Új privát üzeneted érkezett!

Ani ez is fini gyors könnyű! Bár nem vmi extra

Hozzávalók:

1 csomag kocka alakú háztartási keksz

3 pohár tejföl

4 ek porcukor

1 csomag vaníliás cukor

gyümölcs

tortazselé

A háztartási keksszel szorosan kibélelem a tál (tepsi) alját. A tejfölt és a porcukrot és vaníliás cukrot elkeverem és a kekszre öntöm. Egy újabb sor keksz következik. A kekszek tetjére teszek egy-egy darab gyümölcsöt és leöntöm tortazselével. Hűtőben legalább 6 órát hűtöm, hogy a kekszek megpuhuljanak.

Gyüminek és epret és banánt használtam. A tetejére dupla adag tortazselét főztem.
régi receptem így egy régi képem van...

Kép

megyek mert a vasaló izzik
Vendég
 


Hú de jól néz ki ez a süti, nyami nyami, megkívántam.

Árnika, köztisztviselői vizsgát kell tennem, arra tanulok ezerrel, de nem sok megy be a fejembe sajnos :(utálom...

Kép
marejke
 
 


Kééész a vasalás :))

Marejke jó tanulást! azt elhiszem hogy nem megy semmi a fejedbe :)9 én a terhesség alatt minden nap elolvastam mennyi a baba,mit tud stb stb..olyan jóó volt :))
Süti hamar kész és fini!! :wink: egészségedre!

Vanda terveztek felénk utazást mostanában???
Ha esetleg nem lehetek pofátlan és postai úton elkerülhetne hozzánk a cd?? Utánvét? :wink: Írod az árát én meg fizetem!!!
miszimaszkótvanhallgathatnékom :lol: neten meg csak 1-1 számot tudok hallgatni :(
írok priviben címet ha oké!
Vendég
 

 
 

Sziasztok csajok és lusta pasi

Kincs nagyon csúnya vagy :wink: :) ilyen recepteket írni és képet felrakni ,szégyeld össze magad :lol:
Írok priviben adadokat , hogy ne csak tőlem tudj közvéleménykutatni :)
olvastam, hogy Egyik anyatopikos társadnak megszületett kislánya, sok boldogságot nekik
ja és büntiből jöhetsz vasalni, addig Én vigyázok Kiskincsre :)


Marejke sok sikert vizsgához, és tanuuuuuuuljál!!!! még ha car is

Ani ezek sütik tényleg hamar megvannak.
Ti nem tervezitek, hogy jössztök erre??

Móni én nem felejtettem el az árkeresést, aktuális még??- és csak ez a fajta jó??

Mazsi eltüntél :roll: Kisati lefoglal nagyon.

No és a lényeg boldogságos vagyok, :P megvan az eredményem és nagyon jó a terheléses :lol: a progim nem lett kész, úgyhogy ovut így nem tudok nézni, de a többi szupi, úgyhogy :)

puszi

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Kincs!
Nem tudom, megyünk -e még szülésig. Anyu viszont fog jönni, majd vele elküldöm, csak még nem tudom, mikor. A címet küldd el priviben és megbeszéljük.
vovanda
 
 


szmet! remelem sok tuszid lesz es a kiskatonak pedig ugyik lesznek

kincs! a suti nagyon fini lehet, kar hogy kaloriabomba :cry: a masodik meg hogy nem extra, nagyon jol nez ki :D

marejke! az igen! szoritok a vizsgadhoz :D

arnika! orulok hogy jok az edmenyek! :D :D :D
koszi, de nem hiszem hogy van hu-ban ez a fajta tej (nincs ro-ban sem) , eege jol el vagyuk vele es nem cserelnem le, koszi...

vanda! a derekad jobban van???

timi! ha elo kerulsz el meseled hogy sikerult ilyen sokat fogyni? nekem is kene... :roll:

Kép Kép Kép Kép

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni jók a képek!!!! :) fotós csinálta??
Van képszerkesztőm vagy mim Photo scape? de nem tudtam még képet kreálni :(((((

Árnika írtam a másikba ha lesz válasz írom!
Írj privit ha van kedved érdekel a másik téma is!
Eredményhez gratula!
Vendég
 


kincs! a kepeket egy baratnom csinalta egy normalis geppel, a szerkesztes pont a photoscape-el csinaltam ,most tanulgatom (a baratnom mutatta es imadom) :D

a babaim este kb 9.30-10 kor esznek es ki birjak reggel 5-6ig :D :D :D nagyon happy vagyok, a baj az hogy neha nyugik es nem tudnal el aludni csak 12 korul, majd egy parat nyoszorognek, be teszem nekik a cumit es alvas 8) azert nem rosz (meg nincsenek 2 honaposok)
szerdan voltunk merni, Mattia 4750 gr, Michelle 4250 gr.

puszika mindenkinek :!:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni csodaszépek vagytok :)
ja , és ismered, hogy egy kis mozgás mindenkinek kell, a karosszékből......
nagyon szerencsés vagy, hogy ilyen jó alvókájuk van

Mi az a photo scape?? ha jól értelmezem azzal készítettétek ilyenre képeket
könnyű megtanulni kezelni??

Kincs köszi, igaz Én Tiéd véleményedre is kivi lennék.


Vanda ezt tegnapi kérdésed miatt írom, remélem senki nem haragszik meg érte:
ma városban autóval parkolás, ott kötelező fizetni , mert hát mitagadás smucik vagyok ezen a téren, de ott ell. van sűrűn, és családban sajna Én vezetek büntetés fizetés terén (tilosparkolás, gyorshajtás stb)
Lényeg: megálltam, közvetlenül mellettem egy autós akkor parkolt le, Én autóban keresgéltem aprót , anya a mellettem levőben kidobta szélvédőhöz mozgáskorlátozott igazolványát :shock: és kb. 8-10 cm. tűsarkujában szemmel láthatóan egészségesen eltipegett :evil: :evil:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


ma jó sokat dekkolok itt :(

Nagytakarítást halogatom :(( mosogatás vasalás készen, pórszívóztam is ,kiskincs durmol..vacsora még ráér..

Árnika én terhelésem inzulin 40valamennyi volt erre kaptam a metet vagyis kikunyiztam..egy lány azt írta ő 63-al lett babás...kinél hogy...minden eredményed jó (hormonok stb) nem tom, talán még picit várnék hátha..csak 1-2hónapot :wink:
süti :oops:
A fotós progi kb 3hónapja van letöltve 3alkalommal próbálkoztam de nem tudom használni :(((((((

Móni mi is 6hetes korunktól 4hósig így aludtunk evett 8.30-kjor aztán moccanás nélkül aludt 5-6-ig!! használd ki mert aztán jönnek a fogacskák, növekedési ugrások, és amikor új dolgot csinálnak (mászás, felállás) az is nyugtalanabbá teheti az éjszakákat!
Vendég
 


Móni!
A derekam majd valamikor szülés után fog helyrejönni.
Nagyon jók a képek!

Árnika!
Te ezen még meglepődsz??? Mert én már nem.
vovanda
 
 


Sziasztok!
Vagyok, csak nem tudok sűrűn jönni...

Kincs, csorog a nyálam... Nem tudom, mikor fogok ilyeneket készíteni, pedig szülés előtt elég sokat sütögettem...

Móni, nagyon szépek vagytok. Énis énis szeretnék ilyen fotókat kreálni! Jó lenne, ha valaki nekünk is megmutatna ilyeneket, de sajna nincs ehhez értő ismerősünk :(

Árnika, nagyon örülök, hogy jók az eredmények, remélem mihamarabb talizol dokibácsinkkal :wink: Azt mondták neked, hogy ezekkel az eredményekkel mehetsz lombikozni? Csak még előbb közvéleményt kutatsz? :roll: Hajrá, nagggyon-nagggyon kívánom, hogy 2009-ben jöjjön a kis Puszedlid!

Parkolós story-ról jut eszembe: a én férjuram egyszer egy ilyenhez odament, és kiosztotta felháborodva...

Szmet drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++

Marejke, jó tanulást (de azért ne vidd túlzásba), vigyázz magatokra!

Ani, hogy telik az idő... Jó nagyok már a gyerkőcök

Vanda, te mikorra vagy kiírva? Babacuccokat elkezdtétek már beszerezni?

Rólunk: Kisati nagyon cuki, elkezdett nézelődni, rácsodálkozni a világra, és egyre többet nevetgél. Már több mint egy kilót hízott!
Az utóbbi éjszakákon - ahogy Móni is írta- egyszer kelt enni, kb. 6-7 órákat átaludt egyhuzamban. Persze én meg ott toporzékoltam, hogy keltsem vagy sem :? De apa nem engedte. Van egy szívfájdalmam, kevesebb a tejem... Attól tartok, ha így haladok, pótlás kell.
Dobok egy képet, aztán majd jövök, amikor tudok. Puszi, és jó hétvégét.

Kép

Kép
mazsi02
 
 


arnika! koszi, ismerem a mozgas teoriat, de jobb szeretnek valami olyan felet, hogy 1-t gondoluk majd 2 kilo el is tunik, neked nem tetszik???? :lol: 8) :D
a programot le mentheted ingyen a netrol, a baratnom meg mutatta kb 1-1.5 oran at, majd ma neki ugrottam, picit segitett telefonon
parlokassal kapcsolatban, van eleg pofatlan ember a vilagon ... bar sose jusanak arra a sorsra

kincs! azert nagyon ugyi volt kiskincs! :wink:

vanda! kosz, meg csodak meg tortenhetnek (derek ugyben)

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


mazsi! koszike, orulok hogy irtal, nagyon szep srac minimanod es kezd ugyes lenni az alvassal :D es hogy mar nevetgel, nagyszeru (az enyemek nezelodnek, de nem nevetgelnek, a kisfiam talan vagy 3 szor mosojgot, Michelle meg semmi :cry: )

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Mazsi!
Írtam privit.
vovanda
 
 


Vanda, köszi a biztatást, nem adom fel, igyekszem...

Csajok, babómnak kb. 3-4 széklete van naponta, de vagy két napja tök híg :shock: Ez normális???? Vajon én ettem valami nem neki valót?

Kép
mazsi02
 
 


Mazsi kitartást!

Ilyen piciknél még folyik a kaki :) mi is minden pelusba termeltünk, néha peluson túl is :)
esetleg ha aggaszt szólj a védőnőnek
Vendég
 


HÚÚÚÚÚÚ Kincs!
Köszi a recepteket!Megcsinálom!Sajnos nagyon kevés még mindig az időm... :(

Árnika!
Mi majd csak Vanda-babák látogatóba megyünk felétek.Ja!Meg kis Kincs! :wink: De jó lenne ha te is ott lennél! :D

Szmet!
Akkor erősen szorítok értetek!

Mazsi!
Normális!Ne idegeskedj!

Móni!
Nagyon szupik a képek!És te milyen jól nézel ki rajtuk!Amikor két hónaposak voltak a törpék,én még akkor nagyon le voltam amortizálódva...

Mi még mindig nem alszunk éjszaka,már kezdem megszokni!Reggel egy kis energia ital és semmi bajom. :wink: Na jó,csak ma ittam!Kávézni nem akarok.

Szabi már mosolyogva született.A nővérek beszélgettek a babás kórterembe,ahol aludtak a pár órás csöppségek,és az én gyerekem hangosan kacarászott.Le voltak hűlve.És mai napig mindenkire mosolyog.Na de Jázmin....! :D

Kép
ani0227
 
 


Na erről beszéltem: Kép

Kép
ani0227
 
 


Szép estét!

Ma megcsináltam a sütit,meggyel is fini :)
Kép

Árnika a lányok pár hónap várakozásra szavaznak.
Vendég
 


ani! milyen edi kis vigyori Szabi :D :D :D

kincs! mindjart be kapom a monitort 8)

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok

Móni az a rágondolok , és fogyok dolog nekem is bejönne :) , de egyenlőre meglátom Kincs által készített sütiket, és még inkább hízok :wink: :twisted:
De Te a képekből ítélve nagyon jól nézel ki, Nekem úgy tűnik nincs is rajtad semmi plusz.

Kincs köszönöm érdeklődést a többiektől.
Én is úgy gondolom hogy még lentebb kell nyomni, nem is tervezem csak jövő év koratavaszára az újabbat.
Csak azt nem tudom hogy, hogy az ilyen értékkel szoktak-e menni. :roll: de elötte még úgyis egyeztetek dokikkal.

Mondjuk fura, mert egy pár hónapja olyan dolgokat érzek odalent, ami elötte nem volt jellemző, a hőm alapján pedig megint 12 !!!napon volt megint peteérésem :shock: Szerintetek???
A TSH tuti hogy javult, mert a torkom is akkor fájt, és néha a szivem is ki akart ugrani amikor magasabb volt, hálisten ez is megszünt.

Ani azt hiszem már írtam, hogy Szabi kis vigyori, virgoncnak , míg Jázmin inkább kimértnek, tekintélyt parancsolónak tűnik a fotókon :lol: :lol:
A látogatásnál remélem ott leszek pocakosan :)

Mazs Kisati nagyon jól sikerült baba :lol: kitartás lesz tejcsid!!!!

Vanda pusz szőke hercegemnek :)

Szmet drukk++++++++

legyetek jók

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


árnika: Köszi a drukkot.

szmet
 
 


arnika! en amiota meg szultem nagyon birom az edesegeket, le kene szokni errol a drogrol :lol: kb 10 kilot kene fogyni (5 van a szules utan + 5 kg felesleg volt meg mielot terhes lettem) ja tenyleg be kene telefonalni a korhazba hogy ujra csinaljam a cukor merest :roll:
jo lenne ha pocis lennel minnel hamarab :D , a ferjed most is mesze dolgozik? vagy otthon korul van peteeresnel?

szmet! hogy alsz a tuszikel? hany van? mikor lesz punkcio? szoritok :wink:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Árnika!
Szőke herceged jól van, leszámítva, hogy az anyja idegeit cincálja.
Mikor kezdtek? Csak mert én január végi szülésre készülök... :wink:
vovanda
 
 


moni: Holnap lesz a pukció. B. doki annyit mondott hogy bal oldalon van 4 jobb oldalon meg nagyon sok.
Már para vagyok, de túlélem
Holnap jövök majd. Most még eszek egy kicsit és alvás.

szmet
 
 


sziasztok!

bocs,hogy eltüntem
van egy óriási hírem.de légyszi ne nagyon örüljetek mert még én sem hiszem el!!!!!majd ha a doki biztosra mondja.
szóval ma reggel teszteltem egy erős pozitívat!
azonnal pizítív lett a teszt,szóval még nem is biztos,vagy csak nem merem elhinni.még egy tesztet csinálok,és ha az is pozitív akkor gondolom ,vagyis remélem biztos a siker.de biztosat csak az orvos mond majd!kérlek drukkoljatok nekem!annyira boldog vagyok,de még nem merek örülni felhőtlenül.....megyek is majd jövök.
puszi mindenkinek!

Kép
timé&tati
 
 


Szió!

Timi DRUKKK!!!!!++++++++++++++
Azért ne kételkedj nagyon! a két csík az két csík!!
Mesélj! Spontán??

Szmet ++++

Árnika puszi!

Vanda okés, várok pasira :)
Vendég
 


szia kincs!
igen teljesen spontán.de még nem merem elhinni sem,meg még nem is biztos.bár igazad van abban,hogy a 2 csík az 2 csík...szóval.....
de biztosat majd a doki mond.olyan váratlanul ért,hiszen nem volt minden hónapban peteérésem,és ezáltal mensim sem,szóval köszi a drukkot,és drukkolj még,hogy ez a szép álom valóság legyen.remélem ti jól vagytok.?kiskincs?gondolom sokat nőtt már.dobhatnál fel róla képet!majd még jövök legyetek jók.
puszi mindenkinek!

Kép
timé&tati
 
 


mazsi! bocs tartozom egy nagy nagy dicserettel, olyan edi kisati ahogy nez a nagy szemeivel :D 8) puszi nektek

timi! ez oriasi! es hogy spontan meg jobb, biztos jot mutatot a teszt, akkor nem bizti az eredmeny ha 1 csik van, menyel minnel hamarab dokihoz hogy meg nyugodjal, gondolom ki ugrasz a borodbol :P :P

szmet! remelem minden rendben ment ma, irjal amint tudsz +++++

pusz!

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok

csak gyorsan mert sok a dolog, és már egyszer írtam, és elszállt :evil:

Timi de jóóóóóóóóó :) nem gratulálok, siess dokihoz, és gyere a hírekkel :) ......vigyázz magadra/magatokra nagyon.

Kincs köszi, úgy lesz tartom, és majd helyzetjelentek.
a sütid állandóan szemez velem :lol: :twisted:

Móni Te boszi, tudsz vmit?? :lol: Apa holnaptól nem lesz :( de csak három nap, és országon belül megy.
majd a karácsonyfa alatt :lol:

Vanda gyereket tedd fel buszra :wink:
A következő is itt lesz debibe,(de csak ha szükséges) úgyhogy jan. végén nem megyek hozzád korházba, bár tudod ha itt szülnél akkor elsőt között lennék. :)

sunnyogóban olvasok tessék jelentkezni, mert Neeeeeeeeeeeeem akarok egyedül maradni !!!!!!!!

úgy örültem reggel hogy leesett a hó, a latyaknak már kevésbé

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


arnika! neha jo lennek boszinak, csak ugy jot ... akor szoritok hogy a karacsonfa allat hozatok osze 1-2 babucit es indulhat az ovi :D 8)

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Timi!
Nagyon drukkolok, bár a dokim szerint ezek a tesztek megbízhatóak, ritka a hamis pozitív eredmény.

Árnika!
Hajrá! Majd jössz pocisan babavizitbe. :lol:
vovanda
 
 


sziasztok!
először is köszi szépen mindenkinek a drukkokat és a biztatást.
tegnap este voltam a dokimnál.és nagyon-nagyon meglepő dolgot mondott.kicsit idiótának érzem magam,hogy nem vettem észre,de higyjétek el lányok nem éreztem semmit,és még ráadásul tornáztam,meg diétáztam is.szóval megállapították ultrahangon,hogy 18 hetes kismama vagyok,és fiú lesz,mindene megvan és szép baba,2009.04.22-re vayok kiírva.
csak az a baj,hogy 2 fontos vizsgálatról lemaradtam,amiből az egyiket még éppen pótólhatom.úgyhogy rengeteg a dolgom.nagyon boldogok vagyunk,de idegesek is .mert reméljük nincs semmi baj a babával...bár mondhatom nagyon szép gyerek,csak nagyon megbújt az anyja hasában,még nem is jelzett,hogy jön...nem volt nekem semmi tünetem,semmi jel nem utalt arra,hogy esetleg terhes vagyok..egyedül,hogy nem jött meg,de ugye ez nálam nem ritka,mert amúgy sincs mensim,és peteérésem sem.tesztelni meg nem akartam,mert úgy voltam vele,hogy úgyis negatív,és már vagy 120-at biztos csináltam az évek alatt,úgyhogy...szóval egy csodababa van a pocimban.gondolom idiótának hisztek,hogy hogy nem vettem észre,most én is annak érzem magam,de már ezen nem tudok változtatni,így alakult.intézem a vizsgálatokat,a védőnőhöz mennem kell....szóval van még mit csináljunk.
remélem azért örültök nekünk,és drukkoltok,hogy minden rendben menjen ezek után.mindenkinek sok puszi!

Kép
timé&tati
 
 


ja és mostmár mondhatom,hogy csodák már pedig vannak! én sem hittem benne,és mégis meglátogatott a mi kis csodánk.senki se adja fel,mert előbb-utóbb eljön hozzá az ő kis csodája.hinni kell!

Kép
timé&tati
 
 


Timi!
Ez óriási!!!
Ami a vizsgálatokat illeti: szerintem jelentkezzetek be 4D-s UH-ra is, ha kell, megadom a telefonszámot. Egyrészt nektek egy mozi, másrészt a szonográfus, aki csinálja, nagyon alaposan átnézi a babát.
AFP: nem éppen megbízható vizsgálat, egy jó genetikai UH többet ér. Esetleg kérdezd meg a dokidat, hogy fizetősbe milyen genetikai szűrést lehetne megcsináltatni. Nyugi, nem lesz gáz!
vovanda
 
 


Na csak mostmár tudom az eredényt. 9ből 8 megtermékenyül és szabályos alakot mutat. Holnap kell majd telcsiznem hogy hány termékenyült meg.

szmet
 
 


Timi HURRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :P Kép
Nem semmi vagy!!!

Nagy-nagy gratula Nektek, és vigyázz magatokra nagyon. :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


sziasztok!

vanda!köszi!hát nem bánnám ha priviben elküldenéd a 4d ultrahangos telószámát.nekünk is jó,mert látjuk a picit,és legalább megnyugszunk,hogy ha alaposan átnézik
hát szerintem is jobb lenne egy genetikai ultrahang.majd holnap kell mennem a klinikára a vizsgálatokra,és megkérdezem a dokimat,hogy esetleg fizetősben csinálnak e.legalább az is megnyugtatna.de remélem semmi gond nem lesz.még mindig olyan hihetetlen.olyan mintha álomvilágban élnék.... :D
remélem ti jól vagytok.?a pindurik?gondolom már nagyon ficánkolhatnak odabent...balu hogy van?oviba szeret járni?gondolom várja már a pocaklakók érkezését...?vigyázzatok magatokra,és ha lesz időd akkor elküldhetnéd a 4d-s telefonszámát és címét.köszi szépen!

szmet!drukkolok!ez szép eredmény!+++++++++++++++

Kép
timé&tati
 
 


Timi!
A 4D-s telefonszáma: 30/3491-041, a weblapjuk www.4dultrahang.info.hu.
Balu pillanatnyilag heti 3 délelőttöt jár oviba (hosszú történet), de szereti. A babákat nem várja, féltékeny. Meg nagyon virtuális neki az egész. Vigyázz magadra, minden rendben lesz.
vovanda
 
 


timi! el vagyok amulva, meg emlekszem mikor nem reg aszt hited hogy terhes vagy de ... pedig lehet hogy pont akor kopogtatot be a kisbabad, tenyleg nagy csoda tortent veletek, kivanom mindenkinek :D :D :D a baba bizti jol van es latom te is, nem soka mar fogod erezni, gyonyoru erzes :P a vizsgalatok jo lesznek, ne idegesistd magad, vigyaz magatokra es elvezd 1000-rel a terheseged :lol: nagyon szep a vonalzod
ja, ha majd ra ersz meselj nekem a fogyirol, puszi

szmet! edig nagyon jo az eredmenyed, remelem mind megtermekenyul :lol: :lol: :lol:

vanda! hogy birod ha ilyen sokat van otthon veled Balu? nem nyuz agyon?

arnika! mostmar hozad fog jonni a csodababa (remelem spontan)
:P

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


vovanda: Hú te már mindjárt szűlsz! De jó. Balu bizti egy ideig féltékeny lesz de utána pl. ha lesz lányod nagyon fogja félteni.

szmet
 
 


Móni!
Szerencsém van, Manó nagyon toleráns. A birkózást a pármnak tartogatja. Most hetente 3szor fél napot van oviban, lassan majd növeljük.

Szmet!
Azért nagyon remélem, hogy nem mindjárt. Papíron még 12 hetünk van hátra és legalább január végéog szeretném kihúzni.
Ami meg Balut illeti: nagyon nehéz lesz neki. Iszonyatos féltékenységi drámára készülök, nagyon nem lesz könnyű vele. Most annak örülök leginkább, hogy Pasi lányával még egyszer sem tépték meg egymást.
vovanda
 
 


vanda! az biszti hogy meg 8 hetet bent kel maradjanak a lakok :P
balu meg nem tepte meg laurat, pedig jol bele tudna kapaszkodni a hajaba (olyan szep kislany meg es a haja imadnivalo, pasi ne bizd el magad 8) )

timi! meg most is csak mosolygok ha ratok gondolok, nagyon szep karacsonyotok lesz :wink:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


sziasztok!

köszi csajok a gratulációkat!

vanda köszi a telszámot és webcímet.
manóval meg nem lesz gond.álltalában ez a normális,hogy féltékenyek a kistesóra,de azán pedig megszokják,és teljesen odáig vannak értük... :wink:

móni!hát igen,,,emlékszem akkor milyen csalódás volt,hogy úgy éreztem jön a babó,és mégsem.mostmeg nem éreztem az ég világon semmit,és már ki is derült,hogy félidőben vagyok,a neme,és ez mind 1 nap alatt.sok volt egyszerre,de a lényeg,hogy valóban váratlanul jött és teljesen spontán.pedig én már elkönyveltem magamban,hogy nekünk nem lehet gyerekünk,és tessék.észre sem veszem és már jön is...az egész család beleértve a nagyszülőket rebdesnek az örömtől.és igen nagyon boldog karácsonyunk lesz,és remélem minden rendben lesz a babóval is.a fogyiról:minden nap 1 órát tornáztam,sok folyadékot ittam,ami víz volt,és többször ettem keveset.3 fő étkezés közzé beiktattam egy-egy gyümölcsöt.de szerintem neked erre nincs szükséged,hiszen olyan szép és csinos vagy a képeken.meg sem látszik,hogy 2 babót szültél.szóval jó vagy így ahogy vagy!!!csinin!jó sokat írtam...puszi a kicsiknek!annyira szépek!büszkék lehettek rá apával! :P

többiek?kincs?ani?hogy vagytok?a kis lúrkók?remélem jól vannak?!írjatok!puszi! :P

Kép
timé&tati
 
 


Timiiiiiiiiiiii!!!! Ez óriási!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ne aggódj, biztos minden rendben lesz :wink: Az egyik genetikai UH-t nem késted le, az a lényeg. Vandával egyet értek, én is elmennék a helyetekben egy magán uh-ra, mert alaposan megnézik a picit, ráadásul lesz egy emléketek és gyönyörködhettek a babuciban. Meg tudják számolni az ujjacskákat, kizárni a nyúlajkat stb., míg a klinikán és az oti-ban csupán néhány perc az egész.
Írok privit.

Kincs, neked is.

Szmet +++++++++++++++++++++++

Kép
mazsi02
 
 


Sziasztok!

Timi alig tudom összeszedni magam a földről :) :shock:
Mocorgást érzel már? :) GRATULA! Nem kell gondolkodnotok,hogyan titkold a 12.hétig :lol: :lol:
Hogy bírtad hogy több ciklus kimaradt és nem tesztelsz?? Rég szeded a metet és 40napnál hosszabb időre nem jó kitolni egy ciklust,ez bőven van annyi :lol: mindegy végül az a lényeg hogy minden OK!!!
Vendég
 


sziasztok!

köszi csajok!mégegyszer.

kincs!mocorgást már érzek,érdekes mert eddig is érezgettem,de azt hittem,hogy más...(tudod kicsit szeles vagyok és arra fogtam) :oops:
hát igen tudod azt mondta a dokinő a hormonvérvétel után,hogy nincs peteérésem,csak 2 havonta,és ez juniusban volt.a baba pedig július végén fogand elvileg.és nem is számítottam mensire.majd augusztusban akkor meg fájt a mellem,a hasam,és gondoltam meg fog jönni,de mégsem.aztán arra gondoltam,hogy biztosan romlottam és a hormonok,meg nincs peteérés.meg sem fordult a fejemben,hogy esetleg tarhes vagyok.tesztelni meg azért nem teszteltem,mert 100%-ig biztos voltam benne,hogy nega lesz.csak mostmár úgy gondoltam,hogy csinálok 1 tesztet,hogy ha megyek a dokimhoz tudjam mondani,hogy negatív.és erre azonnal pozitív lett.még aznap este elmentünk a dokimhoz és ott megállapították,hogy 18 hetes a picikénk,és hogy fiú,és megvannak az ujjacskái is.hallottuk a szívhangját is.annyira jó volt.ma megyünk vizsgálatokra,egy csomó vérvétel,még a szénhidrát-anyagcserémet is megnézik 2 hétre visszamenőleg.a dokinőhöz is elmnetem tegnap,de nem rendelt,és dr neuwirttal beszéltem ő is gartulált és mondta,hogy csökkntsem le a metet 2*1-re a háromszorrol.de ha ma még el tudok menni a dokinőhöz elmegyek,mert muszáj vele beszéljek.te meddig szedted terhességed alatt a metetés milyen dózisban?:folsavat,magneb6-ot,vasat hogyan szedted?várom válaszod és köszi szépen!puszi kiskincsnek!

Kép
timé&tati
 
 


Timi!
A folsavat akár hagyhatod is a csudába, gerinczáródási problémák megelőzésére adják, az meg nálatok már régen megtörtént. Szerintem kezdj el szedni valami terhesvitamint, plusz vasat csak akkor, ha nem jó a vérképed. A Magne B6 4X2-ig emelhető, ha keményedik a pocakod. Azt észre fogod venni, leginkább erre való.
vovanda
 
 


timi!
én is gratulálok!!! a munkahelyen szar a net, nem tudtam írni, itthon meg elmaradt. bocs. :oops:
1szálpasi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?