Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Pindur!
Nagyon jó, hogy Neked is Danid lesz! Szépen fejlődik, a kórházban mint fentebb írtam sokat fogyott, nem nagyon tudtam szoptatni, mert infúzió volt a fejében és nem volt rajta pólya, nehéz volt jól tartani, mindig cumit kellett kapnia. De itthon már az első szopinál rendes adagot evett és azóta sincs baj az étvágyával. 2-án lesz 3 hónapos és most 6500 gramm. Nem nagyon látszik rajta, mert nagyon hosszú, 68-74 -es ruhákat adok rá. 56-osakat egyből eltettük a huginak, 60 cm-rel született.
Ha a te Danid most 1200 gramm, szerintem nem áll meg 3000 grammnál. Kép

Hicudzsi!
NEkünk nem kellett fizetni a ruháért, amiben a férjem volt, de lehet, hogy császárnál máshogy van. NAgyon szép nagy babád lesz neked is, és nagyon szép a neve. Gratulálok hozzá!

Mindenkinek jó pocakosodát, ha van UH eredményetek, írjátok meg, kíváncsi vagyok.

Felrakok Nektek két képet a szemem fényéről. Az egyik még a koraszülött osztályon készült, az első infúziómentes napon, amikor először ölelhettem magamhoz (szerintem látszik az elégedettség), a másik egy hónaposan készült, azóta nem tudtam még digigépet szerezni.

Puszi Nektek,

Réka

Kép

Kép
muki
 
 


Réka!

Nagyon aranyos, szép kisbaba! Kép Gratulálok!
Olyan furcsa elképzelni, hogy nemsokára nekem is ilyen lesz... Kép
pindur
 
 


Sziasztok Lányok!
Réka!
Nagyon édes a te DanidKép) Sok boldogságot kívánok nektek!!!
Sajnos Édua mostanában nem mocorog annyit mint előtte és ez aggaszt, de remélem a jövő heti UH-n majd megnyugtat megint a dokim, hogy gyönyörű, egészséges és nagy babaKép)

Pindur!
A szemorvossal nem tudtam beszélni mert szabin van, de jövő héten hívom újra! És nektek gratulálok, hogy ilyen gyorsan sikerült megfogannia!!! Láttam feljebb írtad, hogy beültették. Nagyon tisztelem bennetek, hogy harcoltatok a babáért! (És mindenkit akinek lombikbabája van! Az emberek többsége sajnos nem tudja értékelni ezt az ajándékotKép ) Nekünk viszonylag gyorsan jött össze, elhatároztuk és öt hónap múlva már kétcsíkos volt a tesztem, de azt az öt megjött mensest nem kívánom senkinek...

Ma este lesz egy komolyzenei koncert a Városligetben, kimegyünk mert Édua nagyon szereti! Hátha jobb kedve lesz! 8-kor kezdődik a Vajdahunyadvárában, egy barátunk szólt, de remélem, hogy nem "vaklárma"Kép

Mi a 24. héten voltunk 4D UH-n, felteszem ide a kislányunk portréját.Kép A kezét nem akarta elvenni az arcától sehogysemKép
Pedig bökdöste is a dokiKép És teljesen belefúrta magát a méhlepénybe, arccal előre (ez csak a videón látszik). De szerencsére aztán sikerült elcsípniKép

Millió puszi!
Emőke+Édua (25+1)

Kép

hicudzsi
 
 

 
 

Pindur!
Köszi a bókot.
Pedig hamarosan neked is ilyen lesz Kép!

Hicudzsi!
Köszi, Édua is nagyon aranyos, annyira jó látni, hogy már ilyen picin is milyen tökéletesek, megvan mindenük, kész kis emberek.
A mocorgást figyeld minden nap, a kiskönyv hátuljában van egy táblázat, az segít írogatni. Már nem emlékszem, de megvan, hogy egy nap hány darab különböző mozgást kell észlelni. És ha nem érzed a mozgást rendesen, akkor szerintem ne várj a jövő hétig. Legfeljebb megnyugtatnak, hogy ne aggódj, minden rendben. Én amikor egy napig nem éreztem, másnap már Kósánál ücsörögtem. Lehet, hogy túlzottan félős vagyok, de tudjátok, jobb félni.
Ha csak máshogy mozog az azért is lehet, mert növöget, kisebb a hely, és az eddigi kalimpálás átvált majd szűk mocorgássá.
Biztos minden rendben van, UH után majd mesélj!

Puszi,

Réka
muki
 
 


Hicudzsi!

Ti is a Bartók Béla úton voltatok 4D UH-n. Csak azért mert Dani is mindig takarta az arcát, és őt is mindig bökdöste a doki. A férjem meg mindig mondta, hogy az ő kisfiát ne bökdössék, majd látjuk eleget ha megszületik. Azóta is csak gyönyörködik benne. Kép

Réka
muki
 
 


Szia Réka!
Igen a Praxisban voltunkKép De a doki tündéri volt, Éduát meg egy egyszerű oldalrafekvéssel rá lehet venni a mocorgásra, mert esküdt ellensége a hasamhoz nyomódó ágyaknakKép)))

Tegnap este komolyzenei koncerten voltunk, és ott imádta az ütősöket! Egy Csajkovszkíj darab kellős közepén, mikor csak az üstdob szólt, randalírozott végig.KépAmikor megszólalt a cintányér is, akkorát rúgott belém, hogy ugrottam egyet. A hátam mögött ülők tuti azt hitték, most ébredtem felKép))

Megnézem azt a táblázatot és majd jegyzetelek!
Köszi!Kép

hicudzsi
 
 


Sziasztok!

Mennyi mindent írtatok... Kép Sajnos mostanában kevesebbet tudok gépközelben lenni.

Hicudzsi!
Köszi a szemorvost, jó lesz jövő héten is. Kép
Nekem is volt olyan, hogy kevesebbet mozgott a Danibabánk. Én is bepánikoltam, szörnyű érzés volt. Épp nyaraltunk, és tudtam, hogy 1-2 nap múlva megyünk haza. Én egyébként nagyon pánikolós típus vagyok, az orvost viszont sosem merem fölhívni, mert hogy "mit fog gondolni". Persze tudom, hogy ez óriási hülyeség. Szóval nekem is keveset mozgott, mondtam is, hogy ahogy hazaérünk, rögtön telefonálok a Kósának. Szerencsére addigra újra aktív lett. Kép Biztos Nálatok is minden rendben lesz!!! Főleg, ha tegnap úgy tetszett neki a zene! Kép
Jó ez a kép Éduáról! Kép Mi nem voltunk 4D-n, az anyagiak miatt. Kép Tudom, erre érdemes lenne áldozni, de most annyira le vagyunk égve... Kép Még a számláinkat sem tudjuk fizetni, kölcsönökből élünk. Na sebaj, majd helyrejön minden. Kép
Nekem nyilvánvaló volt, hogy a lombikot csináljuk, és akárhányszor vállalnám még. Egyébként nem is olyan macera, mint ahogy azt hallani lehet! Kép Az egyetlen rossz a lelki oldala, de az tényleg szörnyű, amikor az ember megtudja, hogy csak így lehet, meg utána is a folytonos reménység-reménytelenség... Azok járják meg a poklot is (és ők vannak többen), akiknek harmadszorra-negyedszerre-ötödszörre sikerül, vagy akkor sem.
Majd írj, hogy mi volt a ma esti koncerten! Kép

Pindur
pindur
 
 


Hicudzsi!
Az én pocaklakóm is utált mindent, ami a hasamnak ért. Egyszer OTP-ben voltam és a hasam hozzért egy kicsit a pulthoz. Én észre sem vettem, csak akkor, amikor babó elkezdte rugdosni a pultot.
Mi is jártunk komolyzenei dolgokat hallgatni, mert férjem kórusban énekel és több koncertje is volt. Szülés előtt 4 nappal is voltunk, és mindig lehetett érezni, hogy melyik darab tetszik neki, melyik nem. De ez másra is igaz, az apósom hangját például kifejezetten nem szerette, mert mindig nagy hanggal beszél. Akkor mikor náluk voltunk akkorákat rúgott, hogy már fájt.

Pindur!
A 4D UH nem biztos, hogy fontos. Mi például sose láttuk rajta a babót, csak a hátát, mert mindig elfordult. Egyszer fordult szembe, akkor is eltakarta az egész arcát, jobban mint Hicudzsi babója. Annyiból jó csak, hogy ha rossz az UH-s orvos (ez Kósára nem igaz), jobb ha többen látják. Olvastam itt a babaneten pancser UH-s orvosokról. De Kósa jó, és gondolom téged is minden alkalommal megvizsgál UH-gal is.
Rossz anyagiakhoz annyit fűznék hozzá, hogy amíg bent voltam a kórházban kirabolták az egész lakásunkat. Mindent ami mozdítható elvittek, műszaki cikkek, óra ..., de még a babónak vett popsitörlőt, fülpiszkálót is. Az összes szemfestékemet, cipőinket. Még a terhesség végén kialakult dinó lábaimmal széttaposott cipőimet is. A hűtőmágneseket is. De én boldog voltam mégis, mert egészséges babám született és Ő többet mindennél. Egyébként amióta anyuka vagyok azóta csak az a fontos, hogy a kis családom boldog és egészséges legyen, akár szegényen is. Ezek azok a dolgok, amiket nem lehet pénzért venni. Remélem ti is hamarosan kilábaltok a nehézségekből. A lényeg, hogy ne idegeskedj sokat!

Puszi,

Réka
muki
 
 


Réka,

igen, annyira igazad van! Kép Tényleg nem a pénz a fontos. ha nem lesz 4D UH, akkor nem lesz, de itt van egy baba a hasamban! Kép Mit nem adtam volna ezért egy éve...!!!
Kósa tényleg jó UH-n, sok orvos a betegségemet - endometriózis, ami miatt lombik kellett -, észre sem veszi így, legfeljebb laparoszkópiával, ő meg első ránézésre mondta, hogy mi van. És mindig megnéz - mi csak a kórházba járunk, ld. anyagiak, persze azért így is adok neki valamennyit -, és olyan jó, hogy a férjem is bent lehet, kérdezhet, és ő mindig türelmesen válaszolgat, meg poénkodik. Kép
De ez borzasztó, amit leírtál. Egyszerűen szörnyű!!! Az egy dolog, hogy a műszaki cikkeket kirámolták, de miért kellett nekik minden?!?! Nem látták, hogy babátok van vagy babát vártok?? Hogy lehetnek ilyen aljasak egyesek... Amikor a nővérem volt a három gyereke közül valamelyikkel a 7. hónapban, akkor lopták el a pénztárcáját, és épp csomó pénz volt nála.
Tényleg! Ti terveztek kistestvért? Bár ez nyilván még korai... Kép

Pindur
pindur
 
 


Szia Pindur!
Kósa nálunk is mindig megnézett mindent, nekünk is mindig poénkodott. Ráadásul én úgy mentem hozzá, hogy meghalt az előző dokim és amikor kétségbeesve felhívtam, a 24. hét környékén, már másnap fogadott.
És amikor megtudtam, hogy fiunk lesz, akkor pont nem volt velem a férjem, ezért megkértem Kósát, hogy adjon nekem egy olyan képet amin jól látszik, hogy fiú lesz. Még feliratozta is a képet, hogy pontosan melyik is a fütyi. Ezt mondjuk másnak is csinálta, nemcsak nekem, de a párom nagyon boldog volt amikor meglátta. (Persze szerintem ugyanilyen boldog lett volna akkor is, ha nem fütyi feliratot lát! Kép )

Szerintem a betörőket nem nagyon érdekli, hogy valaki babát vár vagy sem. Szerintem ők pontosan azért törtek be hozzánk, mert látták, hogy nagy a hasam, tudták hamarosan kórházban leszek. Lehet, hogy a házból volt valaki, akkor meg nem volt nehéz kifigyelni. Az a szerencse, hogy a kórházban adtak kismama csomagot (nekünk kettőt is, egyet a csecsemő osztályon, egyet meg a koraszülöttön). Ezekben a csomagokban aztán volt minden, amit elvittek babás dolgot, pelenka, popsitörlő, popsikrém... de majd úgyis meglátod, sok jó dolgot adnak.

Tervezünk kistesót, nem jó egykének lenni. Nekem a szülés nem volt elrettentő, ez nem riaszt vissza. Az első napok nehezek csak egy kicsit,a mikor babó éjjel-nappal 3 óránként eszik, és nem tudja kialudni magát az ember, de ha következetes vagy ez hamar elmúlik. Nekünk például Dani már este 1/2 10-től reggel hétig alszik, aztán egy kis szopi után tovább 10-ig.
Ti terveztek kistesót? Nem tudom lombikkal hogy működik ez, gondolom anyagilag sem mindegy. De én most ahogy ránézek a kisfiamra azt mondom kell még minimum egy ilyen kis édes.

Réka
muki
 
 


Sziasztok Lányok!
Réka ez a rablás borzasztó! Az ilyen dolgok nagyon feldühítenek...
Nem kapták el őket mi?

Én nagyon szeretek énekelni (tanultam egy jó darabig, musical, operett stb.) és itthon mindig ilyeneket hallgatunk, Macskák, Jézus Krisztus Szupersztár, Hair, István a király, Kiátkozott stb... Mivel gyakran énekelgetem is neki ezeket valószínűleg Édua is nagyon fogja szeretniKép))) Tiltakozni nem szokott ellene. Most egész délelőtt ezeket hallgattam és nagyon nyugodt volt.
Most mocorog, hogy csönd vanKép

Nálunk biztos lesz kistesó,a következő babát a Édua 1,5 éves kora körül terveztük. Ebbenaz időben még nem alakul ki a teljes énképe, és a családra, mint egy egységes egészre tekint, ezért nem zavaró a személyiségfejlődésében a kistesó. Persze, nem szabad egyiket sem elkényeztetni amásik rovására.
Az ismerőseim itt rontották el...Kép A nagyobbat kényezteték a kicsit meg hanyagolták, így most a nagy azt hiszi ez a dolgok rendje, és folyamatosan bántja az öccsét. Nehéz megtalálni a középutat!Kép)

Konkoly Zsófi, Zsizsa!!!
Hova tüntetek???

Millió puszi nektek!

hicudzsi
 
 


Hali!

Itt vagyok én, de a nagy meleg miatt főleg csak olvasó üzemmódban.Kép Bár ma már jobb idő volt. Azért sem írtam, mert nálunk semmi újság nincsen, bár végre holnap elkezdünk vásárolni a babónak (éppen itt az ideje 33 hetesenKép), eddig még semmit sem vettünk.

Most futok feküdni, ez az állandó időjárásváltozás nagyon megvisel, sokat keményedek.Kép

Mindenkinek minden jót!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Zsizsa!

Én sokáig dilemmáztam, hogy mikor jó vásárolni, de aztán januárban olyan babaakció volt a Corában, aminek nem lehetett ellenállni.
Nagyon jó babaruhák voltak 200-500 forint között. Most ugyanazokat árulják, de 2000-5000 között. Tehát én 20 hetesen már mindent beszerezve vártam. Aztán persze mindig vettem még valamit. Azért pihenj is sokat!

Hicudzsi!
Betörőket nem találták meg, de talán így jobb, mert így fizet a biztosító. Amúgy nem fizetne. De a rendőrök nem is törték nagyon magukat, hogy elfogják a tettest. Összekentek fekete ujjlenyomat keresővel mindent, aztán rájöttek,, hogy nem is jól csinálták. De az én aranyos férjem, mire hazaértünk mindent eltakarított. Ez is bosszantott, hogy direkt kisikáltuk a lakást, mire jön a baba (én 36 hetesen ablakot mostam) és akkor jönnek a betörők, majd a rendőrök és mindent összekoszolnak.

Kistesó ügyben azt tanácsolták, hogy évszakilag jó ha ugyanakkor születik, mint az első, mert akkor tud minden ruhát örökölni. Ez főleg a téli cuccokra jó. Már egy fél év csúszás is elég, hogy kinője a dzsekit. Az én kisfiam már most nagyon gyorsan nő. Szombaton lesz 3 hónapos és már 74-es ruhákat hord. Mondjuk mi az 56-osokat egyből eltettük a huginak.

Mindenkinek szép napot!

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Na ezt a meleget mar én sem bírom... Pedig amúgy nagyon fázós vagyok, amikor mindenki egy rövidujjúban mászkál, én hosszúujjúban, télen itthon is két puóverben ülök a 23-24 fokban. De ez már nekem is sok... Kép
Mi is tervezünk kistesót. Majd meglátjuk, Kósa a szülés után mit mond, mi legyen. A legfontosabb, hogy megnézi, mi lett az endometriózisommal (valakinek szinte meggyógyul a terhesség alatt, másnak nem). Lehet, hogy azt mondja, próbálkozzunk spontán, lehet, hogy lombikot javasol újra, de nem tudom, azt mikor lehet megint kezdeni.
Anyagilag nekünk nem volt olyan vészes, hallottam már százezrekről (sőt inkább csak arról), de nekünk kijött kb. 60 e-ből. Nem mintha az nem lenne pénz, de mégsem 200 ezer...
Szóval majd meglátjuk. Mindenképpen szeretnénk még gyerekeket, ha más nem, örökbe fogadunk...
Sziasztok, és bírjátok valahogy ki a mai napot! Kép

Pindur
pindur
 
 


Halihó Lányok!
Nem vagyok ma sajna valami jókedvemben.Kép

Nem vagyok annak a híve, hogy a gyerekek egy évszakban szülessenek, közel lesz a szülinapjuk, és azon fognak veszekedni ki milyen ajándékot kapott. A nővéremnek febr. 24-én az öcsémnek 20-án van a szülinapja, nekem decemberben.. Mindig a hugomat irigyeltük, mert ő májusiKépKépKépKép

a meleget most bírom, az itthoni állapotokkal van bajom. Egyszerűen nem tudok még helyreállni. Nemrég költöztünk és már elegem van a zsákokból...Ma is takarítani akartam, de annyira szédülök, hogy nem tudok nekiállniKép

Puszi!!!

hicudzsi
 
 


Sziasztok!

Hicudzsi, sajnálom, hogy rossz kedved van. Kép
Úgy látszik, ez egy ilyen nap, én már kibőgtem a két szememet. Úgy tűnik, a férjemnek megint megszűnik az állása, 3 hónap után. Ez egy jó munkahely (lett volna), nagyon örültünk neki, de a három főnökéből egy rászállt, megrágalmazta mindennel, és kitalálta, hogy a három hónap alatt nem csinált semmit. És a másik két főnököt is meggyőzte. Pedig még egy munkahelyét sem szerette ennyire, nem dolgozott ilyen lelkesedéssel, minden nap fél 9-től legalább 8-ig bent volt. Mindent megtett nekik. És most tessék. Egy fillérünk sincs, csak adósságaink, a babának nincs semmije. Ha egy hónapon belül talál állást, akkor is október elején fogja az első fizetését kapni. Nagyon félek, hogy mi lesz! Szörnyen el vagyok keseredve.
Azon még sosem gondolkoztam, hogy a gyerekeknek egy évszakban kéne születniük, de az tény, hogy a nővéremtől kaptam ruhákat, az ő kisfia nyári (most két éves), és tuti, hogy a ruhák háromnegyedét nem fogom tudni használni. 56-60-as rövidujjú, vékonyka rugdalózó (az enyém ősz végi-téli baba lesz), 8 hónaposra való vastag, hosszú ujjú... Akkor lesz meleg nyár.
Bocs a panaszkodásért, de nagyon kikívánkozott belőlem.

Pindur
pindur
 
 


Szia Pindur!
Nagyon sajnálom, hogy ilyen rosszul alakultak a dolgok!Kép
Mihez ért a férjed? A neten kerestek neki munkát? Nem menthető a dolog??
Sajnos a mai munkaadók ezt csinálják. Egy neves utazási iroda pl. mindig 3 havonta cseréli a referenseit, mert a próbaidő lejártával nem alkalmazza tovább őket, akkor már fizetni kéne utánuk.
Biztos találsz neki valamit, ha megírod mihez ért, én is megnézhetem aneten, mert kábelesként egész nap fent vagyok!
Nagyon drukkolok nektek!
Millió puszi!

hicudzsi
 
 


Hicudzsi!

Köszi, nagyon aranyos vagy. Kép
Ő igazából informatikus, Microsoft szoftverekkel foglalkozik (rendszermérnök + oktató). A szakmájában elég jó, tájékozott is, egyre többen ismerik. Attól nem félek, hogy nem talál munkát, de nem lesz könnyű. Mostanra már elég sokat elért, és ilyenkor beszűkül a kör... Egy üzletágvezetői munkakörből nehéz visszamenni harmadannyi fizetésért rendszergazdának. Ne kövezzetek meg azért, amit írok, de tényleg így van. Minden munkát meg kell becsülni, és mindig azt mondom, hogy ne bántsuk a BKV-ellenőröket, a parkolóőröket stb., mert becsülendő, hogy nem otthon ülnek, hanem dolgoznak. Én nem vagyok egy ambíciózus valaki (sőt...), a férjem sem annyira. De ha már elért valamit... Én magyartanárként könnyebben kapnék munkát, mint ő, akinek nagyonis piacképes tudása van. Csak ami a szakterülete, oda borzasztóan nehéz bejutni. Ott maradni meg méginkább. Apukám is szakmunkásból lett végül igazgató egy nagyvállalatnál (közben rengeteget tanult persze), és amikor épp az osztályvezetői lépcsőfoknál tartott, nem hiszem, hogy visszament volna szakmunkásnak. Értitek? Tényleg nem a jó állás, a magas beosztás a legfontosabb (különben miért mentem volna a bölcsészkarra? Kép ), de ha már a férjem elért egy bizonyos eredményt a szakmájában...
Na jó, nem szövegelek tovább. Bocs, hogy ennyire eltértem a témától. Tényleg ne haragudjatok!
Hogy bírjátok ezt a meleget?
Hicudzsi, Édua most már sokat mozog újra? Kép Az én Danim egyre nagyobbakat rúg. Kép Éjjel is azt álmodtam, hogy beszélgettem egy unokatestvéremmel, és közben mindig mondtam neki, hogy jaj, mekkorát rúgott ez a gyerek, meg megint mekkorát. Kép Biztos akkor is rugdosott, és beleszőttem az álmomba. Kép
Sziasztok:

Pindur
pindur
 
 


Sziasztok!

Rossz hallani, hogy ennyi baj és szomorúság van. Az én anyukám aki szintén informatikus is elveszette az állását, pont akkor amikor már én sem dolgozom. Mivel Ő 50 éves, nem nagyon talál semmit. Szegény férjem most 4 embert kénytelen eltartani hirtelen, az addigi egy helyett. De én bizakodó vagyok, remélem előbb-utóbb megoldódik. Szerencsére a férjed még fiatal, biztos találtok valami jó állást.

Én se biztos, hogy májusi babát szeretnék mégegyszer, ki szeretném próbálni milyen más hónapok végigterheskedni. A május eleje nekem annyiból jó volt, hogy nem volt melegem, de szülni már kellemes időben mentem. De rossz, hogy nem nagyon volt gyümölcs, ami sajnos a kilóimon meg is látszott, sőt még látszik is.

Mikor mentek UH-ra? Írjatok aztán, hogy mekkora a babó!

Réka
muki
 
 


Sziasztok Lányok!

Szia Pindur!
Nagyon sajnálom, az egy tényleg nehéz pálya! Mi is mindig a bizonytalantól félünk, mert a férjem tolmács-fordító - ez tudod olyan munka mint a kutya vacsorája - vagy van vagy nincs.Kép Azért, hogy tutira megkapjon minden munkát, olyan dolgokat vállal be, amit mások fizikailag nem bírnának. Pl.: 72 órázik =ez volt idáig a legtöbb most is hajnali hatkor feküdt le aludni, mert bevállalt egy munkát, hogy egy nap alatt megcsinálja, amire egy hét határidőt szabtak. Muszáj! Egyébként ő is dolgozott már gyárban, volt bútorasztalossegéd (éjszakánként) reggel meg ment tanítani. Ez a világ erről szól.

Lehet, hogy s férjed most találja majd meg álmai állását.Kép Külföldön sok helyen az a gyakorlat, hogy szívesen alkalmaznak a nagy cégek családos, kisgyerekes embereket mert tudják, hogy annak anyagi stabilitásra van szüksége és ezért nem fogja cserbenhagyni a céget. A magyarországi helyzet ezzel szemben nevetséges. Ez Réka édesanyjára is vonatkozik, mert nálunk csak a kor számít, lehetőleg fiatal férfi legyen és független... Volt egy utazási iroda aki álláshirdetést adott fel, irodavezetőt kerestek. Jelentkeztek egy csomóan, régi IBUSZOS csajok 50 év körüliek, MALÉV-osok, diplomával, sok év tapasztalattal, komoly nyelvtudással és egészen nevetséges pénzeket kértek volna a munkájukért (80 körül). Erre beállított egy nyikhaj gyerek, havi nettó 150.000-es fizetési igénnyel, papír nélkül csak sármosan, és megkapta az állást!!! (Persze annyit lopott amennyit nem szégyellt, majd lelépett 1,5 év múlva és a tulajok takaríthattak utána.)
Én biztosan, ha kinőné magát a cégünk és alkalmazottakat keresnék 50-es nőket vennék fel legszívesebben mert ők a legtisztességesebbek a munkavégzés terén, és természetsen a családosok mert nekik van felelősségérzetük!

Ennyit errőlKép)))) Kidumáltam magamKép

Egyébként Édua nagyon rugdal, csak sajna rossz a fekvése napközben és a méhszájam környékén gyakorlatozikKép A kis buksiját mindig a méhlepénybe nyomja szerintem (mint a videón), mert ha este arra az oldalra fekszem egy másodperc múlva már kapirgálja az ágyat.Kép

Holnap megyünk UH-raKép) Nagyon várom, hogy mekkora leszKép

A nyári babavárást legközelebb szeretném kihagyni, ekkora pocakkal mint amekkorát hat hónap alatt növesztettem nem könnyű ebben a kánikulábanKép) Anyukám csinálta jól, a téli babáivalKép

Puszi!!!
Emőke+Édua (26+0!!!) Holnap kezdjük a 27. hetetKép)))

hicudzsi
 
 


Sziasztok!

Igen, ma ez van, a fiataloknak még talán könnyebb, de egy bizonyos életkoron felül... Anyukám is több mint 30 évig dolgozott egy cégnél, az egyetem után rögtön odament, egy napot sem volt máshol, aztán elkezdődött a "frissítés", és kiderült, hogy rá már nincs szükség. Még azt se mondták, azért kösz vagy valami.
Mi még soká megyünk ultrahangra, mert a Kósa szabin van, majd csak szeptember első napjaiban. Persze mondta, hogy ha valami probléma van, hívjam.
Hicudzsi, majd számolj be a holnapról! Kép

Pindur
pindur
 
 


Hicudzsi!

Mi volt UH-n? Kíváncsi vagyok! Kép

Pindur
pindur
 
 


Sziasztok Lányok!
Szia Pindur!
A kislányunk kislányságáról kaptunk hivatalos fotót.))) Már nem tudja nagyon eldugdosni a méretei miattKép Sajna most nem mértük, majd egy hónap múlva. Addig meg el kell végeznem a következő adag vérvizsgálatotKép

A doki szerint a pocakom nem túl nagy, szép gömbölyű (ez megnyugtatott).

Viszont megegyeztünk a császáros szülésben. azt hiszem egyikünk sem meri bevállalni a rizikót ami a természetes szüléssel járhat.
Mivel én nem félek a műtéttől, nem baj. És a kispapa is bejöhetKép))))

Puszi!

hicudzsi
 
 


Szia Hicudzsi!

Örülök, hogy minden rendben! Kép
Én kicsit megijedtem, tegnapelőtt óta gyakoriak és fájdalmasak voltak a megkeményedéseim, tegnap már folyamatosan fájt - igaz, enyhén -, a hasam. Mivel ma reggelre sem múlt el, fölhívtam Kósát, aki berendelt. (Pont ma volt utoljára, megy szabira.) Szerencsére a méhszáj zárva volt, a hasam sem érezte keménynek, így hazajöhettem. Aaaannyira féltem, hogy bent kell maradnom! Kaptam gyógyszert, ez asztmásoknak való szájbafújogató valami, igaz, sosem voltam asztmás, de azt mondta, ez arra is jó, hogy a méhet nyugalomban tartsa. Szóval most én is megnyugodtam. Ez volt az első eset, hogy megijedtem, és hívtam valamiért, már írtam, hogy sosem szoktam, mert valahogy mindig attól tartok, hogy hisztériásnak gondol. Pedig soha, soha nem adott okot rá, hogy ilyet feltételezzek róla!! Csak én vagyok ilyen hülye. Kép
Ő is nagyon császárpárti, ezzel a két -11D-s szememmel... Valószínűleg tényleg nem éri meg kockáztatni.

Pindur
pindur
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit eltűntem, mert Evi mostanában nagyon sok törődést igényelt... múlthét csütörtökön kapott DPT oltást, és picit belázasodott, és nyűgös volt pár napig. Amúgy 26-án volt három hónapos, 6 kg 550 dkg, 63 cm. Kép Édes, gömbölyű babóca, a család szeme fénye.

Réka, szívesen cserélnék tapasztalatokat. Kép Babócád mennyit eszik mostanság? Mikor aludta át először az éjszakát? Evi már 1 hónaposan este 9-től reggel 6, 7-ig aludt, mostanában van, hogy 12 órát is alszik egyszerre.

Most ennyi, majd még jelentkezem. Felrakok 2 képet is a lányomról, ezek még a kórházban készültek, hamarosan lesz frissebb is, ha végre rászánom magam, hogy beszkenneljem.

Puszi, ZsófiKépKép
Névtelen
 


Szia Zsófi!

Nagyon aranyos a babócád, elhiszem, hogy a család szeme fénye. HAmarosan én is tudok friss képeket mutatni, mert szerintem a héten végre lesz digigépünk.
Dani jövő héten kapja meg a 3 hós oltást, mert a doki néni szabin volt négy hétig.

Nem tudom mennyit eszik Dani egyszerre, mert régen mértem már, de azt tudom, hogy egy nap 6x eszik. Ő 2-án volt 3 hónapos, 6600gr és 66 cm. Te babód mennyit eszik?

Dani 5 hetesen költözött külön szobába, azóta alszik éjszaka. Szép fokozatosan aludt egyre többet, mára 1/2 10-től alszik 7-ig 8-ig. Persze napközben szinte folyamatosan ébren van, de nagyon jó gyerek.

Nálatok mi az éppen aktuális műsorszám? Nálunk a hidalás megy egést nap, lassan átfordul a hasára. Hasról hátra fordulással 1 hónapos korában lepett meg minket.

És egy más jellegű kérdés. Ismerősnek tűnik a képen az arcod. Nem laktál valamikor a XI. kerületben?

Pindur, Hicudzsi!
Mi van veletek? Hogy bírjátok a nagy meleget? Babócáitok szépen gyarapodnak?

Puszi,

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Zsófi! Tényleg nagyon szép a kislányod! Kép
Réka! Te a XI. kerületben laksz? Kép Mert én igen. Kép Igaz, elég nagy ez a kerület... Kép
Lányok! Én állandóan csak nyűgös, éjszaka is evő babákról hallok. Hogy csináljátok, hogy a babátok ilyen picinek átalusszák az éjszakát? Kép Vagy ez egészen egyszerű, csak én látok már előre is rémeket? Kép
Én most vagyok a 29. héten. Még soká megyünk ultrahangra, majd ha Kósa doki viszajön a szabiról. Remélem, akkorra (1 hónap) már agy óriásbébi lesz a hasamban. Kép
Nagyon szeretem, ahogy mozog, a legjobban, amikor a hasamra teszem a kezem, és az egész finom mozásokat is érzem a tenyerem alatt. Ez a legjobb szerintem! Kép
A meleget úgy bírom, hogy jóformán ki se mozdulok itthonról. Kép Igaz, ma délután el kell mennem a házidokihoz, de majd fölszerelkezem egy liter folyadékkal. Kép
Sziasztok, jó babázást! Kép
És várom az újabb képeket! Kép

Pindur
pindur
 
 


Szia Réka!

Evi 2 decit eszik egy alkalommal, és kb. 3 óránként kér újra. Azért tudom pontosan, mert sajnos 1 hónapos kora óta tápszeres baba, pedig mindent megpróbáltam, hogy legyen tejem.

Evi még csak az oldalára próbál fordulni, nem mindig megy neki. A fejét viszont már stabilan tartja akár 5 percig is. Most három hónaposan nevetett fel először hangosan, a kezével pedig kb. 2 hete játszik, és már nagyon ügyesen elkapja a játékait. KépŐ egy szobában lakik velünk, de ha elalszik, akár ágyút is lehet mellette sütögetni... :D

Dani nagyon tündéri különben a képeken... igazi kis vasgyúró... Kép

A XI. kerületben nem laktam... esetleg máshonnan ismerhetjük egymást?

Puszi, Zsófi
love
 
 


Sziasztok!

Rég nem írtam már, gondoltam adok valami hírt magamról. Tegnap voltam dokinál, a méhnyakam tovább rövidült, de azt mondta, hogy ez már a szülésre való felkészülés (most C1000), úgyhogy ne aggódjak. Viszont szerinte nem fogom kivárni a 40 hetet, a 38. héten már valószínűleg megszülök. Ettől kissé megijedtem, mert még távolinak éreztem a szülést, ez viszont azt jelenti, hogy akár három hét múlva is meglehet a babó. És még nincs kiságyunk (sem). Mindazonáltal roppant izgalmas, hogy már itt tartok!Kép

Mindenkinek minden jót, és sajnálom, hogy nem jövök többször, de próbálok sokat feküdni, mert nem szeretnék korábban szülni a 38. hétnél (ráadásul a doki is pont szabadságra megy addig).

Szép napot!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!

Egy kicsoit eltűntem erről a topicról, de azért itt vagyok.

Hicudzsi Kép
Látom te is pörögsz rendesen a kismamiknál. Én eggyel odébb. Kép
Olvastam a babakelengye listád, szerintem nagyon jó. Textilpelus nekünk bőven kell, egy nap 5-6 biztos fogy, mert én azt terítek mindenhol alá (kiságyban, nagyágyban, mérlegre...) + büfihez és nyáltörléshez. És ezeket minden nap és minden alkalommal cserélem. Tehát, szerintem a húsz is néha kell, mert szinte minden nap megy a mosógép, azért néha van pihi nap.
De körömvágó olló ügyben egyet értek Nedinnal, a kerek végüvel mi sem boldogultunk, az én ollómmal vágja apája a körmét szopi közben.
A Schöfiben a tejgyűjtőben (láttam te is írtad) tényleg nagyon kedvesek és nagyon profik. Nekem oda kellett járnom 3 óránként, mert Danit az inkubátor miatt nem tudtam szoptatni és szerintem nekik köszönhetem, hogy így is beindult a tejci. Azonkívül rengeteg hasznos tanáccsal is elláttak, hogy hogyan lehet megakadályozni, hogy elapadjon a tej.
Egyébkét hogy vagy itt a 30. hét küszöbén?

Pindur!
Ez rád is vonatkozik! Hogy vagytok? Dani rendes kisfiú? Kép
Én már nem lakom a XI. kerületben, de mivel anyukám igen, gyakran megyünk babóval oda sétálni. Egyébként a Gellérhegyen lakik a nagyi. Te merre fele laksz?
Az éjszakai alvás pedig nagyon sok mindene múlik. Elsősorban a babókon, aztán fontos, hogy nem hasfájós-e, mert az gyakran nem hagyja őket aludni. Fontos a következetesség és a mindennapi ritmus. És nem szabad idegesnek mutatkoznod, ha nem alszik, mert átveszi tőled az idegességet és csak romlik a helyzet.

Zsófi!
Mi is átestünk a 3 hós oltáson kedden, azóta minden este hőemelkedése van Daninak. Tegnap annyira ki volt ütve, hogy egész nap aludt. És még most is alszik, tegnap este kilenc óta. Ma kihívom a doki nénit, mert nem teszik ez nekem.
Elmentem tegnap este vacsit vásárolni és közben annyira rossz érzés volt, hogy szegény betegen otthon van, hogy beszereztem egy csörgős Fülest. Kép
A mostani mázsáláson 6840 gramm és 66cm volt a "pici" fiam.

Pocakosoknak jó pocakosodáat , Mamáknak jó babázást!

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Tényleg kihaltunk egy kicsit. Kép

Réka!
Jól vagyok, azt hiszem Dani is jó kisfiú. Kép Az utóbbi napokban kevesebbet mozgott, de tegnep meg ma bepótolja. Kép Mi a Kosztolányi Dezső térhez közel lakunk, egy, a Bocskai úttal párhuzamos kis utcában.
Jobbulást a Danidnak! Kép

Hicudzsi!
Ne haragudj, hogy nem válaszoltam!! Köszönöm a telefonszámot, csak később vettem észre, hogy írtál, mert azt a címet ritkán nézem. Most már megvan az új: picur2@axelero.hu. A dokim nagyon ragaszkodik a császárhoz, én sem merek kockáztatni. Kép Azért még egyszer nagyon köszönöm!
Mit jelent az, hogy szülésznőd van a Schöpfiben? (Olvastam a másik topicban. Kép ) Nem is gondoltam, hogy császárhoz is lehet/kell választani. Hogy megy ez? Azt hittem, a császárnál csak orvos, aneszteziológus, asszisztens stb. van bent. Sajnos Kósa doki még több mint két hétig nem lesz, őt nem tudom kérdezni.
Azon gondolkodom, hogy még egy hónap, és már le kell foglalni a szobát a harmadikra. Kép Hihetetlen, hogy elrepült az idő!
Te hogy vagy? A babácskéd mekkora? Hogy álltok a készülődéssel?

Ma kezdtem a 31. hetet. Mi most kezdünk vásárolgatni, de tényleg csak az elején járunk. (Eddig ágynemű, baldachin van - annyira beleszerettem egybe, hogy muszáj volt megvenni Kép, igaz, nézegettem anyagokat, hogy mi varrjuk meg, de nem találtam olyat, ami tetszett volna -, meg a fügöny megrendelve. Hamarosan babakocsi, ágy, pelenkázó, kiskád. Ez az alapfelszerelésünk, aztán jönnek az apróságok.
Még mindig van 2 és fél hét az ultrahangig, már borzasztóan várom. Mostanában az aggaszt, hogy hetek óta nem hízom... Lehet, hogy vicces ezen aggódni, de tényleg így van. Igaz, alig eszem - ilyen melegben nem bírok, csak gyümölcsöt, "normális" kaját úgy kell leerőltetnem a torkomon. Mindenki azt mondja, hogy a hasam nő, ne aggódjak. Hát remélem, nincs semmi baj.
Már kezdek egyre kíváncsibb és izgatottabb lenni! Kép

Sziasztok:

Pindur
Névtelen
 


Bocs, nem tudom, mi van, csak név nélkül engedi elküldeni...

Pindur
Névtelen
 


Szia Réka!
Pörgök rendesen mint mindig, mindenholKép) A kicsi lányom ma nagyon beijesztettKép Nagyon fájt a pocakom alja, most meg szerintem rajta ül, vagy fejelgeti folyamatosan a hólyagomat...
Elindulni nem nagyon tudok, a reggeli felkelés meg kifejezetten borzalomKép( mert iszonyatosan fáj a szeméremcsontom és a csípőm, derekam. Sajnos ezt -mint megtudtam- laza izületeimnek köszönhetemKép Nem tartjákl rendesen a méhet és a terhelés a medencére megy át...

De attól függetlenül nagyon szeretek kismama lenni!!!Kép)) Élvezem a pocakomKép Úton-útfélen megkérdezik tőle, hogy mikorra jön a baba stb... Az emberek többsége azt hiszi, hogy nemsokára szülök..
Nagyon várom a 30. hetet és nagyon ijesztőnek is tartomKép)

Pindur!
A baba elveszi tőled ami kell neki.Kép Miatta ne aggódjKép
Nekem nagyon fontos volt a szülésznő, mert ő nézi majd a CTG-t is mindig és ő kalauzolja a babát, sőt a szülés után segít majd a szoptatásnál is. A Schöpfben a szerpné Szabó Tündit (ő az enyémKép) és a Fehérfi Krisztit dícsérik nagyonKép)
Ha mész úgyis szobát foglalni akkor beszélhetsz ott szülésznőkkel.
Persze a szülésnél ő nem segíthet nekem sem, de a babát meg a papát ő istápolja amíg engem foltoznakKép))

Puszi!Majd jövök még!

hicudzsi
 
 


Sziasztok Lanyok!

Erdeklodni szeretnek, hogy Dr Szakacs Zoltannak milyen hire van a Schofiben? Koszi: andi
Névtelen
 


Szia Andi!

Mikor bent feküdtem a kórházban, mellettem feküdt egy kismama, akinek ő volt az orvosa, és minden nap bejött hozzá, volt, hogy kétszer is, és nagyon kedves volt, sőt humoros is (szerintem ez külön jó). A lány azt mondta, hogy jó doki, és nekem is szimpatikus volt. Ennyit tudok róla, remélem ez is segített.

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!

Hogy bírjátok ezt a meleget?
Mert babóm nagyon nehezen. Voltunk strandon, ott a nagy fák árnyékában elviselhető volt. Bár én bénáztam egy sort, mert bikiniben mentem, de nem mertem levenni a pólóm, olyan csíkosa a hasam.

Tegnap átestem végre a fogorvosi szűrésen, kiváncsi voltam hogy a terhességnek lett-e valami következménye. De szerencsére nem, a dokim is csodálkozott, hogy hogy lehet hogy még életemben soha nem volt semmi baj a fogaimmal.
Azt mondta, hogy az is egy tévhit, hogy egy gyerek egy fog, mert a gyerek a fogból nem tud kivonni kálciumt, csak a csontokból.

Hicudzsi!
Olvastam a másik topikban, hogy minden témáról annyi mindent tudsz. Ezt a sok tudást a terhesség alatt szedted fel? Jó olvasni amiket írsz, sok újat tanulok belőle én is, de láttam, hogy a többiek is szívesen olvassák a soraidat.

Tényleg lányok (Hicudzsi, Pindur, Zsizsa) mikorra vagytok kiírva? Zsizsa neked mostanában kellen szülnöd, ugye? Adj majd feltétlenül hírt magadról!!

Jövő héten megyünk úszás beiratkozásra Danival. Már nagyon várom! Én hobby szinten elvégeztem a TF úszóoktató szakát és ott tanultunk a babaúszásról is, és gyakorlatban is volt belőle vizsga. Szerintem nagyon jó dolog. Ti terveztek ilyet?

Most megyek, mert hangokat hallok a gyerekszobából! Kép

Puszi Mindenkinek,

Réka
muki
 
 


Kedves Zsizsa!
Koszonom, hogy valaszoltalKép
Andi
Névtelen
 


Szia Réka!
Hát eléggé felkészültem így a várandósság alatt, semmi nem érhet váratlanulKép Másrészt szeretek olvasni és így tudok segíteni a többieknek. (Foleg felkészültem arra, hogy a baba mellett már nem lesz rá túl sok idomKép-mármint az olvasásra)
Én eredetileg nov. 4-re vagyok kiírva, de módosítottuk okt. 28-ra. Már nagyon izgulokKép) Egyre közelebb jönKép)

Babaúszásra mi is szeretnénk vinni Éduát! Te nem tanítasz?Kép Vinnénk hozzád!Kép
Puszi!

hicudzsi
 
 


Réka,
én szeptember 13-ra vagyok kiírva, de a doki szerint két héttel korábban szülök, szóval már nincs sok időm. Majd mindenképpen beszámolok. Amúgy irigyellek a fogaidért, nekem több lyukas fogam lett a terhesség alatt, de nem merek elmenni a fogdokihoz, mert veszélyeztett vagyok, és félek, hogy az izgalomtól beindul a szülés, doki meg szabadságon. Kértem tőle időpontot akkorra, amikor már itthon a doki, de csak szeptemberre kaptam, amit már nem biztos, hogy ki fogok várni.

Ma voltam CTG-n, és aki még nem választott szülésznőt, annak meleg szívvel tudom ajánlani Szabó Tündit, aki egy kincs! Kedves, mosolygós, és még külön szülésfelkészítőt is tart kispapinak és nekem.

Futok pihenni, szép ünnepnapot mindenkinek!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!

Úgy tűnik, végre be tudok lépni a saját nevemen, de most sajnos nincs időm írni.
Majd holnap jelentkezem, addig is mindenkinek minden jót! Kép

Pindur
pindur
 
 


Sziasztok Kismamatársak!

A friss kismamikhoz már bejelentkeztem, de szeretnélek üdvözölni titeket is. Már régóta olvasgatlak bennetek, és most szeretnék csatlakozni hozzátok.

26 éves leszek novemberben és az első babámat várom, ha minden jól megy február végére. Én is a Schöpf-Méreiben fogok szülni, Templom doktornál. Hallottatok róla valamit?

Jó olvasni titeket, már nagyon sok hasznos tanácsot hallottam tőletek.

Üdv,
Tünde
15+4
rtünde
 
 


Sziasztok!


Én is új vagyok itt, más topikokba írtam már néhányszor. Én 32 éves vagyok, a 2. babámat várom, aki kislány ( Juli) és a 28. hét végén vagyunk. Nagyjából végigolvastam a topikot, de megköszönném, ha valaki egyszerre leírná a mostani viszonyokat, mert a szülésem óta eltelt 4,5 év. Sejtem, hogy a császár utáni gondozás messze sokat javult, talán rögtön mellre is lehet tenni a babát így is? Jól értettem, hogy az apa a műtétnél is bent lehet? Aztán a szobafoglalás is elég zavaros nekem. Egyébként novemberben Arnold főorvosnál fogok szülni császárral. ( Remélem.)

Szóval sokat segítene, ha ezeket valaki leírná nekem.



Köszönöm!


Renáta
Renáta
 


Tünde,
Templom dokiról csak jót hallottam, találkoztam is vele, nagyon szimpi volt. Majdnem én is hozzá mentem, aztán egy-két dolog közbeszólt.

Renáta,
sajnos a császárról nem tudok semmit, de szobát foglalni egyszerű, szólni kell úgy a 35. hét környékén, hogy mikorra várható a babó, és hogy lefoglalnál egy ágyat. Ha korábban mész, akkor is kapsz, ha van hely.

Egyébként most jöttünk haza kislányunkkal, GabivalKép, szüléssztorit majd írok később.

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Zsizsa!

Először is gratulálok a kislányodhoz! Kiváncsi vagyok a szüléssztorira is, várjuk!

És köszönöm szépen az infot Templom dokiról, örülök neki, hogy szimpatikus volt neked is. Én már évek óta hozzá járok, és mindig elégedett voltam vele.

Tünde
rtünde
 
 


Sziasztok!
Tünde!
Sajnos én nem ismerem a dokidatKép De bármi mással kapcsolatban talán segíthetekKép

Renáta!
Nekem programozott császárom lesz az erős rövidlátásom miatt (-10 fölött dioptria). De ha lehetne simán elcserélném természetes szülésre. A császár után a lábadozás is sokkal hosszabb..Kép
A császárnál spinális érzéstelenítés van, és a papa bent lehet valóban a szülésnél. Általában megmutatják az újszülöttet a mamának, majd a kispapa kísérheti fürdetni, öltöztetni. A császáros örzőben lehetőség van arra, hogy pár órát együtt töltsön az új család. Ha rooming in szobába kéred magad, akkor a kötelező örzőben töltött idő után átvisznek és megkaphatod a babát. De a spinális után érdemes 24-12 órát vízszintesben tölteni, mert iszonyú fejgörcseid lehetnek.

Most egyenlőre ennyi jutott az eszembe. Lassan mi is lefoglaljuk a szobát, mert okt. végére várjuk a kislányunkat!
Remélem nem lesz szükséged a császáros beavatkozásra és simán fájdalommentesen természetesen szülhetsz!
Jó pocakosodást!
Ha van még kérdésed, megpróbálom megválaszolniKép

Zsizsa!
Úúúgy örülök nektek!! Szerelmetes dokink kitett magáért?
Mégegyszer grazulálok!!! Majd remélem születéssztorit is olvashatokKép
Puszi!
Emőke+Édua (31+0)

hicudzsi
 
 


Kedves Hicudzsi!


Nagyon köszönöm a választ, már azt hittem, senki nem tud infót adni.
Többször találkoztam már veled az Indexen és az Nlc-n is. ( mármint olvastalak).
A " remélem" arra vonatkozott, hogy novemberig nem történik semmi és akkor szülünk.Tényleg félreérthető voltam. Sajnos a császár nálam sem választás kérdése.
Azt szeretném még kérdezni, hogy a fizetős szobák kozül melyik mennyibe kerül és szerinted melyik emeleti a legjobb. ( Ha jól tudom az elsőn és a harmadikon is van.)

Köszi mégegyszer!

Renáta ( csücsök is)
Renáta
 


Még nem tudom mennyibe kerülnek, de szerintem nemsokára bemegyünk és akkor mindent megtudok ereről. Bár Zsizsa most szült, lehet, hogy ő többet tud a fizetős szobákrólKép
A harmadik emeletiek a legjobbak! Ez tuti!
Szar dolog ez acsászározásKép Most olvastam egy barátnőm szüléstörténetét gátvédelemmel szült é
s természetesen. Nagyon irigyeltemKép
Mikorra vagy kiírva?

hicudzsi
 
 


Zsizsa!
Ne haragudj, ha túl indiszkrét dolgot kérdezek, de mintha régen említetted volna, hogy a dokink egy szülésért 60.000-Ft-ot kér.
Mi képtelenek leszünk ennyit adni... Ez az ő szabott tarifája, vagy csak a többi kismamitól hallottad ezt az összeget?
A választ előre is köszönöm!
Tanulgatjátok egymást szorbgalmasan a lányoddal?Kép

PINDUR!!!
Merre jársz???

Puszi!
Emőke+Édua (31+1)

hicudzsi
 
 


Hicudzsi!


Köszi a választ, majd írd meg a többi tapasztalatodat is. Én november 20-ra vagyok kiírva. Egyébként ez a pénzes téma engem is érdekelne, gőzöm sincs a mostani hálapénzekről. Mi 4,5 éve 30 000 Ft-ot adtunk. Úgyhogy ez a
60 000.- lehet, hogy tényleg igaz.


Renáta
Renáta
 


Zsizsa!



Köszi az infót.
Szívből gratulálok. Nagyon sok boldogságot kívánok és azt, hogy minden percetek legyen a világ legszebbje!
Várjuk a sztorit!


Renáta
Renáta
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: