Új privát üzeneted érkezett!

Szia Gyöngzi!

Amikor olvastam a hozzászólásodat én is rád tippeltem. Ird meg az e-mail cimedet és oda majd irok. az enyém a profilomban megtalálható.

Judit

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Sziasztok!
Nem tudja esetleg valaki,hogy most mennyibe kerül az alapítványi szoba?Én 2001 márciusában szültem az Istvánban és alapítványi szobában voltam akkor 7000-8000Ft/éjszaka volt.Elõre is köszi az infót.
Lívia25
Lívia
 


Szia Lívia!

Most 8000 a közös fürdõszobába nyíló két szoba és 10000 a teljesen különálló. Ez 1 hetes infóKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 

 
 

Momo, gratulálok a babához, olyan nagyon aranyos. Szeretnék már én is itt tartani, de nekem még van kb 6 hetem. Milyen volt a szülés?
anna
anna25
 
 


Momo!
Oké, egy másik topikban megtaláltam. Jól hangzik, akkor könyebb volt szülõszéken szülni?
anna25
 
 


Szia Momo!
Köszönöm az infót!!!Gratullálok a picihez!
Szia
Livia26
 


Sziasztok!

Kérem, hogy akinek Böszörményi Bea volt a fogadott szülésznõje küldjön nekem e-mailt a simonki@freemail.hu címre.
Köszi
simine
simonki
 


Simine!

Nekem nem volt a fogadott szülésznõm a B. Bea, de pont ügyeletes volt mikor jött a fiam. Nagyon nem emlékszem, hogy aranyos-e vagy sem, mert nem értem rá velük foglalkozniKép Párom szerint jó fej...Kép

Tuti nem segített ez a pár mondat, de háthaKép
sasha

Kép
sasha
 
 


Simine!
Próbálok e-mailt is küldeni , csak vacakol a levelezõm.Én mind a két csemetét nála szültem , 3 év különbséggel.
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Simine!

Nekem Böszörményi Bea volt a szülésznõm, nagyon bátran ajánlom neked is. Ki az orvsod?

Ha Bea nincs, akkor én császárral szülök (normál úton egy 4520 grammos 60 centis gyereket szültem) , jó Bea és a doki együttes érdeme, de nagyon sokat köszönhetek Bának%

Mail címem a profilomban kérdezz bátran, ha még aktuális!

Norci
norci
 
 


Simine!

Nekem Böszörményi Bea volt a szülésznõm, nagyon bátran ajánlom neked is. Ki az orvsod?

Ha Bea nincs, akkor én császárral szülök (normál úton egy 4520 grammos 60 centis gyereket szültem) , jó Bea és a doki együttes érdeme, de nagyon sokat köszönhetek Bának%

Mail címem a profilomban kérdezz bátran, ha még aktuális!

Norci
norci
 
 


Sziasztok!
Nekem is B. Bea volt a szülésznõm.
Nagyon jó volt vele szülni.
Remélem, most is õ jön, de még nem beszéltem vele. (augusztus vége).

Rné
Rné
 


Sziasztok!

Látom, rég jártatok erre felé. Végigolvastam a topicot, sokat megtudtam a kórházról, sajnos arról az orvosról nem, akihez én járok.
Tudna valaki közelebbit mondani a Turányi doktor úrról?
elõre is köszönöm.
Andi
Névtelen
 


Szia Andi!

Igen én tudnék mondani pár szót Turányi dokiról. Nem nála szültem, de a várandósságom alatt hozzá jártam az Sztk-ba terhesgondozásra. Hangulatembernek "ismertem" meg. Ha jó kedve van mosolyog, ha nem akkor az a válaszain is megérzõdik, de ezzel szemben mindig mindenre rendesen válaszol. Lelkiismeretes. Pl. Megrövidült a méhszájam a 24. hét környékén és onnantól 2 hetente kellett mennem ellenõrzésre. Mikor fellépett a toxémia gyanuja akkor 2 hetente vizelet vizsgálat, mikor enyhe fehérjét találtak akkor addig kellett naponta vizeletet leadni amig meg nem bizonyosodott arról, hogy a veszély el nem múlt... Azt hogy vele szeretnél szülni az már az elején meg kell vele beszélni, mert egyébként nem "vállal". Hogy a "tarifája" mennyi azt nem tudom, mert én nem fogadtam dokit, hanem egyszerüen bementem szülni, de errõl a kórházról még így is nagyon jó véleménnyel vagyok, sõt.Kép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Én még csak 12 hetes terhes vagyok és elvileg ebben a kórhátban fogok szülni Dr.Hetényi Gábornál. Tud valaki róla valamit? Milyen, mennyire lehet benne megbízni, mennyire jó szakorvos stb? A kórháznak én még csak az alagsori részében voltam ( terhes vizsgálatok) az elég riasztó volt számomra. a szülészet is ennyire elhanyagolt vagy ott azért jobb a helyzet?

Elõre is köszönök minden válasz, egy aggódó kismama :-)))

Estike
estike2
 
 


Estike!
Én jókat hallottam róla.
Ha balra a "segédleteken" belül a keresõbe beírod , hogy Hetényi , akkor megmutatja , hol volt róla szó. Gondoltam kiírom Neked , de elég sok szó esett róla és így egyszerûbb.
A kórház meg véleményem szerint sem a leg bizalom gerjesztõbb (látszatra) , de nagyon jó!
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Estike!

Én ismerem Hetényi dokit, és nekem is jó tapasztalataim vannak vele. Mindent részletesen elmond, és állítólag nagyon jó doki-ezt mondják. Jó orvost választottál, vagy ajánlották?

Nikie
nikie
 
 


Estike!
A legelsõ topic hozzászólások között megtalálod az enyém Hetényi dr-ról. Én nála szültem elsõként.
Olvasd el!
Zsófi
szzsofia
 
 


Sziasztok!

Egy barátnõm kért meg, hogy kérdezzem meg Tõletek, tud-e valaki valamit Dr Varga Csabáról?
Elõre is köszi
sziszi
levus
 
 


Sziasztok!

Tudna ajánlani nekem valaki egy megbízható orvost, aki remek szakember és mindemellett nagyon kedves és udvarias is?

1992-ben az István Kórházban szültem meg a lányom, majd 2000-ben a fiam is itt látta meg a napvilágot.

A kórházzal, az ottani szokásokkal, körülményekkel mindkét alkalommal nagyon meg voltam elégedve, csak a választott orvosaimmal nem.

Elsőként dr. Fazekas Ferenc, másodjára dr. Varsányi Hajnalka volt az orvosom.

A fiam születését lekéste a doktornő, tíz perccel később érkezett, mint kellett volna.

Így egy számomra teljesen idegen orvosnál szültem, aki ráadásul cseppet sem volt kedves és segítőkész, - utóbb kiderült, hogy egyáltalán nincsen jó viszonyban az én orvosommal - sőt még a jelenlétemben veszekedni kezdtek, hogy miért nem jött időben, amikor tudta, hogy bent vagyok, stb.

A szülést megelőzően 15 órával hamarabb már bent feküdtem a kórteremben és tudott erről, hiszen én is és az ügyeletes orvos is felhívta.

Ekkor már a 41. hét végén voltam és két ujjnyira nyitva volt a méhszáj.

Azt mondta, hogy éppen magánrendelése van, rengetegen várnak rá és majd este ha végzett, benéz hozzám...

Egyébként a magánrendelésén rendszeresen 3 órát kellett várni arra, hogy sorra kerüljek, pedig bejelentkeztem minden alkalommal előre.

Szóval, ha valaki esetleg ismer egy rendes orvost, kérem írjon nekem.

Előre is nagyon köszönöm.

Vadvirág
Vadvirág
 


Vadvirág!

Gondolom szó sem lehet arról, hogy most ne fogadj orvost?Kép Én nem tettem. És ha megint várandós leszek akkor sem fogadok senkit. A 41. héten született a fiam. Bementünk szerda reggel, a főorvos burkot repesztett és utána eleinte a családommal, később a kínosabb fájásoknál, már csak a párommal voltunk édes kettesben. Senki nem zaklatott feleslegesen. Mindegyik szülésznő tudta hogy hol tartok. Több orvos is látott. Én meg egyiket sem... annál jobban fájtKép
Aztán elérkezett az idő a kitolásra és akkor először néztem a szemébe a dokinak aki meglepetésemre vidáman mosolygott. Olyan erőt adóan. A kitolás nem ment. Egyszerüen képtelen voltam jó helyen nyomni, csak felfújtam az arcom. A doki sokat segített. Segített szavakkal és nyomta a gyereket lefelé, és tartotta a lábam. A másik lábam, meg a fejem a párom. Hallottam már sok hasbakönyökős, tüdőelnyomós gyerekkinyomásról, de ez nem ilyen volt. Sőt nem is könyökölt, hanem a tenyerével nyomta a pocak felső részét. Amikor nem segített íly módon azok a tolások kárba is vesztek.
Szóval az ügyeletes orvosnál szülni nem is olyan rossz. Ő biztos hogy nem kési le a szüléstKép Pénzt senkinek sem adtam. A terhesgondozáson sem. Miért is tettem volna, mikor lépten nyomon arról hallani, hogy 5000 forint a vizsgálat és várok rá 3 órát? Aztán a szülést lekési és elkér 50e forintot? Na neeem!Kép Az SZTK-ban egyszer sem vártam a vizsgálatokra 30 percnél többet, pedig a megrövidült méhszájam miatt 2 hetente, később toxémia gyanúja miatt hetente kellett mennem. A CTG-re időpontra mentem. Ha fél2-t mondott az aszisztens akkor abban biztos lehettem, hogy +,- 10 perc és bent vagyok. De csak egyszer fordult elő, hogy egy kismama késése miatt 10 percet kellett várnom. És ugyanúgy rofi ellátásban részesültem, rengeteg odafigyeléssel. (A 24. héttől kellett 2 hetente és a 34. héttől hetente menni. CTG-től már tudodKép)
Az ügyeletes orvos akinél szültem egy aránylag fiatal hatalmas kék mosolygó szemü pasi. A neve Horváth Tamás. Még be is jött a szülés utáni napon megnézni hogy vagyunk.
Ha nem fogadsz orvost, nem érhet csalódás, de persze tudom, hogy van aki csak így érzi magát biztonságban.

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Kedves Sasha!

Igazán köszönöm, hogy megosztottad velem a tapasztalataid.
Szerintem remekül kitaláltad, hogyan csináld végig.
Kezdem azt gondolni, hogy tényleg nem érdemes az általad említett okok miatt orvost fogadni.
Tényleg előfordulhat, hogy pont akkor megy továbbképzésre, síelni, stb.

Szia: Vadvirág
Vadvirág
 


Vadvirág!
Azért én bátran ajánlom dr. Kodaj Imrét, szerintem fantasztikus orvos. És nem kér 5000 Ft-okat, fél óránál nem kell rá többet várni, és tudom róla, hogyha bármi komlpikáció merül fel, ne adj Isten mindig a helyzet magaslatán van!

Norci
norci
 
 


Norci!

Köszönöm a válaszod, jól hangzik.

Vadvirág
Vendég
 


Sziasztok :-)

Én 2003.július 23-án szültem az István kórházban.
Kijelenthetem, hogy életem legszebb élménye volt. A dokimat Csermely Gyulának hívják, a szülésznő pedig Böröndi Zsuzsa volt.
Mindkettőjüket bármikor és bárkinek tudom ajánlani.

Akit érdekel, annak mesélhetek részletesebben is.

Marcsi

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


Szia Marcsi,

végre-végre-végre!!!
Valahol az archívban olvasható, hogy én is a fenti "párosnál" szültem Kép kétszer is, 2001 májusában és idén márciusban.
Én mindkettőjüket nyugodt szívvel ajánlom, bár azt is megírtam, hogy szerintem Csermely dr. csak annak jön be, aki szereti, ha egy orvos laza. És ez nem hanyagságot, flegmaságot jelent. Mert tudom, tudtam, hogy mindig számíthatok rá. Az első szülésemnél a kiírt időpont előtt még rám is csörrent, hogy másfél napra vidékre utazik, de nem mer elindulni, míg nem lát, csak úgy bónuszban Kép, pedig két nappal előtte voltam nála.
Zsuzsa pedig szerintem abszolút profin, ugyanakkor nagyon kedvesen és emberi módon teszi a dolgát.
Szóval tuti két jó ember, nagyon csípem őket!

Erika
kerika
 
 


Lányok,
meg tudjátok nekem mondani, hogy mikor és hol vannak a szülés előkészítő előadások?
vacskamati
 
 


Szerdánként vannak az órák... de nem emlékszem hánytól.. Kép

Nekem meg az kellene, hogy mikor vannak a baba mama torna időpontjai?

Egyébként én áprilisban szültem Dr. Horváth Attilánál és Böröndi Zsuzsánál. Nem volt semmi probléma. Kép
niácska
 
 


Ne haragudjatok, ha csak úgy bepofátlankodom a topicba. Én is az Istvánba szültem 4,5 éve Dr. Hetényi Gábornál. Most is nála fogok, meg vagyok vele elégedve. Kérdésem az, hogy hogy lehet egy szülésznőt felfogadni? Én annak idején ezt nem tettem, így nem tudom a modját, idejét.

Köszi:
Nelli
nelli2
 
 


Sziasztok,

segitseget szeretnek kerni.
Siklos doktor urhoz szeretnek bejelentkezni a maganrendelesere.

Hol van a maganrendeloje es milyen telefonszamon lehet bejelentkezni hozza?

Eselteg szivesen olvasnek rola velemenyeket is.

Most kb mennyi egy vizsgalat? Csak hogy mennyi penz legyen nalam?

Koszonom.

macsek
matsek
 
 


Mar nem auakis a hol a maganrendelo, sikerult bejelentkeznem. Csak 3 napig probaltam es senki nem vette fel a telefont, igy azt hittem teves az info.

azert a tobbi kerdes meg mindig all.

macsek
matsek
 
 


az a fura szo az elejen aktualis akart lenni Kép
matsek
 
 


Macsek!
Siklós doktort szokták dícsérni, hát nővéremnek ő az orvosa és nővéremben maga a szülés nem maradt meg olyan szép élménynek, mint pl. nekem. (Igaz nem a mostani rendszerben süzlt nála, mert már 10 éves a lánya) Ettől függetlenül továbbra is Siklós a nőgyógyásza, szóval annyira nem kehet elégedetlen.

Én indított szüléssel szültem Siklós doktor repesztette a burkot, hát éreztem a különbséget, már akkor is ahogyan megvizsgált, jobban őrültem volna, ha ezt a részt is inkább a saját orvosomra bízza. Ennyi tapasztalat alpaján őrülök, hogy nem őt válaszottam orvosmnak. Ami negatívumot hallottam róla még, hogy nem nagyon tudja tartani az időpontokat sokat kell várni a magánrendelésen

Norci
norci
 
 


Macsek,

nekem sem Siklós doktor úr az orvosom, de volt hozzá szerencsém egy párszor. Szimpatikus, szerintem nagyon alapos orvos, viszont rengeteg a betege, én ezért biztos, hogy nem választanám.
A saját dokimmal is ez a "gond", hogy túl sok betege van már.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Norci, Zulu,

megkerdeztem valakit a korhazbol es o azt mondta, hogy nyugodt szivvel csak a Sipos doktort tudja ajanlani nekem. Mondjuk nalam lehet ra szamitani, hogy nem lesz teljesen komplikaciomentes a terhesseg es a szules. Szoval egy tapasztalt doki mindenkeppen elkel. Az gaz, ha nem tartja a maganrendeloben az idopontokat; de egy probat nekem mindenkeppen meger.
(jartam egy maganklinikara is lombik miatt, hat mit ne mondhak, ott se tartottak az idopontokat, de emgerte. Szivem szerint oda mennek vissza, a Devai dokihoz, de o nem vallal szulest, hanem a 36. heten atad a Janos korhazban valakinek, es ez igy annyira nem tetszik)

Szoval ha jo a doki, akkor nekem megeri majd varni, azt hiszem.

De tovabbra is varom, hatha akad valaki aki szemelyesen is jar hozza.

Es remelem, hogy akkor nala a terhesgondozas egyben lemegy majd. Vagyis nem kell kulon UH meg viszgalatra jarni...

macsek
matsek
 
 


macsek, nem akarlak riogatni, de én nem a Sipost választanám... van ott elég jó orvos, főleg a fiatalok...
matska
 
 


bocsi, Siklóst akartam írni, természetesen
matska
 
 


Matska,

miert ilyen rossz a velemenyed?

(Amugy en is Siklos dokira gondoltam, de valamiert kovetkezetesen siposnak irtam. Kép )

macsek
matsek
 
 


macsek,
nem rossz az én véleményem, a Siklós meglehetősen tapasztalt doki, DE:
ez a pasi mindig siet... és túl határozott, nem szereti, ha a kismamának saját véleménye vagy akarata van... más orvosok dolgába is beleszól, anélkül, hogy ismerné az esetet...és nagyon drága...
Ha fontos, hogy a terhességed és a szülésed a maga természetes módján menjen, ne a Siklóst válaszd, könyörgöm, hanem valamelyik fiatal dokit, a Koisst vagy a Binót vagy a Petiket. Ők nem "ketteskeként", hanem felelős, döntésképes emberként fognak kezelni, akinek JOGA van beleszólni a maga és a babája életébe...
matska
matska
 
 


Ja még "druszám"Kép, szerintem menj vissza oda, ahová a szíved húz, aztán kérd a Baloghot "helyettesíteni" a JánosbanKép, nem fox csalódni...
matska
 
 


Matska,

a Baloghot helyetesiteni a Janosban? Na ezt most nem ertem.

A XI. keruleti SZTK-bol azeret jottem el, mert egy bizonyos Balogh doki eleg nagy marhasagokat mondott, vagy legalabbis nem figyelt oda egyaltalan. A szivem meg a Devai dokihoz huzna (megjegyzem sokkal dragabb, mint a Siklos, csak eppen szamlat ad rola, mert ez egy maganklinika, akinek csak a lombik eljarasokra van a TB-vel szerzodese, na ezen voltam en), de nem akarok a JAnos korhazban szulni egy tok idegen dokinal. Es sajna a Devai nem vallal szuleseket, mert minden nap a maganklinikajan rendel kb reggel 7-tol este 8-9-ig.(legalabbi masfel eve meg igy volt) Amikor az elso babaval terhes lettem, akkor is eleg sokat dilemmaztam ezen, de mar akkor is megmondta, hogy o max akkr tudna benn lenni, ha ejjel szulok.

A termeszetessegrol meg annyit, hogy nalam azt hiszem, tobbet szamit egy tapasztalt doki es csak amsodsorban johet szoba a termeszetesseg Kép

Eloszor en is arra gondoltam, hogy egy fiatal dokit kellene talalnom, de aztan vegiggondoltam es nem biztos, hogy ez olyan jo otlet.

Annak azert orulok, hogy nincs kimondottan rossz velemenyed a Siklos dokirol. Nekem igy elsore eleg korektnek tunt es meglehetosen sokat foglalkozott velem.
Felsoroltam, hogy milyen gyogyikat kell szednem mas okbol kifolyolag, mindnek kulon-kulon utana nezett, normalisan megvizsgalt + UH (nem fajt, nem vereztem utana), azutan megnyugatott, hogy a baba jol van benn es o nem latja jelet fenyegeto vetelesnek (mellesleg en sem, nem is ertettem az SZTK-s dokit, de jol megijeszetett) es legalabb 3* megkerdezte, hogy van-e meg kerdesem es csak nyugodtan gondolkodjak. Aztan azt mondta, hogy a szulesrol meg raerunk legkozelebb beszelni (na, akkor leszek kb a 12. heten Kép ). Szovel velem nem sietett. Lehet, hogy az is szamit, hogy egy kollegaja kuldott hozza, nem tudom.
Mindenestre kertem idopontot a kovetkezo vizsgalatra is, oktober elejere. Igy masodik leszek, valszeg akkor meg nem nagyon lesz csuszas sem. Mert az tuti, hogy nem tudja nagyon tartani az idopontokat, ha 10 percenkent osztja be a betegeket. En legalabb 20-at voltam nala.

De amugy is azt hiszem, hogy varni kell szinte mindenhol. Legalabbis a Devai dokinal is fel napi hideg elelemmel indultam el, ha nem sima injekciora vagy ilyesmire mentem.

Mondjuk az elozo dokimnal, akinel a lanyomat szultem, nem nagyon kellett varnom, max fel orat, de o kb 3 perc alatt elintezett (mindenkit, nem csak engem), ha kerdeztem valamit, valaszolt, de toszavakban es leginkabb annyit, hogy majd ha eljon az ideje megbeszeljuk. A szulesre ugy ert be, hogy ha elobb bejon, a gyerek is elobb kinn van szerintem. Mert nem nagyon tagultam es mivel o nem volt, nme kaptam semmit. Amikor bejott vegre, bekotottek az infuziot es ket ora mulva meglett a lanyom. Igy 28 oran at tartott a vajudas-szules.

Hat, bocs, hogy ennyit irtam, nem kellett volna rad zuditanom, de ahoyg elkezdtem, csak ugy jottek sorban a gondolatok.

macsek
matsek
 
 


Sziasztok.A második lánykámat én is az Istvánban szültem Dr Kodaj Imrénél.Szülésznőm pedig Böszörményi Bea volt.Az első lánykám is a dokinál született,de akkor még a Szabolcs utcai kórházban dolgozott.Kb.15 éve ő az orvosom.Szeretnénk még egy babát és tudom,hogy nála jó kezekben leszünk.Az egész ember olyan bizalom gerjesztő.Neki 5 gyereke van.Szerintem fontos,hogy bízzunk az orvosunkban.A legjobb,hogy a varratokat nem kell kivenni,mert felszívódnak.
linato
 
 


Linato!
Én is Kodaj doktornál szültem, nagyon megbízok benne, a második babát is nála szülöm, csak azt még nem tudja, de a héten megmondom neki Kép
A szülésznőm szintén Böszörményi Bea volt, vele is nagyon elégedett vagyok.

Norci
norci
 
 


macsek, tudod, kinek a pap...Kép, nagyon sokan szeretik a Siklóst, biztos nem véletlenül. Nekem egyszerűen csak más dolgok fontosabbak.
Ha jól tudom a Jánosban rendelő Balogh nem rendel a XI. kerületben... ott a Tétényisek (bocsi, Szt. Imre kórház)szoktak...
na mind1.
Sok-sok boldogságot a babáhozKép!
szia,
matska
matska
 
 


Norci!
Csak neeem????
Gratula!!!!!!!!!
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Kanga Szija!

De. 5-6 hetes lehet Jővő héten megyek Kodaj dokihoz, de még nem uh-ra, pedig már úgy szeretném látni és egyelőre nem vagok rosszul. Azért drukkokat kérek, hogy ne is legyek!
Amúgy veletek mi újság?

Norci
norci
 
 


Norci!

Gratulálok a babához.Megelőztél,de csak a fránya allergia miatt.Én egyik lányommal sem voltam rosszul.Viszont mind a kettővel végig fájt a hasam.Úgy tudom már nem kell a szabolcs u.-ba járni ultrahangra.Az Istvánban is van már jó gép.
Ha nem akarsz rosszul lenni,hát nem leszel és kész.

Linato
linato
 
 


Linato!
Köszi neked is a gratulát. Már mikor Vilivel terhes voltma akkor is kb. félidőtől az Istvánban csinálta az uh-kat. Rosszul lét, bízzunk benne, hogy így lesz, sajna a fiammal félidőig rosszul voltam, be is kerültem az Istvánba infúzióra Kép De most nem Kép Kép Kép a hasam nekem is szokott fájni Kép
Azért te vagy forban, neked már két csemetéd van.

Norci
norci
 
 


Képeket róluk a fotóalbumban találsz: Mindy és Kori címen.Vili nagyon cuki.Biztos idősebb vagyok nálad csak azért előztelek meg.27 évesen szültem Milénát,29 évesen Korinát.
Vigyázz magatokra.

Linato
linato
 
 


Helló!

Az Istvánban két UH gép is van az alagsoron. Van egy hagyományos és egy 3-4D-s gép is. Általában az AFP utáni Uh-ot a jobb minőségűn nézik, mert 3D-ben is átvizsgálják. Legalábbis '02-es év végén még így volt.

Norci!
Itt is gratula!

sasha

Kép
sasha
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: