Új privát üzeneted érkezett!

Szép estét!

Ildi! Sajnos még kell járnunk Kép, mert még mindig nem oké, de azt mondta a doki, ne aggódjak, mert hogy ha egy kicsit nagyobb lesz (pár éves), akkor gyógyszeres kezeléssel, vagy műtéttel helyre hozzák. Gondolhatod, hogy mennyire megnyugtatott! Addig marad a rendszeres kontroll! Kép Szerencsére nem tiltott meg semmit, ugyanúgy mozoghat, futhat, rosszalkodhat...
Állítólag nagyon sok ilyen baba van!

A Mikulás nálunk csendben zajlott, lányom nem igen komálja szegényt!

Szilvi! De jó, hogy előkerültél! Kép

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!Szilvi:megkaptad?Mert mostanában nem mindenkihez megy át az e-mail-em.Kép/Addig is egy kis ízelítő/Kép

petergabi
 
 


Sziasztok!
Gabi!
Igen, megkaptam. Köszönjük!!!!
Szép napot!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 

 
 

hahóóóóóóóó! Sehol senki????

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok,

Szilvi,
Én vagyok, mindig olvasom, vagyis olvasnám az oldalt, ha lenne rajta mit olvasni. A helyzet az, h. mivel nem ír senki, így én sem, mivel magammal nem beszélgetek. A minap már azon gondolkoztam, hogy írok egy elköszönő levelet, aztán arra jutottam, hogy várok még pár napot. Te is, Kata is, Réka, Rahel és a többiek is elvesztek, Gabi is máshová ír, vagyis szerintem Gabi írna ide is, de úgy van vele mint én.

Gabi,
Ugye?
Boldog névnapot!!!
és nagyon köszi a karácsonyi keretes képet! Olyan szuper látni a sok babust.

Hol tartotok a karácsonyi készülődéssel? Ma döbbentem rá, hogy már csak 1 hétvége van karácsonyig, nemtom hol éltem, de azt hittem kettő. Kicsit el vagyok csúszva. Lényeg, h. a gyerekeknek megvan minden! Kép
ilduska
 
 


Sziasztok!Ildus:UGYE!KépKöszönöm a köszöntést.Sajnos minket is utolért a nátha.Szegény Dorkám egész éjjel fel-fel sírt,csak nem tudtam még eldönteni,hogy a "szokásos"fogzás v.más.De reggelre tiszta nátha lett,egyfolytában könnyezik is.Úgy útálom ha a gyerekek betegekKép,inkább magamra vállalnám.De gondolom ezzel az anyák többsége így van.A karácsonyi készülődés nálunk is csak félig-meddig van meg,azért itt egonban jóval körülményesebb a vásárlás,mint pesten.Sajnos a férjemre kell hagyatkoznom,hogy neki mikor van ideje.De már nagyon várjuk,most már izgi lesz a csöppnek is,nem úgy,mint a tavaly.Amúgy tényleg hol vannak a többiek??????

petergabi
 
 


Gabi,
Na ugye-ugye! Kép
Ne is mondd, nálunk is mindkét gyerek tiszta nátha. A nagyobb már ügyi, egyedül fújja, de a kicsinek állandóan szívni kell, azt meg nem szívleli.
Pesten merre laktatok?
Holnap feljösz a játszira a szopis csoportba?

Ki jön még?
ilduska
 
 


Ildus:nem hiszem,hogy mi kimozdulunk mostanában itthonról.Biztos jót tesz pár nap a melegben.Különben is ebben a csúnya időben nincs is kedvem kimozdulni.Pesten zuglóban laktunk,csak sajna kinőttük a lakást,pedig imádtunk ott élni.Kicsi társasház,szép nagy kerttel.Aztán mivel arra nem lett volna pénzünk,hogy ott vegyünk egy nagyobb lakást,maradt vidék.Igazából nem is bánjuk,ráadásul a férjemet itt munka várta.

petergabi
 
 


Gabi,
Aha, én is, ha megyek akkor egyedül, be kell mennem a munkahelyemre és azt gondoltam arra kanyarodok.
De jó, mekkora volt a lakásotok?
Orsóka hogy viselte a suli és lakás váltását? Gondolom az összes barátnője Pesten maradt. Most hányadikos?
ilduska
 
 


A pesti lakás 32nm-es volt,másfél szoba.Olyan érdekes,hogy Orsimtól féltünk a legjobban,mert hallani sem akart sokáig a költözésről.De az osztályba szinte azonnal beileszkedett,mindenki vele akart barátkozni.A pesti csajsziKépMa már inkább az a gond,hogy folyton menne a haverokkal.Szerintem az volt az egyik szerencsénk,hogy mivel a felsőt kezdte,a régi sulijából is sokan iskolát váltottak és ezért beletörödött,hogy úgy sem a lesz már a régi osztályuk.Szóval hála istennek nagyon könnyen ment.Na persze pár év múlva biztos téma lesz ez újra,amikor menne szórakozni,"plázázni",stb.De ezen majd akkor agybajoskodok.Kép

petergabi
 
 


Sziasztok!
Gabi!
Ez tényleg érdekes, hogy akitől a legjobban tart az ember, az viseli könnyebben. Melyik suliba jár?
Ildus!
Mi sajna nem megyünk. Egyik barátnőmékkel randizunk. De ha őket rá tudom beszélni...
Szép estét!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!Szilvi:a József Attilát ajálották az itteni ismerősök,mondván,hogy az az egyik legerősebb suli.Idáig beváltKép,csak szegénykém az utazást nagyon utálja.KépPesten egy saroknyira volt csak a suli,itt meg buszozhat,de hát késöbb Dömös még messzebb lesz.Szóval szoknija kell.

petergabi
 
 


Sziasztok csajok!

De jó, hogy lassan mindenki előkerül! Kép
Én nagyon el vagyok havazva ebben a karácsonyi készülődésben!

Ildus! Teljesen rákaptam erre a wiwre, nem is gondoltam volna, hogy ez ilyen érdekes!

Lenne egy kérdésem felétek: Nálatok milyen fát hoz majd a Jézuska?
Sajnos a távfűtéses negyedik emeletet nem mindegyik kedveli, így teljesen tanácstalan vagyok. Szeretnék idén hosszú tüskéset, csak nem tudom, az bírná-e a hőséget és, hogy lehet-e azt is szépen díszíteni. Van valakinek tapasztalata e téren?

Amúgy milyen volt a szopiscsoport? Tavasztól én is szeretnék járni, mert most még egy kicsit macerás lenne, mert kicsi fiam még van, hogy délelőtt bealszik.

További szép hóeséses éjszakát!

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!
Kata!
Nekünk tavaly normann volt, idén ezüst lesz. Vizes a talpunk, így sokáig kibírja. De a nagynénémék 1 időben mindig hosszúlevelűt vettek. Csak nagyon ritka köztük a formás. De ők mindig találtak...
Szép estét!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Szilvi!

Nekünk 2 éve ezüst volt, de 2 nap után leszedtük, mert elég szépen hullott, ahhoz képest, hogy elvileg ezek is bírják a meleget.
Tavaly douglas-t vettünk, ami jobban bírta egy fokkal, idén hosszút szeretnék, mert egyrészt tetszik, másrészt talán tartósabb. De azért köszi! amúgy nálatok is 30 fok van?

Másvalaki? Vélemény?

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!Kata:mi a normannra esküszünkKépNem hullik,szép a színe és az illata.A hosszúlevlűvel az a baj,hogy szerintem annak nincs fenyő illata.Kép

petergabi
 
 


Kata! Nálunk csak 29,5 ;)
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!

Én voltam tegnap a szopis csoportban, klassz volt, bár szerintem csak a végére értem oda. Iboly hozott egy érdekes kiadványt, ami ezentúl a csoporté és körbe járhat a csajok közt, most nálam van. Arról szól, hogy hogyan kenik meg a dokikat és védőnőket a tápszergyártók.
Na, megyek át a másik egomi topicra. Viszlát!
Zsuzsi

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Csajok, beszéljük már meg, hogy egy topikon maradunk, tök felesleges a két egomi, amikor úgyis ugyanazok írnak mindkettőre.
Mondjuk maradjunk ezen, hiszen ez a régebbi (meg pl itt van a szülsétröténetem is, úgyhogy nosztalgiából is Kép )
Zsuzsi
jamina
 
 


Derült napot!

Szilvi! De jó nektek! Kép

Gabi! Azt hiszem, igazad van! Szerintem maradunk a rövidnél, és hát a normannt még nem próbáltuk, így hát itt az ideje!

Jamina! Részemről rendben!

Ha valaki látja Hóanyót, szóljon, hogy intézkedjen, mert 9 nap múlva Karácsony! Kép

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata:a normann-nál még az jó,hogy szép zöld az egyik oldala,de a másik ezüstös.Mi nagyon szeretjük és NEM HULLIK!Kép

petergabi
 
 


ok. akkor én is átszokom ide, pedig az otthonszülésem a másik topicon van, sebaj van másik, az egomi szülésemet majd ide beírom. jó készülődést!!!
Zs.

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Sziasztok,

Naaa, ha egész nap itt lógok, nem ír senki, ma meg miután megjártam Pestet és Budát, idenézek és látom, h. a topic feléledt. De jóóó Kép

Kata,
Normann! Tavaly ilyenünk volt és nagyos sokáig bírta víz nélküli talpban. Jó az illata és szép is! Ma láttam a Mindszenty iskola udvarára kiírva, hogy normann fenyő, de nem tudom milyenek lehetnek. Lehet, h. holnap megnézem.
Dorogon vannak állítólag szépek olcsón, dehát onnan be is kell hozni. Mi pedig plafonig érőt szeretünk.

Jamina,
Tök jó, h. felvetetted ezt a topicos dolgot! Szerintem is jó ez.

Gabi,
Gyógyulgattok? Van pár homeós bogyesz náthára. Ha megírod pontosan h. mi a panasz Dr.Ilduska Kép kinézi a könyvből, h. melyik jó rá. Persze a dokitok a legmegbízhatóbb forrás. De most örülök, mert van egy jó leírásom ezekről.

Zsu,
Nem voltam tegnap, pedig akartam, de elhúztam az időt. Majd legközelebb. Írnak a könyvben valamit arról is, hogy melyik tápszer a legjobb? Alávetették valamilyen összehasonlító vizsgálatnak a tápszereket?

I.
ilduska
 
 


Sziasztok!
Én nagyrészt csak ide szoktam jönni, csak néha nézek át a másikra, ha itt nagy a pangás.
A normann fenyő nekünk is nagyon tetszett, de mostanában 1 vagyont kérnek érte. Ti hol veszitek a fát? Nekünk még nincs meg...
Szopis csoportba én is készültem, de sajna Dorka kint letáborozott a másodunokatesójával, Szabolccsal. Így csak a legvégén jutottunk be. Legközelebb valami cselt kell kieszelnem, hogy bejussunk. :-))
A tápis vesztegetésről meg annyit, hogy szerintem ez csak 1 riogatás. Vagy a mi dokinkat nem találták meg :-)) Mert annak ellenére, hogy a kórházból úgy jöttünk ki, hogy tápit javasoltak kiegészítésnek (Dorka az 5. napon 130 ml-t evett volna, ha lett volna annyi tejem). Szóval a mi dokink csak 1 hét múlva volt hajlandó napirendre tűzni a tápi-kérdést, amikorra látszott, hogy estére végképp kevés a tejcsi.
Szép estét Mindenkinek!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!Dr.Ildus:köszi,de már kifelé megyünk/kop-kop/belőle!Csak C-vitamint kapott és a Votiv által javasolt BABYLUUF-ot.KépDe modjuk rosszaságra nincs valami csodaszer?KépRáadásul napok óta becsíődött valami a derakamba és alig bírok hajolgatniKép

petergabi
 
 


Sziasztok!
Gabi!
Jaj, remélem mihamarabb meggyógyultok! A derekadban idegbecsípődésed van? Cobralgin krémet póbáltad?
Ildus!
Dorogon hol lehet normann fenyőt olcsón kapni? Nálunk nem probléma a szállítás, mert Apa kisteherautóval jár. És Dorogon dolgozik nagyrészt.
Szép napot!
Szilvi
Ui: Hallottátok, hogy jó esélyünk van fehér karácsonyra? Kép De jó lenne...

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok,

Gabi,
Rosszaságra, hisztire: öööö asszem még nem találták fel a csodaszert....
Ajjajj, a derekadnak jobbulást! Flector tapasz??? v. inkább a férjed maszírozása... Kép Mondd neki, hogy a doktor előírt napi 1 óra hát és derékmasszázst! Kép

Szilvi,
Dorogon a Sportcsarnoknál lehet kapni a fenyőket. Aszonta az egyik ismerős, h. bizonyos mérter felett mindegyik fenyő 6ezer. Itt a piacon ugyanakkorát 15-ért kínáltak neki. (3 méterest vett)
Ebéd után kimegyek a Mindszentyhez, megnézem ott mi a helyzet, aztán megírom.
ilduska
 
 


Halihó!

Dorogon a Taxusban van ingyenes házhozszállítás, sőt még őrzik is karácsonyig. Sajnos ott nem tudom mennyibe kerülnek, de a Tescónál a normann 1,80 méterig 5000 Ft, a fölött azt hiszem 8000, de ez nem biztos.
Holnap szerintem megyünk fenyőkörútra, majd beszámolok! Csak az eső ne essen!

Ja és már csak 8 nap! Kép

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!
Amíg én itt kérdezősködtem, addig a párom már meg is vette afát. Azt mondja, a sportcsarnoknál 2 m felett 5000 ft, de nehéz már szép fát találni. Neki szerencsére sikerült! Kép
Mindenkinek szép napot!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Voltam a Mindszentynél, hááááátt, 4000 Ft/méter a sűrűbb és 3000 a ritkább. Azt mondták, hogy frissen vágott normann mindegyik. Voltak nagyon szép, formás fák kb. 1-2 méteresek. Én viszont nem vettem, mert a nagyobbak úgy néztek ki, hogy az alja tök jó, sűrű szép volt, a tetején meg egy hosszú csupasz ág. Majd holnap a férjemmel választunk, aztán nem én leszek a mumus Kép

Kata,
Lehet, h. tudatlan vagyok, de fogalmams sincs mi az a Taxus. Hol van?
ilduska
 
 


Ilduska!
Látom Ti sem kapkodtátok el... Még szerencse, hogy jó sok fa van, több helyen is, így lehet válogatni. Mi igazság szerint arra vártunk, hogy idén is lesz itt a játszin faárusítás. Tavaly ott vettük a karácsonyfánkat, és nagyon szép volt. De gyanítom, hogy idén itt már nem fognak árulni.
Szép napot!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Szilvi!

Szerintem sem lesz már faárúsítás a játszin. De jó nektek, hogy már megvan! Hol fogjátok tárolni?

Ildus!

A Taxus Dorogon van a Bécsi út 110-ben, többet én sem tudok róla, azt is onnan, hogy a Kék Duna ezt nyomja egész nap.
Sajnos telefonszámot nem tudok.

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok, Ildus, emlekszel a hintara? Hat sikerult. Persze Esztergomban semmi.
Mi egy erdesznel valaszthatunk fat, ha jol tudom, o arulja.
Rahel
rahel
 
 


Szilvi,
Tavaly mi is a játszin vettük és nagyon szép volt! Mi is azt gondoltuk, hogy lesz idén is vásár...

Kata,
Köszi, lehet, h. holnap ott kötünk ki, csak azt nem tudom, hogy a fát hogy kötjük fel a kocsi tetejére Kép bár ha ingyen kihozzák, az jó lesz.

Rahel,
De jó, tudsz képet felrakni a hintátokról? v. végül is milyen lett? Karácsonyi meglepetés a gyerkőcnek?
ilduska
 
 


Szilvi,
Tavaly mi is a játszin vettük és nagyon szép volt! Mi is azt gondoltuk, hogy lesz idén is vásár...

Kata,
Köszi, lehet, h. holnap ott kötünk ki, csak azt nem tudom, hogy a fát hogy kötjük fel a kocsi tetejére Kép bár ha ingyen kihozzák, az jó lesz.

Rahel,
De jó, tudsz képet felrakni a hintátokról? v. végül is milyen lett? Karácsonyi meglepetés a gyerkőcnek?
ilduska
 
 


Ildus!

Gábor volt kint Dorogon a Taxusban és egy kb. 1,8 méter magas fa 7-8000 Ft, szóval nem olcsó, de 50 km-en belül házhoz szállítják.
A hosszú tüskés hullajtja vajon a leveleit?

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!
Kata!
Mi a pincében tároljuk majd. Tavaly meg tavalyelőtt is ott volt. Nincs meleg, de hideg sem, szóval szerintem pont jó.
A hosszú levelű nem hullatja a levelét, hanem 1 idő után kifakul, megszárad.
Majd számoljatok be róla, ki hol vett. Jó?
Üdv.
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!

Látom a fenyőfa a téma. A tesconál is lehet kapni, a nordmann fenyő 1,80-ig 5ezer, felette 7ezer. Szépek vannak nagyon. Elvileg ma kaptak ezüstöt is, holnap megnézzük azt is, és majd kitaláljuk milyen legyen Kép

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Ildus, kepet nem tudok felrakni. Volt 3 fele, a kozepeset valasztottuk, elol a karfa leveheto, hattamla dontheto (nalunk ez mar talan nem szamit). A legegyszerubb nekem alacsonynak tunt, talan ezt tovabb hasznalja, meg a tobbi gyerek is majd, ha jonnek. Igen, meglepi, de 11 honaposan....Peti foleg a csomagolopapirt fogja elvezni...Kiprobaltuk amugy,tetszett. Allitolag a hintaztatas, ringatas nagyon fontos, nagyon jo hatassal van a bebikre, de gondolom, ezert is szeretik a gyerekek, en is nagy hintas voltam.
Nem Bp. vettuk, nem volt ra ido, energia, Esztergomban sem volt semmi.
Ildus te Esztergomban laksz? Kicsi poronty jol van? Emlekszem a mult szopis csoportban kicsit kinlodott a bebi...szekletgond, ha jol emlekszm
R.
rahel
 
 


Sziasztok!
Ecsv!
1000 éve...Jól vagytok?
Jó éjt!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Jó reggelt!

Ma megyünk fát venni. Remélem találunk szépet. Belegondoltam, hogy mennyi fát kivágnak ilyenkor, aztán egy csomó megmarad. Tudom, h. ezeket direkt erre ültetik, de akkor is. Olyan földlabdásat v. cserepeset kéne venni, persze Egomban olyan tuti nincs. Na, nem is parázom ezen tovább.

Kata,
A szomszédban mindig hosszú levelű van, az tényleg nem hullik. Nem szúr az jobban, mint a rövid tüskés?

Ecsv,
De jó, h. megvagy.

Rahel,
Köszi, jól, gyanítottam, hogy talán nem elég már neki a tejcsi, ezért kakil nehezen, de a doki azt mondta, hogy jól néz ki, semmi gond. Aztán ette a kezét, és 2 hét alatt már csak 100-at hízott. Úgy döntöttem kap pótlást. Napi 1x eszik tápszert este a szopi után és teljesen rendbe jöttünk kakiilag is. Kép Úgy örülök h. megoldódott ez a probléma, kevés volt neki a folyadék és a tápanyag, ezért a kis szervezete megpróbált mindent felhasználni, a kaki pedig jól besűrűsödött és már nem jött ki.
Igen, Egomban, de ezt már írtam. Kép
Szerintem 11 hónaposan már biztosan értékeli a csillogó fát és a játékot is. Persze a csomagolópapír is a fő számok között van még ilyenkor. Kép
ilduska
 
 


Sziasztok!

Szilvi, Ilduska, köszi az üdvözlést Kép
Köszi megvagyunk, próbálom ráhangolni magam a karácsonyra, pedig már ideje lenne :P Ha megjöttek a srácok az úszásból, akkor Kornélom megy a mamához, mi meg megyünk fenyőfát nézni. Jövő héten meg sütnöm kell.

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Sziasztok,

Na megvettük. Kép Rögtön az elsőt, amit megfogtunk. Kép Normann és szép.

Ecsv,
Gyurihoz jártok úszni?

Van valami szuper mézeskalács receptetek?
ilduska
 
 


Sziasztok!

Ildus! Hol vetettek és milyet? Szerintem mi a Tescónál veszünk, ma jöttek ezüstfenyők, de vannak szép normannok is!
Hosszú tüskést sehol nem lehet kapni? Pedig már egy kicsit beleéltem magam...egyre jobban tetszik!
Ha van valakinek valami ötlete, szívesen fogadom.
Ildus! szerintem az etel.lap.hu-n biztos találsz rengeteget!
További szép estét!
Már csak 7-et kell aludni!

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata,
Mi is a Tesconál vettük. Normannt és plafonig érőt. Jé, tényleg, idén nem láttam sehol hosszú tüskést....
Köszi, de igazából kipróbált recept kéne nekem. Van egy receptem, már évek óta abból sütök, de az olyan kemény, még hetekkel később is kitörik rajta a fogunk. A lányom viszont enné már akkor is, amikor elkészül, ezért puhábbat szeretnék. De nem annyira puhát, hogy elhajoljon a mézeskaliházunk fala. Na, ezt most jól megmagyaráztam Kép , de remélem érthető.
ilduska
 
 


Sziasztok!

Ilduska, igen, Gyurihoz járunk, már lassan 2,5 éve. Én a otányi mézessütemény fűszer hátulján lévő mézeskalácsot szoktam sütni már évek óta, az nagyon finom és nem kemény. Van valahol egy másik is, az is puha, az gyömbéres-mézes. Megkeressem?

Mi is beszereztük a fenyőfát, megint akkora, hogy nem fogunk elférni a szobában :P

további jó készülődést Mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Sziasztok!

Ilduska, sajna nem emlékszem összehasonlításra a tápszerek között, ebben a füzetben csak az anyatej kontra tápszer összehasonlítás van. Én részemről inkább veszem az anyatejet, biztos ami sicher. De az a legfőbb, hogy megoldódott Neked a kérdés, biztos szétidegelted magad, hogy nincs rendben a kajatéma, s most jóllakott a család.

Jó móka volt találkozni Rahellel a szopis csoportban, ugye Rahel? Nekem ez még új volt, úgy ismerkedni meg valakivel, hogy már beszélgettünk, de még sosem láttam.

Nálatok is leesett a hó az éjjel?
Zsuzsi lányom kinn aludt a teraszon késő du. és teljesen behavazva ébredt, olyan volt mint egy kis hóemberKép

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Van egy recept az "Anyaságról - Agykontrollos anyukák, apukák, ... " topicon nov. 11-i hozzászólás Sziszike1000-től MÉZESKALÁCS HÁZIKÓ és kép is van hozzá!!!

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Az agykontrollos topicon van mézeskalács recept, képpel!

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Sziasztok!Ilduska:A szentimrések több receptet is írtak,ha gondolod nézd vissza.Sajna elkiabáltam,hogy Dorkám jobban van.Este belázasodott,ma ki is hívtam de. a Tókost,de megnyugtatott,hogy a tüdeje tiszta,nagy gáz nincs.Valami jó kis vírusKépIgaz még jó,hogy most jött ki rajta,mint karácsonykor.Egy nagy rohanás lesz így is.Mindenkink pestiKépÉs még fánk sincs...KépNa be is fejeztem a sírástKép

petergabi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: