Új privát üzeneted érkezett!

Wish!!! Drukkolunk!!!

Hajni :D
nem :lol: :lol: az én hasam IKREKKEL a 26-33. hét között 1 cm-t nem nőtt, és hízni sem híztam egy grammot sem.

de a helyzet most is így tűnik lenni. a 20-24. hét között híztam megint heti 1 kg-kat (ez a fiúkkal is szinte potn így volt), és 2.5 hete semmit sem, a hasam meg sok-sok hete 89-90cm.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


WISH HÍRADÓ

14:01-kor megszületett Balázs 3500 g 51 cm. Reggel 5-kor elment a magzatvz 9 ürát vajudtam, de császár lett a vége a köldökzsinor rövidsége miatt. Mind a ketten jól vagyunk."

Gratulálok itt is Balázshoz nagyon jó egégszésget sok sok tejcsit kívánok.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Orsi,

az hogy lehet, hogy nekem a 18 héten volt a hasam 98 cm? és nem híztam sehova, csak a hasam nőtt, de azért az se olyan hatalmas (bár anyu azt modnta, hogy ő ekkora hassal ment szülni).

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 

 
 

WISH

Hatalmas gratula Balázshoz, jó egészséget nektek, és sok tejcsit!!!!

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


WISH :P
GRATULÁLOK BALÁZSHOZ!
PUSZI,
FANNI
fanni73
 
 


Wish!

Nagyon gratulálok, mielőbbi felépülést a császárból, és sok-sok tejcsit Balázsnak!!!
:lol: :lol: :lol:

dkata
 
 


Wish!
Aki hallja adja át! Nagyon sok boldogságot és jó egészséget kivánok kicsi Balázs érkezése alkalmából! Igazi husvéti nyuszi! :D
Kiscsillag!
Lemaradtam valairől, miért vagy Te most bajban :?: :shock: Mármint a dokin kivül, de tényleg keressél másikat, még jó időben vagy!
Napszemcsi!
Hát ez a kép óriási :lol: :lol: :lol:
Jaj nem tudom már, mert a másik oldalon van, Te irod hogy feszit lent? Átrendeződnek a csontok, készülnek a nagy napra... A méhszájnyilás sajnos valóban nem fáj, nem lehet érezni.
És kinek van baj a ph-val? Szita a fejem... :oops: Szóval azt a tesztet legjobba védőnőtől kérni, és pisilni kell hozzá 1 picit, belemártani és várni a hatást. A csikok elszineződnek (vagy nem), a doboz oldalán lévő mintákkal kell összehasonlitani (minden védőnői látogatáson csinlják egyébként)
Zsuska!
Nyáron én 1 rövidujju bodyban és ujjatlan rugiban altatok, takaró nélkül. Vagy vékony hálózsák, body, rugi nélkül.

Korai jövetelem oka: a 4D vizsgálat. Szóval 150 % hogy fiu, meg is mutatta jól láthatóan, herék már a zacsiban. Teljesen rendben van, szépen fejlődik, 40 centi és 1600 gr. Körülötte is ok. minden, azt mondta a Győrffy doki, hogy indulhatunk kék ruhákat venni :D Emiatt el is huztam a férjemet hazafelé a Corába, mert Micimackós bodyk vannak akcióban, és bevásároltam belőlük 2 db fiunak való rövidujjut (de lehet hogy stikában majd visszamegyek még venni). Kép is készült, ezt most homályos volta ellenére megosztom azért Veletek, és alant kaptok végre 1 pocakképet is, én fényképeztem sk, a családtagjaim azt mondták, na ne... :lol: :lol: :lol:
Kép
Kép

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Zsuzsi! szerintem simán lehet, én 107-tel mentem szülni, direkt megkérdeztem. Az utólsó 4 hétben nőtt még 3 cm-t. :lol:

dkata
 
 


Kép

Wish,gartulálok Balázshoz,nagyon szép súllyal és hosszal született
:wink:sok örömöt,boldogságot kívánok Neked,Balázsnak meg sok tejecskét :D :D :D :D

KépKép
napszemcsi
 
 


Melcsi,nagyon aranyos a babád :D :D :D és milyen szép súlya van :lol: 1600gr.Nagyon irígyellek,hogy láthattad a kicsikédet,és örülök,hogy rendebn van minden odabenn :D
Én is kiváncsi vagyok a Drágáimra,hogy mekkorák és hány gr-ak :lol: de még arra 1 hetet kell várni :?

Lányok,rajtam álomkór van,reggel 7:30-kor keltem,aztán tettem,vttem és 11:30kor ismét aludtam már és 13:30-kor ébredtem fel.Aztán összeszedtem magam és kivasaltam,de semmi egyebet nem sikerült ma csinálnom
:shock:

Na megyek lányok,elvisz a férjecském sétálni a boltba, :D Rákóczi túróst szertnék sütni húsvétra,meg kalácsot,és kell ég egy-két hozzávaló :lol:

További szép napot kívánok :roll:

KépKép
napszemcsi
 
 


Üdvözlünk idekint kicsi Balázs :lol: :!: :!:

Melcsi!
Csuda cuki Dés! Nem akarok belekotyogni :) de szerintem már most hasonlít Pörire :D ! Ez olyan klassz!

Ti nem érzitek a frontot?
2 napja keményedik pockó! :( nem sokszor, de azért nem örülök neki :(

Zsu

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Wish!
Isten hozta a nagyvilágban a kicsi Balázst!
Teljes szivemböl gratulálok!És nagyon sok boldogságot és jo egészséget kivánok nektek! Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Melcsi

nagyon jók a képek.
jó nagy pocakod van!!!
olvasom a "Lelki köldökzsinór"-t, szuper :D :D

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


zsuzsi73 írta:az hogy lehet, hogy nekem a 18 héten volt a hasam 98 cm? és nem híztam sehova, csak a hasam nőtt, de azért az se olyan hatalmas (bár anyu azt modnta, hogy ő ekkora hassal ment szülni).

nem tudom :lol: nekem most 90 cm. A fiúk 106cm-es pocakkal születtek. :)
én köldöknél mérem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsu :D
persze, hogy de érezzük!!! én nagyon érzékeny vagyok rá. szedem a magnéziumot ezerrel.

huhh csajok ma jól lefáradtam. Reggeltől estig mászkáltam ide-oda a városban. Sikerült szuper pólókat venni a fiúknak, Lilinek 1 body+1 nacit... de most ha fel kellene kelnem innen a heverőről azt hiszem, belehalnék. :shock:
nem is emlékszem, hogy bármikor is elfáradtam volna ennyire.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Wish :) :D:D
Hatalmas Gratula a kis Balázshoz!!!!!!! Sok-sok Boldogságot, egészséget és sok-sok tejcsit kívánok!!!! Pihenj sokat, erősödjél aztán gyere mesélni!!! :)
Kép

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Melcsi :)
Elég baj Nekem az orvos. :( :cry: :cry:
Nagyon szép a babucid. :) És jó nagy már a pocid!!

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Zsu, Zsuzsi - köszi a tesztlapos infókat.

Melcsi - klasszak a fotók

Kép
potykamanó
 
 


Orsi

hát igen, azért már a 28 héten nem csoda, hgoy fáradsz, én már 1-2 óra mászkálás után hulla vagyok.
Sikerült már venned egyenes szabású szoknyát venned? Tudod, régebben beszélgettünk erről, én azóta is vadászok egy jó kismama szoknyára.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi :D
csak azért lepett meg ez a fáradás dolog, mert most tényleg minden tagom érzem :D az már normálisnak számított, hogy estére azért jobb a vízszintes... de most vacsit sincs kedvem enni, mert fel kellene állni és megcsinálni :shock: :? :lol: :lol:
szoknyát azóta sem kaptam, de már letettem róla :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszönjük a dicséreteket :D
Többen emlititek a nagy pocakomat :lol: Eredetiben sem volt sokkal kisebb :lol: :oops: Gondolom idegennek nem a terhesség, hanem a kövérség tünik fel.
Zsuska!
Nos akkor nemcsak nekem tünik hasonlónak a 2 gyerek :D Mátém is szép arcu baba volt (most se csunya), sőt apja azt mondta a multkor mikor nézegettük a kicsi képeit, hogy még szebb volt mint Emese :roll: Ha ez a kisfiu is olyan szép lesz mint a kintlévő 2, akkor igazán szavunk sem lehet. Nagyon szerencsések vagyunk, de nem a szépségük, hanem a meglétük miatt elsősorban.
Orsi!
Azért Feletted is mulik az idő, ezt tekintetbe kell venned, lassan 7 hónapos lesz az a baba! Vissza a tempót!
Napszemcsi!
Mindjárt itt a jövő hét, és Te is megnyugodhatsz megint felőlük! :D

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Én is felteszem az aktuális állapotot :D

Kép

Kép
Kép
emma1976
 
 


melcsi1967 írta:Orsi!
Azért Feletted is mulik az idő, ezt tekintetbe kell venned, lassan 7 hónapos lesz az a baba! Vissza a tempót!

igyekszem :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Melcsi :D
Édes gyermek! Biztos szép lesz, mint a másik kettő :D

Wish
Itt is sok-sok szeretettel gratulálok! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma!
Köszi!
Nagyon helyes pocid van! Simul a köldököd :D

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Wish: GRATULÁLOK! Egészséget és sok-sok tejcsit kívánok nektek!

Napszemcsi: "óriási" a pocid, szuperek a babák!!

Melcsi: Nagyon szép a babád, örülök, hogy minden rendben.

Emma: Nagyon csinos a pocid!!!

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Szép jó reggelt :)

Lányok,szeretnék Neketek Kellemes húsvéti ünnepet kívánni :)
Szerintem már nem leszek gép mellett,mert délután hazamegyünk az anyuékhoz,és csak hétfőn jövünk haza. Kép

Szép napot kívánok :wink: Napszemcsi.

KépKép
napszemcsi
 
 


Emma,anagyon szép gömbölyodő pocid van :) :) :) :) szépen növekszik a kicsikiéd :lol:

KépKép
napszemcsi
 
 


Emma

nagyon csini a pocakod, de tényleg nem olyan nagy. amúgy is vékony voltál, ugye?

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


zsuzsi :D
hááát, sok mindent rám lehet fogni, de hogy vékony vagyok vagy voltam valaha azt nem :D :D :D 165 cm-hez 65 kg-val indultal, most vagyok 71-72 :oops: Csak körte alakú vagyok, hasam nem hájasodik, hanem fenekem terül, meg a combom hájasodik...
Úgy tűnik jól sikerült a fotó :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma!

Ne lódíts olyan nagyokat!!!! :wink: :wink: :lol: :lol:
Mi találkoztunk élőben is! :D És szerintem pont patent vagy, illetve voltál!!! :lol: :lol: A hasad meg tényleg cuki! Érdekes az ember a terhesség elején alig várja hogy látszódjon. Hát én örültem ezerrel hogy húha hűha... Aztán most már kezdek azon izgulni hogy hol fog ez a pocak megállni??? :? :lol: Szerintem pont jó a pocakméreted!

Hűűű már várom a képet Balázskáról!!!! :lol: Kíííváncsi, kíváncsi.... :P

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Orsi,
köszi a választ, megnyugtattál! :D Én is úgy imádok vásárolgatni a keresztlányomnak, meg most már Olivérnek is! Csak azt az egyet sajnálom, hogy kislányruhából sokkal több gyönyörűséges ruha van, mint kisfiúból!:-(

Manó,
téged meg el is felejtettelek üdvözölni, örülök, hogy újra itt! :D

Wish,
hatalmas hurrá! Éljen Balázs! :lol: :lol: :lol:

Zsebi,
jöhetnél ide is gyakrabban képekkel együtt! :D

Melcsi,
én most néztem meg, az én babám 29+2-nél volt 1500 gramm, és azt hiszem szintén 40 cm! :lol: Azért van ott már poci rendesen! :D

Emma,
nagyon szép a pocid tényleg, de valóban nem nagy. Mondjuk nem is kell olyan bálna-pocaknak lennie mindenkinek, mint amilyen az enyém! :D (Az én farmeremnek is pont ilyen a dereka! :D Neked nem csúszik le?)
20140901102739
 
 


Csajok :D
Nagyon aranyosak vagytok, tényleg!
Nekem a 23. héthez képest nem tűnik kicsinek meg nagynak sem, olyan közepes. Azt mondjátok, nektek ekkor már nagyobb volt? Mert most sokan jóval előttem jártok, de gondoljatok bele 22 és fél hetesen milyen volt?

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma,

én majd teszek képet a hétvégén, nekem most jóval nagyobb a pocakom, mint a Tied.
hát tényleg nem látsik rajtad, hogy van rajtad felesleg :D

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


hajni777 írta:csak azt az egyet sajnálom, hogy kislányruhából sokkal több gyönyörűséges ruha van, mint kisfiúból!:-(

kislány ruhából mindig mindenhol nagyobb a választék. de én egyáltalán nem vagyok kibékülve vele, mert tegnap a h&m-ben összesen 1 body és 2 ruha volt, ami nem rózsaszín volt :shock: :shock: úgy hogy egy fal csak bébi lányruha volt.
szóval lánynak meg kutatni kell, ha nem akarsz rózsaszínt.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok Lányok! :)

Én is vagyok ám, bár inkább csak olvasó-szurkoló módban.
A sima Kaális topicban Harcimókus írta, hogy Kiscsillag kórházban van. Idézem:
"Sziasztok!
Kiscsillag kórházban van.. hajnalban elkezdett nagyon vérezni. Azt mondták neki, a lepény rossz helyen tapad /szerintem u.a lehet a gond , mint Anikónál volt/
Ultrahangon babák rendben vannak!! . Jelenleg infúzióra vár, és még mindig vérzik. Nagyon aggódik , sokat sír. Délután fogok vele újból beszélni. Amennyire tudtam, megnyugtattam, hiszen Anikónál és Szonyánál is minden rendben volt a vérzés dacára. Megkért, hogy írjam meg nektek. "

Szorítsunk neki, hogy minden rendben legyen!

Kép Kép
kismokus
 
 


Sziasztok

Hogy milyen szép pocak képeket látni ezen a topikon!

Én már nagyon várom hogy jóóóóóóó nagy legyen!

Kiscsillag
kitartás, nem lesz semmi baj!


Mindenkinek nagyon szép húsvétot kívánok!
[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1175864432.1.jpg[/img]

Sziasztok

Erika[/img]

Kép

Kép
erika13
 
 


Kiscsillag

nekem is ugyanez volt, hogy lent tapadt a lepény, és véreztem, biztosan nem lesz semmi baj!!!
Szorítunk nagyon!

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Sziasztok!

Emma - nagyon aranyos kis pocakod van, és ez a kép alapján nem is hiszem hogy bárhol hájasodnál. :wink:

Napszemcsi - tündéri nyuszókát küldtél.

Hajni - köszönöm, semmi gond, még én sem jutottam el odáig, hogy mindenkihez "szóljak".

Lányok - Majd nem sokára mi is lefotozzuk a mostani pocakomat. És majd kérem a véleményeket. Nekem bazi nagynak tűnik! Alig bírom vinni.
És képzeljétek, pár napja alig bírok ráállni a jobb lábamra annyira fáj a far- és a combizmom, hogyha ránehezedik a súly majd betojok. Nem vicc! :( Szerintetek lehet ennek köze a terhességhez? Vagy lehetett egy olyan rossz mozdulat amit nem vettem észre? Mert csináltam pl. egy néhány óvatos lábemelgetést frizomerősítésképpen, de akkor nem vettem észre hogy baj lett volna. Másnaptól viszont ennyire fájt. Délutánra már csillagokat látom és úgy érzem kellene valami mankó, mert nem bírom tovább!! Mi lehet ez?

Kép
potykamanó
 
 


Kiscsillag - mennek a drukkok! NEM LESZ SEMMI BAJ!

Kép
potykamanó
 
 


Emma,
ne aggódj, tényleg nem számít a méret! :D

Orsi,
nekem mondjuk nincs bajom a rózsaszínnel, mondjuk nem szoktam nézni, hogy milyen színű. A h&m nekem is az egyik kedvencem, a másik a Next a Westendben, meg még a Zara is nagyon jó, csak ez utóbbi kettő elég drága ugye! :? :D

Manó,
nemtom mi lehet..... :?

Csillag,
drukk!
20140901102739
 
 


hajni777 írta:Orsi,
nekem mondjuk nincs bajom a rózsaszínnel, mondjuk nem szoktam nézni, hogy milyen színű. A h&m nekem is az egyik kedvencem, a másik a Next a Westendben, meg még a Zara is nagyon jó, csak ez utóbbi kettő elég drága ugye! :? :D

nekem sincs, de ha csak az van, azzal már van :D
nehéz olyan szép lányos ruhát találni amiben nincs.
next rucikat én mindig használtan veszek, nagyon beváltak sokadik ikerpár gyűri a ruháinkat.
a zarában meg leárazáskor nagyon jól lehet vásárolni :D :D
én is szeretem ezeket a boltokat.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Na, engem is most kapott el valahogy a pocakkép-készítési láz! :) Kép

Mi is jövő héten megyünk dokihoz, már nagyon kíváncsi vagyok a súlyukra, mert rég mérték őket és elvesztettem a fonalat...

melcsi,
gratula a szépséges kisfiúhoz! :P

kiscsillag: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++

wish,
gratulálok ezerrel és nagyon sok boldogságot kívánok Balázskához!
(eggyel feljebb ugrott a lista! :shock: )

KépKép
pompomlány
 
 


akkor most nekem is pocakképpel kellene jönni? :D :D
na, majd teszek elemet a gépbe. legutóbb a fiúknál lemerült.

orsi.hanyaganya.hu

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kismokus!

Nagyon szoritok Kiscsillagnak!
Nem lesz semmi baj a lepény az oka ezeknek a vérzéseknek!
Az infuzio nagyon jo és pihenjen sokat mert az segit a legjobban!
Én egy hétig 10 napig egyáltalán nem álltam fel a korházban!Ágytál és mosdattak fekve!Ez kell ahhoz hogy a lepény szépen visszatapadjon!


Lányok!
Gyönyörüek a pocakok!!!!

Orsi!
Ma olyan belsö méhszáj masszázst kaptam a pindurkátol hogy a szemem majd kiugrott! :shock: Söt még most is sajog! :roll:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Kiscsillag!
Nyugi, sirást befejez... Biztos a lepény az oka. Szépen fekszik, betartja az orvosi utasitásokat, és nem lesz semmi baj! Ezt szuggerálni!Mennek a drukkok!
Anikó!
Te szép lassan célegyenesbe kerülsz :D Mindig olyan ritkán jössz, aztán meg csodálkozom, mennyi idő telt el megint!
Hajni,Orsi!
A Kenguruban nagyon sokféle szinü ruha van, szinek szerint állnak az állványokon. Szerintem fiura nemcsak a kéket meg a khekiszinüt lehet ráadni, a sárga, a terrakotta, piros, zöld nagyon jól mutat rajtuk. Mióta kiderült hogy babánk lesz, elővigyázatosságból Pörinek is sok ilyesmi szinü ruhát vettem, nekünk csak ugy 62-68-ig van rózsaszin ruhatárunk :D Neki pl. lány létére kifejezetten jól állnak ezek az élénk szinek.
Pompika!
Gyönyörü pocit eresztettél :D
Tudnál ujabb listát tenni? Szerintem már Anikó következik :)
Manó!
Nem tudom mi lehet, talán tényleg 1 mozdulat. Remélem nem most kezdted el a farizomgyakorlatokat :shock: Arra más is jó :oops: :wink: ami nem káros a mozgásszervekre :lol:

Mindenkinek nagyon boldog Husvéti Ünnepeket kivánok, vigyázzatok a babókra és jó illatu locsolókölnikkel locsoljanak Benneteket! :D

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


melcsi1967 írta:Hajni,Orsi!
A Kenguruban nagyon sokféle szinü ruha van, szinek szerint állnak az állványokon. Szerintem fiura nemcsak a kéket meg a khekiszinüt lehet ráadni, a sárga, a terrakotta, piros, zöld nagyon jól mutat rajtuk. Mióta kiderült hogy babánk lesz, elővigyázatosságból Pörinek is sok ilyesmi szinü ruhát vettem, nekünk csak ugy 62-68-ig van rózsaszin ruhatárunk :D Neki pl. lány létére kifejezetten jól állnak ezek az élénk szinek.

a fiúkra én is adok mindenféle színt a rózsaszín kivételével. Pirosat, narancsot simán :D
a KG minőségével én nem vagyo kibékülve, ezer éve nem vásárolok ott.

ami a bajom :D próbálom megfogalmazni.
lányos ruhákat szeretnék Lilinek, nem uniszexet, amit lányra is rá lehet adni, hanem olyat, amin látszik, hogy ő kislány, de NE legyen csak rózsaszín.
van pl. zöld bodyja, ami picit fodros és enyhén rakott ujjú, azonnal látszik, hogy lányos és nem rózsaszín.
No, ilyeneket vadászok :D
de mivel 1 szem lány, és annyira sok ruha 1 gyerekre nem kell, szépen lassan összeáll a ruhatár neki :D :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pompi :D
Nagyon formás pocakod van :D tetszik :D ikrekkel a 31.héten jó formában maradtál

Kiscsillag
Sokat gondolok rátok! Nagyon remélem, hogy minden rendben lesz veletek!

Orsi
Tényleg így van, rózsaszín-dömping a kiscsajoknak, sógornőm is csupa rózsaszínt vett a 2 lányának, de azt mondja, soha nem azt akart, csak nem nagyon volt más lehetőség

Képzeljétek, azt álmodtam, hogy megszületett Zalán és hazamentünk. Nagy-nagy boldogság volt de sok bénázás is, mit, hogy an csináljunk. Sötét hajú kicsike volt, férjem füleivel és orrával, a többi tőlem :D

Boldog Húsvéti Ünnepeket!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Orsi,
:D

Pompi,
szépséges... :D

Melcsi,
én se nagyon szeretem a Kengurut, bár egy gyönyörűséges darabot már beszereztem onnan! 8) :D A színekkel kapcsolatban teljesen egyetértek! :D

Anikó,
hivatalosan már csak te vagy előttem! :D Hű, de izgi! :D Én azért most már nem siettetem, belegondoltam, hogy hogy fog hiányozni nekem a pocakom, meg a mocorgásai! :D

Emma,
jó neked, hogy már van egy képed a babádról, én hiába a 4d, elképzelni se tudom, milyen lesz, de nagyon-nagyon kíváncsi vagyok ám! :D

Mindannyiótoknak gyönyörűséges kirándulós, locsolós, boldogságos Húsvétot! :D
20140901102739
 
 


Wish!

Szívből gratulálok a kis Balázshoz! Sok boldogságot Nektek!!!

Kép
andrea23
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: