Új privát üzeneted érkezett!

adri!
Jól vagyok köszönöm, holnap megyünk dokibácsihoz, és még sokat kell feküdnöm, de nekem a végéig sokat fekvős...
Ma elmentem 3 helyre, de a végén négykézláb akartam feljönni az elsőre, fáj a pocakom ilyenkor...

De voltam a Brendonba (arra is jártam ma), és vettem olyan kukát, most a héten akciós, 7.990 helyett 4.950 Ft volt, és nagyon cuki :)

Rebe!

Köszi az ötletet :) Jó a kuka:)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Adri,
Örülök, hogy jól vagy és minden rendben. A táblába holnap beírlak, csak a munkahelyemen van az xls. :)
én is tartok egy kicsit az afp eredménytől, én holnap megyek vérvételre.

Lányok,
én néztem a papíromon ma, amit a bmc-be csináltak meg amit a nőgyógyászom csinált, de nincs rajta a toxoplasma egyiken sem, van valami rövidítése? mert így kiírva egyiken sem találtam.

azon gondolkodtam, hogy holnap + még ráírom a lapomra, és akkor azt is leveszik az afp-vel együtt. Nem?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Adri!

Sztem ne idegeskedj az afp miatt. Egyébként pár hete én is utána néztem, hogy mettől eddig jó. Ahol én néztem ott azt írták, hogy 0,7-2,5 ig elfogadható.
Én pénteken megyek a vérvételre.

Nekem is nagyon tetszik a Hanna név, ha lányunk lesz Ő is az lesz. :)

Kriszta!

Lesz még a vérvételek során toxoplasma szűrés.
Nem tudom pontosan mikor, de tudom, hogy olvastam.
Nekem adott egy papírt a védőnő a vizsgálatokról.
Mindjárt utána nézek, hogy mikor van ismétlés.

Kép
nika28
 
 

 
 

Meg is vagyok! :)

Valóban jobban jársz, ha megcsináltatod most, mert a következő a 28-32. héten lesz, előző negatív lelet esetében.

Kép
nika28
 
 


Nika,

Köszi, de akkor nekem kéne önkényesen ráírni a papírra, mármint a doki a holnapi afp vérvételnél még kért hepatitist meg gamma gt-t és még terheléses vércukrot is, akkor kézzel firkantsam oda a toxoplasma-t magamtól? mondjuk megcsinálom nem gond, csak nem fogja hülyén kivenni magát a dolog szerinted/szerintetek?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kriszta!

Valóban nem kéne ráírnod kézzel, mert lehet, hogy az egészet nem fogadják el.
Inkább kérdezz rá ott, hogy meg lehetne e oldani.

Kép
nika28
 
 


Sziasztok!

Megérkeztem a laborból. Megkérdeztem a nővértől és ő azt mondta, hogy leveszi a toxoplasma-t, úgy, hogy a dokival nem is beszéltünk. A vércukor terhelés nagyon nem jó, mert olyan édes az a lötty....de kibírható. Az eredmény csak hétfőn lesz meg....
Majd összefutottam a dokimmal, aki utólag ráírta a papírra a toxoplasma-t és a CMV-t is. Igaz azt tudom, hogy pozítiv vagyok, mert két éve elkaptam azt a betegséget és örülök is neki így utólag visszagondolva, pedig akkor borzalmas volt 16 napig 39-40 fokos lázam volt.

Nektek is szűrtek CMV-re?

puszi
KRiszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Sziasztok!
Kira, Nika, Maggie és Tubikriszta

köszönöm szépen a gratulációkat, én is viszont nektek:-)
Igen, lombik volt és nem is kevés, a 6. beültetés, végül is 2 lombik, mert a többi fagyis beülti volt, mint ez is. Úgyhogy már nagyon itt volt az ideje,hogy végra sikerüljön:-) Szűcs doktorhoz jártam és imádtam, nagyon szimpatikus és lelkiismeretes orvos. De mindenki az volt:-) Kár, hogy nem tudtam nála maradni, mert messze vagyunk Pesthez, egyébként mindenképpen maradtam volna ott. Ez van, de mostanra találtam itthon is egy rendes dokit.
Rebe,
sajnos,most nem ugrik be,hogy mikor,hol és kivel is beszélgettem, de ha látnék rólad fotót, biztosan eszembe jutnál:)Bocsika:) de biztosan jót dumcsiztunk:)
Tubikriszta,
mi az a CMV??
most hogy beszéltetek a toxoplazmáról én is megkérem a védőnőt,hogy ezt is vegyünk le és nézzük meg, bár úgy emlékszem, hogy nézték a BMC-be és negatív lett, de nincs róla papírom. Elég rossz lehetett az a cukros lötty:( Azt mindenkinek csinálnak??
Üdv mindenkinek!!
baby.81
 
 


Baby,

én úgy tudom, de ha valaki jobban tudja, akkor javítson ki, hogy a toxoplasma eredménye akkor jó, ha pozitív, mert akkor már átestél azon és ha negatív akkor elivleg veszélyeztetve vagy. jól tudom lányok vagy sem?

A CMV az a cytomegalóvírus, amin ha terhesen esel át akkor általában a babát el szokták venni, mert minden borzalmas dolgot okoz, de nem ijeszgetni szeretnélek benneteket, de ezt is szűrik biztos ami biztos alapon.

én úgy tudom, hogy a vércukor terhelést a 20. héten mindenkinek csinálnak, nekem azért lett előbb, mert két tizeddel 5,5 helyett 5,7 lett a vércukrom és inkább most megcsináltatta a doki, mert még diétával lehet rendezni.

Táblába nem szeretnél bekerülni?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kép

Adri,
Majd írd meg, hogy lombikos vagy inszemes e a babó!

Baby,
Nem szeretnél bekerülni Te is a táblába?

puszi
Kriszta
tubikriszta
 
 


Kriszta,
akkor bocsika nem jól írtam, mert azt mondták, hogy átestem már rajta régebben:) de azért szeretném mégegyszer látni...
Akkor rákérdezek arra a CMV-re a dokinál én is:) Köszi
Ja, beírhatsz köszike:-) Mit írjak meg??
baby.81
 
 


Kriszta,
bár én nem is kicsit babonás vagyok, de biztosan nem ezen a táblázaton fog múlni.....
Röviden: 2. lombikból 6. beülti, ja és fagyis, 14. hét 5 nap, és 2009. jan.30-án megszületik a babyke. REMÉLJÜK!!!!!!
Köszi:-)
Egy kérdés neked, vagy nektek lányok nem volt ilyen tájt derékfájás??
baby.81
 
 


Szia Baby!
Derékfájás volt, van, lesz! :)
Hűű én ezt a CMV-t most hallom először! A toxoplazma meg akkor jó ha pozitív. Akkor már etestünk a betegségen!
Kriszta!
16 napig voltál ilyen nagyon lázas??? Te jó ég! Ez kemény! :shock:

Kép
kira76
 
 


SZiasztok!

Na voltam ma dokinál, és csodálatos volt, most mocorgott a drága, a korának megfelelő méretekkel rendelkezik, és 80% hogy kicsilány :), bár azt mondta a doki, hogy 2,5 hét mulva a genetiakin többet tud mondani :). Kedden megyek AFP-re a SOTE II.-re. :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Baby!

Nekem volt olyan derékfájásom, hogy azt hittem ott helyben szétszakadok, menni nem tudtam, de mostanában már csak néha néha fáj, bár a doki szerint ez a vihar előtti csend :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch!
Lánykád lesz valószínűleg? De jó! :) Hátha választhatnék én lányt szertnék. De igazából tökmindegy!
Én nagyon kis link vagyok! Még be sem jelentkeztem a genetikára, pedíg jövőhéten mennem kéne! Jól nyomom! :lol: De már jó lenne látni a lurkót! Már 3. napja rugdos is! :lol: Tök jó érzés!

Kép
kira76
 
 


Baby,
Nem is ezen a táblázaton múlik, de olyan jó látni, hogy egyre csak szaporodunk :)

Witch,

Nagyon jó hírrel jöttél, lány, Te kislányt szerettél volna? Tudom, hogy mindegy, csak legbelül! Én mindig fiúpárti voltam eddig két doki mondta, hogy 80%-ban fiú lesz, de majd a genetikain remélem, hogy nekem is már meg tudják mondani. én ma voltam a SOTE II-n az AFP-n, oda tartozik a dokid, mármint ott szüleszt?
Neked a bevérzés miatt nézték meg a babát újra? Képet nem kaptál most?

Kira,
Biztos tök jó érzés ahogy mozog a baba és minden nap teszi? Én szerintem majd később fogom érezni, mert nem vagyok vékony és azt mondják, akkor később érződik. De nagyon jó, hogy Te már érzed :)
Igen 16 napig voltam lázas, és az volt a legrosszabb, hogy a körzeti orvosom sem tudta, hogy mi a bajom, a májfunkció értékem 700 körülire felment, ami jóval többszöröse a normálisnak, és semmi gyógyszert nem tudtak adni csak algopyrin meg cataflán, mert egy idő utána az algo sem használt semmit. Amire már nem voltam lázas akkor jött meg a CMV eredménye, hogy pozitív utána még másfél hét és erősödve mehettem dolgozni. De nem mindenkinél folyik le így a betegség, van aki átesik rajta és nem érez semmit.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


sziasztok,tényleg jó érzés amikor már mozog a pici .nekem mindegyik terhességemnél csak kb.az 5.hónaptól kezdtem érezni a mozgást. A 6. 7. hónaptól pedig,ha lefeküdtem annyira mozgott,hogy a hasamon látszottak a rugdosások,az is nagyon jó érzés.de az is érdekes,hogy fiúk többet mozogtak,nem tudom miért,de hát nem egyformák.akkor majd még benézek,sziasztok
Vendég
 


Kriszta!

Igen, ott szüleszt a dokim, nekem is annyit mondott a doki, hogy nem biztos de lehet hogy leányzó, 80%. Amúgy olyan 3-4 hetente megnézi a doki, most volt 3-3,5 hete hogy láttam, jól esett, ha percekre is látni őt :).
Igazából mindegy hogy fiú vagy lány, tényleg, egyformán szeretnék fiút és lányt is, a következő majd más lesz, ennyi...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

A toxoplasma eredményem a BMC-be negatív lett, ami azt jelenti, hogy veszélyeztetet vagyok. Hát reméelm, hogy nem lesz semmi bajom....

Wiegandt dokival beszéltem ma reggel, mert tegnap felhívtam őket és mondták, hogy a dokival kell megbeszélni. Tök aranyos volt a doki :) igaz jobban örültem volna, ha azt mondja, hogy pozitív vagyok. akkor majd vigyázok!

Witch,
Nekem is nézték a babámat két hete a vesemedence tágulat miatt. de én is már úgy látnám.
Amúgy én is a a II.sz. Szülész és Nőgyógyászati klinikán fogok szülni, lehet, hogy találkozunk is :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Sziasztok!

Ma megvolt az AFP vérvétel. :)
Egy hét múlva lesz meg az eredmény.
Nagyon izgulok!

Kép
nika28
 
 


Nika,
Nekem is jövő hét péntekre mondták az eredményt, én is izgulok!
Ne félj nem lesz semmi!

Kira,
Bejelentkeztél már a genetikára?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Sziasztok!
Kriszta!
Ma jelentkeztem be, de most végülis mindegy mikor megyek, vagyis, hogy melyik nap, mert megvan az AFP eredményem, de a Dokim szabin lesz 2 hétig. Mondjuk az UH-ot nem befojásolja, mert azt az éppen ott lévő doki csinálja és az eredményemmel kell mennem az én Dokimhoz. Úgyhogy majd asszem jövőhét csütörtökön megyünk, mert akkor ér rá a férjem. Úgyhogy nem tudom még az AFP erdményemet sem. :( Na de sebaj!!
Hú lassan kezdődik az Olimpia megnyitója! Már úgy várom! :D Biztos giga szép lesz!

Kép
kira76
 
 


Kira,
Melyik kórházban csinálták az aFP-t?

Nézd helyettem is az olimpia megnyitóját, mert én sajnos nem tudom, mert dolgozom :(

jó tévézést! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kriszta!

Én is ott szülök, meg egy barátnőm is, aki egy héttel fiatalabb mint én (mármint a terhessége).

Majd közös szobákat kérünk :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy bezavargok ide, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy babákkal, gyermekekkel, szüléssel, szülőséggel kapcsolatos portált.

A portál elérhetősége: http://portal.lilimode.hu

Találtok itt sok érdekes dolgot, például cikkeket, (cégek tömény mennyiségű hirdetéseitől mentes) apróhirdetési rendszert, fórumot, szakértőket, recepteket, meséket és verseket, ajánlókat.

Ezen kívül egy különleges dolgot is találtok: egy ingyenesen letölthető havi magazint, amely teljesen reklámmentes.

Minden hónapban nyereményjátékot is indítunk, ami például most az iskolakezdéssel kapcsolatos, így akinek iskolába menő, vagy iskolás korú gyermeke van, azt biztos érdekelni fogja! :)

Azok, akik szeptember 15-ig regisztrálnak sorsoláson is részt vesznek, ahol értékes nyereményeket sorsolunk ki.

Kérlek nézzétek meg a portált, és ha tetszik, regisztráljatok!

Köszi,

hanee
hanee
 
 


Sziasztok lányok!

Kicsit későre jár, mostanra tudtam elolvasni mind a 9 oldalt, amit eddig írtatok. :) (Mivel napközben is aludtam vagy 4 órát, így simán fennt tudtam maradni. :)) )

Ma, azaz tegnap (szombaton) léptünk a 8. hétbe. :)

Kérdésem: ki mikor mondja/mondta el a munkahelyén, hogy babát vár? Főnőköm 2 hét múlva jön vissza szabiról, én akkor tervezem.
És milyen formában? Azaz kell, hogy írásos nyoma legyen? Vagy a munkaügyet is külön értesíteni kell? Nálatok hogy volt?

Jó pocak- és babanövesztgetést! :)

Masut
masut
 
 


Úgy látom, hétvégén nincs nagy mozgás. :roll:

Masut
masut
 
 


Sziasztok!

Nem vagyok aktív tag, egy topikkal fentebb többet írogatok, és 2-vel fentebb kezdtem.:lol: Klassz, hogy ez a topik is létrejött, de ezt már mondtam, még az elején.:wink:
Sajnos, nem igazán van időm folyamatosan követni, az én tempómhoz képest pörög szépen a topik. Időnként, azért benézek, és látom, hogy gyarapodik a társaság.

Witch,
nektek nagyon drukkoltam, fentebb is mindig olvastam, hogy álltok.

Masut,
attól függ, milyen a munkahely. Az sosem árt, ha írásban is nyoma marad a bejelentésnek. Onnantól kezdve védve vagy. Nem rúghatnak ki. A legjobb, ha iktattatod, nyoma lesz az irattárban, vagy aláíratod a főnökkel, hogy tudomásul vette. GYED- GYES lejártáig - ha nem határozott idejű a kinevezésed, kötelesek állományban tartani.

A fiamnál már a 16. héten éreztem, hogy mocorog, és végig nagyon aktív volt. Már a 18. hét végén járunk, és még alig érzem a mocorgást, igaz, nem is foglalkozok szegénykémmel annyit, leköt a nagytesó. Talán kislány lesz?:wink:

Most mennem kell, mert fürdés van. Ha nem zavar benneteket, időnként bekapcsolódok. :)

Kép
Kép
share
 
 


Kriszta :)
1. lombikkal összejött a picilány!

Share :)
örömmel látunk itt bármikor! Szuper, hogy jön a kistesó!

Csütörtökön megyek a dokimhoz, hogy megbeszéljem vele a 0.8-as afp-t!
Mindenki szerint teljesen normális ez az érték, hát remélem a dokim is ezt mondja majd!
Viszont a lepényem a méhszájon maradt, emiatt gondolom császár lesz. De majd csütörtökön ez is kiderül!
Mindez csak azért gond, mert 21-én indulnánk Horvátországba 1 hétre, és nem tudjuk, bevállaljuk-e?
Szerintetek?
adri1983
 
 


Tegnap voltunk a Brendonban, meg a Baby Outlet-ben szétnézni!
Hogy a Brendonban micsoda árak vannak! :shock:
Az outlet tetszett! Babakocsikat nézegettünk, férjemnek a hordozóval egybekötött tetszik, de szerintem az nem lehet túl kényelmes a kisbabának, nem? Vagy igen? Beszélgettünk a boltban leendő szülőkkel, de csak összezavarodtunk, melyik is a jó!
adri1983
 
 


Sziasztok!

Masut!

Örülök, hogy (itt is) látlak! :)
Már a 8. hétbe léptetek?? Hogy megy az idő! :)


Ma voltam a védőnőnél, minden rendben! Hála az égnek a vér cukrom is okés. :)
Meghallgattuk a pici szív hangját.....nagy élmény volt, még soha sem hallottam :)

Pénteken megint éreztem a Pindur mocorgását, ráadásul 2* is. :)
Mesés érzés! :)

Bessy!

Mi van Veled?? Régen írtál már!

Kép
nika28
 
 


Masut,
Üdv itt :) szeretnél bekerülni a táblába?
A kérdésedre a válasz, én a a 10.héten közöltem a vezetőmmel, hogy babát várok, de már gondolták, mert az inszem és a vizsgálatok miatt én nem szabikat vettem ki, hanem később vagy előbb mentem el és feltünt nekik, hogy az utolsó inszem után nem járkáltam olyan sűrűn mint előtte! Rá is kérdeztek, akkor még nem mondtam konkrétumot, de rá két héttel, amikor már a szívhang is rendben volt elmondtam. Én nem adtam írásban, de ez a munkahelytől is függ, hogy állnak hozzád. Igaza van Share-nek, ha úgy gondolod akkor inkább írásban is legyen nyoma, biztos ami biztos.

Share,
Lehet, hogy tényleg kislány lesz :) nem tudták még megmondani, hogy mi lesz a baba neme?
A másik pici babó már tudja, hogy testvérkéje lesz?

Adri,
A lepény nem tud még addig elmozdulni a méhszájról? Szerintem az utazással kapcsolatosan kérdezd meg a dokidat, de szerintem nem lesz vele baj. A táblába beírom, amit írtál, köszönöm :)
Hát volt amit én is nézegettem a Brendonba, de szerintem is írtó drága, pedig írtó jó cuccok vannak ott.

Nika,
De jó, hogy érzed TE is a baba mozgását :) én nem érzem még, de remélem, hogy hamarosan igen.

Rólam:

ma voltam védőnőnél, és megint 160-as vérnyomást mért, elvittem az újonnan vásárolt vérnyomásmérőmet, azon meg 125-öt mért, így tanácstalan volt, hogy most melyik a jó. Szerdán megyek egy napos vérnyomásmérésre ott majd kiderül, hogy magas vagy sem...hát remélem, hogy ezzel nem lesz baj.
A vércukorterhelésem viszont nagyon magas lett, így diétáznom kell a dokimat ma felhívom és megbeszélem vele. Ha valakinek van ötlete, hogy mit szabad és mit tilos enni, az írjon!

Witch,Kira,Bessy, Nemone,Maggie,
Veletek mizu? Hétvége?

puszi
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Sziasztok!

Én is ma voltam a védőnőnél :)
Bent voltam kerek fél órát, hiszen nekem most vették fel az adataimat, annyi infót kaptam, hogy csak na!
Utána át kellett menni a dokihoz, aki adott beutalókat vérkép, vizelet, Toxoplasma, Hepaitis B és Wassermann vizsgálatra. Tudja valaki, mi az a Wassermann?

A védőnő és a doki is azt mondta, hogy minél előbb hagyjam abba a munkát, mert nem jó az, hogy 50 km-re járok dolgozni. Bármelyik nap visszamegyek, már adják is a táppénzes papírt. Úgyhogy holnap közlöm a főnökömmel, hogy ezt a hetet még bevállalom, mivel kolléganőm szabin van, de utána nem fogok jönni. (Mondjuk ő még nem tudja hogy spontán összejött, úgy tudja, hogy szeptember elején beültetés. Múlt héten akartam szólni neki, mert akkor még úgy volt, hogy augusztus végéig maradok dolgozni. Múlt héten viszont váratlanul elment nyaralni, el sem lehetett érni. Kicsit húzósabb lesz vele így közölni a dolgot, de szerintem meg fogja érteni, idáig mindig nagyon rendes volt)

Legközelebb a 12. héten kell menni UH-ra. (Ja, most visszaminősítettek 7 hetesnek, de szerintem a múlt heti UH papír miatt, amire (szerintem véletlenül) 6 hetet írtak.

Kriszta, bár szerintem Te már biztos tudod, de nekem most azt mondta a védőnő, hogy a dinnyét és a szőlőt csak mértékkel egyem, mert tele vannak cukorral, és megemelik a vércukrot.

Az elején 152/84 lett a vérnyomásom de akkor még nagyon izgultam, a végén is megmérte, akkor már szerencsére 127/79 lett :)

Múlt héten az egyik nadrágomon arrébb kellett varrnom a gombot, mert annyira szorított :oops: Szerintetek ez normális ennyi idős terhességnél?

Jaj, férjem kollégájának a feleségéről kiderült, hogy lehet, hogy ő is babát vár (már a másodikat), de ő még nem volt dokinál, és az utolsó mensi alapján csak 1 héttel fiatalabb a terhessége. Mondtuk is, hogy jó lenne egyszerre szülni, akkor egy szobába kérnénk magunkat :D

Nika, Te nem a Várkörútra jársz a Nővédelmibe védőnőhöz?

Na, most bepótoltam a pár napos kimaradásomat, bocsi.

Maggie
maggie75
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok, hogy hiányoltatok.
A héten sokat pihentem, mert fájdogált, szúrkált a hasam. Gondolom nyúlnak a szalagok :D Látszik is, hogy megint nőtt a hasam :D

Kriszta
Nagyon boldog névnapot kívánok neked egy kicsit megkésve! :wink: :D

Adri
Gratulálok a kiscsajszihoz!

Nika
Örülök, hogy már tudsz enni rendesen és nincs hasmenésed :D
Ne izgulj, jó lesz az AFP :wink:

Witch
Neked is gratulálok a kislányhoz! :D

Én még mindig nem érzem a baba mozgását, meglátszik, hogy dagadt vagyok :roll: :oops: de most már biztos nem sokára :D
Tök furcsa, hogy már túlvagyunk a félidőn nem rég volt a beülti. :D
bessy76
 
 


Bessy!

De jó, hogy jelentkeztél! :)
Nemsokára Te is érzed a mocorgást! :)

Maggie!

Védőnőhöz nem oda járok! A nővédelmibe csak a táppénz miatt mentem, mivel fehérvári vagyok és így a háziorvos csak egy hónapig tarthat táppénzen.
És persze a beutalókat is ott kapom.

Ti merre laktok Fehérváron? :)

Kép
nika28
 
 


Nika!

Öreghegy, Nagyszombati út :)
És Ti? :)
maggie75
 
 


Maggie!

Palotaváros, Kelemen Béla. :)

Kép
nika28
 
 


Sziasztok!
Adri!!!
Ma voltam genetikán és nekem is rajta van a méhszájon... De attól még nem bizti a császár! Sőt! Azt mondta a Doki, hogy sebaj, majd lemegy róla! Úgyhogy no para!!! :)
Nálam minden okés volt ma! És akkora pöcse van, hogy 100% fiú! Ezt még elnézni sem lehetett! :lol: :lol: :lol: Majd még később jövök és visszaolvasok... Csak ezt az Adri hozzászólást kiszúrtam! :)
Pussz mindenkinek!!!

Kép
kira76
 
 


Kira,

:lol: Gratulálok a kis Pöcsöshöz!!! :lol:
maggie75
 
 


Kira,
Gratula a kisfiúhoz! Tetszett a hozzászólásod a pöcsösről :)

én most hívtam a dokim, egy óra múlva hívom vissza, csak annyit mondott a cukorra, hogy "hát az nagyon magas" és fél háromkor majd megbeszéljük, szerintem holnap megyek diatetikushoz :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kira :)
Gratula a pöcsöshöz!!! :D
Most reményt adtál nekem, mert én már elkönyveltem magamban a császárt, de ezek szerint nem kell! Csütörtökön én is megbeszélem a dokimmal, kiváncsi vagyok mit mond!
Nekem az uh-on azt mondta a nő, hogy ez a méhlepény már nem valószínű, hogy arrébb megy! Hát, nem tudom, majd kiderül!
Pusszantalak!
adri1983
 
 


Sziasztok!

holnap kell felhívnom a endroklinológust és a diatetikus szakembert, mert a dokim azt mondta, hogy lehet, hogy már inzulint fogok kapni :(

lehet, hogy a merkformint, amit a terhesség elején a doki leállított kellett volna szednem....na mindegy ez már késő bánat, reméelm ,hogy diétával meg lehet fogni.....

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kriszta!

Ez nem jó hír! :(

Nagyon szorítok Neked, hogy a diéta elég legyen!

Kép
nika28
 
 


Kira!

Gratula a kisfiúhoz :)

Adri!

Nekem sokan azt mondták (védőnő is és orvos ismerős is), hogy olyan babkocsi a jó, amihez van babahordó, mózeskosár rész, és sprotkocsivá is alakítható, ugyanis, a mózeskosár részben kell fektetve tartani a manót sokáig, és a autóban szállításhoz kell a babahordó, a sprot kocsi meg később jó, 15-20kg -ig láttam ilyeneket...

Share!

Köszi a durkkot.

Bocsi hogy eltüntem, de felújítunk, és nem nagyon van időm irogatni, persze én nem veszek részt aktívan a munkába, de azért néha főzök, elmegyek vásárolni stb...
Most nem is nagyon lesz netem.

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok lányok!
Köszönöm mindenkinek a kedves fogadtatást! :)

Tubikriszta! Én is pont a 10. héten leszek, amikor el fogom mondani a mh-emen, épp úgy, mint te voltál. :) Nálam nem volt olyan feltűnő az eljárkálás, mert jó részét tanulmányi szabi alatt csináltam. :D
A táblába szívesen bekerülök, máris írom a hozzávalókat. :)
Masut, 1. inszem., 8. hét, várhatóan 03.27-én szülünk (egyelőre csak a netes kalkulátorok szerint)

momó6! Nagyon édes lehet, amikor annyira látszik a baba mozgása kívülről is. :))

Nika! Üdv tenéked is. :lol: a 15-i AFP-eredményhez drukkolok, de gondolom, úgyis minden rendben lesz. :) Mint ahogy a többi eredményed is rendben van. Jó lehetett a szívhangot hallani, :) nekem eddig csak mondták, hogy van, de hallani még nem hallottam.

share! Köszi a választ a kérdésemre. Eddig mindenben elég fair volt a mh-em, remélem, ezután is az lesz. Még gondolkozom a formán. Szóban mindenképp meglesz. :)

Maggie! Hát, az húzós lehet, ha 50 km-re dolgozol a lakóhelyedtől... A várható szülési időpontod alapján úgy nézem, kb. 1 héttel jársz előttem. :)

Kira! Gratulálok a kisfiúhoz! :)

Witch! Hát, ez a babakocsi-kérdés nekem még elég magas, de reményeim szerint van még időnk válogatni. Mindenképpen jó viszont, ha hallunk különféle szempontokat, mert magunktól (legalábbis nekem) nem biztos, hogy eszembe jutna valami, ami fontos lehet.

Jó éjt mindenkinek!

Masut
masut
 
 


Masut! :D
Én is köszöntelek szeretettel és gratulálok a pocaklakódhoz!!!!
Gyere közénk minél gyakrabban!
Remélem megérti a munkahelyed a helyzetedet és minden rendben lesz! Biztos így lesz! :)

Witch! :)
Húú, én meg pont azt hallottam egy 4 gyerekes anyától, hogy a mózeskosárnak semmi értelme, mert ha téli baba lesz, akkor a sok ruhácskától, amit ráadunk majd, meg takarótól, a mózeskosár be sem fér majd a babakocsiba! Szóval nem tudom, mózeskosárral vagy nélküle? :) Na de ráérünk még eldönteni!

Holnap megyek védőnénihez, ráadásul újhoz, mert a régi elmegy szülni! :) Remélem rendes lesz!
adri1983
 
 


Adri!

Nem külön mózeskosárra gondoltam, én olyan babakocsira, amiben van mózeskosár rész, olyat néztem ki, aminek a vázára szerelhető a babahordó, a mózes rész, és a sport rész is... (pierre cardin), és elég megfizethető is...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, csak mostanában nem nagyon történik velem semmi. A 7. héten voltam utoljára UH-on, és végre hétfőn újra láthatom a picikénket! A rosszullétek kezdenek enyhülni, bár vasárnapra sajnos megfáztam és egész nap szenvedtem az eldugult orrom, és a fejfájás miatt, ami még tegnap is tartott. Tegnap már annyira nem bírtam, hogy gyógyszert akartam bevenni, de a gyógyszerész azt mondta, hogy a 3. hónapig semmit nem lehet bevenni, így estig szenvedtem tovább. Aztán este 7 körül hirtelen, mintha nem is lett volna semmilyen fájdalmam elmúlt.

Mindenkinek drukkolok a különböző vizsgálatokhoz, és további csodálatos, problémamentes kismamaságot kívánok! :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Masut, Maggie, Baby
Ne haragudjatok, hogy nem üdvözöltelek benneteket :oops: de ami késik, nem múlik :D ÜDV. KÖZTÜNK!!!!! :lol: :lol:

Nika
Jó lehetett hallani a szívhangot irigyellek :wink: :D :D

Nemone
Nekem is sokat fájt a fejem, és vettem be gyógyszert, mert anélkül nem múlt el. (alapból is fejfájós vagyok) Megkérdeztem az orvosomat- a szülészt, nem a házit- és azt mondta, hogy a terhesség nem arról szól, hogy el kell viselni minden fájdalmat. Ha kell, be lehet venni gyógyszert ez nem rendszeres szedés, ami árthat. :wink: :wink:

Kira
Gratulálok a pöcsöshöz!!!! :D :D

Kriszta
Sajnálom a magas cukrot, remélem, hogy elég lesz a diéta és nem kell inzulin :roll: :wink:
bessy76
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?