Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ági,
köszönöm, megérkeztek a receptek. Kép

Snine-ról tud valaki valamit?
Kosza Gabriella
 


Sziasztok!

Gabi
Sokat nem tudok, de küldtem neki smst Anna érkezéséről, és válaszolt is, több infom nincsKép

Kriszti
Köszi a dicséretet és azon is vagyunk, hogy harmónikus legyen körülötte a családKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Ági!
Meglestem a képeket. Annyira aranyos a Manócskád! Kép Az a mosoly!
Az, hogy érdekel a kenyér receptje, nem a vicc része volt. A sütőmben állítólag azt is lehet sütni, csak még soha nem próbáltam.

Terika
terika
 
 

 
 

Sziasztok!

Nem tudja véletlen valaki, hogy tényleg ma lesz-e a Klinika a Szülőszobában?
Mintha úgy rémlene, valaki a múlthéten említette volna.
Kosza Gabriella
 


Terika!

3 csésze liszt
1 és 1/8 csésze viz
2 ekanál vaj
1 1/2 ekanál tejpor
1 ekanál cukor
2 teáskanál só
3 teáskanál élesztő

Ezt rakom bele a gépbe, a többi az ő dolgaKép
Fél utas dagasztásnál szoktam beletenni szezámmagot még, zabpelyhet.

Gabi
Ma lesz a klinika benne, Ács dokival

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Jaj, de jó! Remélem sikerül is fennmaradnom addig. Kép
Kosza Gabriella
 


Sziasztok, hazaértem!
Terika! Minden sütőben lehet kenyeret sütni. 3 éven keresztül sütöttem a fiam miatt. Nekem gázsütőm van, de lehet villanyban is.
Én is úgy tudom, hogy ma lesz, mint, ha őt láttam volna hátulról. De nekem szólt anyu kolleganője, akinek a lánya ott szülésznő. Eredetileg ő lett volna, de éjszakázás után nem vállalta.

mohácska
 
 


Sziasztok!

Ági!
Köszi a receptet. Kipróbálom.

Kriszta!
Elektromos tűzhelyem van, és külön program van a kenyérsütésre.

Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Szabolcs ma hasrafordult!!!!
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Fcs!
Ez aztán a produkció! Gratula Szabolcsnak! Kép

Elég rég jártam a klinikán, így nem a legfrissebbek az infóim. Az adminisztráció, meg az uh. még ugyanott, az alagsorban található?

Terika
terika
 
 


Terika!
Ha február eleje óta nem változtattak, akkor igen.
Fülescsacsi!
Gratulálok pici fiacskádnak! Milyen hamar el fog telni az idő! Most születtek, maholnap meg a fejünkre nőnek! A jó értelemben. Én már csak tudom.
Na megyek szülőszobát nézni. Jöttök még?

mohácska
 
 


Én itt! Nekem a papa -vajúdó-fotel tetszett a legjobban. De a jobbik felem nem igazán volt elragadtatva tőle. Láttátok, lesz újabb sorozat. Azt is nézni fogom. De remélem addigra már pocaklakóval együtt.
Ma megint a fiam ágyában fogok aludni. Kivonult apja mellé, mert zavartam a TV nézéssel. Mindketten alszanak. Odafeküdni közéjük kész életveszély. Bevinni Danit a helyére... arról ne is beszéljünk.
Megyek fürdeni, utána ugyanitt.

mohácska
 
 


Sziasztok!

Nem is kérdezem, hogy láttátok- e a Szülőszobát, mert biztos vagyok benne, hogy igen.
Nem semmi az új szülőszoba!!! Nekem nagyon szimpi volt Kati is és Ács dr is - már mindkettőjükhöz volt szerencsém. Mikor bementem szülni,Kati éppen akkor végzett, meg sem vizsgált, de nagyon figyelt rám ( kaptam jeget, bekapcsolta a klímát...). Így "jutott" nekem Margit - akivel szintén nem jártam rosszul. Csak azt nem értem, hogy ez az anyuka miért éppen ebben a helyzetben szült- szinte fekve. Ennél még a felhúzott lábas variáció is jobb - szerintem.

Kriszta!
Köszi az infót.

Terika
terika
 
 


Szia Terika, nagyon szívesen. Hát elég furi volt, az biztos. De nekem a másik is az volt. Mit hisztizett az a nő, főleg, ha valaki ennyire akar gyereket. Az egy dolog, ha fájásai vannnak, de neki nem voltak. S nem hiszem, hogy ennyire nem tudta, mi várhat rá. Pedig nem volt mai csirke. Na mindegy. Holnap folytatjuk? Megyek hunyni. Jó éjszakát mindenkinek!

mohácska
 
 


Sziasztok!

A nagy igyekezetben jól bealudtam és lemaradtam a Szülőszobáról. JellemzőKép

Na, ma megnézem a korridoron, remélem már fent van.

Terika, én is kérek szépen Tőled emilcímet. Tegnap kimentem Zsombival egy kicsit, de 5 perc után jöttünk is be, mert nagyon erős, hideg szél fújtKép

Ági, nagyon édes a kismanódKép
Én is fűzöm, nyaggatom Apát egy kenyérsütőért, meglátjuk...

Sziasztok! Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok Lanyok!

Lattam tegnap a Szuloszobat, es szeretnek tobbet megtudni az Acs doktorrol. Szeretnenk babat, de addig szeretnem megtalalni azt a dokit, akire ramerem bizni majd a sajat, es gyermekem eletet. Sajnos rossz tapasztalataim vannak a dokikkal. Tudnatok irni a korhazrol is, nagyon erdekel, hogy hany agyas szobak vannak, van-e ulve szulesre lehetoseg.
A legfontosabb kerdesem, hogy mennyibe kerul a szules, van-e tarifaja az dr.Acsnak? Szoval ertitek. Volt egy szuper dokim, de rola kiderult (neten olvastam), hogy tobb, mint 100eft a szules+terhesgondozas. Szoval en olyan dokit keresek, aki ram bizza, hogy mennyit adok, nem penzehes.
Kerem segitsetek!
EzVicc

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Szia EzVicc!

Én személyesen nem ismerem Ács dr-t, de azt tudom, hogy a Babaneten is tagja a Rendelő rovatnak. Tényleg nagyon sok jót hallani Róla.

Itt megtalálod az elérhetőségét
http://www.babanet.hu/szak/acsn.htm

Fogalmam sincs, hogy van-e tarifája. Magánrendelése van, és ott az ár szabott, mint minden más helyen.

A Klinikán most még csak 5 ágyas, fürdőszobás szobák vannak, de most kerül kialakításra néhány egyágyas.
Azt sem tudom, sajna, hogy van-e ülve szülésre lehetőség, szerintem ezt orvosa válogatja, meg én még a régi szülőszobában szültem, ott csak sima ágy volt.

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Végre fent tudtam maradni megnézni a szülőszobát! Kép

Terika,
az UH még mindig az alagsorban van.

Szia EzVicc!
Ács doktorról sok jót hallottam, de sajnos több infóm nincs róla.
A saját orvosomat nyugodt szívvel merem ajánlani, bár szerintem ezzel mindegyikünk így van. Kép Én nyolc éve a Bánhidy dokihoz járok, és mondhatom, minden téren, mind szakmailag, mind emberileg meg vagyok vele elégedve. Nem akarok áradozni, de úgy is mondhatnám hogy a legideálisabb. Lelkiismeretes és precíz orvosnak tartom. Ha további infóra van szükséged, akkor inkább mail-ben... Kép

Gabi
Kosza Gabriella
 


Sziasztok!
Tegnap volt Andriska 2 évesKépKépKépKép
Volt nagy buli unokatesókkal, tortával, sok játékkal, nagyon klassz volt. Végül autópályát kapott, nagyon örült neki, szerencse, hogy négy pici lány volt még itt, így senki nem háborgatta az autózásban, csak a két nagybácsi is ki akarta próbálni KépKép
ÚÚÚÚgy megy az idö, most született.

Én is láttam este a müsort, az Ács dr nagyon szimpi volt, tényleg. A szülésznöt pedig ismerjük, Dorkám nála született Kép

Az a CIA-ra emlékeztetö központ kissé megrémisztett, vagyis inkább az, hogy minden be van kamerázva.

A másikat nemigazán értettem. Ez tulképpen kívánságra végzett mütét volt, nem? Elég ennyi indoklás, amit a doki felsorolt? Amikor Dorka született, volt egy hasonló kismama, 35 éves volt, elsö baba, nagyon fenn, minden zárt, sehol semmi majdnem két héttel a kiírás után, nagy gyerek, stb, de megindították, és megszülte természetes úton a 65 cm-es, négy és fél kilós fiúcskát.
a.
angi
 
 


Angi!

Sok boldogságot Andrisnak Szülinapja alkalmából!!!Kép

Ha jól látom a képen, igazi hölgykoszorúban ünnepelt!Kép

65cm??????? Jesszus, Zsombi 7 hónaposan volt ekkora!!!!Kép

Még mindig nem jutottam fel a korridorra Kép, most meg ráadásul ebédet főzök! Majd délután nekiveselkedem, amikor Zsombi alszik.

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!
Visszaolvastam az archivumot, es csak jot talaltam az Acs doktorrol. Kiprobalom, bejelentkezek hozza a jovo hetre. Aztan majd meglatjuk.
Ha van meg valaki, aki ismeri az Acs doktort, vagy nala szult kerem irjatok!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Na, megnéztem én is... De furi volt! Én úgy szeretnék babát még! Minél hamarabb! Tiszta lökött vagyok, csak három év múlva akartuk a következőt, de én már el tudom képzelni, hogy amire Szabolcs egy éves lesz, már belevágjunk a projektbe. Az a másik nő tényleg furi volt...

Angi! Boldog szülinapot Andrisnak!
65 cm-s baba? Mekkora volt a feje? Te jó ég!

EzVicc! Megkaptam a válaszod, szerintem is nézd meg Ács dokit, aztán ha mégsem jön be, még megtalálszKép.
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Nem tudja veletlenul valaki dr.Ács telefonszamat? Nem a maganrendeloe erdekelne.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok, hazaértem!
Angi! Nagyon boldog szülinapot, minden szépet, jót és Isten éltesse jó sokáig Andriskát. Ilyen hölgykoszorú vegye körbe a 18.szülinapján is!
EzVicc! Nekem 99-ben ajánlották Ács dokit. Amit a Margitban 3 UH-n nem tudott kideríteni és gyógyszerrel kezelni sem 3 orvos, ő egy manuális vizsgálaton megállapította, s 3 nap múlva rendbe is rakott. Végül kiderült más gondjaim is voltak. Továbbiakban azt mondtam, csak hozzá, a Margitba soha többet. Még mi is csak dolgozunk a babán (2.), de vállalta ezt is. Én ajánlom.

mohácska
 
 


SZiasztok Lyányok!

Picus! Azért kérdeztem, hogy mekkora a lányod, mert kb akkorának saccoltam, mint az enyémet (Pannát). Ő is 16-hónapos, de ő elmúlt 16-án.

Krszti sejnos nem tudok Maszatról és Annáról sem. VAN VALAKI aki TUD róluk????
Pannáról a kép most miki napon készült és nagyon tetszett neki a sipka. De amolyan igazi huncutt csajszi. Imádnivalóan rossz. Kép

Ágibosz! Dani valami nagyon hmmm baba. Megnéztem a képeket. Nem sámli, ahogy leveszi az embert a lábáról. Kép Kép Kép

FCS!
Jó erőben lehet Szbolcs, hogy hasravágta magát. Gondolom azóta is megteszi. Kép

Szóval nekem tetszett a Szülőszoba. Annyira átéreztem a Kilinikás anyuka "élményeit" (sajna nekem Panna a harmadik terhességből megmaradó magzat volt), de minden jó, ha jó a vége...
A másik hölgy félelmeit is megértem, mert én is be voltam rezelve a szüléstől, bár ezért nem csináltattam volna császárt. (Gondolom sokat nyomott a latba a doki tervezett szilveszteri kiruccanása. (pfúj a májam)

Annyi finomat küldözgettek itt, hogy jól megéheztem. Na, megyek haza én is sütök valamit.

Üdv Mindenkinek.

Krizsi
krizsi
 
 


Sziasztok!

Szia Deli Krisztina: irtam neked emailt, remelem tudsz segiteni. Minden hozzaszolas erdekel az Acs doktorral kapcsolatban. Hova erdemesebb menni, a maganba, vagy a korhazba?

EzVicc

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Írnátok nekem is a dokikról, kórházról, szülészetről?
Előre is köszi!
jÓ BABÁZÁST!
Címem a profilomban!

Üdv: Dikó

KépKépKép
dikó1
 
 


Sziasztok!
Elvileg Maszat és Anna már otthon vannak. Ha olvasod, üdvözlünk idehaza!
Olyan letört vagyok. Nem jött össze. Nem kéne letörnöm, most kezdtük, és ezt az évet rászántam. De mégis... Dani és kérdezgeti, hogy van-e baba a hasamban.
Úgy szülnék már!
Solyával mi van?

mohácska
 
 


Sziasztok!

Kriszta!
Teljesen megegyezik a véleményünk a másik ( Uzsoki) anyukát illetően.

Pirus!
Ma sem tudtalak elérni.Kép
Hogy vagy? Zsombi nem kapta el?
Küldök majd emilt. (Rajta vagyok a címlistán - emilcímmel együtt)

Angi!
Boldog szülinapot Andrisnak!Kép
Köszi az infót - megtaláltam.
CIA központ KépKépKép

Krizsi!
Szóval mi hasonló cipőben járunk....
Sajna ma emiatt kellett újra ellátogatnom a klinikára. Ugyanott tartok, ahol 3 évvel ezelőtt.

Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Újra itt vagyok. Ismét kérdeznék:
Létezik, hogy egyszercsak eltűnik egy témakör?
Én ugyanis nem találom azt, ahová már többször is írtam.

Terika
terika
 
 


Terika, mél ment!Kép
A gödöllői topikot keresed? Szerintem átkerült a Lakóhely szerint nagytopikba, á mindjárt megnézem.
Igen, itt van:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/index.html

Mit szóltok ehhez a hóeséshez? Brrrrrrrrrrr
AZONNAL TAVASZT AKAROK!!!!

Megnéztem a Szülőszobát, nagyon tetszett Andreáék szülése, Ács doki jó fej volt, és nagyon kellemesen érintett az egész szüléshez való hozzáállásuk. Emlékeztetett az enyémre, nem volt gyorsítás, sétálhattam a folyosón és Margit is diszkréten a háttérbe vonult, amikor látta, hogy csak a férjemmel kívánok lenni. Csend és nyugalom volt! Nagyon szimpi volt a szülésznő is. Ki Ő? Szép a szülőszoba, egyszóval biztosan itt szeretnék legközelebb is szülniKép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Lányok!

Senki nem válaszol?

KépKépKép
dikó1
 
 


Dikó!
Nagyon általános kérdést tettél fel. Jobban jársz, ha visszaolvasol a topikban, tudom, elég sokminden másról is irogatunk, tetemes mennyiséget, de ha most azt írom, hogy vannak nagyon emberi és szakmailag is csúcs orvosok, meg hát kinek ki és mi a szimpatikus, az épületen belül meg lepukkant (UH, terhespat)és hipermodern (szülöszoba), meg normál (gyermekágy) részek, akkor nem tudom, ki vagy-e segítve.

Pirus!
A Dorka a szerdai szülésznönél született, nagyon-nagyon kedves volt, az utolsó két órában volt velem, szülés után is végigbeszélgettük a négy óra megfigyelést, szerzett nekem vacsorát meg teát is KépKép mindig hálával gondolunk rá.

Köszi a jókívánságokat. A hölgykoszorú marad, mert van három kislány unokatesó meg egy növérke, nagyítóval sem találni kisfiút a közeli családban. Egyelöre nem foglalkozik velük, és amíg a motorját meg az autóit békén hagyják, addig minden ok, még azt is unottan eltüri, hogy a másik kétéves néha megpuszilgassa.
Krizsi!
Nagyon szép a Panna, megkívántam egy pici lányt én is KépKép

Hóesesés! Brrrrr. Gondolom holnap reggelre elolvad, nehogy már esetleg márciusban ki lehessen menni végre a játszóra, netalántán bringázni meg motorozni.
a.
angi
 
 


Benö!!!!
Itt egy link, csak Neked!
http://www.freeweb.hu/szovegkonyv/kulfoldi/fantom1.htm
a.
angi
 
 


Angi, tessék ilyen az én formám! Végre meggyógyulok, erre az idő miatt kényszerülök szobafogságra. Pedig olyan nagyon mennék már én is ki a szabadba!

Tényleg nagyon helyes volt a szülésznő!

Dikó, én is csak azt tudom ajánlani, hogy olvass vissza, mert már mindent rendesen kiveséztünk a klinikáról, ott minden oldalról rálátást kapsz! Decemberben sokat írtunk erről, ha jól emlékszem!

Krizsi, nagyon édes a kis Panna!!!!Kép

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Én szépen elindultam Szabolccsal Óbudára! Az ablakon át nem tűnt vészesnek a hóesés... Aztán visszafordultunk az utcánk végéről... Három perc alatt olyanok lettünk, mint egy nagy hóember sörpocakkal (ez Szabolcs a kendőbenKép).

Lányok, én is láttam ezt a szülésznőt, de fogalmam sincs mikor... mert amikor szültem, nem volt, az biztos. Ezen agyalok már tegnap óta. Tényleg aranyos volt!

Kriszti! Császárnál egy hét a bentfekvés! Maszaték szerintem csak hétfőn mennek haza.

Terika! Most néztem, hogy kérdezted az úszást. Az Almási téren voltunk. Mindjárt hétfő, megyünk újra!!!!

Ma elénekeltük mintegy mantraképpen a Süss fel, Napot, hátha... Szabolcs nagyon szereti.
Fulescsacsi
 


Sziasztok lányokKép)

Angi
Sok boldog szülinapot nektekKép

Lányok képzeljétek tegnap Dani hasról hátra fordult, kétszer is, annyira édi volt, de amire előszedtem azt a hüle masinát már nem volt kedve forgolódniKép Ma is annyira aranyos volt, nagyon sokáig tartja a kisfejét, helyezi a kezét, és zabálni valóan ringatja a popsiját, hogy áttudjon fordulni. Ha kifáradt akkor jutalmul szopizza az öklét és gagyarászig hozzá. Ezentúl egy pillanatra sem hagyhatom egyedül ha kivettem a kiságyából.

Tegnap haverkodtunk egyet, barátnőm áthozta a 11 nappal fiatalabb kisfiát, hát most láttam csak igazán, hogy mekkorát nőt is a fiam, ahhoz a kis törékeny csöppséghez képest, aki akkor volt amikor hazahoztuk, elég vasgyuró lettKépKép

Szülőszoba
Nekem nagyon tetszett a mi részünk, az uzsokis már kevésbé, a doki szilveszteri program féltése azért nyilvánvaló volt, még ha nem is fogadott doki volt. Ács doki viszont nem hazuttolta meg magát, ugyanolyan jó fej volt, mint szokott lenni, tetszett a saját gyermekének a születéséhez füzött hozzászolása (hallgattam a sarokban).

A szülésznő is aranyos volt, amikor én szültem, akkor a szomszéd ágyon lévő kismama pont őt választotta, aranyos volt, sokat bejött hozzá a gyerekágyon, amikor láttam mindig azon gondolkodtam kire hasonlít, rájöttem: az apácashowból a kicsit ducibb, de a legjobb kedvű énekes nővérre, őt is mindig jókedélyűnek láttam, mikor bejött.

Diko
Magamrészéről csak azt tudom mondani, hogy az ott dolgozó emberek eltudják felejtetni velünk az alagsor lepukkantságát, a pathológia hiányosságait. A szülőszobák és a mütők viszont csúcsszuperek, a korházban a földszint szinvonalának kéne a mérvadónak lenni, de majd csak egyszer sikerül pénzt keríteniük rá és utolérik a kivánt szinvonalat épületileg is.

Pirus
Tudom milyen rossz a szobafogság, már én is nagyon unom, hogy ennyire pocsék az idő.
Jöjjön már a tavasz!!!!!!!!!

Kriszti
Drukkolunk neked, kitartás, bár ez hüle szó rá, nem sokára te leszel köztünk a legfiatalabb pocakosKép)

Fülescsacsi
Mikor kezdjük a következő projectet?KépKépKépKép

Terika
Mit sütöttél végül?

Krizsi
Panna azzal a huncut mosolyával ennivalóan édesKép
Danit levette a lábárólKép

Nah hunyok még egyet a fiammal, ma nem tom mi van vele, eszik és végre alszik, ha meg fent van folyton dumál és vigyorogKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Szép havas délutánt !

Hát hazajöttünk.Kép

Itt pityeregtem a gratulációtokat olvasván, nagyon meghatódtam, tündériek vagytokKép

Naszóval: Akkor az a "rendszeres" görcsölgetés reggel, ahogy írtam tényleg rendszeres volt 10 percenként. Amikor már 2 órája rá - rácsodálkoztam, hogy jééééé fááájj, felhívtam az Annát.
Épp a Kikába indultunk, gondoltam, beugrok előtte...de Ő mondta, nono, én már maradok, ez igencsak ANNAK néz ki.
Elhoztuk anyut, aztán röhögtem, hogy délután megint jövök haza...
Bementünk, tök egyedül voltunk. Az ügyeletes orvos megvizsgált, méhszáj: Beton. CTG jó erős 70% körüli fájásokat mutatott, úgy 5 percenként. Elmentünk UH-ra méhsebet nézni. Méhseb: 2 mm!!! Ami nagyon nem jó hír, ezért sajnos császár. Doktorom megérkezettKép szegény pont a vasárnapi ebéd mellől rángattuk ki biztos...
No, akkor műtét epidurállal. Az anezteziológus nagyon rendes volt Fontányi? doktor. Nekem nagyon félelmetes volt a szúrás, hogy nem szabad elhúzódni. Na meg azon aráztam utánna, hogy kérdezgette, mit érzek, hogy érzem, én meg attól féltem, hogy ha nem jól érzem, gond lesz...érdekes ez az epidurál, nem "bénulsz" le csak elzsibadsz.
Aztán a műtét...remegett kezem lábam egészen addig, amíg ki nem emelték. Az aneszteziológus végig beszélt hozzám, mondta mi történik. Doki is tök ari volt, bekacsintott a függöny mögül. Aztán az intenzív örző, ami nagyon tetszett nekem. Bár egy elég "érdekes" lány volt a mellettem lévő ágyon, kicist dilis volt. Másnap reggel már 5-kor kikéretőztem mosakodni, nem fájt semi, még annyira se mint Petinél. Aztán lekéretőztem a babához. Aztán jól kikaptam a dokimtól, hogy nem vagyok normális, hogy rohangálok. Na, utánna többet pihentem, most jobban vagyok.
A szobatársak arik voltak a hangulat nagyon hjó.

Anna jó kislány, bár cak a bal ciciből hajlandó enni.

Amikor a tej belövelt, majd megpusztultam, de szerencsére egyí nap volt ropssz utánna megszoktam. most 1 liternél tartok a mélhűtőbenKép

Megyek, mert Peti elkezdte a pisilni kakilni kétpercenként-t

pusz: Maszat + Anna
maszat
 
 


Maszat!
Istenhozott újra köztünkKép Az anesztes az tényleg Fontányi és nagyon jó fej doki.
Tök jó, hogy így beindult a tejcsid, gondolom Annácska is élvezi, de mér csak a bal szimpi neki?
Lehet hogy hüle kérdés, próbáltad hónalól adni neki a jobbat? így ugyanúgy fekszik mint a balnál és lehet hogy elfogadná, persze ha nem más a probléma oka.
Petinek, hogy tetszik a hugi?
Képet mikor láthatunk?Kép)) Kis kiváncsi, miKépKép

puszi
Ági és forgó morgó DaniKép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Szia Maszat!!!!

Hogy-hogy otthon vagytok? De jó!!! Isten hozott! Majd benézhetsz a mi osztályunkba is, Anna is odajár kora szerint. De főleg pihengess...

Furi ez az epidurál-dolog: éppen az utolsó Szülőszobában - ami már nem láttál - volt, és arra gondoltam, én ezt nem fogom kérni, ha neadjisten a második is csaszi lesz. Nem volt furi, hogy benned turkáltak és te ébren voltál? Nekem ez annyira bizarr... Még altatva is az volt, de hogy még végig is hallgassam...

Petinek tetszik Anna?

Fényképet tesztek majd fel?
Fulescsacsi
 


Sziasztok!
Maszat, üdvözlünk itthon! Nagyon jó, hogy így beindult a tej! Csak így tovább!KépKépKépKép
Fülescsacsi! Nekem is epidurállal volt a fiam. Hát nem volt egy kellemes érzés, ahogy kotortak bennem. Nekem is végig beszámoltak. De, mint írtam, az a Margit volt. Ami Maszatot+Annácskát illeti, ez olyan megérzés volt.
Ágiboszi!
Köszi a bíztatást, de miért vagyok ilyen türelmetlen?! Most sajnálom igazán, hogy nem fogtunk előbb bele.
Katasztrófa! Márciusban hóesés!!!!! ÚÚÚÚÚÚÚÚtálom! A telet is!!!!!!!!!!KépKépKépKépKépKép

mohácska
 
 


A kép:

Kép
maszat
 
 


Azok a hatalmas csodálkozó szemekKép Nagyon szép Annácska, és látom ő is megtalálta a kis kezét rögtönKép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Gyönyörűűűűű!!!!
Fulescsacsi
 



Szia Maszat! De szuper, hogy már otthon is vagytok!Kép
Anna édes, gyönyörű kisbaba!KépKépKép

Énisénisakarokegykistesóbabát!

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus!
Rajta-rajta! Mi is dolgozunk rajta! Nem akarok egyedül maradni, mint pocakos!KépKépKép
Hogy lehet képeket feltenni. Vannak és lesznek lemezen képek. Hogy tudom a profilomba tenni?

mohácska
 
 


Sziasztok!

Maszat!
Olyan aranyosak vagytok így együtt!Kép
De jó, hogy már otthon is vagytok!
Peti hogyan fogadta a kistesót?

Pirus!
Mail jött - meg már ment is.
Megtaláltam a keresett címet. Köszi az infót.
Még a végén együtt fogunk babázni? Kép
Majd megosztozunk Margiton! KépKépKép

Ági!
Gratula Dani produkciójához!
Nekem is tetszett Ács dr hozzászólása a gyerekei születését illetően. Mikor először találkoztam Katival, a szülésznővel, akkor kezdtem gondolkodni rajta, kihez is hasonlít. Én nem jöttem rá. De te tényleg ráhibáztál!
Még nem sütöttem semmit. Majd holnap fogok - fánkot. Már alig várom! (csülkös bableves fánkkal...)

Ma annyira hullt itt a hó, hogy nem is tudtunk kimenni. Tegnap viszont, mikor már majdnem tavasz volt, rengeteg időt töltöttünk a kertben. Botond megpróbálta kislapáttal lebontani azt a majd 2 méteres hóembert, amit még múlt vasárnap építettünk (neki?). Miután ez nem sikerült, elhatározta, hogy áthordja a havat a kert egyik részéből a másikba - mindezt a kisvödörrel. Olyan aranyos volt, ahogy így próbálkozott. Kép Amúgy is nagyon jó időszakunk van most: próbálkozik a beszéddel. Többnyire a szavaknak csak az első szótagjáig jut el, de ilyenkor olyan büszke magára, no meg én is rá.

Terika
terika
 
 


SziasztokKép

Kriszti
A profilod szerkesztésében van egy olyan menű, hogy képfeltöltés, ott tallózással kiválasztod a kép lelőhelyét, ráklikkelsz majd a profilban történő változás mentésével bekerül oda.

Terika
Hm bableves csülökkel imádom, de még nagyon odébb van, hogy ehetek majd, igazán fini meleg sajtos pogivalKép

Pirus
Hajrá, ilyenkor kap kedvet igazán az emberKép

Manó bemutatta tudományát apájának is, megzabálom őt, olyan elégedett képet vágott miután újra háton voltKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági és Terika! Gratulálok a gyermekeitek produkciójához!
Nem is tudtam, hogy Ács dokinak gyerekei vannak!
Örülök, hogy ő az orvosom.
TAVASZT AKAROK!!!!!
Pirus és Terika! Én is beszállnék a babázásba, ha lehetne. Beszéljünk össze...
Na, megyek aludni. Sziasztok!

mohácska
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?