Új privát üzeneted érkezett!

Pompi :D
azért ezt a bizalom kérdést ennyire nem kell véresen komolyan venni.... én nem vagyok az a felkapkodós fajta, és nem hiszem, hogy a gyerekek ezt bármiért is megsínylették volna.
ezen kívül kézben sem lehetnek mindig, és hidd el, hozzá tudnak szokni, hogy ha első nyikkre felkapod őket.
szóval igen, én is felveszem, ha látom, hogy visít vagy baja van, de ha csak unatkozik és nekem épp más dolgom van (pl. tesója pont) akkr hagyom.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pompika a szívemből szóltál felevegyem vagy nevegyem kérdésben :D de Orsi Neked meg 100%-ban igazat adok,hogy nem biztos,hogy mindíg felkell kapdosni Őket!!! :oops:
De én valahogy nem tudom megálnni,amikor Nóri vagy Barnus sír.
Van ám repertoárjuk!!!! :D :D :D
Nóri visít, ultrahangon,Barnus pedig szilvakék lesz.
Ilyenkor legyen okos az ember,hogy felvegyem vagy ne?!
Tudjátok,én mindíg attól félek,hogy pont rosszkor nem veszem fel,és tényleg akkor van,lesz valami bajuk.
Ha ez így lenne,biztosan soha sem bocsájtanám meg magamnak :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Pompika,a doktornő felhívtaa figyelmem,hogy a fiúk nagyon haspártiak!!!!!!! :D :D :D :D Ha 200grot csinálnék neki,akkor azt is behörpintené a Drága.
Éjjel nálam is Barnus az első aki jelez,hogy éhes :roll: :roll: :roll: pedig jólenne ha Ő is,mint a nővérkéje 5 óra felé jelzné azt,hogy éhes vagyok :) :) :) :)
Nem vagyok türelmetlen,biztosan eljön ennek is az ideje!

Megyek,mert mindjárt indulnom kell az orvoshoz :? remélem mindent rendben talál a pocakomon :wink:

KépKép
napszemcsi
 
 


Napszemcsi :D
mert milyen baja tud lenni egy ilyen gyereknek ha sírni hagyod? :wink:
amúgy meg szerintem különösen ikrekkel elkerülhetetlen (lesz), hogy időnként sírni hagy a másikat, mert egyszerűn az embernek nincs 4 keze.

azért ne gondoljátok azt, hogy Lili itt üvölt egész nap. :oops: ha üvölt és látom, hogy hergeli magát, akkor én is mindig (!) felveszem, és megnyugtatom, de utána megy vissza a helyére. De ha csak nyekereg, akkor nem veszem ki, esetleg átfordítom hasról hátra vagy fordítva, megsimogatom, de utána teszem a dolgom.
Este meg meg kell tanulnia neki is egyedül eladni, így akkor sincs ringatás, hanem megy az ágyikójába, és ált. nyekergéssel elalszik, olyankor nagyon ritkán van visítós óbégatás.

Pompi :D
de ugye nem sértődtél emg azon, amit írtam??? :shock:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

jah, meg a bizalomhoz.
szóval úgy gondoltam, amit írtam, hogy szerintem a szülő-gyerek bizalom kérdése nem elsősorban a sírnihagyáson múlik, ezért nem kell véresen komolyan evnni ezt a kérdést.
ennél ez sokkal összetetteb.

kicsit olyan ez, mint amikor azt lehet olvasni, hogy a császármetszéses babák kevésbé kitartóak, mert anno sem kellett küzdeniük... ez így hülyeség... viszont 1 faktor az ezerből lehet a cásszármetszés is, de ahogy a sírásnál is, itt is azt gondolom, hogy komletten a nevelésen múlik, nem 1- 1 kiraradott faktorán.

(Mátéval nekem ugye voltak harcaim az esti elalvásnál és az éjszakai nemkelésnél is)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


orsi,
dehogy sértődtem! pont ezt vártam tőled! :D na, csak gondoltam, h ezt fogod írni... :wink: Jól van, te már könnyen kuncogsz két majdnem 3 éves gyerkőccel...
Nekem tényleg volt olyan sírás, hogy még jó, hogy ránéztem... Benike épp a fejére húzta a paplant és nem tudott kikeveredni belőle. Azóta szeretem megnézni, miért sírnak! :roll:

KépKép
pompomlány
 
 


Pompi :D
a megnézem meg a felveszem az két külön dolog :wink: :lol:
persze, hogy megnézem, itt a járókája non-stop látom, mit csinál :) de fel csak akkor veszem, ha hergelődik, mondjuk azt a hangján is lehet hallani :)

azért ezek a 3 évesek is voltak ám 2 hónaposak :) nem beszélve az 5.5 hetesemről, aki most mütyűr :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok Lányok!

Wish!
Szegény Balázs!
Amikor irtad,hogy mit csináltak vele összeszorult a szivem! :(
Azért milyen állat orvosok vannak! :evil:
Én is ilyen "utánajárosanyuka" vagyok!Most pl.az aggaszt,hogy Ágosoton tul gyorsan hizik és tul sokat!Már egyik nap hivni akartam az orvost hogy küldjön el egy hormon vizsgálatra minket!Aztán végig futott az agyamon,hogy vérvétel meg egy csomo macera szegénykémnek és most elöször ugy döntöttem életembe hogy nem érdekel lesz ami lesz!Ha ilyen kis pufi bébim van akkkor ilyen és ha 10 kilo lesz akkor sem viszem sehova ha csak az orvos nem szol rám de magamtol sehova!Marcikámat kitettem egy pár dolognak :( !És a hülye agyament anyja miatt a vérvételnél 2 évesen kiabált:-anyucika segitség!!!Ments meg!!!
Jobban bögtem mint ő!Ez volt az utolso!
Már szerettem volna kérdezni töled,hogy Balázs miket csinál?Olyan kis mozgékonynak és ügyinek látszik a képeken!
Gratula az uj etetöhöz!Biztos szuper!Nekünk még meg van Marcié peg perego de már biztos sokkal szuperebbek vannak!

Orsi!
Nálunk is volt tegnap brutál sirás!Meg is lepödtünk mindannyian!Ugy folyt a könny a kis szeméböl,hogy megszakadt a szivünk!De minden átmenet nélkül,még cici sem kellett neki! :(

Napszemcsi!
Nagyon gyönyörüségesek a gyerekek!!! :D

Pompi!
Akkor eldölt az esküvö kérdése?!
Legalább nem idegesited nagad rajta tovább! :wink:
Ma én jártam ugy a Corába,hogy elléptem a kocsi mellöl és egy nö oda lépett benézett a hordozoba és beakart nyulni a babához!De körbenézett és látta,hogy én vagyok a "tulaj" és az éles szikrázo pillantásom!Mosolygott zavartan én persze fapofával visszanéztem!Vette a lapot és tovább ment de ha benyult volna akkor lekiabálom a haját az biztos! :evil: És én bizony rászolok még a rokonokra is,hogy a -KEZÉT NE FOGDOSSÁTOK MERT BEKAPJA!Tudják,hogy ilyen vagyok már megszokták! :roll:
Nagyon édesek a babák a képen!Norina a "kezeket fel" pozban zabálni valo! :D

Emma!
Sajnálom a kis Zalánt! :cry:
Nehezen viselik a frontokat szegénykék!


Mi ma voltunk elöször együtt a Corában! :oops:
Valahogy nem volt szivem vinni eddig! :roll:
De nagyon édes volt végig aludta a bevásárlást!
És kébzeljétek ma megcsipett egy darázs!
Ugy fájt,hogy majdnem besz....tam! :evil:
Amikor megfogtam a bevásárlokocsi fogantyuját akkor!
Ha nem szégyenlem annyi ember elött el is sirom magam! :oops:

Lefekvés elött,pizsiben!
Kép

Bevásárlás elött!
Kép

És utána(már itthon)!
Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


tudom ritkán jövök, de ezt megosztom veletek!
farkasok
 
 


Farkaskoma :D
lemaradt a megosztás tárgya!!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Én is kiváncsian várom!!!!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Orsi, Anikó,

a Dévai topikba is feltette farkasok ugyanezt az üzenetet, ott nem maradt le a lényeg.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Sziasztok :)

Napszemcsi :)
Én is örülök neked :) nagyon aranyosak a gyerekek :)
Kamillateát én is adtam neki, de nem volt hatása, és hőmérőztük is. A mecsek teát majd kipróbáljuk. Délután veszek.
Tegnap végül volt kaki: sok, krémes és büdös.

Anikó:)
Nagyon édes Ágoston. Hát ő ilyen husi baba, nem baj az, majd ha elkezd mászni megfogyatkoznak a hurkák. Nagyon aranyos szerintem. :)
Balázs most tanult meg egy hete fogni, úgy hogy most igyekszik megfogni mindet és a szájába tenni. Emellett forogni próbál több-kevesebb sikerrel. Éjjel álmában probléma nélkül fordul hasról hátra és vissza is, de napközben nem mindig megy neki. Felhúzza magát ülésbe, ha fogom a kezét. Nagyjából ennyi. Ja, és eszméletlen sokat nyáladzik, nem is tudom mi lesz, ha elkezd jönni a foga, majd esőköpenyt adok rá :). Tegnap megnézettem anyuval, de még nem indultak meg neki láthatóan.

Fúú a babakocsiba nyúlkálást én sem szeretem. Ráadásul a sétányon sokszor kicsi 2-3 éves gyerekek jönnek oda és akoszos kis kezeikkel taperoln'nak. Syerencs;re magas a kocsi, így Balázshoz nemigen férnek hozzá. Mindig mondom nekik, hogy megnézhetik ababát, de ne fogják meg piszkos a kezük. A másik, hogy amikor sietsz valahova és megállítanak az öregnénik, hogy örvendezzenek a kisgyreknek, Olyankor olyan rossz mondani nekik, hogy de én most sketek, néha látom rajtuk, hogy rosszul esik nekik. Megfogni én idegeneknek nem enegedem a gyereket, csak a családban, de ott is szólok, hogy mossanak elötte kezet. Pláne most, hogy mindent a szájába vesz már.

wish
 
 


Sziasztok!

Ági
nagyon édesek a gyerkőcök!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Lányok,

akik császárral szültetek!
Hasznos-e valóban hasleszorító bugyit felvenni a műtét után?
2 ismerősöm is mesélte, hogy sokkal könnyebb volt ebben felkelni az ágyból.
Írjátok meg léci a tapasztalatotokat!

Köszi, Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


igen hasznos, mert összefogja a lógó bőrt, és kevésbé húzódik így a seb.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


mikor a brendonban jártam, majdnem vettem, de csaszi után elképzelhetetlennek tartottam, h a fájó sebre húzzak valamit. Na ezt add össze; 2 válasz, 2 vélemény! 8)

KépKép
pompomlány
 
 


Pompi :D
a seb be van kötve :D én már másnap fel is vettem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Majd jövök én is ide. Nem baj?
De most csak beköszönni van időm, mert felébredt a picúr.

Kép
potykamanó
 
 


Hogyan kell törölni ezt a vonalzót? Segítsetek légyszi.

Kép
potykamanó
 
 


ez lett volna becsatolva, de nem engedi, sebaj bent van így:

ÚJ EMLŐRÁKTÜNETEK
FIGYELEM!!!
Nők: legyetek felkészülve e betegség új megjelenési formájára.
Férfiak: kérem, továbbítsák ezt a levelet; köszönöm, hogy vigyáznak ránk.
ÚJ EMLŐRÁK
Ezt az információt nekünk, nőknek kell figyelembe vennünk. Azt hiszem, fontos, hogy terjesszük barátnőink között.
Novemberben egyik barátnőm nővérének a mellén kiütés keletkezett, hasonló ahhoz, amely a szoptató anyákon jelenik meg.
Mivel a mammográfiája negatív volt, az orvos fertőzés elleni antibiotikumokkal kezelte.
Két kezelés után állapota rosszabbodni kezdett. Orvosa újabb mammográfiára küldte, és ezúttal találtak egy csomót, amelynek szövettani vizsgálata gyorsan növekvő, rosszindulatú daganatot jelzett.
Először kemoterápiát rendeltek neki, hogy csökkentsék a növekedést. Aztán eltávolították a mellét, majd komplex kemoterápia következett, ezután pedig sugárkezelés...
Kilenc hónapi intenzív kezelés után gyógyultnak nyilvánították
Négy kezelést csinált végig, és végül úgy döntött, hogy minőségi életet akar, és nem kér a kemoterápia mellékhatásaiból.
Öt rendkívüli hónapunk volt, és ő megtervezte utolsó napjainak összes és minden egyes részletét.
Üzenete a következő:
Kérlek, figyeljetek minden rendellenes dologra, és rögtön keressetek segítséget!!!
A Paget-kór (Paget-tumor):
Ez az emlőrák ritka formája, amely a mell felületén, a bimbón és a bimbóudvaron jelenik meg.
Kiütésnek tűnhet, amely később száraz külsejű sebbé alakul.
Sosem gondoltam volna, hogy ez emlőrák — pedig az. A mellbimbóm sosem látszott másnak, de a kiütés zavart, ezért mentem orvoshoz.
Néha viszketett és fájt, de ettől eltekintve nem zavart. Csupán csúnya és kellemetlen volt, és nem javult az orvosom által felírt krémektől, sem a bőrgyógyász által bőrgyulladásra rendelt kenőcsöktől.
Aggódónak tűntek, de nem figyelmeztettek, hogy ez rák is lehet. Gyanítom, hogy kevés nő tudja, hogy egy seb vagy kiütés a mellbimbón vagy a bimbóudvaron emlőrák lehet.
Az enyém egyszerű vörös foltként kezdődött a bimbóudvaron. A Paget-kór egyik legnagyobb problémája, hogy ártalmatlan tünetekkel indul, ezért gyakran összetévesztik a bőr gyulladásával vagy fertőzésével, így késleltetve a felismerést és a kezelést.
Mik a tünetek?
A tünetek lehetnek:
1. A mellbimbó nem szűnő enyhe gyulladása, csepegése és szárazsága, ami viszketést okoz. (Mint jeleztem, az én esetemben nem nagyon viszketett és nem váladékozott. Viszont éreztem és egyik oldalán var képződött.)
2. Nem gyógyuló seb a mellbimbón (az enyém a a bimbóudvaron volt egy kidudorodással a bimbó közepén).
3. Általában csak az egyik bimbót érinti. Hogyan lehet felismerni?
Az orvosnak fizikailag meg kell vizsgálnia, és azonnali, kétoldali mammográfiát kell végeztetnie.
Még ha az irritáció és a var bőrgyulladásnak tűnik is, az orvosnak rákra kell gyanakodnia, ha a panasz csak az egyik emlőn jelentkezik, és azonnal szövettani vizsgálatot kell kérnie, hogy megállapítsa, mi történik.
Ezt az üzenetet komolyan kell venni és a lehető legtöbb embernek (rokonoknak és barátnőknek) továbbküldeni.
Valakinek az életét mentheti meg. Az én emlőrákom átterjedt a csontjaimra, miután nagy adagokban kaptam kemoterápiát, 28 sugárkezelést és Tamaxofint.
Ha ezt kezdettől fogva emlőrákként diagnosztizálták volna, valószínűleg nem terjedt volna el.
Valamennyi olvasónak: ez szomorú. Mint nők nem tudunk a Paget-kórról.
Ha továbbítjuk ezt a levelet, elérhetjük, hogy mások felismerjék a potenciális veszélyt, így segítünk nőknek szerte a világon.
Kérlek: ha van egy kis időd, küldd ezt el a lehető legtöbb embernek, különösen a családodnak és barátnőidnek; csak egy pillanat, de az eredmény életeket menthet.
farkasok
 
 


Sziasztok! :D
3 napig nem tudtam jönni, jó sokat írtatok! :D

Wish,
szegény Balázs, fölrúgtam volna az orvost, az biztos! Hihetetlen, hogy ez a bunkó orvosnak mondja magát! :twisted: Segíteni nem tudok sajna, én is csak a köményes teát hallottam székrekedésre. Meg hogy anyatejes babánál nem gáz az se, ha napokig nincs, persze csak ha jó a közérzete. De hogy ez az egy segítség lenne, hát elég gáz! Tényleg, nektek az infacol nem segít? Olivérnek tök folyós tőle a kakija. Örülök azért, hogy megoldódott végül magától!
Én nem tudom, hogy nekem tejkő volt-e vagy bleb, talán az utóbbi. Én feláztattam, és addig kapirgáltam, amíg lett rajta egy pici luk, így ki tudott rajta folyni a tej, és szinte hihetetlen, de még aznap láttam, hogy tűnik el. Másnapra el is múlt a fájdalommal együtt! :lol: Rendi vagy, hogy megosztottad velem! :D

Pompi,
A matrózruhás kép a párom gyerekkori haverjának a lagziján készült. :D De megértem a te álláspontodat is, mi itt szinte senkit nem ismertünk, így nem kellett tartanom a sok matató embertől. Egyébként mi Olivért visszük mindenhová /plázákba is / kb. 2 hetes korától. Néha nekem is átfutott az agyamon, hogy akár beteg is lehet, de aztán mindig azzal nyugtatgattam magam, hogy az anyatej megvédi. Aztán lehet, hogy tényleg! :D Apával mindig is nagyon menősek voltunk, most pedig visszük a gyereket is, sőt a kis szőrmók kutyánkat is. Nem egyszerű, bár gondolom nektek se a két mazsolával!

Napszemcsi,
Remélem minden rendben volt a vizsgálaton! :) A felvegyem, ne vegyem kérdésben szerintem én a lehető legrosszabb tanácsadó vagyok az állandó felkapkodásokkal. Bár a csajok tanácsaira hallgatva azért mostmár néha hagyom egy kicsit nyüszögni. Így általában már tudok enni, meg írni nektek is! :D
A teába miért teszel cukrot? A babáknak mindig az a legédesebb íz, amit mi adunk nekik. Tehát ha nem adsz cukrot, nem tudják milyen, nem fog nekik hiányozni! Persze, ha már megszokják, akkor utána mindig mindenbe kéne.

Melcsi,
Zabálnivaló lehet Emese, ahogy gondoskodik Lukácsról! A keresztlányom is egy tündér, mikor segít Olivér gondozásában! Megeszem, ahogy állandóan fontoskodik, gondolom nálatok is így van, bár gondolom, azért igencsak oda kell rájuk figyelni, hogy ne legyen baj a túlszeretgetésből! :D

Anikó,
Szerintem ne aggódj a hurkák miatt! /Titkon örülök is kicsit, hogy nem vagyok egyedül az én fiammal! :mrgreen: / Olivér 6850 gramm, és 65 cm, úgyhogy lehet, hogy hamarosan mi is elérjük a ti súlyotokat! :shock: :D

Zsuzsi, Orsi, Pompi,
Hát, nekem is ott volt a táskámban a gumiöv, de az én hasamra se kívánkozott túlságosan, úgyhogy épp tegnap ajándékoztam el használatlanul. :D

Manó,
Eltűnik, ha csinálsz új tickert, mert akkor az új lép a helyébe! :D

Írta vki, hogy nagyon nyáladzik a gyerek, nos hát az enyém is. Tudja vki mitől van? (Elég kicsi még ahhoz, hogy a foga jöjjön, nem? :shock: ) Lehet, hogy a természet rendezi Olivér hurkácskáit, eddig kb. 2 óránként evett, pár napja pedig 3, de inkább 4 óránként, és mennyiségre is sokkal kevesebbet! (Az a 150-es szorzós dolog az elképesztően sok, szerintem ő sose eszik meg annyit! :shock: ) Úgyhogy azért kicsit aggódom, hogy nehogy elfogyjon a gyerek! :roll: Amúgy meg jókedvű, egy csomót mosolyog, meg „beszélget”. Az apjával tátott szájjal hallgatjuk, olyan édes!
20140901102739
 
 


hajni777 írta:Írta vki, hogy nagyon nyáladzik a gyerek, nos hát az enyém is. Tudja vki mitől van? (Elég kicsi még ahhoz, hogy a foga jöjjön, nem? :shock: )

Úgyhogy azért kicsit aggódom, hogy nehogy elfogyjon a gyerek! :roll:

Máténak is folyt olyan 2 hós kora óta, folyamatosan... 11 hósan jött ki az első foga. van ilyen gyerek

ne aggódj az evése miatt, nem fog elfogyni :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
:D

Elvittük a gyereket állatokat nézni :D :
Kép
20140901102739
 
 


Lányok!
Édesek és szebbnél szebbek a gyerkőcök.
Kicsit kevesebb időm van mostanában, de visszaolvastam mindenkit.
A felvegyük-ne vegyük témához.
Nekem most végre van 1 olyan gyerekem, aki nem akar rögtön kiugrani a kezemből az első kettővel ellentétben, de most sokkal kevesebb időm van arra, hogy Őt békében ringassam. Olyan békésen el tudok Vele beszélgetni, szépen fekszik a karomban, néz rám érdeklődve, csak ezt olyankor tudom megcsinálni, ha Pöri alszik vagy nincs velem. Szóval az első babásoknak azt tanácsolhatom, használjátok ki a lehetőséget és vegyétek fel minél többször, mert a másodiknál erre sokkal kevesebb időtök lesz.
Mi pedig végigalusszuk az éjszakát, este kb 8-tól reggel kb 6-ig! :D
Minden különösebb leszoktató próbálkozás nélkül!

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


melcsi1967 írta:Mi pedig végigalusszuk az éjszakát, este kb 8-tól reggel kb 6-ig! :D

gratula és irigy :D :D:D
ezen időtávon mi 2szer eszünk még :D 10-11 meg 2-3 körül

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Melcsi! Orsi! :)

Nálunk sokat javult a helyzet az éjszaka-nappal, ill. az alvás vonatkozásában. :D
Most éjszaka pl. bár nehezen, de elaludt a drágám 10-kor, és 3/4 4-kor kelt legközelebb, utána meg 1/2 8-kor! Eddig ez volt a leghosszabb idő, amit kibírt kaja nélkül! :lol: (Én meg 2 óta 5 percenként néztem rá, és aggódtam, hogy miért nem kel már.... eddig az volt a "bajom", hogy miért kel olyan gyakran, most meg azon aggódtam, hogy miért nem kel már... :oops: :roll: :lol: )

Kép Kép
kismokus
 
 


Orsi!
Tanácsodat meghallgatva nem keltettem éjfélkor már egy ideje. Felkelt 2-3 felé, utána meg csak 7-8 körül. Aztán pár napja elfelejtette a hajnalit is. :D
Kismokus!
Igy jártam én is első nap, mikor nem ébredt. 3-tól negyedóránként felébredtem, hogy miért nem kel már fel... De hamar meg lehet szokni a kényeztetést :D

Kicsi fiam végigaludta a Kormorán koncertet, ami kint a kertben kellemes hangerővel szólt csak, igy Apa is (biztos) jól járt. :D Mi Pörivel a helyünkön tapsoltunk meg táncoltunk. Nagyon jó volt, örülök hogy el mertünk menni.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


melcsi1967 írta:Orsi!
Tanácsodat meghallgatva nem keltettem éjfélkor már egy ideje. Felkelt 2-3 felé, utána meg csak 7-8 körül. Aztán pár napja elfelejtette a hajnalit is. :D

szuper :lol: :lol:

akkor most nekem adjon valaki tanácsot :D :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hello Lányok!
Képzeljétek 1 napja szedem a More Milk Plus kapszulát, és másfélszeresére nőtt az egy cicis tejadag :D ajánlom a kevés tejcsivel küzdőknek
Ma megint nem volt szokvány éjszakánk: fél 10-től 2-ig aludt a kis angyal, aztán 2-től fél 5-ig volt műsor (nem nagy kiabálás, csak éberség, és háromnegyed óránként kaja követelése) aztán fél 9 -ig aludt. Így 2 x 4 órát aludtunk :D juhhé :D
Súlya eszméletlenül beindult!!! 3 nappal ezelőttig szinte stagnált, most meg felugrott hirtelen 3100-ra :D Nemsokára meglesz a születési súly :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Elszállt amit írtam :(

Hajni :)
Szerintem inkább bleb lehetett akkor. A tejkő inkább homokszemhez hasonlít, és ha már látod könnyű kipiszkálni. Bleb így néz ki: http://www.mother-2-mother.com/nipplepa ... ilkBlister
Ja, és Balázs is isznyatosan nyáladzik. Van hogy bodyt cserélek rajta, mert átázik az eleje :D A foga viszont még nem jön láthatóan, de anyu szerint ha már mocorog az indikálhatja a több nyálelválasztást.

Orsi :)
Balázs is kétóránkánt kelt éjjel, de most már kb három hete egyszer kel csak 1-3 között, de ma pl fél ötkor. Kitartás :) Még két hónap :D

Emma :)
MoreMilk nekem is nagyon beindítja a tejemet :)

Melcsi :)
Rendes kisfiad van, hogy nyugalmat biztosít éjszakéra neketek :)

Nálunk a kakikérdés rendeződni látszik. :)

wish
 
 


lányok,
hol lehet kapni a More Milk-et?

KépKép
pompomlány
 
 


Pompi
www.boldogmama.hu -n megtalálsz mindent, de Kenguruba és mattiba tutti van

Kép
Kép
emma1976
 
 


Lányok :D ,
és mit csináltok a tejcivel olyan sokáig? Orsi te írtad, hogy már nem is fejsz, nem durransz szét? És akkor hogy szoptattok váltott mellből? Akkor olyan is van, hogy 8-10 óránként kerül sor az adott cicire? :shock: Én Olivért max. 5 órát hagyom aludni éjszaka /no nem is nagyon alszik többet /, és mindig mind a két mellemből szoptatok. /Kicsit még mindig kísért a mellgyulladás mumusa :? /
20140901102739
 
 


Hajni :D
a mellem teljesen beállt arra a mennyiségre, ami Lilinek kell. Szépen csökkentettem minden nap a lefejt tej mennyiségét, már jó ideje nem fejek. váltott mellből ugyanúgy, mint eddig, egyik szopinál az egyik, másiknál a másik.
Nálam rendszeresen 8 óra telik el két szopi között, mert Lili ált. 4 óránként eszik, éjjel, ha jó napom van, alszik5 órát, akkor még ennél is több lehet.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi

a napokban írtad, hogy a hangyamászás azt jelenti, hogy nyom valami ideget a baba.
Azóta ez erősödik, és már most mindenhol viszketek. Erről az rémlik régebbről, hogy a májfunkciók nem jók?

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Hazaértem a nyaralásból, hulla fáradt vagyok...

Zsuzsi! Viszketés lehet attól, hogy a májfunkciók nem jók, de attól is, hogy terhes vagy :lol: ... Kérdezd meg a dokit! Én kb. a 30. héttől viszkettem, MINDENHOL, volt, hogy szó szerint fél órát vakaróztam, éjszaka még többet! És semmi különösebb oka nem volt! Ahogy Bálint megszületett, elmúlt. Nem fokozatosan, hanem soha többet nem volt.

dkata
 
 


Ja, és kentem mindennel, semmi nem használt. Aztán nem kentem semmivel, az volt a legjobb.

dkata
 
 


Zsuzsi :D
Kata már mindent leírt :D én tökéletes májfunkcióval is viszkettem a hasamon, lábaimon és a karomon.

Kata :D
várjuk majd a beszámolót :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kata,

köszi. jó volt a nyaralás?
esténként rosszabbodik nekem is a vakarózás.
holnap megyek vérvételre, gondolom abból majd kiderül, ha a májfunkciók nem jók.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Van még valami, mostanában néha nagyon heves szívdobogás jön rám (120-as pulzus). és erősen dönget. utána egyik pillanatról a másikra vége. ez mitől lehet?

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Sziasztok!

Zsu híradó!!!

Az éjjel megszületett 3.41kg. és 51 cm-l Borka baba!!! Mindketten jól vannak!
Ha lesz képem majd teszek fel azt is!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ági
Kép

Kép
rozsagi
 
 


Zsuzsi :D
a terhességtől :D ez is normális.

GRATULÁLUNK ZSUNAK!!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


HOZTAM KÉPET!!


Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


[quote="icsilya"]HOZTAM KÉPET!!

Nagyon ari!!!

Kép Kép
kismokus
 
 


Sziasztok Lányok!

Ide mertem merészkedni! :)
És máris segítséget szeretnék kérni tőletek.

II.sz. Női klinkán, vagy az István kórházban szült e valaki vagy fogtok e szülni? és milyenek a tapasztalatotok (elsősorban szülési alternativák, baba-mama barát környezet?)?

Ha tudtok, szívesen várom a segítségeket.
Akár priviben is. :wink:

Puszika Mindenkinek!

A babáknak külön pussz. Csodálom Őket. :)
Vendég
 


Orsi,
jézusom, 8 óra! :shock: Szegény cickóid! :? :D

Zsu,
sok boldogságot Borkához!

Zsuzsi,
nemsokára megszületik Olivéred! Legyen olyan gyönyörű, okos és szeretnivaló, mint az én kicsi Olivérem!

Aranykavics,
én ugyan a Mávban szültem, de voltam néhányszor az Istvánban szoptatási tanácsokért. Szimpinek tűnt a hely, és hogy mindent megtesznek, hogy tudd szoptatni a babádat. Szerintem elég bababarátnak tűnik a hely! :D
20140901102739
 
 


bocsi a szóismétlésért :oops:
20140901102739
 
 


hajni777 írta:Orsi,
jézusom, 8 óra! :shock: Szegény cickóid! :? :D

hmmm :? :? nem értelek. a melleimnek semmi baja ettől, erre álltak be. Válltott mellből szoptatok, mert 1 adag bőven van benne, 3 óránkénti etetésnél is 6 óránként kerülnének sorra, így meg mivel ált. 4 óránként eszik Lili 8 óra.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsuzska

szívből gratulálok Borka babához :D

Hajni

az én kis Olivérem még nagyon jól érzi magát bent, semmi jel nem utal arra, hogy meg idő előtt akarna megszületni.
De nem is baj, mert épp ma mondta UH-n a dokim, hogy a jelenlegi paraméterei szerint, ha a kiírt időpontban születne, max. 3 kg lenne.
(tudom, jelentős eltérések lehetnek)
Lányok, nem tudjátok, hol van olyan táblázat, ami a becsült súlyt is mutatja?

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi :)
nincs igazán ilyen táblázat ilyenkor már, mert tök ugyaolyan paraméterekkel is totál eltérő súlyok lehetnek.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: