Új privát üzeneted érkezett!

Liu!

Nagy-nagy gratula!!!!Kép

Eper!
Milyen nagylány már Maja. És az a fintor! Nagyon édes.

Mi ma vagyunk 2 hónaposak. Gergő jól van, mosolyog, "beszél" hozzánk. Imádom.
Tegnap használtuk az orrszívó porszívót, mert tele van mostanában a kis orra. Nagyon élvezte. Amikor az orrához raktuk, olyan fura kis arcot vágott. Jót nevettünk rajta.Kép

Nekem még szerencsére nem hullik a hajam.
Ja, nekem is cerazette tablettát írt fel a doki. Majd csak 12.-től kell elkezdenem. Tényleg jó drága volt.Kép

jucus1
 
 


Dóri!
Szóval akkor azt mondod, hogy én is váltsak másik gyógyszerre? Ezek szerint ez kifejezetten szoptatás alatt javasolt!

Eper!
Nekem Zsófi 2 hónapos volt mikor elkezdett hullani a hajam, most fél éves lesz és már nem hullik. Úgyhogy kitartás! (én nem szedtem rá semmit)

Picipocak!
Én is sokat gondolkodtam már, hogy kéne egy kicsi pénzt félretenni a csajoknak, és a minap arra jutottam, hogy az egyik banknál lehet kötni lakás előtakarékosságit. Ha 8 évig x összeget fizetünk, akkor indoklás nélkül ki lehet venni. Nem lesz túl sok, de egy kis induló tőke mindig jól jön szerintem. Majd ha iskolába indulnak akkor szeretném elkezdeni rakni.

Képzeljétek! Zsófi szerda óta négykézlábra áll, és úgy hintáztatja magát! Olyan aranyos! Kép

kizsó
 
 


sziasztok

Kaprijudit, Picipocak:
irigy, irigy a hajatokraKép
most kaptam egy tippet valami: Krauterblut szirupot kell vennem a gyógyzsertárba, hátha segít.

Hasmenés, nem is tudom mintha ma már rendeződni látszana, egyébként a kiszáradásra én is gondoltam, így sűrűbben ciciztünk, és az ugyebár látszik, hogy súlyproblémáink nincsenekKép

Liu, ha tudsz gyere és mesélj, kiváncsi vagyok.

üdv: Györgyi
eper8
 
 

 
 

Sziasztok!

Nem volt netünk a héten, de most végre van!!!Kép

Köszönöm mindenkinek az etetőszékkel kapcs. infókat! Mindkét fajtáról olyan jókat írtatok, hogy most méginkább nem tudom, melyiket vegyük...

Pocak!

Igen, már bele is fogjuk tenni az etetőszékbe. Miért kérdezted? Van egy ősöreg bébi autósülésünk, eddig abban etettem, de mostmár szeretném az asztalhoz ültetni, hagy szokja a "rendet". Régen nem voltak etetőfotelek vagy mik, meg ilyen dönthető cuccok, a sima fa etetőszékbe tettek bennünket a szüleink, szerintem a célnak ma is tökéletesen megfelel.

Hinta: nem semmi, milyen ára van! Megér ennyit, úgy őszintén? Miért nem viszitek hintázni a gyerkőcöket a játszótérre? Én minden délelőtt viszem Lucát, de soxor délután is. Négy hónapos kora óta csúszdázik is, sikongat közben, annyira tetszik neki. Meg nagyon szereti nézni a nagyobbakat, ahogy játszanak.

Liu

Én is gratulálok!Kép Milyen eredetű az Amira név?

Anyatej: most épp ez a "divat" (mármint a szinte erőszakos propagálása). Már olyat is hallani, hogy három éves korig kell(ene) szoptatni. Ja, vagy érettségiig, nem? Fogadni mernék, hogy néhány év múlva majd kitalálják, hogy mégsem olyan egészséges, mert szennyező anyagok meg mittomén miért, akkor meg azzal lesz tele az a mindenható Kismama magazin.

Ezvicc

Tényleg ne parázz már! Olyan gömbölyű a kis pletykalapolvasód, vagy nem úgy látod?

