Új privát üzeneted érkezett!

ja és pl nekem voltak székelési nehézségeim a vas tablettától, és és ő javasolt egy drnőt akihez mehetek ..de ezt nem is részletezem mer tmég most is fáj ha rágondolok :evil:
Vendég
 


boniko írta:zpilla megvizsgál a dr úr hogy pl a gátsebed szép e minden rendben van e odalenn. illetve nálam volt emlővizsgálat is. megbeszéltük a fogamzásgátlást, de én nem is kezdtem el.. sajna így se fogant meg ketteske.. most majd valamikor felhívom dr urat hogy kb hogy vannak a szabadságai mert ha inszemre megyek azért jó lenne ha ott lenne . :lol:


köszi,
július elején volt szabin, többről nem tudok a nyáron, mert ugye nekem az volt a lényeges :D

Kép
zpilla
 
 


Sziasztok csajok!
Nem tudjátok,mennyibe kerül doki bácsinknál a 4D-s uh?
Boniko!
Majd jelezd,ha megtudakoltad doki bácsink szabadságát!És természetesen sok sikert az inszemihez!Nekem a 7.(!!!!!!!!!!!!!)inszem után,túl minden reményen és 1 lépéssel a lombik előtt sikerült!Csak légy laza és minden jó lesz!
Pusszant minden Gidai fun-t szeretettel: Perla :)
perla1979
 
 

 
 

sziasztok!
Tud 4D-s Uh-t csinálni? bennem ez fel sem merült... de hol?

Kép
zpilla
 
 


Sziasztok!
Zpilla!Igen,tud csinálni:2 hete,amikor voltam nála,láttam a plakátot.Ott a rendelőben csinálják!Csak időpontot kell kérni.
Minden jót minden Gidai fun-nak! Perla
perla1979
 
 


Perla nekem Zsiga első inszemire sikerült :lol: még nem hivtam :wink:
Vendég
 


sziasztok,

én is jelentkezem. :) 1,5 hétig a szüleimnél voltam, nagyon jó volt. :)
a cukros eredményem szerencsére jó lett. 4 lett az éhgyomri, a terhelt pedig 5,6.
lányok, nekem megint lenne egy kérdésem. :oops:
ma megyek rendelésre.. Ti mikor kértétek fel a szülésre? vagyis meg kell külön kérnem? vagy egyértelmű, ha hozzá járok magánrendelésre, akkor nála is akarok szülni.. :)
bocsánat, első gyerekes kismamaként nem tudom még, hogy ezt hogy szokás megkérni.. :)
csak mindig olyan zavarban van, nem akarom, hogy még nagyobbat nézzen, ha felteszem a kérdést. :)

boniko: Zsigának utólag is boldog szülinapot! :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Szia henne!
Gratulálok a szép cukoreredményhez, én nem produkáltam jó eredményt annó :(

Én úgy voltam, hogy 15 hetesen kerültem hozzá, és az első alkalommal kérdeztem hogy el tud e vállalni terhesgondozásra meg hogy szülhetünk e együtt, és mondta hogy igen, onnantól nem jött szóba hogy számíthatok e rá, hanem természetes volt, kérdezte júniusban valamikor, hogy mikor szülünk, mert hogy szabira megy, aztán megbeszéltük, hogy megvárja a gyerek :) és meg is várta...bőven :) meg egyszer kérdezte akarok e szülésznőt, mondtam épp kérdezni akartam kit kérjek fel, és már adta is a telefonszámot.

szép napot kismamák/anyukák

Kép
zpilla
 
 


köszi zpilla. :)

most jövök Tőle, és mivel már a szülésről is beszéltünk, így egyértelmű volt számunkra a dolog. :)
én valószínűleg császáros leszek. túl keskeny a csípőm, és van benőve egy csontom is..így törhetne szüléskor. megbeszéltük, így jobb a császár..
valaki szült már nála császárral? :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Henne!
Pontosan hány hetes is vagy?
Hány órára mentél?Én is voltam ma! :lol:
Pusszantás minden Gidai fun-nak és minden kismaminak és kincseiknek! :wink: Perla
perla1979
 
 


perla, most vagyok 26 hetes. :) én fél ötre mentem, de elég nagy csúszás volt nála. Te hánykor voltál?:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap én is voltam nála, fél hatra mentem, de tényleg nagy csúszás volt, lehet, hogy találkoztunk? Mi volt rajtatok? :-)

Henne, engem is érdekel a császár, hasonló okok miatt (nálam nem csont, hanem a vese egy tartozéka, de ugyanez a megfontolás). Tavaly volt egy hasi műtétem a vesém miatt, valamennyire hasonló a császárhoz. A mozgás utána fáj mint állat, de abszolút túlélhető. Nem vagyok túl sportos, de 8 hétre rá már síelni is tudtam, szóval teljesen rendben van ez. Ha gondolod, kérdezz, akár priviben.

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok,csajok!
Henne!
Én 15.45 körül mehettem be és kb.16.10 körül jöhettem ki.Valószínű,hogy pont elkerültük egymást.Egyébként fehér gatyában és színes felsőben voltam. :roll:
De a környéken az átlagosnál nagyobb a kismamik koncentrációja :lol: Mindenfelé csak kismamikat láttunk a rendelőtől egész a Nyugatiig :wink: Pusszantás mindenkinek!
Perla
perla1979
 
 


Ó, akkor sajnos biztos nem találkoztunk! :-( Igen, sok kismamit látni, és aranyos, hogy sok apuka is elkíséri őket, a rendelőben is voltak többen is.

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok.
Én is voltam csütörtökön a Gidainál.
perla, mi biztos, hogy találkoztunk, de nem ugrik be...
rajtam rózsaszín felső volt, és fekete naci:P

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Sziasztok,

én kedden megyek hozzá a klinikára streptococcus szűrésre, az ambulanciára kell mennem és felhívnom, ha megérkeztem. De ilyenkor be is kell jelentkezni az ambulancián?

Mindenkinek szép napot! :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Sziasztok!

Igen, akkor épp hogy nem találkoztunk össze :-) Én egy drapp gatyóban és piros-drapp virágos ujjatlanban voltam.
Szalamadra, szerintem be kell jelentkezni, az legalábbis nem árt, ha rákérdezel az ablaknál, úgyis ott van a bejárat mellett.

Kép
manguszta
 
 


sziasztok!
Be kell jelentkezni, vagy a felvételin, vagy az ambulancián.
puszik

Kép
zpilla
 
 


Sziasztok csajok!
Mit tudtok a chlamydia szűrésről?Hol lehet elvégeztetni?Mennyibe kerül,stb?
Köszönöm az infót!Pusszantás mindenkinek Perla
perla1979
 
 


sziasztok,
köszi az infót, akkor bejelentkezem :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Sziasztok!
Na mostmár írok pár sort! Hát megvagyunk, minden tökéletes, Gergő egy álom baba, délben egyszerre alszik a két gyerek, szóval azért van időm, nem kell megszakadnom! Azt hittem rosszabb lesz:)
Már 3 hetes, és 4300g, és 2900-el jöttünk haza. Szóval hízik rendesen!
Megvolt máté szülinapja, sütöttem klassz tortát, tennék fel ide képet, csak nem megy! Meg ugye a piciről is! Segítsen vki hogyan kell!
Előre is köszi!
Puszi

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Zsuzska, nagyon stramm vagy! És olyan jó ilyen híreket hallani! Gratula a babához mégegyszer!

Sok puszi!
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok!
Zita ma egy hónapos..rohan az idő...
Ma éjjel este 11től 6:45ig aludt!! szuperügyes.. és most is alszik.. most aggódjak? :D
hihetetlen paramami vagyok, ha alszik "nem beteg?" ha nem alszik "mé'nem alszik?" :D

Zsuzska szuper vagy 2 gyerkőccel, én még Titát is nehezen látom el.. :roll: Anyukám sokat segít... na de majd belejövök.. ugyee??? :roll:

Puszi minden kismamának/anyukának!

Kép
zpilla
 
 


Sziasztok!

Zpilla ismerős a történet! Mikor Máté először aludta végig az éjszakát, állandóan nézegettem, h biztos alszik-e nincs semmi baja, és végülis én nem aludtam semmit!
Anyukám nekem is itt van, de nem akarom folyton ráakasztani Mátét. Csak az esti fürdésnél van velünk, amíg a picit fürdetem, mert Máté kapásból kiborítaná a szobában a vizet:) Amúgy ehez tényleg az is kell, hogy jók a gyerekek. Mondjuk Máté kicsit hisztisebb, de igyekszem leszerelni!
Szóval ne aggódj, majd belejössz! Úgyis lesz tesó nem? Terveztek?
Én azért még egyet szeretnék! De nem most, majd pár év múlva!

Manguszta köszi szépen, de csak csinálom a dolgomat!
Puszi mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Zsuzska, itt az üzenet ablak alatt van egy olyan, hogy "melléklet feltöltése", ott tudsz felrakni képet. Én nagyon szeretném látni a gyerekeidet! :)

És, azt is szívesen megtanulnám tőled (vagy mástól :)), hogyan lehet egyszerre elalvásra bírni a gyerekeket! Remélem, nekem is menni fog :)

zpilla, jaj, Zita is milyen nagy már! szerintem a kicsik gondozásába mindenkinek bele kell jönni, és természetes, ha kell ehhez némi idő. Én lehet extra béna vagyok, de Róza születése után kb öt-hat hétig semmit nem tudtam csinálni a gyerek ellátásán kívül (mondjuk Róza hasfájós baba volt, néha naponta több órán át próbáltam ezt csillapítani). Szóval, szerintem természetes :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Köszi csajok a bíztatást!
Anyukám sokat segít, így egyszerűbb, de majdcsak meg kell tanulnom egyedül is.. :roll:

testvér.. hááát nem úgy készültünk :D és egyelőre most is terelem a témát, szóval egyelőre az az álláspontunk hogy neeeem :lol:

Zitababa:
Kép
Kép

Kép
zpilla
 
 


Kép Kép Kép

na remélem mostmár sikerül.[/img]

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok!

zpilla, ezek profi fotók? nagyon klassz képek, és gyönyörű a lányod, igazi karakteres kis baba, nemigen lehetne mással összetéveszteni :)

Zsuzska, a Te pici fiaid is nagyon helyesek, főleg az tetszik, ahol az összes fiú tartja a pici babát :) Gergő nagyon helyes fiúcska! :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Zsuzska nagyon édi a kispasi, és a büszke bátyus milyen cuki :)

Szalamandra köszii, barátnőm csinálta a képeket, aki fotós, de nem praktizál :) (én is így vagyok :) )

Kép
zpilla
 
 


Helló mindenkinek!
Gratulálok a babákhoz, nagyon aranyosak!!!
Hogy vagytok ebben a hűvös, őszies időben? Én abszolút felkészületlenül. :) Gondoltam Eszter nyári baba, minek neki melegebb ruha. Hát most szaladhattunk vásárolni 1-2 melegebb darabot.... :D :D Tipikus ÉN.
Nem rég szült anyukák! Hogy álltok a "mindent elfelejtek" dologgal? Én rettenetesen érzem magam miatta. Tényleg mindent fel kell írnom, ha nem akarom hogy elillanjon a fejemből. Rettenetes. Van, hogy boltba elfelejtek lemenni, és reggel állok a hűtő előtt, hogy "már megint nincs itthon tej!!"Szörnyű. Nem is emlékszem rá, hogy annak idején Mátéval lett volna hasonló.
Nyugtassatok meg, hogy nem én hülyülök ennyire, hanem ez "normális", és egyszer csak elmúlik......
Szép napot mindenkinek
E. Kép

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Még valami!
Szed valaki közületek Elevitet?? Nekem maradt belőle, szívesen odaadom annak, aki szeretné!!
E.

Kép
Kép
enimeniko
 
 


enimeniko ez a terhességi agyhúgykő nekem is volt.. most már azért jobb :lol:

zpilla nagyon jók a képek!

ZSuzska édesek a gyerekek főleg a fiús összkép! :lol:
Vendég
 


sziasztok,

zpilla: nagyon édes Zita. :)

zsuzska: gergő is tünemény.

szalamandra: úgy látom, Te leszel a következő aki szülni fog.:) de izgi. :)

manguszta: köszi a felajánlást. az az igazság, nem tartok a császártól. egy korábbi balesetemből kifolyólag tudom, milyen egy hasi vágás. nekem van egy elég nagy a hasamon, hosszában. :)
így reménykedem, a császáros metszést majd jól viselem. :)

holnap megyek orvoshoz, esetleg valaki nem jön? :) mindig utólag derül ki, hogy ott voltunk egy páran. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

Enikő, nekem is volt felejtős időszak, elmúlt, de már nem emlékszem, mennyi idő alatt :)

Igen, már csak pár hét van vissza. A dokink tudtommal szabin van, a rendelést ennek ellenére megtartja? Henne, szerintem lehet egy telefont megér...

Kép
Kép
szalamandra
 
 


sziasztok!
én 9.én megyek valaki még?? :)

Kép
zpilla
 
 


Sziasztok!

Én majd 16-án megyek 3-ra. Akkor vki?

Ez volt Máténak a szülinapi tortája, én csináltam, nagyon büszke vagyok ám magamra:)
Kép

Ez pedig új kép a fiúkról
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


zsuzska88 írta:Sziasztok!

Én majd 16-án megyek 3-ra. Akkor vki?

Ez volt Máténak a szülinapi tortája, én csináltam, nagyon büszke vagyok ám magamra:)
Kép


úúú lehetsz is! ez nagyon menő!! ügyes vagy!

Kép
zpilla
 
 


sziasztok,

szalamandra: köszi az infot, most telefonáltam. azt mondták, rendel ma. :)
lehet, szabin van, de a rendelését nem hagyja..

zsuzska: le a kalappal :) tényleg nagyon ügyes vagy :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

Most vagyok itt először, és nagyon örülök, hogy van egy ilyen fórum! Szeretnék csatlakozni én is Hozzátok! 28 hetes kismama vagyok, november végén fogok szülni Gidai doktor úrnál a II. számú női klinikán.

Először talán leírom én is a doktor úrral kapcsolatos tapasztalataimat. Talán segít valakinek, nekem nagy kínszenvedés volt jó és megbízható orvost találnom. Jól jött minden tapasztalat és vélemény :D. 2 éve kerültem a doktor úrhoz, teljesen kétségbeesve. Az akkori nőgyógyászom ugyanis - teljesen etikátlan módon - egyik este 9-kor felhívott a mobilomon, hogy szerinte hpv gyanús vagyok, menjek szakemberhez, őt ne is hívjam, nem tud segíteni... Én akkor azt sem tudtam, mi fán terem a hpv, aztán amikor utána olvastam, jól meg is ijedtem...hogy 26 évesen, baba tervezés előtt...Elkezdtem vaktában keresgélni, Gidai doktor urat egy barátnőm ajánlotta. Elmentem hozzá a férjemmel együtt, eléggé kikészülve, rettegtem és gyakorlatilag az első pár alkalommal végig bőgtem (ami egyébként abszolút nem jelemző rám). A doktor úr nagyon empatikus volt, még ebben az állapotban is tudott kezelni, és nagyon körültekintően kezdte meg és folytatta le a vizsgálatokat. Végül kiderült, hogy vaklárma volt az egész és semmi bajom, de szörnyű hónapokat éltünk át. Nagyon "tetszett", hogy a doktor úr mindig azt mondta, ami van, nem volt hajlandó belemenni azokba a kérdésekbe, hogy mi lesz, ha...Mindig az éppen előttünk álló lépésre koncentrált, és amit mondott, az kivétel nélkül úgy is lett. Talán valóban nem az a bratyizós fajta, de nagyon alázatos a szakmájával és a nőkkel szemben. Szakmailag nagyon felkészültnek, körültekintőnek és józannak tartom. Tényleg bármikor bármivel lehet hívni, bár még nem volt ilyenre szükség, de tudom, hogy bármikor azonnal jönne és segítene. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Ehhez még csak annyit, hogy több ismerősöm (orvosok!) is úgy gondolja, hogy a lehető legjobb választás.

De hogy ne legyek elfogult és a másik oldalról is írjak: valóban zárkózott típus, aki nem jópofizik állandóan. Ezt talán páran úgy élhetik meg, hogy nem kedves. Szerintem erről nincs szó, egyszerűen csak zárkózott. A szétszórtságot én szakmai dolgokban nem tapasztaltam, maximum időpontok mennek ki a fejéből, de azokra meg figyelhetünk mi is.

Más. Nagyon édes az összes baba, gratulálok mindenkinek, aki nemrég szült!!! Én most kezdek csak el igazán készülődni, eddig úgy elszálltaka hetek meg a hónapok...most meg hirtelen félek, hogy semmit sem tudok a szülésről meg a csecsemőgondozásról. Ti hogyan készültetek ezekre a dolgokra?

További szép napot mindenkinek!
handagúz
 
 


Szia Handagúz!
Örülünk,hogy te is csatlakoztál hozzánk!Terhességedhez és leendő picurodhoz nagyon-nagyon jó egészséget és még nagyobb boldogságot!Sajna még nem tudok tapasztalatokat átadni,még csak 11 hetesek voltunk tegnap! :lol: Hamarosan te fogsz nekünk jótanácsokkal szolgálni,mert biztos nagyon ügyi leszel :wink:
Igen,én is "megnyugvásra" találtam a dokinknál,2 évig tartó hosszas várakozás után-amikor már majdnem feladtam lelkileg-végre megpillantottuk a picurt ott bent.Bár még mindig felfoghatatlan! :o
Minden Gidai fun-nak szép napot,kellemes babavárást vagy boldog babázást!
Perla
perla1979
 
 


Gondoljatok rám lányok, ma indul a lombikkezelésem, és ha rajtunk kívül a baba és a természet is úgy akarja, akkor már én is többet írhatok nektek hamarosan arról, hogy mikor hányra megyek a doktorunkhoz.

Perla a Te történeted valóban felfoghatatlan, ugyanakkor csodálatos és erőt adó, nagyon örülök a sikerednek!! Hátsimogatás megy!! :P :P

Handagúz üdv itt, jó, hogy leírtad a történeted, és hogy most jó kezekben vagy. Nagyon kellemes időszakot kívánok neked amíg a babád a pociban van, biztosan nagyon jó neked (is).

Zsuzska,
A fiúk csodálatosak, biztosan nagyon büszke anyuka lehetsz. Nagyon tetszik a vonalzódon a szöveg, el is határoztam, ha lesz kinek, lesz miért, kinyomtatom és kiteszem a babaszoba ajtajára. Annyira igaz!

A többieket is üdvözlöm, jó babázást és jó babásodást mindenkinek! :wink:
Lili
vízililiom
 
 


Szia Vízililiom!
Végre hallok felőled!Hú,nagyon szorítok neked!!!!!!!!!!! :P hol tartasz?Gyógyszerek,szurik?Nagyon kíváncsi vagyok ám mindenre!Remélem mesélsz majd! :wink: Nagyon várom soraid!Akár priviben is!!!!!!!!!!!!!!! :) És nagyon örülök,hogy erőt tudtam adni a történetemmel!Csak légy nyugodt,ne görcsölj és minden rendben lesz!Remélem hamarosan már Gidai dokink várótermében fogunk csevegni! :wink:
Mindenkinek szép napokat!
Perla
perla1979
 
 


sziasztok,

handagúz: üdv itt. :) akkor mi kb egy időben fogunk szülni. :)

ma sikeresen elkéstem az időpontomról.. akkora dugóba kerültem, hogy 25 percet késtem :oops:

a babánkkal minden rendben, szép méretei vannak. :)

méreteink:
BPD:73,8 mm
HC:269 mm
AC:229 mm
fl: 50, 3 mm
és rengeteget híztunk, már 1100-1200 g. azt mondta, nagy babám lesz[:$]
már megint van valami gomba félém, így kaptam kúpot. hihetetlen, sosem volt gombám ...
1 hónap múlva kell visszamennem, ha nem lesz semmi baj.
[:D]
ma kifejezetten jó kedve volt, bár mostanában már elég sokat viccelődik velem. :)

téynleg, ha jól tudom most indul a kettes klinikán szülésfelkészítő tanfolyam. valakit esetleg érdekel?:) én szívesen mennék..

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Szia Handagúz!

...erre nem lehet felkészülni.. :roll: :lol:
a szüléstől aki nálam jobban félt az hazudik, de megnyugtatlak hogy túlélhető, úgy mentem, hogy nem vetem el az EDA lehetőségét, azt gondoltam hisztis leszek, és hárpia, és szörnyen fogok szenvedni.. ott viszont élesben a fájdalomcsillapítás szóba se jött, nem kellett, csináltam amit mondtak, haladtunk előre, nagyon fájt ez nem vitás, de kibírható, és nagyon megdicsértek a végén (doktor úr meg szülésznőm is) Mikor mondtam hogy én nem szeretnék több gyereket akkor is azt mondta, pedig milyen ügyes voltam, így kell ezt csinálni.. lehet hogy mindenkinek ezt mondja, de én tényleg kellemesen csalódtam magamban, meg az eseményben.

Ami utána jött (az elmúlt 5 hét).. az durvább szerintem. én úgy voltam az első 2 hétben, hogy inkább még 3 szülés, mint ez a gyerekágyi dolog.. én nem gondoltam hogy ilyen nehéz ,:roll: nagyon nagyon vártam Zitát, hogy babázhassak, szeretgessem, de nem fenékig tejfel.. aztán most már alakulunk.

jajj remélem nem lett túl negatív a hozzászólásom
:roll:
Természetesen ez a világ legszebb dolga, gyönyörű egészséges kisbaba!!

problémamentes további terhességet és könnyű szülést kívánok!

Egyébként az, hogy zárkózott lenne a doktor úr.. nem tudom, nekem nem hiányzott több barátkozás, nem mufurc, viccelődik, mosolyogtunk jókat, folyton húzott Ambrusdokival (a belgyógyász, mert terhességi cukorbeteg voltam), általában jókedvű volt a terhességem alatt, a szülés alatt nagyon fáradt volt, míg a gyerekágyon jött vizitelni akkor is, a varratszedésen már életteltelibb volt :D neki is lehet rossz napja/hete :)

bocsi a hosszú monológot :D elhallgattam ..
:wink:

Kép
zpilla
 
 


Szia Vízililiom!
Végre hallok felőled!Hú,nagyon szorítok neked!!!!!!!!!!! :P hol tartasz?Gyógyszerek,szurik?Nagyon kíváncsi vagyok ám mindenre!Remélem mesélsz majd! :wink: Nagyon várom soraid!Akár priviben is!!!!!!!!!!!!!!! :) És nagyon örülök,hogy erőt tudtam adni a történetemmel!Csak légy nyugodt,ne görcsölj és minden rendben lesz!Remélem hamarosan már Gidai dokink várótermében fogunk csevegni! :wink:
Mindenkinek szép napokat!
Perla
perla1979
 
 


vízililiom írta:Gondoljatok rám lányok, ma indul a lombikkezelésem, és ha rajtunk kívül a baba és a természet is úgy akarja, akkor már én is többet írhatok nektek hamarosan arról, hogy mikor hányra megyek a doktorunkhoz.


Nagyon drukkolok én is Neked!

Kép
zpilla
 
 


Sziasztok!

Handagúz üdvözlünk Téged és a pocaklakót, reméljük minden a legnagyobb rendben lesz veletek! Az biztos , hogy jó kezekben vagytok! Én két babót is nála szültem, műtött is,és nem csalódtam benne!

Vízililiom! Sok sikert, vagy inkább szerencsét kívánjak, nem tudom! De szerintem imádkozz Istenhez, hátha az orvosokkal együtt csodát tud majd tenni! Mert baromi egyszerű dolog a gyerekáldás, de hatalmas csoda!

Ja és köszönöm mindenkinek az elismerő szavakat! (a tortához)
A kölykökhöz meg baromi sok türelem kell :( Főleg Mátéhoz. Gergő ma már csak egyszer kelt fel éjszaka, olyan kis ügyes!
Már néha nevetgél, meg beszél is hozzám, az ő kis nyelvén!

zpilla, nálatok mi a helyzet? Mért rosszabb a gyerekágy mint a szülés volt? Sokat sír Titababa?

Puszi

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


sziasztok,

vizililiom: nagyon drukkolok nektek!

képzeljétek, tegnap megemlítettem neki, hogy gondolkoztunk a férjemmel azon, hogy lehet, hogy magánszobába mennénk.illetve hogy ő melyiket javasolja.
Mondtam neki, a férjem orvosként szinte egész nap mellettünk szeretne majd lenni.. mindenképpen azt mondta, hogy inkább akkor a magánszoba. főleg ha esetleg pihenni is szeretnék...

aztán elgondolkoztam, hogy biztos kell majd nekem segítség, főleg majd az első nap, császár után. de úgy gondolom, hogy egy nővérnél a férjem és anyukám csak többet tud majd nekem segíteni.. :oops:
így azt hiszem, meggyőzött a magánszobát illetően.. :oops:

picit húzós az ára, de valahogy majd kibírjuk :oops:

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

perla1979: Persze, szívesen megosztok Veletek mindent, amit eddig tapasztaltam! A terhességem eddig - hála istennek - problémamentes, de a kötelező vizsgálatoknál a magyar egészségüggyel rendszeresen meggyűltek a bajaim :x

henne: De jó! Ennek nagyon örülök! Te hol tartasz pontosan?

zpilla: Rám nem volt negatív hatással a beszámolód! Sőt, jó hallani, hogy ilyenkor az embert földön túli erő tölti el...mert még nem tudom elképzelni...de minél többet hallom, talán egyre jobban elhiszem!

És mindenki, aki még babára vár: nekem sem volt ám egyszerű! Mi is majdnem két évig vártunk és próbálkoztunk, amire a kislányunk megfogant. És a családban meg a baráti körben is az az általános, hogy nehezen jönnek a babák (sógornőmnek pl 5 év után jött teljesen spontán, miután minden kezelést végigcsináltak, sikertelenül, és lemondtak róla). Tényleg a legfontosabb a nyugalom meg a pozitív életszemlélet, mega bizalom, hogy akkor jön, amikor jönnie kell. Nekünk akkor sikerült, amikor sikerült elengednem a félelmet meg a túlzott akarást.
handagúz
 
 


Sziasztok!

letelt a gyerekágy, Zita tegnap 6 hetes volt.

Már nem gáz a helyzet kezdek belejönni, élvezem is már, nagyon cuki Zita, egyre többet van ébren, nézelődik, leköthető, nem rinyál.
Nő mint a bolondgomba tegnap este pucéran 4980 volt, és az 56os rucikat el kellett pakolnom...
Sokat tüsszög, kicsit aggódom, de nem lázas szóval hátha nem nagy a baj.

Többiek? jelentkezzetek! babák, anyukák, kismamák, hogy vagytok??

Kép
zpilla
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: