Új privát üzeneted érkezett!

Kockáspléd, ne add fel! Minden rendben lesz! Pocaklakód Veled van! :lol: :lol: :lol:

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!

Kockáspléd! :cry:
Én szerintem az lehet / de lehet,hogy hülyeséget írok /, hogy ha volt egy terhességed de már nem látszik a petezsák, akkor valószínű,hogy felszívódott. Viszont addig amíg nem jön meg az első mensid, mutathat a teszt pozitívat és lehetnek terhességi hormonjaid. Nálam ez volt a méhenkívülinél. Már rég megműtöttek vele, de még mindig pozitív volt a tesztem, és jómagas volt a hcg.szintem is. A szervezetednek tudomásul kell vennie a történéseket, de az időbe telik. Remélem,hogy nem ez van Nálad,hanem csak még esetleg nem látszik a zsákocska.

Zsiby! :lol:
De jó lenne ha az álmod valóra válna!!! :D
Én már idén nem lombikozok, majd csak jövő év elején. A szervezetem már jelez, hogy pihizzünk.

Jó estét mindenkinek! puszi:Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Tinkyb!!!
Laptető!!!!!!!!

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 

 
 

sziasztok!

Irtam nektek de senki nem válaszolt :roll:
Senki nem tudja közületek hogy Kósa dr ott marad a cirisbe?

Mindenkinek drukk mindenhez!
icipici
 
 


Szép estét Mindenkinek!

Kockáspléd én nagyon drukkolok, hogy a baba ott lapuljon bent, csak jól elbújt. Babánál is később derült ki, hogy egy egész oviscsoport csücsül bent. Ne add fel!!!!!!!!!

Tinkyb, Hugi kívánom, hogy tényleg bejöjjön az álmom.

Hugi gondolom tényleg pihennije kell a szervezetednek. Csinálsz majd vmi tisztítókúrát?

Tinkyb javítod légyszi a táblázatban az adataimat? Augusztus 31 magzati szívuhu, szeptember 3 CTG. Köszi szépen!

Noki nagyon várjuk majd a beszámolódat, de most elsődlegesen ANYUKA vagy!

További szép estét kívánok!

Zsiby

Kép
Kép
zsiby
 
 


Tinkyb: 5 inszeminációm volt ez az első lombik. Babó születésének várható időpontja: 2010.április9.

Detko: 9 órára megyünk Kósa dokihoz úgyhogy tudunk talizni :D !
rája baby
 
 


Icipici: Kósa doki aug 3-tól nincs a Cirisbe megtalálod a magánrendelőjébe.
rája baby
 
 


rája baby!

Köszi az infot!

Azt esetleg nem tudjátok hol fog lombikozni?
icipici
 
 


Icipici: Október körül nyílik az új intézet, magánrendelőjébe feltudod hívni és ott tudsz folyamatosan érdeklődni mert még nincs fix időpont valahol a Duna Plaza környékén valószínű.
rája baby
 
 


Lányok köszi mindenkinek!
icipici
 
 


Szia Reni!

Mi is 9-re megyünk! Akkor ott talizunk. Jól vagy egyébként??

Kép
detko79
 
 


Lányok,
köszönöm a szorítást, egyenlőre minden ok, vérzés , görcsök sehol, teszt pozitív és mi is igyekszünk azok lenni.
Jók legyetek, majd még jövök.
kockaspled
 
 


jó reggelt!

kockáspléd!
biztos jó a doki, akinél voltál. már bocsi, de ha tudja, hogy milyen múlttal rendelkezel, akkor inkább nem megmenteni kellene a terhességet, mint inkább hagyni elmenni? lehet, hogy korán mentél, azért nem látszik. a méhen kívül kizárt? igyál naponta egy
újnyi minőségi (kannás :lol: ) vörös bort, nagyon jó hatása van. nekem kötelező volt a vetélések miatt, v doki javasolta. az antioxidánsok jót tesznek és frankóbb a beágyazódás is. nem tom, h írtam-e de én is 5x vetéltem és 6 babát vesztettem el, mire jött boti. szóval nem szabad feladni, menj másik orvoshoz, több szem többet lát alapon. hány hete nem jött meg?

reni, detko!
várjuk a fejleményeket a taliról is, meg a babákról is holnap.

noki!
kérek képet rékáról, sokat, mert akarok meglepit csinálni, ami így már nem is lesz meglepi. de akkor is kérek :shock:

bocsi, de megyek vérvételre, ha megtalálom a beutalót, mert mindent elpakoltam elérhető magasságból, de nem találok semmit. hiába a nemalvás feledékennyé tesz. :roll:

most hétvégén lesz a keresztelő, szeretnék rá csinálni egy hosszabb filemt, de segítség kellene!
két zenére lenne szükségem: cserháti édes kisfiam, bórdi-koncz mama kérlek meséld el nekem. ha valakinek megvan küldjétek el az email címemre:szetna@gmail.com. köszike!

ja úgy néz ki, hogy jön a dóri az urával, hívtam v dokit, de még nem reagált a meghívásra, pedig neki is köze van hozzá!

többiek is jók legyetek, de megyek vérvételre, ha megtalálom a beutalót, gyanítom, hogy boti elintézte :roll: tiszta ideg vagyok, berácsozom a gyereket :lol:

majd még jövök.

pusza

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Végre sikerült befutnom hozzátok!!!
Mindenki nagyon-nagyon hiányzott és sokat gondoltam Rátok!!!

Kockáspléd!

Szerintem is ott van veled/veletek a pocaklakó!!!
Én nagyon drukkolok Neked,h végre teljesülkön szíved vágya!!

Tinkyb!

Te vmit tudsz velem kapcsolatban??Beleléátsz a kórházi számítógépbe??
Olyan,de olyan boldog volt tegnap mindenki,mert minden eredményem negatív lett!!!Velem örültek az assszisztensek,még puszit is adtak,a dokim is,tőle is nem egy puszit kaptam és azt mondta:hajrá babaproject :D :D Ne tudjátok meg,h mennyire várja már,szeretné,ha ez megmaradna és ebben az évben összejönne,ugyanis megint kiemelte,h jövőre nem biztos,h megengedi,vagy csak egy ideig.
A kövem meg nagyon lent van,vagyis szülési fázisban vagyok...most is majd leszakad a jobb oldalam,de kibírható...még.

Etna!

Remélem megkaptad,amit küldtem!!

Kismamik hogy vagytok??Feltétlenül jelentkezzetek!!!

Pussz mindenkinek!!
bandy27
 
 


Detko: Köszike én jól vagyok csak
hányingerem van és a mai nap egésznapra üldözőbe vett :lol:

Kockáspléd: Edinával egyetértek de nagyon szoratok neked szívből kívánom neked, hogy legyen babód :D
rája baby
 
 


Sziasztok
Etna, köszönöm a biztatást. Igazából 5 napos mensi késés után (40. ciklusnapon ) mentem, mert nekem 33-35 napos ciklusaim vannak. Azért mentem ilyen hamar, mert a teszt már egy hete pozitívat jelzett.Becsatolom a tegnapi és a mai tesztet, nézzétek meg milyenek.
Olyan nagy nyugalom van rajtam, hogy csak na. Köszönöm a sok privit mindenkinek aki írt. Igyekszünk bízni ebben a kis pöttyben, remélem lesz ereje túlélni és velünk maradni. A nyugalom pedig attól van, hogy a fagyibabáink megvannak, ránk várnak, ha nem jön be, szeptemberben megyünk értük. Akkor se fogom feladni, egyszer csak eljön a mi időnk.
Azért jó hír is van. Anno aznap amikor megtudtuk, hogy nem jött össze a lombik megtudtuk azt is, hogy a húgomnak babája lesz. Élete első próbálkozása, és sikeres, 7. hónapban jár. Így lesz mintánk:)
kockaspled
 
 


Kép Tesztek

Ez a két ma reggeli.
kockaspled
 
 


Kockáspléd, nagyon szép a kép. Tuti ott van a baba, csak még nem látszódik. Beszélj sokat hozzá!

Zsiby

Kép
Kép
zsiby
 
 


sziasztok lányok!

renikém és detko!
nagyon várjuk a híreket, veletek izgulok, hogy mennyire fogtok sírni a szívhangon. nagyon megható hallani én mondjuk későn kapcsolatm, mert utáltam a hüvelyi uh-ot, de utána is olyan hihetetlen volt, pedig nem az első babám szívhangját hallottam.

tinkyb!
köszönöm neked a zenét annyira ari vagy, hogy mindig segítesz mindenkinek. most már a jóisten vagy sors, ki miben hisz, muszály, hogy hozzád is segítőkész legyen. ovutesztek beváltak?

bandy!
nagyon örülök, hogy minden negatív lett, hajrá tényleg a babaprojetkttel. neked is nagyon köszön, hogy elküldted a zenéket, te is rögtön segítesz, tök jófejek vagytok. a vesekőre, hogy jobb legyen a sört szokták javasolni, nem? hátha akkor feloldódik és könnyebben kijön. bár nekem az epekövek lehetetlenítették a helyzetem, arra nem volt jó semmi. csak a mütét, azóta minden szupi.

kockáspléd!
ez annyira pozitív,hogy ennél poziítvabb tesztet nem kívánok senkinek, csak ehhez hasonlókat. szerintem egyél sok fehérjét, sárgarépát, méhpempőt, magzatvédő vitamint, iszogasd a borocskát és várd meg a következő nem lévő mensi előtti napokat, akkor már tuti látszik. egyébként a barátnőmnek sem láttak semmit, mert ő is kb ilyen idős várandósan ment dokihoz, most botival egyidős a márk. azért menj másik orvoshoz, mert ez egy :roll: volt szerintem. így kijelenteni, hogy várd meg a vetélést. én az uh képpel mennék hozzá, hogy nesze hülye.

zsiby!
jobban vagy már? diéta remélem nem készít ki. kiscsaj bírja a meleget?

képzeljétek kijött boti 3. foga, nem a felső kettő, hanem a bal szemfog. már azt hittem, hogy megint szocializálódik. egész nap ölben volt, én meg kentem a felső fogakat érzéstelenítővel. :lol:
közben meg készülünk a keresztelőre, ez nekem régi álmom, remélem úgy sikerül, ahogy terveztem, ez egy kis köszönet is lesz mindazoknak, akik drukkoltak értünk és segítettek boti megérkezéséhez. majd elküldöm a kisfilmet, ha valaki igényli írja meg priviben a mail címét és átküldöm szívesen. sajnos free és citrommailekre tuti nem fog átmenni, mert hosszú.

szép napot mindenkinek, megyek fényképeket rendezni. simi pociban lévőknek is.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Detko jelentkezik!

Találkoztunk Renivel, tök jó volt.

Na akkor a hírek. 3 baba van, de sajnos, úgy mint Babának nekünk is redukciót javasolt Kósa doki. Sajnos nekem is műtve volt a méhem, 4-szer a pocakom, nincsnek petevezetékek... Szóval nagyon rizikós lenne a 3 baba, a 20. héttől be kellene költözni a kórházba, és kicsi az esély, hogy nem nyílik ki a méhszáj.
Szóval hétfőig kaptunk gondolkodási időt.

Etna!

Reni csak később fog jelentkezni, mert épp végzett velem a doki, mennie kellett szüleszteni, így Renikének várnia kell még órákat.

örülök, hogy Botika foga szaporodik, és biztos tündéri lesz a keresztelőn.

Andy!
Ezek nagyszerű hírek, végre minden rendben van és hamarosan babás lehetsz.

Mindenkit puszilok!!

Kép
detko79
 
 


Sziasztok!

Andy, ez a hír szuper! Ugye megmondtam? :lol: Hajrá babaprojekt! Itt van mindjárt a szeptember, nagyon drukkolok Neked!

Detko, gratulálok a trióhoz! Sajnálom, hogy Ti is nehéz döntés elé kerültetek! Ne izgulj, minden rendben lesz! :lol:

Etna, örülök, hogy segíthettem a zenékkel! Köszönöm a kedves szavakat! Imádok ajándékozni és örömet szerezni! Ovutesztekről később még írok Nektek! Nagyon boldog keresztelőt kívánok! :lol:

Hugi, köszi a figyelmeztetést, annyira örülnék, ha a laptető szerencsét hozna! Nagyon drukkolok és is Neked! :lol:

Kockáspléd, küldöm a babaragacsokat! Szorítok Értetek! :lol:

Noki, remélem, Réka baba és kis családja is jól van! :lol:

Reni, várjuk Rólatok is a híreket! :lol:

Zsiby, hogy vagytok? Diéta, szurik, bírod még? Szép álmokat rólunk! :lol:

További szép napot Mindenkinek!

Kép

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok
Csak gyorsan jövök egy két képpel ,de rohanok is ,mert még kell egy kis idő ,hogy szokjam a dolgokat!
Kockáspléd
Szerintem nem lesz itt gond!
Én is küldök neked babaragacsokat!
+++++++++++++++++++++++++
Andy
Szeptemberre Kép
Detko
Gratulálok nagyon a babákhoz!
Sajnálom ,hogy nálatok is redukció kell mint Babáéknál :(
Viszont így biztos ,hogy nem lesz gond!
Hidd el jobb lesz ez így.....tudom nagyon rossz lehet,de a végeredmény lesz majd a vigasz!
Etna
Örülök ,hogy ilyen jól megy a fogzás!
Reméljük ,hogy már pihenni is tudsz majd Botikától!
Képeket majd küldök ,de most is teszek fel!!!

Ne haragudjatok,de nem tudok most hozzászólni mindenhez és nem tudok írni mindenkinek :(
Majd összeszedem magam és pótolni fogom ám a dolgokat ;)

Reni
Nagyon Gratulálok Neked is picidhez!
El sem hiszem ,hogy már 6hetesek vagytok :D
Vigyázz Te is magatokra!

És akkor a képek!
Kép
Kép
Kép
Apa kedvenc képe :D
Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Lányok: Nálunk hála a jóistennek marad az 1 babó(6 mm) gyönyörűen lehetett hallani a szívhangot. A korának megfelelő méretű 6hetes 5 napos azt mondta Kósa doki gyönyörű gyerek tök büszke volt magára.
Rengeteget vártunk a dokira 14 órakkor végeztünk. 3 hét múlva kell visszamennem addig vérvétel, védőnő,körzeti.

Detko: tök jó volt, hogy találkoztunk nagyon szimpik vagytok a férjeddel szorítok nektek biztos minden okés lesz.Remélem még talizunk majd :D

Tinkyb: A táblázatba ok: 2 elzáródott petevezeték
rája baby
 
 


Sziasztok,

Rája baby, gratulálok, vigyázzatok nagyon a kis pöttyre !!!!
Noki, ez a lány olyan szép, sorozatgyártani kellene. A sebed gyógyul? Remélem nem szenvedtél vele sokat.

Detko, hallgassatok a szívetekre. Szerintem tudja mit kell tenni....

Azt kell mondjam a két Cirises doki szép eredménnyel búcsúzott. Sorban potyognak a babák. Az utódjuk felkötheti a nadrágot:)
Jók legyetek.
kockaspled
 
 


Sziasztok!
Leírtam az Én is szüléstörténetemet mailen az ismerősöknek és ha nem gond akkor nektek is azt ide bemásolnám!
Sajna nem sok időm van üjat írni és ez így most egyszerűbb nekem......azaz nem sajnos :D

Kockáspléd
Nagyon köszönjük ezt az aranyos bókot :D
A sebem az tök jól néz ki és nem is nagyon fáj.
Viszont a pocakomon az olyan mint 4-5 hónapos terhesen ,de bízom benne ,hogy ha nem is teljesen ,de azért lemegy majd idővel!?
A méhem kicsit fáj,de arra azt mondják,hogy az eltarthat akár 4-5 hónapig is :shock:

Bocsi,hogy kissé szedett vetett lesz a levelem ,de fáradt vagyok már most :)
Mi lesz velem még :)
Amúgy nagyon szuperül megy minden.....segítség nélkül, aminek
rettenetesen örülök,de egy kicsit sok :) Olyan édesen sok.....


És akkor szüljünk....
Kezdődtek a fájdalmaim olyan 10óra körül,de annyira összefüggéstelenül
,hogy azt hittem csak az időjárás miatt van és ,hogy csak amolyan
jóslók.....keményedések...
Aztán amikor elkezdett egyre és egyre durvábban erősödni a dolog akkor
telefont ragadtam és felhívtam a szülésznőmet (szabin volt) és közölte
,hogy menjünk be a kórházba még akkor is ha vaklárma,mert ha mégsem az
akkor problémánk is lehet belőle!
Na ekkor el is indultunk,de tudtam ,hogy mi már 2in1 nem jövünk haza
Ahogy beértünk a kórházba már fogadtak is és beinvitáltak a vizsgálóba.
Nem a dokim vizsgált , hanem egy fiatal ügyletes doki.
Közölte,hogy a gyerek feje annyira elvan fordulva a bal csípőm
felé,hogy kissé emiatt ő aggódik.
Ezzel le is zárta a témát és beinvitált a vajúdóba.
Aztán olyan 30percre rá megérkezett a szülésznőm.....majd a dokim.
Megvizsgáltak és elfolyatták a magzatvizet.
Na ekkor rettenetesen beindultak a fájások ,de rendszertelenül...tehát
nem volt olyan ,hogy 20perc vagy 2 perc.
Volt 2perc, 3, perc....aztán 5perc szünet.
Ez így ment egészen este 7ig, majd átmentünk a vajúdóból a szülőszobába.
Nemsokkal utána annyira beindult a fájás,hogy már nyomnom kellett és
akkor jött is a doki.
Közölte ,hogy a gyerek feje még mindig nem jó helyen van és ,hogy
kapok EDA-t hátha egy kicsit jobban elkezdek tágulni és ettől
megtalálja a gyermek a helyes irányt.
Na,de sajnos ez nem így történt.......leállították az EDA-t és akkor
azt hittem kikattanok a fájdalom miatt!
Rettenet volt ,mert a gyerek elindult ,de nem abba az irányba
amelyikbe kellett volna!!!!
És ekkor elkezdtek körülöttünk rohanni és készítették elő a műtőt
Kezdték megint adni az EDA-t ,de a doki mondta a műtőbe,hogy vágnia
kell nem tud várni....és meg is tette!
Kb egy természetes szüléssel ért fel a dolog ,mert ha nem is teljesen
,de éreztem ám a dolgokat.....alig bírtam ki...azt hittem ott halok
meg!
Na,de aztán amikor meghallottam a lányom hangját és mikor
megláttam......hihetetlen borzalmasan jó érzés volt!
EDA a varrásra megérkezett és azt már hála égnek nem éreztem ,de ekkor
elkezdtem hányni mint a lakodalmas :( és közbe aludtam
el.
Mire felvittek az intenzívre addigra már alig voltam magamnál.
Mint kiderült ez attól lehetett ,hogy a doki nem tudott várni az EDA
hatására és az anesztes meg nyomatta belém folyamatosan és kicsit
sokat kaptam!!!
Reggel felébredtem ,de mivel nem vagyok egy puding :D ezért felkeltem
és mentem is mosakodni stb.....
A rosszullét az nem szűnt meg és kaptam is a sok infúziót,de a csak a
hányás múlt el és jött helyette hasmenés.
1nappal tovább kellett maradnom az intenzíven ,mert még be is lázasodtam
Lányomat lehozták ,de csak 20percre
Aztán csütörtökön elengedtek ,de a vicc az egészbe ,hogy nem a
hasmenésemmel foglalkoztak hanem a kálium szintemmel!
Tudom,hogy ez a hasmenés miatt van,hogy kiürült a szervezetemből,de
könyörgöm....ha megszűnik a hasmenés akkor a káliumom is rendeződött
volna!
Na mind1, elengedtek ,de a hasmenésem még mai napig gyötör.
Krumplizok, banánozok és mindenféle természetes dologok kipróbálok ami segíthet!
Külön szobába voltunk a lányommal és tegnap haza is érkeztünk!
Tejem rengeteg van és fejem is folyamatosan!
Ma esti súlya Rékámnak 4110 volt
Egy ciciből lefejek / alkalommal 90-100ml
Riska lettem :D

Ja még valami.
Nem adtak semmilyen receptet , nem mondták ,hogy mit kéne szednem és
mit kéne magammal csinálnom!
Itthon rohantunk a patikába kérni starterpackot ,hogy a babának a
köldökét kezelni tudjam legalább.
Minden reggel és este nekem kellett szólnom ,hogy jó lenne ha a kötést lecserélnék és a gyógyszereket és injekciókat beadnák nekem!

Na meg a mérés...
Kiderült,hogy a műtőben nem jó a mérleg :shock:
3350et mondtak és amikor a szülőszobába vitték a férjemnek a gyereket a szülésznő még egyszer lemérte és kiderült ,hogy 3800gramm :shock:


Jó éjt mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


csak gyorsan!

renikém!
hajrá egy havert vagy egy 3. menyasszonyt. (vagyonnyilatkozat dönt majd :lol: )

detko!
ügyesek voltatok, hogy 3 babuci van, de tényleg sajnálom, hogy red lesz belőle. most már leírom, nem tudom, hogy segít-e, de talán megkönnyíti nektek a döntést. szóval pont akkor készült riport egy lombikos anyukával, mikor nekem baj lett az ikrekkel. nála fel sem ajánlották a red-et megamaradt mind a 3 baba. 21. héten megindult a szülés, 3-ból 1 baba megmaradt! de,hogy ...... szegény nem lát, nem hall, a többit nem sorolom. szóval nem ijesztegetni akarok senkit, csak tényleg igazuk van a dokiknak. még ikreket is húzós kihordani, nemhogy hármas ikreket. meg utána sem lehet könnyü, de az már a szebbik része. sok sikert a döntéshez és lélekben veletek vagyunk! :cry:

noki!
az anjya úristenit, de szép ez a kiscsaj! tiszta anyja egyébként. azonnal szóljatok, ha látogathatóak vagytok, viszem botit a nőhöz. mondjuk nem engedem közel, mert a simi-simi az nála pofon-pofon. jaminánál is voltun szegényt verte, mert elvette a saját játékját. hát istnem, az első pár évben a lányok hülyék a fiúk szerint, aztán meg......... :roll:
hasad később visszamegy, de vegyél haskötőt. én terhesség alatt is hordtam a hasa alatt, mert akkor nem fájt annyira. ikres kismamáknak szokták javasolni, de nekem is jó volt. csaszi után szinte kötelező, én sem az orvosoktól tudom, hanem régen még homokpárnát is tettek a hasra, hogy hamarabb visszamenjen. ezt még gyakorlaton láttam anno, nem a múlt évezredben, ja de!

megyek, mert főnök nyöszög,szegény alig van játéka. tengap is a fél tescot megapta. van homokozónk! egyenlőre még rágja, de majd később én fogok játszani vele. tök szupi. ja és ülve is kúszik, úgy is hátrafele. tök vicces, ha egy játék felé akar menni, távolodik tőle, mert hátrafele tud csak kúszni :lol: biztos apjára hasonlít, tőlem csak a jókat örökölte. :lol:

jó tüzijátékot!

leendő kismamiknak majd teszek fel képet bíztatás gyanánt és leírom hozzá a történetet!
csók mindenkinek

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Szia Noki,

10 éve a fiam dettó ugyanígy született, a bal csípőm irányába elfordult a feje 23 órát töltöttem vele a szülőszobán. Majdnem 1000 fájásom volt ez idő alatt, már 10 óra után teljesen ki voltam tágulva, mégsem született meg. 7 gyerek született meg az idő alatt én meg csak küszködtem ott. Én még rá is dobtam, mert nem sikerült az EDA, így maszkkal altattak el és mindennek tetejébe hosszában kellett vágni a hasamat, mert a Picim beszorult és elment a szívhangja. 17 centis vágás van rajtam. Örök emlék. A méhed tényleg fájni fog egy picit, a hasam nekem jó két hónap alatt ment le. Ne erőltesd, ne felejtsd el, mindent átvágtak, annak a rengeteg szövetnek meg kell gyógyulnia. A szopizás segít a méhednek gyógyulni. Anno én kisfiam mellett szoptattam egy másik kislányt is, aki egy héttel később született és egy gramm teje nem volt az anyjának. Én is alkalmanként 150-eket fejtem le neki pluszba, úgyhogy a fiamnak van egy tejtestvére:)
Nagyon örülök nektek.
kockaspled
 
 


Hugi!

Babáról tudsz valamit, ők hogyan döntöttek? Írtam neki privit, de még nem válaszolt.

Noki!

Nagyon édes a pici és köszönjük a szülés történetedet is, bár nem volt egyszerű, minden elismerésem a tiéd.

Etna!

Köszönöm a bátorítást.

A régi társakról Vasikáé, Móni, Tocsa tud valaki valamit??

Kép
detko79
 
 


hali lányok!

szóval a leendők kismamáknak írom, hogy most találtam meg egy képet, a keresztelős filmek készítése közben, amitől eszembe jutottatok, mert ekkor még én is csak "külső szemlélő" voltam anyaság terén. ez a kép egy összejövetelen volt, amit az országos vérellátó intézet rendezett az olyan anyukák között, akik szintén sok vetélés után kerültek a programba és ennek is köszönhetően lettek anyucik. én a donor barátunk (vasárnaptól boti keresztapja) két gyermekével voltam ott. ha nem haragszotok felrakom a képeket!
én a szőke nő vagyok fényképezőgéppel a kezemben, ha nem ismernétek fel :lol: Kép Kép

tinkyb, andi ment a film első része!

leendő kismamik nem feladni, hisz itt is csak én voltam az , aki még nem volt anyuka, de most már én is az vagyok. legközelebb ti lesztek a szerencsések! értetek drukkolunk és a következő kis életekért! persze zsiby lili veronikájának a vilgárajöveteléért is!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


tinkyb, andi ment a második rész is, szerintetek milyen lett?

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok lányok!!! :P

Detko!!!
Gratula a 3 bébihez! Sejtettem,hogy többen vagytok!!! A Babáról tudok, de én nem szeretnék írni róla, majd Ő jelentkezik.

Noki!
Ez a baba egyre gyönyörűbb!!!! Hát hiába! Jó munkához idő kell!!!!

Andyka!
Szept-ben várlak,ahogy megbeszéltük!!! Ügyi legyél addig is!!!

Minannyiotoknak szép 20-ai tüzijátékot kívánok, én a Balcsiban áztatom "pille" testemet!!!!

Puszi!!! Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok!

Noki, Réka baba gyönyörű! Köszi a képeket, és a szülésed történetét. Ügyesen végig csináltad! :lol:

Hugi, boldog lubickolást a Balcsiban! :lol:

Etna, örülök, hogy elküldted a videókat. Nagyon megható, jó lett! Én megkönnyeztem, és míg néztem, átéltem a mostani
boldogságotokat annyi küzdelem után. A közös nevetős kép hármatokkal, fantasztikus! :lol:

Detko, Reni - újdonsült kismamik, vigyázzatok a pici babócákra! :lol:
Detko, szorítok Értetek! :lol:

Kockáspléd, megy a drukk! :lol:

Szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Hugi!

Átadnád az üzimet Babának, hogy ha van ideje olvassa el a priviben írt levelemet? Hétfőig kell választ adnom Kósa doktornak és kíváncsi lennék Baba hogyan döntött, illetve ha átesett a dolgokon mi volt a menete.

Köszi, Detko

Kép
detko79
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy eltüntem, de szörnyű hetem volt. Nem olvastam még vissza, deleírom, hogy mi történt.
15.-én szombaton hajnalban észrevettem, hogy véres a bugyim. Borzasztóan megíjedtem, pisiltam, és egy csirkemáj méretű vérplazma csúszott ki belőlem. Baba nem volt bent. Reggel hívtam a Csodadokinkat, aki azt mondta, hogy lehetett ez természetes redukció is, pihi és, ha nagyobb vérzés lenne, azonnal kórház. Ha megáll is feltétlenül uhu kontrol. A vérzés csillapodott, hétfőn a helyi kórházba bementem uhu-ra. Ott kiderült, hogy elhalt az egyik baba. Kicsit megnyugodtam, hogy a többi él. Szerdán hajnalban újra hatalmas vérzés, telefon, cél a legközelebbi kórház. Ott kiderült, hogy a külső méhszáj kinyílt, vetélés indult, de él a két baba. V.-doki a II.számú klinikát javasolta. Bevonultam. 19.-én délután. Ott elfektettek, de semmi nem történt aznap. 20.-án megnéztek uhun. A babák jól vannak, de van egy nagy hematómám, ezért szigorú fekvésre ítéltek. Aznap sem kaptam semmi kezelést és gyogyót sem. 21.-én megkérdeztem, hogy lesz-e aznap vizsgálat?- mondták, hogy hétfőig semmi. Úgy döntöttem, hogy feküdni otthon is tudok, így hazajöttem. Most szigorúan betartom és fekszem, a vérzésem csillapodik, kedden megyek V.-dokihoz. Remélem megúsztuk a vetélést. Detko!
Mindenképpen menj redukcióra, mert ezt a streszt nem kívánom senkinek és a trigeminisek 70%-a így jár mint én. Nekem 26.-ára volt red időpontom. Na oda már nem kell mennem.
Puszi mindenkinek, bocsi a zavaros írásért, de hanyadt fekve nem egyszerű.

Kép
baba1973
 
 


kedves baba!

a sors megoldotta a redukció kérdését, szorítok nagyon. tényleg így van a 3-asoknál, nálam is így volt. de jobb, hogy nem vizsgáltak, az csak ártott volna. nekem v doki haematómára 3x2 rutascorbint javasolt anno, az javítja az erek erősségét. kicsit ég tőle a gyomor, de jó. kb 10 nap múlva szívódott fel a haematómám. nekem érintette a második baba lepényét, az is kezdett leválni, de visszatapadt. én barnáztam igen erősen tőle. ne ijedj meg, ha estleg te is elkezdesz barnázni. gondolom dufaszton, utro még megy meg a rutascorbin, nekem ennyi volt, még a nyírően , rám sem nézett senki, úgy volt jó. 12. héttől lehet úgy tudom a méhszájzáró mütét, én nagyon javasolnám. nekem így marad meg boti, de a külső még így is nyitva volt szinte végig, ha volt vetélés előtte vagy szülés az normális. nekem azt a mütétet kósa dr csinálta a II. sz nőin. szar a kórház, de a mütét hamar megvan. mikor kiszedték nekem a fonalat 10 percre rá már majdnem megszültem, tehát nekem tarott. ikreseket anno automatikusan megcsinálták, új trend szerint nem. aztán a 24. héttől ott dekkolnak szegények a kórházban.
ja ami még fontos, emeljétek meg az ágy lábát, könyvekkel, minél kisebb súly legyen a méhszájon. főleg így vetélés után. ja és szintén vörösbor, ha vannak görcsök lehet tömény is. persze csak kicsit. :roll: remélem tudtam segíteni. nem akarok okoskodni ,csak saját tapasztalat. majd írj mindenképp vagy üzenj hugival. drukkolunk értetek.

detko!
hogy döntöttél?

mennyit kell nekünk szenvedni lányok?! ez dühít néha, de megéri!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Baba
Nekem is rutascorbint kellett szednem ,mert sokat véreztem Én is.
Terhesség végéig folyamatosan napi 3x2db -ot szedtem!!!
Ahogy elkezdtem szedni kb 1-2 hétre rá már el is múlt a vérzésem,de volt,hogy Én önhatalmúlag úgy döntöttem ,hogy nem szedek csak napi 3x1db-ot és akkor elkezdtem nagyon enyhén vérezgetni :roll:
A lábpolcolásra Én a szopipárnát használtam :D
Most ,hogy megvan a lányom sem a szoptatáshoz használom , hanem a lábdagadásomra csak...polcolom fel az egekbe,de jobb is :D
Kockáspléd
Húúú, nem semmi ,hogy neked is ilyen kacifántos szülésed volt :(
Nem értem ,hogy miért nem császároztak meg téged is egyből?!?!
Nekem most nagyon elment a kedvem a második gyerektől :shock:
Na,de állítólag az idő elfeledteti az emberrel a rossz dolgokat!

Csajok
Nagyon köszönjük ezt a sok sok dicséretet amiket kaptunk tőletek :D
Napról napra egyre szebb és aranyosabb a csajszikánk :D
Ma nagyon ki van ütve.....csak eszik és alszik......előre félek az éjszakától :shock: tuti egész éjjel szórakoztatni fog minket :D:D

Sok puszi mindenkinek!
És kellemes hétvégét!

Kép
noki&potyi
 
 


Noki

Nagyon gyönyörű a kisbabátok! Nagyon jó egészséget kívánok nektek! Jó hogy túl vagy már rajta és a kezedben tarthatod! Én úgy várom már a találkozást a kisbabával...

Baba
Nem semmi amin keresztülmentél! Pihenj és feküdj, ne aggódj a babák nagyon erősek!!!

Thinky
Nagyon szorítok, hogy spontán sikerüljön nektek.

Az új kismamiknak nagy gratuláció!!
Mennyi szivecske van a táblán!!!

Én és a baba jól vagyunk, kedden megyünk V. dokihoz egy kukkra! Pár napja már érzek mozgást a hasamban, nagyon kis finom, simogató érzés. Imádom a kisbabánkat!!!

Szép napot mindenkinek!!

Kép
bobcsike
 
 


Etna,
megkaptad a válaszomat a prividre?
aug. 14-én írtam, és most azt látom, hogy a "kimenő fiókban" van és olvasatlan - vajon mi a különbség a "kimenő" és az "elküldött" fiók között? És hogy tudom elküldeni neked, ha eddig nem ment el??? Jajjajjaj....pedig szép, hosszú levél volt....

Kockásfülű

Kockásfülű
kockásfülû
 
 


kockásfülü!
nem kaptam meg a prividet, én elküdöm priviben az email címem, másold be a levelet és küld el mailban, hátha úgy elmegy.

bobcsike!
de jó, hogy írtál, grat a mozgáshoz. kíváncsi vagyok, hogy látszik-e már,hogy tökös vagy punás. lányok szégyenlősebbek. nekem v doki 13hetesen látta a hatalmas fütyit, én is láttam. :lol: majd írjál mindenképp! mit szólsz a sok kismamihoz?

ma van a keresztelő, nekem fullra megjött, de nem kicsit, gondolom megint mióma, dől belőlem (már bocsánat a részletekért) hasam nem kicsit fáj, fodrász visszamondta,hogy jön, hajam nagyon jó, öklömnyi pattanások vannak rajtam, gyerek gyönyörü lesz, ez a lényeg. tegnap vérremenő veszekedéseim voltak az urammal. 1-ig aludt, míg én 6-tól steppeltem. ő szabin van címmel. már megint ezt kell írnom, hogy ezek a pasik kiborítóak tudnak lenni. kijötta második szemfog, nem tom írtam-e, most a két első jön, nagyon gyors egymás utánban nem alvás és nyügösség.

dóri és a férje is jönnek, kati írt, hogy vidéken van, őt is elhívtam, v doki meg nincs az országban vagy csak pesten, már nem tom. tök jófejek.

drukkoljatok, hogy ne bolonduljak meg! szép napot!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Etna,
köszönöm, megkaptam, írtam is, de gondolom, ma nem ezzel leszel elfoglalva!
Nyugi, senki nem téged fog nézni a keresztelőn, hanem a szépséges fiadat:-)))!!

Baba,
én új vagyok még itt, de olvastam veled kapcsolatban a híreket, ismeretlenül is sokat gondoltam rád, h milyen nehéz lehet ez a helyzet - és most láttam mi történt. Mintha a természet eldöntötte volna helyetted, hogy ne kelljen ezen a döntésen rágódnod! Szívből együttérzek veled azért, amin keresztülmentél, el tudom képzelni, hogy megijedhettél, de most már biztos minden rendben lesz, csak pihenj sokat!

Üdv,
Kockásfülű

Kockásfülű
kockásfülû
 
 


Sziasztok!

Etna, gratulálok Boti keresztelőjéhez! Biztos nagyon szép volt minden. Ha lesz időd, majd mesélj róla, és kérünk képeket is! :lol:

Bobcsike, köszi, hogy szorítasz nekünk! Igyekszünk! :lol: A keddi uhu után írjál majd!

Baba, szóhoz sem jutok, mennyi mindenen kell keresztül menned. :cry: Nagyon sajnálom, hogy ilyen nehéz napjaid vannak! Talán ez a természetes redukció mégis lelkileg könnyebb megoldás lehet. A hematomámra én is rutascorbint szedtem 3x2-öt. De V. doki kedden úgy is mondja majd, hogy mire van szükséged. Nagyon szorítok Érted és a babáidért! :lol:

Noki, holnap már Réka kéthetes lesz! Hogy szalad az idő! :lol:

Szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Jó reggelt Lányok!

Noki Réka baba gyönyörű! Nem semmi volt ez a szülés dolog, most nagyon örülök, hogy engem azonnal császároznak, és egy percet sem kell vajudnom. Kivéve, ha Lili Veronika úgy dönt, hogy hamarabb akar jönni, mint ahogy a doki tervezi. Kicsit elkezdtem az utóbbi időben kapkodni, hogy még mit kell venni, mire lesz szükség a babának, és rájöttem, hogy még magamnak semmit sem vettem.
Etna milyen volt a keresztelő? Nagyon kíváncsi vagyok Rátok, tegyél fel mindenképpen képet, és persze beszámolót is. A diéta már nem olyan vészes, mint az elején volt. Kezdek belejönni, és már nem szédülök tőle. Lassan mennek lefelé a kilók is. Múlt héten voltam kontrollon. 6 pontos vérvétel + 2x 12 órán át kellett gyüjteni a vizeletet, és abból mintát vinni. Minden rendben van, jól

Kép
Kép
zsiby
 
 


Jó reggelt Lányok!

Noki Réka baba gyönyörű! Nem semmi volt ez a szülés dolog, most nagyon örülök, hogy engem azonnal császároznak, és egy percet sem kell vajudnom. Kivéve, ha Lili Veronika úgy dönt, hogy hamarabb akar jönni, mint ahogy a doki tervezi. Kicsit elkezdtem az utóbbi időben kapkodni, hogy még mit kell venni, mire lesz szükség a babának, és rájöttem, hogy még magamnak semmit sem vettem.
Etna milyen volt a keresztelő? Nagyon kíváncsi vagyok Rátok, tegyél fel mindenképpen képet, és persze beszámolót is. A diéta már nem olyan vészes, mint az elején volt. Kezdek belejönni, és már nem szédülök tőle. Lassan mennek lefelé a kilók is. Múlt héten voltam kontrollon. 6 pontos vérvétel + 2x 12 órán át kellett gyüjteni a vizeletet, és abból mintát vinni. Minden rendben van, jól bírom a fogyókúrát, és a cukrom is visszament. Az éhgyomri 3,5-re, az étkezés utáni másfél órával a legmagasabb 6,5 lett. (Látom sikerült egy csonka levelet elküldenem) :shock: A kórházba milyen hálóruhát érdemes vinni? Pizsit vagy hálóinget? Szoptatás miatt kellene a fent könnyen nyitható hálóruha. Mennyit vigyek belőle? Barátok és ismerősök elkezdték nekem szüléstörténeteket mesélni, persze nem az egyszerű dolgokat, hanem a jó nehéz komplikált eseteket........ :? Lassan össze is készítem a motyómat, sosem lehet tudni. Elvileg már csak 4 hét, és megcsászároznak. Szept. 3-án megyek a dokimhoz, azt mondta, akkor megmondja, mikor lesz a nagy nap.
Tinkyb amint újra álmodok Rólatok azonnal szólok! :D A gyerekszoba lassan kész. Még dekorálni kell a falat, és utána küldöm a képet. A szurik nagyon rosszak. Kicsit talán jobban viselem, már nem sírom el magam utána. De elmegy a férjem egy hétre vidékre, és nem tudom, hogy kivel fogom én ezt megoldani.
Hugi jó pancsolást a Balatonban. Meddig vagytok/voltatok lent? Jó időtök volt? A hétvége nem volt nagyon napsütötte.
Andy tök jó, hogy minden rendben van. Sokat gondoltam Rád. Végül mi lett a kresszel? Tolod, vagy belevágsz?
Baba nagyon sajnálom, ami a kis manóval történt. Így segített a többinek! Pihenjél sokat, sokat gondolok Rád is!
Detko hogy döntöttél végül? Szurkolok értetek nagyon!
Bobcsike hogy rohan az idő??????? Hihetetlen! Hogy érzed magad? Kíváncsi vagyok, hogy fiú vagy lány lesz-e. Nekünk V doki a 16. héten meg tudta mondani. Azóta is minden alkalommal a kislányom széttárja a lábát, és büszkén mutatja, hogy anyja lánya. :D :D
Kockáspléd hogy érzed magad?

Millió puszi mindenkinek, mindenkire sokat gondolok!!!!!!

Zsiby

Kép
Kép
zsiby
 
 


sziasztok lányok!
túléltem a keresztelőt, boti egy igazi kisangyal volt, én is csodálkoztam, mosolygott, kézről-kézre járt, én azt sem tudtam,hogy van gyerekem. kicsit nehézkesen idnudlt, meg voltak apro malőrök, pl fényképezőgépet valaki átálította portré kép készítésre a képek 40%- homályos, még jó, hogy észrevettem, de próbálok mindenkitől beszerezni képeket.
a másik érdekes dolog, hogy a család nálunk is bemutatkozott. megjegyzéseket tettek, hogy azért nincs náluk a gyerek, mert ők a szegény rokonok, közben meg ott ültek, még csak nem is jöttek közelebb. én és norbi végig rohangáltunk, nem tudtunk 30 embernek megfelelni és egyesével beszélgetni.
aztán meg volt, aki pakolt, csomagolt otthonra, piát, olyan embernek, aki el sem jött a keresztelőre, nem kis tételben, nem aprózta el, a drága piákat vitte a férjének haza. ráadásul nem is rokon volt az illető. ezen elképedtem, nekem soha nem jutott volna ilyen az eszembe. nem sajnálom, de legalább olyan igya meg , aki megtisztelt minket azzal, hogy eljött és nem otthon röfögött mámorban. de még ez sem gond, a lényeg, hogy a kiskrapek meg lett keresztelve, papot csak egyszer csapkodta meg a kezével, mikor öntötte a vizet, gondolom reflexből. ruhában nagyon édi volt, rögtön lebukta őszibarackkal a fehér ruháját, aztán valaki rátette a boroskancsót, azt hitte terítő. most megpróbálom kimosni.
viszont vendégsereg nagyon bőkezü volt, hiába mondtuk, hogy ne hozzon senki semmit, nem túlzok a gyerekszoba tele lett a játékokkal, amiket kapott. mennek a képek és az élménybeszámolót is kibővítem, csak a lakás romokban. csütörtökön meg megyünk szoboszlóra, ja ma még ikeába kell menni játékoknak valami tartót venni, mert kb 5 tartónyi játékot kapott, mint már írtam, nem tom hova teszem. a csúcs egy akkora maci, mint én vagyok.
szép napot mindenkinek. ha még élek jövök, de szerintem csak holnap.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok
Csak gyorsan bekukk és teszek fel képeket is nektek :D
Etna
Annyira sajnálom ,hogy nem tudtunk elmenni a keresztelőre,de azt hiszem most nem is haragszol emiatt!
Viszont a videó az nagyon tetszett!
Kissé meg is könnyeztem :oops:
Mikor jöttök el hozzánk?
Látogathatóak vagyunk :D ha gondolod akkor gyertek el!
Rékus csókoltatja Botit....most nyöszögte ,hogy mondjam meg feltétlenül :D
Zsiby
Basszus, nem semmi,hogy lassan már Te is babázol :D:D:D
A bevásárlásról csak annyit ,hogy mi is nagyon sok felesleges dolgot vettünk meg!!!!!! Nem egyszerűen sokat :D:D
Mondták ,hogy ez sem kéne meg az sem kéne,de Én nem akartam elhinni......és tessék!
Tinkyb
Bizony! Nagyon szalad az idő :roll:
El sem hiszem ,hogy ma már 2hetes a lánykánk :D
Bobcsike
Nagyon hamar eljön az az idő amikor Te is babázhatsz végre!
Most ,hogy néztem a vonalzódat és látom ,hogy 15hetes és 3naposak vagytok :D El sem hiszem ,hogy mi is voltunk ennyi idősek!
Bár nekem akkor nagyon kemény volt ,mert nagyon nagyon nagyon sokat rókáztam.....egészen a 16hétig!
Lassan viszont mehettek megint genetikaira és akkor meg is tudjátok a babátok nemét!!!!
Vagy már tudjátok?
Hova mentek Genetikára?
Istenhegyire?

Nálunk annyi történt
Hogy elintéztük a papírjait a csajszinak és jó nagyon autókáztunk!
Mikor hazaértünk a dokinéni fogadott minket a kapuba!
Úgy örültem neki ,hogy nem kerültük el egymást!!!!! :D
Azt mondta,hogy fejlettebb a lányunk a kelleténél :D:D
Ezt úgy értette,hogy a kiságyba már most azaz 9naposan keresztbe fordult és az oldalára feküdt ha olyanja volt!
A fejét már 2naposan emelgette és egyik oldalról a másikra fordította!
Jók a reflexei is :D
Tehát tökéletes a mi kis Hercegnőnk :D:D
Rettenetesen Boldogok vagyunk és nem tudunk vele betelni :D

Ami még jó.......
Este 10kor elalszik és 2kor ébred fel ,de amint hamizott már alszik is vissza!
Aztán reggel 6kor ébred újra és rendszer ugyan az mint este!
10kor szokott 3órát ébren lenni,de akkor nem egyszerűen elszórakoztat minket :D

Sok pussz mindenkinek!
Majd még jövök ám!

És akkor a képek :D
Kép
Én és a szerelmünk :D
Kép
Cohiba szivar és anyatej :D Élni tudni kell :D
Kép
Kutyunk ismerkedik Rékával :D
Kép
Hercegnő :D
Kép
Fürcsike Anyával ;)

Kép
noki&potyi
 
 


Köszönöm mindenki érdeklődését. nagyon nehéz volt dönteni, de olvasva Baba történetét és beszéltem több nőgyógyásszal is, végül a redukció mellett döntöttünk. Még nem tudom mikor lesz pontosan, de 2 héten belül az biztos.

Baba!

Nagyon szomorú amin keresztül mentél, de legalább nem került sor redukcióra, az egyik baba feláldozta magát, s talán így a legjobb. nagyon szorítok, hogy más gond ne legyen a terhességed során.

Noki!

Nagyon szépek vagytok, egyszerűen csak ámulok Réka babán.

Etna!

Gratulálok a keresztelőhöz, nem semmi ismerősök/rokonok voltak ott. Na de túl vagytok rajta, most már nem kell aggódnod. Remélem Botika jól van és jönnek szépen a fogacskák.

Zsiby!

Hamarosan neked is megszületik Lilike, ez a pár hét hamar eltelik. majd tegyél fel képeket a babaszobáról. Szüléstörténeteket felejtsd el, veletek is minden rendben lesz.

Bobcsike!

A magánrendelőjébe jártok V. dokihoz? Ez is a Károly krt. 11. szám alatt található?? Nagyon hamar telik az idő, már érzel mozgásokat, ez fantasztikus lehet.

Lányok!

Nagyon félek ám, egyetlen egy ismerősöm sincs, aki átesett volna redukción, azt sem tudom hogyan történik. Na remélem nem lesz semmi gond.

További szép napot!

Kép
detko79
 
 


Detko
Aranyos vagy, hogy így tetszik a lányom :D

A redukció miatt meg ne aggódj! Minden rendben lesz!!
Amúgy Pálginak volt redukciója!
Vele tudnál erről beszélni!

Puszi és Én nagyon drukkolok Neked!!!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsika,h eltűntem,de 2 napig csak buliztam a családdal,utána meg megpróbáltam a takarításban és a munkában a lemaradásomat behozni!!!

Nokikám!

Olyan gyönyörű ez a lányka!!A mosolyától egyszerűen elolvadok :)))
Levettem a mintát,ha mégis kis csajszi lesz a család örömére :)))
Ugye tudod,h nem haragszom??Köszönöm,h írtál,igazán jól esett!!

Zsiby!

Nagyon telik nálatok is az idő!!Nemsokára Te is a karjaidban tarthatod Lili Veronikát,biztos már nagyon várod :)))Na ez hülye kérdés volt,hát persze.Köszönöm kérdésed,halasztom a kreszt,előre láthatólag novemberig,de majd a helyzet hozza.Azért szerintem tök ügyi vagy,h így adogatod magadnak a szurit,én besz@ri vagyok.Nem tudod mennyi lehet étkeés után a cukor??Küldök egy kis pocaksimit!!Én is soka gondoltam Rád!!

Detko!

Először is gratulálok a picurokhoz!! :))))
Tudom,nehéz most a döntés,de szerintem a legfontosabb a Te egészséged és hogy a 2 baba is egészségesen fejlődjön!!Ez mindent megér,nem??Egyébként hogy érzed magad??Igen V.doki magánrendelője a Károly krt 11. alatt van.Vigyázz magatokra,pihizz sokat!!

Reni!

Hogy vagytok picurral??Tünetek??Te is vigyázz magadra és pihizz Te is sokat!!

Etna!

Írok majd Neked priviben!!Addig is köszönök mindent!!

Tinkyb!

Gondolom Te belevetted magad újból a munkába!!Nemsokára ránk kerül a sor,én már nagyon várom,h Neked is sikerüljön!!Én nagyon-nagyon drukkolok,Veled vagyok!!

Baba!

Olyan érdekes dolgokat produkál az élet,ezen gondolkoztam mostanában!!Olyan mintha a természet megérezte volna mi készülődik és ezért megoldotta így...nagyon sajnálom!!!Most már feküdnöd kell gondolom végig,de utána kárpótol,h ketten lesznek veled. Nagyon-nagyon vigyázz magadra!!

Képzeljétek,akartam egy kis meglepit Nektek okozni,de legfőbb képp magamnak...de nem jött össze :(
Szerdán megjött,fölhívtam V.dokit,h belevághatnánk-e ebben a hónapban,de nem engedte.Azért mert tegnap volt még az étkezés utáni inzulinom+pár hormon miatt vv és amíg nem tudjuk az inzulin eredményét,halasztanom kell.Fél nagyon V.doki,h megismétlődik a magas cukor miatt a márciusi vetélés!!Végülis igaza van,csak én vagyok marha türelmetlen.Ezen oiyan jót nevetett:))Az lett volna a meglepi,h 1 hónappal hamarabb kezdek.

Kép
















Kép








Pussz mindenkinek!!!

Andy
bandy27
 
 


bandy27 írta:Sziasztok Lányok!

Bocsika,h eltűntem,de 2 napig csak buliztam a családdal,utána meg megpróbáltam a takarításban és a munkában a lemaradásomat behozni!!!

Nokikám!

Olyan gyönyörű ez a lányka!!A mosolyától egyszerűen elolvadok :)))
Levettem a mintát,ha mégis kis csajszi lesz a család örömére :)))
Ugye tudod,h nem haragszom??Köszönöm,h írtál,igazán jól esett!!

Zsiby!

Nagyon telik nálatok is az idő!!Nemsokára Te is a karjaidban tarthatod Lili Veronikát,biztos már nagyon várod :)))Na ez hülye kérdés volt,hát persze.Köszönöm kérdésed,halasztom a kreszt,előre láthatólag novemberig,de majd a helyzet hozza.Azért szerintem tök ügyi vagy,h így adogatod magadnak a szurit,én besz@ri vagyok.Nem tudod mennyi lehet étkeés után a cukor??Küldök egy kis pocaksimit!!Én is soka gondoltam Rád!!

Detko!

Először is gratulálok a picurokhoz!! :))))
Tudom,nehéz most a döntés,de szerintem a legfontosabb a Te egészséged és hogy a 2 baba is egészségesen fejlődjön!!Ez mindent megér,nem??Egyébként hogy érzed magad??Igen V.doki magánrendelője a Károly krt 11. alatt van.Vigyázz magatokra,pihizz sokat!!

Reni!

Hogy vagytok picurral??Tünetek??Te is vigyázz magadra és pihizz Te is sokat!!

Etna!

Írok majd Neked priviben!!Addig is köszönök mindent!!

Tinkyb!

Gondolom Te belevetted magad újból a munkába!!Nemsokára ránk kerül a sor,én már nagyon várom,h Neked is sikerüljön!!Én nagyon-nagyon drukkolok,Veled vagyok!!

Baba!

Olyan érdekes dolgokat produkál az élet,ezen gondolkoztam mostanában!!Olyan mintha a természet megérezte volna mi készülődik és ezért megoldotta így...nagyon sajnálom!!!Most már feküdnöd kell gondolom végig,de utána kárpótol,h ketten lesznek veled. Nagyon-nagyon vigyázz magadra!!

Bobcsike!

De izgi lehet,amit most érzel :))) Akkor nemsokára megtudod,h lánykád vagy fiúcskád lesz??Hogy érzed magad??

Képzeljétek,akartam egy kis meglepit Nektek okozni,de legfőbb képp magamnak...de nem jött össze :(
Szerdán megjött,fölhívtam V.dokit,h belevághatnánk-e ebben a hónapban,de nem engedte.Azért mert tegnap volt még az étkezés utáni inzulinom+pár hormon miatt vv és amíg nem tudjuk az inzulin eredményét,halasztanom kell.Fél nagyon V.doki,h megismétlődik a magas cukor miatt a márciusi vetélés!!Végülis igaza van,csak én vagyok marha türelmetlen.Ezen oiyan jót nevetett:))Az lett volna a meglepi,h 1 hónappal hamarabb kezdek.

Kép
















Kép








Pussz mindenkinek!!!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok!

Zsiby, el sem hiszem, hogy már csak néhány hét és megszületik Lili baba! :lol: Ugye teszel fel képeket a babaszobáról:?:

Etna, tőled is várjuk a hétvégi képeket! :lol: Mit szóltak a vendégek a kisfilmetekhez:?:

Noki, de jó, hogy kaptunk Tőled fotókat! Réka tündéri kiscsaj! :lol: Szerencsések vagytok, hogy ilyen nyugodt baba!

Detko, nagyon szorítok Értetek! Ne félj, nem lesz semmi gond! :lol:

Andy, kedves vagy, hogy meg akartál lepni minket! De hidd el, mi egy hónap múlva is ugyanennyire fogunk Neked drukkolni! Az a lényeg, hogy hamarosan meglesz az inszem! :lol:

Bobcsike, mi volt ma az uhu-n :?:

Reni, Kockáspléd, hogy vagytok?

Hugi, Te még mindig a Balcsin vagy?

Jó éjszakát Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: