Új privát üzeneted érkezett!

Fanna!
Én is apát boldogítom a dühömmel,és szegény olyan kitartóan végighallgat(nem is tudna mást csinálni :D )

leventét igazándiból nem láttam,mert a pocakodban gyönyörködtem :oops: :oops: :D
Jó lenne veletek is találkozni reméem sikerál így osszehozni a talit!
Dorka azért ágyra remélem nem lesz szükség olyan sokáig csaknem hagy bennünket ott apa :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina!
Hát igen... azt mondják itt a népek, hogy szép nagyra nőtt a hasam, de én azért látom, hogy kisebb, mint Leventével volt (szerencsére)!!! :)
szilbee
 
 


Anna!
Szerintem kell cipe, mégpedig kocsicipő... mert azért hűlik a levegő! 3-4 zoknit meg csak nem adhat rá az ember...
szilbee
 
 

 
 

Hát nekem olyan szép nagynak tünt!Miránk már gyártanak kocsicipét??? :?:

Kép

Kép
katlina
 
 


Persze!!!! Levente 3-4 hónaposan már javában kocsicipőzött. Általában a rugdalózóra húztam rá és úgy mentünk sétálni.
szilbee
 
 


Én igazándiból még nem néztem neki de majd keresgetünk

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Fanna, most olvastam a privit, köszi!

Még filozofálok, Lugosi Annát is sok mindenkitől hallottam. Csak ne lenne a város másik végén... Szilbee, nem tudod véletlen hogy mikor rendel? És hogy mennyibe kerül a korona?
Nem merek ehhez a csajhoz menni, akinél ma voltam, nagyon fiatal... itt 17.000 a korona, és 6.000 a csap, mert az is kell bele. Most egyelőre megragasztotta, de mondta, hogy nagyon vigyázzak vele, mert igazából ez csak éppen ott van, enni nem lehet vele... :(

Fanna, a keresztanyám csinálja a Siestát. Szokott nála ilyen pici cipő is lenni, a Csongié 18-as volt az első :lol:
Kocsicipőt is láttam sokfelé, ha csak babakocsiztok, lehet az is elég addig, míg el nem kezd járni. Én amikor járni kezdett 9 és fél hónaposan vettem neki kisszandált is benntre, mert elég hideg a padló, illetve jól tartja a bokáját.

Beszéd. Csongi 2 évesen és 2 hónaposan kezdett el beszélni. Vagyis addig volt kb. 15 szavas szókészlete, mindent megértettem amit "elmondott" hangutánzó szavakkal. Majd egyik pillanatról a másikre elkezdett mondatokban beszélni. Majd' hanyatt vágtam magam.

Én ezekkel a dolgokkal úgy vagyok, hogy minden gyerek fejlődése más. Az egyik hamarabb kezdi a mozgásos dolgokat, a másik hamarabb beszél. Azért azt ajánlom, ha 3-4 évesen alig beszélnek, akkor érdemes logopédussal megnézetni. Mi nagyon megszenvedtük a beszédhibát, még most sem tökéletes a beszéde...

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Évi!
Milyen beszédhibátok volt/van?

Fanna!
Én is a kocsicipőt mondom, nem az elsőlépéseset, mert amilyen ütemben fejlődik NImi, ki tudja milyen kell, amikor már elindul,ha már most 19-t nézel! Atya ég! Te vagy magas, vagy a férjed? Mi legelőször 17-essel keztünk, (már járósra) az egy benti Maus szandi volt, csatos. Nekem bevált, de úgy tudom sokan szeretik, és nem őrült árban van! 2500 körül. Érdemes használtat is nézni, sztem, mert az ilyen piciket úgysem annyit használja a többség!
Katlina!
kocsicipők egészen picik is vannak, de nagyon édes kis mamusz-szerűségeket is lehet kapni lábra!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Jaj, Leti ma extra nyűgi! Szinte egész délután visított, már úgy zúg a fejem! Még aludni sem akart, amikoris Misi elment velük sétálni, aztán ott bealudt, de alig nyitottam ki a tanulnivalót, már itthon is voltak, az a szemét eső nem eleredt? most már tuti ott a foga csücske, de nem enged a szájába! estére egy viburcol biztos befigyel a popójába!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Ezek a képek Grétiről készültek, csak hogy Ti is lássátok, mennyire hasonlítottak/tanak:
Kép Kép Kép Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Decukor!!!!! :D úgy néz ki mint egy porcelánbaba:)))) :lol:


Hááát na..... a kocsicipő már kicsi...1 hónapja néztem vettem is egy szőrőset..akkor pont jó volt...de egyrészt szét is szakadt (nem bírta a strapát) másrészt már kinőtte...szóval azokat inkább hanyagolom....19-20-as kocsicipőről meg nem hallottam:)))
Ezt a 19-et úgy néztem én is meg az eladó is hg 1 ujjnyi legyen a cipő és közte....(neten is ezt olvastam)

Bocsi Évi értetlenke.....melyik a Siesta???
Meg itthonra kellene hideg a kő...(előszeretettel ott figyel...nem a parkettán......) ez most nem olyan egyszerű mivel nincs nyár...nem tud mezítláb először a lábraállással próbálkozni...de sztem a 4kézláb mászához is kell mert hideg van.

fanna3
 
 



Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Fanna, a Siesta a régi 60-as (most Coop) ABC mögötti utcában van (Szigligeti út). A Kossuth útról bemész az utcába, és rögtön a bolt után. Mondjuk az árai húzósak, de 6 év tapasztalat után azt mondom, hogy 99%-ban nagyon tartósak!

Ha benntre keresel én inkább szandit ajánlanék, olyat ami fogja a bokáját.

BBJudit, a helyzet az, hogy rosszul rögzültek nála az s-sz, c-cs, és z-zs betűk. Vagyis úgy mondta, hogy az pl. se nem sz volt, se nem s, hanem összemosva a kettő. Tavaly foglalkozott vele logopédus, most már ki tudja rendesen mondani, de beszéd közben folyamatosan javítanom kell. Remélem suliig rögzül nála valamennyire, mert különben iszonyatos szenvedés lesz. Azt mondta a logopédus, hogy elég ehhez, egy hurutus betegség, egy nagy orrmandula pont akkor mikor a beszédfejlődés alakul. Nem érti jól a gyerek, és az rögzül nála.
Szóval én azt ajánlom, ha beszédhiba van ne várjon senki 5 és fél éves koráig, mert nem lehet egyik pillanatról a másikra kijavítani.

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Évi!
Csak azt tudom, hogy ledd-szerdán délután van rendelése, de hogy pontosan mikor.... ??? azt nem. Legutóbb 4 hetet kellett várni, de ha sürgős a dolog, akkor hamarabb is megcsinálja, csak jelezni kell neki, hogy mi a szitu (engem volt hogy soron kívül fogadott 3 éve). Azt nem tudom, hogy koronát mennyiért tesz. Szerencsére még nem volt rá szükségem.
Telszámot tudok asszem adni.

Judit! :)
Gréti tényleg egy igazi porcelánbaba. Bár én még nem láttam Lettit élőben, de az első képen olyan Gréti, mint amilyen most Letti... nem??
szilbee
 
 


Fanna!
Leventének ilyen kocsicipője volt 8-9 hónaposan. Ő is elég nagy lábú volt... Mondjuk ez a kép már májusban készült... tehát nem kellett bélelt vagy efféle kocsicipő ...

Kép
szilbee
 
 


Szilbee, a telszámot megköszönném. Felhívom, legfeljebb nem fogad....Felhívok mindenkit, aztán majd eldöntöm...
Utálom az egészet!

Judit, tényleg nagyon hasonlítanak a csajszik egymásra! Jaj, nem is írtam, hogy sok kitartást a műtéthez. Remélem gyorsan túl lesztek rajta, és el is felejtitek az egészet egész életetekre!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Sziasz!


Judit!
Köszi már belecsemegéztem...délután folytatom.

BÁR.... :shock: Szilbee :D mostmár teljesen összezavarodtam!!!!!!! Ebben a kocsicipőben járni is tudott nem, Mert a talpa csúszásgátlós...vagy ez azért csak kocsicipő mert nem fogja a bokáját mint a rendes????De amúgy tetszik...komoly kis férfitopán :lol:

Na f...a...mostmár fogalmam snics.... :? várok hátha kikristályosodik......

Évi a részleteket holnap tudom mondani mert elutazott az illető.....de iparkodok!

Szép időnk van!! Megy valaki kirándulni???

fanna3
 
 


Anna!
Tud benne állni, de nem járásra találták ki, mert nem hajlik úgy a talpa, meg az a talprész bőrből van. Ja és valóban nem fogja a bokáját, ami ugye járásnál nagyon fontos.
szilbee
 
 


Fanna, amíg nem áll fel, addig megteszi a kocsicipő is szerintem. Ha már feláll érdemes egy jó minőségű szandált beszerezni otthonra, egy cipőt meg ha nem babakocsival vagytok kinntre.

Én mindenképpen azt javaslom, az első cipőik bőrből legyenek, és legyen a talprészen belül betét. Igaz, mi felnőttünk e nélkül is, de sokkal jobb a gyerkőcök lábának. Amíg nem járnak biztosan nem érdemes 1-2 számmal nagyobbat venni, hogy úgy is nő a lábuk, mert akkor semmi értelme az egésznek.

Szilbee, megkaptam, köszi!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Szasztok!

Itt vannak Szilbeeék!!! Néhány kép:
Kép Ádám és Szabi Kép sokan Kép Szilvi és SZabi
Kép Sz&Sz

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasz!


Aranyosak vagytok, köszi szépen a tapsztalatokat!!! A másodiknál biztos jobban fog menni... :D

Dorka..mennyire hasonlítotok a testvéreddel!!
Szilbee változatlanul csinos vagy! Kár hg az arcod nem látszik...pedig olyan szépek a kismamák!!!!
Na hát gyerekek...tényleg akkor nálatok a családban teljes fiúgárda van!!! :lol: Egyik szebb mint a másik!!!! :wink:

fanna3
 
 


Szép estét mindenkinek!

Hogy vannak a "kisbetegek"? Fanna? Nimi?

Balwin!
Új mosógép? Vagy volt már szerelő?

Dorka!
Gyönyörű kisbaba! Akár az én fiamat látnám! Ugyan így eszi ő is a kezét, ujját : )

Csongi!
Fáj a fogad?

Végre elfogyott a sok (kapott) pampers pelus. Héten már Huggiest használtunk. És végre nem kellett minden kakilás után ruhát mosni. Hurrrrrá!


Csendes éjszakát mindenkinek!

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


No úgy látom nem csak nálam nem működött a babanet. :roll:

Fanna!
Csak az én kérésemre nem került föl kép az orcámról... eléggé ilyesztően tudok mosolyogni! :shock: :oops: :?
Nimi hogy van? Más remélem nem betegedett le nálatok!!


Szabolcs egyébként hihetetlenül kiegyensúlyozott, nyugott baba. Még Leventénél is nyugisabb. Nagyon Letámadtuk Ádámmal ketten, de egyáltalán nem riadt meg tőlünk! :) Olyan kis édes volt! :D
Olyan jó volt tartani. Tudom hülyén hangzik, de olyan jó tartása van. :)
szilbee
 
 


Sziasztok!

nálunk sem működött, hogy a fene egye meg!


Dorkáék, Szilbeeék nagyon fajintosak vagytok! Szabi nagyon sokat nőtt, mióta nem láttuk! Tessék gyakrabban képeket felrakni!

Cipő ügyben is mindig változik a vélemény. Nemrég olvastam egy ortopédus írását, mely szerint az anyukák arra figyelnek, hogy elgyen a cipőben harántemelő, és hogy az pont nem jó.?!
amúgy mezítláb csak egyenetlen talajon(kert)szabad járkálni, mert ott dolgoznak a láb izmok, bent szobában cipő, papucs! (ebben többnyire egyetértenek!)

Na többiek?
Márti! Te is régen írtál már!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Hát igen, Szilbee cenzúrázta a képeket... :D :D :D
Olyan jól elvolt Levente is, bár tény, hogy Szabi abszolút nem kötötte le, no majd Dávid!!! Biztos más lesz, mert Dáviddal a nap jó részét együtt fogja tölteni, Szabit mrg ritkán látja.

Cipő ügyben még nem tok nyilatkozni, mi csak kis "valamit" használunk, ami vastag. Én sem tom, mi is a kocsicipő valójában... :oops: :oops:

Erika, Józsika is ujjszopós? olyan édesek olyankor!
Ja, és mi is Huggies-t használunk, nagyon bevált, ugye? Bár nekem a Pampers-sel sem volt túl sok gondom, mi a Liberóból folytunk ki....

Fanna, jobban vagytok már? :)
Ja, kész fiúuralom a családban! hátha érkezik madj egy kis csöpp lányka... Valamikor...

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka!

Igen! Akkor is ha éhes, akkor is ha álmos, vagy csak azért, mert csak. :) Megbarátkoztam a cumival, gondoltam veszek egyet és arról majd könnyebben leszoktatom, mint a kezéről. Azt gondoltam minden gyerek tud cumizni, ez olyan természetes, mint a szopizás. Hát, tévedtem! Cumi nem kell, kiforgatja szájából. :( Lehet, nem jó fajtát vettem. Fél órát töltöttem a cumik között, mire döntöttem egy mellett. Semmiért. :cry: :cry:
na de még ennyi fajtát: játszó, alvó, fogzást elősegítő, mese figurás, hagyományos mintájú/formájú... mire mindet elolvastam, melyiket mire javasolják...
Neki az újja jobban bejön.

Valaki le tudta szoktatni babáját a kezéről? Vajon hogyan? Gondoltam, citromlébe mártom kezét, akkor biztosan nem eszi. De ez olyan kegyetlenül hangzik, vagy nem? Van egy gyerekkori ismim, aki még iskolás korban is szopizta az újját. Én nem szeretném, ha Józsika is így tenne. Próbálkozzak, más formájú/tipusú cumival?

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Erika!
A cumizásnak is és az ujjszopásnak is van előnye és hátránya. Előre nem lehet tudni, hogy melyik jön be... szóval szerintem bízd Józsikára. A cimura is úgy rá tud kattani a gyerek, mint az ujjszopásra... szóval idővel majd kialakulnak a dolgok. :)
Mi adtunk Leventének cumit, bár igazából nem igényelte (erre csak később jöttünk rá), csak nekünk volt jobb, kényelmesebb, hogy betömtük a száját. :oops: Szerencsére a fiunk okosabb volt mint mi (ez mai napig nem változott)... és 10-11 hónaposan kiköpdöste a cumit... aztán már nem erőltettük.
De ugye minden gyerek más!!!! :wink:
szilbee
 
 


Sziasztok :)

Asszem megint gyors leszek, Annalucus még ébren van :)

Dorka, köszi, jöhet a mosógépszerelő száma, bár még elvagyok a szar gépemmel is (Erika, ez egyben neked is válasz a kérdésedre :wink: ) :? Szeretem húzni-halasztani az ilyen dolgokat :oops: De külgyeda számot, nevet, mer bármikor szükség lehet rá :mrgreen:
Naon jóóóók a családosas fotók! :D Szabi mekkora mán! :shock:

Kocsicipőben már én is gondolkodok, a merevtalpúakat nem szeressem - nehezek :roll: Mongyuk maga a cipő gondolata is riaszt, de kell valami a lábacskákra a hidegben.

Rendeltem Huncimnak farmerrucikákat :D ("Sziszike gyermekrucis oldala"-ról) Utalok, asztán remélem mihamarabb megkapjuk :) Judit, innen nem vásároltál már véletlenül? :)

Cumi: én próbálom rászoktatni a lányomat, de sikeresen ellenáll :lol: Viszont nincs még ujjszopi sem...csak gyűri a kis öklét a szájába, néhasokszor a hüvelykujját is, de csak dugdossa befelé, nem szopizza.
Jah, és elneveztem Tasmán ördögnek, néha tök úgy kiabál, mint az előbb nevezett ausztrál fenevad :D Asszem nem lesz cérnahangú nőci...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Erika, én sem tom, hogy jó dolog-e ez az ujjszopás. Szabi is akkor találja meg, ha fáradt, aludni szeretne. Spock bácsi szerint a cumi jobb, mert könnyebb leszoktatni róla. Nálunk sem hajlandó cumizni Szabi, csak nagyon-nagyon ritkán. Mi az Avent cumiját használjuk, az szilikonos, nekünk az sokkal jobban bejött, mint a latex.

Állítólag (ezt is Spock írta) fél éves koruk után az ujjszopó gyerekek a csecsemőkori nyugalmat keresik. Egyfajta "anyapótló" eszköz, de már próbálnak függetlenedni is, ezért nem anya után sírnak, hanem próbálják magukat megnyugtatni.

De ez sztem örök téma: cumi vagy hüvelykujj, leszoktassuk vagy sem, ha igen, mikor stb. Nagy kérdések ezek, persze én sem szeretném, ha Szabi a suliban is a hüvelykujját szopja.... :?

Egyelőre hagyjuk, hadd csinálja, ha neki jólesik.

Egy kép a Picsikéről:

Kép

Kép
Kép
dorkáék
 
 


de egyszerre írtunk Judit!

Jakab "talán" Lajos a mosógépszerelő, a vezetéknév tuti!
száma: 30/955-05-52. 1.800 Ft volt a kiszállási díja májusban.
Ánálúsziáról te is tehetnél fel képet! :D


hú, úgy idepukizott Szabika az orrom alá, majd'elájulok! :lol:

Amúgy a nap legnagyobb részében Szabi is öklözik, néha csak kis bulémiásnak hívom, mert addig nyomja lefelé, míg öklendezni nem kezd... :? hányni szerencsére nem hányt még...
és "imádom", amikor ilyenkor közlik vadidegenek az utcán, hogy "jaj de kis éhes a drága"... :x

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Tiszta zizi vagyok... Kép

Még egy óra és kiderül, hogy Levente el tudott e aludni a bölcsiben...

A körmömet már tövig rágtam... piszok ideges vagyok... :? :oops:
szilbee
 
 


Sziasztok!

Szilbee!
Megértem idegességedet. Szerintem nem lesz semmi baj. Én mérget vettem volna rá, hogy az én lányom tuti nem alszik el idegen helyen és tessék nem volt semmi baj. Te nem ,, kukkoltál" és hallgatóztál reggelente amikor otthagytad Leventét?

Cumi és ujjszopi!!

Az én véleményem a jelenlegi állás szerint a CUMI!!!!! Beatrix 8,5 éves, csini ruci stb. de igen szopja még az újját. Ezt nem tudom tőle elvenni. Egy nap többször is rászólok, kiveszi de kis idő múlva már csak megszokásból is újra a szájában van.

Szonja 7 hónapos kora óta cumizik, addig azt se tudta mit kezdjen vele. Ugyanis én tudatosan próbálkoztam mert Ő is kezdte volna az újjacskáját a szájához emelgetni. Azóta már kizárólag az esti alváshoz kéri de akkor is csak ritkán. Tehát ilyet, hoyg még a sétához is cumit viszünk ilyen nem volt.
Én úgy gondolom, hogy egy cumit hamarabb le lehet tenni mint egy újjat. Nagy gyereket láttam már újját szopni (Trixi) de iskolás gyereket cumizni nem igen. Olyan kis édes és ötletes történeteket hallottam már, hogy hogyan lehet a cumitól megválni.
Ja és nem utolsó sorban Trixi emiatt kéynszerl fogszabályzásra.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Sziasz!


Köszönjük az érdeklődést!.ma reggel is a dr.néninél kezdtünk. Gyakorlatilag kedd óta minden este 37.5...2-szer volt napközben is és most már idegesít hg biztosan megviseli a szervezetét ez hosszú távon. Lázkúpot is csak este adtam, az orra továbbra is folyik. A dr.nő azt mondta hg tényleg átnézte kívül belül is többször hg csak az a baja hg egyszerre jön a felső 4 foga. Sajnálom már!!!! :cry: Az éjjel is altattam 2 óra hosszáig....és mint aki vigyorexet szedett csak forgott is a kiságyban, fújtatott meg röhögött.... :? aztán megunva a dolgot tök sötétre leoltottam a lámpát és NINI...elaludt!!!
Most is itt kajabál.... Nemrég adtam be a Viburcolt...elsőre 2 perc után kinyomta...adagoltam még1x.Hatásáról még nem tudok beszámolni.

Hejjj de jó kis témák kerültek itt fel... :D
Én nem tudom..a szomszédól kaptam kölcsön egy Spock könyvet...azt 1970-ben írta....és keményen hülyeségek ...sőt(pl. tejhigítás-amit ma ugye egyáltalán nem adunk!!!!) vannak benne. Jó általános gyereknevelési dolgok is, amik szinte nem változnak. Szóval nyakam nem tenném már egy könyvre sem netes írásra. / épp a hétvégén olvastam egy cikket,hg egy orvos miért nem ír már fel dentinoxot a fogzó babáknak- mert egy csecsemő meghalt tőle mégpedig úgy hg lejutott a garatra és a saját nyálától megfulladt....szóval eszméletlen hg mik vannak Minél többet olvasok neten annál rosszabb lesz! Na pl. ezért is nem nézek már régóta híradót!!!!!!!! Mert meg van fogva egy hír....és se füle se farka. Lehet hg annak a kisbabának volt esetleg más..pl.szervi baja, nem feltétlen a dentinox a hibás. / Erre mondta az orvos hg régen a nagymamák riogatták ilyenekkel az anyukákat..most pedig a net. Igaza van...de ti is rákerestek dolgokra ha vmi baja van a csemetének nem????? Szóval!!!!! Fene tudja...hiszi is az ember meg nem is. De a rémisztő hírek napokig az agyamban keringenek. Biztos nektek is. :?

Cumi téma:) Nem tudom hg miért akarjátok az ujjról a cumira terelgetni a csemetéket (szerény véleményem következik mely átcsap idővel okoskodásba bruhaha…nézzétek el!!!... :roll: ) Én is az ujjam szoptam meg nem mondom meddig....talán még óvodában is...és úgy emlékszem szinte csak alváshoz./Semmi bajom nem lett tőle, sőt fogszabályozó is a torlódott fogam miatt kell nem pedig a szopi miatt…persze itt is egyéni és eltérő lehet…van akinek a felső fogai „kidőlnek”…akkor kell a szabályozás…egyéb esetben nem lehet erre fogni./Ha valakit az nyugtat meg...sztem fölösleges a cumit nyomkodni neki (hiszen azt nehezebb sterilen tartani a baciktól /ki is kell főzni néha/ pléne fogzásnál amikor rengeteg a nyála,kipirosodhat a szája körül..és amúgy is potenciális melegágy a kórokozóknak. Namármost az embercsemete pedig minden este fürdik amikor is tiszta lesz a mancsa is….nem kell kifőzni..nyugodtan dugdoshatja. Leszokni meg??? Majd amikor már nagyfiú/nagylánynak érzi magát..esetleg lesz kis ovis szerelem úgyis abbahagyja hiszen az már ciki. Iskolás korig csak az nem tudja megoldani véleményem szerint akit nem is érdekel igazán van későn kapott észbe, hg hoppá hét a gyereknek még a keze a szájában…..

Na befejeztem az eszmefuttatást…..lehet kötöszködni))) Várom!!!!

csiricsász.... :roll:

fanna3
 
 


Jajjaj Judit!

Képtelenül jók vagytok!!!!! :mrgreen:

fanna3
 
 


Megjöttünk...

Nagyon nehezen aludt el és csak keveset aludt. 12:40-kor még kukorékolt javában, aztán úgy 13 óra körül elnyomta a buzgóság, de 13:40 körül már fel is ébredt. Mikor meglátott, el is sírta magát. Hát ez van... nem mehet minden simán. Már vártam, hogy hol jön a neheze. A holnap reggeli elköszönés lehet majd húzós, de igyexem nem agyalni rajta, mert biztos megérzi rajtam. Az se kizárt, hogy azt is érezte, hogy aggódom az ottalvás miatt... és azért nem sikerült olyan jól. Bár én még ezzel is elégedett lehetek asszem. Gondozónő megkért hogy holnap majd 14:30-ra menjek. Szerinte nem lesz különösebb gond... szerintem mondjuk igen... de majd meglásssuk... neki legyen igaza!! :)

No menek kicsit összebújok a csemetémmel, hátha még pihen egy picikét!
szilbee
 
 


Hát megvolt az első kettecskén átkocsikázunk Jászladányra és paff le is robbantunk és meg fel az idegtől,szóval vezetni egyideig megint nem fogok :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Szabinak is jól elfogyott a haja,Robikának is :D :D :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Dorka, köszi!
Szabi babának oan szép nagy bogárszemei vannak :lol:

Szilbee, no para :mrgreen: Levente tuti érzi rajtad, hogy görcsölsz :roll: Lilu mesélte valamelyik reggel (amúgy nem bírom a csajt, diploma ide vagy oda, sztem nem sok észt osztottak neki), hogy ő mindig bömbölt, amikor anyukája otthagyta az oviban, és egész nap pityergős volt. Az anyja pár nap után sírva úgy döntött, borít mindent, otthagyja a munkáját, és otthon marad a gyerekkel. Még utoljára bevitte a gyereket az oviba, és lám, a csaj vigyorogva búcsúzott anyutól...onnantól nem is volt probléma. Mondta is a családpszichológus (vagymi), hogy valszeg akkor érezte meg, hogy bízhat anyuban, nem hagyja cserben. Szal fel vannak ezek a bogyók szerelkezve szenzorokkal :lol:
Persze könnyű kívülállóként véleményt mondani...tudom, hogy én is így járok majd...

Katlina, le kő cserélni a trabit :wink:

Na pár kép:

Aggyá pacsit Apa!
Kép

Élet a kiságyban - és azon kívül :mrgreen:
Kép

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Jah! Köszi Fanna 8)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Balwin!
Igen! Tutira érzi rajtam a feszkót. :? Próbálok lenyugodni és nem aggódni annyit. Azért ez is valami, hogy ennyit aludt és vgülis amíg meg nem látott nem is volt semmi baj.
Valószinűleg meg kell szoknia azt is, hogy társasában alszik el. Nem is baj, ha már most rászokik, hiszen, pár hónap múlva Tesókájával kell hogy aludjon.
Ohhh.... azt hittem hogy csak nekem tűnik csagyon butának ez a Lilu... én se bírom a csajt... ráadásul még olyan erőltetett is, meg durva...

Katlina!
Nekem is egyik rémálmom, hogy csemetével / csemetékkel lerobbanok valamerre menet. Gőzöm se lenne, hogy mit csinálnék vagy hogy mit kellene csinálnom...
szilbee
 
 


Úristen de mellé tudok gépelni.... :shock: :shock: :oops: :oops:

Mentségemre szóljon, hogy a bal fülemre nyomom ezerrel a Hot Bag-et, mert rendesen fáj. :? :x
szilbee
 
 


Sziasztok!

Szilbee!
jobbulást a fülecskének! Engem míg Letivel kismama voltam, minden baj elért, annyit egész addigi életemben nem voltam beteg, mint akkor. Hát Rád is rádjár a rúd, ahogy olvaslak! ++++++

Judit!
Szííípek vagytok! Nagyon édik vagytok! Gréti is így feküdt sokszor a kiságyban ez volt az egyik parám, hogy egy forgáskor eltöri a lábát?! (egyik ok, amiérrt a nagyágyba került) Majd mondom már Misinek, hogy csináljon mirólunk is egy fotót!
Én is láttam pont azt a részt, éppen nem Minimaxot kellett nézni reggeli közben. Én sem vagyok Liluval kibékülve.

katlina!
Jaj, nekem is rémálmaim egyike! És mit csináltál? mi baja lett? a kocsinak?

Fanna!
Már éppen akartam kérdezni, hogy nem a fogasckátok? Na de, hogy 4 is egyszerre! Hőemelkedés az nem gond, lehet hogy Niminek egyébként is magasabb a testhője egyszer az is olvastam, hogy 36,5-37,5-ig terjedhet, ami tök normális. Én is néha szkeptikus vagyok, amit olvasgatok! Néha elég képtelenségeket összeírnak, már-már elméleteket gyártva!

Cumi, vagy ujjacska? Én cumi. Gréti sikeresen leszokott róla, nagy cumis volt, de én sem engedtem ki a lakásból, illetve még az autóba használhatta, ha messzire mentünk, vagy későn jöttünk, de hála istennek, ez már a múlt!!!!!! Az ujjáról nem tudtam volna ilyen gyorsan leszoktatni, azt hiszem.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


FAnna!
Remélem már télleg nem tart sokáig ez a betegség. Nálunk Viburcol hatástalan volt...
Azt elfeledtem írni, hogy Spock bácsi nálunk sem az Atyaúristen, csak épp tegnap a fürdőkádban olvastam ezt az okosságot tőle.
Köszi, hogy leírtad, hogy veled mi volt a helyzet ujjszopás terén.

A netes baromságok kikészítenek szerintem mindenkit! Épp most akartam ezt a Dentinox gélt beszerezni, de most ezek után... :shock: :shock:

Szilbee! KITARTÁST!!
:wink:

Katlina, jól kifogtátok, én is tuti beparáztam volna!
azé valahogy eljuttok hozzánk a héten, ugyi?
Szabi kezd szőkülni!!!!!! Ezek a szőke hajszálacskák meg nem látszódnak...

BalwinJudit! A kiccsaj nagyon fain a képeken! Szabinak is lógott ki a lába!
Ja, és csak úgy átmegyünk az úton, nem a zebrán?? :wink:
láttunk-láttunk benenteket!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Szilbee, jobbulást :( Szar is a fülfájás, nekem 2 éve volt egy (fülpiszkával rátúrtam a cuccost a dobhártyámra :oops: Nadehát évek óta fülpiszkázok! Mégse vót semmi baj... ) ...előtte csak picigyerekkoromban.
Ezek jó jelzők Lilura...erőltetett, durva :lol: Találó. Múlt héten meg még jobban elásta magát, amikor Tótgabival volt...ahogy lefitymálta szerencsétlen ifjonti örömködéseit :? Hábázze, 20 évesen milyen legyen az ember?! Amúgy a Tóth lányok se a kedvenceim :mrgreen: , főleg Vera tud tenyeres-talpas stílusban megnyilatkozni, de legalább nem játszák meg magukat :) Najó, befejezem a fikázást :oops:

Hőmérséklet: Annalucusnak mértem párszor, és a 37-37,3 úgy vettem észre a normális tartományban van nála :roll: A 3 hós oltás után volt 37,8, de nem paráztam miatta, mer nem "panaszkodott"...
Télleg, ilyen piciknek milyen értéktől van lázuk?! Én olyasmit is olvastam, asszem a Kismamában, hogy 38,5-ig nem szükséges csillapítani a lázat...

Dorka, az üklődés nálunk is megy :) :? Ügyesen megujjazza magát :? (Nem félreérteni!) Meg sokat köhécsel...

Judit, én csinátam a képet :lol: Ha más fotóz, nem vagyok elégedett (nem vagyok túl fotogén) :oops: Ezzel naggyából kibékültem :roll: Az iwiw-re raktam szingliset is :mrgreen:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


ja,e ste a Fókuszban elcserélt gyerekekről lesz szó!!!
De durva, még minidg vannak ilyenek!!!

Itt a láblógatós kép, kicsit vékonnka volt még Kicsink! Volt vagy 40 fok...meg nem is lóg ki olyan fainul, mint Anna Lucusnak.
Kép

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Hjaigen! Szpokdoktor. Nah, én megvettem az újrakötött verziót (anyukámnak megvan, csak már saláta, meg darabos, meg ilyenek), de a tartalom télleg 30 éves :? Belenézegettem, pl. a lázról is kerestem infót...nahát nem lettem okosabb :roll:

Dorka, hune? :D A Ságvárin, vagy az Ady-n? :oops: :lol: Meg "odafelé", vagy "visszafelé"? Mer visszafelé megrakodva jöttünk, aszittem lerohad a karom :? :) És nekem látni kellett volna benneteket?? Mer ha igen, és nem köszöntem, vagy nem figyeltem, akkor bocsi! :oops: Engem csak visz a lábam...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Jaaaajdecuki! :D Nem baj az, ha vékonka; nosztalgiafotó! :lol: Én nagyon szeretem Annalucus korábbi képeit nézegetni, és mindig megdöbbenek, hogy volt neki pálcikalába :lol:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Balwin! Mán hazafelé mehettetek, a Ságvárin. NE félj, nem kellett volna látnod, mert mögötted mentünk, a kínai előtt jártunk épp (szabályosan a járdán! :D :D :D :D :D :D )

Na, most aztán tudod, hogy fel kell tenned egy "pálcikalábas" képet, mert addig nem nyugszunk.... :lol: :lol:

Kép
Kép
dorkáék
 
 


sziasztok!
élünk és virulunk!
csak nagyon so órám van és alig de tényleg alig van időm

Most is kérdésem lenne!

nem tudjátok hogy szolnokon melyik csinál mintás szülinapi trotát?
meg mennyivel kell előtte szólni? meg kb mennyibe kerül az ára?

a dvdk nincsenek elfelejtve de nincs időm semmire

Szilbee lehet nem lesz szerencsénk majd csak a gyerekágyon tudlak meglátogatni meg két hét múlva megyünk két hétre a szülőszobára gyakszira:-(

majd ha lesz időm elküldöm a számom!!!


puszilunk mindenkit a friss anyukának pedig nagy nagy gratla:-)

Kép
kbernadett
 
 


vagyis cukrászda csak az lemaradt

Kép
kbernadett
 
 


nah jól összeszedtem az előbbi írásomat nem lesz szerencsém hogy pont akkor leszek szülőszobán mikor ki vagy írva . S az hogy szülőszobára megyek gyakszira az alapjában nagyon jó csak az hogy ilyen hamara. De majd a étvégén leírok mindent.

Szép estét

Kép
kbernadett
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?