Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Maszat!
De jó, hogy már otthon vagytok! Nagyon tündéri baba Anna. A szemeit le sem veszi rólad. Peti hogy fogadta a hugit?

Puszi
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Sziasztok!
Még mindig csak röviden:

Peti bejött minden nap a kórházba.
Első nap: anyának örült, ölelt, puszilt. Nagy széles vigyorral csodálta Annát.
Második nap: hozott neki egy bari bárányt, nekem egy puszi, aztán: - Anyucika! Anna baba???????
Harmadik, és a többi nap: Megérkezik, elrohan mellettem egy - szia Anya-val, És:- Anna baba????

Itthon megnézte a pelusozást, kicsit bújt Apájához amikor Ana sírt, de már lecsengett a szenzáció. Néha odamegy, megnézi, kommentálja, hogy Anna baba épp mit csinál, majd játszik továbbKép

Anna egyenlőre jó kislány, 2 óránként eszikKépKép Most már mindkét ciciből, bár a jobb oldalit még mindig nehéz neki "megkezdeni", alkalmanként 40-50 gr-ot Nem tudom, ez sok e kevés-e.
Sírni nem sír, amikor pelusoztam tegnap, akkor bömbölt, mert fázott. Egyébként órákat elnézelődikKép
A mózeskosárban alszik ez egy kicsit "méhesebb".
A mancsa jéghideg mindig, de nem hinném, hogy fázik

Na elsőre ennyit, mert 6 óta fen van, nézelődik, család többi tagja most kellt, etetés van.

Puszi: Maszat
maszat
 
 


Sziasztok!

Maszat! Szerintem most éppen elég a 40-50 gramm. Szabolcs is kétóránként evett, még most is vannak olyan korszakai... És az ő keze is hideg volt, néha most is, de a védőnő azt mondta, az nem mérvadó, a nyakszirtjét kell megfogni, ha ott hideg, akkor fázik. Amúgy szinte minden baba preferálja az egyik cicit valamennyire, majd belejön! Olyan tündéri lehet a Peti! Mikortól leszel egyedül velük? Vagy megy valaki segíteni, ha Apa dolgozik? El sem tudom képzelni, milyen lehet kettővel...

Gyerünk jövő pocisai, vágjatok bele! Mi most egyeztettünk ÁgivalKép - az év végén talán mi is új projektbe fogunkKép. Legalább folyamatos lesz a babautánpótlás a topikban!

Terika! Bableves... nyammm... mikor lesz az, hogy én olyat ehetek...
Fulescsacsi
 

 
 

Sziasztok!
Fülescsacsi, Ági, Terika, Pirus és én... Végén mindenki újra babázni fog.
Maszat!
Szerintem is jó a 40-50 g, ha nem sír, akkor biztos elég. Peti nem akar újra cicizni? Én is mindíg a nyakszirtnél néztem, hogy fázik-e. Mégegyszer gratulálok, és sok sikert a babázáshoz! KépKépKép

mohácska
 
 


sziasztok!
Ismét itt Kép

Maszat még egyszer nagy gratula neked! Gyönyörűszép kislányod született! Kép

Ági köszi az értesítést! Kép Meg a táblát!Kép

Annamari:remélem, nem tőlem kaptad el a betegséget! Kép És remélem, hogy már jobban vagy!

Lányok, micsoda muffin kiállítást csináltatok! Kép NyaminyamiKép Sajnos csak így lehet megkóstolni. Kép

Velem minden rendben, kivéve, hogy az uh szerint kicsit kevesebb a magzatvíz. Remélem, nem lesz belőle semmi gond. V. dokihoz hétfőn megyek, ha ő nyugodta, akkor én is az leszek. Egyelőre azzal biztatom magam, hogy Pocakádámom nagyokat rugdos, és biztos jól érzi benn magát.

Pihenni még nem tudtam, mert folyton rohangálok a lakás miatt. Ma pl. csempét vettünk, de voltunk már tapétáért, és találkoztunk egy csomó mesterrel is. Hű, mibe fog ez nekünk kerülni! Kép De legalább szépek leszünk! Kép
Ja! És amilyen hülyék vagyunk az utóbbi időben, lejárt a kocsink műszakija, mi meg furikáztunk vele, és jól el is kaptak a rendőrök. Úgyhogy most nincs forgalmink, gyalogolhatunk mindenhová. Mondjuk nem baj, csak akkor van gáz, amikor csempét, meg padlólapot kell kicipelni a lakásba, ilyenkor mindig valakinek el kell kunyizni a kocsiját (szülők).
Szóval velünk ez van.

Legyetek jók, vigyázzatok magatokra!
Kép

Sok puszi, shine
shine
 
 


Sziasztok!

Reggel már 65-t evett, aztán azóta alszikKép
Anyu 3 hétig leszKép Aztán szeritem Anyós, majd CsabiKép De jó nekemKép

Mai kép, aztán befejezem a családi album ide pakolásátKép

Puszi: Maszat
Kép
maszat
 
 


SziasztokKép

Shine
Jajj de jó, hogy bejelentkeztél, mindent nagyon szivesen (értesítés, tábla).
A magzatvíz mennyiségén ne izgulj, nekem is volt, hogy azt mondták kevés, a dokim meg azt, hgoy mihez képest, ez egy relatiív viszonyitás, majd V doki eldönti, hogy tényleg az e, addig se izgulj, inkább pihenj ha tudsz, ne hajtsd magad agyon.

Maszat
Nem kell befejezned a családi album idepakolását, képet, képet képet, sokat kérünkKépKépKép
Tündéri Annácska, nem csodálom, hogy a fiadat a végén már csak ő érdekelte, és te csak egy gyors sziát kaptálKépKép
Jó is a segitség a haznál, nekem anyu segitett nagyon sokat a főzéssel, legalább tudtam pihenni egy kicsit.
Látod eszik ő ha éhes, nekem Dani a harmadik hétre evett ennyit, igaz mostmár behozta a lemaradását bővenKépKép az evés mennyiségben.

Megyek pizzát csinálni, ez lesz az ebéd vagy ahogy van hozzá kedvem, inkább a vacsoraKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ágiboszi! Köszi a segítséget, kipróbálom.
Maszat! Még mindíg gyönyörű a leányka! Bevallom, egy kicsit irigyellek. De én döntöttem így. Utólag, kicsit rosszul. Ha újra kezdhetném, előbbre tervezném a dolgot.
Shine! Vigyázz, ne erőltesd meg magad! Azért pihenj is!
Nyáron nekünk is bele kell vágni a lakásfelújításba. Párom jövöre akarja, de én akkor babázni szeretnék, nem felújítani. Még meg kell győznöm.
Puszi
Kriszta

mohácska
 
 


Ez még muszáj:


Pusz MaszatKépKép
maszat
 
 


Kedves Maszat!
Még mindíg gyönyörű a lányka!!!! De a fiúcska is!
Lányok, hol vagytok?!
Van egy pár képem lemezen, de a fiam egyiken sem látszik igazán, csak a keresztfiam. Azért feltegyek egyet?
Puszi
Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!

Megint felbukkanok, mint a vízihulla. Igyekszem gyakrabban jönni, olvasni szoktam, de az írásra nem marad időm Kép. Analóg vonal, modem... Nem részletezemKép.

Maszat!
Én is gratulálok! Anna baba csodaszép Kép!
Nem volt kellemetlen az epidurál? Én mindenképpen azt szerettem volna, de sajna nem jött össze Kép. Miért baj az, ha 2 mm a méhseb? Mennyinek kell lennie? nekem is császár volt Ádámmal, de jó lenne, ha a következő simán menne, de nem tudom, hogy ehhez milyen méhsebet kell produkálnom... Nagyon izgat engem ez a dolog.

Szerintetek (Vojőr????) lehet azt csinálni, hogy az emberbe beszúrják az EDÁ-t, de nem kér bele fájdalomcsillapítót, viszont, ha baj van, lehet császározni? Mármint, ha az ember lányának volt már egy császármetszése, de szeretne hüvelyi úton szülni, fájdalomcsillapítás nélkül. Vagy ilyet nem csinálnak, mert csak feleslegesen dolgozik az altatóorvos? Vagy abszolút lehetetlen?
Jó hülye kérdések, de mostanában állandóan ezzel foglalkozom, pedig egyelőre csak tervben van a következő baba Kép.

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszi a válaszokat, igyekszem visszaolvasni!

jó babázást!

Üdv: Dikó

KépKépKép
dikó1
 
 


Szia Panda!
Ha jól adják az epidurált, nem érzel semmit. A császárt nem feltétlenül követi újabb, ez függ a császárhegtől, mely min. 5mm, meg a gyerek fekvésétől is. Ez ne vegye el a kedved az újabb babától. Én 9 és fél éve szültem, de nem a császár miatt nem vállaltam eddig következőt. Az epidurál beadása fél perc, szerintem feleslegesen nem vezetnek be csövet. Ne riasszon meg! Egy kicsi félelmet olvasok a soraidban. Akinek 2 ilyen gyönyörű gyermeke van, az nem félhet. Nosza rajta!

mohácska
 
 


Kriszti!

Köszi az infót Kép! Nem félek egyáltalán (már tudom, mi vár rám), csak ki szeretném próbálni, milyen "simán" szülni. Noémit hüvelyi úton szültem ugyan, de vákuummal, és "elhatároztam", hogy mindenképpen szeretnél óriási vágások nélkül is szülni (a vákuum miatt a gátmetszésem is jó nagy volt). Ha tartok is valamitől, az inkább csak az, hogy nehogy szülés közben lépjen fel valami komplikáció az előzetes császár miatt. De ahogy Maszat írta, ha vizsgálják a heget, akkor valószínűleg erre nem kerülhet sor, mert nem engedik a sima szülést, ha ez fenyeget.
Én sem a császár miatt nem vállalom mostanában a következőt, majd kb. 3-4 év múlva, de biztos lesz harmadik Kép.

Köszi a bókot a gyerekeim nevében. Akkor ki is cserélem a képet (ha sikerül), mert a mostani még nyáron készült Kép.

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Mi már dolgozunk a másodikon, én is begyűjtöttem az infokat, mert teljesen sima szülést szeretnék: gátvédelemmel, érzéstelenítés nélkül, ha lehet.Kép Klasszak a képek, na meg a gyerekeid is.KépKép
Csajok, hol vagytok?!KépKép

mohácska
 
 


Sziasztok!

Először gratulálok a szép kis Annához gyönyörű!!!! Peti is nagyon szép!!
Hány babás lesz itt lassan Pirus hajrá!!
Szülőszoba : a császár nem azért kellett, mert 4 kg felett volt a baba meg valami farfekvés vagy mi volt nem???
Ma vettem muffin sütőt? Ikeás azt csak kivajazzátok??
picus
 
 


Én nem szoktam kivajazni, mert teflonos. Kérek én is receptet, légyszi!
Szerintem a doki utazása miatt, meg a nő hisztije miatt kellett. Elég nagydarab volt, hogy a 4 kg-os gyereket meg tudja szülni rendesen. Nekem nem volt szimpi az egész hozzáállás, szülés. A SOTE-s az már igen. Ott a testhelyzettel nem voltam kibékülve.Kép
Na megyek, mert még ágyaznom kell. Holnap itthon van a kis családom, sokat nem lezek gépnél.
Jó éjszakát mindenkinek, nagyoknak, kicsiknek és piciknek!Kép

mohácska
 
 



Sziasztok!Elég régen olvasom a hozzászólásaitokat.Szeretnék csatlakozni hozzátok,abból az alkalomból,hogy ma reggel csináltam meg a tesztet és pozítív lett!!!Magamról annyit,hogy 33 éves vagyok,van egy 4.5 éves kislányom,akit a Nyírő Gy. kórházban szültem.Deli Kriszta példáját követve:soha többet oda vissza!Egy szülészorvosi műhiba után,találtam rá úgymond véletlenül egy nagyon humánus és kedves orvosra a II.-esen.Langmár dr.-nak hívják és reményeim szerint Ő fogja végezni a terhesgond. és majdan segíteni a szülésnél.Eddig 2-3 alk.jártam nála a klinikán az ambulancián,ezért minden hozzászólásotoknak örültem,mert úgy éreztem közelebb kerülök a helyhez.KB. 2 hét múlva jelentkezem a dokinál és remélem sokkal emberibb bánásmódban lesz részem a továbbiakban,a Nyírőhőz viszonyítva.Sziasztok!
enci70
 
 


Szia Edina!
Üdvözöllek nálunk. Én úgy csatlakoztam a csapathoz, hogy még csak dolgozunk a másodikon, de a SOTE-ra járok orvoshoz. Sok szerencsét és kitartást a folytatáshoz. Írjál minél többet, itt mindenki tud mindenről. Ha sokat olvastál a levelekből, itt mindenki nagyon elégedett a SOTE II-vel. Remélem Te is az leszel. Ha nézted a Szülőszobát, kaptál belőle ízelítőt élőben.
Lányok, ma áramszünet van mindenkinél? Hol vagytok? Azt hittem, hogy tele lesz reggel óta a topik, ezzel szemben senki sem volt fent Edinán kívül.
Voltunk ma az Árkádban a kis családdal, meg a barátainkkal. Náluk kisgyerek van, a keresztfiúnk, így benéztünk egy-két bababoltba. Hát tudnék vásárolni. Csak irigykedtem.
Másfél napi szenvedés után tegnap délben jött meg, pedig csütörtök este volt egy kis jele, ma meg nem volt még egy csepp se. Mi van velem?!KépKépKép Ilyen utoljára akkor volt, mielőtt az Ács dokihoz kerültem. Akkor egy ciszta okozta. Januárban voltam UH-n, akkor nem volt cisztám sem. Teljesen negatív voltam, így foghattunk a babaprojektbe. Segítsetek, mi van velem?KépKép

mohácska
 
 


Sziasztok!

Ági és Fcs!
Övön aluli volt a bableves említése - bocsi. Legközelebb majd gondolok a szoptatós anyucikra is: Kép

Edina!
Üdv itt!
Gratula a kis pocaklakóhoz! Kép

Kriszta!
Tesztelj, hátha mégis...
Ha nem, akkor célszerű felkeresni az orvosodat.
( Én pl. sokáig nem is gondoltam, hogy terhes lehetek - éppen a vérezgetés miatt. Aztán kiderült, hogy a méhszájseb produkálja ezt. Ez nem jelenti azt, hogy nálad bármilyen probléma lenne!! )
Szóval bármi -és én most CSAK a jóra gondolok - , lehet.

Terika
terika
 
 


Terika!
Köszi a bíztatást, szombaton csináltam egyet, az egész pénteki szenvedés miatt, az negatív lett. Szerinted csináljak még egyet? A méhszájseb milyen egyéb tüneteket produkálhat még?
Már nem merek semmire sem gondolni, pláne szót ejteni, mert azt mondják, bebeszélem, mert nagyon akarom. Segítsen valaki! KépKépKép
Köszi

Kriszta

mohácska
 
 


Mindjárt éjfél, vagyis holnap és 8-a. Boldog Nőnapot Mindenkinek!
Jó éjt! Találkozunk holnap délután.
Puszi

Kriszta

mohácska
 
 


Lányok!

SOS!

Csabi ma indul intézni a mindenfélét (anyakönyvi, lakcímkártya, anyasági segély, stb...) segítsetek, milyen sorrendben, hová kell menni (cím, nyitvatartás is esetleg), mit kell vinni???

Mailben, ha lehetKép

Pusz, rohanokKép

Boldog nőnapot egyébként mindenkinekKép

Maszat
maszat
 
 


Sziasztok!
Üdv Mindenkinek eme nemzetközi Nőnapon!
Az nem TAVASZ-kor szokott lenni??? (nem tudom, hogy miért, de ez már tavaszi hónapnak kellene lennie, nem???) :-(
Csajok, köszönöm a sok dícsérő szót Pannáról. Ő egy igazi kis hétördög, egész egyszerűen imádnivaló, a mosolyával mindenkit levesz a lábáról.
Maszat!
Gyönyörű Anna!!! Peti is milyen boldogan fogja, olyan jó nézni Őket, így együtt!!!
Én is BABÁT AKAROK!!!

Annyira lenne kedvem hozzá, de egy kicsit félek.
Pannáért (mint azt régebben írtam)nagyon megküzdöttünk és félek, hogy ez az év nem az én évem... (autóbaleset szeptemberben, Anyukám meghalt januárban, ... mi jön még???, de nem ez a lényeg! Hanem jelenleg Panna, és majdan a kistesó.

Kriszta!
Én onnan TUDTAM, hogy terhes vagyok, hogy a cicik nagyon feszültek. (szerintem ez a legjobb jele, nem a teszt).
Mindenesetre DRUKKOLOK!
Szóval kezdünk átalakulni újbabachat-té?
(mondhatnám, hogy tökjó) Azért ebben (valjuk be) KANDI-nak is rész van, nem?

Angi, Pirus, Ágiboszi, MAszat, Terika - gyönyörű gyerkőceitek vannak.
Mikor talizunk??? (Muffinnal, vagy muffin nélkül, de Gyerkőccel együtt!!!???) :-)))

Üdv: Krizsi
krizsi
 
 


Maszat! Mél ment!
Fulescsacsi
 


Sziasztok!
Ma reggel is sikerült jól eláznunk, de oviba muszáj volt menni, múlt héten Dorka úgyis lógott (míg még megteheti). Most Andrisnak megy a hasa, csórikám olyan bágyadt.
Szombaton zsúrra vittem a lányomat, és volt három órám, gondoltam, veszek végre valahára egypár cuccot magamnak. Mondanom sem kell, hogy a Libri lett belöle, meg a Tálal6, a kedvenc konyhaboltom a Mammut 1-ben, az alagsorban. Csajok, annyiféle muffinsütö volt, szilikonos, teflon, stb, kisebb-nagyobb, mini kuglófforma, 6 db egy szilikontepsiben vagy miben, irtó aranyos muffin papírok (megfizethetetlenül drága), húsvéti figurák, vagy egy órán át böngésztem, annyi pénzt el tudnék költeni, és nem is céltalanul, mert mi a Dorkával rengeteget sütünk. A fiúk sajnos sósak inkább, úgyhogy minden héten dupla adag stangli készül, ahhoz meg ugyebár semmilyen forma nem kell :o

Maszat! (de nehezen áll rá a kezem)
Gyönyörü a lánykád!!

Panda!
Hi! Látszik, milyen régóta nem írtál, rá sem ismertem a srácaidra.

a.
angi
 
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap megvettük az Ikeában a muflonsütőtKép A héten elkészítem az első muflonomat! Drukkoljatok!

Kriszta! Remélem baba van a dologban!!!! Olvastam a profilodban, hogy dajka vagy, hol dolgozol?

Nekünk még várni kell a babaprojekttel, legalább nyár végéig. Most tablettát szedek még tavasz végéig. És mivel hormonproblémáim (sárgatest) voltak Zsombi előtt is, még vár rám egy alapos hormonvizsgálat isKép

Edina, üdv közöttünk, és boldog pocakosodást kívánok!

Na, most mennem kell, mert lassan indulunk itthonról, ha Zsombi felébredt!

Puszi: Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus!
Nekem is voltak problémák, de Andris már akkor jött, amikor akartuk (na jó, csak a második hónapban).
Most jöttem meg a gyógyszertárból. Már MEGINT TÖBBSZÁZ forinttal emelték a tabletta árát.
a.
angi
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Boldog Nőnapot! Dani ezt küldi nektek:
Kép

Tegnap voltunk bulizni, egész jól sikerült volna, ha manó nem lett volna hisztis szegény, szerintem nagyon sokan voltak körülötte és ezt még nem szokta meg, annyira elfáradt, hgoy már azért bömbizett. A végére úgy beájult, hogy még arra sem ébredt fel, hogy felöltöztettem, hazajöttünk és levetköztettem. A kádban élénkült fel egy kicsit, majd a cicin bealudt és reggel 5 ig huzta a lóbőrt, kemény 7 órát végig szuszizott.

Apájának én is pedzegettem a teso projectet, de csak még felszinesen, ugyan megjegyeztem neki, hogy Dani is a napokban készült tavaly ilyenkor, a válasz csak sejtelmes vigyor voltKép

Tényleg jöhetne már a tavasz, hogy összehozhassunk egy jó kis talit.

Tud valaki valamit Solyáról lányok?

Angi
És ez még csak több lesz, ha igy folytatják a gyógyszeráremeléstKép Harcoljunk az abortusz ellen, világositsuk fel a jó népet, és adjuk piszok drágán a fogamzásgátlót, mint ne mondjak jó politika. A kirakatban a felvilágositás, a háttérben meg tuti azért csinálják, hogy nőljön a népesség, de kérem nem igy kéne, hanem talán a szociális háló lyukainak nagyon gyors megjavításával, és ha lehet masszív anyagot használjanak hozzá, ne szakadjon, ki lépten nyomonKép

Pirus
Drukk a fini muflonhozKép aztán egy kis képi kostolóval megdobhatsz ám minketKép

Minden babócának sok sok tejcsit, anyuciknak meg mára sok sok virágot

puszi
Ági és Dani

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági,

Solya itthon van, lót-fut, lakásfelújítást intéz, Máté lebetegedett, ja, és Solya pedig lemerítette a mobilja egyenlegét Kép

Pöttöm Panna
pöttöm_panna
 
 


Pöttöm Panna

Köszi szépen az infot, ha beszélsz vele, akkor sok sok +++++++++++++++++energia hogy Máté gyorsan meggyógyuljon, neki meg a lótás futáshoz, és várjuk őt, hiányzikKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


PP!
Küldtem Máténak szülinapi jókívánságot Solya telefonjára, most már értem, mért nem ment el az üzenet.
ÁgiDani!
Köszi a virágot!!!

DKriszti!
Én is néztem, hol vagy dajka? Csak nem bölcsiben? III. ker?
a.
angi
 
 


SZisztok Lyányok!

Ma nem voltatok vmi aktívak.
Mindenki csak nézi miként szakad a hó?!
Nálunk nem marad meg, de sár az mindenképp lesz belőle...
Mindenki gyűrkőzik a rahedli virággal, amit eme jeles napon kaptatok...
Na, megyek haza Pannámhoz.
Remélem holnap aktívabban lesztek. Kezdek napi függővé válni. Hogy ez jó vagy sem, még nemtom.

Puszi MINDENKINEK: Krizsi
krizsi
 
 


Köszönöm a gratulációkat mindenkinek!Nagyon remélem,hogy nem hamarkodtam el a hírt.Ugyanis én akkor vagyok hajlamos elhinni a tényt,ha már a monitoron látom.Mindenesetre a melleim ugy feszülnek kb.2 hete,hogy alig bírok velük.Ha lesznek még fejlemények,jelentkezem.Úgy örülök,hogy elmondhattam valakinek a jóhíremet.A családban ugyanis még ilyenkor nem szeretek beszélni a dologról,mert akkor naponta kérdezQsködnek és osztogatják a JÓ tanácsokat,még idö elött.Gondolom nektek is ismerQs a jelenség.Itt a fórumón szívesen beszélek róla,mert mindenki hasonló cipöben jár és nem az a lényeg,hogy ijesztegessük egymást rémsztorikkal,hanem ellenkezöleg.Mindenki bíztatni próbálja a másikat.Én ilyenkor esténként szoktam gépközelhez jutni kb.1 órát,mert napközben iskolába járok és dolgozom felváltva.Igyekszem azért mindig képben maradni a hozzászólásokkal,hogy minél hamarabb megismerjelek benneteket.sziasztok
enci70
 
 


Sziasztok, végre, én is itt.
Kedves Pirus és Angi! A XIII. kerületben a Meseoviban vagyok dajka már 8. éve. Nagyon gondolkodom, hogy ha bejön a babadolog, elvégzem az óvónőképzőt is.
Én is kezdek függővé válni.
Amúgy ma elég hülyén érzem megam. Rettenetesen álmos vagyok. Fogyókúra kellős közepén megkívántam egy jó kis főtt császárt, be is falatoztam belőle, így dobhatom sutba az egész kínlódásomat.
Továbbra is csak maszatol a dolog, szerintem holnapra még ennyi sem lesz. Elég lett volna ma csak a hosszú tisztasági betét. Hát ennyi.
Pirus!
Ezernyi drukk a muflonhoz. Én kérek belőle kóstolót. Olyan kép formájában, ahol látszik a muflon belseje (beleharapva). Így legalább jobban át lehetne érezni az ízét. HmmmmmmmKépKépKépKépKépKépKép
A kalmopirynt akartam ajánlani, de lassan az is olyan drága...KépKépKép
Ágiboszi!
Lehet, hogy a párod tud valamit, amit még Te nem?...KépKépKép
ÍÍÍÍÍrjatok!!!!!!!!!!!!!KépKépKépKépKép

mohácska
 
 


Sziasztok!

Kriszta!
A már említett tüneten kívül semmi mást nem tapasztaltam. Nem fájt semmi. A rákszűrési eredményem lett borzasztó. Ezért került sor a szülés után nem sokkal a műtétre.
Én is a XIII. kerületben dolgoztam Bobó előtt...
Hol van ez a Meseovi?

Krizsi!
Jó ötlet a tali, mi is szeretnénk. Kinél rendeljük meg ehhez a tavaszt, a jó időt?

Angi!
Mielőbbi gyógyulást Andrisnak!

Ági!
Olyan szép a tőletek kapott virág - és ráadásul nem is hervad el. Köszönöm Daninak.

Mit szóltok ehhez az időjáráshoz? Mostmár kezdek én is besokallni, pedig én szeretem a telet - a hó miatt.

Terika
terika
 
 


Jobbulást minden beteg gyermeknek!
Olyan tavasz illata van annak a hóvirágnak kicsit feljebb. Kár, hogy az ablakon túl nincs ilyen jó illat.Kép
Terika!
Kösz az infót. novemberben vagy decemberben voltam rákszűrésen, negatív lett. Az Esküvő-közben van, a patak partján a Hajdú köz-Fiastyúk u.-Tahi u. között.
Írjatok! Unatkozom. Már vasaltam is, mostam is, megyek teregetni.

mohácska
 
 


Megint itt vagyok, de látom, rajtam kívül senki nincs. Mivel elég késő van, megyek odabújok jobbik felem mellé. Holnap remélem írósabb kedvetekben lesztek.
Mindenkinek jó egészséget és nagyon jó éjszakát kívánok. Ja és TAVASZT, MELEGET!!!!!!!KépKépKépKépKépKép:Holnap délután jövök.
Puszi mindenkinek.

Kriszta

mohácska
 
 


Jóóóóóóó regggggggggelt!

Kriszta
Tavasszal még nem szolgálhatok, nem érkezett meg az áruházba, pedig én nagyon akartam venni egy hatalmas adaggalKépKép
Helyette van havas esőKépKép

Jelentem ma vagyunk 3 hónaposak, ennek örömére manó reggel meglepett, tegnap este 10 kor aludt el és ma reggel 7 kor kelt csak fel, ugyan 5 felé nyüszizett egy kicsit álmában, de utána még ráhuzott 2 órátKép hurrá hurrá, isten tartsa meg jó szokásátKépKép

A rossz, hogy a 3 hó betöltésének örömére ma kapunk szuritKépKép remélem jól fogja viselni szegénykém, már probáltam elmagyarázni neki, hogy mi fog vele ma történni, remélem ugyanolyan ügyi lesz mint az előzőnél.

Lányok hol vagytok? mindenki havatlapátol, elbujdokolt afrikába? Sok virágot kaptatok?

Nah megyek és lakást varázsolok a medvebarlangból, mire jön a doki néniKépKép

puszi
Ági és a durmoló Dani

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Jah jut eszembe: Maszat hogy sikerült a papirmunka? a lényeg gondolom mára maradt, a hüle ügyfélfogadási idő miatt.
Drukkolok és ha apája elég ügyes akkor ma már az anyasági segélyt is megkapjátok.

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!
Andris jobban van, köszi, a párom is, úgyhogy csütörtökre szervezek egy színházat magunknak, nagypapinak már elvonási tünetei vannak, két hete nem látta az unokákatKépKép

Látom, másnál sem müködik a hosszú ö és ü. Ezért írom röviddel, megnyugodtam, hogy nem az én gépem a hibás.

Az idöröl jobb nem is beszélni. Nem hittem a szememnek reggel, hogy még mindig. Annyi mindenért kellene mászkálnom a városban, de így a közértbe is alig tudok elmenni Andrissal.

Annamari!
Azért nem kellene ennyit dolgozni, hogy napokig hanyagolod a topikot!!


Ja, még vmi: eladjuk a kétfunkciós kocsinkat, ha vkit esetleg érdekel, nézze meg itt: http://community.webshots.com/scripts/editPhotos.fcgi?action=viewall&albumID=123 912930
a.
angi
 
 


Sziasztok!

Ági! Itt is köszi a virágot!

Kriszta! Én is akartam kérdezni, hogy hol dolgozol, azt hittem a harmadik kerületben valahol. Jó ötlet az óvónőképző, ki kell használni a gyed alatti tandíjmentességet!

Angi! Szerintem Annamariék lassan költöznek, nem? Lehet, hogy már be van dobozolva a gépKép.

Itt is büszkélkedem: Szabolcs hat napja átalussza az éjszakát! Már ideje volt, én még bírtam is, de Apának nem tett jót, hogy meg kellett szakítania az éjjeli pihenését.

Nőnapra én természetesen könyvet kaptamKép.

Már úgy mennék én is egy nagy bevásárlótúrára! A bakancsom beadta az unalmast, szépen folyik be rajta a víz, de már nem akarok csak jövő ősszel újat venni. Bár lehet, hogy megérné most, mert úgyis leértékelések vannak. Ruhákat viszont muszáj vennünk, fellépett az "egy rongyom sincs" állapot, és Apa belátta, hogy igazam vanKép.
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Sajna most meg kötőhártyagyuszim vanKépKépKép a francba, de inkább most legyek beteg, amikor amúgy sem lehet mit csinálni, csak itthon lenni, de aztán egy évig nem akarok semmiféle betegséget!
Most megyek is, mert pihiztetnem kell és nem szabad gép elé ülniKép elvilegKép

Puszi Mindenkinek!

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirusom szegénykém. Megkérdezném, hogy az influenzától ment rá a szemedre a kötőgyuszi vagy egyszerűen megtalált a frányaKép
De nem tehetem, mert elvileg tiltva vagy az olvasástólKépKépKép
picus
 
 


Sziasztok! Hazaértem. Esik az a fránya eső!!!!!!
Minden beteg gyógyuljon meg!!!
Ágiboszi!
Milyenek ezek a dokik. Lehetne ünnepelni, s ők mivel köszöntenek? Oltással. Jó ajándék...
Hogy viselte Dani?
Én kaptam egy nagyobbacska nagyon-nagyon puha plüssmacit mézeshordóval. Ja, meg piros, szivecskés glottgatyóval. Nem Micimackó. Azért, mert a párom szereti az édességet, de attól nagy pocakja lesz, mint a macinak. Olyan érzéke van a plüssállatokhoz. Mindíg kapok egyet-egyet utóbbi időben.
Lassan lesz kép a profilomban nekem is.
ÍÍÍÍÍrjatok!
Fülescsacsi!
Hogy tudod összeegyeztetni az egyetemet és a babót? Hová jársz?
Puszi
Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!

Gyógyulást minden betegnek!!!

Ági!
Hogy viselte a Manócskád az oltást?

Ma nagyon kellett magam noszogatnom, hogy elinduljunk. Kedd = zenebölcsi. Annyira sajnáltam volna, ha mégsem megyünk - miattam. Botond még mindig nagyon élvezi. Szaladgál a gyerekekkel... Sőt! Van már olyan mondóka ill. dal is, amihez ő maga mutogatja a játékát. Olyan ügyes.Kép Nem találjátok ki, mivel biztatott minket Apa arra, hogy menjünk: azért vette a téli gumit, hogy ilyen időben is lehessen közlekedni. Nagyon meggyőző volt.

Terika
terika
 
 


SziasztokKép

Jelentem túl éltük, csak akkor bömbizett egy nagyon kicsit amikor lefogtam a lábát és nem rugdalódzhatott kénye kedve szerint, miután dokinéni megszurta már nem volt semmi, édesen gagyogva vigyorgott rá.
Adtam neki persze egy egész kupot, megelőzés képen, és egy nedves pelussal beborogattam a kis combját. A kuptól egy hatalmasat alkotott, amugy is szenvedett már vagy fél napja a kakimanótólKép
Apájával aludt egy nagyot a nagyágyon, aztán evett egy hatalmasat és ujra aludt, hála a kupnak szépen elnyomta őt.

Csináltam ünnepi vacsit az évfordulonkra, (gyümileves és rántott csirkecomb sültkrumplival) ajándékra most nem maradt mani, de majd bepotóljuk macipapa szülinapján, két hónap múlva, addigra hátha ránk szakad az otpKép

Pirus
Vigyázz a kis szemeidre, hogy olvasol akkor minket és hogy irsz akkor nekünk?

Terika
Látod látod a gondoskodó apája, nincs kifogás, nyafogás, van téli gumi irány zenebölcsiKépKép

Már jó volna ha jönne a tavasz, lányok valaki nem találkozott egy kobor Tavasztündérrel, lehet hogy csak utba kéne igazitani, hogy idetaláljonKép

Kriszti
Nálunk is macis a felállás, apája szereti a pociját nagyonKépKép és a gyerek ruháinak 90 % is macis mintásKép és tele a kiságy macival.
Imádom én is a plüssállatokat, egy egész gyűjtemény vár manóra, vagy négy 110 literes szemeteszsák van tele különböző méretűekkel, és ezen felül a gyerek leendő játszósarka is dugig, majd holnap teszek fel róla képetKép

Nah dugulok, hagyok mást is kibontakozniKép

pusszancs
Ági és a hős Dani

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Nah még egy gyors irásKép

Megyek lányok a könyvnagykerbe csütörtökön, Fülescsacsi már kért könyvet Vekerdynek: Kicsikről nagyoknak könyvének az első részét: kisgyerekkor. Ha esetleg valakinek valami kellene akkor irjatok, szivesen beszerzem, csak időben, hogy tuti meglegyenKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Úgy látszik, hogy csak hárman vagyunk rákattanva a topikra. Elég hiányosak a sorok. Nem?
A többiek ennyire elfoglaltak? Sajnálom. Olyan üres a topik így.Kép Én annyira élvezem ezt.
Maszat, jól vagytok?
ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍrjatok legalább egy pár sort!KépKépKép

mohácska
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?