Új privát üzeneted érkezett!

Enigma!Kép
Nagyon sajnálom,hogy nem sikerült ismét!Kép
Már megbántam,hogy olyan hangnemben írtam neked,utólag visszaolvasva kemény voltam veled.Ne haragudj!!Kép
De én annyira bíztam abban,hogy most neked is sikerülni fog!Nem tudom miért de úgy éreztem.
De ugye nem adod fel?Bízok benned!KépNagyon-nagyon szorítok neked!És kérlek ne tűnj el!Nagyon hiányoznál komolyan!!KépIgaz,majd lassan már inkább én tűnök el.KépVárom a holnapi fejleményeket!KépUgye tudod,hogy fontos vagy nekem??KépSok puszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!

HajneszKép! Köszi amit írtál, jól esnek a szavaid. Ezen különben már én is gondolkoztam. Ti is olyanok vagytok, mintha régi ismerősök, barátok lennétek és mindig gondolok rátok. Ilyen még a Stella odaátról (szia StellaKép ha olvasol!!!). És mivel én már láttam rólad képet, így legalább tudom kihez "beszélek" folyton, ezért rászántam magam én is egy fotóra. Vigyázat! Akciós ajánlat, holnap leveszem. Mivel ez az egyetlen friss digi kép magamról, sokat gondolkodtam, hogy feltegyem-e. Hiszen egy gyönyörű bébit fogok a kezemben, aki sajna nem az enyém. DE! Lehet mintát venni, ilyenre vágyunk mind és lesz is!!!! Egyébként ez a gyerek már 5 hónapos (itt kábé 3-4 hetes) és valami gyönyörűség. Folyton mosolyog és kacagKép.
Na, szóval ez vagyok én, hogy tudd kivel dumcsizol, ill. a többieknek, hátha összefutunk valamikor a Dévainál...

DiámKép! Ne sajnálj semmit, szükség van a szavaidra! Azt hiszem nem tudnék eltűnni, annyira érdekel mi van veletek, ill. olyan szívesen megosztom veletek ami velem történik.Kép Mikor lesz a nagy nap???

PngKép! Ne idegeskedj! Először úgyis csak dumcsizni fogtok. Rákszűrésed van papíron? Az kell neki. Ha nincs azt tud csinálni mondjuk akkor. Elkéri a leleteidet, a párodét aztán a ciklusod első napján kell majd visszamenni. Akkor UH-n megnéz majd és elkezdi a kezelést. Ja! Előtte még elküld pár vizsgálatra.
Az étrend. Stimukkor sok húst, halat kell enni, tojást, túrót, joghurtot és rengeteg vizet inni. Minden rendben lesz, ne izgulj!!!

Elmondom mi volt tegnap. Hétfő lévén, totál látszott, hogy elfáradt mire mentem. Picit féltem is mert morci volt a telefonba, de nagyon cuki volt. Legalább 20!! percet dumcsiztunk (sokkal jobb így este menni, több ideje van), kikérdeztem. Szegény azon túl, hogy tele van beteggel, még egyéb gondokkal is küzd...Kép Mindegy. A lényeg, hogy rákérdeztem arra, hogy valójában mennyi esélyem is van, aztán megint mondta, hogy így a törvények, meg úgy, én meg mondtam ezt az igazolást az andrológustól...Mondta hogy az úgy OK (röhögött a tuti ötletemen és elszántságomon), de én mit akarok? Kérdeztem ő mit akar, mert úgy lesz. Azt mondta csináljuk még meg a 3. inszemet, és akkor mondhatjuk, hogy megadtuk az esélyt, aztán megbeszéljük.KépKép Szóval benne van a lombikban, ha nem sikerül. Hurrá! Januártól én is megyek??? Tényleg rendi volt. Az elején bementem, kérdezte miújság, ráhuppantam a székre és szomorúan, legürbült szájjal mondtam, hogy hát megint nem sikerült. Megígérte, hogy fog, ne izguljakKépKép
Csajszik! Most egy picit megint felvidultam, most bizakodom. Az inszem már nem is izgat annyira, sajna nem hiszek benne eléggé (bár nyílván ki fogok megint borulni ha nem sikerül)...Bár a tüszőrepit megint elfelejtettem megkérdezni, de legközelebb mondom neki, hogy adjon már, próbáljuk meg azzal is. Hátha.
Hát ennyi lányok!
Remélem jól vagytok.
Puszi nektek!

Enigma

Ja! Nem zár be! Totál sok a dolga, sok a beteg, OEP kínlódás, szóval no szabi. Talán(!) karácsonykor meg utána pár napra. Mehetnek a lombikok januárbanKép
Puszi

HajneszKép! Az REM királyság!! Én is gondolkoztam, de az újakat már nem ismerem. Az én sikertelenség elűzőm egy sítúra lesz. Bár tavaly volt az első próbálkozásom és majdnem szanaszét törtem magam, ill. az első nap zokogva könyörögtem, hogy menjünk haza, a végére egész belejöttem. Gondoltam adok még egy esélyt. Gyönyörű táj, friss levegő, remek barátokKép. Ha sikerül, IGEN, IGENKépKép akkor csak levegőzés, séta és drukkolás a pálya széléről az uramnak. Ő sem egy TombaKép!
enigma
 
 


EnigamKép
Naná, hogy olvaslak Kép.
Örülök, hogy jobb a kedved és a dokid is ilyen kompromisszumkész volt Kép!
Most már nagyon közel jártok a célhoz, én így érzem! Előre az ikrekért!
Most már én is tudom, kihez beszélek, de jó!!!

Bocsi, hogy idepofátlankodtam!
Stella

Kép
stella9
 
 

 
 

Heló csajok!
EnigmaKépKépLátom, volt egy depi-hullám. Nem írok ezzel kapcsolatban semmit, mert az utóbbi napok hallgatásainak nálam is ez volt az oka. Utálom az egészet, iszonyat lassan vánszorognak a napok. Közben itt voltak a nővéremék ezer gyerekkel, egész hétvégén gyömöszköltem őket: egyik szemem sírt, a másik nevetett. Félórákon át gyönyörködtem a féléves bébi tappancsát bámulva: nem is tudok szebbet elképzelni, mint az...a kis kerek sarkával, bogyó ujjaival...húúú.
Azt gondolom egyébként, hogy ez az egyedüli hely, ahol kisírhatja magát az ember. Ha az uramnak nyökögök, általában rendre utasít..... Úgyhogy had sírjunk itt, jó? És persze legalább egymást fogjuk megvigasztlani. Ez szerintem rendjén van így......
DiaKépKép Te még egyben?? Úgy látszik, mégiscsak megvárod a szülimet...decemberi baba lesz, meglásd!! Minden rendben van Vele?Kép Mekkorára saccolják most?
PngKép Csak nyugi, semmi pánik, de azért hosszú várakozásra készülj, hogy legalább amiatt ne legyél ideges. Tényleg figyelni kell az étkezésre, de ezt külön el is fogják mondani Neked a tájékoztatón. Sőt, én teljesen odavoltam, annyira beijesztettek...ha a Gigi nem meséli el előre, mi áll abban a biz. 30 oldalas paksamétában, lehet, hogy összesz@rom magam ijedtemben.
Amitől a legjobban tartok, az a szuris szakasz. Utálok bemenni a kórházba beadatni.
Ráadásul képzeljétek: Tegnap behívott a főnököm, hgoy szeretné tudni, hogyan tervezem a második félévet, mert akkor átadna másoknak osztályt... kissé elszomorodtam, köpni-nyelni nem tudtam, pedig hát ugye érthető, hogy terveznie kell nélkülem is. Bárcsak sikerülne a januári, akkor minden további cécó megoldódna.

GigiKép Nagyon-nagyon drága kislurkód van, biztosan hamarosan lehet Vele majd bolondozni. Az éjszakával hogy álltok-fekszetek-alszotok?Kép Mennyire nyügi vagy nyugi?

