Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta!
Azt a plusz 10 kilót ügyesen dugdosod.

Reno!
Már nagyon kíváncsi vagyok, hogy miket gyűjtöttetek be.

Timi
latimi
 
 


Zsebi Kép
csak neked dokumentálni fogom hetente a dolgot Kép ígérem Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Köszönöm, és mi lenne ha belehúznék együtt lennénk pocakosok és akkor egymásnak mutizhatnánk ki hol is áll. Kép Kép Kép
Na jó legyen egymás uátn én nem bánom, de legyen mindenkinek. Kép

amúgy ezekhez a plusz kilókhoz én sem értem hogy hova rakodnak rajtatok, mert akiknek eddig láttuk a pociképét azokat személyesen is ismerem és hát semmit nem változtatok csak annyit hogy szépen gömbölyödik elől a poci. Szóval szereitnem aggodalomra semmi ok, gyönyörűek vagytok. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

 
 

Zsebi Kép
persze, együtt! egyébként Ti mikor akartok kezdeni?
remélem, hogy febr. 20ig nem jön meg, és akkor kozultáció után kezdhetjük a fogigátlót, ha meg megjönne, max. csúszunk egy hónapot.
nem érzem, hogy hajtana a tatár, és ez valahogy most nem is baj.

ezt még megmutatom... sk csinálták.
Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


egy kosár gyerek:
Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Tündériek, nekem egy fél kosár gyerek is elég lenne. Kép

Igazából még nem tudom hogy mikor megyünk a következőre, de most valahogy nem is hiányzik ez a "tortura" elvagyunk, szeretjük egymást és sok más tölti ki a napjainakat. Talán majd nyáron. Kép
Nem érezem magam még teljesen késznek túl sebezhető még ez a kis optimizmus amit összeszedtem, de haladok és ez a lényeg. Kép


Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hahóóó lányokKép
Olyan jó időnként átnézni ide hozzátok,mindig nő bennem az elszántság, most is.(Ja, és szokom a helyet is!Kép)
Kriszta, Stella! GYönyörűek a pocifotók, nagyon csinos kismamik vagytok!Ezek már tekintélyes méretek!!!Kép
OrsiKép
NAgyon tetszenek a képek!
Ennek a két hapsinak a szeme sem áll jól. Tele vannak csibészséggel! Gondolom nem unatkozol mellettük! Nagyon helyesek!!!!

BorsókásKép

Borsi
borsókás
 
 


Kép

Gondoltam rakok fel nektek ide táblát. Kép

Azt hiszem átköltözöm ide, mert a másik fórumon már megint forró a hangulat és nem bírom én már ezt hogy gyere segíts aztán ah leírod a véleményed, ami esetleg nem egyező valakivel akkor le vagy torkolva Orsi tudja miről beszélek. Annak meg nincs értelme hogy az ember csak írja hogy mindenki mennyire helyes amit csinál. Ez van nekem ami a szívenem az a számon ha nem férek bele a csapatba hát eljövök értek én a szóból. Csak ennyi idő után fáj és nehéz lesz, de ez van.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Jó'stét!

Hogy bírjátok ezt a hihetetlenül kaka, takony időt? Milyen felhangoló vagyok ma. Kép
Hát meg kell valljam, vagyunk "Bennemketten", de Bogi jobb passzban van, mint az anyukája, már megint alig bírom magamat rávenni bármire is. Azt hiszem, valami ilyesmi lehet ez a tavaszi fáradtság, csak azt nemtom, hol a tavasz? Kép
És akkor én panaszkodom, aki babát vár...

No meg azért az is hozzátartozik a képhez, hogy totál érzékeny vagyok, egyre jobban, berakom az esküvői CD-nket és bömbölök, fél napra eltűnik a lánymacsekom és bömbölök, valamelyik diákom csúnyán néz, utána pityergek, Monyót megbántottuk odaát, fojtogat a torkom, hát ez ultragáz... Kép Egy kedves ismerősném odaát egy topikon virtuálisan seggbe rúgott és felszólított egy csokitorta zabbantásra, na csokitorta se volt a Camponában, így gyilok hangulatom lett estére, de most fűzöm apát, hogy főzzön már egy kis mexikói forró csokit. Háromnegyed tíz, de még nem emelte meg a fenekét.

Orsi, nagyon jóképű fiaid vannak. Készítgetheted magad, 15 év múlva jó nagy adag szomorúságra. Úgy el fogják őket szeretni a lányok, hogy csak na. Gondoltál már erre? Ráadásul nagy valószínűség szerint egyszerre a kettőt. Tragikus. Kép És ahogy nőnek, sztem megint egyre jobban hasonlítanak, a szemük ugyanolyan, meg sok a közös vonás.

Renó, ügyik vagytok ti is, de ez referálásnak nem elég. Képek is kellenek ám. He? Ez egy ilyen mutogatós topik ám, itt aztán már kiélhetjük magunkat, nem? Kép
A Mastercardos ügyért részvétem, megértem, megintcsak a terhességi hülyülés pluszban szerintem. Én a múltkor a végletekig felhergeltem magam azon, hogy a Tescoban a pénztáros csak hármasával hajlandó adni a szatyrokat... Kép Kép Kép

Zsebi, te, hallod-e rontom bontom, én aszondom, ne hergelj itt minket a modell paramétereiddel! Kép No de várjunk csak, kis idő, és fogsz te még jobban is sírni. Kép

Kriszta, stria ügyben én se vagyok jártas. Már megint anyós, hehe... de ő hozott nekem stria elleni krémet, még december elején, amikor még szinte horpadt voltam. Gondoltam is, milyen figyelmes..., hogy félti a kis hasikámat. Na, az egyik Vichy krém, ami nem testápoló-izé, hanem felkentem a száraz bőrre, aztán úgy ragadt hogy szerintem elmehettem volna légycsapónak. Aztán jöttem rá, hogy ez tusfurdő, én nem tudok németül, de szerintem sehol nincs rá írva, hogy terheseknek való, szerintem egyszerűen csak továbbpasszolta. Fu, tele vagyok jóindulattal ma, mi? Kép A másik meg olyan volt, hogy bár arra volt egy öreg néni rajzolva annak a tubusára (öreg néni kismamiknak, jó, mi?), de nyomtam, és ilyen kásás víz folyt belőle, csak utána krém. Megnéztem a szavatosságát, és 2006 január... na erről ennyit, úgyhogy én még mindig Niveázok. De ekkora hassal, ami van, egyelőre nem aggódom.

Na megyek is, sztem tömény lehetek ma!

Norka (20+2)

ui: Nini, valaki ügyködik a konyhában... ami késik, nem múlik!
s_norka
 
 


Zsebi Kép
keblemre Kép
no comment a másik fórummal kapcsolatban. nem fényezem én itt a társaságot, de nem vagyunk azért azok a lerohanós, hujj, de hülyék voltatok alkatok. Mindenki elmondja a véleményét... ezek szerint nem kellett volna. De akit meg nem érdekel a másik véleménye, miért csatlakozik egy társasághoz. no, mind1, mert még ki leszünk otthon beszélve Kép Kép Kép

köszi a kedves szavakat. hát a két pasi mellett tényleg nem lehet unatkozni, egyre hajmeresztőbb dolgokat találnak ki, és a veszélyt meg persze nem látják, csak a mókát.

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Norka Kép
bele sem merek gondolni Kép
egyébként tényleg érdekes, hogy hasonlítanak, annak ellenére, hogy mennyire különböznek.
nem tudom, meséltem-e már, ha igen bocs. Szóval photoshopban szórakoztam, és vettem mindkettőjük portréjának a negatívját... és úgy színek nélkül, ff totál egyforma volt a két pasi, az orcájuk, az orruk, a szemük vágása.

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsebi, nagyon jól tetted.

Van egy pár rokonszenves friss ember odaát, de úgy összességében tele a hócipőm néha. Már úgy vagyok vele, azt mondok itten, amit akarok. Ultragáz, hogy valaki jóindulatból közelít - Orsi is, hiszen én is láttam párt, aki először volt, és simán leültek, mert nem tudták a dörgést -, és akkor megy a megsértődés. Egyébként meg fogják szívni ha elmennek innen is, Dévainál talán, BMC-ben egész biztos, még többet kell várni. Nem tudom hol él az, aki azt hiszi, hogy a hazai meddőségi iparban ilyen fokú figyelmességet el lehet várni, csak mert perkálunk 10 ezrest. Külföldön ahogy hallom, vagy pénzben, vagy hozzáállásban sokkal rosszabb a helyzet.
Leírhattam volna ezt odaát is, csak baromira nincsen kedvem élezni a helyzetet, inkább vagyok gyáva.
s_norka
 
 


Nóri!
Kép Tessék parancsolni jó étvágyat. Kép



Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


sziasztok lányok Kép!

Voltam ma is uh-n, megnéztük a maszatkát, elvileg minden rendben, volt szívhang, picikét fiatalabbnak tűnik, mint gondoltuk. Azért még nem vagyok nyugodt, jó lenne már a 12. héten túl lenni.

Ez a kép készült ma, nem egy sztárfotó, de azért a kis Maszatka látszik 7.8mm Kép

Nóri!
Írtam neked privit az nlc-re, nézd meg légyszi Kép

puszi mindenkinek, Almodo

Kép

Kép
almodo
 
 


Almodo Kép
szuper, hogy van szívhang!!! Kép Éljen, éljen éljen!
csini a képen!
ezen a méreten ne aggódj! meg fog ő is nőni, és olyan bestia lesz, mint az enyémek Kép

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Almodó!
Tök aranyos ez a kis kép. Egyetértek Orsival meg fog nőni aztán meglátod alig telik el két pillanat már szalad már suliba jár már csajozik, v. fiúzik. Kép Kép

Zsebi Jó éjszakát mindenkinek.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Orsi, Zsebi Kép

Köszi a biztatást, rámfér!

Orsi!
Nem tudod véletlenül, ilyenkor 7 hetesen az uh-n kellene még a sárgatestet látni? Mert nem volt látható, és ettől kicsit megijedtem. Az uh-s csajszi nem foglalkozott különösebben vele, de én egyből beparáztam. Normális ez így?

Zsebi Kép
Olvastam a másik topik-on a vitát. Ne hagyd magad!!! Engem teljesen megdöbbent, hgoy valaki (a párjával együtt) rólad bármiféle rosszindulatot tud feltételezni. Kép Kép Kép
De mi itt vagyunk neked bármikor - és legalább a babavírus közelében is lehetsz közöttünk Kép. Hátha elkapod te is Kép.

Írtad a másik topokon, hogy a párodnak mennyit javult a spermaképe. Ez nem elég még ahhoz, hogy esetleg inszemmel sikerüljön Kép ? Mert a számokból, amit írtál, nekem úgy tűnt, mintha az már inszemre is jó lehetne... vagy tévedek?

Jó éjszakát mindenkinek Kép,

puszi, Almodo

Kép
almodo
 
 


Almodo!
Hát nem annyira nem emelkedett azért ahoz 10 millió fölött kéne lennie és annak mindnek szépen mozgónak. Kép, de utolájra szeptemberben a lombiknál nézték és akkor a magas láz mellett is voltak 5 millióan, nem ajduk fel. Inszemet a Kaáliban bizos nem is csinálnának, mert legutóbb még annyira elkeseredetten mentem vissza megkérdeztem a donor inszem lehetőségét, azt mondták hogy nem lehet. Igazából érteni a mai napig nem értem miért..., de ez van. Esetelg ha lombikkal nem sikerülne akkor talán megpróbálnám más intézetben a donorost. Kép

A vita miatt éjjel szarul aludtam, de rájöttem ők ilyenek és én jó szándékkal közeledtem ez lett belőle, hát ennyi.

Jó lenne már ez a vírus nekem is. Kép Kép Kép Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Halihó!
Húzok fotózni, aztán jövök és felteszem a képeket. De nincsenek még itt a nagy dolgok (bútor, babakocsi, baldachin) úgyhogy fényképezek egy-két ruhát, amit az apuka választott a kislányának...

Almodó! Kép Nagyon-nagyon gratulálok!!!! Úgy tudom sárgatest a 12 héten alakul ki, de Orsi jön és kiigazít. Tök jó!!!

Orsi, szóval este azért beindult a tündérkém, de tényleg olyan kis finom mozdulatai vannak, igazán nőiesKép
A skacok nagy zsiványok lehetnek, csupa élet mindkettő, úgy megdögönyözném őket!!!!

Nóri! Remélem már elmúlt a rosszpassz és a csoki megtette a hatásátKép Sajnos továbbra is diétáznom kell, a csokiról a legnehezebb lemondanom. Legközelebb jövő héten kell dokihoz mennem, szerintem még meg fog vizsgálni. Azaz a héten Nemes doki a Szabolcsban a heparin szuri miatt, de az nem vészes.

Kriszta, értem én ezt a kártyás balhét, de itt találkoztam ezzel először, még Kanadában is ezzel fizettünk, megjegyzem Svájcba és Németo.-ban is, és szerintem logikus lenne, ha ilyenkor betennének egy bankautomatát az ominózus üzletbe, hogy ne a pénztárnál derüljön ki, hogy most rohangálhatsz automata után. Szóval mivel én vagyok a gyengébb, most megyek és csináltatok maestrot? Egyébként mi a lényegi különbség a kettő között?
Én még nem érzem ezt a légzés problámát, időnként nehezen ülök fel, és fáj egy kicsit a farcsontom környéke, de egyébként nem panaszkodom, eddig minden kellemesKép Szép lesz, ha két ilyen nyugis szülőnek lesz egy örökmozgó gyereke, nálunk pont fordítva van, mindketten nyüzsik vagyunk, fura lesz egy nyugis babaKép

Zsebike, én át sem megyek most a másikra, nem szeretném olvasni, hogy bárki is bántott téged. Nem értem miért kell még itt is folyton torzsalkodni? MAradj itt, úgyis hivatásosan is hamarosan ide kerülsz, nem sokára hozom a fotókat.

Unique, szerncsére nekem is MÉG helyén van a köldököm, de most felizgattál, lehet, hogy már nem sokáig? Tényleg érdekes lehet ez a medencecsontmozgás, kihagynám, ha lehetKép

Timi, puszi neked is, gyere sűrűbben!
reno
27+4
renoka
 
 


Almodo Kép
konkrétan nem tudom, meddig látszik a sárgatest, de a nagy könyv szerint a méhlepény a 12. hétRE veszi át a prog.termelési funkciót.
szerintem aggodalomra tényleg semmi okod, ez nem olyan dolog, ami bármi problémát okozhatna.
valami prog.pótlást kapsz?

egyébként én egy dolgot nem értek -tegnapi eset. Szóval vártak 1.5 órát majd elmentek és nem beszéltek a drnővel? ez nekem így nem kerek.

kellemes napot Nektek,
puszi.

én készülődök, mert holnap megyünk síelni Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lányok,

Egy kissé besokaltam a másik topiktól, kész őrültség. Szóval most itt kérdezek inkább Kép

Már tuti, hogy jövőhéten pénteken reggel Kováts drnohoz megyek UH-ra, népszámlálásra, mert nem lesz a dokim. Most szombattól megy a stimu.
Mit javasoltok méhnyálkahártya növesztésre addig is?

Mka
Vendég
 


Mka, magam részéről Aspirin 100 mg adag/nap, sok-sok mozgás, talpmaszi! Kép

Orsi, jó síelést holnapra! De jó neked... Kép

Én nagyon szívesen írtam volna Monyonak és Lazar férjének tegnap, hogy viszlát akkor... kész hőbörgés, amit levágtak, komolyan mondom, pedig nekik illene kicsit csendben lenni, mégis ők az újak...

Norka (20+3)
s_norka
 
 


No jó,megadom magam... lefotóztam most magam reggeli után, hááát azért nem tudom mit izél anyós... Kép Szerintetek is olyan kicsi?

Renó, látni akarom a képeket mielőtt megyek az isibe!

Kép
s_norka
 
 


Hangulatfokozás céljából jöttem, remélem tetszenek a szerzemények (az apróságokat kihagytam):
Utazóágy (a rózsaszín változat nagyon barbis volt):
Kép
pelenkázó+1db kíváncsi cica:
Kép
hordozó:
Kép
ágy fölé zenélő-forgó cicabanda:
Kép
játszószőnyeg (háttérben kocsitáska):
Kép
fürdőlepedők+cumicsiptető elefántos:
Kép
fürdető:
Kép
Ünneplő selyem ruha (apuka kedvéért):
Kép
Apuka választotta ruha:
Kép
csíkosak+zsiráfos:
Kép
nagylányos:
Kép

és a csúcs: óra Hannának (csak kék volt), a szerelmem szerint fontos kellék:
Kép
renoka
 
 


egyet elrontottam:
fürdőkád:
Kép
renoka
 
 


óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
LÁNYT AKAROK ÉN IS!!!! Kép Kép Kép Kép

nagyon szuperek a szerzemények Kép

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Tudom, hogy azt ígértem, többet már nem írok, de hát menthetetlenül függő vagyok KépKép És azért írnék inkább ide, mert hát mégiscsak a babások közé tartozom Kép
Egy-két ötletem lenne a babásoknak, pl. akik még bútorvásárlás előtt állnak, de persze csak akkor jövök, ha befogadtok! Kép

Üdv mindenkinek!

Kriszta/L.

Kép
lujzika
 
 


Szia Kriszta Kép
gyere! gyere!!!

puszi. Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Szia, Orsi Kép
Köszi Kép Most írok is gyorsan, mert a törpém elcsicsikált.
Én sem voltam ám rendes kismami (ill. volt egy "hanyag" kispapám), egyetlen pocakos képem sincs, pedig nekem tipikus "ikres" pocakom volt Kép! Elárulok egy titkot! Én 156 cm vagyok, eleve nem a versenysúlyomról indultam, 60 kg-ról, és utoljára 90-nel (ez a 8. hónap elején volt) álltam rá a mérlegre, többet nem voltam hajlandó Kép Mondjuk, én már az első harmadban nagyon vizesedtem, de szerencsére nem volt se cukor-, se vérnyomás-gondom Kép És egy nagyon optimista és rendes dokim volt, aki állította, hogy tuti vissza fogok fogyni Kép Hát egy év után sikerült elérnem az 58 kg-ot, ami már viszonylag normálisnak tekinthető Kép Még 2-3 hiányzik a "boldogságomhoz", de ez a legnehezebb Kép Viszont iszonyatos öröm, hogy az XXL helyett végre S-es méretekből válogathatok! Kép

Puszi, Kriszta/L.

Kép
lujzika
 
 


Renoka!
Meseszép holmikat vettetek.A szín összeállítás fantasztikus.
A kád nagyon tuti. Mennyiért vettétek, ha nem titok?

Orsi!
Nagyon szépek a srácok.

Norka!
A pocakoddal semmi gond. Tökéletes a mérete. A baba egyébként is mindenkinél másképp helyezkedik el, és ennek megfelelően domborodik a pocak. Akinek nem tetszik, ne nézzen rá.

Almodo!

Gratulálok. Minden rendben lesz, ne aggódj.

Lujzika!

Nyugodtan írd meg a bútorvásárlással kapcsolatos ötleteidet.

Timi
latimi
 
 


Nóri, nagyon édes a pocakod, és alatta lakik Bogi, és ez a lényeg!!!!

Timi, nem tudom fejből az árakat, meg már keverem is, előkeresema számlát és megírom. A színek akkor lesznek tökéletesek, ha meglátod a bútort az ágyneművelKép

Lujzika, nyitott szemmel és füllel várom a jótanácsaidatKép

Orsi, uolyan kosaram van, mint nektek, amiben az ikrek ülnekKép A lánytémához csak annyit, hogy megpróbáltunk úgy vásárolni, hogy a következő bébinek is jó legyen, aki ugye Fiú lesz. Ausztriában hallottam egy "mondást": Na és mi lesz a baba? De nem is ez számít, hanem, hogy egészséges legyen. És fiú." Kép Rokonok viccelődtek így velem....)
reno
renoka
 
 


Hello!

Ja, a kismama-súllyal kapcsolatban még annyi, hogy egyáltalán nem voltam ám rá büszke, és nem is ez a követendő példa, sőt ... Csak azt akartam mondani, hogy Ti sehol nem vagytok hozzám képest Kép Viszont sajna nekem sokat kellett feküdnöm, így könnyebben jöttek ám a kg-ok is, na meg a víz Kép Na és persze Esztiti (ahogy most ő nevezi magát Kép) nagy baba is lett Kép Na most jól kivédekeztem magam KépKép!

A bútorról: mindenek előtt a kiságy! Nekem eszembe se jutott, hogy a Kaáli-ban némi hód-anyagot is belekeverhettek a babánkba KépKép Ennek megfelelően a kiságyát iszonyatosan megrágta, mikor már fel tudott állni (majd rakok fel róla képet, érdemes megnézni) Kép Ezért mindenki figyelmébe ajánlom, hogy lehetőleg kemény fából készült ágyat vegyetek! Kép
Bölcső: nekem is ez volt a mániám (helyhiány miatt is), vettünk is egyet ágy helyett, méghozzá a nagyobbik fajtát, de Eszter pl. nem szerette. Kép Õ már kicsinek is nagy volt (59 cm és 4 kg) és nem volt neki kényelmes. Szerencsére csak 2,5 hónapos koráig kellett használnunk. De ez biztos babája válogatja, ez csak az én tapasztalatom.
Valaki írta egyszer az IKEA-s Diktad bútorokat. Nekünk az van, több mint egy éve használjuk. Szépnek szép (ennek az ágyát rágta meg a kisasszony), de egyáltalán nem tartós Kép A gyerekek egyik általános "jó" tulajdonsága (szerintem ezt a véleményt osztja a többi anyuka is), hogy szeretik a fiókokat húzogatni, ezt pl. ez a pelenkázós komód egyáltalán nem kedveli Kép Ja, és kisnövésű kismamáknak amúgy sem túl kényelmes, mert elég magasan van a pelenkázója Kép Így én ezt a bútorcsaládot nem nagyon ajánlom Kép

Nem tudom, tudjátok-e, hogy mi most Berlinben élünk, és ez itteni IKEA-s bútor, tartok tőle, hogy az otthon árult minőség még ennél is rosszabb Kép Félreértés ne essék, nem akarom leszólni az otthoni cuccokat, de sajna nekem ez a tapasztalatom Kép

Gyerekruhák: ha valakinek van módja esetleg Németországba utazni, itt állítólag még olcsóbb a H&M, mint Ausztriában, és a ruhák tényleg nagyon jó minőségűek! Nem tudom, hogy mi a helyzet Ausztriában, de itt most még az ÁFA-t is vissza lehet igényelni (16 %)Kép

Hát hirtelen ennyi jutott eszembe! Kép Húúú, most néztem, milyen hosszú lettem, remélem, nem haragszotok !Kép

Kriszta/L.

Kép
lujzika
 
 


Bekukk KépKép

Renoka : nagyon szép dolgokat vásároltatok, gyönyörűek a rucik !

Hát kedves pocakos képet felrakó kolleginák Kép Egyszerűen fantasztikus, hogy milyen szép a pocakotok !
Stella, Kriszta, Nóri én csak ámulok, hogy milyen arányosak vagytok ! Kriszta, te valóban nagyon kiegyensúlyozottnak tűnsz ! Már csak a héten dolgozol, igaz ?

Múlt héten Németországban sikerült egy-két igen szép kisruhára szert tenni, amit ajándékba szánok. Mi, a DM-ben vettük a rucikat, átl. 4 EUR-ért. 2 pulcsi pl. 5,2 EUR (a kettő együtt). Nagyon jó minőség, remélem a kissrác csini lesz benne. Kicsit kitomboltam magam, remélem hamarosan már magamnak is vásárolhatok (mert ugye a hétvégén NEM jön meg a mensim Kép)

Lujzika : olyan jót nevettem a hód-anyagon KépKép

Orsi : jófej srácaid vannak Kép

No, visszatérek a munkához Kép

mniki
 
 


Bepofátlankodok ide is, itt jobb a hangulat és több a babaholmi Kép
RenoKép
Nagyon jók a cuccok. Öröm lehetett vásárolni.

ZsebiKép
Igaziból neked akarom írni, hogy mi most megkérdeztük a donor dolgot, ha érdekel megírom mit mondott D., de nem túl jók a kilátások szerintem.

wish
 
 


Mka!
Sok sok fehérje, lehet hús, sajt túró és tojás formájában. A bébi aspriin is jó, bár a tüszőnövést visszafoghatja azt hallottam. Hogy mi igaz belőle nem tudom, de amikor az első két lombiknál nem szedtem sokkal több tüsző nőt és gyorsabban mint a harmadiknál mikor szedtem. De a nyh-m mindig szép volt. Kép

Wish!
Még jó hogy érdekel. Jó lett volna összefutni is valamikor. De ha hétfőn punkició akkor már otthon leszel én jövő héten szabin vagyok végig. Nem talizunk????????????????????????

Reno!
Nagyon nagyon nagyon szépeket vásároltatok. Kép Kép Kép
Nekem a legjobban a pörgő tetszik az ágy fölé!!!!!

Lujzika!
Én személy szerint nagyon örülök, hogy jössz ide hozzánk. Kép

Nóri!
Csúcs a pocid, szerintem anyósod menjen szemésztere mert valami nem stimmel a látásával.

Na ez már egy jó hangulatú topik. Ide éredemes benézni csak úgy sugárzik az öröm a boldogság, ezt szerettem régen a másikban is a sok fájdalom ellenére mindig volt jó szavunk egymáshoz.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


ZsebiKép
DeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeKép Találkozzunk KépKépKép

wish
 
 


Sziasztok csajok,

Nálam megkezdődött a VAKÁCIÓÓÓÓÓÓÓ !!!!!!!!!!
De micsoda nap volt, úgy pörögtem mint a ringlispil, szerencsére egyszer csak végetért KépKépKépKépKép
Persze az ötórás kezdésre nem sikerült odaérnem a János kórházba, na jó, csak 5 percet csúsztam, de annyian voltunk hogy nem fértünk be a terembe....ez egyrészt jó jel, hogy egyre több a kismami, de ha belegondolok, remélem a szülőszobán nem fogunk igy járni (későn érkezők a folyosón Kép)
Sajnos a szülőszobáktól nem voltam elájulva, de ezt most nem részletezem.... túl sok mindent kell még leírnomKép

Először is Zsebi, Wish, Niki, Mka
Tök jó hogy átjöttetek, és maradjatok is itt, ez a 'régi' csapat már jól összeszokott, az újak odaát pedig nyugodtan sértegethetik egymást....bár őszintén szólva nem olvastam most mi történt tegnap Zsebivel, de ha rosszul aludtál miatta, akkor biztos nem volt szép történet, márpedig a fórum lényege hogy támogassuk egymást a bajban, kiönthessük a lelkünket és együtt örüljünk a sikereknek, feltöltődjünk. Ha bántást és fájdalmat kapunk, akkor megette a fene az egészet KépKépKép

Wish,
jól értem hogy holnap punkció neked ??? Lemaradtam a stimuról ?? Ha igy van, akkor holnap iszonyatosan drukkolok neked !!!

Nóri,
Csúcsszuper a pocid, szerintem egyáltalán nem kicsi, teljesen méretes a félidőhöz KépKép Remélem már jobb kedvre derültél a forró csokitól Kép Az idő tényleg kaki, ilyenkor érdemes babás weboldalakat nézegetni és álmodozni Kép

Renoka,
Milyen édes cuccokat vettetek !!! A 'fellépő' ruha a legjobb, babaszépségversenyre neveztek vele ??KépKépKépKép Vagy a férjed a barátai előtt fog villogni a legfiatalabb bombabőjével Kép

Ma a kolleganőimtől pont olyan típusú ágyra szerelhető pörgőt kaptam amilyet ti vettetek, csak rózsaszín helyett zöld-kék összeállításbanKépKép Sőt, kaptunk hozzá mobil játszót is, bár szőnyeg nélkül, viszont van már egy szőnyeges is a keresztfiaméktól... Holnap egy kicsit majd én is fényképezek, mostmár késő van...

Lujzika, Kriszta
A puha fa kategóriába gondolom a fenyő is beletartozik, ugye ? Pedig mi is olyat néztünk ki a Brendonban....hát mit tegyek, akkor majd rágott lesz Kép Sajnos a többi bútor is fenyő, már nem tudnánk kemény fára váltani, de majd a kistesónál Kép Sajnos az Ikea minőség tartósságára vonatkozó megjegyzéseddel egyet kell hogy értsek, bármelyik országból is származik, pont annyit ér, amennyit az ára...komoly bútorokban én sem szeretek onnan választani, csak max. kiegészítőkben...

Orsi,
A fiúk tényleg csúcsok Kép én már múltkor is mondtam hogy egyre jobban hasonlítanak egymásra Kép
Egy lány tesó szerintem jól jönne nekik Kép és ami késik nem múlikKép
Jó sielést !! Fiúkat itthagyjátok, vagy ők is mennek ? Én sajnos idén ki kell hogy hagyjam, de jövőre bepótolom Kép

Mniki,
Nem fog megjönni ezen a hétvégén, hiszen lélekben már érzed hogy itt a helyed Kép

Almodo,
Gratulálok maszathoz ismét Kép Hát igen, a 12 hétig még nagyon tud az ember izgulni,de minden rendben lesz, csak pozitív dolgokra gondolj Kép én mindig azon gondolkoztam hogy mi lesz azután, milyen lesz a hasam, milyen vizsgálatok lesznek később, tehát kvázi meg sem engedtem magamnak azt a gondolatot, hogy nem fogom ezeket megélni Kép

Kriszta
29+3 (tegnap öregítettem MátétKép)

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Sziasztok Lányok,

Na ezt már szeretem! Kép Két nap maradtam ki és máris annyi újság van, hogy alig bírtam betelni velük Kép

ZsebiKép
Egyetértek Veled abban, hogy nagyon klassz lett itt a hangulat, ez pedig az "itt lakók" érdeme, köztük a Tied is! Kép

RenoKép
Nagyon szép dolgokat vettetek! Kép Megint átéltem egy pincurit a mi bevásárlásunkat! Klassz ez a kád! Kép megnézted, mennyibe kóstált? Kíváncsi vagyok... Kép
Tündériek a rucik is. Nem fáradtál ki nagyon? Hát a bankkártya-dologért én is szörnyen pipa voltam.... Nekünk mondjuk volt Visa is magunknál, dehát arról hallani sem akartak... EU Kép
Milyen bútort rendeltetek meg? A welle-möbel kollekcióból? Kiszállítják vagy érte kell mennetek?

NorkaKép
Az a sírós dolog nekem is naggyon ismerős Kép Tegnap este leültem a fürdőszobába, és elkezdtem bőgni... Na nem mintha bármilyen okom lett volna rá... Kép Férjem azt sem tudta, mit csináljon velem... Utána persze alig tudtam elaludni. Totál be vagyok csavarodva Kép
Gyönyörű a pocid! Méghogy kicsi... Ennyi idősen. Felejtsd el! Nagyon szép, formás. És mivel kiscsaj lesz, ne aggódj, méretesre fogja még kirúgni a végéig. Kép

KrisztaKép
Üdv az itthon lébecolók táborában! Kép
Mindent sikerült átadni a munkában? Mobil telcsit remélem, leadtad és már nem zaklatnak...
Te mikor mész legközelebb 4D-re?

AlmodoKép
Fantasztikus a kép, szerintem nagyon jól látni rajta a kismaszatot! Gratula hozzá! Szép pocakosodást kívánok! Kép

WishKép
Mennek a drukkok! Én is lemaradtam az "előjátékról" Kép de így annál izgibb Kép

OrsiKép
Hááát... az biztos, hogy nagyon a fiúk körmére kell, hogy majd nézz ha kicsit nagyobbak lesznek. Reszkessetek lányok Kép Mondom ezt a sajátomnak is Kép

LujzikaKép
Üdv itt a topicban! Klassz, hogy itt vagy velünk. Köszönjük, minden jó tanács jól jön. (gondolom, emlékszel még a "régi" szép időkre, amikor Te is kiéhezetten olvastad az idősebbek jótanácsait Kép)

NikiKép
Drukkkkkkkk Még jó, hogy nem fog megjönni... Ennyi baba és mind ennek drukkol!!! Kép

MkaKép
Gyere bátran hozzánk, bár én nem tudok válaszolni Neked, de olyan jó a régi ismerősökkel beszélgetni! Kép

Lányok, jó itt Veletek! Kép Egész elérzékenyültem... Hja... 8. hónap első napja... Így már egész más minden Kép

Puszi

Unique
31+6

Ui. a pocakfotót nem felejtettem el, kicsit hosszabb projekt most, de ami késik nem múlik Kép

KépKép
unique
 
 


Kriszta! Örülök, hogy végre otthon vagy, azaz inkább nem dolgozol, így is jó sokáig kihúztad. Most már élvezd a pihenést, később erre úgysem lesz sok alkalmunkKép

Timi, Unique! Megnéztem, a kiságy 29 Euro volt, több szín közül lehetett választani és a valóságban még jobb, mint a képenKép
A bútorokért mi megyünk ki, mondjuk fel sem ajánlották, hogy kihozzák, de jobb is így, biztosan kell még néhány apróság. Március közepén én már nem biztos, hogy kimegyek, a párom intézi. A bútor neve Athene Colonial, most megyek és megpróbálok képet keríteni róla. Gyönyörű egyébként, de az átlagostól eltérően sötétbarna (ilyet szerettem volna nagyon-nagyon).
Nem fáradtam el különösebben, élveztem az egészet, kivéve a kártyás-sztorit. Nagy élmény a leendő gyermeknek vásárolniKép


Voltam ma sima UH-n, csak úgy beugrottam a kórházba, baba jól van, még mindig 2 héttel nagyobb a koránál és ma tisztán láttam a punijátKép Apukája kérdezte, hogy olyan-e, mint az enyém... aranyosKép

Nori, na mi van, jó cuccokat vettem? Gyere írj ha tudsz.

reno
27+5
renoka
 
 


Renoka!

Köszi, hogy megnézted az árat. A párom el volt ájulva a kádtól. Nagyon tetszik neki.
A sötétbarna bútor is nagyon szép. A kiegészítők sokat dobnak az egészen(függöny, szőnyeg...) Gondolom, azok is szuperek lesznek.
Az öcsémék is sötét bútort vettek a kislányuknak. Én szépnek találom az ilyen bútort is. De lényeg, hogy nektek tetszen, na meg majd a babának.

Van internet címük? Bocsi, hogy ilyennel nyaggatlak.

Timi
latimi
 
 


renoka
 
 


Húúúú, lányok azt hiszem egy kicsit befordultam.
Pár napja vettem észre, hihetetlen milyen nehéz lekötnöm magam. Lehet hogy a sok suprefact miatt van ez? Nem vagyok magamnál teljesen, nincs igazából semmihez sem kedvem, de azt sem tudom mit csinálnék szívesen. Huh. Ezt most jól megmondtam, de kutyául magam alatt vagyok. Lenne egy kis munkám, amihez szintén nincs kedvem, meg egy csomó tennivaló, de mindent csak halogatok. Leginkább aludnék...a fenébe. Remélem csak a hormonok szórakoznak velem.
Most minden erőmmel azon vagyok, hogy elszórakoztassam magam, de nagyon nehéz. Ma még autóvezetés kozben is észrevettem, hogy elmélázok csak úgy, ami ugye nem veszélytelen mutatvány...

Van valakinek valami használható ötlete? Még azok a dolgok sem tudnak lekötni, amiket egyébként imádok csinálni...

Kissé szétcsúszott Mka Kép
Vendég
 


MkaKép
Welcome in my world. Én is ugyanígy vagyok, csak kicsit hosszabb ideje.
Én igyekszem olvasni, rövidebb (szakmai) cikkeket, azokkal még úgy ahogy elvagyok, meg egy kis könyv olvasás, netezés, főzés, tv és elmennek a napok. De nem igazán vagyok használható. De szerintem ez nem baj, én már rájöttem , hogy nálam ez hozzátartozik, ahhoz, hogy lélekben felkészülök az egészre.

LÁnyok, nem csúsztatok le semmiről, még csak a stimum megy, valószínűleg hétfőn lesz a punkció.

wish
 
 


Lányok, megígérem, fogok részletesebben írni, tegnap este lemaradt (Renó, neked is! Kép ), csak Mka-nak segítenék.

Mka, szerintem azért ez a fos idő is közrejátszik, még az örökké szerelmes lánymacskám is totál begubózott és itt durmol a fülem mögött, a párnázott ablakpárkányon. A kutyáról ne is beszéljünk, fel se kel. Ha az állatok így cselekszenek, mit csodálkozunk magunkon? Sőt, én magamról is írtam ezt pár napja, hogy alig bírom magamat rávenni bármire is.
Szerintem az a legjobb, ha elfogadod ezt az állapotot, és úgy, ahogy Wish is mondta, "csak úgy vagy". Lehet, hogy a lombikra felkészülésnek ez egy lélekbeli, tudatalatti stratégiája, tompít, nem enged felpörgetni, és talán így van ez jól. Csak türelem, ne haragudj ezért magadra! Kép
Tudod, mit szoktam csinálni, amikor már nagyon kaki kedvem van? Most ne nevess. Lefekszem a szőnyegre, és beteszem a CD lejátszóba azokat a zenéket, amiket lázadó gimis koromban hallgattam. Teljes átéléssel üvöltök Nirvanát, Black Out-ot, ilyesmit, és utána úgy vigyorgok, mint a tök. Kép Ebben az elfoglaltságban látszólag semmi hasznos nincs, de azért a szórakoztatásnak ez is egy módja, és ez most különösen kell. Ne csússz szét, Mka, csak amennyire muszáj! Kép

Norka (20+4)
s_norka
 
 


Wish,
Kitartás! Te már hamarosan a finishbe érsz.

Jaj, az az igazság, hogy a párommal épp ma beszélgettük, hogy ez az elpzo körben is majdnem ílyen voltam, csak akkor sokkal borzalmasabban viselkedtem. (El is hiszem, hisz pánikban voltam) De az már a múltté, ezért nem igazán értem mi a turó van most, eddig olyan jól mentek a dolgok velem. Az idojárásra nem is gondoltam, csak a hormonális változásra. Végül is most mesterségesen visszafogták a hormontermelésemet.
Olyan érzés, mintha egy jó kis mocsárba süppednék, néha van erom kidugni a fejem, aztán amint egy kicsit nem figyelek visszacsúszok a mélybe. Nehéz fent maradni, de elmélyedve sem rossz tulajdonképp. Relaxálás is jot tesz, ugy is közel vagyok egész egy mélyebb tudatállapothoz.

De még a stimu sem kezdodott el, mi lesz velem kesobb?
Köszönöm a tanácsokat, elfogadás, tényleg ez a legjobb amit tehetek.
A mozgás, most jónak tunik, mint tevékenység, tornáztam ma is, meg szerintem sétálni fogok minden nap egy nagyot.
A szórakoztató irodalom le tud kötni ugy ahogy, de más most nem igazán. Esténként mozizunk itthon, de néha azon veszem észre magam, hogy nem értem hol is tartunk a filmben Kép

Ez a program tényleg hosszúkásra sikeredik...

Mka
Vendég
 


Sziasztok!

Sajna nincs időm visszaolvasni, de remélem majd be tudom pótolni.
Most csak annyit, hogy ma voltunk dokinál és a fiúk már 1310-1330 gr-osak. Ez azért elég megnyugtató.
Mostanában viszont elég fura a hangulatom, percenként el tudnám sírni magam, de azért remélem ez hamar elmúlik!

KrisztaKép
Boldog vakációt nektek otthon!

OrsiKép
nagyon jófejek a fiúk KépKép!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok Csajok!

Volt pörgés rendesen Kép

Kriszta, Nóri, Stella,
nagyon szép a pocitok Kép

Reno,
jól bevásároltatok, szépek nagyon a kisasszony cuccai.

Arra gondoltam, hogy összeszedek én is 1-2 tapasztalatot, hátha tudok vele segíteni.
Fürdetés: nagyon szupi fürdető szivacsot vettünk, ezt a kád aljába kell tenni és erre fekszik a manó. Így a háta alatt folyamatosan meleg marad a szivacsba felszívódott víz, nem fog fázni, nekem meg szabad mind a két kezem és könnyebb fürdetni, mintha 1 kézzel tartani kellene a törpit. 1500 froncsi volt, ha érdekel vkit, leírom majd, hogy hol vettük.
Fejés: több mellszívót is kipróbáltam, a kézi Avent és a kórházi gépi Medela jött be.
Cumisüveg: szintén Avent, amíg szopik a baba
Sterilizálás: mikrohullámú noname sterilizáló, szintén 1-2 ezer forintos tétel és szuper megoldás.
Tejfagyasztás: gyógyszertári tégelyben (30-50-100-150ml), mikroban sterilezhető és többször felhasználható. 10-20 ft darabja, szemben a gyári anyatejtároló zacsikkal, amik csak 1* használhatók és kb 140 ft/db az áruk.
Pelenkázáshoz: DM-ben kapható eldobható pelenkázó alátét, felszívja a pisit, kakit és ki lehet dobni. Jól jön, ha el kell menni otthonról, de mi itthon is használjuk, mert én nem szeretem, ha a pelenkázón folyik a pisi és abban tapicskolunk.
Kenguru: amikor Andor nagyon kicsi volt még, akkor a hordozó újszülött fejszűkítőjét tettük be a kenguruba is, így nem billegett a feje jobbra-balra.
Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

Amíg írtam nektek, Andor a járókában életében először az oldaláról átfordult a hasára, majd vissza KépKépKép

Ma megyek csajbuliba, 2 középiskolai bartánőmmel elmegyünk piázni és dumálni. Már nagyon jól jön egy kis kikapcsolódás Kép

Pusza:
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Lara,

Köszi a tanácsokat, ezek nagyon jól jönnek Kép Andor nagyon ügyi, mint mindig, szerintem már el is felejtette hogy kórházban voltKép
Neked jó bulizást ma estére Kép

Mka,
Igazából nehéz jó tanácsot adni, azt hiszem Norka és Wish talán jobban hozzá tudott ehhez szólni, velem nagyon ritkán fordul elő ilyen fokú levertség...de szerintem 50%-ban tuti az időre fogható a dolog...nekem a vásárlás mindig be szokott jönni, de ez eléggé közhelyKép jobbulást kívánok neked Kép

Wish,
De ha jövő hétfőn punkció, akkor is már több mint egy hete indult a stimud, nem ? Milyen protokoll van ? ÓÓÓÓ de szeretném ha ez most sikerülne neked...de gondolom te még jobban szeretnéd...
ugyhogy a tüsző/petinövesztő drukkok mennek ezerrel++++++++++++++++++++++

Stella,
Mekkorák a kisfickók !!! Szinte mint az egyedüli babák... a barátnőm lánya is 1300 gr volt a héten, és csak egy héttel fiatalabb nálatok ! Csak vigyázz magatokra KépMár biztos nehéz lehet velükKép

Renoka,
A kiságy vagy a kiskád volt 29 euró ? A kád nagyon tetszikKép

Unique,
A mobilt áttettem az én nevemre, nem adtam le, de ma még nem hívtak, remélem nem is fognak sűrűn....de egyszerűbb volt mint ennyi év után új számot használni...

Hát az első nap nem kimondottan pihenéssel telt, de nem bánomKép...voltam délelőtt tornázni, utána irány a Cora, közben Obi/Bricostore és jó nagy bevásárlást csaptunk....utána ebéd, mosogatás stb és hirtelen öt óra volt....

Fényképeket is csináltam egy-két szerzeményről, ime
A kolleganők ajándékai:
Kép
Kép
hálóruci
Kép
rugik
Kép
Kép
Kép
kombidressz
Kép

Kriszta
29+4

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Unique!
HOL a fénykép??????????????? Te se maradhatsz ki!!!!!!!!

Mka!
Fúúúúú ismerős az érzés amikor semmivel nincs kedved foglalkozni. Próbálj meg valami igazán full extrás könyvet keresni ami nagyon bejön, vagy a számítógépen ha szeretsz jtásznai vannak jó kis logikai játékok enmgem azok megnyugatnak és elterelik a gondolatom. Kép
De a sugarakat küldöm tessék reménykedni és bízni, én nagyon drukkolok neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stella!
Örülök, hogy a srácokkal minden rendben. . Kép Kép

Kriszta!
Szuper ruhákat vettél te is. Kép
Örülök, hogy végre nem dolgozol, már épp ideje volt otthagyni őket. KépKépKép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Stella!
Szép méretesek a srácok. Vigyázz magatokra.

Kriszta!
Nagyon szépek a babaruhák.

Wish!
Küldöm a drukkot, néhány kamionnal. Most sikerülnie kell.

Lara!
nagyon ügyi Andor. Sok puszi neki.

Timi
latimi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?