jókat hallottam bent a klinikán, volt bent egy két lány akinek ő volt az orvosa, én speciel ultrahangon találkoztam vele, kétszer nézett meg, alapos volt, és rendesen válaszolt minden kérdésemre.
A keresőben nézz utána hogy hol vannak még hozzászolások, de ezt gondolom mint haladó babanetesnek mondanom sem kellKépKép

dugultam, mert a fiam követelKépKép

puszi
ÁGi

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági Kép
Köszönjük a gratulációt Kép Köszi a tippet, de csak 2 hozzászólás volt, így nagyon nem jutottam előrébb... igen, tényleg úgy gondolom, hogy én már haladó babanetes vagyok, de szerencsére mi másfél év alatt eljutottunk a kismackókig Kép
Köszönöm, hogy megosztottad velem az élményed. Valamikor a jövő héten fogunk először találkozni.

Pöttöm Panna Kép
Nekem is negatív a toxo ellenanyagtesztem, pedig 24 évemből kb. 20 évet cicákkal éltem együtt. Most figyelek a nyershúsra, és kerülöm a szüleim cicáit... de nagyon fáj a szívem, mert imádtam babusgatni őket Kép Nekem az lesz a taktikám, hogy havonta fogom ellenőriztetni, mert akkor kiderül ha elkapja az ember, és lehet antibiotikumot kapni rá. Persze csak ha túl leszünk az első 12 héten Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

VKOrsi! De jó, ikrek! Volt egy ikres mami, akit utánam operáltak, olyan szép babócái lettek - egy fiú, egy lány. De voltak hármasikrek is, ők valamivel korábban születtek. A mamijuk pocija 20 hetesen nagyobb volt, mint nekem kilenc hónaposan... Aztán folyamatosan számolj be, ez olyan izgalmas!

Ági! E hónapban nem könyvezünkKépKépKép.

Pirus! Köszi az infót! Most megyek honlapot böngészni!

Balkezesség: engem bizony gyakran ultrahangoztakKépKépKép Ráadásul Apa balkezes, és a családjából sokan. Szóval esély az van. Mindenestre több, mint a vörös hajraKépKépKép.
Fulescsacsi
 


Sziasztok, hazaértem!
Pirus, Csilla, Fcs!
Nagyon aranyosak a gyerkőcök és jók a képek! Nemsokára nekem is lesz új, csak győzzem kivárni.

Hétvégén el akartam hozni a gépet, de a hugom kölcsönadta. Így várnotok kell a babrikaképekre is.

VKOrsi!
Én is sok szeretettel köszöntelek köreinkben, sok + energia és gratuláció a mackóidhoz, drukkolok.

Lányok!
Csak nem melegszik az idő, vagy ez áprilisi tréfa? Mert reggel arra ébredtem, hogy a Danubiuson Karácsonyról és télről beszéltek. Ki is akadtam.

Ági, Angi!
Kösz a drukkokat. Délig szinte semmi, most sem olyan sok, az is inkább barna. Csak a reggeli pár csepp, meg napközben két csepp volt piros. Holnapra mennyi lesz vajon? Próbáltam hívni a dokit, de du ki volt kapcsolva, most meg rendel. A cicim fáj és nagy, a hányingerem óriási, pedig alig ettem. Szinte félóránként járok pisilni, pedig csak egy fél üveg vizet ittam. Segítsetek! Bár tudom, hogy nem tudtok... Na mindegy. Holnap talán okosabb leszek. Jó lenne, ha ügyelne a doki hétvégén, mert bemennék hozzá. Holnap sajnos nem tudok, mert tanulóink vannak és vizsgáznak.
Na elég az önsajnálatból, megyek.
Kriszta

mohácska
 
 


Fülescsacsi Kép
A babákkal szeretném, ha a 36. hét előtt nem történne meg a nagy találkozás Kép A három baba azért nagyon sok!

Kriszta Kép
Köszönöm a kedves fogadtatást, az energiámat próbálom elraktározni későbbi időkra Kép

UH. Minket sokat fognak. Most az elején kéthetente, a 12. héttől pedig minimum havonta az ikrek miatt... lehet, hogy balkezesek lesznek?? Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


VKO!
Öszintén gratulálok!! Sok eröt és jó egészséget kívánok mindannyiatoknak. SZép babák, ez már most látszik.
Látom az uh képen kaáli nevet, ebböl sokminden kiderül. Sajnos a doktor úrról én sem hallottam, de ez semmit nem jelent.

Andrist összesen majd megszámolom, de legalább tucatszor uhzták, a flowk nélkül, és jobbkezes. Nem mintha nem lenne mindegy, és én mindig nagyon élveztem, hogy láthatom a kis szerelmemet KépKép

Az oviban vannak balkezes ollók, és figyelnek rájuk, hogy rajzoláskor pl. úgy üljenek le, hogy ne ütközzenek a kezeik. Emlékszem, az iskolában is szempont volt ez az ülésrendben.

Kriszti!
Volt egy ismerös, aki hónapokig menzeszelt, és félidöben ment el orvoshoz, addig minden tesztje neg volt, aztán jött a döbbenet. Engem is ez vigasztalt mindig, még akkor is, amikor totál egyértelmüen megjött.
Ha már nem kívánod a Cadburyket, dobhatnál át egy párat!!
a.
angi
 
 


Angi Kép
Ők ketten lombik babák, az első lombikunk volt és sikerrel jártunk. Még a fagyasztóba is kerültek kistesók Kép
Szépek a gyerkőceid, de ezen a képen valahogy nem is látszik a korkülönbség, biztosan az etetőszék teszi Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


SziasztokKép

VKOrsi,
olyan jó olvasni, hogy elsőre sikerrel jártatokKép
A fagyasztó ezek szerint azt jelenti, hogy tervben vannak már a tesókákák és gondoltatok a jővőre isKépKép
Az ikrek miatt lehet hogy nem is havonta lesz az a 12.hét után hanem kicsit sürübben. Egy viszont tuti, hogy sokat nem kell majd várnod az uhra, ha ott lesz a dokidKép ez már tuti jó előnyKép
(megjegyzem, mikor épp nem feküdtem bent a pathon, akkor volt hogy két bő órát is ott dekkoltamKép)

Angi,
nekem is mindig néznem kell hogy ha átjönnek a sogóromék, hova ültessem, hogy ne legyenek egymásnak utban evés közbenKép

Mára kifözöcskéztem magam, és végre a konyhában utolértem magam, most ugy néz ki mint egy konyha és nem egy disznóólKépKép Kriszti ezt neked irom: csináltam fini borsólevest, töltött csirkecombot krumplipürével és gyümitortátKép
Adtam a kalóriáknakKépKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!
Angi!
Nagyon aranyos vagy, hogy így bíztatsz és öntöd belém a lelket. Mondjuk nem vagyok annyira kétségbe esve, ugyanis ezt az évet rászántuk. De azért jó lenne már... Úgy ennék valamit. Már ettem parasztsonkát matrózveknivel. De mindíg hányingerem van.
Nálunk is vannak balkezes ollók. Van olyan gyerek, aki jobbal eszik, ballal rajzol, volt olyan gyerekem, aki váltogatta a kezét rajzolás közben, most is van ilyen, aki próbálkozik váltogatni.
Kriszta

mohácska
 
 


Kriszta Kép
Nekem a hideg dolgok jöttek be. Fagyi, fagyasztott meggy, hideg limonádé, hideg kóla. Ez eddig rendbetette a gyomrom. Bár szerencsére nekem nagyon erős hányingerem még szerencsére eddig nem volt (kopp-kopp).

Ági Kép
Mi is nagyon boldogok vagyunk, hogy ilyen jól sikerült. Én végig nagyon optimistán álltam a dologhoz, szerintem ez sokat segített. Kistesókat is tervezünk, mert nagy családot szeretnénk... de majd a lurkók megszületése után újra nyilatkozok a témával kapcsolatban Kép
Ez a sok várakozás nem hanzik valami jól, majd meglátjuk, mi lesz Kép

Orsi + Kismaczkók
6+1

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?