Új privát üzeneted érkezett!

Szia Manda!
Én a Z.ügynökhöz járok.
bibike00
 
 


BibikeKép
Z.ügynök nem mondott semmit, hogy miért történtek ezek a dolgok veled?
Volt fagyi lombikod is vagy csak nomális?

manda
 
 


Manda.
Azt mondta minden 5 nönél nem marad meg a terhesség,és nem tudják miért.Annyira biztatott hogy ez tuti sikerült és hogy ö tuti biztos benne hogy nem lehet itt semmi baj,láttam az arcán a döbenetet,ö is csodákozott!
Most azt mondta menjünk el genetikai vizsgálatra. Nekem eddig mind sima volt,most van 2 fagyibabám.
bibike00
 
 

 
 

Viki
Ekőre a fagyi babáért!Rettenetesen szurkolok Nektek!

Manda
Október 30-a óta szurizom magam, long protokollon vagyok.Még egyelőre nincs pontos időpontom, csak az "elő kalkuláció".Ma is voltam uh és nem volt túl boldog Konc ügynök,mert a nyálkahártyám B5, ami én nem tudom mit jelent, de azt mondta nem túl jó.mEG A tűszöim se nőttek túl nagyot.A bal oldalon van 2db10-es éa 7db 9-es.A jobboldalit most nem is látta tökéletesen ezért nem találgatott.Hétfőn mennem kell megint,majd akkorra az hülye hüvely krém is kiürül rendesen.
Röviden ez van.De azért remélem minden rendben lesz a végére.

Bibike
Ez egyszerűen szörnyű, én szerintem túl se élném.Nem is hallottam ilyet, hogy üres petezsák van.De nemtudok mást mondani,mint hogy kitartást kívánok a továbbiakhoz.Arra én is kiváncsi vagyok, hogy Zeke mit mondott erre.

Tündi
Nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok Nektek!Nálatok mi a probláma?Volt inszemed is a lombikok előtt?

Rólam:
Mandánál leírtam, hogy mi újság mifelénk.Kiváncsi leszek a hétfői uh-ra.

Edina
dedina
 
 


BibikeKép
Nekem eddig egy sima lombikom volt és egy fagyibabás. Most lesz szerintem kb.két héten belül a második fagyibabás transzferem. Ha az sem sikerül, akkor majd újabb punkciós lombik tavasszal.

manda
 
 


EdinaKép
Fel a fejjel, majd hétfőn biztos minden rendben lesz. Milyen szurikat kapsz. Gondolom a szokásos decapeptyl és még? Én Menogont és Puregont kaptam, de valamelyik topicban olvastam, hogy a Menogont kivonták a forgalomból.

manda
 
 


Manda
A fagyibabás beleszámit az 5 támogatottba??
Sok sikert neked!
bibike00
 
 


Manda
Igen decapeptyl, puregon és menopur.Én is remélem, hogy hétfőn már minden oké lesz!

Edina
dedina
 
 


BibikeKép
A sikertelent nem jelentik le, így nem számít bele. Köszi, neked is sok sikert és mielőbbi babásodást!!!

EdinaKép
Majd várom a híreket hétfőn!!!
Mennek a drukkok és a tüszőnövelők: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++

manda
 
 


MandaKép
Köszi a tüszőnövelőt!Máe veszem is őket!Remélem jól tudom hasznosítani!Kép

Edina
dedina
 
 


Sziasztok Csajok!
"Örülök", hogy már ilyen sokan vagyunk!
Üdvözlök mindenkit!

Tende,
Gratulálok a terhedhez! Köszi a bíztatást!

Manda,
Te már két héten belül mész transzferre? Akkor nem nagyon fogunk találkozni.

Edina,
Köszi a drukkot! Küldök vissza belőle, mert asszem most neked nagyobb szükséged van rá.
Csak így tovább! Szerintem jók azok a db számok és biztos meg is fognak nőni ennyi hormontól rendesen.

Bibike,
Én még ilyet nem is hallottam, amiket leírtál.
Borzasztó, hogy mennyi rossz dolog történik velünk mire eljutunk a babázásig.
Nagyon, nagyon drukkolok neked is, hogy kiheverd ezt a borzalmat és újult erővel tudj talpra állni és újra nekimenni a következőnek. Mert ugye nem adtad fel?

Szasztok

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Viki
Nagyon rendicsek vagy!Tényleg nagy szükségem van most az energiákra!Gyűjtőm őket!Köszi!Kép

Lányok!
Mindent bele!Mert ugye babázni akarunk mindannyian minél hamarabb!Kép

Edina
dedina
 
 


Sziasztok!!!

EdinaKép
Eredményeidet kiváncsian várom!!!

VikiKép
Igen, megyek úgy számolom jövő héten a transzferre, mert most pénteken lesz a 12cn.-om

Manda

manda
 
 


Szia Manda,
Akkor drukkok mennek hegyekben!!!!
És mikor kapod a tüszőrepit?
Mennyi idő telt el az előző beültetésedtől? Nem túl korai ez?

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


VikiKép
Sz.ügynök mondta, hogy lehet újabb fagyis beültetés. Az előző okt.31-én volt, ez kb. nov.vége, dec.elején lesz, 1 hónap a különbség.
Tüszőrepesztőt csak akkor kapok, ha lesz tüszőérés, a múltkor volt előző hét szerdán kaptam (okt.26-án).

manda
 
 


Aha, értem.
De miért ne lenne tüszőérés? Az minden hónapban van. Nem?
Okt. 26-a nekem is emlékezetes nap volt, akkor mondták meg, hogy nem sikerült.

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Hát nálam a tüszőérés kétséges volt idáig. Fehérvári dokim szerint nincs peteérésem, így a mostanit a stimuláció utóhatásának tudom be.

manda
 
 


Manda,
Köszi a választ.
Bocsi! Előbb kérdezek és utána gondolkodom.

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Én az egyik barátnőm végett szeretnék kérdezni.
Õ is ide jár K.ügynökhöz (Kép), most volt a 4. beültetése, de sajna ez sem sikerült. Kép Ez mind "sima" volt, de most van fagyasztott (mi is?) petesejt, és, ha Debrecenben nem járnak sikerrel (hosszú a történet), akkor januárban megpróbálnák ezt. Õ azt mondta, hogy ez az utolsó lehetőség (vagyis nem az utolsó, de ez az utolsó támogatott), ám olvastam, hogy Manda írta, hogy a sikertelent ebben az esetben nem jelentik a TB-nek. Ez tutkó, hogy így van? Mert, ha nem sikerül, akkor még ezek szerint lesz egy "utolsó" "sima" esélyük??? Ha ez így lenne, nagyon boldog lenne barátném. Hát még akkor, ha most sikerrel járnának Debrecenben, vagy az 5. beültetésnél (fagyis).
Na, bocsi, ha bonyolult voltam, de én ennyire nem vagyok benne a dolgokban, hogy értelmes szakkifejezéseket használjak.

Mindenkinek kitartást, így ismeretlenül is szorítok, hogy teljesüljön legszebb álmotok. Az enyém idén márciusban teljesült, egy vetélés, és egy méhen kívüli után, de most itt játszadozik a szőnyegen Kép

Sziasztok,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Szia BrigóKép

A fagyis transzfert K.ügynök csinálja, mert csak akkor lehet szó arról, hogy ha nem sikerül akkor nem számít bele.
Szerintem ez nem annyira publikus, ne nagyon terjesszétek!!! Lehet, hogy más intézményekben a sikertelen fagyist is beleszámolják a támogatottba.
Sok sikert a barátnődnek és mielőbbi babásodást!!!!!!!!

Manda

manda
 
 


Sziasztok Lányok!

Brigó
Én úgy tudom, habár tévedhetek, hogy akkor nem számít bele, az 5-be, ha kifizetik, ami 30 és40 ezer forint között van.Ennek utána kellenne járni,mert legalábbis én nem vagyok biztos ebben!
A picidhez meg gratulálok, sok boldogságot és jó egészséget kívánok nektek!

A mai uh eredményei sem alegjobbakvoltak, de rossznak sem mondható.Még növelt az adagon a doki, és legközelebb szerdán megyünk, vérvétel, uh.Ha minden ha jól alakul akkor pénteken punkció.Remélem úgy lesz!Kép

Jó éjt mindenkinek!

Edina
dedina
 
 


EdinaKép
Bizzunk benne, hogy pénteken mrglesz a punkció! Küldök még tüszőnövelőket ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++

Ne izgulj minden rendben lesz!

Manda

manda
 
 


Szia Manda, Edina!

Köszi szépen a válaszokat!
Még az is nagyon jó megoldás, ha "csak" 30-40 ezret kifizetnek, de marad még egy lehetőség.
Akkor majd mondom barátnőmnek, hogy Ti ezt írtátok, és, ha az 5-en is túlvan és sikertelen, akkor kérdezzen rá a dokira, hogy nem-e lehet valahogy megoldani, hogy ez ne számítson bele (pl. kifizetné ennek a beavatkozásnak az árát). És szerintem így túl "rámenős" sem lesz, viszont rá tud kérdezni.

Kösz mégegyszer a válaszokat, nektek minden jót és szépet!!!
Csók,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


BrigóKép
Lehet, hogy ha sikertelen lett mondani is fogja a doki.
Én is szívből gratulálok a bébidhez!!!!
Manda

manda
 
 


Manda!
Köszi!

Igen, én is így gondoltam, hogy ha ne adj isten majd sikertelen lesz, akkor majd kivárja barátnőm, hogy mond-e a doki vmit, és ha nem, akkor majd rákérdez ő, hogy miként lehetne megoldani.
(ez most olyan bénán hangzik, hogy én kigondolom, hogy majd mit mond a barátnőm, de szerintem szerinte is így a logikus)

Egyébként jól olvastam, hogy te is most fogsz menni dec. elején beültetésre? Szorítok nagyon.

És persze neked is Edina!!!!

Biztos közhely, meg sokan mondták már nektek, de nem szabad görcsösen akarni semmit. Egy egészséges izgalom, drukk belefér, de semmi több. (tudom, könnyen beszélek....) Tavaly nyár elején mi is úgy voltunk, hogy hajrá baba, 1× megpróbáltuk, de nem jött össze, de mivel jött a nyár, akkor inkább hagyjuk is, inkább menjünk bulizni, strandra, stb, és majd szept-ben nekilátunk. Szóval nem is foglalkoztam a dologgal, jún.28-án volt az utolsó mensim Kép Szóval biztos van benne vmi, hogy ha az ember nagyon akar vmit, akkor már csak azért sem sikerül, ha pedig száműzi ezeket a gondolatokat egy időre, akkor teljesülhet, amire egyébként vágyik.

Na, nem prédikálok (Kép), csak drukkolok ezerrel!!!!

Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Köszi a drukkot BrigóKép
Én most elterveztem (ez fagyis transzfer lesz), ha ez nem sikerül, akkor kicsit abbahagyjuk. A munkám miatt is, meg persze lelki dolgok miatt is.
Neked akkor ha jól értem természetes úton sikerült. Nagy-nagy gratula

Manda

manda
 
 


Brigó!
Én azt tanácsolom a barátnődnek az utolsó előtt hagyjon ki egy kis szünetet .Próbáljon meg nem csak ennek élni ,nem tudom ugyan hány éves de nekem ez vált be.Énkihagytam majdnem 3 évet és meglett az eredmény,tudom hülyén hangzik de végigcsináltam érzem amit ő.kösse le magát azzal hogy berendezkedik arra az életre hogy nem lessz gyerek én ezt tettem és most alakithatom át az egész lakást de nem bánom megérte.Semmi esetre se görcsöljön.Az utolsó esélyt nem szabad ilyen gyorsan és követelően várni.Ne arra gondoljon hogy hányszor lehet még menni hanem akkor menjen amikor már eldöntötte mi lessz ha nem.
Kedves többiek köszi mindenkinek a gratulációt.KÉrdesetekre válaszaim:Akkor még 7 inszem után kezdték a lombikot tehát az megvolt,
a bajunkat soha senki nem tudta a dokik közül egyszerüen nem tapadt meg és részükről ennyi.
MOstmár tulajdonképpen mindeggy is mert már nem a multat nézem,de szerintem ez érthető is nem?


TÜNDI
tende
 
 


BRIGÓ!
MÉG EGY KIS APRÓSÁG HA RÁM HALGAT ONNAN FOGLYA TUDNI MIKOR KELL MENNIE AZ UTSÓRA AMIKOR RÁNÉZ EGY KISMAMÁRA ÉS CSAK ÖRÖM VAN BENNE NEM PEDIG IRIGYSÉG TUTI NÁLLAM IGY VOLT LEGALÁBBIS.
tende
 
 


Manda!

Megnéztem mi a foglalkozásod. Így már értem, miért vársz, ha ez netán nem sikerülne. Én is efféle munkakörben vagyok, annak ellenére, hogy most itthon vagyok gyed-en, a HVG különszámát olvasom Kép Vagy inkább Kép

Tündi!
Köszi a nevében is a tanácsot, ígérem, mondani fogom neki. Csak ugye már náluk 7 éve megy ez a dolog, szóval nem tudom, hogy hogyan fogadná, de mondani fogom. (értelmes mondat, miKép) Na, a lényege, hogy várt már ő eleget, valszeg ezt fogja mondani. De persze ez nem beleszólós, én is csak próbálgatok tanácsot adni neki, de úgy is kettejüknek kell majd a döntést meghozni.
És egyébként gratulálok a babához!!!

Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


BrigóKép
Hát igen ebben a szakmában képben kell lenni mindig. Már mi is megvettük a cégnél a HVG különszámát meg az Adókódexet is. Már belelapoztam, de majd magamévá kell tennem jobban őket.
A cégünk Saldo-klubtag, pont 5-én lesz egy előadás (áfa, tao, art), amire szívesen elmennék, de valószínüleg a lombik miatt táppénzen fogok otthon feküdni.
Majd talán a köv-őre ami 15-én lesz (tb, szja) talán eljutok.

Gondolom majd szeretnél kistesót is?

Manda

manda
 
 


Halihó Edina,
Mi a mai UH eredménye? DB szám, nyh.? Meg ilyenek?
Lesz pénteken "petevadászat"?

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Manda,
Voltál már bent? Tudod már a transzfer idejét?

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Szia VikiKép
Pénteken megyek majd a BMC-be. A transzfer idejét nem tudom, csak tippelek, ha minden ok, akkor jövő hét közepe vagy vége.

EdinaKép
Mi van veled? Tessék jelentkezni az eredménnyel!!!

manda
 
 


Manda: Pénteken majd írjál, hogy mi volt bent?

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Szia Manda!

Igen, sajna ez a szakma ilyen.... Azért a matek tanároknak biztos nem kell évente több előadásra is járniuk, és minden törvényt újra értelmezniük.... (amúgy a saldos előadást nagyon csíptem, főleg a Csátaljay félét)

Igen, szeretnénk majd kistesót. Szerintem 3 éven belül, és így nem mennék vissza egyelőre melózni. Persze ember tervez.....

Amúgy bocs a többiektől az offért. Zavarjatok el nyugodtan Kép

Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Tudom, tudom, hogy későn jöttem, de ez most csak így megy.

Szóval, Manda talán, sőt biztos segített a tüszőnövelőú energiád,mert két napalatt annyit nőttek, mint előtte nyolc nap alatt.A legkisebbek 15-ek, és vannak 16, 17, és 18-asok is.A méhnyh már 11.És a lényeg,kaptam még "kakaót", ahogy a doki mondta és pénteken punkció.Ma 23-kor adom be magamnak a tüszőrepi szurikat.Már alig vagyok ébren.

Manda
Nagyon szorítok nektek!Mi is ott leszünk pénteken.

Viki
Az újságot már fentebb leírtam.De mindjárt itt a december és eljön a ti időtök.Tudsz már pontosabb időpontot?

Brigó
Nem kell elmenned innen.Csak add át nekünk a sok pozitív energiáidat!Kép

Jó éjt mindenkinek!Kép

Edina
dedina
 
 


EdinaKép
Nagy gratula a tüszőidnek és a szuper mnyh.-nak.
Nagyon drukkolok neked és ügyesek legyetek a dokival.
Sok-sok sikert kívánok!!!!

Manda

manda
 
 


MandaKép
Köszi drukkot!És én is kívánok neked nagyon sok sikert! Na meg drukkot is,mert rád épp úgy rád fér,mint rám! Remélem minden szuperül fog alakulni!Kép

Edina
dedina
 
 


Szia Edina,
Nekem is az elsőnél kb. ilyen nagyságúak voltak.
Én kb. 2 hét múlva kell menjek első Uh-ra.
Már alig várom! Alig-alig...

Ügyes legyél pénteken!
Várjuk a híreket!

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Nos, akkor itt van a sok-sok pozitív energiám Kép
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Remélem egyelőre ennyi elég Kép

Pussz,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Brigó:
Há', köszi, majd beosztjuk!!!!

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Viki!

Ha arról van szó, tudok még küldeni Kép
(bárcsak ezen múlna, igaz?)

Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Köszi Brigó!Kép
Én is teszek el belőle, hátha most összejön!!!

Üdv. Manda

manda
 
 


SziasztokKép
EdinaKép
Remélem minden rendben ment. Gondolom készülsz a transzferre. Sok-sok sikert neked!
Én voltam tegnap UH-n.
Nem igazán jó a mnyh. csak 6-os, szerintem az kicsi, de majd meglátjuk, mit hoz a kedd, akkor kell visszamennem.

manda
 
 


Meg volt a punkció pénteken!
Végülis minden rendben ment.8 ptike lett.És szombaton telefonált a doki, hogy mind a nyolcan megtermélkenyültek.Szerdán kapom vissza őket, vagyis kettejüket!Remélemminden rendben fog menni!

Manda
Ne aggódj, biztos minden a legnagyobb rendben lesz a végére!Kép

Brigó
Én is csippentettem a z energiából!Kép

Edina
dedina
 
 


Szia EdinaKép
Már alig vártam, hogy jelentkezz!
Bevallom a Kális topicot is mindig lesem, hátha kapok valami hírt felőled.
Gratulálok a petesejt mennyiséghez, nem semmi.
Szuper a 8 megtermékenyített petesejt!!!
Minden rendben lesz szerdán, mennek a drukkok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++

Üdv. Manda

manda
 
 


Manda
Köszi az aggódást és a drukkot is.
Te pontosan hol is tartasz most?Long, vagy short protokollon vagy?

Edina
dedina
 
 


EdinaKép
Én most egy long protokoll utáni 2. fagyis transzfer előtt. A protokoll még aug.-ban volt.

manda
 
 


Edina: Akkor majd szerdán is izgulunk!!!

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Ma voltam az uh-on, de sajnos nincs szívhang. Holnap vérvétel, aztán abból tutira megállapítják, hogy van-e terhesség vagy sem, szóval ha nincs, akkor szerdán kaparás.
Hááát ez történt ma a BMC-ben.
esperanza
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: