Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzska!
:D igen :D nagyon fincsi a fű! Innét olvasgattam, ha érdekel, nézd meg... 8) palástfű, cickafark...
http://fogamzas.mindenkilapja.hu/

kata!
és nekem az Elevittől a 4 kiló egy hét alatt ugrott fel :lol: :lol: :lol: és sem vagyok a karcsúság mintaképe. 10 kiló van rajtam és ez nagyrészt a lombik óta ugrott fel. Azt hiszem nem fogom már leadni :( De ha ez az ára, akkor meg nem számit 8)

Wepe!
ez furi, hogy a nődokid nem csinálta meg. Anno nekem simán megcsinálta, csak az volt a kitétel, hogy apa katonáit kellett először megvizsgálni... :)
Az inszem meg nem fáj. Esetleg kellemetlen! :roll:

na nézem az Aspirin Protect-et....
dezsina
 
 


Dezsina,
hát lehet, hogy kórház ( déltepsi ) adottságait nem tartotta megfelelőnek, de akkor mondta volna meg :? és ne rám hivatkozzon.
Így aztán most az sem tudom, hogy hol szüljek, ha sikerül.
wepe
 
 


Ezt találtam hirtelen:
:D

Az Aspirin terhességi rátát növelő hatásáról

Az Aspirin hatóanyagát képező acetilszalicilsavat 1897-ben szintetizálták. A gyógyszer a napi rutin terápiában, mint gyulladásgátló, fájdalomcsillapító és lázcsökkentő szer alkalmazott. Az acetilszalicilsavnak a prosztaglandinok (a szervezet szinte valamennyi életfontos működésében szerepet játszó anyag) szintézisében játszott szerepének felfedezése után, a 70-es évek elején felismerték a véralvadásra gyakorolt hatását is. Így nem véletlen, hogy ettől a pillanattól kezdve előszeretettel alkalmazták (és alkalmazzák ma is) a szív- és keringési rendszer megbetegedéseinek kezelésében is.

A szülészeti hasznosíthatóságát régóta ismerjük: növeli az újszülött súlyát azokban az esetekben, amikor a magzat elmaradt fejlődése (un. méhen belüli retardáció) a lepény csökkent keringése következtében jön létre. Tudott dolog az is, hogy használata kimutathatóan csökkenti az ismétlődő vetélések gyakoriságát is.

Egy közelmúltban megjelent tanulmányban arról adnak hírt, hogy kis dózisú Aspirint a lombikbébi program során alkalmazták és azt találták, hogy közel kétszeresére növekedtek a teherbeesés esélyei az acetilszalicilsavval is kezelt csoportban. A fejfájás elleni gyógyszer azonnal komoly főtörést is okozott: vajon véletlen-e a hatás, milyen lépéseken keresztül képes segíteni a gyógyszer az embriók beágyazódásai arányát, hogyan képes csökkenteni a korai veszteséget?

Miután a keringésben betöltött jótékony szerepe közismert volt, erről az oldaláról volt kézenfekvő a kérdést megközelíteni. A petefészek gyógyszeres kezelése, a petefészek stimuláció számos tüsző (follikulus) érését segíti elő, ami a petefészken belül csak új erek létrejöttével valósulhat meg, magának a petefészek keringésének is jelentős mértékben fokozódni kell a többszörös tüszőérés optimális létrejöttéhez. Ezzel párhuzamosan a méhnyálkahártya is fejlődésnek indul, vastagszik, és alkalmassá válik a megtermékenyített petesejt, a préembrió befogadására. A kutatók megvizsgáltak az említett szervek vérellátását és megállapították, hogy az Aspirinnel kezelt csoportban fokozódott a méh, a méhnyálkahártya és a petefészek keringése. Mindez lehetővé tette, hogy a kezelések hatására több tüsző érjen meg, így szignifikásan több petesejtet szívhassanak le a follikulusok ultrahangvezérelt punkciója során. Az már logikusan következik az előbbiekből, hogy így több préembrió fejlődését lehetett megindítani, a visszaültetés előtt nagyobb volt a választási lehetőség, a létszámfeletti embriók mélyhűtve tárolásával és későbbi ciklusokban történő felhasználásával pedig az un. kumulatív terhességi rátát lehetett tovább javítani. Áramlásvizsgálatokkal azt is meg lehetett mérni, hogy a méhnyálkahártya alatt futó piciny artériák és vénák keringése is fokozódott, ami a megtermékenyített petesejtek beágyazódásának egyértelműen elősegíti.

A keringés fokozásán kívül számos, egyéb jótékony hatást is tulajdonítnak az Aspirinnek. A bevezetőben említett prosztaglandinok szintézisének gátlásán keresztül csökkenti a méhösszehúzódások számát, így az embrió-visszaültetések utáni kilökődések valószínűségét is csökkenti. Miután a prosztaglandinok a lokális gyulladásos reakció mediálásában is komoly szereppel bírnak, ennek meggátlása a beágyazódási rátát szignifikánsan növelheti.

Nem lenne okos dolog azonban azt hinnünk, hogy a válogatás nélküli Aspirin terápia minden meddő házaspár gyermekhez jutását megoldja, itt a panácea. Számos tanulmánynak kell még elkészülni, hogy a hatás minden részletét tisztázni lehessen. Azt mindenestre megállapíthatjuk, hogy autoimmun megbetegedésekkel szövődött meddőségekben, ismétlődő vetélésekkel terhelt gyermektelenségek esetén, illetve azon pároknál, ahol családi anamnézisként trombózissal szövődött megbetegedések fordulnak elő, a megfelelő ideig és dózisban alkalmazott acetilszalicilsav terápia jótékony hatású lehet a meddőség elleni kezelésben, a terhesség létrejöttében.
dezsina
 
 

 
 

Dezsina,
köszi :wink:
wepe
 
 


Sziasztok!

Rám is került egy jópár kiló az utóbbi több mint egy évben, amióta a babán dolgozunk. Az inszemek alatti stimuk az egyik oka nálam is, illetve az első inszem óta szedem a Gravidát. A kettő együtt olyan 5-6 kilót rámtett, ez még ezek szerint gyarapodhat a lombik stimu alatt.

És hát akkor a jó hír: a 21. napi vv eredménye kiváló lett, Sipos doktor szerint magas a progeszteron értéke. Kiváltottam a gyógyszert és a következő vv-ig adagolom majd magamnak. Este majd veszek egy jó nagy lélegzetet és már túl is leszek az első szurin.

Dezsina, érzed a gyógyfüvek valamilyen jótékony hatását, mondjuk esetleg a hőgörbéden? Én két-három hónappal ezelőtt ittam ezeket a teákat, de nagyon keservesen tudtam csak legyűrni. Népi gyógyászat ide vagy oda, borzasztó az ízük.

Wepe, az inszemtől ne félj, egyáltalán nem fájdalmas, kb. annyi, mint egy szakavatott kéz által csinált rákszűrés. Drukkolok, hogy minden OK legyen az inszemen. A Krio-ba miért kellett mennetek?

Kata, Zsuzsa, hajrá spontán!

Szép napot: L.
Vendég
 


Wepe!
bácsak már azon kéne gondolkodni, hogy hova mész szülni :!: :wink:
A dél-Pesti az melyik korház? ott a Forgácstól nem messze a Tesco háta mögött :roll: :?: Vagy az a Jahn Ferenc :?: :roll:

Ladiva!
:D örülök!!!! Szupi! akkor jöhet a szuri! 3 hét és babás leszel!!! :wink:
úgy képzeld el, hogy mindennélkül iszom a teákat... :lol: kb 6éven keresztül hőgörbéztem, aztán azt mondtam egy nap, hogy törjön le a kezem, ha megint méricskélek :lol: rámentek az idegeim. a hőgörbém mindig tökéletes volt. csak nem lettem terhes... Talán most a fűvek! :) De füveztem már egyszer a 2. beültinél, ahol egy picit elindult a terhesség. aztán meg nem. Valahogy most úgy érzem, hogy segíteni fog!
dezsina
 
 


Wepe!
és tetszik nagyon az elírásod a Dél-pesti korházra :lol: :lol: déltepsi :lol: nagyon nevettem, írtó muris :lol: :lol: :lol: :lol:
dezsina
 
 


Dezsina
Janh Ferenc=Déltepsi, a csúf neve :P
Szeritem is jók a füvek ( mármint a teák ), tessék csak használni :lol:
Ladiva, drukkolok a szurihoz :!: :!: Ezeket is pontosan kell beadni, mert ezt hallottam valahol... :?:
Krioba a donor kiválasztása miatt mentünk :cry:
Most megyünk haza, megpróbálok még otthonról is benézni.
wepe
 
 


Ladiva,
szuper! Akkor mostmár bökheted magad rendszeresen. Most mit kell szúrnod? Decapeptilt?

Dezsina,
rajtam sajnos jóval több van 10 kilónál :oops:

Wepe,
mi most várunk lombikra. Már elkezdhettük volna, de párom nem lesz itthon, amikor aktuális lett volna a leszívás, így csúszunk egy hónapot. Kb. 2 hét múlve megyek vv-re, ha jó az eredményem, akkor követem Ladivát. :lol:
Donor minek? Pároddal van valami gond?

i.kata
 
 


Szia Kata! Igen, Decapeptylt szúrok. Most itt pihen a munkahelyen a hűtőben, ezer rétegben becsomagolva, hogy senki ne sejtsem semmit. Csak ne felejtsem el hazavinni. A szurira azt mondta a Sipos doki, hogy mindegy, hogy mikor, de lehetőleg ugyanabban a napszakban legyen beszúrva mindegyik. Hajrá neked is két hét múlva! Még ezek szerint nektek is meglesz a lombik karácsony előtt.

Wepe, ez a donorválasztás dolog hogy működik? Egy adatbázisból a ti számotokra legmegfelelőbbet különböző kérdések alapján kiválasztják? És a kiválasztott anyagot majd ők szállítják a beültetésre, vagy erről is nektek kell gondoskodni?

L.
Vendég
 


Újra itt!

Sajnos, a páromat 2* is megműtötték, de nem találtak megfelő fejlettségű spermákat. :cry: Volt neki gyerekkorában/serdülő korában egy szívbetegsége, amire sok és "súlyos" gyógyszerket kellett szednie, és valószínűleg ez befolyásolta, hogy most ezzel kellett szembe néznünk. De a léyneg, hogy itt van, mert az orvosok már lemondtak róla.
A donor választás előtt még mondták, hogy mekkora "skálából" lehet választani; kinézet(itt egy csomó minden), vallás, vércsoport azonosság; aztán, amikor odakerültünk akkor majdnem ott hagytam őket. :evil:
Előzmény: mindketten szőkék kék szemmel bírnuk :D
És erre megkérdezték, hogy milyeneket hozzanak: barna haj+barna szem vagy barna haj+kék szem.
Én megmondtam, hogy akkor talán szőkét kék szemmel :twisted:
Félre ne essék: nincs semmi bajom a barna hajjal+szemmel, de azért nem hiszem, hogy nem lát + ezzel foglalkozik.
És a nagy választékuk 2-re csökkent. Illetve - bocsi - volt dán donor is, de arról 3 infót lehetett tudni, de szőke haj melett zöld szem.
Egyébként ők fogják szállítani, így vállalják a felelősséget.
wepe
 
 


iKata, lenne egy kérésem, hogy ott kell adni mintát ilyenkor vagy lehet vinni ? :oops: :oops: :oops:
Reméljük, hogy akkor hamarosan követed Ladivát :lol:
Dezsina, olvastam a füveket, jól hangzanak :) Te kevered ki magadnak :?: És a méhpempőről is jókat ír, tetszik, mert természetből való :)
Ladiva, akkor még nem adta be ? Hogy ment ?
Jaj, még erről akartam mondani, hogy nem is gondoltam volna, hogy mennyien járunk oda, amikor először mentem vv-re, akkor csodálkoztam el .....
Jó éjt Minenkinek :!:
wepe
 
 


Sziasztok!

Wepe, csak a Krioban voltatok informálódni a donorok kapcsán? Van még egy pár ilyen jellegű intézet. Egyébként milyen ára van a donornak? És akkor úgy fog működni, hogy szóltok nekik, hogy holnapra ekkor meg akkor legyenek ott, és akkor ott találkoztok? Biztos sikerülni fog, nagyon drukkolok nektek!

Tegnap este beszúrtam az első injekciót. Hát első ránézésre, mikor kibontottam a dobozt, kicsit megijedtem, hogy mekkora a fecskendő. Aztán a szúrás kétszeri nekifutásra sikerült. Először valahogy nagyon elbénáztam, elég bátortalanul ugrottam neki, ki is kellett húznom a tűt. Aztán másodjára sikerült. Nem is volt vészes, nem volt semmi gond. Viszont van egy kérdésem ezzel kapcsolatban. Dezsina 100%, hogy tudsz válaszolni rá. A tűt teljesen be kell szúrni, mondhatni ütközésig, vagy elegendő, ha a tű hegye benn van a bőr alatt? Én valahol a kettő közé saccoltam be, de éreztem, ha tovább szúrok, akkor az már fáj. Bocs lányok ezért a témáért.

Én az egyik ismerősömnek ajánlottam az intézetet, tegnap voltak az első konzultáción és nagyon elégedettek mindennel, amit tapasztaltak, nagyon sok bíztatást kaptak Tanárúrtól. Sajnos az időpontjuk elég távoli még, jövő március, de ők ezzel is elégedettek.

Én is mindig elcsodálkozom, hogy mennyi hozzánk hasonló pár van, akik vagy inszemre és beültire várnak. A Tanárúr mondta, hogy ez a szám csak nőni fog, mert a mai világban már lassan a férfiak 50-60%-ánál van valamilyen probléma.


L.
Vendég
 


Sziasztok !

Ladiva,
34000 ft-ba került szállítással, és nekünk is és az intézet is fog telefonálni adott napon.
Nem irigyellek a szurik miatt :o
Köszi a drukkot :)
wepe
 
 


Sziasztok !

Ladiva,
34000 ft-ba került szállítással, és nekünk is és az intézet is fog telefonálni adott napon.
Nem irigyellek a szurik miatt :o
Köszi a drukkot :)
wepe
 
 


Ladiva!
értem már miért kérdezted!
TÖVIG!!!
drukkok :wink:
és nem fáj ha tövig nyomod. Pont ez a lényeg, hogy csak az eleje fáj, amig átdöföd a bőrt... :D Nagylendület és nem szabad lassan szúrni, mert az kínzás! határozottan :D

Wepe!
igen, saját magam fűvezek :D most fellángoltam. Igazából semmibensemhiszek tipus vagyok, de vannak fellángolásaim. remélem kitart januárig, amikor is megyek a beültire... :roll: 8) A méhpempőt is szedtem és most fogok valami vitamint is. Legalábbis ezen töröm a buksimat! :)
Nagyon drukkolok!!!! :!: :!: :!:

Kata!
hát, a súlyhoz nem lehet hozzászólni. Küzdeni lehet ellene és tönkretenni az életünk azzal, hogy szenvedünk a fogyókúrától, vagy beletörödni és azért szenvedni... Az lenne a legjobb, ha az ember lánya el tudná fogadni, hogy olyan amilyen :D :D :D hisz nem kell úgy kinéznünk mint egy címlaplánynak :lol: :lol: :lol:
dezsina
 
 


Dezsina,
jó a szuri leírásod :)
Köszi Neked is drukkot :!:
Én is hasonló tipus vagyok, de most egyedül azért szedem végig a vitamint, hogy nehogy ezen csúszon el a dolog, ami az ember életében a legfontosabb :lol: :!:
Reménykedem, hogy nem későn kezdtem el a vitamonokat ( tegnap ) :roll: Mondjuk jövő hétfőn ( 11. nap ) UH, gondolom 14. nap körül csinálják :shock: Szerintetek :?:
Fogyókúra, hát én sem tudtam világ életemben, aztán karira kaptam egy könyvet, és januártól neki álltam, sikerült is augusztus elejéig 6,5 kg leadni - szenvedés nélkül, csak a nyaralás óta visszajött 1,5 :(. Abban reménykedem, hogyha egyszer sikerült ..... talán legközelebb is :roll:
wepe
 
 


Wepe!
:D tudod, amikor már évekig szeded, tudod, hogy nem azon múlik. De most úgy érzem, hogy hátha segít. Állítólag fejben dől el minden... :lol:
nem kezdted el későn a vitamint, mert Sipi mindig akkor említi a vitamint, amikor megvolt a beülti... Tehát elméletileg az inszem napján említeni fogja :P
és micsoda csoda módszerrel sikerült lefogynod? :roll: :?:
dezsina
 
 


Dezsina, most azért megnyugtattál a vitaminnal kapcsolatban :D :!:
A Béres Alexandra súlykontrollos könyvét kaptam meg, és ebből néztem ki mindent, az első 9-10 napban nagyon szigorúan be tartottam, utána is figyeltem rá rendesen. Folyamatosan rájöttem, hogy mi a jó/jobb, ami segít, és nem csináltam semmi tornát, mozgást, néha eliptikus trénereztem.
Én csak ajánlani tudom :!: A honlapjáról rengeteg étel elkészítést szedtem le, változatosan tudtam enni.
Ami fontos, hogy 5* étkezés, hogy sose legyen éhes az ember.
http://bookline.hu/control/producthome?id=56755&type=22
wepe
 
 


Wepe,
mi viszonylag közel (XI.) lakunk és odaérünk negyed óra altt korán reggel, így mindig itthonról vittük. Csak az zavar engem olyankor, hogy van, hogy még ott is fél órát kell várni, mire odaadhatom és szerintem csak akkor viszik fel kezelni a mintákat, ha megjött az összes inszemes.

Ladiva,
ma már biztos tövig nyomtad :wink:

i.kata
 
 


Kata, Wepe!
mi mindig visszük az anyagot a lombikra! Fél óra az út hajnalban a XVI. ker-ből megyünk!
az inszemnél, pedig már 1000* láttam, hogy jöttek lányok anyaggal és bekopogtak és átvették. Onnantól már sinen vagy, mert vagy Ibolya, vagy Zsusza felviszi a biológuslánynak, vagy az jön le érte. Amúgy nem lesz bajuk. A SOTE II-n amikor inszemeztünk (oda nem lehetett vinni) még egy órát vártunk, mire megkaptam a "beöntés"-t :D

Wepe!
köszi, megnézem az oldalt! :wink:

Ladiva!
helyzetjelentés? :?: :D Vettél a patikában olyan sprayt? :?:
dezsina
 
 


Sziasztok!

Igen, vettem olyan spray-t, jó ötlet volt, köszi Dezsina, hogy javasoltad. És tegnap nagyon ügyes voltam. Bátran egy mozdulattal beadtam a szurit tövig minden probléma nélkül. Reggel megnéztem, nem lilult be, úgyhogy fejlődik a technikám. Most már ez is menni fog.

A lombikra valószínűleg mi is vinni fogjuk az anyagot, kb. 20-25 perc alatt ott vagyunk a XVIII. ker-ből. De azért majd még megérdeklődöm tőlük, hogy ők mit javasolnak, illetve lehet-e ott helyben, hogy "friss" legyen.


L.
Vendég
 


Ladiva!
ők nem fogják eröltetni, hogy ott adjátok le. Csak akkor, ha nem értek be 40 percen belül...
Általában 1/2 7-re kell reggel bemenni és akkor még üres a város. szerintem még kellemesebb is otthon, hisz tényleg nem kell azon idegeskedni, hogy nagy a forgalom...
Örülök, hogy sikerült a szuri. :D nekem csak akkor lilul be, ha valamit elcseszek :lol:
dezsina
 
 


Sziasztok!

Köszi a válaszokat Mindenkinek :) Mi régen ( egy éve ) ott laktunk 5 percre (XX.ker.), de most sem rosszabb a helyzet, mert most is kb. csak 10, nagyon max. 15 perc (XXI.ker.)
A TB-nél még nem jelentettem át magam, és múltkor néztem, hogy honnan vették a régi lakcímemet..... de azóta sem javítattam ki náluk.... :shock:
Szerintetek inszemnél is magamnak kell beadni azt az 1 tüszőrepesztőt :?: :o :o :o :o
wepe
 
 


Wepe!
NEkem sikerült találnom egy tündéri nődokit, akinél majd lehet szülni is. Magánrendelése van Csepelen és a SOTE II-n szülész. csak ott nincs neki rendelője. de ha érdekel, akkor megadhaton a nevét és elérhetőségét.

Dezsina!
A méhpempő mire jó?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok,

Zsuzska, megadhatod, aztán majd meglátjuk :) Egyébként hol találtad :?:
További szép hévégét mindenkinek :!: :lol:
wepe
 
 


Wepe!
Barátnőmék ajánlották. Ők is a Forgácsba járnak és mellette ehhez a dokihoz is. Rustyák Mihálynak hívják egyébként.
Tényleg nagyon szimpatikus :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
8000Ft egy találkozó. Ebben benne van a rákszűrés, adatfelvétel, uhu (mondjuk csak hasi van neki, hüvelyi nincs sajnos). És tényleg bármikor lehet hívni.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Wepe!
a tüszőrepiszurit szerintem nővér adja be, mert az a popsiban megy, és azt elvileg nekünk nem szabad :) Én az ügyeletre mentem le mindig, mert este 7kor kellett beadatni. majd megmondják Neked pontosan, hogy mikor kell beadatni :D

Zsuzska!
A méhpempő a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejfölszerű, savanykás, kissé szúrós illatú anyag, mely állás közben megsárgul, és hamar elveszíti bioaktív hatását. Minden olyan létfontosságú vitamin, ásványi anyag, aminosav és enzim megtalálható benne, mint a mézben és a virágporban. A méhpempő segíthet, magas hormontartalma miatt.

-fokozza a termékenységet, késlelteti a klimaxot
-élettartam növelő
-csökkenti a szellemi és fizikai kimerültséget, erősíti az idegrendszert
-vérnyomás szabályozó, szív- és érrendszeri problémákra kiváló
-hatásos emésztési és anyagcsere zavarok,
-immungyengeség, vérszegénység, alultápláltság,
-asztma és
-bőrbetegségek esetén
:D
dezsina
 
 


Sziasztok!

Én az utóbbi néhány alkalommal Otrivelle tüszőrepit kaptam és azt magamnak kell beadni hasba. Egy kicsit drágább volt azt hiszem, mint amit a popsi izomba kell adni, de egyszerűbb volt, hogy nem kellett mindig keríteni valakit, hogy beadja.

Én is ettem egy darabig a méhpempőt, de az origi méhpempőt. A körúton van egy méhészeti boltm ott lehet kapni és egy pici 2 havi adag 4000Ft volt. De lehet kapni cseppekben is és állítólag az is nagyon hatásos.

Ladiva,
hogy mennek a szurizások?

i.kata
 
 


Sziasztok,

hát jobb lenne, ha nekem valaki be adná, mert én béna vagyok ilyenben :roll:
Nem is tudtam, hogy ennyi mindenre jó a méhpempő, most a sampon+balzsamom is ilyen :D
Lehet, hogy én is megnézem a cseppes változatát.
Holnap megyek UH-ra :) 10 óra körül érdemes menni :?:
wepe
 
 


Dezsina!
Köszi a méhpempőről az összefoglalót.... ezek után igencsak megfordult az én fejemben is, hogy veszek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KAta!
És milyen a hasba szuri??? NEm fáj????

Wepe!
Várunk nagyon az uhus eredménnyel !!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Wepe!
jó ötlet a 10 óra... valamennyivel kevesebben vannak, de akkor is vannak... :)

Zsuzska!
szivesen :D én a kapszulát részesítem előnyben :)

Kata!
Én nem is ismerem azt a hasbaszúros tüszőrepit :roll: Még sosem mondták... :roll: Mindig csak popsisat kaptam :?

Ladiva!
mizu??? :)
dezsina
 
 


Sziasztok,

UH: 18 és 27 mm-es peték.
Ma kapom fenékbe a szurit, és szerdán csinálják :)
Úgy felgyorsultak az eredmények, hogy el sem hiszem, hogy idáig eljutottunk :shock:

Ti is írjatok, hogy Veletek mi történt/történik :!:
wepe
 
 


akartam írni eredmények helyett, hogy események
wepe
 
 


Zsuzska,
nem vészes szerintem a hasba szuri. Én eleve mindig merionalt kaptam, így azt is böknöm kellett. A hónap eleji 5 szuri után az az 1 tüszőrepi már semmiség. És az tük jó, mert már fecskendőben van, nem kell kotyvasztani.

Wepe,
nagyon szép eredmény! Hajrá szerdai inszem! :lol:

i.kata
 
 


Wepe!
ez igazán klassz, hátha beérik a kis ketteske is :lol: és akkor Wepének ikrei lesznek :lol: :lol:
dezsina
 
 


Sziasztok!

Én most szomorú vagyok. Volt egy nagyon szép hőgörbém, 7 napig 37 fölötti egyenletes hőmérséklettel, már azt hittem, hogy reménykedhetek, de sajnos elkezdett esni a hőm és szerintem egy-két nap és jön piroska. De azért izgatott is vagyok, mert ez azt jelenti, hogy lassan közelítek a célhoz. A szurikkal jól haladok, nincs velük problémám, egyáltalán nem vészes.

Wepe, gratulálok, nagyon szép tüszőid vannak, nagyon drukkolok szerdára! Majd írd meg, hogy hogy ment!

L.
Vendég
 


Köszönöm a drukkokat!
Házi orvosnál kidühöngtem magam, mindenki pofátlanul bement a növérkéhez gyógyszeriratás ürüggyel, aztán az orvosnál kötöttek ki... olyan ideges lettem, hogy csak na; nem engedtem azt sem, hogy a növérke adja be a szurit, és még nem is köszönt a végén :twisted: :twisted:
Ladiva, ne legyél szomórú :!: Bizakodni kell, és remélni :D :D :D
Dezsina, jó lenne ha ikrek lennének, még nincs a családban :) de nagyon örülnék az egykének is :) :)
wepe
 
 


Ladiva!
micsoda :?: :shock: :roll: szomorkodni a babásodás elötti hetekben :?: :!: igumburgum :!: :!: :!: Közel két hét múlva terhes leszel :!: :P nem ér szomorkodni! :wink: szurkáld csak magad, és meglásd meg lesz a várva várt eredmény :D

Wepe!
apszolút megértem... :evil: nem semmi, amit emberek megengednek maguknak :evil: De ne izgasd fel magad túlságosan!
Ikrek? :roll: :!: Oké, legyen! akkor hajrá ketteske!!! Mikor lesz a kövi UH?
dezsina
 
 


Dezsina,
nem tudom mikor lesz a következő UH, szerintem, holnap elmondják.
Az normális, ha kicsit fáj a tegnapi szuri helye :?: :shock:
wepe
 
 


Már nem szomorkodom :) Csak egy napig tartott. Amúgy van egy újabb kérdésem. Dezsina, előforul, hogy a mensi késik a stimuláció alatt? Nekem már meg kellett volna jönnie. Jele nincs, hogy babás lennék: nem fáj, szúr, feszül semmim (+ a hőm is leesett). Nem tesztelek még, mert nem látom értelmét, de ha tovább késik, akkor majd rászánom magam. Mindenesetre arra gondoltam, hogy lehet, hogy az injekciótól van. Szerinted?

Wepe, gondolok rád szerdán! Szerintem normális, ha érzékenyebb a szuri helye, attól függ, hogy mennyire jól "találtak el". Ettől nem lesz kevésbé sikeres az inszemed.
Vendég
 


Wepe!
hát persze, hogy fájhat a helye :D :!: ahogy Ladiva is mondta, attól függ, hogy hova és hogyan találják el... :)

Ladiva!
nekem 30 napra jött meg általában a stimuk kezdetekor. amúgy 28 napos vagyok. De ne aggódj, ha pár napot késik... megjön az :wink: nem tudok arról, hogy a szuritól késne :roll:
amúgy, a szurik hogy mennek?
dezsina
 
 


Wepe!
Holnapra nagy nagy kalappal és drukk ezerrel!!!!!!

LAvidia!
NE keseredj el nagyon!!!!! Amíg nincs piroska, addig van remény :wink: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ladiva,
nyugi, 1 hónap múlva már a terhes vonalzód után fogjuk csorgatni a nyálunkat :wink:

Wepe,
egy óriási kalappal holnapra!
++++++++++++++++++++++++++

Én amúgy nem értem: ha már elkezdtem a decát és mégis összejött abban a hónapban babásan, akkor a deca nem árthat a babánk?

i.kata
 
 


Sziasztok!

Kata!
én úgy tudom, hogy nem árthat, mert nem oda hat, hanem az agyalapi mirigyre, hogy ne induljon be a petetermelésed...

Ladiva!
:D szurik?

Wepe!
mesélj mi lett ma!

Zsuzska!
nálad? egyhangúan telnek a napok?
dezsina
 
 


Sziasztok!

Kicsit késve, de ma megjött. Csak két napot késett. Én tudtam, hogy nem leszek babás, nem volt semmi jele, csak azért izgultam, hogy jöjjön meg pontosan, hogy elég legyen az injekció. Szóval pénteken megyek a 3. napi vv-re, aztán utána meglátjuk. Remélem, hogy a jövő heti munkaszüneti nap nem fog bezavarni az UH terén. Nem tudjátok véletlenül, hogy az intézet csak csütörtökön nem dolgozik, vagy pénteken sem? És mi van azokkal, akiknek akkor lenne a beültetés vagy punkció?

Wepe mesélj! Mi volt ma???!!! Drukkoltam ám!!

Zsuzsa, Dezsina, nálatok mi a helyzet?

L.
Vendég
 


Ladiva!
szombaton is van beülti (kétszer voltam szombaton)! ne aggódj! úgy alakítják, hogy arra napra essen, hogy jó legyen!!! nem fog bekavarni semmi! a jövő hétre pedig kérdezz szépen rá! Egyszer nekem is bekavart a márc. 15. de nem nagyon. szóval rákérdezni!!!
nálam semmi :) várom, hogy ne jöjjön meg... :D
dezsina
 
 


Sziasztok,

Ladiva, sajnálom, hogy nem jött össze, de akkor nagyon szorítok a következőre :!: :!: :!:
Szeritem, vannak csüt.+pénteken, csak annyi, hogy csütörtökön délután már nincs a tanárúrnak rendelése, mert áttették szerdára, ill. pénteken délután meg siet mindenki haza. De mondjuk a mostani ledolgozásos móka, hogy lesz azt nem tudom.
Dezsina, drukkokat küldök, hogy ne jöjjön meg :lol:
Hányadik napon jársz ?

Szóval, minden rendben volt, nagyon ideges voltam, de azt látták is :oops: Nem féltem, csak még soha nem voltam terhes, + a helyzet....
Fájni, nem fájt, csak eleve valahogy éreztem már reggel óta a hasamat,amit azóta is, de nem nevezném fájdalomnak, csak van.
( eléggé hipohonder is vagyok - sajnos )
14 nap múlva kell tesztet csinálni, majd utána rá 2 napra, és közben dufasztont ( nem jól írtam, de nem baj ) szedni 2*2.
A héten még biztos itthon vagyok, aztán meglátom...
Poén volt: lejött egy biológus ( azt hiszem az volt ) két hatalmas nagy késsel az emeletről, összenéztünk egy lánnyal- nevettünk, arra gondol az ember, hogy most jött egy műtétről :D


Többiek, Veletekmi újság ?
Ja, még egy milyen tesztet szoktatok használni, Sipos doktor a cseppentős csikosat javasolta, tud valaki nevet mondani ? Előre is köszi !
wepe
 
 


Wepe!
Akkor minden rendben!!! :wink:
nagyon drukkolok! irtó nehéz lesz ez a két hét, mire tesztelhetsz!!! :D
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
A legérzékenyebb amit a gyógyszertárban lehet kapni, az a Qupido. 10-es érzékenységű. elég drága 1000 Ft. körüli. De a Gabriel azt hiszem 20-as.. és olyan 6-700 körül van. Annak már látszani kell bőven a 14. napon! Az elég megbízható! és az cseppentős... a rápisilősek drágábbak egy picivel, de ez sem igaz mindegyikre. nekem a Qupido és a Gabriel is mutatott +-et! :wink:
Olvastam a banánturmixot tejjel, hogy az jó, meg túró, husi, gyümi!
megagigadrukkok :D

ja, és a 22. napon vagyok...
dezsina
 
 


Láthattam volna, hogy hanyadik napon vagy, csak nem nyitottam ki a szemem :oops:
Köszi a tanácsokat a tesztről, és Neked is mennek a drukkok 1000-rel :lol: :!: :!: :!:
Remélem, mindegyikünk, aki itt szokott lenni bebabásodik minnél hamaraBBBBAAAAABBBBBAAAAAn :D :D :D
wepe
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: