Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én is csak bekukkantottam, mostanában sokat vagyunk Halásztelken a szüleimnél Levivel, így kicsit fel vagyok mentve az egész napos ugrálásból, mert nem nagyon bírom, főleg ebben a közel 40 fokban :(

Barbi: Én is szorítok, hogy megforduljon, ne izgulj, biztos minden OK lesz, a dokid tudja mit csinál és az a fő! :) Várom majd az sms-t!!! :) :)

Judit, Annamari: Kösz, igen médiasztárok lettünk :) bár sajnos nem valami nívós lapban, de azért elraktam a cikket emlékbe :)
Annamari igazad van, harmadik fiú már nekem is sok lenne, néha még Levi is az :) Kíváncsi vagyok kettővel hogy fogok bánni, de egyre inkább nem bánom, hogy nem lány lesz :) És az is biztos, hogy ha az ember rászánja magát egy ilyen komoly beavatkozásra az a legjobb, ha minden lehetséges oldalról megszerzi az infókat, mert csak úgy lehet jól dönteni. Én nem hallottam még erről a dologról sokat, és így elsőre gondoltam úgy hogy nem kéne beavatkozni a természetbe. De azóta olvastam pl. hogy ezt még a fogantatás előtt állapítják meg, bár azt nem tudom hogyan. Ez már nekem is szimpibb, így nem érzem, hogy már egy élő valakibe nyúlnak bele. De még mindig kevés az infó :)

Na megyek, Levi felébredt.

Puszi, vigyázzatok ebben a nagy hőségben, főleg kismami társaim. Próbálatok a hűvösben maradni!

Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Sziasztok!

Köszi a tanácsokat a fertőtlenítéssel és a vasalással kapcsolatban :)
Voltam uh-on, 3 és fél kiló a kiscsaj és még a feneke van lefelé. Egyébként minden jó, alaposan meg lett nézve. Nagyon úgy tűnik, jól érzi magát odabent. Ez volt az utolsó trolis utam a kórházba, meg is szenvedtem ebbe a nagy melegbe. Csütörtöktől már tud vinni a Zuram kocsival a ctg-kre. Én már ki nem teszem a lában ilyen melegben, az tuti.....

Vigyázzatok ti is magatokra, aki tudja élvezze a jó időt :)

Kép
barbara_75
 
 


Sziasztok!

Annamari!
Örülök, hogy jól vagytok :)

Gyógyszerrel kapcsolatban nem tudok segíteni, soha nem szedtem.

Timi!
Jó pihizést Nektek :)

Nekem holnap muszáj nst-re mennem, az sztk-ba és a melóhelyemre, mindezt délelőtt. Szívesen kihagynám, de legalább Mátét nem kell magammal vinnem, Anyósom vigyáz majd rá!

Barbi!
Akkor végül még sem olyan nagy a kiscsaj, én is kiegyeznék egy ilyen súlyú Barnival :)

Ne is mond a trolizást, holnap rám is az vár...

Puszi
Judit

Kép

Kép
csaju
 
 

 
 

Sziasztok!

Remélem, mindenki jól van ebben a nagy melegben, vigyázzatok magatokra nagyon.

Barbi: hű, nagyon a véghajrában vagy, drukkolunk és várjuk a híreket!

Judit, kitartást a holnapi zötyögéshez, tényleg nem lesz álom ebben a hőségben...
Köszi a köszöntést, ari vagy! :D
Jártok még játszóra Mátéval?

Timi: milyen újságban voltatok? Én lemaradtam erről :(.

Annamari: sztem gyógyszert bárki felír neked!
Vasalás ügyben én is így vagyok, rendületlenül nyomom bébi kora óta! :) Úgy tényleg puhábbak a cuccok.

Mi megjártuk Szegedet, jó volt, ezúttal klassz idővel, volt mindenféle, Vadaspark, strand, pizzázás, sétálgatás, barátnőzés, pihi, fodrász, masszázs, szóval nem panaszkodok. :lol:

Máté ma megkapta a 3 éves oltást, egész jól viselte.

Puszi mindenkinek, Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Barbi: Jó méretű a kislányotok!

Én is ma voltam UH-n, a Babóca 1970 gramm. Összehasonlítottam az ugyan ilyen idős Levi UH-val és ő ekkor 1968gramm volt. A többi méret viszont alatta van Levihez képest, kivéve még a combcsont, az pár milivel hosszabb :) Most nem mutatta meg magát, így nem tudtuk leellenőrizni, hogy még mindig fiú-e :) Egyébként azt mondta a Szilvi, hogy minden OK. Még annyi a különbség, hogy most a lepény a hátsó falon tapad, Levivel meg a mellső falon tapadt. Szerintetek ez jelent valamit?

Judit!
Remélem minden ok volt a sok utazással! Ez a meleg lassan elviselhetetlen számomra :(

Krisz: Utólag is nagyon boldog szülinapot kívánunk Máténak!
A Vasárnapi Blikk-ben voltunk (2007.07.08) :)
Szegeden van Vadaspark? Mi is megyünk jövő héten Makóra (remélem most nem szervez kerezstbe senki) :) akkor ez nekünk is egy jó program lenne, Levi is nagyon szereti az állatokat, főleg a szamarat, kecskét, birkát és a tigrist. Végül voltatok a makói strandon?

Puszi
Timi

Ja, lenne egy kérdésem. Levente fölső első két fogán közvetlenül az íny alatt van egy fekete csík, mintha fekete ceruzával húztak volna egy vonalat. Volt ilyen valamelyikőtöknél? Mi lehet ez? Mindjárt hívon a védőnőt is, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.
Köszi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Sziasztok!

Krisz!
Én is vasalom Máté ruháit :lol:

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat Szegeden :)

Persze, hogy járunk játszótérre, minden du. ott vagyunk!

Timi!
Én nem hallottam még ilyen fekete csíkról, majd írd meg mit mondott a védőnő!

Ma voltam először nst-n, minden rendben. Előtte még az sztk-ban is, aztán a melóhelyemen, egész jól bírtam a meleget :) Persze azért az is sokat segített, hogy Mátéra Anyósom vigyázott, nem kellett magammal vinni!

Megyek pihizek egy kicsit, mert mindjárt ébred a Haramiavezérem :)

Puszi

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Timi: én sem hallottam ilyen fekete csíkról. A lepény tapadásáról sem jut most eszembe semmi, olyan rég volt, elfelejtettem ezeket a részleteket! :shock:
Igen, Szegeden van Vadaspark, menjetek el, érdemes, tök jó árnyas a nagy része és elég sok állat van, ha nem is mindenféle. Nálunk az oroszlánok voltak a befutók és további kedvencek a farkas és az aranyfejű oroszlánmajmocskák! :) Eléggé kint van, a Kálvária Sugárúton kell kifelé menni a városból, nézd meg a honlapjukat:
www.zoo.szeged.hu
Végül Makóra nem jutottunk el, mindenki bojkottálta a strandolást, így csak kettesben voltam Mátéval a Ligetfürdőben egyik délután. Jó zsúfolt volt, de azért megtette.
Neked is köszi a szülinapi köszöntést! :)

Judit: na akkor nagyon kis ügyik vagyunk! :lol:
Szóval jártok, ebben a nagy hőségben is? Jó lenne, egyszer összefutni még mielőtt eltűnsz egy időre! :wink: Csak én most a héten estig dolgozok, bár ebben a melegben akár még 7kor is le lehet ugrani egy kicsit. Múltkor egyszer voltunk arra M-val, de akkor nem voltatok ott és el is húztunk hamar, mert összezördültem egy "kedves" anyukával, ilyen még sosem volt, jól beénkkötött, igazságtalanul, el is ment a kedvem egy időre... Hétvégén is le szoktatok ugrani? Jövő héten kedden már indul a nyaralásunk, aztán utána neked már nagyon a véghajrá lesz! :)

Én se nagyon bírom most ezt a nagy meleget, nem is tudok most bicajjal járni munkába, mert leolvadnék róla, egyszer próbáltam, de elég pokoli volt az a fél óra...

Vigyázzatok magatokra!

Tényleg, Barbi, egyben vagy még??? :wink:

Pussz, Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


sziasztok Lányok!

Még új vagyok itt de remélem tudtok segíteni. Gonolom az Uzsokiba szültetek jól jönne rólla egy kis infó. Én az Újpesti szülőotthonba tartoztam de az bezárt és most ide tartozom de nem tudok rólla semmit, kérlek segítsetek egy pár hasznos infóval, minden érdekelne.
PL: milyenek a dokik, (az én dokim már nem vállal szülést úgy hogy ügyeletesnél fogok szülni ettől picit azért izgulok, hogy van a a látogatás, a családtagok láthatják a picit? baba-mama szoba van?
Milyenek a csecsemősnővérek segítenek? És még bármi ami eszetekbe jut.

Előre is köszönöm várom a válaszokat
pepike :lol:
pepike
 
 


Krisz!
Mi volt, mesélj? Hogy hogy rád förmedt? Pedig az "állandó brigádra" ez nem jellemző :o

Minden du. lent vagyunk, akkor valszeg Gyöngyösön lehettünk. Ha Máténak van társasága, akkor estig vagyunk, tegnap pld. fél 9-kor jöttünk haza.
Hétvégén nem megyünk, akkor mindig van vmi más progi. Most pld. Máté nem lesz itthon :lol:

Persze ebben a nagy melegben aztán sokmindent nem tudunk csinálni kettesben, kirándulni már nem tudok, vízbe nem mehetek, horgászni nincs értelme :roll:

Csaba továbbra is bicajjal jár, azt mondja, csak akkor rossz, ha meg kell állnia, így általában nem szokott :lol:

Puszi

Kép

Kép
csaju
 
 


Hahó még egyszer :)

Judit, hát csak annyi, h letelepedtünk homokozni, aztán egy kisfiú rögtön odajött (egyébként látásból ismerem őket 3 éve, a játszón köszönő viszonyban voltunk, ezért nem is értettem a "támadást"), eleinte jól elvoltunk, beszélgettem vele (Máté persze nem :)) és együtt homokoztunk,de aztán bedurvult, nem hagyta M-t a saját játékaival játszani, én szépen mondtam neki, h osztozzanak meg, ne lökdössék egymást, de persze hiába, aztán elkezdett homokot szórni Mátéra, én meg megkértem h ne tegye, elvégre ő jött ide és a mi játékainkkal játszik, erre az anyja odajött, h kölcsönkenyér visszajár (miután M egyszer visszaadta a homokszórást, megjegyzem, csak szerinte, én nem vettem észre) és h nem muszáj erre a játszóra jönni, ha nem tetszik valami... Próbáltam mondani neki, h semmi gondom nem volt, szépen beszéltem a fiával, és h nincs harag, hát gyerekek csinálnak ilyet, de elviharzott és utána mindenkinek rólunk susmorgott (viccesen pl Melindáéknak, aki ugye azért ismer minket a bölcsi révén), pedig igazán nem voltam bunkó v ilyesmi és nem akartam balhét csinálni... Amúgy meg vicces h letelepszünk külön, az ő fia odajön, rögtön kiszolgálja magát, aztán nem engedi M-t a saját játékaival játszani, és még nekik áll feljebb... Na mindegy, szarul esett, a stílusa is, nevetséges az egész... Mintha nem mehetne bárki bárhova, csak övék lenne a tér...

Csaba nagyon jól bírhatja a meleget! Nekem sokszor meg kell állni lámpáknál, sok van belőle az úton, és ez napon tényleg gáz. Amúgy is fejfájós vagyok, a melegtől kölünösen, ha sok ér.

Na remélem, el tudok ugrani M-val felétek vmelyik este. Pussz!

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Először is,üdv Pepike!
Nem akarok túl sokmindent írni,a lényeg,hogy szerintem ne izgulj az ügyeletes doki miatt,szinte minden orvos tök rendes az Uzsokiban.A szülésznők szintén.Látogatás gyakorlatilag bármikor van,de csak a folyosón,ahová kicsit kitolhatod a bébit,a szobába nem mehet be senki.Kivéve a fizetős szobába,oda bemehetnek a rokonok...ha jól olvastam az előbb a mostani ára 10-12 eft/éj. Én mindkétszer babás szobában voltam,ahol reggel 6-tól este 10-11ig veled van a bébi,éjszakára beviszik.Cukros vizet adnak,tápszert nem,csak ha te kéred.Nekem az első kisfiam annyira sírt,hogy muszáj voltam kérni neki,a második már kibírta,amig megjött a tejcsi.A csecsemősök ált.kedvesek,főleg a főnővér,nagyon nagy darab,de ő a legkedvesebb,mindent elmagyaráz.A legtöbb tapasztalatot én mégis először a szobatársaimtól kaptam,pelozás,köldökcsonk,stb...Cumit is vihetsz,ha esetleg kellene.mellszívót vigyél,ha tudsz,mert éjszakára jó,ha fejsz a picinek és a kórháznak csak 2 db van össz-vissz.Törlőkendőt is vigyél.

Na ez mégsem lett olyan rövid.

Kismamik: én nem is értem hogy bírjátok,én kivagyok ebben a hőségben,még jó hogy szabin vagyok a héten és így nem kell bkv-znom.Meg is halnék.Ráadásul a gyerekek is nyűgösebbek ugye.

Mi sajnos már alig megyünk ide a mi játszinkra,mert telesz..ták a macskák a homokozót.Szörnyű,már 3 szervet felhívtam,mindenki azt mondta,hogy ez nem az ő dolguk.Könyörgöm akkor kinek szóljak??? Tök aranyos kis játszóterünk van,kis kialakult brigáddal és nem tudunk játszani.Eleinte még kihagytuk a homokozót,de már mindenhol büdös van.Nem tudtok segíteni nekem? Nincs valakinek valahol ilyenfajta helyen ismerőse? Önkormányzat,ÁNTSZ,vagy hasonló???1 hónapja hoztak új homokot,rárakták a régire,2 napig tudtuk használni,azóta az is ilyen jó minőségű.... :(

szaladok,elaludt Márk,gyorsan kötök paradicsomot a talpára,mert tegnap eltaposott egy darazsat-direkt...csak cipő nélkül.És nem enged semmit sem csinálni,pedig már dagad is neki.Calciumot már csempésztem a teájába,de ez nem elég.

Puszi mindenkinek
A
kismuki
 
 


Sziasztok!

Tkrisz: Nem semmi ez a játszóteres sztori.....igazából én ilyenkor csak a gyereket v. gyerekeket sajnálom, hogy ilyen szülője /szülei/ vannak. Mit kellett ebből is problémát csinálni, mikor nem is volt semmi gond.......Ilyenkor úgy előttem van, hogy hogy beszélhet otthon a férjével vajon? Szegény pasi....... :? Meg ezt látja a gyerek is?

Mikor annak idején még a Humanic-nál melóztam, pont a bejáratnál sündörögtem. Jött be anya és lánya, a lány olyan 10-12 év körüli volt, a probléma az volt, hogy mindketten fagyiztak. Nagyon nyájasan szóltam nekik, hogy legyenek szívesek a fagyit kint megenni az ajtó előtt. Az anya teljesen rámförmedt, elkezdett kiabálni, mit képzelek magamról. Mondtam még mindig nyájasan, mosolyogva, hogy előfordult már, hogy lefagyizták már a cipőt és nem tudtuk kiszedni az anyagból a ragacsot. Persze ez nagyon nem érdekelte őt. Aztán elvesztettem a türelmem és mondtam neki, hogy a jólneveltséghez alapvetően hozzátartozik, hogy élelmiszerrel nem megyünk be üzletbe az áruvédelem miatt, meg egyáltalán nem illik. Láttátok volna hogy megsértődött. Itt az a probléma, hogy a lánya végighallgatta az egészet, a felnőttek meg egyáltalán nem tűrik, ha rájuk szólnak valamiért. Ja, és a végén én voltam neveletlen. Rengeteg sztorim van, mit is csinálnak a k. vásárlók az üzletekben, némelyik humoros, némelyik felháborító, de biztos minden szakmával így van ez :wink:
Na, ez picit hosszú lett :oops:

Kismuki: Én baromi nehezen bírom a meleget, legszívesebben nyakig ülnék a Balcsiban :D Naponta többször zuhanyzom a fejemet is, meg megy a ventillátor. Ha lefekszek akkor vizes a fejem is, meg a törölköző is, amit a fejem alá teszek, ez nagyon klasszul hűsít. :)

Voltam ma ctg-n, hát nincs hideg a kórházban lányok. Összefutottam a Szilvivel, aki az uh-ot meg a kismama tornát csinálja. Ő mesélte, hogy tegnap 12-en szültek meg! Már azt hitte én is köztük vagyok......nem semmi.....

Na, hagyok helyet másnak is kibontakozni, megyek zuhanyozni megint, vigyázzatok magatokra :)
Barbi

Kép
barbara_75
 
 


Helló!
Köszönöm szépen a választ, megnyugtató volt. A fizetős szoba egy kicsit drága de majd meglátjuk. A nem fizetősbe is van baba-mama szoba ha jól értettem. Ott van általába hely?
Hátha én is tudok egy kicsit segíteni. Nálunk is volt ilyen probléma(homokozó) én az önkormányzatnak írtam levelet hogy csináljanak valamit mert fertőzésveszélyes és egy kis fenyegetés ha valami baja lesz a gyerekeknek nagyon ráfáznak 2 hét múlva le volt kerítve!! Ez a XV. kerületbe volt itt bevállt. Hátha neked is bejön



Még egyszer köszi, puszi

Pepike :wink:
pepike
 
 


Kép
pepike
 
 


Sziasztok!

Krisz!
Nem semmi amit írsz :o Kiváncsi lennék ki ez a tahó anyuka... na majd megsúgod, ha talizunk :lol:

Mától hétfőig Máté Anyuéknál lesz, de jövő héten összefuthatnánk. Illetve ti akkor már mentek nyaralni, ugye?

Nálunk rettentő meleg van, mára el is döntöttük, hogy szereltetünk be klímát, de szülés előtt már nem találnánk szerelőt, így csak remélem, hogy az aug. már hűvösebb lesz és akkor jövő márc.-ra marad a beszereleltetés.

Annamari!
Sajnos ismerőssel nem szolgálhatok, de talán egy picit fenyegető hangvételű levél tényleg segíthet. Hiszen a macskakaki komoly betegségeket okozhat :x

Szegény Márki, remélem már nem fáj neki a csípés!

Barbi!
Te már túl is hordtad a kiscsajt, hacsak meg nem szülték éjszaka :)

12 szülés? Hűha... de rossz lehet most a kórházban is...

MEgyek dinnyézni, aztán hűsölünk és pakolom össze Máté cuccait :)

Puszi

Kép

Kép
csaju
 
 


Hello!

Csaju: Az hagyján hogy én túlhordtam. Volt egy lány velem ma a ctg-n, ő 3-4 nappal előttem jár, neki is lánya lesz és be van fordulva a baba. Neki se akar kijönni, jósló fájásai sincsenek, semmi.
Ahogy nézték a holnapi beosztást, 7-en már tuti leszünk ctg-n, mi mind túlhordtuk már a babát, érdekes :)

A melegből már nekem is elegem van, elég volt! Pedig egyébként jól bírom.....vigyázzatok magatokra, igyatok sok vizet.
Barbi

Kép
barbara_75
 
 


szia barbi!

akkor most itt jelentkezem :lol: te holnap mikor mész a CTG-re? én is megyek 10:00-kor jó lenne már összefutni :lol:

bkriszti
Kép
brinza
 
 


Brinza: akartam írni a másik topicba is délután, csak lefagyott a gép a melegtől :?
Én 9:30-ra megyek, lehet, hogy összefutunk :wink:

Kép
barbara_75
 
 


Sziasztok,

Barbi, Brinza, még mindig egyben vagytok? Iszonyú ez a meleg! Várjuk a híreket! :wink: Nem semmi, hogy ennyien szülnek egyidőben, ez azért elég sok az Uzsoki méreteihez!!!

Judit, hát igen, kedden reggel indul a csapat nyaralni. Még az se biztos, h hétfőn lejutunk a játszóra, a pakolászás miatt ugye, ha egyáltalán akkor lent lesztek, ha itthon van már Máté . Aztán most beszéltük meg anyuval, h jövő vas. egyből viszik is Mátét Soltra, nem jön velünk vissza Pestre a nyaralásból. De legfeljebb leugrom én egyedül hozzátok a játszóra dumcsizni utána héten. :lol: Nehogy aztán késő legyen és ne is tudjunk talizni! :shock: Azért ha vmi történés van nálad idejekorán, írsz egy sms-t nekem, ugye? :wink:

Annamari: sok sikert a homokozós ügylethez!!! Puszi a fiúknak!

Dóri: utólag boldog szülinapot Marcellnek!Hihetetlen h már ő is két éves!!!

Sziasztok, lehet h már nem jövök, csak nyaralás után, drukkolok a kismamáknak! :wink:

Pussz, Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Krisz!
Hétfőn tuti nem leszünk lent, mert leghamarabb aznap este jön Máté. De szülés után is megyünk le, szóval azért mert szülök nem tűnök el, max. két hétre :wink:

Jó nyaralást Nektek, érezzétek jól magatokat :lol:

Mi befejeztünk mindent a lakásban, legalábbis azokat, amiket terveztünk, kész a gyerekszoba is, az étkező is, végre :lol:

Dóri!
Boldog szülinapot Marcinak :)

Puszi

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Brinzával nem tudom mi van, lehet hogy bent tartották. Ma nem futottam vele össze a ctg-n.
Holnap bezsákolok a kórházba, úgyhogy szerintem jó darabig nem jövök.
Sweetlady-re majd küldök üzit, hogy mi a helyzet :)
Na, kitartás csajok, kicsit enyhül a meleg is, talán picit könnyebb lesz.
Szorítsatok nekem meg a babának, ne szenvedjünk túl sokat :wink:
Puszi nektek: Barbi :)

Kép
barbara_75
 
 


Sziasztok!

Barbival mi a helyzet,tudtok valamit?
talán ez a kis hideg segített neki...vagy majd a 2 nap múlva ismét idelátogató melegfront.
Az egy nap alatt 12 szülés tényleg nem semmi.Hogy bírták a szülőszobán? Gondolom a szülésznő azt sem tudta hol áll a feje...mert ugye doki sok van,de csak egy szülésznő van bent a szülőszobán!!! Komoly lehetett!

Krisz: már biztos nem olvaspd,de jó nyaralást!!!

Pepike!!! nagyon nagyon köszönöm,végre egy kis kilátás....hátha lesz valami belőle.Azt hiszem holnap lesz a napja,hogy írok egy ilyen szép levelet.
Kinek címezted? Csak simán önkormányzat???Vagy írjam rögtön a polgármesternek?

Csaju: neked is mostmár azért óvatosnak kell lenned.Én ennyi időre már megszültem Viktit,mert Márk cipeltette magát...folyamatosan.
melyik játszóra szoktatok menni?Ha lent vagytok egyszer mi is elugrunk arra,a fiúknak már jó a változatosság és legalább még találkoznánk is.Amig egyben vagytok

Na szaladok tovább
puszi mindenkinek
Annamari
kismuki
 
 


Szia Annamari!
Most jöttem az nst-ről és képzeld olyan volt, mintha az egyik szobában Barbit láttam volna már babával :lol: Nem akartam bemenni, mert bent volt a férje is és egy csecsemős, de sztem ő volt :)

Vajon Timi nyaralni van? Mert elvileg ő tudósítana a kis Veráról minket... Rajta kívül viszont senki nem tudja Barbi számát. Na de majd csak hazajönnek már pár nap múlva :)

Szülés: azért most már van helyük és emberük is, több lesz a szülésznő és a szülészet megkapta a nőgyógyászati részt is. Györgyi azt mondta, hogy amikor 32 babájuk volt, sem volt tele minden szoba!

Én már várom, hogy szüljek, most már kezd nyűg lenni ez az egész :) Még az a szerencse, hogy az én áldott jófej szüleim bevállalták Mátét erre a hétre, nem jön csak holnap este, így tudok nyugodtan pakolászni, pihenni és persze eljárni mindenféle vizsgálatra nélküle :lol:

Most már nem esik jól sétálni se, ráadásul tudom, hogy türelem Mátéhoz kb. semmi lenne, Anyuék pedig halálra kényeztetik :)

Csatolok egy képet a hasamról... na meg egyet Mátéról is :wink:

Puszi
Judit

Kép

Kép

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Most tudok csak tudósítani Barbiról, most értünk haza Makóról. Szóval:

Hétfőn írt Barbi, hogy kedd reggel császározzák, mert farfekvéses és kb. 4 kg.
Kedd du: Spinális érzéstelenítéssel megszületett Veronika, 56cm és 3800gr. Barbi kicsit még kivan, de minden Ok Velük. :)
Ezúton is gratulálunk!

Péntek: hétfőig biztos bent van, a 12-es szobában található. A szoptatás alakulgat és ma már pelenkázott is, jó büdi volt :), írta.

Szóval ennyi. Bocs, de előbb nem tudtam jelentkezni, mert Makón egyik ismerősnek sincs net.

Majd még jövök, most megyek aludni, mert a párom már rámszólt, hogy késő van, bár a fekvés már nem nagyon megy, és nem is vagyok álmos :(

Puszi
Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Timi!
Köszi az infókat, szép nagy baba lett a kiscsaj :lol:

Jól éreztétek magatokat Makón?

Én is úgy mennék Gyöngyösre, de már nem fogunk csak ha külön leszünk Barnival :wink:

Puszi
Judit

Kép

Kép
csaju
 
 


Timi!
Köszi az infókat, szép nagy baba lett a kiscsaj :lol:

Jól éreztétek magatokat Makón?

Én is úgy mennék Gyöngyösre, de már nem fogunk csak ha külön leszünk Barnival :wink:

Puszi
Judit

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Csaju: Igen, nagyon jó volt, ott tudunk igazán pihenni, annyira nagy a nyugalom, mintha más világban lennénk. :)
Levi nagyon élvezte a strandolást, alig bírtuk kiimátkozni a vízből. Gyönyörű színe lett :)
Látom már csak 2 heted van hátra, kitartás! :)

Ma voltam bent Barbiéknál. Jól néz ki, Veronika pedig egyszerűen gyönyörű (és ezt nem azért írom, mert ismerem Barbit) tényleg nagyon szép kislány. Annyira édesen aludt, néha mocorgott, volt, hogy befogta a fülét (amikor hangoskodtak a kajaosztó nővérek) és grimaszokat vágott. Annyira kiis pici, persze Levihez viszonyítva, olyan fura, nem is tudom elhinni, hogy Levi is volt ekkora, és hogy nemsoká én is egy ilyen kis picurit fogok a kezemben tartani. :)
Barbi puszil mindenkit, végre holnap már otthon lesznek.

Puszi
Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Nagyon-nagyon-nagy gratula Barbinak!!! Isten hozta Veronikát!!! Várjuk majd a fotót a kiscsajsziról!!! Tudod,Barbi,túl sok fiú van itt a topikban,kellenek a lányok!

Puszi

Ja! Érkeznek hozzánk végre a McLaren Mercisek.Sajnos a főfejek nem,de az összes többi műszakis csapattag nálunk lakik.Már most 30-an vannak,köztük jó pár tök helyes pasival!!! :D ma már éppen azon gondolkodtam,hogy hogy tudnám rávenni az egyiket hogy adja nekem a vodafonos pólóját?!

na megyek,mert holnap megint 5 órás ébresztő van
kismuki
 
 


Timi!
De örülök, hogy jól vannak Barbiék :)

Az nst-k alkalmával én is mindig ellágyulok, hogy jajj nemsokára nekem is lesz újra egy kis csomagom, biztos ma sem lesz másképp. Lesz végre uh is (a 31. héten volt utoljára), kiváncsi vagyok Barni-babára :lol:

Annamari!
Lenne egy-két ötletem, hogy tudnád rávenni őket a pólólevételre :wink: :lol:

Ha nem mindenórás lennék, meglátogatnálak a munkahelyeden :lol:

Puszi
Judit

Kép

Kép
csaju
 
 


Hali Lányok!
Csak bekukkantottam, mert mi is nyaralunk. Nekem munka miatt kellett haza jönnöm két napra.
Barbi, gratula a babóhoz, várjuk a képeket, és a részletes beszámolót is :)
Többi pocakosok, kitartás, már nincs sok hátra :lol:
Pussz: Sus
sus1
 
 


Sziasztok,

Mi is hazaértünk tegnap este a nyaralásból, szuper volt, mázlink volt az idővel is. Kettecskén vagyunk, Máté anyukámékhoz ment még nyaralni.

Nagy gratula Barbinak Veronikához!

Sus: ti merre nyaraltatok?

Annamari: hozzánk is jönnek Forma 1-esek, de én senkit nem ismerek, sosem érdekelt ez a sport. :)

Judit: tényleg alig van már hátra neked! Kitartást hozzá! Ha esetleg még van kedved a héten társasághoz,és persze erőd, szólj és összefuthatunk, mert nagyon ráérek Máté nélkül! :wink:
Boldog névnapot, bár ha jól emlékszem, nem ma tartod. :lol: Jó a nagypocis kép!!! :wink:

Puszi, megyek hazafelé munkából! Majd rakok fel otthonról vmikor pár nyaralós képet, ha nem felejtem el. Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Krisz!
Örülök, hogy jól telt a nyaralás :) Meddig marad Máté vidéken?

Enyém fiam is megy vasárnap Gyöngyösre, mivel ha a héten nem indul meg semmiféle szülési folyamat, akkor hétfőn befekszem és vagy kedden vagy szerdán szülök :)

Egyébként a mai estém szabad, persze az is a játszótéren :) Holnap a barátnőmék lesznek itt egész nap a kislányával, csüt-péntek pedig fodrászhoz és kozmetikushoz megyek! Szóval ha van kedved ma lenézni, akkor gyere, ha változás lenne majd írok!

Puszi

Kép

Kép
csaju
 
 


Szia Judit,

Oké, akkor ma estefelé lenézek! :D Pénteken megyek Mátéért munka után, aztán vszleg szombaton jövünk vissza, itthon lesz 2-3 napot, aztán a szegedi nagyszülőknél nyaral majd egy kicsit. Így érnek rá, jó sokat lesz távol, sztem én fogom a legnehezebben bírni... :shock:

Tényleg, te most császárral fogsz szülni vagy ahogy a sors hozza?

Sok puszi, remélem, este talizunk akkor, most vár a munka...

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Estig nem leszünk, mert el kell mennünk bevásásrolni is, sztem kb. 6, max. fél 7-ig.

Hétfőn néz meg a doki ismét, ha addig nyíltam, akkor indít (mivel már túl fogom hordani addigra a babát az uh szerint), ha nem, akkor császár. De engem egyik féle szülés sem hat meg, csak babázzunk már :)

Kép

Kép
csaju
 
 


Helló, na teszek fel gyorsan pár nyaralási képet:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Pussz mindenkinek, Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Bocs, a kedvencem lemaradt, ezt még muszáj... :lol: :oops:

Kép

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Krisz!
Nagyon jók a képekt :lol:

Ne haragudj, hogy tegnap elfelejtettem smsezni, de ahogy leértünk a játszóra, nekem esett mindenki,, akikkel több hete nem találkoztam. Ha nem hívsz és látom meg mennyi az idő, még az üzletek nyitvatartását is lekéstem volna :)

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Judit: Szép nagy pocakod van! :)
Én tegnap voltam a dokinéninél, az asszisztensnő úgy fogadott, hogy jól megnőtt a hasam. Hát igen, az utolsó alkalom óta 3kg-t híztam :(
A dokinéni amikor meglátott azt kérdezte, hogy már a 42. hétben vagyok? :) Egyébként azt mondta: "Timikém, úgy örülök magának, annyira szépen viseli a terhességet!" Hát ez nagyon jól esett. A magánrendelésre már nem kell többet mennem, jövő héttől nekem is megkezdődik a ctg-re járás. Remélem kihúzom szept. elejéig :) Egyébként azt mondta, hogy többet már ne hízzak, de mondtam neki, hogy ezt nem tudom megigérni, de igyekszem. (most is itt figyel egy isler mellettem :) )
Az asszisztennsnő is nagyon aranyos volt, elbúcsúzott, mivel már nem találkozom vele, legalább is a terhesség kapcsán, és sok sikert kívánt. Nagyon jól esett ez is. Hát igen nem mindegy, hogy az embert ismerik-e vagy sem. Leventével amikor jártam még nem voltak ennyire kedvesek. Ma bejelentkeztem telefonon a ctg-re, Violetta vette fel és amikor mondtam a nevem, visszakérdezett, hogy ugye Járányi drnőhöz tartozom. Már úgy járok be a kórházba, mintha haza mennék :)
Sok sikert neked, ha addig már nem jönnék ide, szorítok, hogy magától induljon meg a szülésed!

Krisz: Nagyon szuperek a képek, a legjobban nekem az úszógumis tetszik, ott Máté nagyon édesen pózol, és a sakkos is tök jó :)
Én is frissítem mindjárt a fotóalbumot, ha van kedvetek nézzétek meg!

Puszi
Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Timi!
Köszi a jókívánságokat :lol:

Nekem nincsennek ilyen jó emlékeim a doktornőről, de örülök, hogy te elégedett vagy vele :)

Én is bírom, hogy az nst-re várva Violetta már csak kiszól, hogy Judit jöjjön be :lol:

Ma vettünk Mátéval pár őszi cuccok neki, az elkövetkezendő hetekben úgy sem azzal fogok foglalkozni :)

Megyek, pihizek még egyet a kozmetika, fodrász előtt!

Puszi
Judit

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Mielőtt elfelejtem, Dóri mindenkit puszil, nagyon el van havazva szakdoli írás miatt még mindig.

Judit: hát igen, kár h elfelejtettél, vártam,h talizzunk. Na de majd megbosszulom még ezt. :twisted: :lol:
Csodállak, h még fodrászhoz és társaihoz jársz így az utolsó napokban. :) Persze utána nem ez lesz a fő téma egy darabig.... :lol:
Ugye szólsz, ha történés van? A kórházban meg lehet téged (titeket :D )majd látogatni v inkább csak a családod fogadod szívesen?

Timie: majd lemennek azok a plusz kilók, a lényeg h jól érezd magad, ha enni kívánsz, hát enni kell. :lol: Majd megnézem Levi képeit, biztos ő is sokat nőtt az utóbbi időben.
Tényleg jó, h ilyen rendesek a kórházban és így ismernek! Látszik h nem nagyüzemi szülészet és ez tök jó!

Ma moziban voltunk, tök jó volt, meg úgy néz ki, állást válthatnék, de most meg bizonytalankodom, hát ilyen lüke vagyok, de alszom rá egyet. És holnap megyek végre a kislurkómért! Már nagyon hiányzik...

Sok puszi mindenkinek, vigyázzatok magatokra,Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Krisz!
Majd meglátjuk, hogyan szülök és milyen formában leszek utána, jó?

Mesélj, mi ez a munkahelyváltás? Nálunk is lesz, persze nem nálam, hanem Csabánál :lol: Vagyis úgy néz ki...

Tök jó, hogy ma itthon maradt, jókat csavarogtunk hármasban :lol:

Puszi
Judit

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

2 mondatra van erőm: teljesen kész vagyok a forma-1 miatt,nagyon sok munkánk van,majd dobok képet.

Apa viszont jól bezárta Viktikém ujját az ajtóba-bölcsibe indulásnál(hétfőn),így rohantam haza a hiltonból,mire neértem a bethesdába,már bekötötték,de mondták,hogy délben altatják,mert félig leszakadt a kisujja felső percének a fele és vissza kell varrni!!!
Nagyon durva volt,én nem is láttam a sebet,csak ma mikor átkötöttem,de már jobb.Majd egy hét múlva szedik ki a varratokat belőle.Eléggé kivoltunk,főleg a férjem,mivel a zár is elromlott pont akkor és nem nyílt ki az ajtó...így berúgta azt is hirtelen.Szép lehetett.Állítólag a szomszéd jött le a lépcsőn és csak köszönt,miközben apa rúgja az ajtót,Vik üvölt,Márk sír,mert nem érti mi van.Meg sem kérdezte,hogy nem segíthet e valamit.Szép.
Szerencsére azt mondta a doki,hogy teljesen rendbejön az ujja,a körme is remélhetőleg majd visszanő... :(

Hát ne tudjátok meg....szerencsére a Bethesdában elég rendes volt mindenki,de az altatódokinéni főleg.

Megyek,mert még 2 durva nap áll előttem
puszi mindekinek,
Judit: ha előbb nem,az oviban tuti találkozunk

A
kismuki
 
 


Márk ma bejött hozzám,hogy megnézze Hamilton autóját...szerencsére nem volt ott senki,gyorsan be is ült:

Kép

Puszi
kismuki
 
 


Sziasztok!

Elköszönni jöttem, holnap reggel indul a mandula :)

Mátét ma elvittük Anyuékhoz, hála Istennek, hogy imád ott lenni és egyáltalán nem érdekelte, hogy mi eljövünk :lol:

Annamari!
Szegény Viktor, sok-sok puszi, elhiszem, hogy megijedtetek :cry:

Klassz a Márkos kép :wink:

Nem semmi micsoda kavarodás volt Alonso és Hamilton között, nem?

Sztem egy hét múlva jövöök, addig is puszi Mindenkinek!

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok,

Csak egy villám-bekukk:

Most kaptam a hírt Judittól, hogy ma de. megszületett Barnabás, 3550 g-mal és 56 centivel, több részletet nem tudok! :)

Sok-sok puszi nekik!

Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok Lányok!

Visszaolvasni most nem nagyon van még időm, a "főnöknőm" csak pár percre engedett el :lol:
Jól vagyunk, eddig minden okés, de egy már most biztos, a frontokat érzi a kiscsaj, a kórházban volt egy éjszaka, este 11-től hajnal negyed 4-ig sírt, nem találta a nyugalmát. A dadus már cumit is hozott neki, az sem segített. A végén kint tologattam szegényt a folyosón, egy fél óra múlva arra elszenderedett. Kísértettünk az Uzsoki folyosóján :lol: Másnap meg dél körül ébredt, rendesen elfárasztotta az éjszaka. Nagyon meleg is volt odabent, én már nagyon szenvedtem, azt hittem elájulok a melegtől!
Itthon már sokkal jobb, jobb a levegő mint odabent. Azóta nem volt ilyen éjszakánk, tud rendesen szunyókálni szegénykém. :)

Ti annak idején adtatok forralt vizet a babának? A kórházban azt mondta a csecsemős, 25 fok felett kötelező, ott tesznek bele cukrot, sőt, kifejezetten ajánlják. Az itteni védőnő meg gyerekorvos kifejezetten ellenzi, hogy cukor kerüljön a vízbe. Homlokegyenest mást mondanak, ilyenkor elbizonytalanodok. Ti hogy csináltátok?
Majd próbálok képet is hozni, de most mennem kell etetni ha jól látom :)

Puszi mindenkinek csajok! :)

Kép
barbara_75
 
 


Gratula Juditnak, nagyon jók a baba méretei szerintem, jó egészséget nekik! :D

Kismuki: Nagyon klassz a kép, kissrácod a legjobb rajta :wink: :D

Kép
barbara_75
 
 


Sziasztok Lányok!

Juditnak gratulálunk, nagyon sok boldogságot és egészséget kívánunk a picihez!

Barbi: De jó, hogy itt vagy és minden ok. Én nem adtam Levinek vizet, de persze amikor ő ekkora volt nem voltak ilyen meleg napok. Szerintem nem gond, ha adsz neki, de csak szopi után, nehogy azzal telítődjön el a bendője. És szigorúan cukor nélkül!!!! :)
Barbi! Írd meg légyszi mit kell feltétlenül vinni a kórházba! Köszi!

Én ma 11:30-ra voltam az első ctg-n, utána a dokinéni megvizsgált. Hát nem nagyon jó híreket mondott :( A ctg-t kérte,hogy ismételjük meg, mert egy helyen a görbe nagyon leugrott, de nem mondta el, hogy ez mi lehet, Valakinek valami ötlet? És ráadásul a méhszáj szűk egy ujjnyira nyitva, azt mondta bármikor szülhetek. :( Nagyon szeretném szept elejéig kihúzni, ráadásul a férjem csüt. reggel elutazik Londonba és péntek éjjel jön csak haza. Remélem a babóca legalább a hét végét megvárja! Ja az is szar volt, hogy a páromnak be kellett menni dolgozni így 1/2 1-kor odahozta Levit, a dokinéni 1/4 2-re elő is került, akkor már nagyon nyüglődtünk. A vizsgálatot végig üvöltötte szegénykém, nem tudtuk semmivel felvidítani. De legalább a kenet és vér leletek jók! :)

Most megyek lefekszem, hátha ezzel visszatartható a babóca egy ideig.

Puszi
Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Sweetlady1: Én előre írtam egy listát annak idején, mi kell a kórházba. Leírom neked, ami szerintem feltétlenül kell :)
Kórházba: Iratok, leletek, ruha amiben alszol, papucs a zuhanyozáshoz, szoptatós melltartó, melltartó betét, bugyik, betét, tusfürdő, fogkrém, fogkefe, 1 nagy törölköző - 1 kisebb, wc papír, én vittem papír ülőkét a wc-re, papírzsepi, innivaló, evőeszközök, pohár, bögre és ezen kívül ami úgy érzed, hogy a kényelmedet szolgálja pl. olvasnivaló.
A babának csak popsitörlő kell meg hazafelé a ruha.
Én csináltam külön vajúdó csomagot is, bár nem igazán volt rá szükségem. De szerintem egyszerűbb egy szatyorba összepakolni, mint később a nagytáskából kikotorni ami kell.
Vajúdó csomag: innivaló, esetleg szőlőcukor, betét, bugyi, fürdőpapucs, hálóing vagy valami szülés utánra, 1 nagy törölköző - 1 kicsi, wc papír, tusfürdő.

Próbálj pihizni, tudom hogy nehéz, pláne egy örökmozgó mellett, de te mozogj most már minél kevesebbet szerintem. Drukkolok hogy várjon még a baba, beszélj vele te is, biztos belemegy ő is, hogy még bent legyen pár napot :wink:

Kép
barbara_75
 
 


Hahó!

Annamari: nagyon vagesz a kép! :lol: Na hogy ment a forma1, van időd utána pihenni?

Timie: nagyon vigyázz magatokra, pihenj sokat, bár nem tudom, Levi mellett mennyire tudsz, de azér tmég picit tényleg korai lenne kibújnia a tesónak... Szept.legelejére vagy kiírva? Mit mondtak, mitől lehet ez?

Barbi: üdv újra itt és még 1x nagy gratula Veronikához, olyna szép babának tűnik a kisképed alapján! Mesélj, hogy telnek az első hetek, nyugis baba v az ellenkezője? Ti merre laktok egyébként?

Nálunk most megint nyugi van, Máté Szegeden nyaral a nagyszülőknél.

Ja, Timie, nagyon édesek Levi képei, látom, akkor eljutottatok a vadasparkba ti is! :wink:

Pussz mindenkinek.Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: