Új privát üzeneted érkezett!

Kutyfül!
én is pont erre gondoltam, hogy Lilla majd lehet megint 6 hetes korától ad majd gyümit a babájának! :D
Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok :)

Képzeljétek, sikerült a múltkori vizsgám :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Panndi: Gratula a vizsgához!!!!!!!!! Ügyes voltál nagyon!!! :lol:

Nekem nincs sok időm mostanában jönni, mert Zsófi nem viszi túlzásba a nappali alvást. De legalább múlt hét óta rendesen eszik! Végre! Végre! Meg is látszik rajta, egy hét alatt szinte 20 dkg-t hízott. Kiváncsiságból megmértük. :)

Mennem is kell, mert felébredt Zsófi!

Szép napot Mindenkinek!

KépKép
KépKép
eperke21
 
 

 
 

Panndi!
Nagyon nagyon sok gratula! :D :D :D

Eperke!
Tök jó, hogy Zsófi ilen kajcsis lett. :D

Már azt hittem mindenki elveszett innen. :(

Üdv, Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Panndi! gratulálok a vizsgához!!

Ma voltunk a 2 hós oltáson. Szegény Barnus nagyon sírt :cry: Remélem nem lázasodik be.
Képzeljétek, 5850 gramm, azt mondta a doktornéni hízik mint a kölyökgólya :lol:

Tényleg nagyon eltűntek a Lányok :?

KépKép
kutyfül
 
 


Jó reggelt :)

Köszi a gratulációkat, nagyon örülök ám :)

Hoztam egy fotót, ez most a kedvencem :)

Kép
Vendég
 


Nagyon édes Zsófi. Mi is kedvet kaptunk a képhez, íme Rosszcsont legújabb képe!

Kép


üdv, Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Bocsánat, kicsit kisebbre akartam.... :oops:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Hűűűű, neki is hatalmas és gyönyörű szemei vannak :D
Vendég
 


Na én is itt! nem írtam, mert hozzátáplálás ügyben nem tudok nyilatkozni, még odébb van. Bár azért tegnap Botival nyalogattatam az almámat :lol:

Panndi: gratulálok a vizsgához! Látod nem is olyan nehéz az a számvitel :lol:

És nagyon cukik a csajok!!!

Én most nagy dilemmában vagyok, hazamenjek-e a hétvégén kettesben Botival anyukámhoz...250km. Párom megy síelni 4 (!!!) napra... :cry: Félek 4 napra egyedül maradni, lehet, hogy begolyózok. De azért 2,5 óra utazás kettecskén...na ez sem lenne egyszerűbb.....hát passz.... :?
Vendég
 


babett: mivel mennél?
Vendég
 


Babett!
Én a helyedbe kocsival talán be merném vállalni, vonattal még ilyen hosszú időt nem igen. Szerintem egy korai indulással és egy megállással jó eséllyel leértek úgy, hogy Boti az út nagy részét végig alussza.
Anyukádék mennyire mobilak? Nem tud valaki elétek jönni? Két felnőttnek azért lényegesebben könnyebb lenne, mert akkor hátul tud ülni valaki Botival, amíg vezetsz.


Most megyünk a pneumo oltásra, remélem minden rendben lesz.

üdv Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Panndi! Gratulálok a vizsgádhoz én is! Zsófi meg gyönyörű a képen!

Ildi,
Lillu szintén! Micsoda kék szemek!

Babett, én tutkó nem vállalnék be 4 napot egyedül, és csak úgy engedném el apát síelni (bakker, de jó neki!), hogy akkor vagy szervezzen segítséget itthonra, vagy előtte vigyen el Szhelyre (oda mennél, ugye?), utána meg haza.

Anikó, szerintem adj egy hetet Kisvicsoknak, figyeld, hogy mikor és mennyit eszik, mennyi a napi összmennyiség, és aztán próbáld úgy időzíteni, hogy nappal kapja meg az összfogyasztás nagy részét, és éjjelre már csak egy etetési mennyiség maradjon. Esztinél így sikerült a napirendet kialakítani, olyannyira, hogy két hónapos korától éjjel már nem kell etetni. Tegnap felborult a napunk (falat fúrtak a házban, emiatt egy alvás helyett csak bömbölt szegénykém, halálra volt rémülve, panel a ház, gondolhatjátok, mintha az agyunkat fúrták volna), egy kaja kimaradt, úgyhogy az éjszakánk is nyugtalanabb volt, éhes lehetett.

Csatlakozom egy képpel, bár én is rajta vagyok, ez némileg ront az összhangon... :D Kép

Kép
waterlilly
 
 


Lilly: szépek vagytok így együtt :lol:

ÁÁÁ, vonattal tuti nem mennék, de nem is kell szerencsére már azzal járnom - épp eleget utaztam, kb 8-10 év vonatozás szhely-bp között... :x Kocsival mennék, háztól-házig.. :? Apa már nem tud levinni, ő is pénteken indul. Igen, a barátnőim is épp ezt mondták, hogy 4 napra nem maradnának itt, az túl sok(k) egyedül...na még van egy napom, hogy kitaláljam...bár ez azért időjárásfüggő is...
Vendég
 


Én kocsival simán bevállalnám, inkább, mint egyedül :?
Vendég
 


Köszi Lányok a dicséretet.

Esztivel nagyon jól néztek ki így együtt! :D

Babett! Hogy döntöttél? Sztem két-három órát Boti kibír, már nagy kisfiú. :D

Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépek, aranyosak a babák!

[/b]Ildi: Lillunak azok a hatalmas kék szemei gyönyörűek. Csak nem épp azt mondja a képen, hogy ÓÓÓÓ?! Zsófi is ÓÓÓ-zik 1-2 hónapja. Rámutat vmire és mondja, hogy ÓÓÓ. Minden ÓÓÓ neki mostanában. :)

Babett: Szerintem én sem maradnék egyedül 4 napig Zsófival. Boti már mindjárt 3 hónapos nagy fiú, szerintem kibírja már azt az utat.

Én is hoztam egy képet. Épp egyedül áll Zsófi.
Kép

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Ennyi szép lánykát egyrakáson:))

Babett! CSatlakozva a többiekhez, én is inkább bevállalnám az utazást, mint itthon 4 napig. Vagy nincs itthon olyan barátnő, rokon aki hétvégén tudna veletek lenni?

KépKép
kutyfül
 
 


Nekünk itt a mai kedvenc képünk: Kép

KépKép
kutyfül
 
 


Sziasztok!

mi is itt. Tegnap voltunk kontrollon, minden oké, szóval jöhetnek a védőoltások. Szerdán megyünk, mi még csak most kapjuk meg a 2 hónaposat...

Megnézette a dokink neurológussal is, és oda vissza kell mennünk 1 hónap múlva, mivel hát le vagyunk maradva testi fejlődéssel. Ez azt jelenti, hogy hason nem emelgeti magát...
Persze én is próbálom minél többet hasra tenni, de 5 perc és vége. Most kiadta a dokinéni, hogy éber állapotban MINDIG hason, szóval valami füldugót kell szerezzek, meg arról nem beszélve, h megszakad a szivem érte.... :cry:

Megpróbálom ezt a kajamennyiséget így időziteni, köszönöm a tanácsot!! igazából az is közrejátszik, h viszonylag hamar elalszik..van amikor már 8kor durmol... :roll:

NAGOYN SZÉPEK A BABÁK!!!!! :lol: :lol:

Én is bevállalnám az utazást!! 4 nap sok...vagy ha nem mennék, hívnék vkit, h legyen otthon velünk..
Ma este én is egyedül vagyok, hó végi zárás van...hrhrhrhr :evil:

csak gyors bekukkantottam, megyek is, mert most épp visszaszunyókált, és gyors nekiállok rendet tenni, mosni, stb.stb

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Sziasztok!

Nagyon aranyos Zsófi és Barnabás is a képen! :D

Igen Eperke, OOOOO nálunk is megy... meg a bababababa, mamamamama, meg a dájdájdáj... általában változó, melyiket nyomja órákig egyfolytában.

Lilla 3x ébredt éjjel, kicsit mosott rongyok vagyunk. :shock:

mindenkinek szép napot, Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Én is csatlakozom az elöttem szólokhoz. Minden baba gyönyörű nagyon jók a képek.

lilly : az összhangon csak javitottál. Szuperul néztek ki, a lánykád nagyon szépen fejlődik. :lol:

panndi: gratulálok a vizsgádhoz, ügyes vagy :lol:
nadimo
 
 


ildi: ma mi is keltünk hajnalban, fél4kor :cry: a megszokott 7-fél8 helyett...én is kutyául vagyok. Mostanában nagyon fáradt vagyok, pedig többnyire 7-8 órát alszom éjjelente, általában felkelés nélkül - de nagyon éberen sajnos! ....és még kávézom is... :?

....és ma még az idő is pocséknak ígérkezik, jönnek az esőfelhők. Ennyire sosem voltam képben időjárásügyileg, mint az utóbbi 3 hónapban... :D Azt hiszem így mára vmi vásárlós programot kell kitalálnunk.. :?
Vendég
 


Én is állandóan alszom, este már nyolckor :? Kávézom is, terhes (sajnos) nem vagyok. JNem tudom mitől lehet, pedig Zsófi hagy aludni éjjel, egyszer sem ébred.
Vendég
 


Én részben a szoptatásra gondolok, mivel az sok kalóriát igényel, másrészt meg az, hogy nem alszom mélyen egyáltalán.
Vendég
 


nadimo: köszi a gratulációt :)
babett: nem tudom, lehet, de hát szoptatok a kezdetek óta, és vizsga előtt hat órákat aludtam csak, és nem voltam ennyire hulla :? Lehet, hogy vitamint kéne szedni?
Vendég
 


Mi is 2x keltünk...9kor elaludt, és fél2kor ébredt, utána fél5 után...utána meg már fél7kor... :? Lassan megszokom...bár nem is tudom, hogy birom, mert napközben sem laszok..és ez így megy már jó ideje..

Csajok, ez a hasonfekvés dolog kikészit!!! :evil: A gyerek kerek 2 percet volt csndben hason, ki is nyomta magát nagyon ügyesen, de utána elfáradt, és nekiállt orditani, de nem csak hogy sirogat, hanem ordit torkaszakadtából!!! Felvettem, megnyugodott, letettem, de itt már a letevésnél is orditott...Eljátszottuk 3x, és onnantól egyfolytában orditás... :evil:
Leraktam a kiságyba, és még ott is orditás, de már én is bőgtem majdnem vele...nagy nehezen megnyugodott magától (amint meglátott, rákezdte..) és elaludt, de még álmában is hüppögött!!! :cry: :cry:
Jajj, a védőnő azt mondta, az első 3 nap a nehéz... :cry: :?

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Zsófi sem szeret hason, én nem is nagyon erőltettem, mert ordított :( Azért pár percekre hasra tettem, de nem sokat. Aztán egyszer csak kinyomta magát, és rájött, mennyi mindent lát, és az tetszett neki :D Meg úgy játszunk, hogy kénytelen legyen kinyomni magát, és úgy fel sem tűnik neki, mi történik ;)

Még a konduktor javasolta anno, hogyha ordít hason (akkor még nem tudta kinyomni magát), üljek le a földre kis terpeszben, Zsófit fektessem úgy, hogy az egyik combomon legyen a mellkasa, a lábaira tegyem rá a másik combomat, nehogy kiugorjon, így a mellkasa feljebb van, a kezei meg szabadok, és tegyek elé játékokat. Sokat játszottunk így, azt mondta, ugyanazok az izmok erősödnek így is, csak nem szenvedés. Hűű, remélem érthető volt így, ha nem, akkor majd igyekszem fotóval illusztrálni :lol:
Vendég
 


Vicsok!
Lilla is ordított mindig hason. Csak pár percig bírtuk, pedig a laza csípő miatt neki is kellett volna sokat így lennie.

A helyzet nem javult, csak annyit változott, hogy ha hasra teszem simába hátra gurul és játszik tovább. Mászásbeli lemaradásunk is ennek az utálok hason lenni dolognak a számlájára írható. :oops:

Panndi által említett gyakorlatot én pont ma olvastam egy mozgásfejlesztő könyvben, szerintem érdemes lenne kipróbálnotok.

Én is hulla fáradt vagyok egy ideje, pedig eszem és alszom is rendesen. Már a kávé sem segít. Mondjuk azt nem is merem túlzásba vinni. Ha nagyon kívánom a kávét gyerekkávéval csapom be magam. Pedig vitaminokat is szedek. :?

Üdv mindenkinek, Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

Én is fáradt vagyok mostanában egész nap. Pedig Ildihez hasonlóan vitaminozom magam. Lehet az időjárás miatt is, egyik nap tavasz van, aztán visszajönnek a mínuszok és a (szél)vihar.

Hason fektetéshez nem tudok tanácsot adni, Zsófi az elejétől kezdve sokat volt hason. Aludni is úgy szeret az elejétől fogva.

Ildi: bábábá, dájdájdáj és a többiek nekünk is ismerős :) Meg a tetete, tátátá, dedede és társai. Asszem jól megértenék egymást a lányok. :lol: Úgy imádom, mikor be nem áll a szája, valamelyik nap, már mintha azt is mondta volna, hogy: a-nnya.

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Ildi: Lehet a fogacskák a ludasak az éjszakai kelésben?

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Vicsok! Nálunk ugyanez volt az éjszakai forgatókönyv.

Hasonfekvés: barnus sem nagyon szereti,bár néha elvan. Sőt néha szépen el is alszik így.De nekünk is mondta a doktornő, hogy többet tegyem hasra -sokszor rövidebb időre, hogy ne hergelje nagyon be magát- mert neki meg valahogy olyan merev a keze. A fejét nagyon szépen emeli hason. Majd kipróbálom én is, amit Panndi írt!

Babett! Hogy döntöttél, bevállalod az utazást?

KépKép
kutyfül
 
 


ja, Barna most azt csinálja, hogy éjjel keresztbefordul a kiságyban, vagy totál elvéndorol és rá van nyomodva a rácsra a keze meg kilóg... :cry:

KépKép
kutyfül
 
 


Sziasztok!

Ritkán jövök mostanában, de úgy látom nem én vagyok az egyetlen. A másik topik -ahova eddig írtam- elköltözött. Nem gondoltam volna, hogy itt a babaneten vannak emberek, akik névtelenül csak intrikákat hajlandóak írni és ezzel másokat fordítanak egymással szembe. Ez kedvemet szegte nem is kicsit. De Ti itt vagytok és ezért még jövök.

Nagyon kedves, aranyos képeket raktatok fel a babákról.

Lilly! Eszella nagyon szép és én úgy látom, hogy volt kitől örökölnie.:wink:

Anikó!
Nekem egyik gyerekem sem szerette, ha hasrafordítottuk őket. Hagytam, hogy a saját maguk tempójukban tegyék és nem is maradtunk le semmiről, nem bántam meg a döntésemet. Úgy gondolom, hogy megvan az oka amiért nem szívesen vannak hason. Később úgyis hasra fognak fordulni és egy idő után pedig szinte csak hasonfekve ténykednek. (Ezzek után aludni is szinte csak hason tudtak.)Nálunk legalábbis így történt.

Kaja: kipróbáltuk a céklát. Nagyon nagy volt a sikere. Az első kanál cékla után úgy nézett ki Gabó, mint akinek elcsúszott a rúzs a száján. :lol: Azt hittem, megeszem ezt a kis manócskát. :D

Szép estét mindenkinek!

:D

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Sziasztok!

Mostanában csak read only módban tudtam jelen lenni :oops:

Gyerkőcök gyönyörűek :wink: :D

Tücsi: Igazad van, Vivinél nálunk is így volt. Szó szerint rühellt hason lenni, már akkor üvöltött, ha közelítettünk vele hason az ágy felé :o Két hósan lifegett szegénynek a feje, mikor felhúzta a dokinő, mondta, hogy gyakorolgassuk. Mi sem vittük túlzásba, mégis egyszercsak, egyik napról a másikra, minden átmenet nélkül úgy tartotta a fejét, mintha mi sem lenne természetesebb!!! És aztán, ahogy írod, egyszercsak a hasonfekvés lett a preferáltabb, a mai napig úgy alszik leginkább :wink:

Ja, és meggyógyult végre Vivike. Tücsi kérdezted, hogy szedek-e valamit megelőzés céljából. Nem :oops: :) Szerencsére erős szervezetem van, nagyon ritkán betegszem meg. És szerencsére Niki is megúszta :D Tök hihetetlen, hogy Vivi imádja a gyógyszereket. :D :o :D A Nurofenből, a Rhinathiolból is állandóan repetázni akar, van, hogy hisztizik, hogy adjunk belőle :D Most vettünk lándzsás útifű szirupot, aminek én már a kinézetétől rosszul vagyok, a szagáról nem is beszélve, de ő még ezt is imádja, követeli az adagját :D

Majd én is kicsinyítek képeket a csajokról.
lamme
 
 


Maradok a hétvégére mégis itt, kettecskén... :cry:

A hasonfekvés nálunk nem jár sírással, de mivel Boti nagyon bukós - minden evés után 3-4x, akár 1,5 órával később is - így nem erőltetem a hason fekvést. Mire eltelik az evés után 2 óra, akkor meg már többnnyire nyűgös, és az alvással küzdünk vmilyen formában. Ilyenkor már nem szeret hason lenni. Így marad az esti torna, csak ekkor van hasra téve.
Vendég
 


Sziasztok!

Kutyfül
Túl vagyunk a "kis " beavatkozáson.
A dokinő nagyon kedves volt, azt mondta nagyon le van nőva... úgy 1 centit vágott.
Volt pár csepp vér és néhány perc sírás is..
Nem volt jó nézni :cry:

Nektek volt érzéstelenítés?

De már jól van, ma sokat aludt - biztos nagyon megviselte.

2 napja :
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Kia! Levinek sok gyógypuszit küldünk, reméljük hamar kiheveri ezt a nyelvmizériát.

Eperke! én is gyanakodom a fogára Lillunak, de egyelőre nincs még neki. :D A lányok szerintem is jól megértenék egymást, Zsófitól Lilla biztosan sokat tanulna (tetetete, tátátá nekünk még nem megy.) :D

Babett! drukkolunk hogy hamar elteljen neked a négy nap!

üdv, Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

Kia! Levinek sok gyógypuszit küldünk, reméljük hamar kiheveri ezt a nyelvmizériát.

Eperke! én is gyanakodom a fogára Lillunak, de egyelőre nincs még neki. :D A lányok szerintem is jól megértenék egymást, Zsófitól Lilla biztosan sokat tanulna (tetetete, tátátá nekünk még nem megy.) :D

Babett! drukkolunk hogy hamar elteljen neked a négy nap!

üdv, Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


bocsi, de Lilla is segített, így kétszer ment el... :oops:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Kia! Örülök, hogy sikerült és túl vagytok rajta! Nekünk csak annyi érzéstelenítés volt, hogy egy pici lidocain sprével befújták.
Nagyon helyes Levi a képen. Úgy látom ő is jó husiban van:)

KépKép
kutyfül
 
 


Sziasztok!

Köszi :lol:

Tényleg jó húsban van Levi...
Heti 300-400 g hízás van :lol: Ritka a 200g.
Lassan 6 kiló, de még csak 9 hetes lesz.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Kia, jó hogy már túl vagytok rajta... :? nagyon ari Levi :)

Tücsi, mi történt a másik fórummal? Mondjuk a mi topikunk már régen átköltözött, és onnan is már továbbköltöztünk egyszer... :shock:

Babett, drukk a 4 napra...:) kitartás!!

Hasonfekvés - saját módszert alkalmazok, nem a dokinő hallgatja az orditást...Szóval játék közben mindig egy kicsit hasra, mikor látom, h nagyon erőlködik, akkor vissza, nem várom meg, h sirjon...De egyébként nagyon kis erős, tartja a fejét, csak hamar elfárad..De majd napról-napra kicsit többet...

A védőnőnk aranyos volt, hivtam, h mikor menjünk oltásra, és meséltem neki, mi van. Kiderült, havonta 1x a Pető intézetből jár ide ki egy konduktor, febr 25 jön legközelebb, be is írt bennünket hozzá, megnézzük, addig hogy fejlődik, és tud majd gyakorlatokat ajánlani..
Panndi, köszi, megpróbálom én is, amit írtál!

Persze, igaza van a doktornőnek, h fejlődnie és erősödnie kell, csak hát az az 1 hónap kiesés az elég sok egy ekkora gyereknél, 1 hónapja még kikötve feküdt az intenzíven.. :cry: szóval nem lehet megváltani a világot 1 nap alatt.
DE, megint egyedül alszik el :lol: :lol: 1 hétig azt játszotta, h csak kézben, és akkor is sírva... :cry: aztán egyszer otthagytam, sirt, másodjára is még egy kicsit, aztán ennyi..Szépen elalszik egyedül :D :D apró örömök..

Jó hétvégét mindenkinek, pihenjetek sokat!! (mondom én.. :oops: )
Sok-sok gyümölcsöt egyetek, én nem szedek semmi vitamint, csak 2-3 naponta kb eszembe jut egy C vitamin...de mellette sok mandarin, narancs, kiwi + kamilla tea mézzel
puszi

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Sziasztok!

Csak az ígért kép erejéig van időm :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lamme 2010.12.31 17:46-kor.
lamme
 
 


Lamme, ez egy kis tündérke! Viviről is láthatunk majd képet? Nekem ő a reménysugár... Tudod: jól alszik, jól eszik, szereti a gyógyszert... Nikivel is jól kijön?

Hasonfekvés: Eszti utálja. Ha hasra fordítom, kiül az undor az arcára, és ezen motivációval gyorsan át is fordul a hátára... :D

Vitamin: függő vagyok. Három és fél éve találtam egy készítményt, amely nekem nagyon bevált. Ezért is ragaszkodom annyira az anyatejhez, mert így Eszti is kap belőle. Végre találtam olyan mellszívót, amely nagyon jónak tűnik (ma próbáltam), így remélem, vége a kézzel fejésnek!

Kia: Levike nagyon aranyos. Hát, ez a műtét azért nem hangzik annyira jól... :cry:

Tücsi: el ne menj! :D Itt intrika nincs, csak segítő szándék! Én is kíváncsi lennék (ha nem tolakodás), mi történt a másik fórumon.

Off: Ma levágattam a hajam. Hát...csak kicsit fájt... :D

Kép
waterlilly
 
 


Kutyfül, azt el is felejtettem írni, hogy Barnika levett ám a lábamról rendesen a mosolyával! :D

Kép
waterlilly
 
 


Aranyos kis Niki baba! Milyen sokat változott már az arcocskája neki is! :D

Anikó!
Az a baj, hogy akadnak köztünk olyanok is, akik minden topikba beleolvasnak -ez még önmagában egyáltalán nem jelent rosszat- és a nem épp tapintatos és diszkrét hozzászólásaik elküldése után törlik magukat. A hozzászólásuk megmarad, de a felhasználónév helyett csak névtelen felirat áll. (Az ilyenekről ezek után el lehet képzelni, hogy milyen emberek lehetnek az életben is.) Az utóbbi időben egyre gyakrabban történtek furcsa dolgok, amire lett is magyarázat és sokunkat csalódás töltött el. De egyre jöttek egymás után olyan dolgok is, ami már nekünk kicsit sok volt, nem tudtunk napirendre térni néhány dolog felett, így odébbálltunk. Lett saját külön oldalunk, ahol csak mi vagyunk. (Ha jól emlékszem korábban egy másik topikban is voltak hasonló névtelen beszólások, nem egyedi a mi esetünk.)
Ti már második alkalommal költöztetek? :shock: És ennek elsősorban technikai oka volt?

Kia! Örülök, hogy nálatok is megoldódott a nyelvprobléma. Szépen fejlődik a manócskád. :wink:

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Nektek van időtök több fórumon is beszélgetni.....??? :shock: Én még azt sem néztem meg, hogy milyen témák vannak ezenkívül. Na mindegy.....Nekem ez is elég.

Lilly: mennyire vágattad le???? hullott, vagy mi? a legtöbb kismama levágatja... :?
Vendég
 


Sziasztok!

Lilly: Képet kérünk az új frizuráról :wink: Az jutott eszembe, hogy az a vitamin, amit szedsz, azt lehet szoptatás alatt is szedni? Mert azt mondják, hogy az "általános" multivitaminok nem ajánlottak, mert nem megfelelő arányban tartalmazzák a vitaminokat, nyomelemeket. Ezért a szoptatás alatt is a terhesvitaminokat javasolják. Köszi a kérdésed, nagyon jól kijönnek egymással :) Pont ma írtam egy másik topikba, hogy leszámítva a hisztiket és a fáradtságomat, nagyon boldog vagyok :D Eszméletlen, hogy már most mennyire imádják egymást. Vivi egy nap százszor megsimogatja, megpuszilgatja, ölelgeti, hintáztatja, dumál hozzá. Niki meg rajong érte. Ha csak dumál Vivi a nagyvilágba, de látja őt Niki, már fülig ér a szája :D Vivi gurgulázva rötyög, ha Niki a hadonászása közben megérinti :D Fantasztikusak :D Niki ráadásul nagyon nyitott a világra szerintem, legalábbis már hetek óta ő is kezdeményez kommunikációt, sikontgat, imádja, ha beszélünk hozzá, fülig ér ilyenkor a szája, meg akkor is, amikor eszünk előtte :D Á, nem is tudom, hogy miket írhatnék még, imádom őket és a páromat, és fantasztikus érzés, hogy ők is imádják egymást, meg remélem engem is :D :oops: :D

Babett: Igaz, hogy nem sok időm van, de én az nlc-n három topikba is írok, itt a babaneten pedig még kettőbe :oops: Mivel nem mind pörgős topik, így van időm követni az eseményeket. Persze van, hogy kimarad néhány nap, na akkor az elmaradt száz vagy többszáz hsz-t persze nem olvasom vissza, de hamar újra képbe kerül az ember :D

Tücsi: Szerintem undorító, ahogy egyes emberek viselkednek ilyen fórumokon :evil: Mire jó, hogy elmérgesíti a helyzetet, meg bomlasztja a közösséget? Ha ő nem érzi ott jól magát, akkor menjen onnan és kész. Hagyja békén a többieket. Szerintem ez egy nagyon jó topik, az egyik kedvencem, úgyhogy maradj itt, jó? :lol:

Íme a kép Viviről is :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lamme 2010.12.31 17:47-kor.
lamme
 
 


Nagyon Édes Vivi!!!!!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: