Új privát üzeneted érkezett!

Na olvasgattam a hozzászólást... nem tudom, én ebbe nem megyek bele mélyebben. Ami számomra megnyugtató, hogy nem Boros doktornőről volt valami rossz vélemény vagy cikk, hanem épp ellenkezőleg!

Ami téged illet Multi, nem érdekel hogy mi igaz, vagy mi nem, én örültem, hogy ha szükségem volt beszélgetni valakivel, akkor volt kivel, és meg tudtál nyugtatni néha, mégha esetleg nem is volt igaz amiket írtál. Személy szerint nem haragszom rám, Te tudod az igazságot, és Te tudod, hogy tükörbe tudsz e nézni továbbra is vagy sem!

Pimó, nem tudom, te honnan "kerültél" ide, nem találtalak a vita fórumban, de azért nem szép így ráijeszteni a másikra! Legközelebb ha írsz ilyet akkor ne felhőzz! Ne hozd ránk a frászt! Írd le konkrétan, mi a baj, és hol olvashatunk róla ha akarunk! Mert ugyebár nem a közlemény volt a fontos, amit nekünk olvasni kellett feltétlen...

De mindegy...

Ma nem húzhat fel senki!!! Kép
Ma vagyok 17 hetes!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Ez elég elkeserítő, de nem először fordul elő ilyesmi a neten.

Monny, egyébként, ha Multi neked is elküldte a "hálapénzől" szóló emailjét, hát az elég gyanús (Svédországban nem euro van, egy Ny európai orvos nem ezer eurot keres havonta, illetve aki egyszer is találkozott a doktornővel, nehezen tudja róla elképzelni, hogy öt húszezres láttán könnybe lábad a szeme). Az is teljesen hihetetlen, hogy a doktornő pár órával a szülés után hazaengedjen valakit, mint ahogy azt írta is a mamaneten.

Remélem, ettől még nem megy el a kedvetek a netezéstől és a doktornőről személyes tapasztalataitok alapján alakítjátok ki (remélhetőleg jó :-)) véleméneteket.

üdv mindenkinek

Jutka
judittka
 
 


Sziasztok látom kirobbant a Multi ügyKép akkor nézetek utánna a nők lapján is mert ott is megfordult már Martina 2005 márciusi topikban. Onnantól kezdve mindenki eldöntheti mi igaz és mi nem. Tény hogy az ártatlanságát ott sem bizonyította be, csak szépen csendben lelépett. Ide mindig jöttem és jókat mosolyogatam hogy miket ir de mindenkinek szive joga hogy hiszi.-e vagy nem de egy próbát megérKép Bocs hogy csak úgy irtam nektek de ne hagyjátok hogy a kialakult jó viszonyt lerombolja egy ilyen ügy. Üdv Adri és Dóra 40+3
menjuss
 
 

 
 

Nem rombolja le, köszi! Én alapvetően saját tapasztalataimra hagyatkozom.

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Ne haragudj Prüntyi,nem akartam senkit megijeszteni.
Mint írtam,én is a mamanet tagja vagyok.A nevem leto.
Pusztán figyelmeztetni szerettünk volna benneteket.
Sajnálom,ha ez nem így csapódott le.Mégegyszer elnézést kérek!!
pimó
 
 


Csatlakozom én is PimóhozKép sajna nekünk is nagyon rosszul eset amikor kiderült az eset de a mi társaságunk egyben maradt. És képzeljétek el azt a kismamit akinek a képeit a sajátjaként mutogatta meg tette közzé a neten. Na mindegy tényleg ne haragudjatok rám se meg Pimóra se. sziasztok.
menjuss
 
 


Köszi Menjuss!!!
Ha valaki elolvassa a topicunkat,akkor látja,hogy nagyon nem értjük az egészet,és mivel megtaláltuk ezt a topicot,gondoltuk,hogy szólunk.
Az ijesztgetés nem dirrekt volt.De ha úgy jövök ide,hogy Multi ilyen meg olyan,akkor max.elküldtök,ill.úgy járok,mint a babaszobás lányok.
pimó
 
 


Nem küldtünk volna el, legalább is én nem mint ahogy tapasztaljátok, én is szeretek tisztán látni! Tehát bizti lett volna kérdésem, ha így indítotok.
Akit a mamaneten láttam képet az nem Ő? Ez hogy derült ki?

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Nekünk is a babszobások mutattak képet,amit nekik tett közzé.Most,hogy melyik az igazi,azt nem tudni,de a kettö nem ugyanaz!!!
pimó
 
 


Tavaly augusztusban is volt ilyen "virtuális szülés", ha jól emlékszem, az nlc-n Banánchipsként, itt a babaneten pedig Mézescsuporként számolt be róla a "virtuális" kismama. Akkor is a Boros Juditnál, persze stílszerűen akkor még a Péterfiben. Aztn valakik utánanéztek, hogy aznap olyan néven a Péterfiben nem született senki.
judittka
 
 


Sziasztok!!
A történet "végét" már olvashatjátok a mamaneten a korábban említett topicban.
Sziasztok!
pimó
 
 


Igen olvastam, és írtam is oda Eni néven.

Kép

Kép
prüntyi
 
 


OK,Prüntyi!!!
Jó éjt!!
pimó
 
 


Szia Prüntyi, szia Monny!
Mi ez az egész???! Nem vagyok pár napig és megkavarodik minden. Mi is történt? Mi ez az egész Multival/-ról? Kérlek szépen titeket, hogy írjatok, mert csak kapkodom a fejemet és nem értem.
Köszi: BabMama
babmama
 
 


Szia Babmama,

No, hogy ne kelljen több fórumban olvasgatnod, (mint nekem)leírom röviden.

Miután a mamaneten többeknek bökte a csőrét a szüléstörténetben az, hogy szülés után 3 órával a doktornő hazaengedte Multit, megkérdezték a doktornőt. A doktornő válasza a mamanet.hu közleményben olvasható!

Tehát Multi hazudot, és akkor elindult a lavina... találgatások, meg kutatások, míg végul kiderült, hogy Multi, Mézescsupor, Moflimaci, és Banánchips, feltehetően ugyan az a személy, aki különböző fórumokon, és névvel hintette a sódert! Egyébként több ponton megbukott, de azok részleteit nem ismerem...

Mint kiderült egy 16 éves lány kedvtelései voltak.

Röviden ennyi.

Monny, hova tüntél?

Üdv. Pr. 17+2

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Szia Prüntyi
Tegnap egész nap a mamaneten lógtam és eléggé csalódott vagyok aztán meg ide nem tudtam írni. Nagyon örülök,hogy a doktornőről nincs semmi rossz.
Eléggé elment a kedvem a netezéstől Kép
Remélem azért Te maradsz
Holnap megyek AFP utáni UH-ra. Szoríts Kép
monny
 
 


Kedves Prüntyi és mindenki!

Olvasom ezt a fórumot, mint mindent, ami a doktornőről szól. Nem az vagyok, akinek gondoltok. Szeretnék tisztázni 1-2 dolgot. Multi, Mézescsupor és Banánchips valóban 1 ember. De Moflymaci nem. Moflymaci én vagyok, és Áginak hívnak. Multi, Banánchips és Mézescsupor a húgom. Sajnos a húgom ilyen eszközökkel próbált engem "visszaszerezni". Ha olvastátok a Mamanetet, akkor a történetet ismeritek, tehát nem lenne szükséges leírnom.
Én nagyon sajnálom, hogy becsapott benneteket, Ő is sajnálja, így utólag. Kérlek benneteket, hogy ne haragudjatok rá, Ő még gyerek, nem felelősen gondolkodik. Rám meg főleg ne haragujatok, mert én ráadásul ártatlan vagyok. Valamint kérlek Titeket, hogy ne azonosítsatok Multival, Mézescsuporral és Banánchipsel.Köszönöm!

Üdvözlettel: Moflymaci=Ági
moflymaci
 
 


Szia Prüntyi!
Mély megdöbbenéssel olvastam soraidat. Egyszerűen nem hiszek a szememnek. Mire volt jó ez az egész? Miért kell ilyen eszközökkel másokat "kihasználni". Megbízunk benne, beszélgetünk vele és tessék.....
Annak viszont örülök, hogy Te és Monny itt vagytok.
Ui: EGyébként aranyos fényképed van. Szorítok én is, ha lehet. Még1: köszi, hogy leírtad a sztorit.
Na szia, sziasztok
BabMama
babmama
 
 


Sziasztok,
Na végre megint működik a net!

Monny, ne törődj vele, Mi itt vagyunk, és már vártam hogy írjál. Biztos nincs gond, az AFP jó lett nem? Én a jövő pénteken megyek. Ha anyagilag megteheted (8000,-) kérj 4D-s felvételt is, vigyél videókazit!, nagyon nagy élmény, én az elsőnél (12.heti) azt kértem és elsírtam magam, annyira emberi , és nagyon édes volt. Bizti, hogy legközelebb is azzal kérem. Elég akkor mondjad, (de mondjad, mert külön nem kérdeznek rá!), hogy 4D-t is szeretnél.

Babmama,
Mindannyian követünk el hibát, a hiba súlyát akkor érzi majd Multi, ha majd gyermeket fog fárni, és átéli azokat az érzéseket és félelmeket, amiket ilyenkor érez az ember!
Én remélem, hogy őszintén megbánta és nem tesz többet ilyet!
A fénykép most szilveszterkor készült, de akkor még nem tudtam, hogy akkor már ott volt a babóca a hasamban! Kép

Ági,
Igazából, ahogy olvashattad, én nem folytam bele annyira a vitákba. DE egy dologra kiváncsi lennék, és ha valóban az vagy akinek mondod magad, akkor őszinte választ várok!
Mi ez a mérhetetlen rajongásod a Doktornő iránt, hogy a testvéred ennyire féltékeny rá? Ismered egyáltalán személyesen a doktornőt?

Na megyek fejtágítóra, 10-után visszajövök!

Puszi, Enikő

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok
Prüntyi azt nem tudod véletlenűl, hogy mennyi a "síma" felvétel? Sajnos most nem tudom kifizetni a 4D-t.
Kérlek írj ha tudsz mert 11:40-re megyek.
Köszi
monny
 
 


1000,-

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Szia Prüntyi!

Csak egyszerűen kedvelem a doktornőt, tetszik a felfogása, a kismamákhoz való hozzáállása. Ennyi. A húgom féltékenysége szerintem alaptalan. Igen, ismerem személyesen a doktornőt. Ezért is szégyellem a dolgot ennyire, mert ismerem a doktornőt. Kép

Üdv: Mofly=Ági
moflymaci
 
 


De ennyire, hogy cikkeket gyűjtesz, meg naplót vezetsz róla (legalább is hugod ezt mondta)...?

Ez talán kicsit tényleg túlzás, nem?

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Monny, mi a helyzet?

Mesélj!!! Mi volt, hogy vagytok?

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Szia Prüntyi!

Igen, ennyire. De szerintem ez a dolog, mármint, hogy én cikkeket gyűjtök róla, nem annyira súlyos, mint ahogy a húgom beállítja, de mindenesetre tény, hogy igyekszem a Róla szóló cikkeket begyűjteni. Természetesen nem ez tölti ki a mindennapjaimat, csak a szabadidőm egy részét. Sajnos a doktornőről mostanában nem sok cikket lehet találni, lehet azért, mert már a többit kigyűjtöttem. Na, mindegy. Szerintem amit én csinálok, az ártalmatlan szórakozás, és nem ártok vele senkinek. Ráadásul nagyon rossz érzés, hogy a húgom azzal védekezett, hogy pusztán azért verte át az egész netet, hogy engem "visszaszerezzen". Közöltem vele ugyanis, hogy ezzel nem visszaszerzett, hanem inkább elveszített. Ugyanis nem vagyok büszke rá a viselkedése alapján. Többre ment volna, ha megkér, hogy csináljunk közös programokat, és nem butaságokat írkált volna. Na, mindegy, ezen úgy érzem felesleges rágódnunk, megtörtént, sajnálja, én majd el süllyedek szégyenemben, de túl vagyunk rajta, végülis ártani nem ártott a doktornőnek, remélem tanult a hibájából és többet nem csinál ilyet. Ő azért még gyerek úgy is gondolkodik és cselekszik. Jó éjt!

Üdv: Moflymaci=Ági
moflymaci
 
 


Kedves Prüntyi!

Nektek a 4D ultrahangot és a videokazetta felvételt az Istvánban csinálták?

Elfelejtettem ezt megkérdezni, amikor bejelentkeztem (mármint hogy lehet-e képet kapni).

Május 2-én megyek legközelebb UHra, akkor leszek 13 hetes. Az előző babónkról a 12 hetes UHon derült ki, hogy nem él, úgyhogy most nagyon félek, nem tudom hogy bírom ki még a következő négy hetet.

Minden kismamának kellemes babavárást, sétálgassatok sokat a szép hétvégén

Jutka
judittka
 
 


Judittka,
Semmilyen UH-ot nem csináltak még? Ha a doktornőhöz jársz feltétlen kérd meg rá, és magyarázd el a félelmed is, szerintem bizti kerít időt rá a korházban! Nálam a 12.UH előtt, 3 UH-ot-ot csináltunk a 4.,6. 8. héten. És a korházban ezért nen kellett fizetnem!
Nagyon sajnálom, hogy egy ilyet már átéltél, én bizti, hogy ha a korházban nem is de a fizetős magánokba elmennék még a 12.hét előtt.

Egyébként, igen, a korházban csinálták a 4d-t és a felvételt.

Pr. 17+4

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Kedves Prüntyi!

Kösz a gyors választ. Már voltam ultrahangon, a doktornő csinálta a kórházban és akkor minden rendben volt, 7 hetes és négy napos volt Halacska.
Ennek nagyon örültünk, de tavaly nyáron is minden OK volt még a nyolcadik hétnél, ezért néha el-elfog az aggodalom és önfeledten örülni majd csak a 12. hét után fogunk ...
A doktornő azt mondta, az ilyesmi nem szokott ismétlődni, kár aggódni, mindenesetre annyit tehetek, hogy szedek Elevitet.
Megpróbálok nem görcsölni rajta, mert persze az nem segít. De, a párom is megjegyezte, olyan lassan mennek a hetek, amióta megint babás lettem :-)
Kedves tizennyolcadik hetet Nektek

Juttka
8+5
judittka
 
 


Szia Juttka,
Örülök, hogy rendben vagytok! Tényleg ne izguljatok, az csak árt. Örülj a szép tavasznak és egyél sok vitamint!

Pr.

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Monny,
Mi van veled???????

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Szia Prüntyi
A multi-féle eset óta nem nagyon neteztem. Nagyon megdöbbentett, hogy így vissza lehet élni mások barátságával.
Lassan "visszaszokom" ide...

Mi van veletek? Milyen lett az AFP-d?

Üdv
monny
 
 


Na véééééééégre! Kép

Most pénteken voltam az UH-on, azt mondták minden rendben! AFP: 48,6 ng/ml MOM: 1,3. Azt is megtudtam, hogy kislányunk van (amit igazán szerettünk volna). Azt hiszem nem is lehetett volna kegyesebb a sors velünk!

Kedden megyek a doktornőhöz 3-ra, így remélem megúszom a 1-1,5 órás várakozást!

Ha gondolod, írj priváte. karolyne.somogyi@invitel.hu ez az otthoni, így ezt csak este látom!

Veled mi van, mesélj! Te azóta már bizti voltál a doktornőnél...mire számíthatok most? Hova küld el? Vagy csak megnézi a leleteket azt jó napot?

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Nekünk is kislányunk lesz Kép

Csütörtökön voltam nála. Nagyon rendes volt átnézte az összes leletet és "sorba rakta" őket.
Most egy ideig nem kell csinálni semmit. Majd májusban lesz a terheléses vérvétel aztán megint megyek hozzá. Szeritem neked is hasonló lesz majd.
Ja, és nekem volt rákszűrésem is.

Pár napja nem vagyok valami jól. Elég sokat görcsöl a vesém és ez teljesen kiszívja az energiámat.

Remélem neked nincsenek ilyen panaszaid.
monny
 
 


Szegénykém! Kép Remélem nem tart sokáig,
Nekem rékszűrésem volt a terhesség előtt közvetlen pár hónapja, így azt most külön nem kellett csinálni. Következő kötelező UH-mikor lesz nem tudod?
Te mennyire érzed mocorogni?

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sajnos nem tudom, hogy mikor lesz az UH. Pedig annyira szeretném látni Kép Megpróbálom összegyűjteni a pénzt egy 4Ds UHra... de építkezünk és minden pénzünk arra kell.

Szoktam érezni a kis mozgásait, főleg akkor amikor éppen aludnék Kép
És te?
monny
 
 


Háááát, mi szerencsére az építkezés nagy részét tavaly befejeztük, nem mondom, hogy nem kéne még ezt azt venni, de inkább a babámat nézegetem! Kép Én már kétszer voltam 4D-n, a 18. heti kötelezőt úgy kértem, és voltam a 15. héten is.

Háááát mocorgás csak amolyan halvány valami, és egy nap 1x 2x nem viszi túlzásba, pedig az UH-okon olyan aktív mindeig de akkor sem érzem!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


A kislányok sokkal finomabban mozognak Kép
monny
 
 


Remélem igazad lesz, és hamar érezni fogom...

Ja, találtam egy infó lapon, hogy a 23. héten lesz a cukor mérés, és a 28. héten lesz csak a következő kötelező UH.! Kép Az olyan messze van!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi.
Remélem jelentkezel a dokilátogatás után ;)
monny
 
 


Persze, este tudok majd otthonról írni!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi.
Mesélj, milyen volt a dokinál?
monny
 
 


Este későn értem haza, mert a doktornő szülésen volt és 5-re ért oda, mégjó, hogy a 3-órás időpont az enyém volt! Kép Kislány született Kép

Meg kellett várni, mert legközelebb már csak a cukorvizsgálat után megyek hozzá.

Melóból meg egész nap nem tudtam a netet elérni.

Megkérdesztem a szülési pénzt...konkrét összeget nem írok ki, az nem lenne tisztességes, de mivel tudod a magán tarifát, annak a tízszeresét vedd! a szülésznő általában 15-20 e. ha fogad valaki. Hirtelen ennyi jut eszembe Kép

Remélem jól vagytok

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Én sem tudtam elérni ezt az oldalt tegnap.

Rákérdeztél a pénzre és mondott összeget? Hogy csináltad?
monny
 
 


Igen, fent írtam az összeget! Megkérdeztem! Kép
Nézd csak! Kép

Kép
Kép

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Jaj, nagyon édes a picur!

Ezek mikor készültek?
monny
 
 


Most, a pénteki UH-on. 18-19.hét

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Gratulálok hozzá! Nagyon édes Kép

Majd írd meg, hogy hogyan lehet képet így beszúrni ide.
monny
 
 


Ahova írod a szöveget, az alatt van olyan, hogy Művelet: Melléklet feltöltése... erre kat rá...megjelenik egy ablak ott benyomod a tallózást... kikeresed a képet...rákat, majd alul van a gomb, hogy feltöltés! Ha feltöltötte, bezárod. És itt a szövegmezőben mgjelenik a kép hivatkozása. A képeket egyesével tudod feltölteni. Ha kész vagy szokás szerint megnyomod a nézet/küldés gombot, ekkor már te is látod a képet! És csinálod tovább a küldést. Ha nem látod a képet, akkor valószínű túl nagy a mérete, azt is meg lehet oldani, de előbb próbáld meg így... Kép
Sok sikert!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Akkor most ezt neked küldöm:Kép
monny
 
 


Ééééééééééééédes pofák!
Köszi Kép

Kép

Kép
prüntyi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: