Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Nagyon "foghíjasan"olvaslak benneteket...ki tanul most óvónőnek?....
Én az IS vagyok! Anno az óvónőképző szakközépiskolával alapoztam, de fősulira már tanítóképzővel folytattam...(megnéztam azt a hsznos web oldalt!-JÓ!)

Erika!
Majdnem egyidősek a gyerkőceink!
Kincsőnk kézhadonászása erőteljes volt a kezdetektől, így az elalvásnál alkalmaztam, hogy fogom az egyik kiskezét. Így nem kalimpál úgy a másik sem és megnyugodva el tud aludni...
Gyakran imádkozó pózt tart, evésnél(cumisüveg) meg általában "pihenő pásztor" kéztartása van, mint aki a botra támaszkodik két kezével...

Kincső tekintete teljesen egyérteleműen a szemünkbe-szánkra irányul...a kommunikációnkra választ is produkál:nevet-formálgatja a száját!....
A fejét hasonfekve is sokáig tartja, de mostanában az ágyból, babakocsiból megemelt fejtartással jelzi, hogy fel akar kelni!
Ereje, mint az "oroszlánoknak".....
Szerintem a fejlődési ütemek között nagy eltérés lehet-egyéni!
NE AGGÓDJ!!!
Te szopiztatod? Mennyit eszik? Milyen súlyban vagytok?(mi 5400g!)
Üdv mindannyiatoknak!!!!
Kép Kép Kép

Kati+ Kincső

Kép
kk0229
 
 


Jó reggelt!

Jaj! Tegnap elfelejtettem reagálni a képekre. Persze magamban mindig megteszem, sőt Trixivel együtt nézegetjük mert nagyon szeretjük. Édik vagytok BABÓCÁK!!!!!!!

MINDENKINEK SZÉP NAPOT!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Szilbee!
Mikor érkezik Levi a bölcsibe, hogy már 11-kor elhozod? Nagyon jó a nyálgcsorgatás, vagy inkább folyás? :shock:

kati!
Kincső nagyon szép baba, és hatalmas. Vagy a képek csalnak? Bár a súlya alapján... A hajatok továbbra is csodaszép!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 

 
 

Kati!
hát ez a lányka gyönyörű!!!!!!Írjál sűrűbben és kérünk több fotót is!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Hazaértem...

Judit!
7:45-re visszük Leventét. Ez volt az első alkalom, hogy Ádám is ott lehetett (utána őt is elvittem munkába). Ha minden igaz, akkor mostanra meg is volt a bölcsis reggeli. Kíváncsi vagyok, hogy mit szólt a dologhoz. Érdekes lehet neki, hasonló méretű emberekkel együtt reggelizni. Remélem, hogy enni is fog valamicskét, mert reggel mindig bekakaózik...

Kati!

Kincső ahogy az előttem szólók is mondták... Gynyörű!! :D
szilbee
 
 


sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a reagálást.

Mindig van, aki el tud bizonytalanítani, és ha ezt egy szakember (?) teszi, az még rosszabb. Brigittánál nem figyeltem ennyire a fejlődés menetét. Úgy volt jó, ahogy volt. Semmi probléma nem volt.

Öcsi hossza miatt (57cm) nem fért el a pocakban, (azt mondták, ezért van), lábfeje teljesen ráfektethető a lába szárára. Nem marad úgy, ami állítólag jó jel. De emiatt gyógytornászhoz kellett menni, megmutatni. Gy.tornász azt mondta, hogy a lábával, egyelőre nem kell csinálnom, semmit. De a nyakát erősítenem kell, mert jobban kéne már tartania a fejét! Előzőekben leírtak szerint.

Első perctől kezdve hason alszik, így sokkal nyugodtabban pihen. Hanyat fekve, addig nyöszörög, sírdogál, amíg meg nem fordítom. Így tartja is a buksiját, több percig is, forgatja egyik oldalról a másikra. Ha a karomban van, akkor is forgatja, tartja ügyesen.
De ha fekvő helyzetből felültetem, akkor nem mindig. És állítólag ez nem jó.
Nem értem a tornát sem. Ezzel nem a gerincének ártok? Nem kell ülve tartanom, csak felhúzni, és lassan visszafektetni.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Kati!

Én is 28.-ára voltam "kiírva" , mint te (így emlékszem) de egy héttel korábban érkezett a nagyfiú.

Ha beszélek hozzá ő is reagál: maga mondján válaszol, gügyög, formálja ajkait, erőteljesebben hadonászik, mosolyog...

Hála valaminek/valakinek van elég tejcsim. Nem is adok neki se vizet, se teát. Éjszaka egyszer kel fel enni. Eszik:21h 3h és reggel 7-8h között. Szóval nem panaszkodhatom.
5970gr és 60 cm. (3600gr-ról indultunk).

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Kati!

Amit írtam, annak eltünt a vége:

ő is reagál ha beszélek hozzá: maga módján válaszol, "gügyög", formázza ajkait, végtagjaival erőteljesebben hadonászik, mosolyog...
csak este sír, amikor közeledik a fürdés idő. Amint belerakom kádba, elhallgat. :)
Egyre több időt tölt napközben ébren.

Tegnap délután volt erőteljesebb sírás. Amiután megnyugodott, próbáltam leskelődni szájába. És képzeljétek!! 2 pici fehérséget láttam. Mindkét oldalon a felső nagyőrlők helyén 1-1 fehér folt látszik. Újjamat, még nem karcolja.
Lehetséges?

Brigittának a "szemfogak" jöttek előszőr, de nem ilyen korán.

további szép napot

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Sziasztok!

Kati! Kincső csudaszép kislány, nagyon hasonlít rád! Majd hajthatod el mellőle a fiúkat nemsoká!

Erika! Minket is megijesztett a doki ezzel a combredő aszimmetriával, a szakorvos meg mindent rendben talált! A fejlődési ütemek tényleg nagyon eltérőek! Szabi pl. abszolút nem fordul hátról hasra, de még a szándékát sem fejezi ki.
néhány "szakorvos"-ról megvan nekem is a véleményem. Pl. úgy engedtek haza a kórházból, hogy nem is szóltak, hogy Szabinak van egy ún. vaklyuka, a feneke felett. 2 hónaposan meg kellett szondázni, és SENKI nem szólt nekünk a születése után, a védőnéni vette észre.
Ja, és a hasonfekvés miatt egyre kintebb áll a bokája, ami engem nagyon izgatott. de az ortopéd doki megnyugtatott, és adott egy jó tanácsot: sima kör alakú fürdőszivacs közepét vágjam ki, és húzzam a lábára alváskor.

Szilbee! Du-i programotok micsoda? nem tudnánk talizni?

szép napot!






Kép

Kép
Kép
dorkáék
 
 


A szita agyam: Szilbee! A nyálfolyós képet nem is láttam még Leventéreől, hát, asszem befoghatom a szám, ilyet mi nem tudunk produkálni!!!! :)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Sziasztok! Üdv mndenkinek.

Mostanában csak olvasgatok többnyire, hozzászólni még nem tudok a babás témákhoz. Inkább tanulok tőletek! :D

Kincső baba és Józsi baba is gyönyörű! :D :D

Szilbee: Köszi, UTOLJÁRA 15-én megyek TG-ba, remélem, kapok beutalót az utolsó laborra...Ha nem, akkor mégsem utoljára megyek. :D :D :twisted:

Magunkról: Jól vagyunk, megvagyunk, intézném a kardiológiát, ha valaki felvenné a kórházban a telefont és adna időpontot...Ha sokáig megy ez így, elmegyek privi.

Lassan kezdünk vásárolgatni, dönteni kellene bababútor ügyben és babakocsi témában is, illetve összeírni a babakelengyét, hogy egyáltalán összességében mi is kell nekem illetve a babának, de jövő héttől tenger időm lesz, mert a héten dolgozom utoljára. Hatalmas krokodil könnyeket fogok hullatni pénteken... :lol: :lol: :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Kati, Kicső egy édi-bédi kis babóca!
Hát én tanulok óvónéninek!Bocsi, Olga is óvónéni lesz! :lol:

Erika, Imikének is előbb jött a foga, mint Ancsinak, már három hónapos korában volt egy kis csipke. Az is biztos, hogy minden gyerek más fejlődési ütemet követ, mert hát ugye mindenki a saját szüleitől örökli a génjeit, de tesók között is lehet nagyon eltérő fejlődési ütem. Petike azért sem fordul még, mert állandóan, vagyis napközben a kagylófotelban van, mert annyira szeret nézelődni, de az meg gátolja a forgásban, de legalább nem ordít. Amúgy meg majdnem felül, úgy emelgeti a fejét. Nálunk is van imátkozás, kéz nézegetés, sőt még egyszer egyszer amikor alszik megrándul mindene. Éjszaka meg meg sem mozdul, olyan édesen alszik! Általában ő is egyszer, vagy egyszer sem kel fel éjszaka.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Jaimee, a Máv Kórház rendelőintézetében nincsen már kardiológia? Én annak idején ott voltam, de nem tudom miért is kell neked menni? Az EKG miatt? Azt nekem legutóbb a háziorvos csinálta.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildi: A MÁV-ban már megszűnt a kardiológia. Azért kell mennem, hogy szakorvosi igazolást kapjak, hogy ártalmatlan (remélem legalábbis....) alkalmankénti szívzörejem miatt kapjak e szüléskor antibiotikumot. Mosonyi szerint mindenképpen kapok, sz'al tök mindegy, de most már végigjárom az utat.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


bbj!
Etyeken most volt a borfesztivál is??Vagy ott nem szokott lenni?

Erika!
Szerintem csatlakozom Ildihez nem minden babó egyforma,feljődik ő szépen csak a maga ütemében

Dorka!Jó a fotó!!

szilbee!
készítem magam az ilyen nyálcsorgatós hónapokra,de azért jó majdnem hogy strandot nyithatnának :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Erika, nagyon édik a képeken a gyerkőcök! Brigi nagyon hasonlít rád, Józsika meg igazi kisfiú!

Katlina! Apja csak annyit mondott: Micsináltál a gyerekkel? :)

jaimee! Jó válogtaást és vásárlást! De jó! Nincs tovább munka!!! :D

Kép
Kép
dorkáék
 
 


eltünt az előző hsz-om.... :shock: :?:

Dóra!
Hát vasalnom kell majd ... meg nem nagyon mozdulok már ki Ádám nélkül. Nem is nagyon enhedi... De szerintem megyünk majd Ádámért 6-ra a melóhelyre. Ha neki is van kedve, akkor talihatunk. Majd megcsörgetlek, hogy merre jártok éppen! Okes?
Naon jó a napszemcsis kép!!!! :lol:

Erika!
Józsika nagyok fiús baba!!! Látom neked is jó tejed van! Nagyon kompakt kis srác!!

Katlina!
Hamarosan nálatok is eljön majd az az időszak, mikor nem azért öltözteted át a csemetét, mert kakás vagy pisis lett a ruci, hanem mert úszik a nyálban!! :wink: :lol:

Képek:
Hát többször kéne Mindenkinek képet feltenni!!! Annyira jó nézegetni őket!!

Úristen! :shock: Mindjárt szétreped a hasam... Dávid annyira bulizik odabent! :? :( Megyek és vízszintbe teszem magam....
szilbee
 
 


Sziasz!


Jaimee!
Ha végigjártad ezt az "utat" kíváncsi vagyok mit mondanak!!!
a szívzörej hogy függ össze az antibigyóval? Azt nem csak fertőzésre adják? a zörej meg hogy is mondjam fizikális nem pedig elkapott dolog....Nagyon nem értek hozzá...de írj majd mi volt!
És irígyellek...most következik majd akkor a befelé összpontosítás,pihenés,aktív tervezgetés-vásárlás időszaka :lol: ez a legszebb!

Dorka!
Nem tudok szavakat rá...amit írtál!!!! Mi az hg nem mondtak vmit a Szabival kapcsolatban a kórházban????? :shock: És milyen az a vaklyuk? Kis nyílás ami nem vezet sehová?

Megyünk minnyá mi is a dokihoz...mert meg van fázva Nimi...remélem. szörcsög még Sterimár és szívás után is???!!Pedig már nem folyik belőle semmi..éjjel is kellett többször szívni...nem tudott aludni :cry:

fanna3
 
 


Szilbee: Én meg úgy érzem magam, mint akinek pumpálják a melleit, de azok nem nőnek...SZóval majd szétrobbannak, de még az elmúlt 28 hétben egy mm-t sem nőttek. :shock: :shock: Hasam is feszül, de csak mert itt rostokolok egész nap az szg. mögött. :roll: :roll:

Itt is jelentem, kardiológia elintézve, első körben kaptam volna időpontot kb. mához 7 (hét) hétre, de mivel kismama vagyok és akkor már a 36. hetet taposom majd, ezért már 5 (öt) hétre kaptam. Komolyan, akinek tényleg valami komolyabb szívpanasza van, akár fel is fordulhat. :twisted: :twisted: 2 hónap alatt simán....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Szilbee!

Előző bölcsivel kapcsolatos kérdésemre vélemény????? :(

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Fanna: Fogalmam sincs, mi az összefüggés...erre látod nem kérdeztem rá egyik dokinál sem, sem privi, sem TG. :lol: :lol: Pedig Mosonyi mondta is, hogy szívzörej, bármilyen típusú (kóros, vagy ártalmatlan) = Augmentin. Annyira felzaklatott a hirtelen előtűnt szívbajom, hogy elsiklottam az indoklás felett. :lol: :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Katlina!
Igen, ez az. Rengeteg borkóstolási, és vásárlási lehetőség volt. Ha jól tudom, pénteken meg szakmai napot tartottak.

Dorka!
Mi ez a vaklyuk? Én is csak úgy tudom elképzelni, mint Fanna. ja, és a szemüveges kép tuti. Grétinek is nagyon tetszett!

Jaimee!
Pihend ki magad az elkövetkező időkre! irigyellek a vásálrásért, a tervezgetésért! Egyébként időpontügyileg:
kurvára fáj a lábfejem, már hetek óta, hol az egyik, hol a másik. felhívtam az ortopédiát, hogy kell-e beutaló, meg nem is biztos, hogy hozzájuk tartozik a dolog, meg egyébként is. Na szóval a hölgy nagyon rendi volt, mondta, hogy menjek háziorvoshoz, majd az megmondja, hogy ezzel a panasszal hozzájuk kell-e menni, majd ad beutalót, és kb 8 hétre van időpont. Mondom neki mi van azzal, akinek kurvára fáj? Hát csak először menjek el a háziorvoshoz aztán... :roll:

Olga, Judit! hol vagytok?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Kati!
A másik topikba írtam le végül... éppen ma. Bocsi! :oops: Elolvasnád ott?! Köszi!
szilbee
 
 


BBJ: :lol: :lol: Há' mondjad azt, ha segít. :lol:

Egyébként az egész mögött az van sztem, hogy menjél privi dokihoz. Fizeted is a TB, Eü hozzájárulást, ezt- azt, de az állam nem szán rád sok pénzt, kell másra, ill másnak........ te meg majd csak a megunod a várólistát, és lekopsz a TB-s eüről.... :lol: :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


jaimee!
Tudsz otthonról majd néha bejelentkezni, vagy még mindig nem? Mert azért szeretnénk ám hallani rólatok!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


BBJ: Apától tudok netezni, amíg a Hunyadiról át tudok menni a Vosztokra, ahol az iroda van. Ha már nem, vagy valami gond lenne, akkor majd Szilbee-nek üzenek, hogy mi a helyzet. :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok :)

Fanna! Mijezaképmán? :lol: Te vagyol? Deédi :D
Kishercegékről annyit tudok, hogy jól vannak :) Ezt is onnan, hogy a múlt héten összefutottunk a férjével. Jó lenne majd megint babás összeröffenést rendezni velük, az Emberek “szervezik” is a talit :mrgreen:

Judit, Gréti naon benne vana táncban :lol: Most, hogy élőben is láttalak...Leti tiszta anyja :D

Szilbee, ilyen széééép láncot mi is tudunk produkálni :D Van, amikor gyöngyöcskékkel is tarkítjuk :lol: Fajin ez a nyálcsorgatós kép :D

Kati, Kincső szép leányka! Olyan, mint egy miniDíva :)

Erika, ezt a felülősdit rendszeresen csinálom Annalucussal – nem előírás okán, hanem mert szereti :)
Wow, hát ne csodálkozz, ha Józsika még nem tartja ügyesen magát (legalábbis, ahogy az orvos elvárja :? ... sok esetben az sem mérvadó)... jól megtermett baba :D Ne aggódj, ahogy Szilbee is írta, az erőnléte előbb-utóbb utoléri a testsúlyát :)

Jaimee, deirigyellek :lol: Tervezgetés, vásárolgatás...hjajjj...deszépisvolt :)

Dorka, nagykerály eza szemügés kép :lol:

Eza vaklyuk mosmán engem is érdekel... nekem két kép jelent meg... Biztos hülyén fog hangzani, de nem viccnek szánnám... szal... 1. olyasmi, mint a zsákucca – kintről vezet befelé, vagy inkább 2. bányaomlás – bentről jön(ne) kifelé...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Jah! Niminek jobbulást! :( Mennek a gyógypuccok...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


.

.
Max Üdv!


Judit!
............iiiiiigen én volnék.......( ez a kép még kiskoromban készült ) :roll:
Köszönjük szép...megkaptuk! Majdnem ki is ..b..ta az ablakot!!! :mrgreen: ...remélem éjjelre hatni fog olyat küldtél!!!!!!!
Azt mondta a dr.néni ha romlik: az étvágya, hangulata, lázas lesz..akkor menjünk vissza, orrcseppet kapott...de hiába fújom azt is..csak szörcsög..... :cry: így ugye cumizni sem tud...azon túl hg levegőt sem kap:((((...na hátha

fanna3
 
 


Sziasztok!

Megvagyok, csak olvasó üzemmódban. Tanulgatok/nék.

A babók nagyon szépek!

Gyerekem extra hisztis hétvége óta... :cry:

Üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Oh, Judit! Ti mindjárt szülinapoztok! :lol:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


halihó!

Fanna: Niminek jobbulást!
a kórházban semmi rendellenesre nem hívták fel a figyelmünket, sem a kötött csípőre, sem erre a vaklyukra.

Na, ez úgy néz ki, hogy a fenéklyuk felett, ott, ahol a vágánya összeér, egy kisebb lyuk található, ami befelé mélyül. Azért lehetett volna vele gond, mert a béllel ha összeköttetésben lenne, akkor két helyről jönne a kaki. De szrencsére nincs erről gond. Már sajna nem tudok képet mutatni róla, mert teljesen behízta - narancsbőrösre. :)

Jaimee! ez nagyon gáz a mai egészségügyben! Télleg hihetetlen, hogy majd' 2 hónapra adnak időpontot! Nekem a szemészettel volt így, 28 hetesen bejelentkeztem, és a 36. hétre tudott volna időpontot adni, márpediga 34. hétig el kellett végezni a vizsgálatot. És tényleg maradt az, hogy az ember inkább fizet a magánredelésen.
Sosem gondoltam volna én sem, hogy szívzörejre antibogyót adnak!

BBj, remélem már jobb a lábad, és sikerült időpontot kapnod.

LÁnyok! Volt már valaki Abonyban ezen a koponya- és hasi Uh-n? Mert a mi dokink oda is küldött, "ha már ingyé van" alapon...
Kíváncsi lennék rá, mik a tapasztalatok!


Judit! Olyan jól elkapott képeitek vannak a nagylányról! A brékelősön kifeküdtem!!! :) :shock: :roll:
No menünk egyet soppingolni Bogárral!
Sziasztok!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Olga! Szabi a múlt héten volt tiszta dilipók, majd cask túl lesztek rajta! :roll:

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Fanna!
++++++++++++++++
meg még nem tudom, hogy ma este is segít, de érdemes felkeresni egy patikát! Baby loof a neve, ez a mellemre is mami kenőcs 3 hós kortól kenhető csak a hátára! Nagggyon-nagggyon jó! Nem dugul be a nózija, kellemes éjszakája lesz, legalábbis az nem zavarja. na, meg ha nem kaptatok antibigyót akkor nyomassál fel neki egy viburcol kúpot. homeos, és kisebb banális fertőzésre, esetleg fogzásos nyűgire van. hagy dolgozza ki a kis szervezete magától!(egy kis segítséggel)

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Olga!
Már én is belekezdtem! Még nagyon az elején vagyok, egy kicsit meg kellene nyomni, de nem nagyon megy a dolog.

judit!
Aha, úgy néz ki, hogy Leti az "én fajtám" Ha már Gréti kiköpött apja, akkor valaki!!!

Dorka!
nem, nem kértem még, nem mentem háziorvoshoz, de most már el kellene. Jövő héten visszamegyünk Letivel a sebészetre a haemangiómájával, sztem levétel lesz. Elég stressz lesz ez most nekem egy időre, úgyhogy valszeg magamat hanyagolom! :oops:

Ja, Fanna, nem hasonlítotok Nimivel! Mikori kép rólad? kb ennyi idős voltál, mint most Nimi?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Köszönöm szépen Judit!!! :)
Na ma már nem tudunk szerezni...de akkor holnap az az első. Nem kapott bogyót...de persze a hőemelkedése már elindult estére..meg a kajának is csak a felét ette meg. Mivel csak Germicid-C van itthon..(ez az első ilyenünk:(...) abból adtam egy kúpot.
De akkor miért nem mondják ezeket?? Ez ilyen inhalálós valami lehet nem? Na majdcsak tud szegénykém aludni!!!!!!!
plusz még a fogát is meg a derekát is kentem...meg szívattam, fújattam az orrát...Pirinyónak mennyi baja van most egyszerre....de vidám volt...most szunyál.

Hát csak kb-ra mondanám a képet...3-4 hós...ja az én fejem hosszú mint a tök..Nimié meg dinnye:)))))

fanna3
 
 


dorka: mi voltunk Emmával (és majd Pistivel is megyünk) ezen az abonyi ultrahangon, Dr Homoki Ildikó csinálja egy nagyon szimpatikus és rendes gyerekorvos. Egyedül a kutacs ultrahangot nem szerette Emma de csak azért mert le kellett fogni a fejét,hogy ne mocorogjon egyébként jól tűrte. Nálunk sajnos nem csak az "ingyen van" okból volt szükség erre, hanem mert a családban mindkét téren voltak gondok, így nem ártott/árt az elővigyázatosság. De egyébként is merem ajánlani, ártani nem árt a kicsinek , nektek pedig megnyugtató,hogy minden rendben van a picivel.

Kép

Kép

Kép
lizocska82
 
 


No hát, Ti aztán tudtok termelni. :shock:

Balwin!
Tényleg ... van gyöngyös nyálcsorgós képünk is. Majd teszek róla... Egyébként annyira vicces így két év után nézegeti a babás képeit Leventének!! NaOn jó szórakozás...

Fanna!
Niminek jobbulást!
Emléxem, hogy Levenet is tanyos lett 2 hónaposan... én meg ott bőgtem vele orrszívás közben. Nekünk alapvetően szerencsénk van, mert ha taknyos is, azért aludni mindig tud tőle.
A nagyon durva taknyos időszalban egyébként mi úgy csináljuk, hogy szívunk az orrából amíg jön a cucc, aztán befújjuk fektetve Sterimarral, maj egy 15-20 perc múlva megint szívjuk az orrát és csak utána fújjuk be orrspray-vel, hogy a nyálkahártyáig eljusson a cucc és levigye a duzzanatot.

Judit!
Jobbulást a lábadnak!! :(

Dorka!
Miért kell kutacs ultrahang?? Mi akarnak kizárni?
Kutacsultrahang egyébként a Hetényiben is van, de persze baromi sokat kell várni, mire az ember sorrakerül. :? :roll:
szilbee
 
 


Kép
szilbee
 
 


No megjöttem... Levente a bölcsiben :( , Ádám doglozik... :( Én bevásároltam Kép ... Hiányzik a kisMuki ...
12-re kell majd elmennem érte. :? :roll: De soká lesz még!!! Addig vasalok egy nagyot, hátha sikerül elterelnem a figyelmemet... :?
Kép
szilbee
 
 


sziasztok!

Szillbe!
Kislegény sír amikor ott hagyod a bölcsiben?

Hogy álltok hajhullással? Szoptatás alatt szedtek valamilyen vitamint?
Én vasat szedtem egy darabig, de a babónak is szorulást okozott, ezért abba hagytam Bérescseppet szedtem c-vitaminnal ,de elfogyott, majd megyek a gyszertárba venni valamit.

Nekem eléggé hullik. Gondolom a vitaminhiány miatt, ami a szopizás miatt van. Vagy nem?

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Erika!
Egyáltalán nem sír... leginkább ott toporog a játszószoba ajtajában, hogy mikor mehet már be. :lol: Csak nekem nehéz... de ő jól elvan.
szilbee
 
 


Szilbee: Az a lényeg, nem? Képzeld el, ha a földhöz verdesné magát hisztijében, mert ott kell maradnia... Reggelente meg traktorral kellene bevontatni a bölcsibe... :D :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Tényleg ez a fontos!
Biztos a szokásos hangulatváltozás van most nálam porondon... attól vagyok ilyen depi... no meg ettől a fura időjárástól. :?

Most apja intézett minden öltöztetős procedúrát... én csak felügyelni voltam ott... nem mintha kellet volna... Ugyesen csinál mindent, mármint Ádám.

Azért kíváncsi vagyok, mikor jön el az az időszak, hogy nem akar bölcsibe menni... Remélem soha, mert hajlamos vagyok neki azt mondani, hogy jó akkor ne menj... aztán nem tudom, hogy mennyire rontanám így a morálját, meg a bölcsihez való viszonyát... vagy lehet egyáltalán nem is rontanám... gőzöm sincs. :?:

Dorka!
Délután nem tudunk meglepni benneteket séta közben, mert anya ki akar menni nővérkémhez, aztán így ott töltjük a délutánt.
szilbee
 
 


Szilbee: Tök jó a karácsonyos tickered, legalább tudom, hol tartok. :D

Leszálltam arról a témáról, hogy van e ujja a babának, most ott tartok, hogy nem e nyúlszáj és farkastorok fenyegeti....Elvileg látszik az UH-n, nem? Jól elvagyok.....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Fanna! Mi a helyzet NImivel? Szürcsögés alábbhagyott?
Már annyiszor akartam írni, hogy apukád meg anyukám munkatársak ám! :)

Szilbee! Minket a háziorvosunk küldött el, a biztonság kedvéért UH_ra. állítólag ő minden 3 hós csecsemőjét elküldi, akár volt kórelőzmény a családban, akár nem.
Levente nagyon ügyes legény, ne szomorkodj! Olyan ügyesen neveltétek, hogy nincs komoly gonmd a beilleszkedésével, gondolj erre... Persze a hiányát ez sem pótolja, tudom.
Mi meg majd összefutunk egyszer...

Erika! Nálunk is az én hajammal van teli a lakás legeldugottabb zuga is, hullik rendesen. De ez normális a szüés után. Én a Gravidát szedem még most is, amit aterhesség alatt, de már nem minden nap.

Jaimee! Tök természetes, hogy az ember ilyenekre is gondol babavárás alatt, de az Uh sokmindent kiszűr!
Szabi is Réka lett volna, ha nem kistökinek születik! :)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Jaimee!
ne stresszeld már magad! Bár tudom, mondani könnyű. annak idején Grétivel nem gondoltam bele semmibe. Majdnem, hogy az utolsó héten vettünk mindent, a kiságyat Misi rakta össze, míg bent voltunk. Sem a szülésbe, sem semmibe nem gondoltam bele. Nem is mertem elolvasni semmit sem. Letivel, meg már úgyis tudtam mindent, meg belegondolni időm nem volt!

Szilbee!
ha nem elég a vasalnivaló küldök szívesen! Akad nálunk is éppen elég! :lol:
Hát, jó hogy Levente ilyen ügyesen veszi az akadályokat! Hát, nem tom már nekünk sincs 1 hónap, és Gréti nem lesz itthon. Már most letargiába esek, ha rágondolok! Annyit segít Letivel kapcsolatban, hogy nem is tudom hogyan lesz! Simán otthagyom őket együtt, nem csinál vele semmi rosszat, hanem motyognak, elvannak. Leti így borzasztóan hozzászokott ahhoz, hogy valaki mindig körülötte sürög, biztos visítani fog, ha kimegyek majd az ajtón!
Meg egyébként is, olyan jól elvoltunk itthon! :cry:
De már úgy várja az ovit!

Erika!
nekem is borzasztóan hullik a hajam! nem csinálok vele semmit sem, hullik, aztán majdcsak elfogy egyszer! :roll:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


BBJ: Igazad van, nem is olvasok már a neten semmit. Egészséges lesz és kész! :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee!
He-he... tényleg nem is kellett volna csinálnom karácsonyi tickert... elég lett volna csak a tiedet figyelni! :lol: :lol:

Ja a vasalás se terelte el a figyelmem. :roll: De most már nemsokára indulhatok is. (2-3 perc kocsival)

Judit!
Én is így voltam vele, már 2-3 hónappal a bölcsi előtt is. :? :(

No, menek öltözni... :D
szilbee
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?