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Marqueza!
Csak azért kérdeztem mert u.tesómnak is ilyen fa etetőszéke volt, és akkor ültették bele, mikor már magától ült. Persze igazad van abban, hogy régen nem cicóztak ennyit ezen.
Hinta:mindenkinek az éri meg amit megvesz vagy meg tud venniKép főleg ha boldog tőle a gyermeke. Nekünk nincs olyan játszótér közel-távol ahova már vihetném Fruzsit.
picipocak19
 
 


Csajok!

Elmentünk útlevelet igényelni Áginak. Nagyon rendesek voltak az okmányirodában előrevettek minket...
Olyan édi fotója lett Áginak. Azért nehéz volt lefotóztatni, de ennyi baj legyen.
Pár hét és kész. És csak 1500 Ft.


Bea!
Szerintem Pocak arra gondolt, hogy ebbe csak az tud igazán megülni, aki tud önállóan ülni hosszú távon, min. 15 percig, amíg tarta az etetés. Nehogy kidőljön belőle Kép

De lehet, hogy Lucának ez már nem gond, mert felült?

Dóri
Vendég
 


Nem ült még fel, kidőlni tutira nem tud, de igen, ahogy Pocak írta, régen nem cicóztak ennyit. Én sajnálok egy etetőszékre 20-30 eft-ot kiadni.
Egyébként ha meg van támasztva, sokáig tud ülni, valszeg a sok hintázásnak köszönhetően. Kép

Pocak! természetesen igazad van, mindenkinek az éri meg, amit megvesz. Én csak azért kérdeztem rá erre a hinta dologra, mert ahogy az árakról írtatok, hirtelen sógornőmék jutottak eszembe: térdig gázolnak a drága játékokban, és semmivel sem tudnak igazán játszani. (meg örülni)
De ez nem célzás, remélem senki nem sértődik meg, mindenki úgy vesz meg azt stb., amit jónak lát és nem feltétlen, amit megengedhet magának.

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Csajszik

még egy a hintával: szerintem ne elktromosat vegyetek, hiszen a babának olyan nagy öröm, mikor anyukája löki és közben énekel neki meg bohóckodik.
Ismeritek egyébként a Balla-balla nevű szerkentyűt? Az talán még jobb is a hintánál, mert a baba maga hozza mozgásba saját magát és ez baromira tetszik nekik. Az ajtófélfára lehet szerelni (nem teszi azt tönkre), és egy hosszú rugón van egy kis ülés. A baba lába éppen hogy csak érinti a padlót, így el tudja magát lökni a padlótól, a szerkezet meg ide-oda kileng. Négy hónapos kortól ajánlott. Itt a játszótéren mondták az anyukák, hogy jópofa dolog, az Árkádban kérdeztem, ott lehet kapni, az eladó is dícsérte. Kb. 10 eft.

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Bea!

Akkor gratula Lucának Ági még nem ül ilyen szépne,viszotn az ágyat már le kellett engedni, mert nagyon közlekedett. A legjobb, hogy a múltkor levette magáról a hálózsákot, lehúzta és kitette belőle mind a kezét és a lábát is. előtte pedig leszerelte e fejvédőt, ami ki volt kötve, és mindkét szalag a szájában volt, mire bementem...
Nagyon kifinomult a kézmozgása és feltűnően tudatos. Ja és már mászik az ágyában, vagy inkább halad a rácsok segítségével.

Balla-balla ügyben körülnézek, csak nálunk nincs ajtófélfa, mert nincsenek ajtók, kivéve a hálószobát. Kép Bocsi, még van a fürdőn és a wc-n is, de a gyerekszobán és a nappalin nincs. És küszöb sem.
Vendég
 


Dóri

Luca is vetkőzik!Kép Õ a sapkát köti ki az álla alatt és utána húzza le a fejéről. Biztosan nem tudatosan csinálja, csak annyira utálja a sapkát, hogy ösztönösen meg akar szabadulni tőle. Meg az ágyán lévő falvédőt köti ki. Olvastam, hogy ebben a korban finomodik a kézmozgás meg fejlődik a csiptető (füvelyk+mutató ujj) mozgása. Ezért tudnak már ilyeneket művelni. A dokinőnk azt mondta, hogy úgy ülnek fel először a babák (gondolom itt is vannak kivételek), hogy elkezdenek négykézláb mászni, és úgy ülnek ki oldalra. Ezt csak azért írom, hogy hiába próbálkozik Luca a babakocsiban is minél előrébb hajolni, először másznia kell ahhoz, hogy saját magától fel tudjon ülni.

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Dóri

Még annyit, hogy anyum elmondása szerint én mindent nagyon későn csináltam, járni is csak 15 hónaposan kezdtem. A férjemről nem beszélve, aki meg egy éves koráig csak a hátán feküdt. Anyósék meg is voltak ijedve, vitték orvoshoz is, azt hitték beteg. Aztán egy hónapon belül mindent gyorsan bepótolt, de ő is viszonylag későn kezdett járni. Ebből kifolyólag Lucánál is valami hasonló tempóra számítok. Főleg, hogy azt vettem észre, ha valamit megtanul, pl, kb. három hete párszor négykézlábra állt, akkor utána hetekig nem csinálja, majd újra "előveszi" a tudományát. Olyan két hónapja már egész sokszor vissza tudott fordulni hasról hátra, azóta meg mintha elfelejtette volna, mindig nyafizik, hogy segítsünk nekiKép Az ülés meg sztem azért megy neki, mert a hinta ugye megtámasztja a hátá, derekát. Akkor sokáig ül, mert jó móka a hintázás, főleg, hogy közben skubizza a többi gyereket. De ha etetem a bébiülésben, kb. 5 perc után elunja és feszegeti magát. Ááá, szerintem ezért se eszik rendesen, mert nincs türelme hozzá.
Na abbahagyom, mert hajlamos vagyok kisregényt írni...Kép
Azért írj majd mailt, hazaugrom vmelyik nap csütörtökig szerintem (többiektől bocsi ezért a priviért)

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Sziasztok!
Tegnap sikerült lefényképeznem Zsófit négykézláb! Most már mindenhol próbálkozik! Még a babakocsiban is. Holnap lesz fél éves.
Kép
Kép

kizsó
 
 


Marqueza!

Hú, jól kiakasztott ez a hita téged! Szerintem azért jó dolog lehet, pl. mikor vasal az ember és beleteszi a babót és közben énekelget nekiKép De ahogy olvashattad Ppocak19 írta, hogy lehet lökni is ha nem kapcsolod be, tehát amit te írsz ez azt is tudjaKépMellesleg szerintem nem feltétlen jelenti azt hogy aki ilyet meg tud/szeretne venni az térdig gázol a játékban. (Célozni az szokott aki találatra törekszik Kép)Egyébként érdekes, hogy Dóri79 kockája (6990.-ért) nem izgatott fel ennyire, pedig az szerintem durvább! De az is tetszik, az más tészta, hogy én nem engedhetném meg magunknak... Ja, és etetőszék: te tudod mit csinálsz a babád gerincével... Gondolhatod, hogy nem hiába találták ki, hogy mikortól ajánlott, (ha már biztosan-önállóan tud ülni)de lehet, hogy Luca már tényleg beedződött a játszótérezésben. Nálunk van szép modern játszótér, de nem nagyon láttam még olyat, hogy 4 hónapos babát csúszdáztatnának... főleg nem hintáztatják... de te tudod! Na, bocs lányok, de nem tudtam magamban tartani, utálom mikor vki ilyen pökhendi stílusú... Tényleg bocs, további jó forumolást!

Kizsó!
Nagyon aranyos a kislányod! Az első képen látszik, hogy tényleg nagyon élvezi a mászástKépNagyon szép szemei vannak.

Mira
tmira
 
 


Ezvicc!

Rég nem jártál erre, remélem nincs gond!
Vendég
 


Tmira!
Köszi! Még nem mászik, csak négykézláb áll és úgy hintázik. Az első képen a tesó bohóckodik neki, csak lemaradt, sajnos. A szemeit meg tőlem örökölte! Kép

kizsó
 
 


Sziasztok Csajok!
Náthából lassan kifele jövet vagyunk! Kis csávónak annyira tetszik a repedt fazék hangja, hogy egész nap hangoztatja Kép Nagyon édes!

Hintát val.színű nem veszünk, vagy olyat, amit majd kint a kertben tud már használni.

Kizsó!
Nagy tündéri Zsófika! Ezek a szemek tényleg...

Ja, a múltkor rosszul írtam. Nem Remifemin, hanem Revalid kapszula. Nem mindegy Kép

Ezvicc!
Tényleg hol vagy? Én is remélem, hogy semmi gond!

Szép napot Mindenkinek: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Sziasztok Lányok!
Köszönjük szépen a kedves szavakat!KépKicsit megint szűkszavúan,karomban a kis szipoly,és fél kézzel nehézkes.Az Amira arab eredetű,és hercegnőt jelent.Mielőtt megkérdeznétek:
nem,apuka is fehér.KépNagyon jók a babafotók!
Ezek szerint a mérettel volt a gond...köszi a tippet!A szülésről...30-án 7-re sima CTG-re indultunk,aztán miután a doki megvizsgált,
mentünk Uh-ra,mert gyanús volt neki h egyre fentebb van a baba feje.Igaza lett,az uccsó 2napban átfordult a pici lány harántba.Mivel a normálisnál kevesebb volt már a magzatvíz,és a 41. hétben voltunk,mondta h akkor ma ebből császár lesz.Spinált kaptam,és 13.48-kor meg is született a picúrkánk.KépAz anesztes doki nagyon profi volt,gyorsan hatott,és a fejem sem fájt utána.A bentlétről inkább nem mesélnék,legyen elég annyi,h nagyon rosszul éreztem magam (nem sikerült sem az 1,sem a 2ágyas szoba),de szerencsére 4-én már hazamehettünk.
Puszi mindenkinekKép
liu
 
 


Tmira!

Csak osztani jössz? Nem ér...Engem nem tudsz elüldözni úgy, mint szegény Ezviccet. Nem vagyok sértődős.Kép

Ezvicc!
Mi van???? Nehogy már Tmira miatt eltűnj!

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Liu!
Gyönyörű ez a kiscsaj! Minden jót nektek, nőjjön nagyra, neked meg kitartás!Kép

kizsó
 
 


Liu
óóóóó,de édes, nagyon gratulálok, elszorul a szívem még most is ha ilyen kis csöppséget látok, ez annyira jó érzés.Kép))

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Sziasztok!
Baj nincs, csak elolvastam az utanam kovetkezo uzenetet, es kicsit elment a kedvem az irogatastol. Hat kitol kerdezzek, ha nem toletek. Rosszul esett, hogy le lettem szurva. Hat az lenne a fura, ha nem aggodnek a gyermekem egeszsegeert. Miert baj, ha aggodom a tej mennyisege miatt. Nem akarok tapszert adni. Gondoltam itt megoszthatom a gondjaimat, ha mar itthon nem ertenek meg. De ugy latszik ez nem megy. Koszonom annak, aki meg tudott erteni.
Mindeg ynem erdekes. Jovok tovabbra is, mert erdekel mi van a babakkal, csak a magan gondolataimat, felelmeimet megtartom magamnak.

udv, jo ejt!
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc!
Nem szabad így elkeseredni! Azért vagyunk, hogy beszélgessünk! Nézd, ezt csak neked küldöm, hogy jobb kedved legyen!Kép (egy másik topikban találtam) Hát nem édik!
A szöveg hozzá: vigyázzatok gesztenye szedés közben! Jó reggelt mindenkinek!Kép

kizsó
 
 


Ezvicc, Bea!

Maradjatok!
És tessék ezután is mindent leírni és nem egymást lehülyézni, pláne nem ilyen stílusban(ez Tmirára vonatozik).
Engem érdelkelnek a félelmeid mert nekem is vannak...és olyan jó, amikor tudom, hogy nem vagyok velük egyedül.

Ági olyan édes, nagyon megnőtt a mozgásigénye, viszont nem alszik annyit, mint eddig, és sokkal több részletben.

Ha az ölemben van és megtámasztom a popsijátmár rugdossa el magát a lábával, és nagyon élvezi.
Kapott most itthonra egy melegítőt haláli ahogy kinéz benne.
A gyümölcs és zöldségfoltokkal azonban küzdök, nem jön ki.
Nesze neked szuper mosószerek. Aki tud valami csodaszert pls segítsen.

Dóri
Vendég
 


Sziasztok!

Úgy van, ahogy Dóri is írta! Tessék mindent leírni!!! Tényleg jó, hogy tudunk ide írni, megbeszélhetjük a problémákat. Olyan pedig aki "nem ide tartozik", nem tudom mért szól bele a beszélgetésbe.
Ezvicc: én mérlegfüggő vagyok, az éjszaka kivételével mindig megmérem. Ez engem nem stresszel, hanem megnyugtat. Nekem muszáj esténként tápszert adni, mert addigra már nincs elég tejem.

Dóri: én ezt használom foltok ellen: Dr.Beckmann Stain Roller Golyós Folttisztító.
Úgy néz ki, mint egy golyós dezodor, mosás előtt jól bekened, és legtöbbször kiviszi a foltot.

Jucus

jucus1
 
 


Dóri!
A Dr. Beckmann cuccok tényleg nagyon jók, nekem modnjuk a Vanish is bevált. A Dr. B-t pedig lehet DMben kapni.

Ezvicc!
Nehogy mán kedvedet szegje egy ilyen beszólás! Látod, Bence lassan egy éves, nem szopiztatok már, és a mai napig azon aggódom, hogy most vajon elég volt neki az az egy szendvics, vagy most miért eszik ilyen "keveset". Ez így természetes. Azért vagy az édesanyja, hogy aggódj érte!! Ezután ebből fog állni az életünk Kép

Hát csajok! A nátha kérdést kicsit elkiabáltam, most stagnálunk... Orra folyik ezerrel, szívom is naponta többször - természetesen utálja Kép Szerencse azonban, hogy az éjszakáinkat nem befolyásolja. Most pl. este fél nyolctól reggel fél nyolcig aludt Kép

Liu!
Tündéri a picuri! És szerencséd volt, hogy ilyen simán ment minden a szüléskor. A bentlét pedig ugye hogy olyan, hogy ki lehet bírni, úgyis az lebeg a szemed előtt, hogy csak pár nap, és már otthon is vagy a kicsikéddel.

Szép napot Mindenkinek: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Liu!
Nnem is írtam, hogy nagyon szép a picur. És igen design-os mózes kosara van. de hát mit várjon az ember, akinek ilyen szép és különleges neve van....

Kár, hogy bent nem érezted jól magad, de a kis hercegnő majd mindenért kárpótol.

A császáros babák sokkal szebbek. Olyan kis kerek fejecskéje van és sehol egy sérülés.
Ilyenkor veszem csak észre, hogy Ági már mekkora!

Üdv:Dóri
Vendég
 


Liu!
Gratulálok a kis hercegnőhöz, tényleg nagyon szép baba Kép

Csajok!
Fruzsi egy hete nagyon keveset alszik napközben, azt is elég nehezen. Éjszaka minden ok, maradt a szokásos 10-11 órányi alvás egyhuzamban, de estére alig lehet vele bírni. Próbáltam egy késő délutáni alvást elérni, de lehetetlen. A fürdéshez való vetköztetésnél már minden szép és jó, akkor már sikogat kacag, de délutánra már kész hisztizsákKép Járt már valaki hasonló "cipőben"? (Kíméletesen válszoljatok, ha hülye a kérdésem, mert én érzékeny vagyok, nem ér letolni Kép )

Ezvicc!
Fruzsi, szinte gurul, mégis sokszor megmérem, ha kevesebbet mutat a mérleg éjszakánként filózok, hogy nem éhezik-e szegény. Tudom, hogy nagyon jól néz ki, de az hogy a szokásos hízás elakad arra tereli a gondolatomat, hogy valami esteleg nincs rendben. Hidd el te csak jó anya vagy azért vagy ilyen!!!! Ez teljesen normális. Mindannyian ilyenek vagyunkKépki bevallja ki nem...
picipocak19
 
 


Pocak!
Sztem nem kell aggódnod az alvás miatt, főleg, ha éjszaka ilyen jól alszik. Nálunk u.ez a helyzet. Bence éjszaka alszik este fél nyolctól reggel fél hétig, hétig. Napközben pedig ha egyszer egy órát, vagy kétszer fél órát, akkor sokat mondok. Először próbáltam én is, hogy akkor elaltatni, de az a gyerek, aki nem akar aludni, az úgy sem fog. Másfélék vagyunk. Én pl. soha nem aludtam ebéd után még az oviban sem (ki kellett vigyenek a nevelők hogy ne zavarjam a többieket), este viszont korán fekszem, korán kelek, és mélyen alszom. Ennyi. Mindenki máshogy piheni ki magát, az meg természetes, hogy estére a fürcsi felé meg elfárad. Talán segíthet, ha délután amikor kezd nyűgösebb lenni, odaülsz mellé és játszotok, beszélgettek, eltereled a figyelmét az álmosságról, és picit mindig korábbra hozni a fürdést. Ez azért lehet jó, mert pl. tíz percet nem igazán éreznek még meg, és hamarabb el is alszik este, és lehet hogy ugyanaddig alszik majd reggel. Nekem így sikerült Bencével. Hétkor fürdünk, aztán kajcsi és alvás. Először este kilenckor fürödtünk, aztán szépen fokozatosan jött hétre előre. És bevált. De persze ez csak az én tapasztalatom.
Hű, ez jó hosszúra sikerált Kép Remélem segített valamelyest Kép
Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Liu,

Gyönyörű a bab, tényleg olyan, mint egy kis hercegnő.

Ezvicc,

Csak csatlakozni tudok a többiekhez, nyugodtan írd le továbbra is, ha valamiben bizonytalan vagy. Akinek nem tetszik, az ne olvassa! Én is szabályosan mérlegfüggő voltam, de egyáltalán nem szégyellem! Engem is megnyugtatott. Már régen nem írtam, menniyt eszik, ennek ellenére mindig megmértem. Még a síelésre is vittük a mérleget:-)
Most, hogy Danca már 1 éves (2 nap múlva!!!), már ott tartok, hogy nem izgat annyira, hogy menniyt eszik. Mostanában egy kicsit elkezdett sztrájkolni. Néha úgy megy el délután aludni, hogy két falatot evett ebédre. Viszont jó kedvű, élénk, csak nem annyira falánk, mint régen. Végülis nem tudom beletömni a kaját...
A lényeg, hogy teljesen normális, hogy ezen a dolgon ennyit parázol. Sokan vannak ezzel így mások is!

Judit

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Sziasztok!
Köszönjük szépen a kedves szavakat,jövök ahogy tudok,de egyelőre nehéz a baba mellől elszabadulni.
Puszi
liu
 
 


Lanyok!
KOSZONOM!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!
Úgy néz ki megezdődött Fruzsinál a fogzás! Ettől lehet a napközbeni nyügi és nem alvás, de képzeljétek most éjjel is felsírt 2x, pedig nem szokott. Nagyon szeret bújni és több éneklést igényelKép olyan aranyos! Rág most nagyon erősen és mindent. Lecsökkent az étvágya is kicsit. Milyen "csodaszert" tudtok ajánlani?

Fricky!
Nagyon köszi a tanácsokat!

Kárpijudit!
Danca egyik képén láttam egy tök ari tehénke hintalovat, hol lehet ilyet kapni, nagyon aranyos!

Dóri!

Képet a melegítőről! Kép
picipocak19
 
 


Pocak!
Masszírozgasd az ujjbegyeddel az ínyét, márha engedi, hogy a szájában turkálj Kép
Van ún. Dentiox gél, ez ilyen hűsítő zselé. Vagy a hűtő rágókák. Más most nem jut eszembe Kép

Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Pocak,

Nekünk nagyonb bejött a homeopathias Chamomilla vulgaris bogyó, egyszerűbb nevén a kamillabogyó. Én a CH9 vagy CH15 higításúból szoktam neki adni 5 bogyót egyszerre, az szokott segíteni. Plussz Dentinox és hűtött rágóka ,szóval bevetünk mindent.
A hintabocit nem lehet kapni, sajnos. Egy barátom tervezte importálni valahonnan Távol-Keletről, és ez volt a mintadarab. Elég sokra jött volna ki a végső ára, így inkább nem hozta be nagy tételbe. Mi viszont megkaptuk a mintát.

Judit

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Pocak!

Ági sem alszik, együttérzek veledKép

Képet majd holnap teszek fel, most rohanok tanfolyamra.

Én még nem látom,hogy jönne a foga,de mindent rág Ági is. Még a vállamat is. Ma reggel arra keltünk, hogy leszerelte a baldachint. Fogta és addig rángatta az anyagot, amíg megadta magát, még jó, hogy nem rá esett, hanem a pelenkázóra dőlt.Pedig már le van engedve az ágya fogalmunk sincs hogyan érte el, lehet, hogy felhúzta magát....
Mindent meg tud oldani, ha arról van szó.
Most az a legújabb heppje, hogy köhög, ha szeretné, hogy odamenjek. Nem köhög, inkább köhécsel, és nézi, bevált e?
Most mondjátok meg.
És olvassa az újságomat, meg a távirányító és a telefon a kedvencei. Minden magazin tiszta gyűrött, mert ő is kiolvassa,
Vendég
 


Pocak, Dóri!

Tmira levelével kapcs. még annyi, hogy ha pökhendinek éreztétek a hozzászólásomat (mint ahogy írta), akkor elnézéseteket kérem, természetesen nem volt szándékom ilyen hangnemet megütni. Ezt még a hozzá intézett válaszomban szerettem volna írni, csak kiment a fejemből, már nagyon fáradt voltam. Nem szeretnék a topic réme lenni, elég abból egy is.Kép

Ezvicc

Gyere a bajaiddal, a fórumozásnak részben ez a lényege!!! Bizonyos hozzászólásokat meg hagyj figyelmen kívül.

A többieknek
szépek a babák és ügyesek, olvaslak benneteket többnyire folyamatosan, csak már nincsen annyi szabadidőm, mint azelőtt, azért ritkulnak a hozzászólásaim.
pussz, Marq

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Csajok!
Akkor lehet, hogy nem is jön a foga csak készülődik... Mindenesetre beszereztem Dentinoxot és Chamomilla CH15-öt! Köszönöm a tanácsokat!

Marq!
Nem éreztem pökhendinekKép Ne aggódj! Szerintem nem az a lényeg, hogy egyforma legyen mindenről a véleményünk Kép sőt azzal tudunk egymásnak segíteni, ha leírjuk amit őszintén gondolunk. Nem hiszem, hogy ezt bárki közülünk bántó szándékkal teszi! Én is végigolvastam az előzményeket, mi vezethette Tmirát erre a levélírásra, és akkor arra is gondoltam esetleg neked nem esett-e rosszul, amikor azt kérdeztem bele is teszed-e Lucát az etetőszékbe! De kifejtem: azért kérdeztem, mert én tanácstalan voltam, a mienk valamennyire dönthető és ha te úgy látod hogy Luca beletehető a fa etetőbe, lehet, hogy Fruzsi is megállja helyét a mienkbe, mivel Fruzsi 3 héttel fiatalabb. Persze nem feltétlen, de kíváncsi voltam a véleményedre. De mivel röviden írtam érthetted ezt negatív hangnak is. Na jó azt hiszem túl reagáltuk a dolgokat Tmira miatt. Mindenkitől bocs a hosszúságért de azt hiszem tisztáznunk kellett ezt mielőtt egy ember miatt bárkiben is tüske maradna!Kép

De mit szaporítom a szót, mikor valaki ma egy éves!!!!!!!!!!!!

NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT DANCA!!!!!!
Kép
picipocak19
 
 


Marq!
Nem hiszem, hogy pökhendi lettél volna. Mindenkinek megvan a véleménye, amit megoszt velünk. Ha egyetértünk vele jó, ha nem az sem baj. Egyébként sajnos ebben a mai világban rangsorolni kell, nem tudsz mindent megvenni a gyermekednek, akárhogyan is szeretnéd... Ez van.

Karpijudit!
Képzeld nekem Bence allergiás a kamillára... Mikor begyulladt a szeme, rögtön anyucija megfőzte a kamillát, mosogattam a szemét, aztán még jobban bedurrant neki Kép De ez nagyon ritka! Nálunk apuja is allergiás rá, ezért nem ért váratlanul. Szóval nem tudom, hogy a homeos bogyót lehetne-e adni neki. Mondjuk nem is kell, hála istennek a fogzást nagyon jól viseli.
Ezt csak úgy leírtam Kép
Tényleg! Az nem baj ugye, hogy 4 hónapja nem jött több foga, ugye? 8 van elől. A rágóknak mikor kell jönnie?

Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Tényleg!
DANCA BABA MA 1 ÉVES!!!
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT NEKI, ÉS HATALMAS CUPPANÓST AZ ARCOCSKÁJÁRA!!!!

Kép Kép
fricky
 
 


Boldog szülinapot Danca és még vagy 100 ilyet, anyukád nagy örömére!


Pocak! Kép a szabadidőről ugrott leette tegnap, majd kimosom és utána...
Üdv: Dóri
Vendég
 


sziasztok

Boldog Szülinapot Danca babának.---/--@

Mi is túl vagyunk a 3 hós oltáson, és egy nehéz lázas éjszakán. De mostmár talán minden oké. Megmérték Maját 62,5cm és 6800gr!!!Kép))popjpeg
{277176,"kis budha"}
Szerintetek nem kéne fogyóznia kicsit?Kép))

üdv: Györgyi
eper8
 
 


na a foto nem sikerült, úgyhogy mégegyszerKép

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Eper!
Én azon szoktam röhögni, hogy van vajon nyakuk a piciknek? Kép Kép Kép A tokájuk úgy eltakarja Kép
Jó húsban van a kiscsaj, de nehogy má' fogyózzon Kép

Kép Kép
fricky
 
 


Kedves Mindenki!

Nagyon köszönjük a jókívánságokat! Egész nap jöttünk-mentünk, ünnepeltünk!
A nagyon nagy ünneplés majd hétvégén lesz!

Köszi még egyszer!KépKépKép

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Eper!
Nagyon édi Maja! Annyira tünci ahogy ott üldögélKép

A toka ügy tényleg érdekesKép néztem Fruzsinak sálat télire, aztán elgondolkodtam hova is fogom tekerniKép mert nyaka az nincs még...

Ugye látunk majd képeket Danca szülinapjárólKép?
picipocak19
 
 


Fricky!
Hogy van a náthátok? Nekünk megint visszajöttKép Fogalmam sincs mit csinálok rosszul, mindig odafigyelek, hogy sétánál ne legyen túlöltöztetve, ne izzadjon meg, nehogy a szél megfújja, a fürcsire is figyelünk, hogy megfelelő legyen a hőmérséklet stb. Komolyan el vagyok keseredve, annyira utálja az orrszívást és most megint kínzom...Kép
picipocak19
 
 


Pocak!

Nem lehet, hogy sokszor van fertőző közegben? Pl. busz, villamos. Vagy akár tőletek is elkaphatja, úgy is hordozhatsz bacikat, vírusokat, ha nem vagy fertőzött.
Ha mindenre figyelsz, márpedig rólad nem is feltételeztem mást, akkor nincs egyéb ötletem.


Üdv: Dóri
Vendég
 


Szia Danca!

Utólag is nagyon sok boldog születésnapot!


Kép


Tücsök

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Sziasztok,

Tegnap szerencsésen "túléltük" Danca első zsúrját. Õszintén, egy kicsit tartottam a dologtól, mert elég sokan jöttünk össze. Viszont minden félelmem ellenére nagyon jól sikerült, a Manók is, és szüleik is nagyon jól érezték magukat:-) A lakás is túlélte a dolgot annak ellenére, hogy összesen 10 gyerek jött el szüleikkel együtt. (Egy kicsit csaltam: voltak köztük testvérek is, nekik közösek a szüleik:-))
Itt egy kép az első tortáról!
Köszi még egyszer mindenkinek a jókívánságokat!

Danca és JuditKép

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Pocak!
A náthánk most 10 napos Kép
Már hívtam a dokit is, hogy hát, ha én náthás vagyok, nekem egy hét alatt elmúlik, és hogy nincs-e vmi más baj. Megvizsgálta, mondta, hogy nincs semmi gond, tiszta a tüdeje, nem piros a torka, nincs láza. Csak az a fránya orrfolyás. Erre a dokim azt mondta, hogy nem kell aggódni, az ő szervezetük még csak most ismerkedik a nátha vírussal, ezért tart hosszabb ideig a gyógyulás. Annyit mondott még, hogy ha e hét végére nem javul a helyzet, akkor fontoljuk meg a gyógyszert. De én azt nem akarok neki adni. Jómagam sem szedek be, csak a legvégső esetben gyógyit.
Szóval perpillanat nem aggódok nagyon, mert jókedvű, enni is eszik - igaz nem annyit, mint előtte, láza nincs, aludni is alszik. Csak az orrszívás Kép

Dóri!
Nem tudom a közeg mennyire játszhat közre, mert én Bencével gyakorlatilag itthon a kertben vagyok csak kint, mióta náthás.

Judit!
Nagyon ügyik voltatok, és jól látom, hogy egy repülő van a tortán? Kép

Többiek! Hogy vagytok? Mindjárt letelik egy újabb hónap, és kellenek a paraméterek KépKépKép

ÜDv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: