Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Aranyosak vagytok, hogy gondoltok Rám! Ma már sokkal jobban vagyok, drága férjem fincsi húslevest készít, nagyon kívánom már, mert tegnap du.3 óta csak egy pici pirítóst ettem. Azt is üresenKép Az volt a legszörnyűbb, hogy a fejem is nagyon görcsölt tegnap, még az Algopyrin sem hatott.

Maszat! Sok sikert a vásárláshoz! Már nagyon izgatott vagy, ugye? Én is az lennék!

Picus, valamikor dumcsizhatnánk a meszin, kedden ráérsz?

Lányok, valaki elküldené Nekem Solya muffingyűjteményét?

Annamari, a tiedet is kérném!

Még soha nem csináltam, de nagyon jól néz ki, és mindenki, minden fórumon muffin-lázban ég, szóval ezt én sem hagyhatom ki. Tudtok tanácsokat adni, mire kell figyelni, milyen muffinsütőt vegyek, stb?
Köszi!

Nálunk még mindig sok hó van. Utálom, tavaszt akarok!

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Hali!

Angi, megtiszteltetés, hogy az "én" muflonomat készítetted el! KépKép Mi amúgy a sósakat szeretjük igazán, dehát rakott tészta után gombás muffin egy kicsit bután nézett volna ki.

Pirus!
Küldöm a recepteket! Mesélek ezzel kapcs. egy aranyosat, ami majdnem tragikus lett. Muffin.doc néven van elmentve a Desktop-on és most, a nagy álláskeresésben szintén a Desktopra mentettem el a CVmagyart, CVangolt és a Motivation.doc-t. Mikor ahhoz a céghez jelentkeztem, ahova végül felvettek, siettem és gyorsan nyomtam a 2 C-betűset és az M-betűset. Igenám, de Motivation helyett a Muffin-t csatoltam! Kép Szerencsére észrevettem, mielőtt elküldtem volna, érdekesen nézett volna ki a muffin recept-gyűjtemény a jelentkezésemben! KépKép
Muflonsütő: én Ikeásat vettem, tökéletes. Van, aki a szilikonosra esküszik, nekem a merev teflon is nagyon bevált. Ez 12 darabos és a teflonja elég stabilnak tűnik így 1 év használat után.

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Már meg is jöttünk ruci-vásárlásból.

Annamari,
biztos nagyot néztek volna a cégnél, ha bemutatkozásként egy muffin receptet küldtél volna! Kép Kép
Én is szívesen venném a receptet, annyira guszta volt a képen...
Kosza Gabriella
 

 
 

Sziasztok!

Pirus: Kedden ok hánykor e-mail jöhetKép Gyógyulj meg Te lány nem kellene valami orvoshoz menni??? Lehet, hogy valami komoly baci és esetleg antibiotikum szükséges??
Én is én is muffint recepteket!!!!!Köszönöm!!!!!!!
Picus
picus
 
 


Sziasztok! Csak 15 percem van, mert a jobbik felemet kitúrtam, hogy írhassak. 15 percben kiegyeztünk.
Maszat! Szorítok nagyon! Neki lenne a legjobb a szökőnap. Csak négyévente öregedne egy évetKépKépKépKép! Mennyit le tudna tagadni!!KépKépKép
Megkaptad a levelem?
Nekem IKEA-s muffinsütőm van, nagyon jó. De nagyon régen sütöttem már. Én is kérek recepteket, légyszi, légyszi, légyszi!
Kiegészítettem az adataim, van emilcímem is. Csak fényképem nincs. Azt hogy kell?
Gabi, merre voltatok rucit venni? Tudtok valami jó boltot?

mohácska
 
 


Én is kérek recepteket, a táblázatos címemre!!!
Nekem vmi nagyon ósdi muffinsütőm van, már fekete, de mivel kapszlikban sülnek, tökmindegy, az a lényeg, hogy tartsa őket. Különben gyalázatosan drágák ezek a papírkák, nem?

Képzeldjétek, voltunk délelőtt a cirkuszban, mindkét gyerekkel. Nagyon élvezték, Andris is végig tapsolt. Aztán a legvégén, amikor a mexikói srácok készültek a tripla halálugrásra, és csönd volt, csak a dob pergett halkan, akkor Andris tiszta hangerőből előadta a Deep Purple magánszámát, ta-ta-taaaaa-ta-ta-tara - így. A könnyeink potyogtak a nevetéstől, de másoknak is. Ppóbáltam befogni a száját, de ez még jobban tetszett neki. A srác el is rontotta sajnos az ugrást, úgyhogy megismételték, csönd, dobszó, Andris újra. Már fájt a hasunk KépKépKép
a.
angi
 
 


Ladányi Anna 14:15-kor császárral megszületett. 3600 gramm, 58 cm.
Nagy GRATULA a családnak!!! KépKép

Annamari
muter
 
 


Hatalmas gratula !!!Kép

Anna nagy nagy szeretettel üdvözlünk kint, sok sok egészséget szeretetet és nem utolsó sorban tejcsit, tejcsitKépKép Vigyázz anyura nagyon és persze magadra is.

puszi

Ági és Dani


Kép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Gratutálok Ladányi Anna anyukájának, s kívánok Neki jó egészséget, boldogságot, hatalmas szívet, nagy-nagy szeretet,sok-sok örömet és türelmet, vidámságot, végül, de nem utolsó sorban sok-sok tejcsit, hogy hosszú-hosszú ideig tudja táplálni gyermekét.
Ladányi Annának kívánok jó egészséget, boldogságot, sok-sok örömet, vidámságot.
Mindkettőjüknek, hogy hosszú-hosszú ideig szerethessék egymást boldogságban, békességben, jóban-rosszban.KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

mohácska
 
 


Anna!!!!!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Isten hozott idekint! Nagyon gratulálunk mindhárman neked és az egész családnak!!!!! Te is szép nagy baba lettél! Most először is minél gyorsabb hazakerülést és addig is sok türelmet kívánok!
Fulescsacsi
 


Kép Isten hozott Anna! Kép
Hatalmas gratula szüleidnek és tesódnak. Vigyázzatok egymásra és legyetek boldogok!

Puszi
Csilla, Kriszti, Daniella

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Nagy szeretettel gratulálunk Ladányi Családnak!!!
Picus és Andika
picus
 
 


Sziasztok!

Maszat!!!!!
Gratula!! Sok boldogságot és jó egészséget kívánok nektek!!! Kép Kép Kép Kép Kép
Anna!Kép
Isten hozott-e számodra új világban! Vigyázz nagyon anyukádra!
Sok-sok boldogságot kívánok a Ladányi családnak!!! Kép Kép

Gabi

Kép
Kosza Gabriella
 


Nahát, micsoda hírre érkeztem!KépKépKép

Hatalmas gratula a Ladányi családnak! Sok boldogságot és fincsi tejcsit kívánok Annának!KépKépKép

De szuper, már olyan kíváncsi vagyok a szülitörire!

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Csajok, Solyának már üzent valaki, ha nem, akkor én amúgy is felhívom ma és továbbítom neki a szuper hírt!

Annamari, nem jött át a muffin-receptgyüjteményKépKépKép
Köszi a tanácsokat, a hétvégén meg is veszem az Ikeában a sütőt. Kell vennem hozzá papírt is, vagy az nem kell a teflon sütőnél?
Szerintem csak mosolyogtak volna rajtad, ha elküldöd a muflongyüjteményt, még lehet, hogy megkértek volna, hogy prezentálj néhányat a kedvenceidbőlKép

Rólam annyit, hogy kicsit jobban vagyok, de még mindig olyan furán érzem magam, nincs lázam, de mégis nyomott vagyok. Holnap elmegyek délután orvoshoz.

Zsombi pedig már teljesen kétlábon jár, sőt néha már szaladni is próbál!Kép Több-kevesebb sikerrel.

Szép napot mindenkinek!
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Nagyon-nagyon sok puszit küldünk, és minden elképzelhető jót kívánunk Annának és családjának!
a.
angi
 
 


Pirus!

Én tegnap küldtem neki a jó hirrel smstKép
A muffin sütőhöz annyit, hogy márc. 4 ig az Auchanban a 6 darabos szilikonos sütőforma 999 Ft, vagyis ha kettőt veszel akkor ugyanott vagy mint az ikeásnál, de ehhez tuti nem kell semmilyen papirka se kikenés, mivel szilikonos.

Lányok!
Küldtem a 4. javitott táblát, rajta van már Pöttöm Panna isKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Maszat!

Nagy- nagy gratula Nektek!Kép
Kívánunk mindenből, különösen egészségből a legjobbat!
Azért ez nem semmi: 10-kor még az IKEA-ba készülsz, 1/4 3- ra pedig megérkezik Annácska!Kép
Ági!
Megérkezett az újabb emil. Köszi.
Tetszik a figurácskád. Neked már nagyon megy ez a giffes dolog.

üdv: Terika
terika
 
 


Sziasztok Lányok!

Elkészült életem első muffinja, nem is lett annyira rosszKépKép

Egy kis képi illusztráció a gyomornedvek tuti jó müködéséhezKépKép

Kép

megyek mert Dani gyomornedvei beindultak KépKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!
Ismeri valamelyikőtök dr. Bakos Lászlót? Egy régi családi ismerős ajánlotta, hogy forduljak talán hozzá, de előbb szeretnék megtudni róla valamit. Ha még egyáltalán a II. Klinikán dolgozik...
Köszi!
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Ági, ez nagyon guszta lett!KépKépKép Milyen ízesítésű? Kár, hogy én még sós krumplin élekKép

Hahó!!!
Még mindig nem kaptam semmilyen receptetKépKépKép

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus!

Gombás muffin volt a szentem amig mind meg nem ettükKép

Küldök neked két adag receptgyűjteményt, amit én is úgy kaptam, valamint itt egy jó kis link, amiben szintén sok recept van. A kinyomtatásnál arra figyeljetek hogy van amikor a különböző betűméretek miatt nem pontosan nyomja ki a mennyiségeket, nyomtatás után ellenőrizzétek, mert nekem is elsőre a felét lehagyta és majdnem rosszul mértem ki, csak feltünt hogy valamiből baromi sok kell másból meg kevés és én pont forditva csináltam volnaKép kis konyhatündér mi?KépKép

Kiváncsi
Még ott dolgozik, de én behatobban nem ismerem, ird be szerintem a keresésbe a nevét és talán találsz olyan hszt, ahol említik a nevét.

Nah megyek és csinálok valami vacsorának kinéző dolgotKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Szuper volt a babaúszás, és a fiam, aki minden új helyzetben üvölt, mint a sakál, nagyszerűen viselkedett! Annyira érdekelte minden! Volt egy-két gyakorlat, ami nehezen ment, mert még nem tartja hasonfekvésben rendesen a fejét, de belejött, bár nyelt egy kis vizet. Csak egy icipicit sírt, amikor bementünk a vízbe, de gyorsan megszokta. Olyan büszke vagyok rá! (Aggódtam, mert délelőtt ritka raplis volt, talán a front miatt, de délutánra elmúlt a rosszkedvKépKépKép.)
Fulescsacsi
 


Pirus!

Valamiért visszadob a hotmail.com, nincs másik emailcimed?, mert igy hiába próbálom elküldeni a recepteketKép

Fülescsacsi
Gratula Szabolcs ügyességéhez, március végén mi is megpróbáljuk majd, itt budafokon, addig érdeklődöm majd az anyagi és egyéb vonzatai iránt.

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok! Én is megjöttem. Az IKEA-s sütőhöz nem kell papír, kenni sem kell. Legalább is én nem kentem anno. Én is néztem a szilikonost. De azt lehet hsználni gázsütőben?
Ágiboszi!
Nagyon incsiklandozóak a muffinjaid! És nekem megint nem jutott. Azt hiszem rá kell szánjam magam a sütésre! De sajnos van egy kis bibi...
én nem tudok ilyen képeket küldeni nektek, sajnos!KépKépKép

mohácska
 
 


Sziasztok!

Ági!
Pozitív lett a teszt - már ami a gyomornedveket illeti. Szóval elérted, amit akartál.

Fcs!
Hol voltatok úszni?
A front Bobót is megzavarta : nem akart ma aludni. Csak délelőtt aludt, és akkor is csak 1 órát. Hosszú volt a délután....

Annamari!
Hogyan telt az ELSŐ nap? Jól érezted magad? Balázs egész nap a bölcsiben volt?

Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Megvolt az első munkanapom!
Sajna Balázs lebetegedett, lázasan ébredt és nagyon csúnya váladék jött az orrából, most antibiotikumot kap. Én is megint lebetegedtem, napközben azt hittem, csak a hajnali kelés, de délutánra már fájt minden ízületem és most is lázas vagyok.
A melóhely amúgy király, kollégák fiatalok, jófejek, a kommunikációs nyelv az angol, a munkahely szép, élvezet bemenni, a vécé tiszta, van zuhanyzó, az ebédet szinte teljes egészében ők fizetik (napi 100,- a mi ktg-ünk), 3 menüből lehet választani, a benzinpénzt fizetik, de nem utólagos térítéssel, hanem fix 38 forint km-enként, így jócskán csúszik belőle a zsebünkbe is.

Pirus, átküldöm most a receptgyüjteményt, tedd meg lécci, hogy forwardolod a többieknek! Bocs, hogy eddig nem küldtem!

Ági!
Jól néz ki a muflonod!!! KépKép

Fcsacsi!
Örülök, hogy bejött a babaúszás! Kép

Annamari
muter
 
 


Pirus, nem megy át valamiért KépKépKép
muter
 
 


Fülescsacsi! További jó lubickolást a fiacskádnak!KépKépKép
Annamari!
Érezd jól magad az új munkahelyeden! De mindenekelőtt jobbulást Nektek!
Megyek aludni, nagyon lötty vagyok! De sajna már másfél hete!Kép
Gyere már tavasz!!!!!!!!!!!!
Jó éjszakát mindenkinek!

mohácska
 
 


Sziasztok Lányok!

Ági, köszike a muflonokat!!!!!Kép

Annamari, igen, észrevettem, hogy valami nem müxik a hotméllel, páran jelezték, hogy nem kapják meg a leveleimetKép És ezek szerint én sem kapok meg minden leveletKép
Most kitöröltem a levelek nagy részét, megpróbálnád újra?
Szuperül hangzik minden az új munkahelyeddel kapcsolatban!!! Azt viszont nagyon sajnálom, hogy mindketten lebetegedtetekKép Gyógyuljatok meg hamar!
Ilyenkor mit szólnak bent a munkahelyeden? Mennyire toleránsak, hogy kisgyermeked van?

Na, megyek egy kicsit pakolászni, mert szalad az egész lakás, mióta beteg vagyok!Kép

Terika, he meggyógyultam már végre, akkor talizhatunk! Láttam, hogy pénteken kerestél, de akkor voltam nagyon rosszul és nem hallottam meg a telcsit, mert kint maradt a kocsiban, a táskámban.

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Muffin recepteket én sem kaptam!!!Kép
Annamari: gyógyuljatok meg s örülök, hogy ilyen jól alakulnak a dolgok!
picus
 
 


Profilomban egy új kép a firkáló AndikárólKépKép
picus
 
 


Sziasztok!

Picus!
Nagyon aranyos Andika, a művész.Kép

Pirus!
Gyógyulgassál!!!Pihenjél!!!
Az elöbb hallottam a rádióban, hogy vmilyen járvány van, a tieidhez hasonló tünetekkel. Lehet, hogy ez ért el téged is?
Voltunk ma is zenebölcsiben. Ha lehet, még jobb volt, mint a múltkor.
Annamari!
Szuper helyet találtál.
Gyógyulást nektek is!

Ki tud Maszatról és Annácskáról?

Képzeljétek! Ma érkezett meg a fürdőkádunk. GYÖNYÖRŰ. Már alig vártam. Mióta itt lakunk (3 és fél éve), csak zuhanyzásra van lehetőségünk. Már annyira hiányzik a fürdés.

Terika
terika
 
 


Sziasztok lányokKép

Már elvonási tüneteim voltak a drága axelero miatt, reggeltől nem lehetett feljönni a netre, hiába van az ember lányának adslje, ha a kiszolgáló meg szórakozikKép

Nah egy kis gyomornedv erősítés gyanánt, ezt reggel sütöttem:

Kép

Pirus
szívesen, küldök majd még egy harmadikat is, azt ma kaptamKép

Picus
ne légy szomi a te postaládádban is ott fityeg már, ha csak nem dobja vissza elsőre, úgy mint PirusnálKép

Terika
Nekünk az alsó szinten, ami készen van egy sima 170 es fürdőkád van, de általában inkább zuhanyzom, pancsolni inkább mostanában szoktam mióta manóval együtt fürdök, már amikor nem az apájával lubickolKép Alig várom, hogy a tetőtérre legyen végre manink (még egy évezred választ el tőleKépKép) mert oda sarokkádat szeretnék, abban tuti szivesen lubickolok majdKép

Annamari
++++++++++++++++++++++++++++++ ezt sok pozitív energiát kettőtöknek küldjük Danival, hogy mielőbb meggyógyuljatokKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Ági,
szintén elvonási tünetekkel küzdöttem.

Hozzám nem jutott el a recept. Kép
Telefonnal készítitek a fotót a muffiról, hogy ilyen hamar felkerül?

Annamari,
igazán jó mhelyed van!!!
Gyógyuljatok meg mihamarabb! Nem úgy volt, hogy egy kis időre vissza kell menned az előző helyedre a végkielégítés miatt?
Kosza Gabriella
 


Gabi
Én egy kölcsönfényképezőgép előnyeit élvezem. Próbálom apájájt rávenni, hogy részletre vegyünk egyet, de még a "tű próba" szerint sületlen a dologKépKép még puhítani kell.
Email ment recept hegyekkel.

Pirus
Jó sütögetést hétvégénKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Én csak 2-3 naponta jövök be, de valami hihetetlen mennyiségű új infót írtatok.
Először is hataémas gratula ANNÁ-nak. Isten hozott ezen a "napsütéses" napon. Kívánom legyen boldog és kiegyensúlyozott életed.
Ugye nem volt gond Katánál = Maszatnál (miért változtatott nevet???) amiért császározni kellett?

Annamari! Örülök, hogy jó helyet sikerült kicsípned. Remélem jobban vagytok, bár tényleg harsogja a rádió a járványos megbetegedéseket (hasmenés, fejfájás - jó kis párosítás)

Picus!
Andika nagyon helyes babócza. Mennyi idős(?) lányka?

A miffin recepteket én is nagyon várnám. Megküldenétek nekem is?
Írtam Picusnak és most Ágiboszinak is. Én is mennék talira, engem se hagyjatok ki, bár én is jobban örülnék egy pénteki randinak, mert én is dolgozom...
csóközön mindenkinek. Jöjjön már a tavasz!

Üdv: Krizsi Kép
krizsi
 
 


Krizsi!

Mail ment, kérek szépen telcsiszámot is ha gondolod, és utána küldöm a táblicskut. Muffinreceptek már a postaládádban kopognakKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ágiboszi: köszönöm a mailt megjött!!! Ez a kép egy nagyra sikerült muffin vagy egy kenyérKépKépKép
Krizsi: 16 hónapos lesz 14.-én
picus
 
 


Sziasztok!

Mivel a muffin receptem nem érkezett meg, így csak kolbásszal töltött pulykamellel szolgálhatok! Kép Kép

Kép
Kosza Gabriella
 


Sziasztok, hazaértem. Fiúk el-le, szabad a pálya egy darabig.
Gabi! Igazán iínycsiklandozó ez a töltött pulykamell, főleg fogyókúra idejére. Küldjetek még egy pár ilyen képet, s vagy kieszem a frigót, de ami jobb lenne, vagy jóllakom a képek látványától.KépKépKépKép
Krizsi!
Nem kaptál emilt Maszattól? Aranyos a lánykád!Kép

mohácska
 
 


Lányok, ezt be lehetne fejezni!!!!!Kép
Még mindig gyomorkímélő diétán vagyok!KépKépKép

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Ma is itt vagyok, javulok, most megyek enni, aztán az ágyba!
Melóhely még mindig szuper, de nem áradozom! KépKép

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Ági!
Ugye ez kenyér? Nagyon jól néz ki. Engem érdekelne kenyér recept.
Szerinted nálunk miért nem készült el az emeleti fürdőszoba? De ez most az lett, amire te is vágysz. Hidd el, elöbb- utóbb összejön.
Mail jött - köszi.

Gabi!
Kérhetnék egy nagyobb fotót a pulykamellről, csak mert nagyon éhes vagyok! Kép Kép Kép Az Ági sütötte kenyérrel pont jó lesz.Kép

Nem tudna feltenni vki egy kis savanyúságot is??? KépKépKép

Terika
terika
 
 


Annamari, kipróbáltad a fülgyertyázást?
Pirus, ez igazán gyomorkímélő! Mi nézzük, mert látványnak sem rossz, aki eszi, annak meg jól tele lesz a hasa, és hízik! KépKépKép
Minden esetre én megettem a jó kis salátámat, melléképzeltem a Gabi-husit, egy szelet Ágiboszi-kenyérrel, utána egy jó kis muffin, majd levezetésnek, Solya profilján lévő tortából egy szelet.
Tényleg ki tud valamit Solyáról. És Kis-Nagy Maszatról? Mikor engedik haza őket?
Én vajon mikor jutok el idáig? Újra? Olyan lassan telik az idő!KépKépKép Máskor meg olyan gyorsan!
Majd jövök. Puszi.
Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!

Terika
Igen az a szép négyszögletes valami, az kenyér, gondolkodtam amugy hogy keresek neked valami savanyúságot és lefotózom, de éppen nem találtam semmit a spájzbanKépKép

Lányok nem tom mi van velem, de folyton tejbegriz ehetnékem van, párom ha meglátja hogy a konyha felé tartok már csak azt kérdi, ugye nem tejbepapit csinálsz magadnakKépKépKép

Manó ma volt 12 hetes, egész délelött tök édes kölök volt, mosolygott, incselkedett velem, együtt aludtunk egy jót a nagyágyban, délután meg olyan volt mint egy kisördög, 10 percnél többet nem aludt, folyton cicit kért és ha nem ugrottam az első nyöszörgésre hisztizett. Utána meg csak játszott a cicivel, már a guta kerülgetett, szerintem azt probálgatta meddig van türelmem, hát volt amikor nagyon surolta a szélét már, de olyankor meg elkezdett gagyarászva rötyögni és ugyebár ilyenkor az ember elolvad és elszáll minden gőz a fejébőlKép

Nah megyek és elmerülök a kádban, még hajat is kéne mosni mert már nem merek tükörbe nézniKép ilyesztő a látványKép

Ági

Ui: Hipp hipp hurá ez volt a 300. hozzászólásom, kéne már keresni valami fogalmazásgátlótKépKép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!
Ágiboszi! Boldog hétfordulót Danikának!
Csak nem?Kép Ne keress, én még nagyon sokáig szeretnélek itt olvasni, meg mindenkit. Estleg személyesen is megismerni.
Most füreödtem, most megyek aludni. Holnap találkozunk! Jó éjt mindenkinek!

mohácska
 
 


Sziasztok!

Ági!
Én éppen ma főztem tejbepapit - mi is nagyon szeretjük. De nálunk azért ennyire nem súlyos a helyzet - egyelőre.Kép
Azért sajnálom, hogy nem találtál semmi nekem valót a spájzban.Kép Így lett volna komplett a vacsim.
12 hetes a Manócska Kép Kép - hogy telik az idő. Amúgy biztos ma is front volt. Bobó sem akart aludni. Bíztam benne, hogy a zenebölcsis foglalkozás után elalszik az autóban, de nem így történt....
Csak délután aludt, de akkor is csak egy órát.
Lassan már én is alhatnék! Ez egy felszólítás saját magam számára. Már kb. egy órája kikapcsoltam a gépet, de mivel nem tudtam elaludni, így újra bekapcsoltam. Pedig már olyan fáradt vagyok. DE annyira rossz kedvem van, hogy inkább hülyeségeket írok, ahelyett, hogy aludnék.
Lőjön már le valaki!!!Kép

Terika
terika
 
 


Terika!

tessék menni aludni, mondom én ezt, aki még mindig nem jutott el a fürdőkádig, mert képeket pakolt fel ökelméről a netreKépKép
Meg lehet majd lesni itt a szerzeményket.

Kriszti
Ok, nem keresek, amugy se szedhetek hormon tartalmu szereket, és tuti ez is az lenne mint a fogamzásgátlóKépKép

nah mostmár tényleg dugulok és elmegyek ázniKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok, jó reggelt!
Ágiboszi! Gyönyörű, kiegyensúlyozott babád van. Látszik rajta. Gratulálok! Kívánom, hogy maradjon, maradjatok mindíg ilyenek!
Na megyek, mert lassan indulnom kell! Du. jövök. Sziasztok!

mohácska
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?