Png, EnigmaKép várjuk a híreket!!
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok Csajok!Kép
Enigma!Kép
Jaj nagyon örülök,hogy ilyen jó híreket hoztál!Kép
Látod?Dévai is azt mondja,hogy sikerülni fog!KépNagyon szorítok!
Anna!Kép
Ma voltam dokinál.Méhszáj zárt"sajnos",CTG jó és már 2876g vagyunk.KépSajnos,ha így folytatom akkor még karácsonykor is a kórházban kuksolok.KépPedig iszom rendületlenül a málnalevél teát és nyom is rendesen lefele picur.Mégse tágulok.KépKi érti ezt?A nővérem azt szeretné ha dec.5-én születne,mert akkor van a szülinapja.Én már megszülnék a jövőhéten.És te mikorra szeretnéd,mikor születtél??KépA szülésznő szerint talán segít rajtam a hétvégi front és beindul picur.Hát úgy legyen!KépSOKSOKSOK PUSZI!KépDia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


EnigmaKép
Jaj de édi vagy, köszi a képet, teljesen ilyennek képzeltelek!!!!Kép Tündérek vagytok a bébivel! Hidd el, lesz itt még kép mosolygó, kacagó Enigma babávalKép is! 2005 a miénk lesz!!!Kép
Hát nem hangzik rosszul ez a sítúra, azért nem foglak sajnálni, ha csak a pálya széléről fogsz drukkolni!Kép Engem is tanítottak kiskoromban síelni, de hamar feladták...Kép
REM-ből nekem is van mit bepótolni, kicsit lemaradtam gimi óta, de mégegy kihagyott koncertet nem tudnék magamnak megbocsátani. Hacsaknem valami pocaklakó "véletlen" becsúszik! KépKépKép
Ezt a stimu diétát mintha nekem találták volna ki. (Sajnos) imádom a husit! Állandóan azt ennék. Na jó, ez kicsit túlzás, de mindenképpen szimpatikus, hogy hangsúlyozni kell a fehérjebevitelt. Mondjuk nekem erről még nem mesélt a doki, de nem lesz nehéz teljesíteni!Kép

Örülök, hogy jobb a kedved és mégegyszer köszi a képet!Kép
puszi
Hajni
hajnesz
 
 


DiaKép Annak örülj, ha magától szeretne megszületni!! én a dec. elsejét javaslomKépKép
EnigmaKépAzért ugye nem hagysz magunkra! Annyira szeretem olvasni a soraidat, szükségem is van rá. Úgyhogy légyszikeKép.....MI ugyan megyünk vissza hozzá két héten belül, de nem sok reményt fűzök a spontánhoz, szerintem a jövő év lesz a miénk....Ha nem, akkor bele sem merek gondolni.
Észrevettétek, hogy mostanában alig van babás hír!! valahogy senkinek nem sikerül a dolog. ez eléggé elkeserítő....
puszi, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnácskaKépKép Szomorúnak tűnsz...Próbáld meg elhesegetni a rossz gondolatokat és csak a jóra gondolj! Januárban sikerül, lásd magad nagy pocival, 2 lurkóvalKépKép. Minden rendben lesz csak ne félj. Anya leszel, nagyszerű anya leszel!!!
Tudom, hogy nehéz. Néha én is megrettenek a saját gondolataimtól és a mély depressziótól amibe képes vagyok kerülni. Úgy érzem nem leszek képes kikászálódni a gödörből...Kép. Aztán mint egy újabb hullám, megint bízom és hiszek. Most épp ez van. Jó a kedvem és jól is érzem magam. A legrosszabb az a mi van ha soha nem sikerül érzés. Ezt kell örökre kiiktatni az agyunkból!!!
Nem tudom, most mikor legutóbb nála voltam, picit megnyugodtam. Bár! Azóta már elgondolkodtam és nem tudom fog-e egyáltalán emlékezni azokra a dolgokra amiről beszéltünk. Mert szerintem nem és így nehéz. Nehéz vele. Túl sok a betege. De most ebbe nem is gondolok bele.
Szeretnénk sürgetni az időt, de igazából nem az a lényeg mikor sikerül, hanem, hogy SIKERÜL. Persze tudom, hogy ti már 4 éve vártok a kisbabátokra és így nehéz lehet hinni újból és újból...Elcsépelt dolgokat tudok csak írni, hogy mennyi csoda történt már itt is, meg ilyenek, de akkor is muszáj hinnünk, mert anélkül nem fog menni. Agyban dől el sokminden. Azokra, akiknek még a 11. lombik sem jön össze, egészen egyszerűen nem szabad gondolni. Te a legjobb dokinál vagy és még csak most kerültél hozzá. A 2. sikerül, meglátodKépKép.
Halgass jó zenéket, menjetek táncolni, szórakozni, moziba! Próbáljatok elutazni valahová, picit kikapcsolódni, nem mindig erre gondolni. Mozogj, tornázz, hidd el minden rendben leszKép!!!! Ebben a pillanatban kisütött a nap, a monitort sem látom. Ez csak jót jelenthet!!KépKépKép

HajneszKép
Ilyennek képzeltél??? Miből? Szőkéseket írok, mi?Kép Figyi csajszi, én most nem nagyon tudom mikor is lesz neked a stimu. 2 hét kábé?? Végül is tudod majd a pen-t használni? Izgi.
Te hol tanítasz? Nyelvsuliban? Meddig leszel otthon az ET után? Végig pihit tervezel? Azt nem teheted, hogy addigra nem lesz net otthon!!! Please, intézd ezt el!!! Nem nagy ügy!!! Muszáj tudnunk mi lesz veled!!!

StellaKép Láttam most már a végérvényes ítéletet:lombik. De azt is látom, hogy iszonyú pozitív vagy és bizakodó. Ez nagyon fontos. Én nem tudok olyan szépeket írni mit te, vagy legfeljebb mindazt újból ismételni, de tudd, hogy nagyon drukkolok nektek!!!

SzaniKép A múltkor már annyira örültem, hogy ilyen sűrűn vagy erre. Most meg tessék, napok óta nem hallunk felőled!!! Gyere, gyereKép!!!

DiaKép Tudja ő mikor kell kibújniaKép! A málnalevél lehet, hogy a szülést nem hozza előre, csak a szülésnél segít sokat, nem? A vérnyomásod OK? Várjuk meg Anna szülinapjátKép!!!

Puszi
enigma
enigma
 
 


EnigmaKép
KépKépKép Hogy szőkéseket írnál??? Áááá, dehogy, ez fel sem merült soha!!!KépKépKép De komolyan, nem a hajszíned volt az, ami a döbbenetes felismerést okozta, egyszerűen ilyen vonásokkal képzeltelek el és bejött. Amúgy megjegyzem, a legjobb barátnőm is szőke, de kettőnk közül inkább én lennék jogosult a "szőkeségre".KépKépKép
Ami a stimut illeti, ma végre sikerült elérnem a dokit (egy hete hívogattam már) és most vasárnapban maradtunk, hogy megcsináljuk a szuri-menetrendet. Fogalmam sincs, mikor kezdjük, hogy meg kell-e várni, míg elfogy a 21 fogigátló vagy előbb kezdjük, de vasárnap végre minden kiderül! Hétfőn hozom a híreket.
Majd a pihiről is kérdezem, mert olvastam pl. Cat-nél, hogy ő nem feküdte ki a két-három hetet, sőt dolgozott is pár nappal az ET után. Jó lenne, ha nem kéne kari alatt végig az ágyat nyomni...de ha azt mondja a doki, akkor mint a kisangyal azt teszem!!!Kép
Nem is tudom, mi lesz net ügyben, eléggé bajban leszek nélkületekKép, de biztos valahogy megoldom, ha máshogy nem, majd a drága kicsi párocskámat kérem fel szóvivőnek-hozónak!Kép
Tanítást meg már sok helyen kipróbáltam, nyelvsuliban is. Legjobban cégeknél és otthon szeretek. Ha érdekelnek további részletek, priviben szívesen elcsevegek róluk, csak semmi reklám!Kép

AnnaKép
Nemsokára beindulnak a babás hírek, ne félj!KépMost épp ilyen időszak van. Látod, nekem még csak esélyem sincs a spontán babásodásra, mégsem lógatom az orrom, mert amíg maradt még esélyünk azzal a néhány lombikkal, addig nem is szabad olyanra gondolni, hogy mi lesz ha...EnigmánakKép igaza van, tessék megfogadni a tanácsát!Kép

puszi mindenkinek
Hajni
hajnesz
 
 


Lányok KépKép hát a főnökömnek elege lett a sok hiányzásból. Januárban ranglétraesés következik be: lefokoznak 4 órás állásba, a kedvenc munkáimat pedig egy "új" kapja meg, mert nem lehet rám tartósan számítani. 5 perce tudom, remeg minden porcikám. Még senkinek nem mondtam, ti vagytok az elsők. Köszi, hogy vagytok!

Most megyek.
Enigma Kép, írtam tegnap neked egy hosszú levelet, de elszállt. Sajnáltam nagyon. Tedd fel még a fényképed légyszi, én nem láttam. Akkor majd én is teszek, ha találok.

Puszi mindenkinek: Szani
szani
 
 


Drága SzaniKép Most olvasom csak mi történtKép. Remélem holnapra már fel tudod dolgozni ezt a dolgot... DE!!! Ne szomorodj el! Januárban úgyis megint dokijárás lesz - legalább nem fogsz görcsölni, hogy késel, meg sok munkád van, stb. Aztán 3 hét pihi, aztán pedig babák a pocidban, tehát csak jól jön ez a 4 órás allásKép, úgyis hamar lelépsz onnan. És mikor a babák már oviba mennek, vissza a tanításhozKép Azon túl, hogy ez egy nagy szenyaság amit veled csinálnak, főleg úgy, hogy a főnöködnek igazán meg kellene értenie és tolerálnia ezt a helyzetet, lévén ő is átesett ezen, fogd fel úgy, hogy ez egy jel, hogy el kell menned és el is fogsz menni örömmel!!!KépKép
Most bántottak téged és rohadt ez, hogy nem elég a saját bajunk, rúgnak belénk még egyet. Hidd el, jó lesz ez így, csak ne idegeskedj, ne félj! Az élet igazságtalan. De hamarosan nem nekünk, mert nemsokára mi leszünk a legboldogabb emberek a világonKép!!!KépKépKépKép
Újraírod a levelet nekem? Szívesen venném, bár gondolom most nem nagyon lesz időd...Kép A képet felrakom neked megint.

AnnusKép Veled is valami hasonló történt, nem? Borzasztó nehéz ezt összeegyeztetni a munkával, főleg úgy, hogy nem is fogják fel mi történik velünkKép. Mit mondtál nekik? Remélem, hogy hát kereshetnek valaki mást, mert nem jössz kábé hat évigKépKép

HajneszKép Annyira nem vagyok otthon ebben, de szerintem be kell szedned a gyogyókat, aztán megjön, aztán stimu. Te mit gondolsz? Mennyi bogyód van még. Mert onnan aztán villám gyorsan felpörögnek az események.
Az urad remélem bejelentkezik majd. Dumcsizhatunk priviben erről a tanítás dologról. Ez a 3 hét, mármint hogy hogyan érdemes eltölteni, engem is izgat. A Szani azt írta legközelebb máshogy csinálná. De persze nem akarjuk, hogy rajtunk bármi is múljon. Hááát, nem tudom.
Jó neked, hogy szreted a húst. Én már ott tartok, hogy kizárólag a csirkét bírom megenni, olykor pulykát is. Slussz. És akkor ezeket próbáld meg úgy variálni, hogy változatos legyen (azt hiszem már az összes receptet megvalósítottam). Nem könnyű, küzdök a hasonló menükkel hétről hétre. A túrót sem szeretem. Ma már azt csináltam, hogy fagyasztott gyümölcsöt (meggy, málna - persze kiolvasztás után) összeturmixoltam túróval meg joghurttal. 3 in 1. Különben tök fincsi lettKépSzegény uram meg folyton halat eszik, lassan pikkelyei nőnekKép.

Csajszik! Holnap végre megint kezdődik a móka. Beveszem a 2 clostimat és belövöm magamnak a Puregont. Haladunk, haladunk.

Puszi nektek
enigma
enigma
 
 


Sziasztok lányok!

Szani! Sajnálom ami történt, de az ember a munkahelyétől soha ne várjon semmi jót. Télleg az a lényeg, hogy ne idegeskedj, mert azzal sem nekik, csak magadnak ártasz. Próbáld meg a jó oldalát nézni Kép
Munkaügyileg valszeg nálam is problémák lesznek. Tudtok arról írni, hogy kb. mennyiszer kényszerükök majd kötelező hiányzásra?
png
 
 


Még valami candida ügyben Kép
Nekem valszeg a hormonális váltás (fogamzásgátló abbahagyása) miatt jött elő. Lehet szerintetek az ellen valamit tenni, hogy itt a gyógyszeres kezelések alatt ez ne újuljon ki?

Amúgy én sem vagyok nagy húsos. A candida diétám is úgy nézett ki, hogy egy hónapig nem is ettem húst, mert körettel nem is lehetett volna, magában meg még inkább utálom Kép Ez itt most nem lesz működőképes Kép
png
 
 


Szia Png!

Ma mész, ugye? Kíváncsi vagyok mi lesz? Gondolom estefelé mentek. Reggel mindig nagyüzem van, sok műtét, rettentő tumultus...
Ne izgulj, minden OK lesz. Aztán mindenképp számolj be nekünk!
A hiányzások! Hát ha lesz gyógyszeres stimulációd, akkor az UH-s nyomonkövetésre 2 naponta kell menned. Attól függően, hogy milyen hosszú a ciklusod, ill. mikor van tüszőrepedésed, ez 1-2-3(ilyen is van) hét dokihoz járás, aztán a várakozás. Ha tutira akarsz menni, a legjobb 7-re odamenni reggel és akkor bejutsz még a műtétek előtt, így akár fél 9 körül is lehet végezni. Na ez az ami nekem sosem sikerülKép Bár ha jól emlékszem te közel laksz a klinikához. Na én a város másik végén. Forgalomtól függően akár 1 óra is lehet az útKép Ha 8 körül érsz oda és peched van kábé 11-ig ott ülszKép. Nekem ez egyelőre nem gond, de esetleg majd kérdezz rá, hogy nem mehetsz-e este??
Nekem pajzsmirigy műtétem volt 1 éve. Én is rákérdeztem, hogy ezek a hormonok lehetnek-e hatással rá, de csak annyit tudott mondani, hogy lehet, hogy igen, lehet, hogy nemKépKép.
Szerintem ha odafigyelsz, tutira nem lesz újból candida gondod!
Hajrá, hajrá

enigma
enigma
 
 


Sziasztok CsajokKép
Gyönyörű idő van, imádom az ilyen ítéletidőt!!!
Ilyenkor születnek az igaziak!!! Remélem most fogan a bébim, nagyon szurkolok a spontánnak.
Keveset tudok jönni, de nagyon sokat gondolok Rátok, mindenkire!
SzanikámKép Úgy néz ki, hogy tényleg egy cipőben járunk: behívott a dirim, és megkérdezte, hogyan tervezem a köv. félévet, mire számítson, merthogy jön vissza egy szakombéli kolléga, és átadhatnék Neki néhány órát....esetleg végzős, érettségizőket is. Hát, ha ez az ára!!!?? Csak legalább sikerüljön a következőőőőő!!!Kép Mert akkor az egész nem érdekel.
PngKép Gondolok Rád, hgoy minden rendben menjen!!! Számolj be minden részletről.
Enigma drágaKép Hogy van a kis lelked?? De jó ,hogy van erő benned, máshogy nem is lehet nekikezdeni az újabb hónapnak... Hányadik is???
DIaKép Hogy vagytok, mi a helyzet!????? Hogy bírod a terhed???
GigiKépKép Mesélj, miket csináltok egész nap??? Eszik és alszik felváltva, ahogy a nagykönyvben meg van írva??? Ügyesen szopizik????KépKép
HajnikámKépAzért, ha tudsz, gyere!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok Csajszik!Kép
Ez a gyönyörű idő itt süvít be az ablakon + még a víz is befolyt,de tök jókat villámlottKép AnnaKép az orkán ereje legyen veletek!!! Drukkolunk a viharbébiért!!!Kép
Most már végre tudom, tegnap miért voltam a halálomon, csajok én annyira kész voltam, hogy le sem tudom írni. Szörnyű volt, az agyam az orromon meg a fülemen próbált kitörni és alig láttam! De mára már hálisten kiderült, hogy nem a Bromo volt, hanem a közeledő vihar és ez naggyon megnyugtató...Kép
SzaniKép
Te szegénykeKép, tényleg lehetne a főnökben empátia, ha már ő is megjárta ezt az utat, nem is értem, miért nem próbálta másképp kezelni a dolgot.Kép
Nekem akkora mázlim van a főnökömmel, képzeljétek, pont ő ajánlotta nekem a mostani dokit és teljesen természetes, hogy elenged, ha menni kell.
Lehet, hogy ezt nem kellett volna leírnom, mert itt többen sajnos nem "magasztalhatjátok" a főnökeiteket, csak gondoltam, lássatok egy kis pozitívumot is ezen a téren, hogy nem mindegyikük szívtelen gazember.Kép
EnigmaKép
De jó hogy nálatok is pörögnek az események, lesznek szép érett tüszőcskéid és indulhat a kaland!Kép
Hát nem semmi így teljesíteni fehérjék szintjén, ahogy leírtad! Halból meg pláne be lehet sokallni, az azért már nálam is necces egy idő után. Minden elismerésem a Tiétek! KépKépKép
A fogigátlós gondolatmenetet, amit írtál, már én is levezettem magamban, de arra jutottam, hogy ha beszedek 21-et és megjön, akkor minek szedtem egyáltalán?? Hiszen akkor tök mindegy, hogy megérett-e tüsző vagy sem, ha egyszer megjön és minden kiürül... De gondolom, arra való, hogy véletlen se maradjon vagy legyen ott semmi a stimu kezdésekor.
Ja, még van egy jó hír: vettünk egy szuper számítógépet és azt mondta az uram, hogy hááát, talán lehet szó otthoni netről! Hát nem cuki?Kép
puszi nektek és jó hétvégét
Hajni
hajnesz
 
 


Sziasztok!

Köszi a szorítást Kép Majd beszámolok arról, hogy mi volt! Ez az ítéletidő azért nem biztos, hogy jó ómen... Remélem nem lesz baromi nagy vihar, mikor el kell indulnom!
Enigma! Köszönöm az újabb kisbeszámolót, rád tényleg mindig lehet számítani! Én is abban bízom, hogy mivel egy negyed órára lakom a klinikától, talán jobban meg lehet majd oldani a kezeléseket.
Szani! Örülök, hogy lehet, hogy lesz otthon neted!
Télleg, azt mindig elfelejtem mondani, hogy végzettségem szerint én is tanár vagyok, csak éppen más munkakörben dolgozom Kép
png
 
 


HajnKép Ez szuper hír, akkor hallunk mindig felőled.
Gyerekek!! Ez egy pedagógus topic, megbeszélhetjük a nevelési-oktatási konfliktusainkat is??? -jól van, vicc volt.
Nagyon benne vagyok a témában, most lesz fogadóóra.....brrrr. Nagyon "kedvesen" várom a szülőszerűeket, ami(lyen) én is szeretnék már nagyon -nagyon lenni
pusza, anna

Dia távolléte vajon mit jelent? Csak nem az idő szava szól.....??Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


LányokKép, jó hétvégét, és köszönöm, hogy reagáltatok rám. Dolgozom, mint egy őrült, bizonyítási kényszerem van, hátha vissza tudom még csinálni..

Most sietek, a kollégám mindjárt indul, hazavisz.

Hétfőn jelentkezem, 1 hétre elutazik a főnökség.

Puszi addig isKépKép

Szani
szani
 
 


AnnámKép Szoktál visszaolvasni? Lehet, hogy én is megyek veletek januárban lombikraKép Meg írtam még sok-sok mást is neked, mert olyan szomorúnak tűntél..Kép
De, most már azt is látom, hogy optimista vagy, ez nagyon jó!!! Spontán baba bármikor lehetKép
Én jól vagyok. Most jól. Tegnap óta megint closti és puregon, hétfőn megyek. Most azon izgulok, hogy vajon fog-e emlékezni mindarra amiről dumcsiztunk...Meg persze, hogy legyen tüszőm a jó oldalonKép

Ezzel kapcsolatban még 1 kérdés merült fel bennem. Segítsetek, pedagógusok! Ugye nekem a jobb p.vezetőm nagyon nehezen átjárható, nagyon nagy nyomásra megy át a kontrasztanyag, stb. Szerintetek ezt nem lehet laparoszkópiával átjárhatóvá tenni?? Csak HSG volt. A Dévai semmi ilyenre nem tett utalást, hogy próbáljuk meg. De nem igazán értem. Annyi helyen olvastam már, hogy ez sikerre vezetett. Persze meg akarom kérdezni hétfőn, csak hátha ti okosabbak vagytok, nem akarok beégni a hülye kérdéseimmel....

HajneszKép Halihó! Új gép? Hurrá, hurrá! Gyorsan intézni a netet!!!! Különben az időjárás változás mindig ilyen tüneteket okoz nálad?? Hát, ez már az öregedés jeleKépKép Azért remélem jobban vagy. Egész izgultam, hogy nem jelentkeztél tegnap...
Kérdezd már meg végre azt a dokit, hogy tudjuk mi a pálya!! Mikor mész hozzá??? Ú csajszi! Neked nemsokára már kis embriók lesznek a hasadbanKépKép

PngKép Na mi volt, mesélj!

DiaKép Remélem a rossz idő nem visel megKép. Vagy talán igen, de jó értelemben??? Mi van veled, hol vagy???

GigiKép Engem is érdekel a kisfickód!!! Hasfájós, jól eszik, jól alszik, mosolyog már???

SzanikaKép Mi van veled? Nehogy szomizz, gyere közénk! Hidd el minden rendbe jön! Hidd el!

Enigma
enigma
 
 


SzaniKép Javában gépeltem még a leveled közben. Akkor hétfőn. Elutaznak? Hurrá, akkor tudsz jönni sűrűnKép Jó hétvégét!

Mindenkinek jó hétvégét!!!

Pusza
Enigma
enigma
 
 


Sziasztok!

Hát, nem sok jó hírrel tudok szolgálni Kép
Dévai doki baromi aranyos és szimpatikus volt, vele minden rendben volt. Viszont hüvely UH-val azonnal talált két nem normis dolgot.
A bal oldali petefészkemben valószínűleg van egy ciszta. Biztosat majd akkor fog tudni mondani, ha a második-harmadik napomon visszamegyek, mert lehet, hogy magától kiürül. Ha nem, akkor türelem, meg gyógyszeres kezelés pár hónapig, addig nem lehet semmi mást elkezdeni, ha ez sem segít, akkor műtét. Ti azt tudjátok, hogy hogy lehet megállapítani azt, hogy jó vagy rosszindulatú-e? A rákszűrés ezt is kimutatja?
A másik: azt mondta, hogy a méhem fele a normálisnak, és ez valszeg gondot fog okozni a baba kihordásánál (gondolom ez azt jelenti, hogy alapból veszélyeztetett terhes leszek). Azt mondta, azért van, mert hat évig szedtem fogamzásgátlót, és ezek néha el szokták sorvasztani a méhet. Ezen baromira ledöbbentünk, mert én pl. ilyen mellékhatásról nem is hallottam. Direkt ilyen ultrakönnyű gyógyszert kezdtem szedni, hogy az direkt a fiataloknak van, és semmi mellékhatása, stb. Ahhoz képest ez már a negyedik dolog, ami ide vezethető vissza. Viszont azt nem értem, hogy akkor mi van azokkal, akik tíz-tizenöt évig szedig? És ami a legszebb: júniusban voltam ugyanilyen UH-n: aakor más méretűnek mérték a méhemet!!! Ezt úgy nem nagyon tudom összerakni. Akkor is volt mind a két petefészkemben valami, de nem mondta senki, hogy az nem normális. Vagy a ciklus elején még mindkettőben termelődik pete, és csak a 20. nap körül kell csak az egyikben maradnia sárgatestnek? Én nagyon nem értek még ezekhez a dolgokhoz. Mindenesetre jól kikészültem már az első alkalom után....

Télleg, a váróteremben mindig ilyen nagyon hideg van?
png
 
 


Szia Png!

Na. Hát azért ezek nem olyan rossz hírek, ne keseredj el!
Ciszta. Rengeteg mindenkinek van, nekem is volt pár éveKép Hidd el, hogy hamar el fog múlni. Akár magától, akár gyógyszerrel. Dévai nagyon jó, tudja mit csinál. Ilyenkor (meg stimulációkkor, pont azért, hogy ne alakulhasson ki) mindig azt szokta javasolni, hogy csináljunk felüléseket, mozgassuk meg az alhasi tájakat. A folyamatos tornázás simán elmúlaszthatja!!! Az, hogy rosszindulatú, szinte kizárt. De ez csak műtétnél derülne ki, mert akkor csinálnának szövettant. De erre nálad nem kerül sorKép
Kicsi méh. Az, hogy eddig ezt nem mondták, azon én meg sem lepődöm. Nekem osztott méhem van és nekem is volt már hüvelyi UH-m, de nem szóltak erről. Sajna a dokik különbözőek, de egyet ki kell választanod akiben megbízol és akinek hiszel. Az, hogy a gyógyszer okozta-e, lehet, hogy te így reagáltál a gyogyóra, de az is lehet, hogy így születtél. De ez nem baj. Azt nem mondta, hogy ettől nem lehet babád. Nekem sem mondta, pedig az én esetem is elég necces.
A múltkori szülőszobában - én mondjuk nem nézem, itt is csak az előzetest láttam - szóval volt benne egy nő, akinek azt mondták kicsi a méhe, ezért nem lehet babája, na erre ikreket szültKépKép Szóval ne keseredj el! Minden rendben leszKép
Arról volt szó, hogy mi lehet az oka, hogy eddig nem jött össze? Mikor mész megint? Milyen vizsgálatok lesznek még?
Kép A múltkor mikor bent voltam maga a biológus Gyöngyi is panaszkodott, hogy milyen hideg van. Dévai persze ezt nem értette, mert neki mindig melege van. De szerintem nyugodtan szólj ha fázolKépKép

Enigma
enigma
 
 


köszi szépen, ez így már tényleg nem is tűnik vészesnek. Amikor végeztünk, akkor kicsit soknak tűnt az egész, főleg azért, mert ilyen vizsgálaton már voltam, és biztos voltam, hogy most akkor nem találhat semmit, erre tessék.
A felüléses módszert nekem is mondta, nem mint orvosi tanácsot, hanem mint a betegek tapasztalatát, már rendesen hasizomlázam van. Remélem, tényleg elmúlik magától, és minél hamarabb, hogy végre neki tudjunk állni a fontosabb dolgoknak Kép
Most péntek és jövő kedd között megyek valamikor, azt mondta, csörögjek oda, ha megjön, és még a negyedik nap előtt látni akar, mert ha rendben vagyok, mehetek is hormonvizsgálatra. Télleg, azt nem tudjátok, hogy az eredményre mindenhol három hetet kell várni?
Meg persze elküldött a szokásos vizsgálatokra, de mivel azt csak a végén mondta, addigra meg már mindketten nagyon idegesek voltunk, nem igazán tudtunk figyelni, így pl. azt nem írtam fel, hogy milyen vizsgálatokat kell mindkettőnknek megcsinálni (a tüdűszűrést meg a fertőző betegségeket - AIDS megjegyeztem, de pl. EKG meg általános belgyógyszátai csak nekem kell? Télleg, ha már itt tartunk, mit csinál egy belgyógász egész pontosan?)
png
 
 


Sziasztok Csajok!

PngKép
Szerintem se keseredj el, ezek miatt tényleg nem szabad feleslegesen aggódni, mert pl. nekem is volt már "kicsi" meg "nagy" is a méhem. A ciszta meg viszonylag gyakori jelenség, többségében a menstruációval kiürül, de jót tesz neki az alhasi vérbőség, vagyis az említett felüléses gyakorlatok tényleg hatásosnak bizonyulnak. A kolleganőm lányának ma született meg a babája és úgy esett teherbe, hogy volt egy jókora cisztája az egyik petefészkében, de semmi problémája nem volt vele!Kép

Majd még jövök a lombikos hírekkel, de aki nem bírja ki, olvassa el a megint-ben, Stellának már írtam, mert NAGYON türelmetlenül várta már. Kép

puszi
Hajni
hajnesz
 
 


Köszi mindenkinek a segítséget, sokat dobtatok a kedélyemen Kép
png
 
 


Sziasztok!
Kicsit elakadtam Kép Meg akartam kérdezni, mikor van rendelés a belgyógyászaton, de megkérdezték, hogy milyen vizsgálatra akarok menni. Mondtam, hogy általános kivizsgálásra, mire nagyon nem értették, hogy miről van szó. A dévai honlapon annyit találtam, hogy kell májfunkció vizsgálat, arra azt mondták, hogy a háziorvos csinálja. Akkor nekem most a háziorvoshoz kell felmennem, és ő tudni fogja, hogy miről van szó?
png
 
 


SziasztokKép! Ja, elutazott a főnökség, de annyi munkát hagytak hátra, hogy egész nap nem tudtam benézni. Mindjárt indulunk megint haza, de azért gyorsan elolvastalak titeket. Remélem, hamarosan érdemben is tudok hozzászólni.
PngKép, igen, a háziorvos írja fel a belgyógyászati vizsgálatokat. Ezeket csak neked kell megcsináltatni. A férjednek HIV, illetve vérkép kell (ha jól emlékszem). Dévai más mércével mérheti a méhet. Nekem korábban többször is azt írták máshol, hogy "rendes nagy uterus", a Dévainél pedig "a méh az átlagnál kissé kisebb". Nagyon meglepődtem, olyan büszke voltam rá mindig, hogy legalább a méhem rendes nagy. Erre mégsem? A csoda tudja. Amíg van méhünk, reméljünkKép! A cisztára ajánlom az Aviva-tornát, az interneten megtalálod. Tóth Lívia tartja, egy aranyos kis hölgy. Ha szorgos lennék, vagy lenne időm, én is tornáznék, mert a terhességet is elősegíti.
EnigmaKép, láttam ám a képed, nagyon helyes lány vagy, éppen ilyennek képzeltelek el. Így majd megismerhetlek a váróban. Jól állt a kezedben a babaKép! Amikor elszállt a levelem, a felét kimásoltam tollal (elmenteni sem tudtam a gépbe, csak krix-krax lett belőle), hogy majd újra begépelem neked. De talán már nem is aktuális. Meg akartam símogatni a fejecskédet, mert ez néha többet jelent minden szónál. És arra gondoltam, talán azért lehet mégis nehéz az inszemeseknek, mert nincs idő kiheverni lelkileg a csalódást, máris jön a következő. Nekem már csak GONDOLATI emlék a sikertelen IVF, de ÉRZELMILEG már előrefelé nézek, már nem vagyok sem csalódott, sem szomorú a történtek miatt. Várakozással tekintek a következő felé. Mert van közte egy csomó idő. Talán neked is jó lenne közte kicsit pihenni, hogy az előző csalódás ne vegye el a hited a következőtől. Bár az önkéntes késleltetés nem lehet könnyű, mert siettetnéd az időt a siker érdekében. Nekünk "könnyű", mert muszáj várni.

A hidegről jut eszembe, hogy amikor a Dévainál voltam, még nem fűtöttek, én meg szörnyen fáztam, otthon már fűtöttünk. Fel is fáztam a műtőasztalon, ott vártam rá a hidegben, félmeztelen 25 percet. Takargattak, mert már nagyon fáztam. Dévai nem egy nádszál, ő nem fázikKép!

Visszavettek 8 órába, de nagy ára van, nagyon nagy..! Megírom nektek holnap.

Sok pusziKép

Szani
szani
 
 


CsajszikKép

PngKép Menj el a körzetihez. Mond meg, hogy mi a helyzet (én frankón azt mondtam, hogy lombikbébi programban veszünk részt. Ez így elég hatásosnak tűnt, nem kérdezett semmit...) és ő beutal vérvételre. Kérj teljes belgyógyászati kivizsgálást. Nekem szinte mindenhová 'X'-et tett és vettek kábé 4 ibrik vért. Aztán a 2oldalas eredményt odaadtam a Dévainak. Ez neki elég volt. EKG-ra is ő utal be, a tüdőszűrésre azt hiszem nem kell beutaló, de erre kérdezz rá! A HIV, hepatitis és szifiliszt a Mária utcában csináltasd, 2 nap alatt megvan az eredmény. Pillanatok alatt el lehet mindent intézni, ne félj.
SzaniKép Örülök, hogy visszavettek 8 órába, bár tényleg remélem, hogy nemsokára már nem fogsz dolgozniKép Ami a kihagyásokat illeti, hááát nem tudom. Tényleg siettetném az időt és azt hiszem nem tudnék várni. Most már a lombikot akarnám nagyon, de most bogarat ültetett egy barátom a fülembe, hogy ha icipici is az esély az inszemnél, akkor is meg kellene próbálni, mert az még 3 esély. Fogalmam sincs mit csináljakKép

Ami a műtőt illeti, sajna tapasztalatból tudom, hogy ott mindig hideg van. Engem 3x műtöttek nyáron és a műtőkben mindig zima van, ez szerintem előírás.

HajneszKép Indulnak a dolgok. De azért várjuk meg lesz e csoda és a REM jegyeket sajna nekem kell, hogy addKépKép

AnnaKép DiaKép GigiKép Hogy vagytok???

Ja! Majd elfelejtettem. Én tegnap voltam. Semmi jó. Megint csak a jobb (a rosszKép) oldalon van a tüszőnyomulás. Most épp 5! db érlelődik pedig alig kaptam gyogyókat. Meg is ijedt és mondta, hogy most akkor már semmit ne szedjek és holnap megyek megint.
Mondtam, neki, hogy hát látja pechem van mindig, mert a rossz oldalon nőnek. Ennek ellenére remélem, hogy így gyogyó nélkül is nőnek továbbb, ill. hogy nem fogja leállítani amiért túl sok lenne. Bár nem értemmiért parázunk, mert így elég kicsi az esély...
Erre képzeljétek mit mondott. Van olyan, hogy a nőnek jobb p.fészek, bal p.vezető és teherbe esik. Néztem rá és mondtam, hogy ugye csak viccel??? Mondta, hogy nem ez frankón lehetséges, elég hosszú a petevezető. Hát mondtam is neki, hohy hát megadta a reménysugarat erre a hónapra isKép
Hát ennyi. Szurkoljatok nekem!

Puszi
Enigma
enigma
 
 


SziasztokKép
EnigmaKépKép, de jó ez a Dévai, hogy ilyen jól megbiztatott! Ezek kellenek, hogy az ember higgyen. De ezt én nem is értem: hogy történik ez a jobb-bal dolog? Hogy megy át az ivarsejt??? A bal oldaladon nem is indult be tüsző? De még indulhat? Azért a jobboldali petevezetőd is átengedheti őket, és most van 5-szörös esélyed 5 tüszővelKép! Kérdezted a p.vezeték átjárhatósági kezelést. Hát van ilyen. Nekem HSG-vel az jött ki, hogy nem átjárható egyik sem. Aztán laparoszkópiával nagy nyomásra átjárhatóvá tették mindkettőt. Nekem is megfordult a fejemben, hogy pl. még egyszer meg kéne ezt csináltatni, hátha tovább tágulna, aztán jöhet a spontán bébi. Hogy miért nem szorgalmazzák a dokik? Mert szerintem az embernek maga kell erőltetnie mindent. Egy ideje kezdek rájönni, hogy én vagyok egyedül felelős magamért, senki mástól nem várhatom el, hogy annyira akarjon nekem valamit, amennyire én szeretném magamnak.
Például az, hogy elkezdtél harcolni a lombikért, mert úgy érezted, az esélyesebb, ez is szép példája ennek. De reménykedjünk, hogy arra már nem is kerül sor, mert ez az inszem sikerülKépKép! Nagyon-nagyon szurkolok nekedKép! Annyira megérdelmed ennyi szenvedés után!!
És köszi, hogy megkérdezted Dévait a januárról, szuper, hogy nem zár be!! Hogy érezted, emlékezett rád a doki, amit megbeszéltetek?
Köszi a vígasztalást a munkaügy miatt. Írok még a többieknek is, aztán legalul megírom, mi is történt.
Holnap várjuk, mit mond a dokiKép!! Írd meg, jóKép?

AnnácskaKép, hát ez elképesztő, mi mindenben egyezünk! Szóval veled is elbánik a főnökség. Az ember valahol próbálja megérteni, de akkor is nagyon rossz. Olyan, mintha már nem lennél megbízható munkaerő, pedig nem a szorgalmadon múlik.. Azóta hogy alakult a dolog? Átengeded az osztályokat, vagy küzdesz, mint én? (Nekem sajnos ez már nem csak az érzéseimről, hanem a megélhetésről is szól, lásd lent..) De a csodába minden rideglelkű főnökkel! Majd lesznek nekünk olyan gyönyörű kisbabáink, hogy vissza se kívánkozunk soha többetKépKépKép!!
További hasonlóságok: én is imádom az ítéletidőt. Szeretem, ha esik, és csodálom a természet erejét. A tatabányai kollégák nekünk is jelentették telefonon, hogy mindjárt leviszi a szél az üzem tetejét, de mi nem akartuk elhinni. Aztán kb. fél óra múlva már Pesten volt a vihar!
És még valami: most 2-szer is volt egymás után, hogy együttlét után rózsaszínes cucc volt, mint neked. Ilyen nekem régebben volt már, akkor ecsetelgették. De miért lett most érzékenyebb a nyálkahártya? A sok gyógyszertől? Viszont a 26. cn-on vagyok és még nem barnázokKép, pedig már régóta mindig. Viszont semmi terhességi jelet nem tapasztalok. Kellene? Pl. mellfeszülés v. ilyesmi. Mikor jelentkeznek ezek a tünetek?
Hányadik cn-on vagy? Hogy vagy? Várunk, írj, AnnácskaKépKép!

PngKépés HajniKép, köszönöm, hogy ti is vígasztaltatok! Png, ha nem fogyasztasz cukrot, alkoholt, már az is nagymértékben visszaszorítja a candidát. A candida egy szemét élősködő, ne adj neki enniKép, és minden rendben lesz! Hajni, de jó főnököd van! (Az enyém is így indult..Azt mondta, ő megért, csak arra kér, mindig őszintén mondjam el neki, mikor mit tervezek. Hát meglett az őszinteségem gyümölcse..Kép )

Na de akkor leírom, mi is történt azóta. Szóval iszonyú volt hallani, akkora hülye duma volt, hogy majd lefordultam a székről: "Ha te nem vagy a helyeden, bezárul Nyugat- és Kelet-Európa között a kapu." Kérdeztem, miért nem csoportosítjuk át erőinket. Az üzemből is fel tud jönni egy kolléganő átvenni a helyemet arra a 3 hétre. De ő nem beszél nyelveket. De a főnökök beszélnek és a mérnök is. Mindegy, elfogadtam a döntést, arra gondoltam, legalább végre lesz időm az életemre, mint mikor még tanítottam. De azért fájt, mert nagyon erőltetett menetben dolgozom évek óta, és az hogy 3 hétre eltűnök, nem lehet igazi indok! Másnap kérdezték, bejelenthetik-e a kollégáknak. Mondtam, nem, beszéljük át még egyszer, mert nem tudom elfogadni. Ugyanis otthon utánaszámoltunk, irtózatos banki törlesztőrészlet van, ami most szeptembertől kezdődött és 20 évig ketyeg. A férjem pedagógus fizetése + az én 4 órás fizetésem azt eredményezte volna, hogy napi kb. 500 Ft-unk lett volna enni, tisztálkodni, szórakozni, LOMBIKOZNI!!!!!!!!!! Sírva felhívtam a Dévait, jól meg is hökkent. Azt mondta, nem muszáj végigfeküdni a 3 hetet. Ha autóval visznek és nem tömegközlekedek, ha nem stresszelek és időnként le tudok pihenni a munkahelyen, akkor inkább dolgozzak. Semmi értelme, hogy aztán meg a mellőzöttség és az anyagi nehézségek stressze nyomja rá a bélyegét a lombik sikerére. Aranyos volt, azt mondta, ha nagyon muszáj, majd néha este fogad. (Csak el ne felejtse..) Mindezt előadtam a főnökségnek, meg azt is, hogy csalódtam, bennük, nem ezt vártam. Mert mi van, ha nem sikerül? Vagy csak soká. (Kilógott a lóláb. Fel akarták venni egy kedves ismerősük ismerősét. Jó indok lett volna engem mellőzni. Komoly külkereskedelmi ügyletek, export-ügyek után fénymásolás, telefonporta- és telefonmarketing.. Ha ilyen bántás ér, mindig hányingerem lesz, nem veszi be a gyomrom, öklendezem.) Dícséretükre legyen mondva, hogy a sok éves együttműködés érve meghatotta őket, és visszamondták a profi marketingest, aki már biztosra vette, hogy januártól jöhet. De a barátság aranyfonal, mely ha egyszer elszakad.. Kemény lesz. Nem lesz 3 hét otthon fekvés. Munka lesz. Igaz, tudjátok, már nem akartam végigfeküdni, de hogy ennyire ne feküdjek..??!!
("Ma háború van, s holnap béke, de mikor lesz már ennek vége..?" - Európa Kiadó)

Most megyek, hú, már 2 órája itt vagyok.

Puszi nektek és ezer köszönetKép!

Szani
szani
 
 


Sziasztok!Kép

EnigmaKép
Valószínű olvastad már a másikban, hogy a csoda elmaradt, de hát legyünk őszinték, tényleg nem is reménykedtem, inkább az a tudat motivált olyan butácska dolgokra, mint tesztelés, hogy mi van ha mégis, én meg itt Marvelonozok meg Bromózok rá...Kép
Nem is rossz ötlet ez az REM jegyodaadás, féltem kicsit, hogy mihez kezdenék vele, ha rajtam maradna...de azért nem erőltetném ám, bízom benne, hogy egyikünknek sem lesz javasolt akkorra már a bulizás!Kép (Ja, amúgy csak egy van, mert a kedvesemnek nem ér meg ennyit Kép)
És ami a legfontosabb:
Szurkolunk neked, hát persze, hogy szurkolunk, Diácska!Kép
Olyan jó hallani ezekről a reménysugarakról!

SzaniKép
Hűha, ez tényleg kemény volt! Undorító, hogy meddig tudnak elmenni emberek a kétszínűsködésben, ennyit a bizalomról és őszinteségről, amit látom, tőled azért megköveteltek, csak közben magukról feledkeztek meg egy kicsit...De nézd a kimenetelét, megtarthattad a 8 órát, anyagilag biztonságban vagy, + Dévai is visszavett az ijesztgetős formából Kép(én is rákérdeztem a pihire a dokimnál, azt mondta, hogy 5-6 nap legyen a "szigorúbb" fekvés, aztán még 10 nap kímélő üzemmód, akkor már lehet dolgozni is!)
A többit meg le kell sz@rni, ha így alakult, így alakult, idővel majd csak elül a dolog keserűsége.
Remélem hamar túlteszed magad minden rosszon, ami mostanában ért és meg tudsz kicsit nyugodni. Kép
Tényleg nem hiányoznak nekünk ilyenek.

puszi
Hajni
hajnesz
 
 


SzaniKép
Az van, hogy a jobb p.fészekben lévő tüszők, valamilyen bravúros mutatvány segítségével képesek átvándorolni a bal p.vezetőbe. Jó, mi? Bár gondolom erre picúrka az esély, de hát van ilyen isKép. Édes, hogy ilyennel bíztat. Most is megígértettem vele a 2 babámatKépKép
Megkérdeztem a lapart. Azt mondta, hogy a letapadásokat fel tudja oldani, de abban a pillanatban 2 újabb sebfelület keletkezik és akár pár óra múlva újabb letapadás, tehát nem sok értelme van, viszont megint egy műtét. Igazad van, tudom, hogy ha nagyon akarnám és erősködnék, akkor megcsinálná, de nem tudom. Nem tűnt egyértelműnek. Én mindig mondom neki, ő a főnök.
Hogy emlékezett-e?? Ez vicces volt. Bementem, egyből kérdezgettem és rátereltem a szót az esetleges újbóli sikertelenségre, ill. hogy akkor ugye továbbléphetünk. Erre elkezdte mondani, hogy dehát még meg kell csinálni 3-mat, mert hát a törvények....Erre ránéztem és kérdeztem, hogy ugye emlékszik még miről beszéltünk??? Picit vártam, nagy csönd és láss csodát eszébe jutott az andrológiai papír. Éljeneztem, hurráztam, hogy emlékszik, de megállapodtunk, hogy még azért most koncentráljunk erre a mostani dologra. Erre most beindultak öten. Na mindegy. Kíváncsi vagyok a holnapra. Mindenképp beszámolok.
Még annyit, hogy csodálom a kitartásodat és ügyes vagy hogy így harcoltál magadért, magatokért. Gondolj arra, hogy már nem sokáig kell ezt csinlnod, mert a következő biztosan sikerülKépKép A Dévai egy nagy cukor. Komolyan, én a múltkor elég sokat beszélgettem vele. Hihetetlen ahogy ezt csinálja és, hogy mindenkivel ilyen kedves, megértő, türelmes és hát persze remek szakember. Akkor el volt fáradva, még aznap a betegek után a pénzügyi dolgok átrágása várt ráKép. Hihetetlen hogy bírja ezt. De mondtam neki, hogy még nehogy abbahagyja. Legalább is amíg nekem nem lesz min. 2 babámKépKép. Mondta, hogy mindenki ezt mondja. De szerintem ő sosem fogja ezt feladni, csak ha már fizikailag nem fog tudni dolgozni... Szóval jó ember.
És hát ne feledkezzünk meg a spontán esélyekről!!! Azért az nagyon jó lenne ha nálatok összejönne egy babó csak úgyKép
Ha mégse, minden menni fog rendben. Azért valamennyit majd pihenj az ET után!!!!
Ú, már alig várom a januárt, izgis hónap leszKép

HajneszKép Nem jártam amott, nem olvastamKép. Sajnálom, de azért valljuk be már lélekben felkészültél az IVF-re és persze most már nem adod az ikreknél alább!!!KépKép Iszonyú pörgős napok következnek és ripsz-ropsz túl is leszel az egészen. Azért biztos ami tuti, 1 hetet pihizgessél. A koncertet majd megvitatjukKép Remélem nem kell egyikünknek sem (mondjuk én még akkor talán csak a készülődés stádiumban leszek, mikor is lesz??). Majd azért kinézünk és eladjuk ötszörös áron, hi-hiKép

Holnap jelentkezem
Pusza
Enigma
enigma
 
 


Sziasztok Csajok!Kép
Megpróbáltam vissza olvasni,de bevallom elvesztettem a fonalat.KépNe haragudjatok!
Rövid infó:
Ctg rendben.Vérnyomi addig rendben amíg nem kell az ágyra felfeküdni vizsgálatkor.KépOtt már 150-160.Kép
Méhszáj már puha a külső kicsit nyitva és barnázok.
Diki szerint nem sokára szülünk.KépNa de mikor??
Teát iszom rendületlenül,remélem segít majd a nagy napon.KépTegnap már 15 perces fájásaim is voltak.Szóval csak el jön egyszer az én időm is!Kép

Mindenkinek kitartást kivánok!Nagyon szorítok nektek!KépSok-sok puszi!Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Diki=DokiKépKép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


AnnaKép

Remélem jól vagy, sajnos vissza olvasni nem tudok.
Olivér őrült módon fejlődikKép Csak sajnos nem bírja a cici követniKép Estére már lefejt tejet kell adnom. A napjaink elég változóak. Hol jobb, hol rosszabb. Éjszak általában alszik. 10-11 körül még eszik aztán alszik kettőig, szopi és öt-hat körül riadó újra. Persze ez a mennyei változatKép Tegnap éjszaka nem akart aludni és csak nyüglődöttKép Aztán felébredt hétkor, szopizott valamennyit, de elég lustán. Úgyhogy most tízig megint nyüglődés. Elég fárasztó, főleg, hogy enni-inni sem tudtam tőle. Na ettől meg ideges lettem, hogy akkor meg nem lesz tejem. Szóval nem könnyű a bányász sorsKép Eddig a terhesség miatt aggódtam, most meg törpikém miatt. Eszik e eleget? Miért nem kakil már két napja? Miért nem alszik? Miért alszik? KépKép Lehet, hogy csak én vagyok ilyen hülye, és lazábban kéne vennem. De majd te is megtapasztalod! Bocsánat, Ti is!!!!!!!!!!!!!!!!

Jövök ha tudok! Mindenkinek kitartás és nemsokára jönnek az ünnepek, kicsit kapcsolódjatok kiKép (persze könnyű ezt mondani)

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!
Na, voltam tegnap a háziorvosnál, kaptam beutalókat. Viszont a vérvételes papíromon elég kevés dolgot ikszelt be, ahhoz képest, amit meséltetek (a 60-ból kb. 10-et), úgyhogy szerintem elviszem a Dévaihoz, hogy neki úgy jó-e, úgyis megyek hétfőn vagy kedden hozzá.

Szani! Örülök, hogy végre rendeződött a helyzeted a cégnél, de ha már majd nem maradsz otthon három hetet, akkor azért nagyon figyelj majd oda magadra!
png
 
 


Sziasztok!
Nem tudtam hamarabb jelentkezni. Anyu ma feküdt be, pénteken műtik. Én azért megjártam egypár kórházat, de döbbenet ami itt volt. Anyu mellett egy fiatal nő a totál véres lepedőjében feküdt és vagy ötször kérte, hogy cseréljék ki, de semmi. Aztán ki kellett mennie a mosdóba, de műtéte óta először ment volna ki egyedül, de még nagyon gyenge volt és kért volna egy nővért, hogy segítsen. Azt üzente, majd kicsit később. Na mindegy, én segítettem ki a lányt és húztuk át az ágyneműjét...Kép Ennyit erről. Mondtam is anyunak, hogy le kell pénzelni őket még most, nehogy ővele is így bánjanak majd. Durva, na.

PngKép Minden rendben lesz. A dokid tudja, hogy mire lehet szükség. Ha netán mégse, legfeljebb megszúrnak megint, de nem hiszemKép Hajrá!!!

Nálam "az ötök" tovább érlelődtek. Egyelőre nem mondta, hogy jaj jaj túl sok, gondolom mert a kevésbé jó oldalon vannak. Megint mondta ezt az átvándorlást, lassan kezdem elhinni. Pénteken megint megyek. Nem tudom, mi van ha szombatra esik az inszem? Remélem megcsinálja!!!!

DiaKépGigiKép Jövőre már mind tőletek fogunk babaetetési, altatási, pelenkázási tanácsot kérniKépKép

enigma
enigma
 
 


<font color="0000ff">Enigma!
Úgy legyen!KépÉn nagyon szorítok nektek!Anyukádnak jobbulást kivánok.Melyik kórházban van ez a szörnyű állapot?KépSajnos a legtöbb helyen ez megy,csak a markukat tartják.KépPuszi,Dia</font>

Kép
Kép
lldicsi
 
 


EnigmaKép
Tényleg nagyon durva, amit a kórházról leírtál.Kép Én is nagyon szorítok és remélem, Anyukád mielőbb otthagyhatja ezt a helyet!
Elkezdtem kicsit parázni, most, hogy lassan közelednek az éles napok és jönnek a csúnya "mi van ha" gondolatok.Kép Tudom, hogy nem szabad, de hát ez elkerülhetetlen, Ti is tudjátok. Tegnap meg mit csináltam? Elővettem a Várva várt-at és a veszélyek és kockázatokat megint elolvastam. Normális vagyok??? Ki kellene tépni azokat az oldalakat, hogy ne tudjam újból elővenni...
Na, összeszedem magam, bocsi lányok.Kép
GigiKép
Remélem azért néha-néha van egy kis szusszanásnyi időd Kép Most mondd meg, mi meg ezt akarjuk... KépKépKép
Hajni
hajnesz
 
 


HajniKép

Nem szabad azon gondolkoznod, hogy mi minden történhet. Mert akkor úgy jársz mint én, hogy állandóan aggódsz meg rettegsz és nem tudsz kikapcsolódni. Tudjuk,hogy sok minden történhet, de az esetek többségében minden rendben. Én már olyan szinten voltam hülye a terhesség alatt, hogy bebeszéltem magamnak, hogy biztosan süket.Kép Na ezt onnan vettem,hogy amikor a punkció volt, egy olyan nővel voltam együtt akinek a gyereke fül nélkül született és meg is halt. Na ezen paráztam egyfolytában, és volt olyan, hogy a konyhai órával becsöngettem a hasamba!KépKépKép Persze a törpike nem süket, de azért az idegeimet előre kicsináltam.Kép
Ti legyetek okosabbak!!!!

KépKép
gigi28
 
 


GigiKép
KépKépKép Húha, nem semmi lehetett ez az órás-meggyőződéses kísérlet! KépKépKép
Köszi szépen a bíztatást, nagyon jól esett Kép de szerintem ilyeneket én is simán fogok csinálni...Kép
Hajni
hajnesz
 
 


GigiKép
KépKépKép Húha, nem semmi lehetett ez az órás-meggyőződéses kísérlet! KépKépKép
Köszi szépen a bíztatást, nagyon jól esett Kép de szerintem ilyeneket én is simán fogok csinálni...Kép
Hajni
hajnesz
 
 


Most például annyira tompa vagyok, hogy kétszer kattintottam a küldésre, de hogy miért???
Sorry!
hajnesz
 
 


SziasztokKép,

csak hogy hírt adjak magamról..Kép. Hát bolond vagyok én, hogy itt ülök egyedül az irodában napok óta, és alig írok Kép? Mert annyira bizonyítani akarok, hogy jól döntöttek, hogy mégis engem választottak, nem a profi marketingest.
Holnap megyek egy bioenergetikushoz, egy tisztánlátóhoz, aki megnéz rajtam és bennem mindent. Azt is meg tudja mondani, lesz-e babám, és mikor. Meg más bajaim is vannak, pl. kb. két éve egyre erősebben szorongok (mióta bejárok az irodába. Azelőtt a lakásomból dolgoztam, de akkor meg nagyon be voltam zárva, amitől depresszióm volt.) Pedagógus koromban kutya bajom se volt. Még sosem voltam ilyen helyen, de nagyon meggyőzőnek tűnt, kipróbálom. Majd megírom nektek, mit mondott.

Holnap reggel még jövök, hogy kicsit hozzászóljak a fentiekhez, addig is szép estét, jó éjt babáknak, anyáknak és anyajelölteknekKépKép!

Sok puszi: Szani
szani
 
 


Szia SzaniKép

Nekem is megjósolták törpicurt. Idén októberreKép Nagyon pontosak voltunk. Kiváncsi vagyok, hogy mi lesz, majd írdd meg.

Puszi az anyukajelölteknek!
Ja és ha valaki babázni akar, akkor jöhet hozzánk nyugodtan hajnali háromkorKépKép

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok LeányokKép!

Utolsó szabad napom..! Hétfőn jönnek. Tőlük szorongok. Tudom, hogy nem jó helyen vagyok, tudom, hogy nem bírom ezt helyzetet. Mikor tanítottam, fejlesztettem, enyém volt a helyzet, enyém volt az a gyerek, én voltam, aki döntött, s aki tudta, a maga ura. Most pedig pénzért áruba bocsátom a lelkem, naponta hasonlok meg, mert nem azt csinálnám, nem úgy döntenék, mint a főnökasszonyom. Szinte mindenben másképp döntenék, mint ő. Bár az ő döntései sokszor csak 1-2 napig érvényesek (meglehetősen szeszélyes és következetlen), később aztán szól, hogy csináljam éppen az ellenkezőjét. De ezt én már kezdem kitapasztalni, várok a feladattal 2 napig, mert nem akarok mindent 2-szer megcsinálni. Már nem is csodálkozom, hányszor jönnek be az intuícióim. Sokat gondolkozom azon, hogy a sors folyamatosan üzen nekem: a candidával, a szorongással, a meddőséggel, a 4 órás munka felajánlásával, hogy menjek már el innen, hogy nem a helyemen vagyok, és én nem akarom meghallani. Mert azt gondolom, hogy kell a pénz. Aztán meg alig költök magamra, valahogy sajnálom ruhákra költeni, pedig szeretem a szép ruhákat. De lelkiismeretfurdalásom van tőle. Inkább rendelek belőle a férjemnek Németországból latin klasszikafilológiai műveket. Ő legalább igazán boldog tőle. Ma beszélgetek a bioenergetikussal ezekről is. Bocsi, LányokKép, ez vagyok én most. De nem örökké!
"Hogy újra élsz, annak első jele az, hogy újra érzed, közöd van ahhoz, amit csinálsz. Mint gyerekkorodban." (Nők Lapja e heti száma, 51. oldal)

HajniKép, meg tudlak érteni, hogy kínodban a V.v. Babákat olvasod. Javaslom a férjednek, hogy dugja el előled, mert most már nem tud segíteni a könyv. Azt már úgyis tudod, hogy aki nagyon szeretné, annak sikerül, mint ezeknek a boldog anyáknak is a könyvben. A sok nehézséget, amit átéltek, felejtsd el, nem kell, hogy mindenkivel megtörténjen. Persze nem szabad homokba sem dugni a fejünket, de feleslegesen stresszelni sem szabad. Annak adjuk az energiát, amire a legtöbbet gondolunk. Kívánom szívból, hogy sikerüljön a kisbabaKépKépKép!!!

EnigmaKép, ma nagyon gondolok rád. Ma mégy dokinkhoz, a jóságos és néha mufurckodó nagy fehér medvéhez. Írd meg, mit mond, hányan vannak, s törekednek-e a szomszéd petevezető feléKépKép???
Anyukádnak gyors gyógyulást, fájdalommentes és könnyű kórházi tartózkodást kívánok! Kérlek mondd meg neki, hogy itt a Babaneten a kis csapat nagyon erősen gondol rá és küldi energiáitKép!
Elgondolkoztam azon, amit a petevezető átfúvásról írtál, hogy hegesedés és újra letapadás is várható utána. Miért ilyen fejletlen az orvostudomány, hogy fájdalommentesen képtelen egy ilyen banálisnak tűnő vizsgálatot vagy kezelést megejteni. Az ember csak reménykedik a spontánban, de talán jobb is lenne, ha nem tenné, mert vagy nem sikerül, vagy lesz egy méhen kívüli terhessége, és még életveszélybe is kerülhet.
Sajnos már barnázok, és mint láthatjátok, itt van a tipikus premenses szindróma is, feszültködök rendesenKép.

DiácskaKép, aggódom a vérnyomásod miatt. Miért lesz magas, amikor lefekszel? Izgulsz már nagyon a szüléstől, vagy a vízszintes helyzet okozza? Mit mond az orvos? Nagyon szorítok nektekKép!!

GigiKép, örülök, hogy van valaki, aki nem tart dinnyének a "kuruzsló" miatt, sőt, még biztat is. Meg fogok írni mindent, ígérem. Csak attól félek, nehogy azt mondja, nem lesz kisbabám.
További jó babázástKép! Olvastam a Kismamában egész nap síró babákról, neked szuper nyugodt babócád vanKépKép!!!

PngKép, hát indul a mandulaKép! Kitartást és bizakodást kívánok, mosolyt és könnyű könnyeket. Legyél velünk, mi szurkolunk nekedKépKép!

Lányok, otthon nincs gépem, hétfőn meg már nehéz lesz részletes beszámolót írni. Hogy fogom megoldani? Talán a gimiből..

Sok puszi, szép hétvégétKépKép!!

Szani
szani
 
 


Szia Szani!Kép
Én se tertalak "dinnyének"a kuruzsló miatt!Kép
Én hiszek az ilyenekben.
Szerintem se vagy jó munkahelyen.KépNem gondoltál még a váltásra?Most az egzotikus út után az új év pont jó lenne "szerintem".Kép

Tegnap voltam ismét Ctg-n.Minden rendben most még a vérnyomim is jó volt.KépDe nem a fekvéstől megy fel,hanem a vizsgálattól.KépTEEEE!
Tudod,azért mert szét kell tenni a lábam a doki bácsinak.KépKép
Tegnap a párom meg is jegyezte,hogy az utóbbi 9 hónapban a doki többett látta OTT mint ő.KépKép
"Április óta nem volt semmi.Kép"
Az orvos azt mondja a vérnyomimra,hogy fehérköpeny fóbiám van.KépMert csak addig magas amíg vele vagyok.Kép
"Tudod mint amikor szerelmes a kis kamasz és össze-vissza ver a szive a nagy ő láttán.KépKép"

Lemaradtam valamiről?Miért is leszel otthon?Szabi?Na mindegy,azért remélem nem tűnsz el és jössz hamarosan!KépSok-sok puszi!Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


SzaniKép
Én is kíváncsian várom a beszámolót, remélem meg tudod majd oldani! Ez nagyon izgi!Kép Képzeljétek, nálam mikor a jósnő a gyerekeket nézte, eléggé bizonytalankodott, hogy hát lát itt kettőt, meg van itt még egy harmadik is...de igazán nincs is; nem akar megijeszteni, de lehet, hogy el fogunk egyet veszíteni, nagyon bizonytalanul van itt ez a harmadik...Azóta ha erre gondolok, mindig kiráz a hideg, mert ugye ha sikerül minden, 3 embriót kérünk vissza...és lehet, hogy 2 marad meg?...
Máshoz egyelőre nem is akarok menni, kicsit félnék, hogy mit mondana. Most ez a felállás mondjuk, hogy okés. Kép
A sorsszerűségben biztos, hogy hinni kell, a véletlenek sem véletlen történnek velünk, de ezt már a nagyok is megmondták, nem újdonság. Rengeteget filózok azon, hogy hogyan jutottam el idáig és miért itt vagyok és nem máshol...és mindig jön rá válasz. Idevág a témában pl. hogy miért az a főnököm, aki. Mostanában meggyőződésem, hogy azért találtam meg, hogy elvezessen a jelenlegi dokimhoz. Vagy fél évig "könyörgött", hogy hívjam már föl ezt a dokit, lépjek már! Kép És erre olyan jó visszagondolni! Kép
Küldök neked sok pms-oldó pozitív energiát!!! Kép
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
EnigmaKép
Érted is nagyon izgulok, remélem bíztatókat mond Dévai és jó híreket hallunk! KépKépKép
AnnaKép
Hol vagy? Ugye minden oké? Olyan rég voltál itt.
PngKép
Kitartást a vizsgálatokhoz, nagyon együtt érzek veled! Szorítok a jövő hétre is!Kép
GigiKép
Hol laktok? Megyünk!!!KépKépKép
DiaKép
Nagyon izgulunk értetek!KépKépKép A magas vérnyomi azt mondják, ilyenkor gyakori, remélem, nem visel meg nagyon! Drukk hegyek!!!KépKépKép

puszi
Hajni
hajnesz
 
 


Máris aktualitását veszítette a hsz-em. DiaKép ez nagyon jó hír, örülök hogy csak a köpeny játszott be!!!KépKépKép
hajnesz
 
 


Szia Hajnesz!Kép
Én is jósoltattam egyszer egy cigány asszonnyal.Ő akkor azt mondta,hogy 2 fiú gyermekem lesz hamarosan.Az időponttal kicsit elkésett,mert ez 19 éves koromban volt és a "hamarosan"10 évre rá teljesül.KépDe a neme az stimmel!És lehet,hogy öcsike is lesz valamikor??Kép
Köszi,hogy izgulsz értem.KépA vérnyomi nem visel meg,mert mint írtam csak a kórházban van.Itthon kutya bajom.KépNa de,mi lesz velem a szülésnél?Agyvérzést fogok kapni?KépFogalmam sincs.Egyenlőre szó sincs szülésről,merzt picur nem igazán akar kibújni.A málnalevél tea se használ ezért holnap megpróbálok egy homeós bogyót,hátha az kicsalogatja Mikulásra.KépPuszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: