Új privát üzeneted érkezett!

Hanzika!

Nekem a terasz lezárásával csak egy bajom van, a bordoi dog elé kb 2 m-es kaput kéne tenni, hogy ne jusson át! Az az egy a biztos ha karám van neki, vag ymeg van kötve, csak úgy meg a kutya vadul be a bezártságtól.
és hidd el van különbség egy felnőtt korban odavett és egy kölyök között, főleg ilyen nagy kutyáknál. Nekik nagyon erős kézre van szükségük, és mint már írtam egy emberesek, ami azt jelenti hogy nagyon kötődnek a gazdájukhoz. nem is értem miért adják oda szegény kutyát, de biztos oka van. Az olyan lökött játék kutyák mint az enyém, azoknál mindegy, több gazdisak, bárhol jól érzik magukat ahol jól bánnak velük, nem olyan hűségesek.Kép

Kriszta!

nekem Emma elig mocorgott, ha napi 1x éreztem az már jó nap volt. Ilyen is van, nem volt vele semmi gond, csak jó sokat izgultam.Kép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Hanzi!

A séta részemről is oké, majd mehetünk! A hétköznapok amúgy is jó, ha kicsit változatosak ezáltal. Már alig várom, hogy tél legyen, olyan jó lesz, megint pici babát tologatni! Ráadásul tiszta nosztalgia lesz, mert ugye Regi is téli baba volt. Tényleg, Ádám hogy áll a melóhely keresgélésével?

Manó,
Regivel voltam úgy, ahogy te Emmával, ritkán mozgott, azt is inkább este. Öcsi viszont egész nap aktív, ha belejön, és este ő is alszik, mint én. Ez egyébként Regire jellemző volt "kint" is, mert nappal egész nap aludt meg evett, éjjel meg folyton zabált volna egyfolytában, úgyhogy eleinte sokat nem aludtunk. Reméljük ez az elmélet most is bejön, mert akkor most végre alszunk majd éjjel....
A nyuszit már elajándékoztuk időközben, mert az első három hónapban totál felfordult szegénytől a gyomrom...most legalább még jobb helye van!

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok!

Köszi szépen, hogy ennyit foglalkoztatok a kutyaügyemmel! Végleg nemet mondtam, mert engem is hasonló dolgok aggasztanak, mint amiket soroltatok. Kicsit tartok a kiszámíthatatlanságtól, bár egyelőre nem utal erre semmi. Viszont nem tudhatom, hogy egy pici baba mit hoz ki a kutyából, és ezért nem kockáztatok. Igazából az ingatott meg egy kicsit, hogy ez a jószág kb. úgy viselkedett, mint egy macska. Szelíd, mint a birka, kedves, lefekszik, dögönyözteti magát, kifejezetten túl nyugisnak, majdnemhogy bambának tűnikKép Aztán lehet, hogy ha begorombul, símán átrepül a kerítés felett, nem tudom. Kennelbe én tényleg nem szeretném zárni, meg igazából a terasz lezárása sem az én világom, mert ha már kutya, akkor legyünk annyira jóban, hogy megbízható viszonyt ápoljunk. A páromat imádják a kutyák, én is kijövök velük, nem mondom, de őrá tapadnak az állatok és a kisgyerekek. Viszont hiába foglalkozik ő vele sokat (a férfiakat jobban elfogadják vezérnek), ha én vagyok itthon egész nap. No, mindegy, azóta ketten is jelentkeztek érte, mindenki kertes házba vinné. Azért maradt egyébként gazdátlanul, mert elválnak a tulajdonosai, és egyiknek sem kell. Hát elég szarul hangzik, de ez van. El akarták engedni szabadjára, de az egyik kompos srác megsajnálta és keres neki gazdit. Addig befogadta, de neki is van 3 kutyája, nála nem nagyon maradhat.

Hanzi, a macskától én is tartok egy kicsit, mert elég rigolyásKép Tutira meg fog sértődni, akkor is bevágta a durcát, amikor a párom feltűnt a színen, de pár hét múlva látta, hogy ez az ember maradni fog, és akkor kibékült veleKép Most meg már ül a kerítésnél és várja haza, valahonnét tudja, melyik komppal érkezik...

Különben voltunk délután dokibácsinál, minden teljesen ok, és ettől olyan jó kedvem lettKép Egyetlen apróság, hogy még mindig harántban fekszik, bár azért még van ideje forgolódni. Nektek mikor fordult "rendes" irányba a babátok?

Manó, a szüléskor azért az a megoldás nem volt teljesen megnyugtató, hogy a te orvosod kimaradt fontos döntésekből, nem? Én jobb szeretném, ha majd ő határozna, meg ő is csinálna mindent. A mocorgással kapcsolatban: az tényleg aggasztó lehetett, hogy alig érezted Emmát. Nekem reggel és este is erőteljes szökdécselés van, és kora délután is amikor leülök pihizni. Ha ezekből egy is kimarad, akkor már odavagyokKép És napközben, ezen a menetrenden kívül is rúgkapál néha Vízipók.

Kriszta! Majd biztos megmondja doki bácsi, hogyan intézzük a dolgokat, ha eljön az ideje, csak én már annyit gondolkodom ezeken is, hogy nálatok is kíváncsiskodomKép El sem tudom képzelni az egészet, pedig azért közeledik szépen!

szirom
27+2

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 

 
 

Szirom,
Hasonlóan én se tudtam semmit se elképzelni, de ezt nem is lehet! Kép Utána meg olyan egyszerűnek tűnik minden!
Örülök, hogy minden rendben van, és őszintén megmondom, hogy fogalmam sincs, Regi mikor helyezkedett el buksijával...De tudom, hogy elég hamar, és már nem is fordult vissza többet. Viszont teljesen igazad van, még bőven van ideje erre!!!

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Szirom!

Hát tul képp nem maradt ki, mert telefonon megkérdezték a burokrepesztésről, hogy ő akarja csinálni, vagy kezdjék el nélküle, aztán meg még egy esemény volt, hogy a végén oxitocint kaptam, de azt már ő adatta, amikor fél 10-kor hívták. De igazad van, ha valami váratlan komplikáció lett volna akkor nem tudom hogy lett volna.
De amúgy az ügyeletes doki nagyon jó fej volt, sajna nem tudom hogy ki volt ő, de a szülés után is bejött még megnézni, meg mondta hogy ugye megmondta hogy 11-re lesz baba. Ezen kívül engem még az ügyletvezető is megvizsgált, gőzöm s evolt hogy miért,. még gondoltam is magamban hogy mi a fenét jönnek itt ennyien, mint utólag kiderült ő engedélyezi a császárt, és nekem engedélyezte 11 órára. Erről én semmit sem tudtam, csak utólag, ztán szerencsére Emma kibújt 20 perccel előbb. Én azt hittem hogy az a pasi arra mondja hogy 11 óra, hogy csak addigra lesz baba.Kép
Kutya ügyben szerintem jól döntöttél. Utálom az ilyen embereket, mi az hogy szabadon engedni? legalább annyi lenne bennük hogy gazdát keressenek. Nálunk családtag a kutya és mindíg nagyon dühös lezsek ha ilyet hallok. Sajnos Magyarországon mindenki ész nélkül vesz kutyát, aztán meg tele vannak a menhelyek meg annyi a kóbor kutya hogy szörnyű.

Kriszta!

Mi azt hittük szuper nyugis babánk lezs, mert nekem is azt mondták hogy a pocakban ahogy viselkedik z jellemző lesz rá kint is. hát nem jött be, Emma nyagoyn nyügi volt, meg hisztis is borzalmasan a mai napig is. Mondjuk az éjszakát végigaludja 2 hónapos korától, de nappal bepótolja. Szóval ez nem jött be nálunk.Kép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Kriszta, tényleg bőven van még ideje, csak az az egy aggaszt egy kicsit, hogy szinte a legelejétől ezt a harántfekvést szereti valamiért. De csak nem marad úgy, eddig mindent olyan okosan csináltKép A haránt az tuti császár, azon még gondolkodni sem kell. Egyetlen egyszer volt fejvégű fekvésben, amikor a 3D ultrahangon voltunk, meg is lepődtem, de hogy mikor keveredett vissza, azt nem tudom.

Manó! Én már azt is hallottam, hogy a méhen belüli mocorgás meghatározza a későbbieket, meg azt is, hogy egyáltalán nem. Ha valóban meghatározza, akkor jobb, ha felkötjük a gatyánkat az apjával együttKép Azt is mondják, hogy a szülők mentalitására is hasonlíthat a gyereké, hát én égetnivalóan eleven kölyök voltam, igaz, hogy fiúk között nőttem föl. A párom a családja szerint jó gyerek volt, de azt meg nem nagyon tudom elképzelni, mert most is sajtkukac, nem tud megülni a fenekén egy bizonyos időn túlKép Szerintem csak nem tudtak egy halom mindent a viselt dolgairólKép Ebből annyi tutira igaz, hogy nagyon illedelmes, kedves mindhárom fiú - hárman vannak tesók. Hát ennyit a találgatásokrólKép

Szép napot!

szirom
27+3

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!

Nálunk is állítólag a férjem nagyon jó baba volt, én meg ilyen hisztis mint Emma. Mindíg mondja is a férjem hogy tőlem örökölte. De szerintem minden baba egyéniség, nem hiszem hogy ezt örökölni lehet.Kép Egyébként szerintema sajtkukac gyerekek a legaribbak, nem akik csak bambulnak egy helyben.Kép Viszont a hiszijéről lemondanék, rögtön sikít ha valami nem tetszik neki.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Én nem az vagyok akinek látszom, hanem a férjura... Kép Csak annyit szeretnék írni nektek, hogy az esküvőnkről ITT találhatók képek, akit érdekel...

További jó bulizást, mellesleg a feleségem most ment kontrollra dokibácsiohoz... Kép

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Doki bácsinál minden rendben, méhszájam zárva és a toxoplazmám is negatív. Ezen mondjuk kicsit meglepődtem, mert azt hittem, hogy már rég elkaptam, de közben még soha az életben.. így most azért megint figyelmesebben kell bánni a kertészkedéssel, meg a cicmókokkal.

Aug 11-én megyek terheléses cukorra, itt sajnos cukros vízzel csinálják Kép Utálom az édeset, főleg ilyen töményen.. de ha mások túlélték, csak én is túlélem Kép

Mocorgásról annyit, hogy Mocorgó állandóan mocorog. Van egy kb este 6 órás időszak, amikor rendszeresen, de most már éjjel-nappal, igazából nincs konkrét időhöz kötve Kép Ma pl. hajnali négykor indult be nagyon :D Meg ha van igazság az szülőkre hasonlításban, akkor a mi kisfiúnk (hacsaknem mégis lány lesz Kép) extra hiper-szuper aktív lesz. Én minden vackot felettem a földről és másztam mindenfelé, a párom is üvöltött, ha üres volt a pocija, meg állítólag tépte a kisingét Kép Most is olyan, mint akiben egy sajtkukacos torony lakozik :D:D:D

Szirom,
Ez azért röhej, amit szegény kutyussal művelnek, csak azért, mert szétválnak Kép Nálunk biztos, hogy ha ilyenre sor kerülne (ne adj Isten), akkor azon menne a veszekedés, hogy ki tartsa meg a cicát! Minek az ilyen embereknek állat???
Cicára visszatérve egy dolog ötlött mostanság eszembe: ha a baba mászni fog, hogy kerülöm majd el, hogy ne a macskaalomban, vagy a macska vizes- és kajástáljában kössön ki? Ezt még jól ki kell gondolni addig...

Krisztocs,
Van már fejlemény Öcsi nevének választásában? Kép Ádámnak még sajnos nem találtunk fix munkát, jelenleg a vállalkozós fordításokat csinálja - szerencsére az most akad.

Pusz
Hanzika

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Hanzika, megkukkoltam az esküvői képeiteket, klasszak! Csak nem tudtam kifigyelni a pocakodat, pedig próbáltamKép És utólagos engedelmeddel a cicát is megnézegettem, jó fej állatka! Macsekkal kapcsolatban mi egyelőre azon gondokodtunk, hoyan kerüljük el, hogy Béla befeküdjön a kiságyba, de már megtaláltuk a megoldást! Beköltöztetjük Vízipókot a hálóba, illetve az ahhoz tartozó gardróbbaKép (kétségetlenül hülyén hangzik, de nem azKép ) és csukott ajtónál alszunk. De ezt már részletesen leírtam egyszer régebben. A tálat és az almot még nem oldottuk meg, arra még van egy kis gondolkodási időnk, de ahogy Manóéknál látom, teljesen nem lehet kiküszöbölni ezeket a nehézségeket!

Manó! Láttam, hogy egy mésik topikban írtál a légzésfigyelőtökről! Én úgy vettem ki, hogy részletes kutatás után úgy találtad, hogy a megbízhatónak tűnők közül ez a legolcsóbb, és az, hogy jó a készülék, be is igazolódott. Én is gondolkodom rajta, bár a bébiőrzőn is gondolkodtam, mert elég nagy a ház, és sokat vagyunk a kertben és a teraszon is. Valahol olvastam, hogy van légzésfigyelő és bébiőrző egybeépítve, talán Philips gyártmány. Hallottatok erről valami?

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hanzika!

Sehogy! A lányom ma kezdett el mászniKépKépKép, de már egy ideje gurul, és megjárta már a kutya vizestálát, ma meg ellopta a kutyakekszet tőle. Ez van. sűrűn mosom a kezét. Nálunk is van alom is a kutyának éjjelre, hát mostanában nem is néztem használja e még, de azt valószínűleg ,eg fogom szüntetni.

Szirom!

Nálunk az egyetlen kockázati tényező, hogy a lányom az első pillanttól kezdve külön szobában alszik, mi ezért vettünk légzésfigyelőt meg bébiörzőt is, hogy nyugodt legyek.
A légzésfigyelőt tényleg nagyon körüljártam, a baby sense-t drágálottam. A baby controll mint írtam nekünk bejött. Örzőnk meg philips van, sima egyirányú, a visszaszólósnak szerintem semmi értelme sincs. A miénk 300 m-ig hat és kipróbáltuk, tényleg működik. Szerintem érdemes venni, én mindíg rázárom Emmára az ajtót hogy ne zavarjam ha alszik, és így mindíg hallom ha felébred, amúgy meg csak azt hallanám ha üvölt.
Aminél a kettő egyben van az az Angelcare és a Maxi phone. Mindkettőről leírtam amit tudok, akkor biztos olvastad. A maxi phone kb annyiba kerül, mintha külön veszed meg a két cuccot, az angel care olcsóbb (kb minta baby controll), de arról nem sokat hallottam, talán egy valaki ajálgatta nagyon amikro kutakodtam, hogy náluk bevált, de nem olyan elterjedt. Most jut eszembe valaki a friss babáknál is használja, ott esetleg megkérdezheted, vagy megkérdezem neked. (ugyanígy az anyaságban van)

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó!

Azt nem olvastam, amit az egybeépítettekről írtál! Ma láttam azt hiszem a nyár végi topikban, hogy beszámoltál a ti légzésfigyelőtökről. Megismételnéd kérlek, amit tudsz róluk, vagy az is jó, ha elmondod, hol találom, amit régebben írtál. Nagyon szépen köszi!

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Jujj, Manó, és gratula a mászáshoz!!Kép Ezek nagy pillanatok lehetnekKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!

Tényleg azok! Főleg hogy a drágám elég lustácska, és nagyon későn kezdi ezeket mozgásokat, már kezdtem aggódni érte.

Akkor leírom:

Baby sense: Mindenki szerint szuper, de az ára 50 ezer Ft

Baby controll: Nekem is úgy ajánlották, nekünk nagyon bevált. Tavaly 28 000 Ft volt a SOTE-boltban, most nem tudom mennyi.

Angel care: tavaly egy emberke nagyon ajálgatta ezt is, nekik ez van és évek óta használják, már több gyerek alatt volt. Tavaly szintén 28 000 Ft volt, ebben van bébiörző is, de hogy hány méterig hat az örző rész azt nem tudom. Szeméyles tapasztalatom nincs róla.

Maxy phone: Ez is egybeépített légzésfigyelő, őrző. Kb 40 ezer Ft ha jól emlékszem. Na , ez két olyan embernek van akit ismerek. Az egyik nagyon meg van vele elégedve,náluk csak az elején vakriasztott, amíg 4 kg alatt volt a baba, de azóta jól működik(megjegyzem a miénk akkor se vakriasztott amíg 4 kg alatt volt), viszont a másik lány már lecserélte baby sense-re mert egyfolytában vakriasztott, még kórházba is mentek miatta kivizsgálásra, meg kicserélték nekik egy másik készülékre, de az is vakriasztott.

Az angel care -ről rémlik hogy valakinek volt a friss babák topicban, ha gondodlod rákérdezek hogy azóta hogy működik neki.

Ami egyértelműen tuti rossz és nem szabad venni apnoe alarm MB-01 es készülék. Sajnos a legtöbb helyen azt árulják.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


SziasztokKép

Hétfőn néztem be ide utoljára és akkor nagyon nagy volt a csend de azóta úgy beindult itt az élet hogy alig győzöm olvasniKép

Hanzi,
Nem akarok valami tipikus esküvőset varratni, hiszen csak a család meg barátok lesznek ott. De majd meglátjuk, milyen lesz a végénKép) Merthogy még se varrónő, se anyag. Nem kapkodom el.
Kérdezhetek amúgy a férjed munkájáról? Én is szeretnék itthon ilyet csinálni, de amit tudtam eddig, hogy kell hozzá fordítói diploma, annélkül nehéz? Neki van valami ötlete, hogy enélkül hogy lehet ezt csinálni, honnan lehet munkát szerezni?

Képzeljétek, voltunk tegnap UH-n, és teljesen jó az AFP ( egy kicsit tartottam tőle, hogy valami baj van, jó volt megnyugodni ) és láttuk Babot is megintKép)))) Olyan nagy mér, egészen hosszú lábai vannak és nagyokat rúgott, azt hiszem futóbajnok leszKép Sajnos még nem érzem, csak nagyon ritkán. Talán amiatt is van, hogy sokat dolgozom( nyugis csak sok ) és aztán még sokat dolgozom és talán így nem figyelek rá eléggéKép((((( Ezért dolgozom most ezen a fordítós témán ezerrel, otthon szeretnék maradni, de most vettünk nagyobb lakást, kell is költeni rá, meg jó lenne félretenni is, mert párom nem éppen agyonfizetettKép)) De Hami nyugtatott, hogy első terhességnél még nem is szokta a többség érezni.
Lányt szerettem volna de fiút éreztem és mindenki azt mondta, hogy fiú szerintük, de most doki bácsi azt mondta, ö itt egy szál kukit sem lát, pedig terpeszben ugráltKép Már csak azt nem tudom, el merjek-e kezdeni lány rucikat venni?

Jaj, de most rohannom kell a buszhoz, vigyázzatok nagyon magatokra
Mese
Mese
 


Sziasztok!

Manó! Nagyon szépen köszi az infókat, ezek még hiányoztak! Ha megteszed, hogy megkérdezed az angel care-t, az nagyon klassz lenne, ennek elég barátságos ára van és mégis két legyet ütnénk egy csapásra.Kép

Hanzi! Gratula az AFP-hez és az uh-hoz, meg persze a kiscsajhozKép A ruhákról annyit, hogy mi pld. szerintem tisztára uniszex dolgokat néztünk ki, színesek, csíkosak, aranyosak! Nektek ez a megoldás nem jó? A Kengurunál tündéri holmikat láttunk egészen jó áron.

Képzeljétek, ma akkora kört futottunk a bababoltokban, hogy csak na! Itthon volt a párom, és ő maga ajánlotta fel, hogy nézzünk körül ott, ahol még nem jártunk - szerintem megrémült, mert tegnap megmutattam neki a listámat, amit az itteni infókból, meg újságokból, meg mások tapasztalataiból állítottam összeKép

A lényeg, hogy találtunk babakocsit, ami mindkettőnknek tetszik, és egész rendes áron! Megkerestük a Bergon nagykert a Szentmihályi úton, volt ott egy ember aki részletes kiselőadást tartott a babakocsikról általában, bemutatózott az ő kocsijaikból, minden kérdésre tudott válaszolni, szóval le a kalappal. Jól kinéztük a felfújható kerekű, mózeses luxusváltozatot, namost az kerül cakumpakli 48 ezer Ft-ba, pelenkázótáskástól, mindenestől. 11 ezer bele még egy autobaby hordozó 4. funkciónak, úgyhogy szerintem ez lesz a megoldás. Ja, és nagyon vagány színekben van, a párom kiszúrt egy narancssárga kockást, az a gyengéjeKép Gyönyörű bundazsákra is akcióznak, most 4 ezer náluk még ebben a hónapban. Mondjuk az tény, hogy maga a kocsi nem könnyű, de én nem is akarok vele tömegközlekedni, hanem csak itt a buckákon járkálni! Aztán még voltunk az RS bútorboltban, amit Kriszta ajánlott és találtunk összeillő kiságyat meg komódot viszonylag szimpatikus áron, úgyhogy vagy ez lesz vagy az ikeás. Mondjuk ebben az a jó, hogy később rendes gyerekággyá lehet alakítani, szóval nem 1 évre szól. Köszi Kriszta!Kép Ruhákat a Kengurunál vesszük, a maradékot pedig a Visegrádiban, ahol ma szintén jártunk, úgyhogy most boldog vagyok, mert lassan kezd összeállni a kép a fejembenKép Ezt se hittem volnaKép

Hát ennyi, most viszont neki áll állnom főzni, mert a mára vett húst nem hagyhatom holnapra. Stifadót csinálok, ez egy jó hagymás marhahúsos görög kaja, megígértem az embernek, aki egyébként ismét horgászik persze... Nem baj, szabad neki, csak fogna már egy süllőt, mert addig úgyse nyugszikKép

szirom
27+4

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Szirom,
lemaradtam valamiről, hogy Hanzinak lányhoz gratuláltál?? Én még ott tartok, hogy kukacos Kép

Milyen volt a Visegrádi utcás bolt? Az a Mária nagyker, nem?
Örülök, hogy sikerrel jártatok az RS-ben! Arra nem emlékszel véletlenül, hogy gyerekágy, aminek van leesésgátlója körben, milyen árban van? A Madrinában 31 ezerért néztünk ki egyet.

Jól hangzik ez a kaja, bár a marhahúsért nem nagyon vagyok oda, kivéve, ha pöriről meg gulyásról van szó Kép Azért leírhatnád részletesen a receptet!!!

Csajok,
Megkaptam az afp-met, szerintem a MOM érték az jó, mert 1.3 lett, viszont nektek van olyan érték, hogy AFP meg wAFP? Mert Reginek előkotortam a hajdani értékeit, és azon nem is volt ilyen...szóval, az nektek mennyi lett? Viszont Bhcg-t sehol nem látok....most akkor mi van??? Kép
Mindenesetre holnap úgyis felhívom Hamit, meg akkor szombaton megyünk uh-ra. Volt már valaki hétvégén? Mert eddig mindig szerdán mentünk. Az érdekelne, hogy mennyien vannak akkor...

Kriszta
19+4

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok!

Szirom!

Nekem AngelCare-m volt, és szerettem is csak az a baj cele, hogy amint lemászik a baba róla egyből beriaszt. De lehet, hogy a mienk volt rossz, csak Auszriában vettem, és nem volt hozzá magyar nyelvűm, és visszavinni sem tudtam.
Amennyit értettem az angol használatiból, hogy az érzékenységen lehet állítani, és az tetszett igazán, hogyha riasztás volt, utána más volt a villogó színe. Tehát ha nem is voltam ott, akkor is mindenről tudtam.
Mindent egybevetve nagyon jó készülé, és meg voltam vele elégedve, amíg a baba nem mozgott el róla.

Most egy ismerősömnél van, holnap viszi haza a babáját.
Ha érdekel, hogy mi a tapasztalata, akkor szólj, és leírom majd.

Addig is minden jót!
Bocs hogy egy kicsit zavaros voltam!

Heni
heni1979
 
 


Kriszta!

Nekem is csak Mom-ot mértek Emmával, azt mondták hogy ha az jó akkor nem nézik meg a Bhcg-t. lehet hogy hülyeség, de nekem ezt mondták.Kép

Heni!

Köszi hogy jöttél!

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Ja, képzeljétek ma éjjel a mi légzésfigyelőnk is bejelzett, most először a 9 hónap altt. A férjem rohant át, Emma az ágy legsarkában, keze, lába kilóga rácson, és dühösen püföli az a visító bigyót, ami felébresztette.Kép
Na szóval, úgy néz ki kezdi kinőni a csaj. Azért remélem hogy nem lesz sűrű az a dolog, eddig akárhogy mászkált nem jelzett, de most sikerült neki olyan minimálisan a szivacshoz érni, hogy ezt már nem érzékelte.
Azért kb 1 éves koráig hazsnálni szeretném.Kép Most a férjem átforgatta az egyik érzékelőt alulra, mert általában oda mászik le Emma.

Ezek szerint az Angel care azért kevésbé érzékeny készülék, a miénkről azért nagyon le kell mászni ahhoz hogy jelezzen!

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


SziasztokKép

Szirom, te vagy nekem gratulaltal a kuki hianyahoz, vagy Hanzinak a kukishozKép Egybe nem megyKép Amugy en is uniszex ruhakat akarok venni, de ez az ismeros gyonyoru lany ruhakat ad el potom penzert ( darabonkent olcso, de ha osszeadom azert 15 e nem olyan keves, foleg hogy aztan nem tudom hasznalni . Mert azert rozsaszin fodros szoknyat csak nem lehet egy kukisra adniKép)
Szirom, meg tudod adni ennek a Szentmihalyi uti bolt cimet, ez a bundazsak jo aru, nekunk is kell a decemberi csppkehenekKépMeg a Kenguru cimet is ha lehetne? Tobb keresem egyelore nincsenKép
Most egy kicsit aggodok, mert vettunk egy alig hasznalt ABC desing babakocsit nagyon szep, de most a Bergonokhoz kepest meg egyebkent is eleg keskenynek latom. Bundazsakkal egyutt ha nagy a baba nem tudom, hogy fogunk elferni.Kép Raadasul a lany akitol vettem azt mondta, hogy csak egyfajta labzsak van ehhez a kocsihoz de ami most van, azt nem lehet rendesen rahuzni es egyebkent is eleg nyitott a kocsi. Szoval nem tunik tul jo vasarnak. Kép Jaj, de megint panaszkodom , pedig boldog vagyok, orulok meg a babakocsinak is, mert bundazsak remelem megoldja a gondjat,csak jo hallani mas velemenyeket is neha nagyon megnyugtat.Kép

Mese
17+6
Mese
 


Mese,

Hol néztél Bergon kocsikat? Mert a börzén kaptam reklámcetlit róla, és nagyon tetszettek! Milyen árban vannak?
Szerintem se nagyon vásárolj azért még lány cuccokat, Regit is csak a 7. hónapnál mondta 99%-ra a dokibácsi.

Kriszta
19+5

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok!

Heni! Nagyon szépen köszönöm, hogy segítesz légzésfigyelő-ügyben! Az tetszik, hogy szeretted, az nem annyira, hogy vakriasztást is csinál, úgyhogy nem is tudom mi legyen. Szívesen venném, ha ma majd elmondanád az ismerősöd tapasztalatait is, minden információ nagyon jól jön!

Manó! Neked is mégegyszer köszi! Nagyon frászt kaptál a riasztástól?

Többiek! Akkor tisztázzunk mindentKép Valóban Mesének gratuláltam a kislányhoz, csak valahogy összekevertem a neveket, pedig figyelek ám!Kép Szóval bocsika, pedig a jó szándék vezérelt, bár tudom, hogy a pokol útjai is jó szándékkal vannak... Kép

Kriszta, Bergon kocsikat viszont én néztem tegnap a mintaboltbanKép Le is írtam az este a részleteket, szerintem érdemes megnézni őket. Mese is kérte a címet: XV. kerület, Szentmihályi út 58., 306-4954, nyitvatartás 10-18, szombaton 10-14-ig. Egy családi ház alagsorában vagy garázsában van a nagyker, nagyon sokféle színben van nekik raktáron. Először amikor megláttam a házat semmi jóra nem számítottam, de végül kifejezetten jó benyomással jöttünk el. Az árakat csak úgy tudom, hogy a legdrágább, mindennel felszerelt luxusváltozat kerül 48 ezer Ft-ba. van egy mintaboltjuk is: Regi bababolt, Örs Vezér tere 12. Azt is megtudtam még, hogy ha valakinek extrém méretű kiságya van, akkor ott vágnak méretre kókuszmatracot. A babakocsival szerintem nektek lehet, hogy egy bajotok lesz, én nem találtam túl könnyűnek, bár nem nagyon van összehasonlítási alapom. Viszont az is igaz, hogy mi a legnagyobbat néztük, nagy kerékkel, stb. Azt hiszem én egyszerűen nem kerülhetek olyan helyzetbe, hogy bkv-znom kelljenKép No, ezt azért lekopogtam...

A Visegrádi bolt jó nagy, egy labirintus egy pincében, szerintem sokkal nagyobb a választék, mint a Mini Manóban, elég rendes árakkal. Kriszta, és nemcsak babaholmi van, hanem gyerekruha is, már úgy értem nagyobbaknak való. Kiságyra sajnos nem emlékszem, bocsika. Viszont megnéztem neked az AFP-met, a MoM1 az nekem 1,18 volt, és van olyan is, hogy AFP, az meg 42,2. És azt is odaírták, hogy 804 pont. Ezek az értékek jók, de itt a babaneten a rendelőben valahol annak idején megtaláltam a határértékeket is.

A kajáról: http://gorogrecept.homestead.com itt találsz meg mindent. Jó lettKép

Mese! A Kengurukat mi a Soroksári úti Megatoysban néztük, de tudok egy mintaboltról a Margit krt.-on is, pont szemben a Ferences templommal. Ott már régen voltam, de emlékeim szerint az kisebb, mint a Soroksári és kisebb is a választék. Lányruhákat még sem vennékKép

No, remélem most nem kevertem össze semmit, vagy ha mégis szóljatok!Kép

szirom
27+5

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Kriszta!

Megtaláltam neked, amit az AFP-ről írtak!:

A MoMk értéket adott terhességi héten 0,7-2,5 között tekintjük a normál tartományba esőnek. A ng/ml-ben megadott AFP érték általában 20-100 ng/ml közé esik.

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom,

Köszi az utánajárást, közben én is keresgéltem, hasonlót találtam, viszont, ami nem hagy nyugodni, hogy az is oda volt írva, hogy minél magasabb az afp érték, az annál nagyobb intő jel...de most nem tudom, hogy az az időtől függ, mármint, hogy nekem később lett ugye levéve...Reginél 44 volt, most 60 felett van. Na, mindegy, holnap kiderül minden.

A Szentmihályin tudom, melyik az a babakocsis, mert közel van nagyon hozzánk, csak még soha nem voltam. De akkor majd, ha időszerű lesz, elnézünk. Ti mikor veszitek meg? Igazából bkv-zni én se fogok vele, de azért ami a lift előtt van pár lépcső, ott le és fel kell majd ráncigálnom, szóval a túl nehéz se jó.

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Kriszta!

Lehet, hogy magasabb, mint a múltkori, de simán határértéken belül van. Ez számít nem? Szerintem ez jó, bár hát én csak laikus vagyok.

Eredetileg mindent augusztusban akartunk megvenni, vagy legalábbis kezdeni a vásárlást, így egyeztünk meg. Nem vagyunk babonásak, de mégis...Kép Viszont a kocsit szerintem még ebben a hónapban megvesszük, mert úgysem találunk jobbat, és tényleg nem olyan ördögien drága, mint amiket néhol látok. Meg ebben a hónapban még akció van a bundazsákra, és akkor azt érdemes kihasználi szerintem. Kétszer meg tutira nem akarok odamenni...

Még valamit akartam neked írni: mi már többször is voltunk bent hétvégén a kórházban, és egyáltalán nem kell várni. Szólsz a portán, hogy kit keresel és már hívják is. Persze gondolom ez akkor áll, ha épp nincs halaszthatatlan dolga, de eddig nálunk sosem volt. Mondta doki bácsi, hogy most szombaton is ügyel, és ha van kedvünk bemehetünk uh-ra, de a párom dolgozik, nekem meg mostanra csúszott a lakásom átvétele az albérlőktől. Meg nem is akarjuk túlzásba vinni az uh-t, nehogy aztán ne tegyen jót Vízipóknak. Most ahogyan gondolkodom, egyetlen egyszer fordult elő, hogy amíg mi bent voltunk, jött még egy pár doki bácsihoz, de szerintem nekik sem kellett 10 percnél többet várniuk. Jó a hétvége, mert tiszta nyugi van az egész kórházban.Kép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom,

Szóval akkor a portán szólni kell ilyenkor? Mert ugye ha szerdán megyünk, akkor lent van mindig. Köszi az infot, akkor remélem, nem jön Murphy, és tömeg lesz.......
Viszont kár, hogy nem tudtok bejönni, találkozhattunk volna, bár lehet, hogy egyedül leszek kénytelen menni, ugyanis Regi belázasodott mire felkelt a délutáni alvásból...most már "csak" hőemije van, de nem tudom, mi lesz holnapra.

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Szirom!

Frászt??? Képzeld nem ébredtem fel rá.KépKép Kép Pedig írtó erős hangja van, de én olyan jól aludtam. arra ébredtem hogy valami dübörgés és a férjem hangját hallom, hogy "Felébredtél Emma?" Aztán kezdetm el felfogni hogy sípol valami. Aztán rájöttem hogy a légzésfigyelő. De tudni kell én nagyon mormota vagyok. Amúgy azért riasztott, mert az ágy legsarkába feküdt és kilógatta kezét lábát. Hát sokan azt mondják hogy úgyis csak addig lehet használni amíg feláll, mert akkor már állandóan beriaszt. 6 hónapos kor után meg már nincs is olyan nagy veszély. Hát én most átforgattam az egyik lapot hosszába, így szerintem még bírni fogja jó ideig (illetve amíg megtanul felállni a csajKép).

M

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Kriszta!

A jó érték az jó érték!Kép a hetérértéken kívül eső réssz akkor is rossz ha alacsony (down kór) és akkor is rossz ha magas (nyitott gerinc).

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkitől a biztatást, tényleg minden rendben az afp-vel Kép Uh-n is okés volt minden teljesen, viszont azt mondta doki bácsi, hogy a múltkori 51% fiú most lecsökkent 50%-ra Kép Mert most se ezt, se azt nem lehetett látni, de a köldökzsinórt azt nagyon...pedig olyan rendi gyerek, kb 3 percig széttett lábakkal nyugiban volt, de még így se...Amúgy hiperaktív, Hami is megjegyezte. Mi lesz velem??? Kép Egyelőre még popsival helyezkedik el sajna, de még persze ez változhat...bár Regi asszem végig fejjel lefelé volt.
Úgy irigykedtem, ketten is voltak a szülőszobán...mikor lesz már december??? Kép

Kriszta
19+6 (bár az uh szerint pár nappal kevesebb...)

Kriszta
krisztocs
 
 


Na látod Kriszta, hogy minden okésKép Gratula hozzá! Már akartam kérdezni, hogy neked ugye Regi császárral született. Most mi lesz a helyzet, megcélozzátok a hüvelyi szülést, vagy megint császárra számítasz? Mondott már valamit erről doki bácsi? És mit mondott arról, hogy meddig kellene megfordulnia a babának. Tudod, írtam már, hogy nekem meg harántban fekszik... Bár még egy 2,5 hónap hátravan, én is annyira várom, hogy csak naKép

szirom
27+6

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!

Köszi a gratut Kép Igazából a megfordulásra csak annyit mondott, hogy még bőven van ideje, és hogy nem jelent semmit. Megmondom őszintén, eszembe se jutott rákérdezni...talán majd, ha még legközelebb is úgy lesz.
Igen, Regi csaszi lett, mert 8 órás vajúdás után többször lement a szívhangja 100 alá (a normi ugye a 140 körüli), és még csak két és fél ujjnyira voltam kitágulva. Szóval, még a dokik szerint kellett volna kb 4 óra a teljes táguláshoz, és nem merték már megkockáztatni. Úgyhogy Hami szólt, hogy ha megint lemegy, akkor műtő. De én már nem is bántam, alig éltem. Persze, azért ha úgy alakul szívesen szülnék hüvelyi úton! Erre azt mondta dokibácsi, hogy egy héttel a kiírás előtt be kell majd feküdnöm (kivéve, ha addig nem születik meg), pont azért, hogy ha esetleg úgy beindul, akkor tudjanak figyelni egyből, és felkészülni mindenre. Egy szó, mint száz, azt mondta, hogy nyilván nagyobb az esély a csaszira, de ha annyira jön, akkor természetes, hogy hagyják Kép Igazából fele-fele arányban örülnék a dolgoknak, mert ha tutira tudnám, hogy nem lesz komplikáció, biztos örülnék a hüvelyinek, de félek, nehogy varratrepedés stb. legyen, úgyhogy az a biztos, ha kiveszik. De ezt úgyse én döntöm el, hanem az élet Kép
Te mikorra is vagy pontosan kiírva?

Ui: Megnéztem neked Regi uh-s papírját, és Ő is a 18. héten még faros volt, viszont a legközelebbi uh-n - 30. hét - már befordult. Ennél többet sajna nem tudok segíteni...esetleg valami könyvben nem tudsz utánanézni?

Kriszta
krisztocs
 
 


Szirom, közben utánaolvastam neked, illetve most már én is kivi lettem, idézem:
"29.hét: lehet, hogy még fejjel fölfelé van, de pár héten belül mindenképpen lefelé fog fordulni, sokkal kényelmesebb helyzetbe.
30.hét: az újszülöttek 4%-a farfekvéses, őket az orvos az utolsó hetekben még megpróbálja megfordítani.
32.hét: ellenőrzi az orvos a baba méhben felvett helyzetét, hogy megbizonyosodjon arról, fejjel lefelé, szülésre készen helyezkedik-e el. Ha még mindig nincs így, az orvos eldönti, megpróbálja-e megfordítani a babát, vagy pedig speciális szülési technikát fog alkalmazni.
33.hét: legvalószínűbb, hogy fejjel lefelé helyezkedik el, hiszen a csecsemőknek csak kis százaléka farfekvéses.
36.hét: a baba feje lesüllyedt, elhelyezkedett a medencében."

Hát ezeket találtam...nem tudom, mennyire lettél okosabb tőle Kép Mikor is mész uh-ra? Mert akkor már bizti mond valamit a doki! De én az olvasottak alapján, úgy gondolom, hogy van még azért egy-két heted erre. Illetve neki Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Nagyon köszi, Kriszta!

Most voltunk kedden a magánrendelőben, és 4 hét múlva kell mennünk újra, mielőtt szabira megy. Hát remélem, hogy addig aktivizálja magát Vízipók (nem, mintha most nem lenne aktívKép), és szépen elhelyezkedik a legoptimálisabb helyzetbe. Október 5-re vagyunk kiírva különben, szóval már nincs 3 hónapKép Mondjuk az is igaz, hogy az eddigi adatok szerint Vízipók egy héttel legalább kisebb, illetve inkább fiatalabb.

Nézelődtem, és én is hasonlót találtam mint te, úgyhogy most kicsit azért megnyugodtam: a 32.-33. hétig semmi gond nincs, ha nem fordul fejjel lefelé. Szóval még van időnkKép Mondjuk mindenki arról ír, hogy a faros baba megfordulhat-e, meg a dilemmáról hogy természetes úton vagy csaszi. A harántról egy mondat mindenütt, a lényege, hogy vita nélküli császár. Doki bácsit különben kérdeztem, hogy mikor szoktak megfordulni, vagy mikor kéne, erre mosolygott és azt mondta, hogy bármikorKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom, nagyon szívesen! Igen, a harántról én is azt tudom, hogy egyből csaszi. Hú, de jó neked, mindjárt itt lesz október eleje! Kép
Nem tudom, írtam-e, de most nálunk is úgy fest, hogy kb egy héttel kisebb az uh szerint. Pedig azért jó lenne a Mikulást nem a kórházban tölteni...főleg Regi miatt. Kép
Tudod már pontosan, hogy mikor mész a rendelőbe? Mert nekem ma azt mondta, hogy júli 29-én menjek (az az aug előtti utsó kedd). Jó lenne, ha egyszerre mennénk Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Manó, jól tudtad egyébként, ma a dokibácsi is megerősítette, hogy csak akkor van BHCG eredmény is, ha rossz a MOM Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


Kriszta!

Az elején nekem is mindíg egy héttel kissebbnek mutatta az Uh, a közepétől pedig 1 héttel idősebbnek. A végén 2 nappal a kiírt dátum előtt született.Úgyhogy ez még mind nem jelent semmit nálad sem.Kép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


SziasztokKép

En is igyekszem aktivizalni magam es irogatniKép
Het vege ota most mar nem csak halvanyan de hatarozottan erzem, ahogy Bab atrendezi a gyerekszobatKép Most is eppen koltozkodik, nagyon furi, de nagyon jo erzesKép Mar nagyon vartam. Olyan megnyugatato, hogy ott mocorkalKép

Szirom,
Nem egyeztetunk es megyunk el egyutt a babakocsibolta? Nekunk babakocsink mar van, de kellene vennem bundazsakot es mehetnenk egyutt, ha van kedved. En ugyis annyira szeretnek talalkozni mar veletek.

Szep napot
Mese
18+2
Mese
 


Sziasztok!

Nincs semmi különös velünk, Vízipók időnként randalírozik, de ez engem megnyugtatKép Kicsit dolgozgattam, ma volt egy kis lapzártám, de már készen vagyok és vasalni kéne... Nincs kedvem és rám is férne egy kis pihi-szuszi, úgyhogy inkább azt hiszem, hogy megfordítom a sorrendetKép

Mese! Legyen tali, de a babakocsi vásárlása nem biztos, hogy a legjobb pillanat, mert azt a párom ki nem hagyná, igazodni viszont baromi nehéz hozzá. Állandóan jön-megy, változik körülötte minden, úgyhogy ha mondjuk elindulunk együtt vásárolni, akkor van, hogy még 2-3 helyre "be kell ugranunk" csak úgy hirtelen. Én sem mindig viselem jól, főleg, ha a telefoncsörgések miatt minden második mondatot nem tudom befejezni. Te különben merre dolgozol, merre lenne neked jó? Nekem leginkább a város északi része, az már mindegy, hogy Pest vagy Buda. Krisztáról tudjuk, hogy Újpesten lakik, és ti többiek? Hozzuk össze tényleg ezt a talit, noKép

szirom
28+1 (a mindenit, ez nem semmiKép)

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Látom, nagyon érik ez a tali Kép Igen, én itt leledzem újpesten, meg Hanzi is. Ha esetleg újpest mellett döntünk (főleg a nem újpestiek nyilván), akkor pl beülhetnénk a központban lévő Burger Kingbe (az minden időben jó hely, melegben klíma, ha eső van, fedél Kép) Na persze, ez csak egy ötlet, bár tény, hogy én sajna túl messzire nem tudok menni porontyom miatt...

Szirom,
Nem írtad, hogy pontosan melyik nap is mész a rendelőbe...én 29-én.

Kriszta
20+1

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok!

Nekem jó az Újpest, meg a Burger King is, úgyis szeretem a whoppertKép Többiek? Manó, te pl. merre laksz?

Kriszta! Én nem szoktam így tudni pontosan előre a dátumokatKép Mindjárt keresek egy naptárt, de múlt keddhez pontosan 4 hétre kell mennünk újra, mert csütörtökön már nincs doki bácsi a szabija miatt. Ha jól néztem, akkor az aug. 5. Szerintem te mindig egy héttel vagy előttem, de addigra lehet, hogy már talit is csapunk. Ti Reginek is Faktum bútort nézegettetek, vagy csak most találtátok őket? És melyiket néztétek ki? Nekem elég praktikusnak tűnik, főleg az átalakítható ágy és a sokáig használható komód miatt, meg ugye ki is lehet még egészíteni szekrénnyel meg polcokkal, ha később kellene. Viszont a színekkel nyűglődöm, egy kisfiúnak mégsem szeretnék fehér bútort, főleg ha ez marad később is. Fából meg nem jó a bükk, a cseresznye és társai, mert tetőtéri a szoba, fenyő mennyezeti burkolattal és fenyő ajtókkal. A boltban viszont nem volt egyforma színű a fenyő komód és a kiságy... Jajjajj...Kép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Látom, mindenki jól van, így hétvége után.

Nálunk ma már minden rendben, bár hétvégén kicsit aggódtam. Megy a tapétázás, festés a szobáknak (párom apukája csinálja - örök hála érte!), és hát én meg rohangáltam anyukámék (főhadiszállás) és a mi lakásunk között. Plusz nekiálltam vasalni (tél óta nem tettem, mert nagyon nem szeretek - főleg férfiingek a páromé) és hát 3 órán keresztül álltam és vasaltam. ERedmény: kőkemény pocak, kevésbé mozgó Mocorgó, aggodalom Kép Vasárnap aztán már nem vittem túlzásba.

Viszont a lakás most már kezdi régi jellegét felvenni. Holnap már visszapakolunk, befejeződik a herce-hurca - REMÉLEM! Erről jut eszembe, hogy lehet, hogy összerakatam a kiságyat a nagypapákkal Kép Elvégre úgyis átrendeződik a lakás, így legalább látjuk, hogy mire számítsunk. Vagy nem jó ötlet? /:

Szirom,
Babakocsivétel hajrá Kép)) Én a sógornőmtől öröklök egyet, bár lehet, hogy a végén venni kell, még nem néztem meg. Majd augusztusban-szeptemberben átnézünk mindent, hogy mi kellhet azon kívül, amit ő az unokaöcsökről összegyűjtött Kép
Ja, és örülök, hogy tetszettek a képek Kép Pocakom akkor még nem nagyon látszott, viszont azóta igencsak beindult. Most már sok ruhámba bele sem férek - olyanokba sem, amikről azt hittem, hogy nem lesz gond.. ;)

Manó,
Kajástál nálunk is biztos be fog játszani, mint nálatok Emmánál Kép De beteg nem lehet tőle, hisz ugyanazokat a tápanyagokat tartalmazza a kaja, amit mi is eszünk, nem?

Mese,
Kitaláltad már az esküvői ruhádat? Biztos nagyon szép lesz!
Fordítás ügyben sajnos nem tudunk segíteni Kép A párom ezt 98 óta csinálja, igaz neki sincs diplomája, de jó helyen volt a jó időben. Főleg műszaki (számítástechnikai) dolgokat kell fordítani, de előfordult már párszor, hogy nem volt mit, meg az is, hogy kihúzódott a fizetési idő 2-3-4-5 hónapra Kép

Tali részemről rendben - én is újpesti lennék, ahogy Krisztocs mondta. Ha nem Burger King, akkor lehet a Petőfi tanya is (étterem, reális árakon)

Hanzika
23+1

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Hanzi,
A Petőfi tanya még jobb, alig kell sétálni hozzá Kép Fúj, de lusta vagyok!
Akkor már csak egy időpont kéne....
Nincs friss kép a pocidról?

Csajok, és az nagy gáz, ha Regit is viszem? Mármint nem biztos, mert ez függ az időponttól, csak apuci nem bizti, hogy hazaér.

Szirom,
Én azt hittem, nekem azért mondja a 29-ét, mert utána csütin nem lesz már. De ezek szerint lesz még...

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Mese, amúgy te milyen nyelven, és mennyire tudsz fordítgatni? Mert néha a pároméknak vannak ilyen anyagai, de tényleg nem túl nagy sűrűséggel...

Kriszta
krisztocs
 
 


Mi kőbányán lakunk, d enekem nem gond, szoktam utazgatni Emmával. Viszont ő inkább délután bírja jól a strapát, úgyhogy ha tali akkor nekem inkábba délutána jó, főleg ha újpestre kell menni. Kriszta! Szerintem nem gond Regi, én is csak Emmával tudok menni. Mondjuk jó lenne valami olyan hely ahol le lehet őt tennia földre, de ilyen sajnos nincs.Kép Hát nem igérem hogy nem fog hisztizni, de azért szívesen beugrunk a talira, aztán majd kiderül hogy bírja. Egyébként nekem a burger king jobb lenne, pont ezért, mint egy rendes étterem, mert az éttremben várni kell mire kihozzák, meg Emma mindent meg akar kóstólni amit én ezsek, és egy pár szál sült krumplival könnyebb lekötni.Kép Mondjuk sült krumpli gondolom az étteremben is van.Kép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Nekem aztán tényleg teljesen mindegy, hol talizunk! Bár a Burger tényleg jobb lenne, abból a szempontból is, amit Manó ír, mert ott van egy kis játszóház-féle a sarokban, talán Emmát is le lehet oda tenni.

Hanzi,
Nem is mondtam, hogy vettem olyan nacit én is, ami neked van, tudod a Reno udvarosat...szerettem volna olyan kékeset, mint a tiéd, de piros sikerült. (nem volt kék egyáltalán)

Szirom,
Igazából mi még régebben nézegettünk az RS-ben bútorokat, de csak azért, mert olyan szépek, ugyanis nekem apukám asztalos, és ő csinálta a pelenkázót is, a polcot is, és a szekrényt is ő fogja. Már csak azért is, mert elég speciális méretek, fazonok kellenek, ugyanis elég hülye a kisszoba elrendezése.
Fehér bútort szerintem se vegyél, egyrészt azért, mert úgy néz ki, mint egy patika (már, ha mindene az, egyik ismerősnél így volt), másrészt, mikor már totyogó korba lép, onnantól kezdve megy a maszatolás...és hát a fehér csak kényesebb mindennél.

Kriszta
20+2

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok lányokKép

Olyan jó, hogy ez a topic ilyen aktívKép Na és még tali is leszKép Nekem teljesen jó Újpest, itt dolgozom a Forgács utcánál. Szóltok és majd el kell mennem orvoshozKép

Hanzi,
irigyellek, hogy túl az esküvőn. Szerencsére nem lesz nagy cécó, de ruha még nincs. Valószínüleg varratok egy fehér kosztümöt és ennyi. De már naaagyon szeretnék túlleni rajta. Jó is, de én nagyon irtózom minden cécótól. És már lakásfelújításon is túlKép Nekünk még egy költözés, hitel és lakásfelújítás hátra van. De ezek boldog gondok, szeretnék már ott lakniKép

Kriszta,
Én németül, meg angolul beszélek felsőfokon. Németül fordítottam is régen meg tolmácsoltam, itt meg bennt most egész nap angolul írunk levelezünk. Szóval jól mennek. Már annyira szeretnék nem minden nap bejárni, de most még gyüjteni kellKép De eltelik ez is és itt lesz a babaKép

Na de most némi munka
Szép napot
Mese
18+3
Mese
 


Kriszta!

Hát, a lányom egyenlőre abban a korszakában van hogy nem szeret 1 méternél távolabb lenni tőlem, de ettől függetlenül nekem jobb lenne burger king.Kép

A múltkor szó volt a ruhákrl, állítólag az Árpád hídnál a váci úton van egy prince oliver kis és nagyker, ma megyek megnézni, ha eljutok, nem biztos. Azt mondják nagyon jó uháik vannak, van aki szerint jobb mint a kenguru gold. Emmának egy bodyja volt ilyen, 68-as, mondjuk szerettem az tény mert valahogy rugalmasabb anyuag mint a kenguru gold.

Fehér bútorok: Hát nálunk az van Emmánál, de csak azért mert a kisszekrények adottak voltak, már rég megvnnak (RS féle, de nem a gyerekbútoruk, hanem a kisbútor család), így a pelenkázó és a kiságy is fehér lett. Sőt a tapéta is az, egyenlőre a függöny és az Emma ágyneműje kék-drapp macis, plusz egy színes fa lámpa van fenn, meg egy micimackó festmény, és egy napocskás óra, így azért szerintem nem olyan rossz, aki szereti a fehéret annak tetszik. Később majd tapétacsíkot is akarok körbe húzni. Viszont amit Kriszta írsz a maszatolásról, hát azzal még nem tudom mi lesz, mert nem igen tudunk mostanában bútort cserélni, Emma meg már most egy rosszcsont.Kép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó,
A Burgerben közvetlen a játszó-cucc mellett is le lehet ülni, úgyhogy Emma látni fog Kép
A Prince Oliver rucik tényleg nagyon jók, Reginek rengeteg van, és ami lényeges, hogy nagyon sokáig jók! És ahogy írod, sokkal rugalmasabb az anyaguk! Mi nagyon szeretjük. A bolti ára valóban elég húzós (pl egy body 1200 ft körül mozog), de ott az Árpád hídnál pár száz forinttal olcsóbbak.
Nálunk olyan szinten leamortizálta Regi a szobáját, hogy borzalom Kép A kiságy melletti falon "szép" kakaófoltok (mert esténként ott itta az ágyában a kakaót cumisüvegből, és kifröcskölte). Nálunk is van bordűr, és pont olyan magasságban, hogy Regi kb másfél évesen elérte már a kiságyból, szóval azt az ágya körül szépen letépkedte, úgyhogy most hiányosak a barik...és folyton tapétát szedtem a földről. Kép Szóval ilyen és ehhez hasonló nyalánkságokat művel a kiscsaj...A mostani zsírkrétás, nyomdás, tükörnyalós korszakról inkább említést se teszek Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Kriszta!

egyre szimpibb a Burger King!Kép
Nálunk még csak a padlószőnyeg van leamortizálva, arra öntött ki mindenfélét, de az borzasztóan foltos. Mi hülyék világos drappot tettünkKép De majd jövőre úgyis parkettázni szeretnék, úgyhogy már nem foglalkozom vele.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: