Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Chessy
Örülök, hogy minden rendben van veletek.
A C vitamint még a Bp-i dokinő javasolta télen, amikor 1-2 vírus megtalálta.
Azóta kap 4-10 cseppet naponta.

A b.himlő elleni szurit mi be fogjuk adatni...
Most lett volna esedékes, de csúszik a betegség miatt a 15 hós is és ez is.
Ezt biztos el fogja kapni - alig van kivétel a gyerekek között - kevesebb pötty jön ki
és csak pár napig tart... ez csak neki jó... kevesebbet fog szenvedni.

Judit
Vivi aranyos... látom élvezi a fürcsit.
..habos a haja?

Már gyógyulgatunk..
Az orrát alig kell szívni és csak ritkán köhög... de most Anyós beteg :?
Remélem nem kap el semmit.

Levi:
Kép
Az új szemcsi:
Kép Kép
Ma ezt a játékot találta ki: :lol: (Anyós nem örül)
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Mi lassan gyógyultak leszünk....
Már nem kell szívni az orrát - nem folyik és már csak nagyon ritkán köhög.
Remélem kedden megkapja a szurit.

Hogy vagytok?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Levi Manó megkapta a szurit? Mi is voltunk tanácsadáson kedden, Vivi 10180gr és 79cm. Kiírattam receptre a bárányhimlőt, meg az agyhártyagyullnak még egy változatát, nem kevés az áruk, de ez van...
Vivi imád pancsizni, mindig kb 20percet szoktunk, szerintem ő maradna még a kádban:) Most is már ott bütyköl az ágyában, asszem a koránkelést tőlem örökölte :lol:
Kia, Levimanó miket eszik már?

Chessy, nagyon nagy már a pocak? Hogy bírod?

Babaimádó, remélem Veletek is minden rendben...

KépKép
b_judyt
 
 

 
 

Sziasztok!

Szerencsére mi már jól vagyunk...
Kedden végre megkaptuk a szurit.
Vasárnap megyünk Bp-re.
A lakáshoz, az egyik kollégához és egy két boltba :lol:

Chessy
Már csak bő 2 hét :shock:
Hogy vagy?
...és Te Babaimádó?

Judit
Szép méretek.. :wink:
Majdnem akkora, mint Levi :P ...és lassan 1 éves nagylány.
Készültök már?

A bhimlő és a Meningo szurikat mi is meg fogjuk kapni... valamikor...

...hogy miket eszünk?
Mindent :lol:
Ma pl. palóclevest evett.
Holnap kelkápifőzi, fasírt lesz és bableves... azt is fog enni.
Lassan elhagyjuk a déli cicit...
Szeret minden ízt :P
Az iskolás nagyfiam :lol:
Kép
Imád takarítani - pár napja kapta
Kép
...ezt pedig mamiék vették:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Judyt,
igen most már elég nagy a pocim és kicsit lejjebb is van, de azért remélem húsvétig még egyben maradunk.

Most már egyre nehezebben bírom, le kellett állnom a magneb6-tal is, így szenvedek mert fáj a keresztcsontom és sokszor keményedik is a hasam. Sajnos doki bácsinak el kellett mennie 2 hét szabira, így duplán remélem, hogy húsvétig nem akar kibújni Peti...már egy ideje győzködöm. :lol:

Kia,
papír szerint még tényleg bő 2 hét, de hát a természet dolgai kiszámíthatatlanok. :roll:

Gergőnek megint középfül-gyulladása volt, úgy néz ki (miután október óta ez a harmadik) hogy érzékeny lesz - vagy már az is - a füle. Most homeopátiás bogyót kap, szerencsére nem gennyes a füle, így megúsztuk az antibiotikumot. Ha meggyógyul - és még egyben leszek - akkor megkapja a bárányhimlő elleni oltást ő is, meg apa is...ha addig szülök, akkor kicsit az oltás is csúszik.

Babaimádó,
te hogy vagy?

Kép
Kép
chessy
 
 


Sziasztok!

Chessy
Jobbulást Gergőnek!
..Neked pedig kitartás!
DRUKK, hogy még bent legyen 2 hétig a bébi!

...szóval szabin van a doki? Akkor itt van nem messze (Nyh-n)... a szülőknél :lol:

Nagyon jó volt tegnap "kirándulni - hazalátogatni".
Voltunk az Ázsia Centerbe is... sok-sok ruhát kapott Manó.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Mi még egyben vagyunk, már "csak" másfél hét. :) Gergő is meggyógyult hamar, szerencsére még antibiotikumot sem kellett most kapnia, most már újra jár bölcsibe. Ma beírattam óvodába is szeptembertől, elég fura volt hogy most már olyan "nagy" hogy óvodás lesz. :shock: :(

Nem is tudtam, hogy Nyíregyházáról származik a doki....de hát gondolom még sok mindent nem tudok róla ezen kívül. :lol: Tudjátok hogy most már van honlapja is, itt lehet megnézni: www.drgi.hu

Babaimádó vajon hol lehet? :cry: :( Remélem jól van...

Judyt,
ti hogy vagytok? Jól számolom, hogy Vivi már egy éves? Volt már szülinapi buli? Mesélj, milyen volt?

Kép
Kép
chessy
 
 


Judyt,
bocsi, nem jól számoltam most látom hogy pár nap múlva lesz 1 éves Vivi. :oops:

Kép
Kép
chessy
 
 


Sziasztok!

Chessy, már csak 10nap :D
Babóka szépen megvárja a dokibá'-t és a Húsvétot és legalább szép időben születik. Emlékszem tavaly nem volt ilyen meleg, még kellett egy vékony kabát, most pedig elég egy póló :D

Vivi 10-én lesz 1 éves, lesz nagy buli, persze csak szűk családi körben. Vettem neki játékot, dehát azt, meg ruhát folyamatosan veszek, úgyhogy a felét már előre megkapta :D

Chessy, te a kórházba jársz a dokihoz, vagy magánba?

Kia, fiad még hányszor szopizik egy nap? Mi már rég elhagytuk a déli-t, helyette gyümölcslevet kap. 220gr főzelék után még bevág 2dl levet :lol:

Mindjárt keresek képet...

KépKép
b_judyt
 
 


Kép Viv

Kép

KépKép
b_judyt
 
 


Judyt,
én is úgy tervezem hogy húsvét után fog megszületni Peti, remélem szót fogad és nem jön előbb. De a legjobb nap a húsvét hétfő lenne, mert a doki pont akkor már ügyel a kórházban, az a szülésznő lesz bent, akit szeretnék és anyukám is otthon lesz lévén szabadnap, így tud vigyázni Gergőre. :lol: Már megterveztem előre, remélem az égiek is így akarják... :wink:

Ti tudtátok, hogy már nem lehet szülésznőt választani az ÁEK-ban? Én teljes döbbenettel fogadtam a hírt. :shock:

A magánba járok a dokihoz, nekem így kényelmesebb. Most már időpont-kéréses rendszer van, de sajnos néha még így is várni kell egy keveset.

Most, hogy megjött a jó idő, Gergőt alig tudom beimádkozni a kertből...nem is tudom mit csinálnék vele egy panelban. :roll: Kia, gondolom ti is sokat kint vagytok Levivel. Judyt, ti?

Babaimádó még mindig sehol... :(

Kép
Kép
chessy
 
 


Itt vagyok!
Köszönöm a hiányolást!
Halasztjuk a lombikot.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Mi még mindig egyben vagyunk, bár már a vége felé közeledünk. Ma reggel óta folydogál a nyákdugó, de remélem azért hétfőig kibírjuk és megvárjuk a dokibácsit. :D Egyre nehezebben bírom, főleg estére fáradok el nagyon. :(

Ti hogy vagytok? Most hogy bejött a jó idő, mindenki eltűnt...

Kép
Kép
chessy
 
 


Chessy, akkor nagyon erősen drukkolok neked és a lehető leggyorsabb szülést és sok tejcikét kívánok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Végre vagyok...
Itt vannak a sógornőmék is... pár napig.
Levi élvezi, hogy "babázhat" az uncsitesójával (5 éves lesz :lol: )
A 15 hós szurit lassan 3 hete kaptuk meg, de semmi nem volt. Se pötty, se láz... :roll:
Mi is sokat vagyunk kint... napi 2x - nagyon élvezi.
Most, hogy otthon voltunk (Anyuék) - Levi ismét új szavakat tud... :lol:
Vannak állatok - mindet nagyon imádja :lol:

A drgi.hu-t megnéztem - nagyon jó :P

Viviennek utólag is
Kép
Nagyon édes a kis kékszemű lányka!
...hányszor szopizik?
Még most is napi 3.
A 15 hós szuri miatt (ha esetleg beteg lesz alapon) maradt a napi 3, de hétfőtől már csak napi 2 lesz.

Chessy
DRUKK! Lassan itt a vége... :P
Nem lehet szülésznőt választani? :? - én a következőnél dokit nem akarok.. de sznőt igen...
Remélem itt - és majd akkor - lehet :roll:

Babaimadó
Nektek is DRUKK - jó lenne, ha a halasztás alatt összejönne a kis csoda! :D

Zsömis
Kép
Kép
motoros
Kép
Kép
..és a lényeg:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Peti nem várta meg a húsvét hétfőt, péntek (04.10.) hajnalban megszületett. :lol: Szerencsére nem császár volt, hüvelyi úton bújt ki és nagyon gyors volt. Csütörtök este fél 9-kor kezdődtek a fájások, éjjel fél 12-re értünk a kórházba és hajnali 4 óra 7 perckor megszületett 3160 grammal és 53 cm-rel. Sajnos a dokit nem sikerült kivárnunk, de akit maga helyett ajánlott (pont ő is ügyeletes volt) ő is nagyon rendes és kedves volt végig. Tegnap jöttünk haza, kicsit fáradt vagyok mert az éjszaka elég extrém vándorlós volt....remélem ki fog alakulni, hogy ki hol alszik. :roll:

Majd még jövök és mesélek....

Látom ti is jól vagytok, hogy teltek az ünnepek?

Kép
Kép
chessy
 
 


Chessy
GRATULÁLOK!!!!!!!! :D :P
Örülök, hogy minden jól alakult!
Nagyon ügyesek voltatok.
SOK BOLDOGSÁGOT A CSALÁDNAK!!...és SOK TEJCSIT IS!!

Pihenj, amennyit tudsz!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Gratulálok Chessy!!!!!!! :D :D :D

Sokat gondoltam rátok, nagyon ügyesek voltatok!
Majd részletesebb beszámolót kérünk, no meg sok-sok fényképet!

ugye-ugye megmondtam, hogy Vivivel egy napon fog születni a kis Peti baba?? :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


Kia, Vivi még napi 4X szopizik, meg éjjel 1X.
De már vetközni nem tudok előtte, mert ahogy meglátja, elkezd őrjöngeni :lol:

Jó volt a szülinapi buli, majd teszek föl képet.

KépKép
b_judyt
 
 


Kép szülinap Kép

KépKép
b_judyt
 
 


Chessy, szívből gratulálok! Gyors felépülést és sok tejcikét!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Látom ízlett Vivinek a torta :lol:
..napi 5 cici?
Az szép!
Szerencsére Levi nem sír, mert a déli elmaradt :P
...lassan le kell szoknunk... fogyózni akarok.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Viv is szépen megszokta, hogy délben csak gyümölcslé van a főzelék után. Én is fogyózom, de ez inkább abban nyilvánul meg, hogy tornázom itthon egy kicsit és próbálok nem enni édességet, csak gyümölcsöt. Nem egyszerű, de már lement 4 kg :D

Vivinek minden ízlik, ami ehető :lol: :lol:

Babaimádó, ritkán jössz... :cry:
Meddig halasszátok a lombikot?

Ja, és kijött Vivinek a 10.foga, az egyik őrlő. Még alig látszik, de két napig folyamatosan sírt szegénykém, mióta kijött, minden a lehető legnagyobb rendben :D

KépKép
b_judyt
 
 


Gratula a 4 kg-hoz.
10 fog? Levinek is annyi van :lol:

Ma a kaki előtt mondta, hogy kaka :P
Ügyes - szól, ha érzi, hogy kell :lol:
...lehet, hogy nyáron bili lesz belőle :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Judyt, nem tudom még. Gulyás dr. ajánlására felkerestem Fülöp Vilmost és rengeteg vizsgálatot írt elő. Min.2 hónap, de nem is tudom még elkezdeni őket. Igazából már nem hiszek semmiben.
Puszi nektek!(Ha nem írok, az nem jelenti ám azt, hogy nem is olvaslak titeket!) :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babai.
DE HIGGGGGGGGGGYYYYYYYYYYYYYYY a CSODÁBAN!!!!
Meg fog történni!!!!!!!!!!!!
DRUKKKKKKK +++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia! A Próféta szóljon belőled!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Most már jövök...

Mi nem vagyunk jól. :(
Szerdán kihívtuk a dokit, egész nap hányt Levi - kapott szuri, csüt-ön reggel ismét hányt -
elmentünk a dokihoz - írt beutalót. 15 után pedig mentünk a kórházba.
(közepes kiszáradás és hólyagos torokgyuszi)
Kapott 3 infúziót, vérvétel,.. stb. Pénteken majdnem délben jöttünk haza...
egyre több volt a beteg gyerek - azt mondták lesz egy kis járvány.
Most pedig tele van pöttyökkel, így ma is voltunk e miatt az ügyeletre.
Két napig semmit nem evett - a kórházban az infúzió mellett volt cici, tegnap is csak cici
(még jó, hogy van) és húsleves ment le..

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
36 évesen várom az első babámat. Jelenleg a kerületi egészségházba járok terhesgondozásra, de a doki nem vállal szülést. Ma vagyok 11 hetes. Lakóhely szerint a volt MÁV Kórház lenne számomra az ideális és a Gulyás dr-ról olvasottak alapján szívesen választanám őt orvosomnak.
Küldenétek hozzá telefonszámot?
Annyira jó volt nézni a babáitokat, ahogy nőnek... november közepén már büszkélkedhetek az enyémmel is :D :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok, szia vt72!

Üdvözlünk a Gulyás-csapatban :lol:
Gratulálok a pocaklakóhoz, most jön ám az izgalmas időszak:)
Van a dokinak egy oldala: www.drgi.hu, itt mindent megtalálsz, a neked megfelelő telefonszámokat is.
Reméljük ezentúl te is sűrűbben jössz hozzánk:) Hogy viselted a terhesség elejét?

Kia, hogy van Levi-Manó? Szegénykék, most jól megszenvedtetek :cry: Remélem azóta már jobban van a kisdrága!

Vivi egyre ügyesebben lépeget, már elég ha csak a 2 ujjamat fogja és nagggyon tetszik neki:)

KépKép
b_judyt
 
 


Most látom, hogy az enyémet nem nyitja meg, kissé följebb, április 3-án írta Chessy a honlapot, azt meg tudod nyitni.

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a kedves fogadtatást. Nekem szerencsére semmi negatív tapasztalatom nincsen, valami csoda folytán se rosszul nem voltam, se hányingerem nem volt. Egyedül annyi,hogy néha hajnalok hajnalán (kb. 2-3 óra körül) felébredtem és nem tudtam visszaaludni. Igaz, mostanság már 8kor viszont alszom és 5kor az órára kelünk.
Holnap megyek még az Sztk-ba, meg jövő hétre van már időpontom a genetikai UH-ra a Máv-ba. Utána gondoltam, hogy felhívom a Gulyás dr-t. Úgy hiszem, még nem késő.
Tényleg! Hogy van ez ilyenkor? Simán felhívom a mobilján és megkérdezem, hogy mikor mehetek be a kórházba egy találkozóra? Bocs, ha hülyeséget kérdezek :) A magánrendeléssel még várnék egy kicsit.

REmélem Levi is jobban van, Vivi-vel pedig sok szép sétát Nektek a tavaszra.

Timi

Timi
Kép
vt72
 
 


Vt72.Hívd fel és beszéld meg vele. Van magánrendelése is a Nyugatinál.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


B.Imádó: köszi, felhívom a jövő héten. 11-én elmegyünk kicsit előnyaralni 4 napra, de arra a péntekre esetleg már kérhetnék is hozzá egy időpontot, ha ráér véletlenül.
Még egy hülye kérdés: van olyan időszak, amikor a legjobb hívni?
Köszönöm
Timi

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Nektek nem lassú a babanet? Engem nem enged be, mindig azt írja ki, hogy hiba :cry:

Timi, én a 20. héttől mentem Gulyás dokihoz, úgyhogy te még bőven beleférsz :D
Én anno mindig 8 előtt hívtam, mert utána megbeszélés, esetleg műtét vagy bármi lehet.
Hova mentek előnyaralni? Nálunk idén is kimarad :cry:

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!

Köszi, már szerencsére jól vagyunk. A torka szép, a kiütések elmúltak.
Ismét csak napi 2 cici van...

Judit
Gratula a lépegetéshez!
Most már nincs megállás :lol:

Nyáron (2 hónap múlva)- ha visszaszólnak, hogy elfogadták az igénylésünket -
balatoni nyaralás lesz :lol: ..és jön Anyu és Apu is (unokázni, pihenni) :P
...sajnálom, hogy Ti nem mentek.

A héten voltunk háznézőben is - egy kisváros - ide 20 km.
Nem voltak épp a legjobbak.. na és persze messze is van, főleg, ha minden
nap kell utazgatni gyerekkel.
..már főleg azokat nézzünk, amelyiket Bp-ire akarják cserélni..

vt72 Szia!
Gratula a babádhoz!
Remélem csak jó tapasztalalaid lesznek..
Hogy mikor érdemes hívni?
..vagy reggel, vagy délután.
A délelőtti órákban nagyon sokszor műt.
Sikerült elérni?

Kórház:
Kép
Ezeket is vettük a börzén:
Kép
Pöttyöske:
Kép
Mindenkinek Kellemes hétvégét
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Judy: Pápára megyünk, ezt még januárban választottuk. Csak a wellnesfürdő-t gondoltam hogy kihagyom, de van benne lovaskocsikázás, meg múzeumbelépő és még masszázs is. Persze ez is kérdéses most, de max a férjem duplán jár jól :)))
Jövőre valószínűleg nálunk is kimarad majd a nyaralás, ezért még beterveztünk egy pár napot szeptemberre, akkor újra feltöltődünk egy kicsit a nyár után :)

Kia: Még nem hívtam, jövő hét kedden megyek a tarkóredős genetikai uh-ra, szerintem utána valamelyik nap felhívom és miután 14-én hazajöttünk, utána mennék hozzá.

Mindenkinek jó pihit a három napra... és sok jó időt, hogy kimehessetek a manókáitokkal a majálisra :)))

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Vt72 - Szia! Én úgy tudom, hogy van speciális kismama masszázs is, szerintem kérdezz rá, hátha téged is tudnak kényeztetni. :) Gratula a babához és szerintem jó dokit választasz, ha maradsz a Gulyásnál.

Judyt,
innen már tényleg nincs megállás, folyamatosan figyelheted minden mozdulatát...kitartás. :D

Kia,
örülök, hogy jobban vagytok. Az a kórházi ép elég szívszorító. :cry: Levi hogy viselte? Bent lehettél vele végig?

Mi jól vagyunk, túlestünk az első kisebb náthán a héten. :? Gergő múlt pénteken hozta haza és sajnos Peti is elkapta vasárnap estére, de orrfolyáson kívül más nem volt szerencsére. El tudjátok képzelni, hogy egy 2 és fél hetes babának szívni kell az orrát? Alig fér be az orrszívó. :shock: Peti jól viselte, sosem sírt. Egyébként egyelőre nyugodt baba nagyon, ha ébren van akkor is elnézelődik az ágyában és előbb vagy utóbb mindig bealszik.

A szülésről csak pár szót írok: este fél 9 körül kezdődtek a fájások, kb. 11-re már 6-7 percesek voltak de nem olyan erősek. A férjem mondta, hogy szerinte el kéne indulni a kórházba én még nem akartam, mert úgy gondoltam hogy ezek csak jóslófájások. :oops: Végül hívta a taxis ismerőst és meg anyut, hogy induljon a kórházhoz, a férjemnek itthon kellett maradnia Gergővel mert aludt és nem akartuk felkelteni. Szóval éjfélre bent voltunk, ügyeletes megvizsgált 2 ujjnyira ki voltam tágulva, ctg, beöntés stb., de akkor még azt mondták, hogy az előző császár miatt most is császároznak. Jött a doki (akit a Gulyás dr. ajánlott maga helyett, pont ügyeletes volt) ő is megvizsgált és mondta, hogy szüljünk simán, mert nagyon jó fájásaim vannak (akkorra már az oxitocintól kezdtek egyre erősödni) és jól tágulok (már 4 ujjnyi volt). Peti nagyon ügyes volt és gyorsan jönni akart, hajnali 4 óra 7 perckor kibújt. Sajnos volt gátmetszés, de ez legyen a legnagyobb gondom, most már teljesen rendbe jött és még aznap felkeltem sétáltam stb. Szóval nagyon jó volt - így utólag, csak azt sajnálom, hogy a Gulyás doki lemaradt róla....jobban szerettem volna vele szülni. :(
Kép Gergő és Peti

Kép Peti

Kép
Kép
chessy
 
 


Sziasztok!

Alszik mindkét pasim, így van idő írni :P

Chessy
Sajnálom a náthát... valóban nem lehetett könnyű egy ilyen picinek szívni az orrát.
Nagyon édesek együtt a képen :P

A gátmetszés nem nagy dolog... de nekem sem tetszett - "egy kicsit" fááj... :?
Másnap már törökülésben ültem az ágyon :lol: ami nagyon tetszett a szülésznőnek :lol: -
épp akkor látogatott meg.
A lényeg, hogy gyors volt... és hamar felépültél Te is.
Ügyesek voltatok!

A kórház
Bent voltam vele délutántól.... másnap - majdnem dél volt, amikor hazaengedték.
Csak az volt a rossz, hogy csak egy szék volt a kis rácsos ágy mellett... azon lehetett ülni.
Egy másik gyerekkel (ő már 10 éves) voltunk egy szobában - neki is ott volt az
anyukája - vele beszélgettünk egész éjjel, amíg a fiúk aludtak :P
Levi sokszor felébredt, mozogni akart...na és kiszedni a kanült... az infúzió egész éjjel ment.
Végig fogtam a kezét...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Babai
Kép

Hétvégén kirándultunk...
Levinek nagyon tetszett.. főleg a két szökőkút... :lol:
Kép Kép
Még hintáztunk is...
Kép

Holnap megyünk szurira (bhimlő)
Szegény Manó biztos nem fog örülni a fehérruhás dokinőnek... :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia, köszi. Imádom a cicákat!! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babai.
Akkor jól eltaláltam :lol:

Már csak két szuri van hátra - a Meningoc. és a 18 hós,
amiket egy hónap múlva kap meg.

Levinek beindult a 12. foga is.
Tegnap csmellet rántottunk - olyan szépen ette egyedül :lol:
Végre rág rendesen :P

A legújabb szavunk az ótó (eddig csak büm-büm-nek hívta)... na és a néni
(mindenkinek mondja :P )
A nappaliban 2 falióra van.. mutatja az egyikat és mondja E (egy) ,
aztán a másikat TETN (kettő) :D
Már számolunk :lol:

Így mos fogat:
Kép

Többiek?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Timi, hogy vagy? Látom betöltötted a 12. hetet, ilyenkor kissé megnyugszik a kismami. Mi volt az UH-on?

Chessy, gyönyörű ez a Petibaba!!! Sajnálom az első betegséget, emlékszem Vivinek is alig lehetett kiszívni, mert nem fért be az orrszívó. Igaz később rájöttem, hogy nem is volt náthás, nem volt mit kiszívni :lol:
Gergő szeretgeti a kistesót? Ő már elég nagy ahhoz, hogy tudja, nem kell rá féltékenynek lennie, nem?

Kia, Levimanó már teljesen rendben, ugye? Nagyon szomorú a kórházi kép :cry: Rendesek voltak veletek a kórházban?
A kullancs ellenit már megkaptátok? Annyi injekció van, én már elvesztettem a fonalat. Vivi megkapta a bárány-t és most fogja a kullancsot, majd a 15hós, és a prevenar emlékeztetőt. Minden hónapra jut egy szuri :cry: Van még vmi???

Vivinek is 12 foga van, véletlenül vettem észre, hogy a fölső kettő őrlő is kijött. És nem kell sok a 13-nak. Mi nagyon-nagyon megszenvedünk a fogakkal, de legalább hamar túl leszünk rajta:) Ha fáj neki, képes kihagyni kajcsit!! Az én éhenkórász kisbendőm, akinek csak az evésen jár az esze!!

Levi tényleg mossa a fogát, vagy rágcsálja? Vivi elkapja az ujjrahúzható szilikonkefét, és rágcsálja. Végülis már önállóan mossa a fogait, csak még nem tud róla :lol: :lol: :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


Judy: épp tegnap voltunk... 58 mm, 1,7 mm a tarkóredő... úgyhogy egyelőre minden a legnagyobb rendben :) Én alapvetően nyugodt természetű vagyok... szerencsére a férjem is, így remélem majd ugyanilyen könnyen viseljük a további hónapokat, mint az eddigieket.

annyira édesek a picurjaitok... ilyenkor örülök nagyon, hogy ezeket az örömöket majd én is átélhetem... persze aggodalmakat is, de remélem abból lesz kevesebb.

Mindenkinek szép napot kívánok!

Timi

Timi
Kép
vt72
 
 


Levimanó ügyes a fogmosásban (is).

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Jelenleg Mándokon vagyunk...
Manó élvezi a homokozást, az állatokat csodálja minden nap :lol:
A szókincsünk több új szóval bővült ismét :D
Dédé (Dédi), Sa (Sanyi), Kaka (már azt is jelenti, hogy Kakas :P ),
Tötő (töltő), Ótó (eddig csak büm-büm volt)..stb

Judit
Köszi, most már teljesen jól van Manó.
A kórházban... fogjuk rá - rendesek voltak.

A kullancs ellenit? nem kapta meg...
...ezt nem tervezzük... (akkor kapna, ha olyan helyre mennénk pl. nyaralni)
Már csak 2 lesz és vége egy időre....

A fogmosás...
Nézi - én hogyan csinálom és ő is úgy próbálja mozgatni :lol: a fogkefét..

Timi
A nyugalom jó dolog.. én is nyugodt voltam a terhesség alatt -ez jó a gyereknek is. :wink:
Örülök, hogy minden rendben :P

Chessy
Boldog Hófordulót :wink:

Babai :)

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Kifogtuk a május két esős napját a nyaralásra, de azért teljesen jó volt. Kismama-masszázs nem volt, de a férjem élvezte a plusz fél órát, amit kapott :) :)

Bejelentkeztem a doktor úrhoz, jövő csütörtökre kaptam időpontot, a kórházban már nem fogadhat betegeket, marad a magánrendelés. De úgy gondolom, hogy a baba az első, és ő most mindent megérdemel, amit megadhatok neki.

A nyaralás alatt szembesültem azzal, hogy képes vagyok napi háromszor rengeteget enni és persze az étkezések között is egy-egy kis apró nassolás bőven belefér. Azért az meglepett, hogy simán betermeltem egy háromfogásos vacsorát este 8kor :D :D

De most már visszahoztuk a jóidőt... úgyhogy mindenkinek szép pénteket kívánok!

Timi

Timi
Kép
vt72
 
 


Néhány kép:

Nyomkereső
Kép Kép
Homokozunk
Kép
Az egyik szeme már nem úgy "működik" :roll: - keresztlányunk babáival
Kép Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Timi, örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Hogy-hogy a doki már nem rendel a kórházban? Vagy bent van, de ott nem fogadhat mamikat? Most csütörtökön mész hozzá, ugye? Majd kivánsian várom a beszámolót. Mennyit híztál már? És mennyit szeretnél? :lol:

Kia, édes ez a LeviManó:) Látom a borostyán még lóg a nyakában, az végig ott lesz? Nem zavarja? Szerintem Vivi nem tűrné. Kijött a 13. foga, tegnap a dokinő csak hápogott, hogy az nagyon sok ebben a korban. Ez van, vissza nem dughatom őket:)

Chessy, gondolom jól vagytok, csak éppen időd nincs a gép előtt ülni:)

Babaimádó??:)

Egy volt kolléganőmnek szombaton volt beültetése, úgyhogy Babai. mellett neki is csak a jót kívánom! Hogy sikerüljön!

KépKép
b_judyt
 
 


Jelen. Szemmel tartalak Titeket! 2-án megyek az endokrinológushoz és ott derül ki, mehet-e a lombik. Viszem a hormoneredményeime, amit a héten kaptam.
Judyt, írj privit magatokról! Sokat vagy eszemben. Barátnődnek+++++++++++++++, hol lombikozik?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: