Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!
Cikk a Margit szülészetéről, akit érdekel:
http://www.magyarhirlap.hu/cikk.php?cikk=126774
De Wish nyilván többet tud...
Fanni
fanni73
 
 


Lányok,most modjátok meg nekem,hogy szerintetek,ez hogy van,lesz?
Jövőhéten megyek Uh-ra a klinikára.A héten bejelentkezek,kapok időpontot,de előtte a háziorvosommal is kell egyeztetnem beutaló ügyben?
Vagy egyátalán kell beutaló az uh-ra?

KépKép
napszemcsi
 
 


Bejelntkeztem,de morc Uh-s banya azt mondta,hogy a kezelő orvost kell megkérdezni,Ő jobban tudja 8)
Mindegy,kérek beutalót a háziorvostól,az lesz a biztos :roll:

KépKép
napszemcsi
 
 

 
 

napszemcsi írta:Vagy egyátalán kell beutaló az uh-ra?

szerintem nem kell.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


kata,
ez megnyugtató, hogy nem volt szükség fűzőre.
Max. ha meghallom, hogy császár, valakit elküldök érte a bótba.
Sajnálom, hogy ilyen hasfájósok vagytok, szívszorító lehet... :cry:

zsuzsi,
nagyon ari a kis Olivér!

kiscsillag,
én megvárnám az AFP eredményét, és csak ha rossz, utána mennék a 4 markeresre. Ráérsz még vele, nem?

napszemcsi,
hívd fel a háziorvost, ezek a banya dolgok hetente változnak. :twisted:

szegény orsi,
jó mozgalmas lehet az élet a fiúkkal. Kicsit félek, hogy is lesz majd ez a nem-alvás. Most éppen éjjel nem tudok szundizni, de aztán a délelőttöt meg átalszom újabban.

wish,
akkor lehet, hogy szerdán beindultok...? :roll: Húha...! Milyen a kórházban? Elviselhető?

KépKép
pompomlány
 
 


Sziasztok! :D

Wish,
szorítok, és kicsit irigyellek is! :D

Judit,
izgulok értetek, írj, ha már többet tudsz!

Kiscsillag,
én örülök, hogy elmentem a 4-markeresre, mivel utólag rossz lett az afp-m.

Pompi, Napszemcsi,
elég jó volt a tanfolyam, szerintem viszonylag átfogóan próbálták átadni a lényeget. Azért persze sose legyen rá szükség, de szerintem jó, ha minél tájékozottabb az ember. Az úrjaélesztést csecsemő-, és kisgyerek ambu babákon is gyakoroltuk. Hát ártani biztosan nem ártott! :D

Zsú,
nagyon kis szép Borka baba, és a pocakod is szép nagy! Úgy látom a folyás tömeges tünet! :D Nekem is van! :roll: :D

Megkérdeztem a Léghajósokat a védőoltásokat illetően, ők a bárányhimlő-, a pneumo- és a meningococcus elleniket ajánlották, és ezeket minél hamarabb, még 1 éves kor előtt, mivel akkor egy-egy oltás is elég. 1 éves kor után ezeket ismételni kell.
20140901102739
 
 


Hajni! Én meg fordítva tudom... 1 éves kor előtt kell több oltás... Mindenesetre nekem a doki 1 éves kor után javasolta a meningo-t... :shock:

dkata
 
 


Kata,
én meg nem tudom, a Léghajós nő mondta. Na, most légy okos! :D
20140901102739
 
 


http://www.pneumo.hu/

Itt van oltási naptár... 2-6 hóig pl 4 oltás, 7-11: 3 oltás kell az emlékeztetővel... 12-23 között már csak kettő, és utána 1. Kérdés h mikortól akarod "védeni" a gyereket. Amíg nem jár közösségbe, addig a vészély is kisebb.

dkata
 
 


Kata!

Cuppancs egy hatalmas gyógyító puszit Bálint pocakjára a nevemben. :lol: Én csak ennyire értek hozzá :( ! Remélem valamelyik csodaszer használ.

Hajni!
Nagyon hasznos lehet egy ilyen tanfolyam. Én is gondolkodom rajtqa. Bár Kecsó világvárosban nem biztos hogy van ilyen. Őszintén szólva elég kiakasztó hogy újraélesztés meg ilyenek. Olyan rossz ezekbe belegondolni is... Ennek ellenére nyílván igen hasznos dolog ha tudja az ember.

Zsuzsi!

Olivér nagyon "király" :lol: :lol:

Hú azért ezzel a csíkosodással adtatok némi reményt. A cicim meg a combom is zebrás. Így én már kezdtem beletörődni hogy a pocak is az lesz. De így most kezdek reménykedni... :roll:

Köszönöm a "folyás" ügyben elhangzó vigasztalásokat. Akkor én is kénytelen leszek beletörődni. :?

Az a pár ember ezen a topicon akinek kicsit husisabb a pocakja!
Nektek mikor érezte apa a babcit? Mert sajna eléggé letompítja a hájibáji az akciókat. Bedig néha már kirúgj a ház oldalát Borka babci. És kívülről mikor fog látszódni? Úgy szeretném már hogy mást is boldoggá tegyen a környezetemben a mozgása, ne csak engem... :P
Más...
Ma elkezdtem baba ágyneműt varrni. _Néztem a bababoltban kb a méreteket meg a barátnőm mondta hogy neki 140x110-es van.
De Orsi, internetes barátném :lol: asszonta hogy ez óriási :? ! Szerintetek? Még csak kiszabtam, úgyhogy bevenni tudok belőle:). Nekem is elég nagynak tűnt... De gondoltam jó sokáig elég lészen... Vagy addigra úgyis szétrágja?

No léptem!
Puszi Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Zsuska
Nekem husi mellett mellső fali méhlepény is tompatott, apa kereken 22 hetesen reggel az ágyban élte át a ngy csodát (én már több, mint 4 hete éreztem)

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok :)

Pbj-ről tudtok valamit?
Benntfogták vagy kiengedték?

KépKép
napszemcsi
 
 


Hol fognak szülni a nők, ha megszűnik az a kórház, ahol eddig gondozták őket?
–   Ha a szülésre váró nő ragaszkodik az orvosához, ám a szülész áprilistól más kórházban dolgozik, akkor lehetőség van arra, hogy az új intézményben kerüljön sor a szülésre és az azzal kapcsolatos ellátásra. Ez a lehetőség a szülés után három hónapig áll fenn, és nem minősül orvosválasztásnak és a beutalási rendtől való eltérésnek sem.
(Magyar Hírlap, április 2.)

Remélem hasznos voltam...
Sziasztok,
Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok Lányok!

Itt vagyok, ragyogok! Sajnálom, hogy így elhanyagoltalak Benneteket, ezer bocsi érte, de sokat dolgoztam, egy új programot kellett beindítanunk és sem időm sem energiám nem volt már estére. Főleg azért mert naponta több órán át dolgoztam a számítógépen, így estefelé már nem nagyon bírtam fenékkel a dolgot.
Az egyik kecskeméti topikba írtam néha pár percre, mert láttam, hogy kerestek és az követhető volt, mert pár emberes topik. Itt is próbálkoztam eleinte olvsni, de akkora az élet hogy nem győztem és feladtam :oops: Ennyit a mentegetőzésről.

23-a óta végre hivatalosan is táppénzen vagyok. Idáig is eljutottam végre.
Talán lájtosabbak lesznek a napjaim mostmár, így igyekszem többet jönni, remélem sikerül is, mert bizony hiányoztatok!!

Egyébként jól vagyunk, nagyon sokat ficánkol mostanában a Pocakmanó, nagyon-nagyon imádnivaló és nagyon virgonc! Szereti ha simit kap.
Már jó nagy a pocakom, alig bírom cipelni, és már 10 kg-os hízásnál tartok!!! Nem sok ez egy kicsit? Merthogy van még idő a végéig?!

Lányok!
Látom a 78. oldal témája volt a folyásos jelenség, ami az én nagy "kedvencem" is.
Éppen nem régen kezelték ismét, akkor csípett is rendesen, de csak tenyésztés vizsgálat nélkül kaptam rá canestent, és miután elhasználtam is megmaradt a dolog, bár már nem csíp viszont enyhe sárgás színű nyomot hagy. Az szerintetek normális vagy csak nem jó szert kaptam?!


Zsuzsi73 - köszönöm, hogy érdeklődtél, írtam a prividre választ, megkaptad?

Zsu - szép a pocakod. Remélem jobban vagy már lelkileg is!

Kép
potykamanó
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat!! :)
Végül mégis elmentünk Apával! :) Minden a legnagyobb rendben! Így megnyugodtunk legalább. Kaptunk DVD-t is nagyon nagy élmény!!! :)

Ikres mamik!!
A babám 51 mm B babám 59 mm az orvos azt mondta, hogy ez elég nagy különbség. :( Kicsit megijedtem. Tényleg nagy különbség?? Azt mondta sűrűbben kell majd nézni a kicsiket. És az jó, hogy egyik placenta mellső fali a másik meg hátsó fali??? Ez mit jelent???

Wish
???? :) Merre jársz??? Csak neeeem??? :)
Pbj????? Te is eltüntél!! Bent tartottak???

Fanni
Köszönöm szépen a sok -sok hasznos infót!!!! :)

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Manó :D
de jó, hogy előkerültél :)

Kiscsillag :D
simán lehet téves mérés ebben a korban ennyi, picit arrébb van az egyik X és máris sok-sok mmrel mást mér.
Én elmennék máshova is UHra.
Egyébként meg a különbésg sosem abszolút módon számít, hanem, hogy nőtt, csökkent, vagy ugyanannyi mindig. A lényeg, hogy egyformán fejlődjön a két baba, akár 1 kg különbség is normális lehet a végén, ha ez arányosan végig megvolt.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok,
en lelkes olvaso vagyok.

Kiscsillagot szeretnem megnyugtatni:
Nekem legutoljara (14 hetesen) az ikreknel CRL 70mm es 81 mm BPD 26mm ill 27mm volt es nekem is nagynak tunt a kulonbseg.
Doki azt mondta, a CRL fugg attol, hogy mennyire van osszegomobolyodve a baba, ha a fejuk kb egyforma, akkor nincs miert aggodni.

Maradok tovabbra is lelkes olvaso, es drukkolok mindenkinek.
Orshe
orshe
 
 


Sziasztok :)
Még semmi. Ctg semmi fájást nem mutat, méhszáj közelíti a 1111-t, de a feje még nincs beilleszkedve rendesen.

wish
 
 


Wish!

Jujj de izgi!

Azért ez már alakulgat nem? Legalább nyílik a méhszáj! :)

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Mano

persze, megkaptam a privit.
a folyásról: én is elhasználtam a canestent, a folyás ugyanúgy megmaradt, enyhén sárgás színű.
nekem azt tanácsolta még a doki, hgoy néha tegyek fel egy génia 92-t, a ph érték miatt, hogy helyreálljon.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Wish! :D
Sokat gondolok rád nagyon!!!!
Akkor most a Margitba vagy?Igy ott is szülhetsz?
Vagy ilyenkor kell valamit fizetni?Bocsánat a hülye kérdésekért,de már azt sem tudom melyik korházba mi van!
Nagyon szoritok neked!!!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Wish: nagyon sokat gondolok rátok és szorítok. Tegnap este láttam a Margit kórhátaz a tv-ben. Kitartás!!

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Orsi - :lol:

Wish - szurkolok Nektek!!!!

Zsuzsi - nekem is mondott a canesten után még hüvelytablettát, a gynoflort, a hüvelyflóra helyreállítására, először kettőt, az meg volt tegnap, aztán pár héten keresztül heti egyet. Ez hasonló lehet akkor ehhez a géniához, mármint hatását tekintve? De engem csak az zavar a dologban, hogy sárgás kicsit, nehogy mégis valami baci legyen. Neked egyébként kenet után írták a canestent, vagy Neked is csak ránézésre?

Kép
potykamanó
 
 


Manó!
Na örülök hogy megvagy és jól vagy!
Zsuzsi!
Király kis Olivéred van :lol: :wink:
Zsuska!
Látom már megoldódott a folyás-ügy. De nekem is mindig van, olyan ahogy Orsi is irta, hogy szinte nedves a bugyim, még az is lehet, hogy az ember jobban izzad ilyenkor, én mintha ilyesmit éreznék.
Nálunk Apa ugy 3-4 héttel később érezte, mint én, és kivülről csak 2-3 hete látszik, ha fent mocorog. De a végefelé roppant látványosan tud mászkálni az emberben, hullámzik a hasad tőle, nagyon vicces látvány :D
Ágynemü: ha 140-es ágyat veszel, akkor érdemes olyan nagy paplant csinálni, ha 120-as, akkor viszont felesleges, csak össze fog gyürődni. Meg amugy is össze fog, viszont keresztbe forditod, és alá-fölé teszed a babának, és már jó is. Bár, nálunk mindkét gyereknél a hálózsák vált be sokáig, azt nem tudja lerugni, és nem kell nézegetni, hogy be van-e takarva.
Kiscsillag!
Szerintem is jól tettétek, hogy elmentetek a vizsgálatra, ez nem kidobott pénz.
Egyébként, de nem akarok senkit riogatni: tudjátok-e, hogy a Down kóros babák 85% a fiatal, 35 év alatti koru nőknek születik? Persze ez csak azért van, mert őket nem küldik ezzel kapcsolatos vizsgálatokra, ahol kiszürhetők lennének a rendellenességek. Szóval a kor nem mindig jelent automatice védettséget.
Wish!
Szurkolok a hidegfronthoz! :wink: :D

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


melcsi1967 írta:Egyébként, de nem akarok senkit riogatni: tudjátok-e, hogy a Down kóros babák 85% a fiatal, 35 év alatti koru nőknek születik? Persze ez csak azért van, mert őket nem küldik ezzel kapcsolatos vizsgálatokra, ahol kiszürhetők lennének a rendellenességek. Szóval a kor nem mindig jelent automatice védettséget.

persze de ez pont a szűrés hiányával magyarázható, mert ott fel sem merül, hogy nézni kellene.
a kor "védettség", mert a számok attól még igazak, csak azt a korosztályt, ahol 1:100hoz vagy 1:50-hez már a down aránya, nagyon megszűrik.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok,

Judit férje vagyok és mivel őt hétfőn az ismételt áramlásmérés után marasztalták a kórházban, így én írok.
Mindhárman jól vannak érzésre és a doki szerint is. Kapott tüdő érlelő injekciót és mától napi egy infúziót az áramlás elősegítésére.
A cél, hogy Áron és Boti még 3-4 hétig fejlődhessenek a pocakban. Szorítsatok neki ti is!

Addig is köszönöm nektek a sok jó tanácsot , segítséget és közösséget amit ez a fórum adott neki! Szóval kb 4-5 hét múlva biztos visszajön hozzátok amikor ismét itthon lesz.

Ákos
pbj12
 
 


Sziasztok :wink:

Ákos,köszi az infót jJuditról és a babákról :wink: biztosan minden rendben lesz ezalatt a 3-4 hét alatt,és nem jönnek korán a babák!!!!
Vigyáznak rájuk a kórházban! :P

Potykamanó,örülök,hogy jól vagy :) és megkerültél!
Lazíts mostmár ne dolgozz olyan sokat :lol:

Eltünt bárányka még Katyusa,Vele mi lehet?

Lányok,nézzétek az RTL-s híradót,mert most volt benne,hogy a szülés esetén választhasz orvost magadnak,és nem kell vizit és napidíjat és az a %-os összeget fizetni a kórháznak!
Úgyhogy marad minden a régiben,hála a jó égnek! :lol: :lol: :lol: :lol:

Wish,hátha a nyuszika hozza a babádat :wink: :wink: :wink: Ő pedig mindjárt itt van 3-4 nap :wink: :wink: :wink: :wink:
Szorítok neked nagyon!!!!

Kiscsillag,biztosan téves a mérés,mert nálam is volt a 12.heti mérésen 1cm különbség,aztán rá 2 napra az Istenhegyin márcsak 2-3 mm.Az orvos akkor azt mondta,hogy biztosan nem volt eléggé kinyújtózva a baba.
17,19,21,24.heti Uh-n megmaradt ez a 2-3 mm eltérés,és súlyban 50-60gr.
De ha többször nézik a babádat az sem baj,legalább megnyugszol! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

KépKép
napszemcsi
 
 


pbj és ákos,
szorítunk értetetek! de minden rendben lesz...

Hú, lányok,
2 napja fedeztem fel, hogy elkezdődött a vizesedés a bokámban - nekem, akinek világéletében madárcsontú csuklóm-bokám volt. Tegnap este úgy néztem ki, mint nagymamám. :shock: Polcolás segített, de gondolom indul a rettegés, hogy most már bármikor előjöhet.
Amit kérdezni szeretnék:
- Ez amúgy csak esztétikai negatívum, vagy valami más kóros tünetet jelez - áramlásban vagy ilyesmi?
- Polcoláson kívül lehet még valamit tenni ellene? (A dokim a sómentes diétát mondjuk felírta, de azt nem nagyon tudom megtenni, hogy magamra külön főzzek - amúgy is tök sótlanul főzök.)
- Csak a sóról tiltják le ilyenkor az embert? Én inkább ugyanis édesszájú vagyok, és szerintem az édesség ugyanúgy megköti a vizet, nem?

Puszi: PL

KépKép
pompomlány
 
 


Mano

a gynoflort én is kérdeztem a dokimtól, ő azt mondta, hogy azt nem szívesen ajánlja, mert ösztrogén, meg más hormonok vannak benne. a génia 92 viszont csak az egyensúlyt állítja helyre.
nekem ránézésre írta a canestent. megnézte gyors teszttel a ph értéket, ami rendben volt, így ő szerinte ez csak egy kis gomba.
Szerintem próbálj meg nem aggódni, hogy kicsit sárgás, az enyém is az, de én már belefáradtam az aggódásba. én mostmár szeretném a terhességet szép élményként megélni, és bízom benne, hogy semmi baj nem lesz.

Lányok,

Judit hanyadik héten is van?

Emma

képzeld el, mostmár érzi rendesen a párom a baba mocorgását, pár napja. esténként szokott jobban rázendíteni, amikor én lefekszek. nagyon tetszik neki :D

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Melcsi - köszi :lol:

Napszemcsi - igyekeznék lazítani, de mindig van valami... :lol:

Zsuzsi - köszi az infót, majd utánanézek ennek géniának a gyógyszertárban. Nem is tudtam, hogy a gynoflorban hormonok is vannak, egyébként olyan volt, mintha legutóbb annak használata után kezdett volna el csípni. Lehet a ph-m is meg kellene nézni! Tök jó, hogy Neked nézték. Ez a gyorsteszt vajon kapható gyógyszertárban magánhasználatra is? Nem tudod véletlen?

Kép
potykamanó
 
 


Mano

nekem adott a doki pár ilyen tesztcsíkot, egy kis műanyag dobozban van, ez van ráírva: Macherey-Nagel, pH-Fix 3.6-6.1
a gynoflór vérbőséget is okoz az alhasban , emiatt sem igazán jó állítólag, terhesség idején.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Ákos és Judit!
nagyon sokat gondolunk rátok és a babákra! reméljük 4 hetet maradnak még Judit pocijában

Zsuzsi
Örülök, hogy férjeddel együtt élitek már át a mocorgást :D

Pompi
Polcolgasd a lábad.
Nekem fel sem fog tűnni, mert mindig dagadt bokám volt :)

Kép
Kép
emma1976
 
 


Zsuzsi - köszi a segítséget. Nagyon aranyos vagy! Örülök ha nem kell most fölöslegesen elmenni megint 7000 ft-ért a dokihoz, ha egyszer itthon is meg tudom a dolgokat oldani.
Megyek a gyógyszertárba.

Kép
potykamanó
 
 


Sziasztok!

Hát naná hogy nekem is gynoflort írt fel a doki... sebaj késő bánat...

Pompomlány!

a vizesedés önmagában nem gond. Én alapjáraton is vizesedős vagyok. Most hogy már "ennyire" meleg van egy kis sétától bedurannak az ujjaim. A vérnyomás a lényeg meg hogy a vizeletben ne legyen fehérje. (ezt a védőnő ellenőrzi). Tudsz elenne tenni! Sok folyadék, rengeteg gyümölcs, kevés só. Lehet kapni natriumszegény sót és azzal tudsz főzni az egész családnak. Nekik sem árt. :wink: Kifejezetten vízhajtó ételek: banán, rizs, eper, dinnye, uborka, karfiol, alma.
Remélem tudtam segíteni. Azért a vérnyomid ellenőrizgesd.

Judit!
Drukkolunk! Mostmár biztos kihúzzák pár hétig!

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


pompomlány írta:Amit kérdezni szeretnék:
- Ez amúgy csak esztétikai negatívum, vagy valami más kóros tünetet jelez - áramlásban vagy ilyesmi?
- Polcoláson kívül lehet még valamit tenni ellene? (A dokim a sómentes diétát mondjuk felírta, de azt nem nagyon tudom megtenni, hogy magamra külön főzzek - amúgy is tök sótlanul főzök.)
- Csak a sóról tiltják le ilyenkor az embert? Én inkább ugyanis édesszájú vagyok, és szerintem az édesség ugyanúgy megköti a vizet, nem?

- igen a terhességi toxémia egyik jele lehet, oda kell figyelni.
- a sómentes diéta pedig fontos lenne, különösen, hogy ennyire korán jelentkeztek a tünetek. Nagyon sok dolgoban rejtett só van pl. ásványvizek (nézd meg mennyi Na van benne), kenyér, sajtok, felvágottak. Ezeket jobb kerülni.
- csak a só! a Na köti meg a vizet a sóból, az édességnek ehhez semmi köze, a cukor nem köt meg vizet.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


emma, zsuzska, icsilya,
köszi a tanácsokat!

KépKép
pompomlány
 
 


Kata

köszi :D :D :D

Kép
zsuzsi73
 
 


Manó!
Nekem adott a védőnőm néhány darab tesztcsikot, amivel nézik a ph-t, acetont, ketont, fehérjét, cukrot, stb, mivel nem boldogitjuk egymást nagyon sürün, azt mondta hogy minden héten nézzem meg (de nem nézem mindig). Próbálj kérni tőle, hátha ad, mondd hogy félsz a fehérjétől... De az én ph-m mindig 6 a szine szerint :shock: Pedig alacsonyabbank kéne lennie. Emesével is igy volt, de nem lett semmi baj.
Pbj Család!
Kitartás, és várjuk a hireket továbbra is! Biztos jól lesznek még odabent!
Napszemcsi!
Sajnos nem láttam a hiradót. Mi volt pontosan: bárki szülhet bárhol, bármilyen fogadott orvosnál, nem kell hivatalosan fizetni?

Most hogy jó szart kevert, le is mondott szeretett eü. miniszterünk, és ki az ügyvivő a következő lángészig? :shock: Horváth Ágnes :evil:

Pompika!
Figyelj oda, ha sulyosbodik a helyzet, beszélj a dokiddal, ez tényleg lehet a toxémia tünete, de a LEGTÖBBSZÖR NEM AZ! Ahhoz kell a magasvérnyomás + fehérje együttállása is!
Orsi!
Igen, pontatlanul fogalmaztam!

Holnap megyünk 4D kukucskálásra, Emese kiséretében :shock: mert nem tudjuk hova tenni. Remélem látható is lesz a vizsgálat, és ha lesz valami jó kép, megpróbálom idevarázsolni. Most jobban megnéztem, lehet hogy mrá a pocakom is kezd félreérthetetlen lenni... Esetleg bazseválok már arról is 1 képet, csak hogy legyen min szörnyülködni :lol: És remélem, hogy mindent rendben talál a jó emberünk. Biztos jól van, mert olyan élet van odabent, mintha focizna, boxolna és kaszinózna egyben. És hallása is lehet, mert van Emesének 1 megunhatatlan zenélő doboza, na mikor rázendit, rögtön elkezdődik bent is a tánc :lol:
Ma 2 db ember is megkérdezte, hogy birok még mindig futni Emese után, nem vagyok-e fáradt. Mondtam, hogy sajnos a hölgyike ezt nem kérdezi meg tőlem, igy nincs más választásom :lol: :lol:

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Sziasztok :)

Melcsi,igen ez volt tegnap az RTL reggli híradójában,de csak 1x mondták be,aztán többször nem sett szó erről a témáról :? Este meg láttam,hogy az eü.miniszter lemondott,és az államtitkár asszony veszi át egy darabig a posztját,amíg nem lesz új miniszter :shock: :x :?
Melcsi,jó kukkolást Nektek ma délutánra!Lesz képetek akkor rakjál fel:)

Lányok,Ti nem szoktatok érezni a(bocsánat a szókimondóságomért) hüvelyetek környékén feszítést?
Reggel óta érzem,nem vészes,csak szokatlan :shock: és megmondom őszintén,hogy bevagyok rezelve,hogy negogy a méhszáj kezdjen nyiladozni a súlytól :shock: :shock: :shock:

Vizesedés nálam is volt,amikor melegebbre fordult az idő,aztán feltettem a lábaimt és elmúlt.Én a kezemet érzem dundibbnak,már a gyűrűimet sem használom.Igaz feljönnek,de nem kényelmes.
Nekem is a só segény étrendet ajánlotta a védőnő.

Wish,van valami :wink: :wink: :wink: :wink: babszi még mindíg jólérzi magát a pociba?

KépKép
napszemcsi
 
 


Tegnap este nagyon mocorogtak a Drágáim,és a pocakom egy eldeformálódott valamihez hasonlított :D :lol: :lol: :lol:
Nóri a nagyobb púp,Barnus a kisebb,ő van lejebb :lol: :lol: :lol:


Kép [/img]

KépKép
napszemcsi
 
 


Napszemcsi
EZ ám a fotó! :lol: :lol:
Igen, nekem is szokott lent feszíteni, nem is tudom eldönteni, hogy a hüvelyem, vagy a szeméremcsontom, vagy mi. Szerintem rendeződik át ott minden, hogy ki tudjon bújni a baba.

Kép
Kép
emma1976
 
 


De jóóóóóó ez a kéép!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :!: :!: :!: :!:

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Sziasztok!

Wishnél hajnalban elfolyt a magzatvíz, kilenc körül kapta az epidurált, úgyhogy Balázska ma mindenképp megszületik. Nagyon fáj neki, de eddig rendben megy minden.
roxal
 
 


Wish,
aztaaaaa, de izgi!!! Kitartás!!! Köszi roxal az infót!

Napszemcsi,
ahogy most néztem a hasad, az én Olivérem is elkezdett vadul rugdosni! :lol: Azt a feszítést én is szoktam érezni, de fogalmam sincs mitől van. De szerintem nem a méhszáj nyílása miatt, mert akkor én már régen megszültem volna. Meg Orsi is meg Melcsi is mondta már, hogy amikor nyíltak azt nem érezték.

Melcsi,
már nagyon várom azt a babaképet és pocakképet együtt! Olyan csíkot én is használok, nálunk a nőgyógyászom rendelőjében van, és automatikusan meg kell nézni minden vizsgálat előtt. Bár én még elszineződést sose láttam rajta. :roll: :D

Pompi,
én nem tudok sajna okosakat írni a vizesedésről, a többiek meg már mindent le is írtak. Szerintem én még nem nagyon vizesedek, legalábbis nem vettem észre. Bár én már hónapokkal ezelőtt levettem a gyűrűmet, minden problémát megelőzendően! :D

Judit és Ákos,
én azt hittem, hogy ilyen áramlás-probléma leginkább csak egypetéjű ikreknél fordul elő. Vagy ez nem az az eset, amikor egyikük úgymond "eleszi" a táplálékot a másik elől? Vagy az áramlás az más? :oops: Mindenesetre nagyon szorítok, hogy minél tovább húzzák ki a babák! melyik kórházban is vagytok?

Lányok, az nem baj, hogy a hasam körfogata semmit se nőtt hetek óta? Már ezer éve 104 cm!
20140901102739
 
 


WIIIIISH :D
Jaj, de izgulok értetek!!!!!!!!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Melcsi - köszi a tesztcsíkos tippet. A gyógyszertárban (kettőben is) csak néztek mint a moziban.Az egyikben nem is hallottak olyanról amit Zsuzsi írt (Macherey-Nagel, pH-Fix 3.6-6.1), a másikban csak annyit mondtak nem szokott lenni ph tesztjük. Azért majd még megnézem a központi gyógszertárban. De a védőnéninél is próbálkozom, hátha van neki.

Zsuzsi, Melcsi - egyébként ezeket a teszteket hogyan kell használni?

Napszemcsi - nem semmi pocakod van!! :lol: Nekem is van ilyen feszítés érzés, néha nyilamlik is, de ahogy Emma is mondja szerintem is csak rendeződnek át a dolgok.

Kép
potykamanó
 
 


Wish!!!!!
:D :D

Manó!

A Batthyány utcán van egy orvosi segédeszközök boltja vagy miacsuda. Ott lehet egy csomó tesztlapocskát venni. Elég drágák:(, de nagyon sok van bennük. Ha kaptál szólj:) mert engem is érdekel. Olyat bizti lehet kapni ami a fehérjét kimutatja a vizeletből.

Melcsi el is felejtettem!
Köszönöm a tanácsot takaró ügyben. Inkább bevettem belőle. Így most 110x90-es lesz. Egyébként 40 fokos melegben mivel kell takargatni a babát? Kell egyáltalán? :oops: :oops:
Bocsi a tudatlanságomért...

Zsu

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Köszi a jó tanácsokat lányok :)

Wish,remélem minden jólalakul :lol: és a babiszkád már kinnt van :wink: :wink: :wink: :wink:

KépKép
napszemcsi
 
 


Mano

szerintem annak nagyobb az esélye, hogy a dokidnak van ilyen tesztcsíkja, nekem minden egyes alkalommal meg szokta nézni, ha megyek hozzá. meg én is néha, itthon. úgy kell megcsinálni, hogy saját magadnak veszel le egy kis kenetet, és rákened a tesztrészre, és az majd elszíneződik. a skálán meg van hozzá minta, hogy melyik szín milyen ph érték.

Wishnek biztos meg van ezóta Balázs :D

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Köszönöm a megnyugtatást mindenkinek!!!

wish :)
Izgi ez a nap!!! :) Drukkolok nagyon!!!! Ma voltam ám pont bent és gondoltam Rátok!!! Lehet, pont akkor jött világra Balázs. :):)

Napszemcsi
:)
Tényleg nagyon jó ez a fotó!!! :) Nem semmi ahogy tornáznak a babák! :)

Judit
:)
Drukkolok folyamatosan, hogy minden rendben legyen és babák még a pocakban maradjanak!!!!

Én továbbra is bajban vagyok és mától orvos nélkül. :( :evil: :cry: :cry:

Kép
Kép
kiscsillag
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: