Új privát üzeneted érkezett!

Roxmort!
Nagyon édi BeniKép
De hol vannak a maszatos képek???????
Dodónak szerintem még nem rágófoga jön.Hanem a bal felső hármas metszőfog.Legalább is ott van az ínye nagyon begyulladvaKép
Ezzel a foggal tavaly három napig volt 39,4 fokos lázaKépKép
Hát remélem mihamarabb kijön.

Jól éreztétek magatok,mert látom Beninek nagyon teszik a sátor?Ez kapta most?
Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Roxmort!
Nagyon édi BeniKép
De hol vannak a maszatos képek???????
Dodónak szerintem még nem rágófoga jön.Hanem a bal felső hármas metszőfog.Legalább is ott van az ínye nagyon begyulladva
Ezzel a foggal tavaly három napig volt 39,4 fokos lázaKépKép
Hát remélem mihamarabb kijön.

Jól éreztétek magatok,mert látom Beninek nagyon teszik a sátor?Ez kapta most?
Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Roxmort
Maszatos kép az amikor Beni eszi a tortát és tiszta csokiKép

Kovács Roland
roli
 
 

 
 

Szép jó reggelt!
Megértelek.Dancinál én is mindentől féltem.Mondjuk anyu(4gyerek után)Elmagyarázta,hogy nem kell.
Dodó 6hónapos korától kapott gyümit,8 hónapos korától főzit.De 11 hónapos korától nem eszi meg a bébiételt csak a felnőtt hamit.A fogát meg már ő mossa.Kép
Nálunk Danci volt aki szépen evett,Dodó mint egy kismalac.Kép
Éjszaka csak egyszer kelt fel.De tiszta piros és forró az arca.
H

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Hát itt vagyok!Jó volt a tegnapi nap este 8-ig voltak itt a vendégek,ugyhogy csak ma délelött pakoltam össze mert az ünnepeltel eggyütt rendesen kidőltünk estére!!Most síncs ám időm mert Kírát visszük bulira,csak gyorsan dobok pár képet!!Este majd jővők!!
Kép


+++ jpeg +++ 334912 +++ Nagyon tetszett neki a tüzijáték)








tüzijáték!! +++Kép



Kép


Kép

Hát ennyí majd még kicsínyítek tőbbet de most rohanok!!
ANDI
Vendég
 


A tüzijátékos kimaradt,meg a szöveg is amit irtam hozzá!!Szoval az elsőn a torta,másodikon trancsírozza a tortát,a harmadikon iszonyatos fejet vágok pedig nem is íttam,a negyediken látható hogy elfáradt!!Akkor most ide még berakom ami lemaradt!!KépÍtt a tüzijáték!!
Vendég
 


Szép estét!
Andi szuper jók a képek.Szerintem a tüzijáték tetszik nekik a legjobban.Nálunk csorgott Dodó nyála amikor nézte.Kép
Hát látjátok elmúlt ez is.Ezek a gyerekek,hogy öregszenekKépKépKép

Roxmort
Esküszöm pont este gondoltam arra,hogy megkérdezlek titeket kuki ügyben.Most vettem észre,hogy egy kicsit kezd letepadni.Kép
Újszülött koruk óta felhúztam mind kettőnek fürdés közben.Dancinak ennek ellenére kétszer vágtákKép
Azt akartam kérdezni,hogy ti mit csináltok?
A dokinő decemberben azt mondta,hogy szép.Bár egy vékony hártya volt ott ami nem ment vissza.Dokinő azt mondta másfél éves koráig visszamegy,csináljam tovább.Ha esetleg nem akkor ő visszarántja.Köszi!!!!Állítólag van valami tágító krém.Majd megkérdezem egy ismerősömet.

Ma egy barátnőmnél voltunk egész nap.Segítettünk nekik leszedni a fát.Apa meg addig halat sütött.Nehogy már otthon büdösítsünk.Kép
Na és hogy könnyebben legyen a munka Dodó zenélt nekünk.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Most látom a kérdésre nem is válaszoltam.Nem,nem beteg Dodó csak ilyen ha jön a foga.Sajnos.Muntha csak a Dancit látnám.
Fogkrém Daniéból szoktam egy kicsit rátenni(Vademecum,Colgate,Elmex...)Hol milyet használ Dani.Igaz még csak leszopogatja.De már nagyon ügyi amikor sikáljaKép
Benci hogyhogy levette a polóját?????
Megunta vagy csak gondolt egyet?

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!
Most értünk haza.Danit leadtuk a suliba.
Dodó el is aludt mire hazaértünk.Fel se ébredt arra,hogy levetköztettem és betettem a járókába.KépPedig éjszaka csak egyszer kelt fel.
Roxmort
Szerintem az jó(kuki)!Kép
A cipőt zoknit Dodó is mindig leveszi.Sőt ha kétrészers pizsma van rajta akkor a nadrág pikk-pakk kint van az ágyból.
Séta:Nekünk ha tetszik ha nem egy nap minimum 1*2* ki kell mennünk.Jól becsomagolom Dót és alszik a kocsiba.De szegény gyerek ha meglátja,hogy viszem felé a kabátot már bújik el.Kép
Ti 2-3 órát szoktatok sétálni?Vagy leülsz vele egy parkba?A II.Ker a Mamutnál van?
Megyek főzni!!!

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Itt van Míron melettem ugyhogy nem biztos hogy el is megy ez a levél!!Fütyí témába mi már jok vagyunk teljesen hátra lehet neki huzni,de már mi is 1 hetes kora ota csínáljuk,annak ellenére,hogy a korházba azt mondták egy éves koráig hagyjuk!!De nekem van egy sogornöm akinek két fia van és a nagyobikkal megjárta,ugyhogy a másodiknál már ő is elkezdte születés után!!Õ osztotta nekem az észt amikor hazajöttűnk,ugyhogy hála ístennek megfogattam a tanácsát!!
Tényleg nagyon aranyos DODO a szintetizátorral!!Van zenész a családban???Hasonlit a két gyerek egymásra!!
Roxmort!!
Nekünk is van ilyen kis házunk KÍra nagyon szerette de sajna helyhiány miatt kiköltöztettük a kertbe ott meg elégé tönkre ment mert nem mindig vittük védett helyre az eső ellen meg a szél ellen!!Mi nem kaptunk játékokat csak egy kocka játékot meg egy NIKE melegitőt,és a tőbbi pénz volt!!Akarok a szobájába komodott venni és ezért kértem azt!!Ugyís tele van játékkal meg ruhával!!
Hát ennyít engedett,most már hisztizik!!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok
Roxmort
Hát igen a villamos...azzal meg se próbálom a közlekedést.Max metró,földalatti,busz,troli(de csak alacsonyszintü).Ha józsi(párom jön akkor villamos is.Hál´ égnek minden nagyon közel van nekünk,úgyhogy marad a séta.Mi a Szabadság térre szoktunk menni jó időbe.Nagyon szépen meg csinálták.Meg van a Honvéd téren egy zárható játszótér.Még nem nagyon próbáltuk,mert még kicsi volt.Majd tavasszal.
Öltöztetéssel már mindent próbáltam.No sikerKépKépKép
Andi
Nincs zenész a családba.Talán DodóKép
Tiszta apja mind a kettőKép
Nem tudom mi van velük.Dodó is tiszta nyügi,pedig majdnem 3 órát aludt.Úgy keltettem.
Megyek mert apa megjött,és éhesKép
Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Nagyon szarakodik nekem ez az oldal olyan lassan tőlt be!!Nektek??Vagy lehet,hogy béna vagyok??
Ma annyíra szar napom van!Jött az ELMÜ-töl egy 64000 ft-os elszámoloszámla és a t-comtol egy 11000-es telefonszámla!!Kiakadtam mert Favorit+-osok vagyunk és tényleg nem telefonálok csucsídöbe 10-16-ig,mert másik idöpontokba ugye íngyenes!!Hát felhivtam öket mire kiderült csak azokat a t-comosokat hivhatom ingyen akinek nincs szerzödése sem a TELE2-vel sem az INVITELLEL!Nem semmi!!HOnnan kéne tudnom kinek van és kinek níncs!!Hát pl.aposoméknak is van és én meg esténként orákat csevegtem vele merthogy ugyís íngyen van!!
Most kértem részletes számlát és megnézem megéri e nekünk havi 5000 ft.-os elöfizetés!!Lehet hogy akiket hivogatok mindnek van valami más elöfizetése is a t-comon kivül!!
Mircsí most alszik de jobb is mert itt örjöngök!!
Ti már fogat mostok??Nekem ez eszembe se jutott!!Tiszta gáz vagyok pedig Kírának is korán megtanitottuk,bár mit se értünk vele ugyanis a hajánál fogva kell odaráncigálni!!Pedig nem tölűnk látja én is ha itthon vagyok napi 3-szor megmosom,meg az apja ís!!
Na mgyek mert mindjárt jön a család másik fele,fel kell készülnőm hogy adagoljam be ezeket a franko számlákat!!
Szép napot nektek,ha az enyém már ilyen pocsék!!
ANDIKép
Vendég
 


Andi!
Nem te vagy a bandzsa.Kb 10 pecet vártam arra hogy egyáltalán az főoldalra jussak.Azt már nemis néztem,hogy ebbe a topikba mennyi idő alatt jutottam be.Csak kiteregettem addig.KépKépKép
Hűűűűűha micsoda számlák!!!!Mi is várjuk.Remélem nem lesz annyi mint a tied.Telefonnál nem olvastátok el az az apróbetüt.Azzal kell kezdeni.KépMi már rájöttünk jó párszor.KépKép
Futok Daniért edzésre még este megpróbálok benézni.További szép napot!!!!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Végre elaludt Dodó.Megyek én is csak beköszönök.
Tényleg nagyon hideg van odakint.

Szép jó éjszakát!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Halihó!

Csak beköszönök,megyek csucsu.Éjjel sokszor felkelt.KépMost alszik én is kihasználom.
Ma is nagyon hideg vanKépKépKép

Szép napot!!!!

Kovács Roland
roli
 
 


Na mi van ma szabin vagytok.
Itt egy pár kép engem még ugy se láttatok.Mondjuk nem maradtatok le semmiről.Kép
KépKép
KépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Hali csajok Kép

Nem tudom, melyiktek írt nekem egy érdeklődő levelet Halmos főorvossal kapcsolatban.... Kérem az illetőt, hogy mailjen rám újra, mert nem tudok neki mailt küldeni sehogyan sem Kép

Üdv :


Klár
clarissa
 
 


Hahóóóó!

Tényleg nincs senki.Szomi vagyok.Kép
Tegnap egész nap egyedül voltam.KépKépKép
Remélem ma nem!
Csak nem megijedtetek a képemtől????
Hol vagytok????Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Na végre!!!!!!!!!!Sziiiia!!!
Nekem bejutni nehéz ide.Mondjuk jó néhány topik itt is hiányzik.
Nemrég értünk haza.Elég fura idő van ott kint.Esik nem esik.Jó lenne ha megmaradna Dani örülne neki.Kép
De jó lenne talizni,meg dumcsizni.
Mi az Oktogonnál lakunk.Végül is nincs messze a
Margit sziget.Jó lenne már a tavasz,mert Dodó már ugy utálja babakocsit.

Most megyek főzikélni.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Roxmort
Semmit nem csinálsz rosszul!!!
Dodó is csak olyanokkal játszik amivel nem szabad.Kép
Tv,-szgép ki-be kapcsolgatás,konyha,-fürdőszekrény kipakolás,cipők kostolgatása,...Ha rászólunk,vagy el merészeljük venni tőle a dolgokat akkor lecsapja magát a földre és vísít mint a fábaszorult féreg.Most nyugi van mert alszik.
Multkor belenyult a kukába kivett egy szemetet elment vele a macska wcbe ott megforgatta végűl megmosta a kezét a nagy wcbe.KépKépKépKép
Na ezt tudjátok überelni????

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!!
Nem tüntem el csak csavargos napjaink vannak,bár ennek mára meglett az eredménye,tiszta taknyosak vagyunk!!
Pedig ma igazán fincsí ízgalmas programunk van már alig várom hogy Kíráék hazajöjjenek,ugyanis a barátnöm akinél tegnap voltunk reggel ota vajudik a Margit korházba és nagyon be szeretnék menni,de sajna nem tudom kire bizni Míront igyhát jön velünk!!Most éppen altatni probálom hogy ne legyen nekem nyügi,de sajna síkertelenül sajna itt nálunk olyan szélvihar van hogy csak ugy behallani a lakásba ís a sűvitést!!Míron annyíra szélérzékeny hogy ílyenkor még nyügősebb a kelleténél!!Lehet,hogy megkérem Apát had menjek be egyedül a korházba addíg ő ellesz velük!!Csak sajna ő is ugyanugy be van pörögve mint én tehát jönni akar!!
Szegénykém reggel 7 óta vajudik,már burkot repesztettek,meg oxitocinozzák de még mindig csak két ujjnyí!!Lehet,hogy császár lesz a vége!!KépUgy índult neki,hogy ő nem kér epidurált,de már meggondolta magát!!KépÍtt ízgulok!!Megyek is készülödök mert mindjárt itt a család!!
Remélem este jövök,addíg ís mindenkinek szép napot!!
ANDIKép
Vendég
 


Sziasztok!

Andi
Nem csoda,hogy be vagy sózva.Szorítok én is.KépKépKép
Aztán mesélj.

Ma Dodó 3/4 5től 10 perecenként kelt.6kor bealudt(perszén én a csúnya anya felkeltettem)Vittük Dancit a koripályára.Dae ahogy kimentünk az utcára az arcunkra fagyott a mosoly,hát még a Hősők terén.Szegény Dodónak olyan piros az arca.Nem győzöm kenni.Kép
1 kor aludt 20 percet,és most sikerült ledöntenem.Remélem legalább 1 órát alszik.Kép
Ti voltatok ma utcán(Andi ez hülye kérdés te mindjárt mész)Mert ha nem ne is menjetek.Állítólag jövőhéten még hidegebb lesz.KépKépKép
Roxmort,de azért lesz még tavasz is.
Megyek palacsintát sütniKép

Kovács Roland
roli
 
 


Szép jó éjszakát!!!
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Szép napot!

Végig aludtuk az éjszakát.KépKépKép
Voltunk apának segíteni.
Kép
Kép
Kép
Most megyünk csucsuzni.Kép
Nagyon hideg van kint!!!!!!

Andi
megszületett a baba?
Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Csak benéztem,mielött indulunk Danciért.Kép
Nekünk is csak az arcunk látszik ki.Csóri gyerek szinte meg se tud mozdulni.KépEzért várjuk a tavaszt!!!
Ma este kimenőm van.Barátnőmmel megyek moziba.Mostanába túl feszültem.Karácsony elött pár nappal költöztünk(augusztusban kellett volna)aztán ugye a karácsony,nem úgy megy a bolt ahogy kellene...Apa mondta,hogy menjek,mert már elég nehéz engem is elviselni.KépKépKép
Lehet Dodó dilijének nagy része is ezért van.
Mondjuk ma nagyo jó kedve van,csak ne pakolna mindig!
Futunk a suliba.

Nektek,hogy tellik egy napotok?Nekem annyira monoton.Kép
Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!!
Itt vagyok végre!Délelött takaritottam egy kicsít már amennyíre Míron engedi!!Tegnap késön jőttünk haza mert megvártuk mig kijőn barátnőm az őrzőböl!!Na a lényeg tegnap délután 3 ora 50-kor megszületett Dávidka 2700 gr és 53 cm.Nagyon édi sok fekete haja van!!Végül is síkerült rendesen megszülni,de sajna én csak egy orával késöbb értem be,de láttam a babát és az a lényeg!!Hétfön már jönnek haza!!Nem volt vészes csak az eleje ugy reggel 9-től du 13-ig mert utána epidurálták és akkor nem érzett már semmit!!Nekem is jó volt tegnap kimozdulni utánfuto nélkül ugyanis végül Apa otthon maradt Míronnal és csak mi csajok mentünk busszal!!
Nekem is eddíg rossz volt hogy nem volt kivel csavarognom cseverésznem mert mindenki dolgozott,de ez most változott ugyanis most minden barátnőm szül a következőnek is már csak 4 hete van!!Meg van egy akivel egy napon szültem!!Ha gázos vagyok akkor felszaladok hozzá ide az utca elejére!Szóval én már nem panaszkodom,zajlik az élet körülőttem és már mi is várjuk a tavaszt hogy akkor már a négy barátnő ősszekapja a gyerköcöket és megyünk!!Meg nyáron a kertbe jó kis babatalikat rendezünk majd!!Jőhettek ám ti is !níncs olyan messze Bp.-töl 20 km.Tele van a kert mindenféle gyerekjátékokkal mászoka csuszda,medence STB.Szoval erre még vísszatérünk tavasszal!!
most megyek mert Míron olyan hisztis tiszta takony megint,ugyhogy a bárányhimlö oltásunk is csuszik pár hetet,pedig szerdára voltunk beirva!!
Hát ennyí!!
Szép hétvégét mindenkinek!!
Apa szabin lesz jővő héten!!!KépKépKép
ANDIKép
Vendég
 


Sziasztok!
Nagyon jól éreztem magam.Annyira jó volt egy kicsit másra gondolni.Nem volt se pelus,se pakolás,se mosogatás....De hazaértem és belelógott a bilibe a kezem.Dodó alszik fél 10óta,de már kétszer fent volt.Kép
Andi
Nagy gratula a barátnődnek!!!Milyen apró manócska.KépDe irigylem.Kép
Tényleg jó lenne találkozni veletek.KépKépKép
Nem tudom,hogy ez a bárányhimlő elleni oltás ez egész letére megvédi?Nem lenne jobb túlesni rajta.Nekünk a Dokinéni nem pártolja az ilyeneket.
Danci 4 évesen megkapta 3 pötty volt rajta,bezzeg az apja!Egy négyzetcm épp bőr nem volt a testén.Kép
Roxmort
Belekukucsáltam már a honlapodba.Nagyon jó.Tök ügyi vagy.Kép
Látom szinte egy cipőben járunk.Nekem sajnos anyu nem tud sokat segíteni.Van egy 9éves húgom aki teljesen lefoglalja.Tehát híába mondanám,hogy menjen Daniért a suliba,vagy edzésre vinni,mert ott van Emese akiért ugyanúgy menni kell meg stb...
Judit eljöhettél volna velünkKépKépKép
Na megyek aludni,ki tudja...
Jó éjszakát!Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Szép jó reggelt!
Na a tegnapi nagy˝bulizásomnak˝az lett a bőjtje,hogy Dodó egész éjjel fent volt.Ha meg véletlenül aludt,akkor is úgy dobálta magát,hogy nem győztem takargatni.KépKépKépÚgy látszik nekem nem való a kikapcsolódás.Azaz nevetésnek sírás a vége.KépKépKép
Judit
Nem bírtál aludni?????
Azért az a hastánc est is jól hangzik.Kép
Annyira jó volt elmenni,meg egy jót beszélgetni.Sétáltunk hazafele a Nagykőrúton és dumcsiztunk.Nem is éreztük a hideget,vagy csak nem számított!?
Andi
Tényleg!!!Milyen jó neked egy hétig apa otthon.Nekünk 5 éve nem volt ilyen.Jó szórakozást,pihenést...KépKépKép
Megyünk mamához,este jövök
Sziasztok Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Gondolom ti is élveztétek ma ezt a "jó" ídőt!!Gábor is volt Míronnal egy kissebb sétán,nem mertük sokat kinn hagyni mert elégé taknyos!!
Roxmort!!
Most jött be ez az oltás január 1-töl,eddíg én se hallotam róla,de az én dokim nagyon ajánlja mert mondta mostanába már nem olyan a bárányhimlő mint régen.Sokkal durvább,csunya fekélyes lesz és hegek maradnak ráadásul a lefolyása is hosszabb 3 hétnél!!És sajna már elég kis korban elkapják és ugyebár egy 1,2,3 éves gyereknek hiába mondod,hogy ne kapargassa!
Azt mondta nincs mellékhatása,tehát se láz se lábfájás,csak egy szuri és egész életre védetséget ad!!Föleg a fiuknak ajánlja nagyon,mert ugye náluk esetleg idös korban elég veszélyes!!Dehát most mi is csuszunk pár hetet a nátha miatt!!Miron már alszik mert kimaradt a délutáni alvása megint,ez most elég sürün van ugyanis délelött nagyon sokat 2-3 orákat alszik,mire felébred 2 felé már nem tudom utána lerakni csak 6 körül akkor meg már minek 7-kor fürdés és fél nyolckor már alszik!!
Holnap megyünk gokartozni!!Már várom,hogy kimozduljunk egy kicsít!!
Heni!!
Te még tápszerezed Dodot??Ha ígen melyiket eszitek??Mi már reggelire kakaozunk síma parmalat tejjel!!Egyenlöre semmi baja!!Este még tápszerezünk mi a BEBA2+ esszük!!
Na jo megyek mert valamiért olyan rossz a közérzetem,ugyhogy lepihizek!!
Szép estét mindenkinek!!
ANDIKép
Vendég
 


Jó estét!
Látom hétvégén csak én vagyok,de nekünk még ilyenkor sincs itthon apaKép
Tegnap amúgy Szex és más semmit néztük.Jó filmKép

Dodó tiszta nátha.Már annyit töröltem az orrát,hogy tiszta piros.KépKépKépValószínű ezért nem aludt az éjszaka.Kép
Na megyek is,csak beugrottam panaszkodni.
Vigyázzatok egymásra!!!
Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Na lefektettem Dodót.Elég hamar elaludt.Kép
Andi!
Dominik még cicizik,méghozzá elég íntezíven.Próbáltam már leszoktani(csökkenteni)?de nem megy.Várok még egy picit,hátha magától abbahagyja.Tudjátok ebbe elég tapasztalatlan vagyok,mert Danci 5 hós koráig szopizott.Amúgy Dani 10hós korától kapott bolti tejet,mert nem volt hajlandó meginni a tápszert.Már tettem bele kakaót,karamellt,kávét,gyümőlcsöt,de hiába.Akkor azt mondta a dokinéni,hogy próbáljuk ki a tejet.De nekem azt mondta,hogy dobozosat ne adjak neki,mert az tele van tartósítószerrel.Csak zacskós 2,8%ost.Mondjuk 1*2*amikor nem volt otthon zacsis tej akkor kapott dobozost,de egyből a derekán a pelenka mellett kiütéses lett.De ha te azt mondod,hogy semmi baja tőle...Mióta issza Miron a tejcit?
Roxmort
Mi is voltunk ma sétálni,de Dodó nem tudott megmozdulni abba kabátba ami rajta volt,ugyhogy mindig elesett.Kép
ezek a kismanók már most letudják venni a nőket a lábukról!KépKépKép
Most már tényleg jó éjt!!!!!!!!

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!!
Hazaértünk gokartozásbol hatalmas élmény volt,nem tudom azt irtam e hogy a Talmácsí forumosokkal szoktunk járni egy honapba egyszer!!Nagy Talma szurkolok vagyunk!!Már vagy egy orája gokartozunk amikor is ki állit be hát képzeljétek maga TALMÁCSÍ GÁBOR!!Ott gokartozott velünk persze ő nyertKép!!Nagyon őrültünk neki mert nem igen szokott velünk eljárkálni mert mindig megrohamozzák őt,most ís ínkognitoba jött,még mi se tudtunk rola,csak a forumon olvasta,hogy megyünk!!
Miront is probálta fogni a kezébe de ő nem igen hagyta magát!!Le is vannak fényképezve mejd holnap beteszem a képeket!!
Bocsí de annyíra fel dobott a dolog,hogy muszáj volt irnom!!Remélem Míron majd egyszer büszke lesz ezekre a képekre!!
Gondolhatjátok Apa hogy őrült,pedig gondolkodtunk hogy menjünk e mert Mírcsí megint nem aludt délután!!De megérte!!
Heni!!
Kb 1 honapja íszunk tejet,de csak reggel!!Eddíg semmi baj!!
Dodonak jobbulást!!Miron már egész jol van,egy kis amroxol,nasívin orrcsepp,porszivo és ugy néz ki tul vagyunk a nehezén!!
Na megyek mert Apával kinyítattam egy bort,mert olyan rég ittam pedig szokásom volt minden este egy decít meginni,még az orvosom javaslatára kezdte el mert vérszegény voltam!!
Hát ennyí holnap dobom a képeket!!
ANDIKép
Vendég
 


Sziasztok!!!
Azt hittem,hogy Dodó be fog lázasodni,de hál´égnek semmi,csak a nózi folyik.
Délután amikor olyan szépen esett a hó kimentünk,mert Dominik még nem sétált a hóba.Csináltam pár képet a telefonommal.

KépKép
KépKép
Kép
Roxmort
Szerintem nyugodtan adj neki.Az Ízvilágba az édes is beletartozik.Fogat meg lehet mosni.Miket eszik Benci?
andi
Akkor nektek szupi hétvégétek volt.Kép
Nekem is anno mondta a doki,hogy minden este igyak bort,De még a szagától is rosszul vagyok.Kép
Neked azért egészségedre!!!

Megyek mert dó hisztizik.Cici kell!!!

Jó éjt!!!

Kovács Roland
roli
 
 


Bedobom gyorsan a tegnapi képeket!!Majd írok este!!
Kép
igy probálta Talma gyakorolni az apaságot!!Kevés síkerrel!!

Kép
Itt már egy fokkal jobban áll a kezébe!!

Kép
Kíra ís imádja!!




KépEgy kis plusz!!
Gyerek nevelés:autok motorok számitogép!!KépKépKép

Kép
Közös játék fürdés elött!!
Dodonak tényleg annyíra dodos feje van!!Nagyon édes!!Mi is igy nézünk ki mint a mumiák!!De ma nem megyünk ki!!
ANDI
Vendég
 


Halihó
Megintén vagyok.
Ma apa főzött én pihizek.Tiszta dili vagyok,nem tom miért.KépKépKép
Andi
Szupik a képek!Miron mászott fel a kanapé karfájára?Lélegzetelállító mutatvány.Kép
Nekünk meg a cica elfoglalta a kocsinkatKép
Na de én kizavarom...Kép
Majd még benézek.
Roxmort???

Kovács Roland
roli
 
 


Andi
Az előbb elfelejtettem megkérdezni.
Kíra mióta gokartozik?Nem félted?

Kovács Roland
roli
 
 


Roxmort!
A7.kép amikor fogja a pelenkázót és az újja a szájában nagyon édi(kis csábító).A többi is szupi.KépKépKép
Megyünk pancsizni.

Kovács Roland
roli
 
 


Hahóóóó!!!!!!
Most értem ide!!!!!!!

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!
Délutáni pihi volt/van.Tegnap éjjel semmit nem aludtunk.Folyamatosan felkelt,vagy beszélt álmában Dodó úgyhogy olyan voltam,mint a rongy.Ráadásúl még a Tescóba is kimentünk reggel.Ja meg tiszta depi vagyok már vagy két napja.Hirtelen csak ennyi.KépKépKép

Ti jól vagytok?Manócskák is?

Kovács Roland
roli
 
 


Roxmort
Köszi az energiát.nekem már az is segít ha meg hallgattok.Ugyan ilyeneket szoktam érezni.lehet,hogy ez tényleg a kismamadepi.Nem akarok az lenni.
De jó Andinak.Mi a párommal csak marjuk egymást,már ha itthon van.
Amúgy meg jó dolgok vannak körülöttem csak most nem tudok örülni semminek.Úgy érezem (jelenleg),hogy másoknak sokkal jobb és könnyebb.Pl.:Neked is biztoss jobb úgy minden.
Húúúúúúú ezt most jól leírtam.Na ha ezt megérti valakiKép

Kovács Roland
roli
 
 


Nem vígasztal,hogy neked se jobb!!!!
Autónk nekünk sincs,nem tudnánk fenntartani.Pedig jó lenne két gyerek mellett.
Azt vettem észre,hogy akárhányszor babát várok mindig jól megy.Mire megszületik addigra nem.Furcsa.
Nekünk mondjuk van lakásunk.Páromnak egy amibe most költöztünk be decemberbe(2.2millió kölcsön,meg nekem egy ahonnan elköltöztünk(1szobás ,az most ki van adva)ami onnan bejön pénz az az én ugynevezett fizetésem(45ezer).Párom bérel egy kis ABC-t,de most nem megy valami jól,úgíhogí pont a számlákra elég a pénz,meg a legszükségesebb dolgokra.
De igazad van a gyerekek egészsége a legfontosabb.Kép

Nyitottam egy másik topikot úgy egy hete.Valamelyik nap betévedt egy ismerősöd.Csanikó.Plvastam a honlapját és ott volt kicsi Benci fényképe is.Írtam neki,hogy ˝ismerlek téged,de még nem reagált.

Kovács Roland
roli
 
 


Megfürödtünk, megvacsiztunk.
Látom szereted a fényt.Én is!!!!Lehet ez a bajom.Eddig 3.emeleten laktunk déli fekvéssel.Sőtétedésig nem kellett villanyt gyújtani.Most meg földszinten lakunk és még nappal is kell égnie a villanynak.De hát valamit valamiért.Lesz ez még jobb is.
Köszi,hogy végig hallgattál/olvastál.Nagyon jól esett.Sajna a párommal ezekről nem lehet beszélgetni.KépKépKép
Én is úgy gondolom,hogy a gyerekek választanak minket.KépKép
Megyek feltakarítok,teregetek...KépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Nem jöttél vissza.Ez hülye megállapítás volt.Mert nem érsz rá.Kép
Fiúk már alszanak.Én meg nézegetem az Üvegtigrist,mert már vagy 6*elkezdtem nézni de sose láttam a végét.lehet most se.Megnézném moziba a második részét.
Házimunka kész.Rájöttem nincs értelme nappal takarítanom,mert Dodó ahogy kijön a járokából kupi lesz.Úgyhogy fürcsi után már no mászka és lehet rendet rakni...

Kovács Roland
roli
 
 


Nekem is elismeri.Nem is akarja hogy dolgozzak,mert szerinte ez nagy munka.Segíteni is szokot.Tegnap is ő fözött.De akkor meg miéert panaszkodom.Kép

Jó éjszakát nektek is.
Puszi

Kovács Roland
roli
 
 


Szép napot4
Ma megint apa vitte Danit suliba,mert nagyon hideg van.Elég lesz délután kimennünk.
Dodót most fektettem le,mert nyafi volt.
Kaja a sütőbe,ruhák a gépbe,rend van.nagyon ügyi vagyok.
Roxmort
Te fogyózól?Nekem ugyanannyi a súlyom,mint amikor kijöttünk a kórházból.Mondjuk nem is teszek érte semmit,hogy lemenjen.lehet,hogy kéne tornáznom???Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Nem tudom mi a véleményetek a cicáról,de mi ímádjuk őket.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


De jó,hogy jöttél
Dodó már tök rég alszik.
Mivel tudtad Bencit elvarázsolni?Nagyon érdekel,én még addig se tudom Dót amíg tisztába teszem.

Ezek szerint nálam nem fogunk találkozniKép

Kovács Roland
roli
 
 


Gyakorolj csak nyugodtan.Kép
Dominik egykor kelt.Mindjárt indulunk Danciért.Másfél óra cidri.(Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Amúgy hogy csinálod?Mindig majmollakKép

Kovács Roland
roli
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: