Új privát üzeneted érkezett!

Szép napot mindenkinek!

Stella,
nekem nem mondta a dokim, hogy mennem kellene vérvételre, annyit mondott, hogy ha pozitív a tesztem a 14. napon, akkor jelentkezzek nála, ha meg megjön, akkor azért menjek.
Szerencsére elmúlt a hasfájásom (egyelőre...), így megvárom, hogy mit mutat pénteken a teszt.
Éden
Éden
 
 


Lányok!
Megszületett a testvérem kislánya annyira boldog vagyok. 2900 g és 49 cm. Anya és lánya jól vannak és hétvégén már lehet babázni. Na jó tudom még nem lehet őket fogdosni, de már nézegetni igen! Kép

Már jelentem jobb a kedvem kezdem pozitívan látni a dolgokat, ez nagyban köszönhető a páromnak aki nőnap alkalmából elkényesztetett virággal, úszógyertával, és még más kedvességekkel. Kép

Woodi!
Nekem megmondom őszintén annyira jól esett olvasni a sorokat, hogy ennyi ember ismeretlenül is bíztat és lelket próbál belém önteni a nehéz napjaimon. Köszönettel tartozok. Én is nagyon szeretem ezt a kis csapatot. Kép

Éden!
Sok embernek nem mondják, hogy mehet vérvételre, de a 13. napon elvileg oda lehet menni és mondd nyugodtan, hogy az orvosod mondta, hogy gyere terhességi vérvételre és a nővérkék szó nélkül megcsinálják. Nem kérdezik, hogy teszteltél e meg ilyenek.
Örülök, hogy jobban vagy!

Byby!
ÍRjál majd, mi volt a konzultációnk!

Stella!
Nagyon szorítok neked! És természetesen az összes hétvégi tesztelőnek.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


ÉdenKép
Akkor pénteken együtt izgulunkKép!
Drukkolok!
Stella

Kép
stella9
 
 

 
 

Sziasztok!

Mindenkinek nagyon drukkolok! Szeretném a táblát telerakni zebrával!!!!

Újabb lányok,
ha valaki közületek szeretne bekerülni a táblába, jelezzétek és írjátok meg az adataitokat.

Évi,
légyszi írd meg, hogy mikor volt az utolsó menzid első napja és akkor tudom kalkulálni a szülés várható időpontját. Nevek vannak már? Lehet, hogy korai a kérdés, de hátha (mi már jóval a próbálkozások előtt eldöntöttük).

Zsebi, Woodi,
szerintem is szervezhetnénk egy talit, akár a pocakoktól függetlenül is. Ahogy a táblát nézegettem, talán Zsebi (természetesen pozitív Kép) tesztje után van egy kis szünet Nóri előtt. Persze nem erőszak... Mit gondoltok?

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


LaraKép Én benne vagyok.

Woodi

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Lara!
Nekem tetszik az ötlet! Biztos érdekes megismerni személyesen is azokat az embereket akikkel már hónapok óta nap mint nap izgulunk egy közös célért. Kép

Remélem én is hogy ezen a hétvégén megjön a kedvem a sok zebraosztástól. Hajrá mindenkinek nagyon nagyon nagyon szorítok!!!!!!!!

Woodi!
Annyira jó, hogy mostanában megint ilyen szűrűn jelentkezel. Akartam már kérdezni hogy te hol is fogsz szülni?
Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lara,
én szeretnék bekerülni a szerencsehozó listába....

Éden, Kaáli/Krizsa, 35, 1.lombik, teszt márc.11.-én

Köszi,
Éden
Éden
 
 


Éden,
oké, vettem Kép

Woodi, Zsebi,
akkor közhírré tétetik? Nagyon klassz lenne, én annyira megszerettelek Benneteket (itt mindenkit), hogy szívesen benne lennék. És persze jó lenne arcokat is kapcsolni a nevekhez Kép Mondjuk majd egy teázó?

Lara

Kép

Lara

KépKép
lara77
 
 


Lara!
Teaház jó ötlet. Rajtam nem múlik! Nem tudom a többiekben mennyire merült fel, hogy kíváncsi a másikra de ha másnem hárman megyünk! De azért bízom benne, hogy a többiek is szívesen ismerkednek!

Lullaby!
Oly rég hallottunk felőled! Nem kezdtetek bele az új projektbe?

Ildikó!
A párod már remélem teljesen jól van és a házépítés is szépen alakul.

Manókám!
Remélem jobb a hangulatod és tudsz bízni és remélni. Biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog és neked is lesz egy kicsilányod. Fel a fejjel és ha van kedved írjál nekünk! Kép


Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok lányok !

Én is benne vagyok a teaházi találkában KépKépKépKép Zsebi teszje valamikor április közepén lesz, ugye ? Azt már most tudom hogy ápr14-15 nem leszek itthon, de ezt leszámítva az április nekem jó !! Olyan jó lenne ha már mind zebrákkal együtt jöhetnénk KépKép

Éden, Stella,
Nagy drukk nektek is a hétvégére ++++++++++++++hajrá az ikrekért ! Biztos vagyok benne, hogy folytatni fogjuk az Évike és Napsugi által megkezdett babaesőt KépKép Remélem mindhárman, és utánunk Zsebi és Nori és a többiek szépen sorban.

Mindenkinek szép babás álmokat ,

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Kriszta!
Igen jól tudod nekem kb. április közepén kell tesztelni én úgy számoltam valahol a névnapomnál ami április 18.

Remélem te jól érzed magad! Jó utat, és gyere minél előbb a zebrás hírekkel.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


ÉdenKép
Bírod még teszt nélkül holnapig vagy már ma reggel csináltál egyet???
Ez a 13. napod, ugye?
Drukkolok!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella,
töredelmesen bevallom, csináltam tesztet reggel, nem bírtam ki, de csak 1 db csíkom van :-(
Mensi-fronton se történik semmi..., nem tudom, hogy örüljek-e neki, vagy sem. Az elmúlt két év alatt minden hónapban úgy volt, hogy reggel teszteltem, és délutánra menetrendszerűen megjött.
Te bírod még? Érzel valami különösebbet magadon egyébként? Nekem már a mensis görcseim is elmúltak, várakozó állásponton vagyok.
Éden
Éden
 
 


Éden
Sajnálom anegatív tesztet Kép!
Nekem ez még csak a 10. napom, úgyhogy bírnom kell. Holnap azért csinálok tesztet is, de igazán majd csak a véreredmény fog dönteni.
Utrogestan-t kell szedned?
Mert, ha igen, akkor elvileg nem jöhetne meg, hiszen folyamatosan fennt tartja a progeszteronszintet.
Nem érzek semmit és tegnap már nekem sem voltak olyan erősek a pocifájások, de azért voltak.
Pár nap múlva szerintem csinálj még egy tesztet. Úgy szeretném ha sikerülne! Jó lenne egy vérvétel!
Drukkolok tovább!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella,
nekem Duphastont kell szednem, gondolom az ugyanazt a célt szolgálja, mint az Utro. Lehet, hogy ezért nem bír megjönni, ha pl. mégsincs baba a dologban?
Azt hiszem, holnap elmegyek a Kaáliba egy vérvételre, mert ha nincs semmi, akkor jobb lenne abbahagyni a gyógyszereket, és jöjjön, aminek jönnie kell.
Jaj, de szomorú vagyok, bár valahogy nem is hittem benne, hogy sikerül, mert ezt csinálja már velem, lassan több mint 2 éve...
Azért nagyon szorítok a hétvégére, ha nekem nem is, legalább Neked sikerüljön!
Éden
Éden
 
 


Éden
Nagyon jó ötlet a vérvétel!
Még ne add fel, hiszen mindenkinél különböznek a dolgok!
Lehet, hogy később kezték el befúrni magukat!
Holnap kiderül!!!
Kép
Stella

Kép
stella9
 
 


Éden,
szerintem is a vérvétel a nyerő. Bár nekem még a vérvétel sem mondta biztosra, hogy sikerült, mert olyan kis alacsony volt a HCG szint. És mégis itt van Andor a pociban, csak egy kicsit később ágyazódott be, ahogy Stella is írta. Kéretik a vérvétel eredményéig nem elszontyolodni és bizakodni! +++++++++++++++++++++++++++++++++

Stella, Kriszta,
nektek is nagy-nagy drukk!

Zsebi,
Krisztával együtt már négyen vagyunk. Ez már kész tömeg Kép

Szóval akkor közhírré tétetik:
Valamikor áprilisban 18. körül nagyszabású teaházas találkozót szervezünk. Akinek van kedve, tartson velünk!!!


Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Lara!
Ez jól hangzik. Vagy hihetetlenül boldogan megyek, vagy hihetetlenül szomorúan. Fú tiszta izgi. Van valami konkrét elképzelésed a helyet illetően?

Éden!
Csak egyet tudok érteni a lányokkal, láttam itt már negatív tesztet bőven amiből baba lett. NEM feladni!!!! Holnapra nagy nagy drukk neked!
Belülről biztasd a babót érezze a szeretetedet!!!!

Stella!
A hétfő is itt van már a nyakunkon. Nagyon szorítok neked! Te már dolgozol?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,
konkrét ötletem még nincs (nem volt), csak arra gondoltam, hogy ennyi kismama és leendő kismama biztos nem egy bárba vagy kocsmába menne szívesen éjszakázni, hanem valami ebéd utáni, viszonylag füstmentes és nyugodt dumcsizós helyre. Találtam a neten egy helyet, ahol lehet előre helyet is foglalni. Még nem voltam ott, de elég szimpinek tűnik első olvasatra. Nézzétek meg, azután megdumáljuk (egyenlőre írásban Kép) a véleményeket. http://www.kicsiavilag.hu
És persze természetesen nagyon boldogan jössz majd a talira Kép És gratula, hogy nagynéni lettél Kép

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Lara!
Megnéztem nekem szimpi a hely, majd jönnek a többiek és meglátjuk.
Köszönöm a gratulációt. Tegnap voltam bent a kórházban megnézni annyira csodálatosan aranyos, de egy kicsit sírós szegény. Azt mondja a testvérem ő a szoba "réme" állandóan rázendít.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lara!
Megnéztem nekem szimpi a hely, majd jönnek a többiek és meglátjuk.
Köszönöm a gratulációt. Tegnap voltam bent a kórházban megnézni annyira csodálatosan aranyos, de egy kicsit sírós szegény. Azt mondja a testvérem ő a szoba "réme" állandóan rázendít.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,
nem baj, otthon meg a ház réme lesz.Kép Én már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mennyire bírják majd a szomszédok Andor hangját. Alapvetően egy nagyon csendes házban lakunk, úgyhogy ha éjszakai szerenád lesz, azt biztosan nehezen viselik majd. De kit érdekel? Kép

Lara

KépKép
lara77
 
 


Tényleg, kisfiú vagy kislány? Hogy hívják?

Lara

KépKép
lara77
 
 


Lara!
Kislány és Dóra a neve. Most voltunk bennt nála annyira aranyos. Tegnap még egész más volt az arcocskája. Szülésnél hosszú süveg lett a feje és most már szépen megy vissza neki.

Neked mikor kell menned megint orvoshoz?

Woodi, Lara!
Mindkettőtöktől akartam már kérdezni vettetek már valamit a babáknak? Ha igen mit?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok csajok !
Nekem is jó a 'kicsiavilág', tulajdonképpen én ismerem őket, legalábbis az egyik tulaj fiut, céges kapcsolat utjan. Tényleg jó hely, az emeleten vannak pamlagok, párnás zugok, ahol növekvő pocival is nyugodtan le lehet heveredni, bár nem tudom nektek hogy kényelmesebb ?

Reméljük mindannyian nagyon fel leszünk dobva KépKép

Nem tudom, sajnos en sem vagyok mar annyira pozitiv mint egy héttel ezelőtt. Halálra is dolgoztam magam, ez valoszinűleg nem segített, de ki tudja. Egyelőre még nem barnázom, bár ma csak a 13. napon vagyok. Ha jó híreim lesznek a hétvégén, akkor megkérem a párom hogy irja meg nektek KépKép

Stella,
Neked is nagyon szorítok ! Valahogy az az érzésem, hogy te biztos befutó vagy a listán Kép

Éden,
Szerintem mindenképp túl korán csináltad a teszted, holnap és szombaton csinálj még, vagy tényleg menj fel vérvételre, az tuti kimutatja, ha ott lapul a pici.
Én is Duphastont szedek, nekem altalaban csak az abbahagyása utáni 3. napon szokott megjönni, én eddig a negativ teszt után mindig rögtön abbahagytam, hogy ne huzzam az időtKép

Bízunk benne, hogy neked még tovább kell szedniKépKép

Zsebi,
Irigyellek az unokahugiért Kép Nekem nincs tesóm, a párom nővére pedig sajnos nagy valószínűséggel már nem fog szülni. Olyan jó ha legalább a családban van kicsi gyerek-ideig óráig tudja pótolni a mi hiányunkat. Viszont van egy keresztfiam, de ő már 6 éves múlt, kezd nagyfiú lenni, már nem lehet babusgatni Kép

Mindenkinek kellemes hétvégét és sok-sok zebrát kívánok,
Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


ZsebiKép
Hétfő óta dolgozom (illetve bejárom a munkahelyemre Kép), de csak fél napokra. A kolléganőm ezen a héten suliban van és nem hagyhatjuk egyedül a főnökünket.
De jobb is így, mert kevesebbet agyalok, nincs annyi időm figyelni mindenféle létező és nem létező jelekre és az idő is gyorsabban telik.

Bizony mindjárt itt a hétfő, de nem kell addig várnom az eredményre. Ugyanis fél óra múlva megyek vérvételre és fél 1 körül meg is lesz az eredmény.

Reggel muszáj volt egy tesztet csinálnom, de sajna negatív lettKép.
Lehet, hogy korai volt a 11. napon, de azért jobb felkészülni a legrosszabbakra. Én legalábbis így vagyok vele!
Remélem délután jobb híreket tudok majd mondani.

ÉDENKép
Remélem csak titkolják magukat a babók mindkettőnk pocijában és ezért nem mutatja ki a teszt!

KrisztaKép
Drukk-drukk-drukk!!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sella!
Akkor ma nagyon izgi napunk lesz! Szorítok és remélem hogy zebrás hírekkel jösz délután.

Kriszta!
Hasonlókat kívánok, hogy a hétvégén előbújjon a zebra. Annyi erőt lehet meríteni abból is ha másnak sikerül. Úgyhogy nagyon bízom bennetek!
Már én is alig várom hogy lehessen babázni vele.

Éden!
Érted is nagyon nagyon izgulok, szerintem is menjél fel egy vérvételre az biztosat mutat!

Reno!
Te hogy viseled a lassan múló napokat? Mivel kötöd le magad?

Niki!
Te is túl vagy már a felén! Hogy vagy?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Stella!
Bocsi elírtam a nevedet. Sorry!

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok lányok!
Reggel voltam vérvételen, azt mondták, hogy 10-11 körül telefonáljak, mi lett az eredmény, és majd eligazít a doki, hogy hogyan tovább.
Ma reggel már nem is teszteltem, nem stresszelem feleslegesen magamat ezzel is. Nem reménykedem túlságosan, mert három napja minden fájdalmam megszűnt.

Stella,
Te is ma mész vérvételre?

Kriszta,
drukkolok Neked is a hétvégi teszthez!

Ha már tudok valami biztosat, jelentkezem.
Éden
Éden
 
 


ZsebikémKép Még nem vettem semmit Kismaszatnak. Úgy vagyok vele, hogy eddig bejött, hogy mindent későn csinálok, de azért még időben. Kép (Meglett fejjel jutottam el a Kaáliba, később kezdtem el reagálni a szurikra, a 12. hétig a szüleimen kívül senki sem tudta körülöttem mi van, csak a 19. héten kezdtem konkrétan érezni a babamozgásokat.) Szóval majd májusban kezdek neki a lakás átrendezésének, kifestetésének, bababútor vásárlásnak és a kelengye megvételének. Pedig már nagyon-nagyon nézegetek ám a boltokban ilyen téren. Kép

TesztelőkKép A hétvégén az állatkertben járok, majd szólok a zebráknak, hogy látogassanak meg titeket. Kép

A teázó nekem nagyon teccik. Kép

Woodi

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Tesztelős lányok!
Olyan mélyre elrejtettem a sírós fejecskéimet, hogy csak a mosolygósakat szeretném kiosztani!
Nagyon nagyon szorítok nektek és bízom benne ez a tavasz nagyon szépen fog kezdődni!

Woodi!
Májusban sem lesz késő! Nagyon izgalmas lehet megveni a babadolgokat. Olyan érdekes azért, hogy a "semmiből" kifejlődik egy baba. A tesóméknál látom, hogy egy újszülött is milyen érdekes dolgokat tud csinálni napról napra változik! Annyira aranyosak.
Már azért rendesen mocorog bent a Kismaszat nem?
Tudom írtad, hogy majd a vége felé döntesz név ügyben, de valami már rajzolódik?
Szoktad havonat hívni kedvenc orvosunkat, ilyenkor mit mond? Örül gondolom hogy minden rendben van!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsánat de nem nagyon van időm jönni!
Viszont látom most elérkezett a szurkolás ideje!

Kép Éden, Kép Kriszta Kép Stella, Kép Reno - megy a drukk mindannyiótoknak! Remélem csupa jó híreket olvashatok itt majd legközelebb!

Kép Zsebike Drága! - Te hogy állsz? Még most jönnek a szurik? Mintha múltkor már elkezdték volna, vagy rosszul emlékszem? Remélem babás híreidet olvashatom rövidesen! Kép

Rohannom kell, gondolok Rátok és szurkolok Mindenkinek!

Sok puszi! Potykamanó

Kép
potykamanó
 
 


Zsebi,
nagyon szép neve van. Kép Mi már elkezdtünk vásárolgatni, a nagyobb anyagi tételeket el akartuk intézni az elején. Szóval van babakocsi, kiságy (még matrac nélkül), szopcsifotel. Vettünk egy pár bodyt, de a ruhákat a két barátnőmtől öröklöm. Ezzel te is így leszel, gondolom kapod majd a tesódtól Kép. Aztán elég sok mindent én varrtam Andornak (ágynemű, fejvédő + huzat, lepedők, függöny, plédek). Majd lefotózom az alkotásokat és beteszem az albumba.

Kriszta,
az jó, hogy te ismered a helyet, akkor nem a bizonytalanba megyünk. Én már most nagyon várom a találkozót, de sajna addig még sokat kell aludnom. Nagyon drukkolok és várom a jó hírt!

Éden,
kérlek ne keress magadon semmilyen jelet. Itt fáj, ott szúr... nem jelent semmit. Megvan már az eredmény????

Stella,
és nálad????

Reno,
megy a drukk!

Manó,
jó hogy benéztél, leközelebb egy kicsit hosszabban is maradhatnál Kép

Lányok!
Mi lehet Milenával? Elvileg már túl kellene lennie a 2. lombikon. Nagyon-nagyon eltűnt. Remélem nincs valami baj náluk. Ti sem hallottatok felőle?

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Sajnos nem sikerült.... :-(((
Legközelebb április-májusban lesz a következő.

Stella, Kriszta hajrá, kezdjétek meg a tavaszi sikersorozatot!!!

Jó hétvégét mindenkinek!
Éden
Éden
 
 


ÉdenKép
Annyira sajnálom, hogy azt elmondani sem lehet!
Nálam még nincs eredmény, már nagyon izgulok, de igazán nem reménykedek Kép!
Stella

Kép
stella9
 
 


Éden!
Nagyon sajnálom. Tudom mit érzel most. Bármily nehéz meg kell próbálni előre nézni és hidd el sikerülni fog, csak még ezt a követ az utadba tette az élet. Kép Kép Kép Kép

Stella!
Nagyon szorítok! Remélem a te zebrád kibújik ma!


Lara!
Ha kilányom lesz biztos megöröklöm a ruhák egy részét.
Nagyon ügyes vagy, hogy a kelengyéket magad készíted. Várom a képeket!
Mikor mész legközelebb dokihoz?

Manó!
A lelked már kezd visszarázódni? Ti mikor kezditek újra?
Igen úgy volt hogy februárba kezdjük, de nem álltam készen lelkileg, meg tudtam hogy a tesóm is most fog szülni és ez így jobb lesz.
Bár a lelkem még most is fél, de hát majd meglátjuk hogy alakul. Holnap kapm az első szurimat.

Byby!
Mi volt a konzultáción? Tessék megírni nekünk!
Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Éden,
nagyon sajnálom! Kép

Stella,
szorítok!

Zsebi,
jövő hét pénteken este lesz a genetikai uh, bár egy kicsit megkésve, mert a dokim elutazott síelni. De inkább most utazzon, mint augusztusban.
Hát indul az akció. Nemrég még úgy beszéltünk róla, hogy majd márciusban, most meg már itt is van. Ne félj tőle, hidd el meglesz az eredménye!

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Lányok!
Nekünk sem sikerült KépKépKép

Kép
stella9
 
 


Stella,
nagyon sajnálom Kép

Lara

KépKép
lara77
 
 


Stella, Éden!

KépKépKépKépKép

Ez fáj!

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Stella!
Rettentően sajnálom! Pedig annyíra bíztam bennük!

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


StellaKépKépKép Itt isKépKépKép

ZsebiKép Most olvastam, amit a "szombszédba" írtál, voltam hétfőn, ha elkészül a kenet-eredmény, áprilisban kezdünk. Hsg-ről szó sem esett!!!!!!!!!

anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Most nézem a táblázatot: HÚÚÚ, de sűrű idők ezek!!!!

NóriKép LÁtom, úgy néz ki együtt indulunk a következő hegyet megmászni!!!Kép Te már ilyen pontosan tudod az idejét???Kép

pusza, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Anna!
Végül nem mentetek genetikai vizsgálatra? Vagy erről én lemaradtamm?
Örülök, hogy a HSG-t megúsztatd!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Stella... nem szeretem a sajnálom szót mondani... talán tudod, hogy fagyibabákkal kisebb az esély. Ha mentek majd élesben megint, figyeld meg, most már menni fog a dolog teljesen. Lehet, hogy falra másznak itt egyesek az analitikusságomtól, de úgy érzem, peteérés nélküli ciklusban, gyógyszertámogatottan, fagyibabákkal annyira távol van a harmonikus természetességtől az egész, hogy nem is csodálkozom azon, ha a szervezet nem tudja, mit kell csinálni. Ne csüggedj, egy próbát megért! De majd a következő lesz az igazi! Kép

Annus... de jó, hogy előkerültél. Már kezdtem aggódni, mi történhetett veled. Én azért tudom ennyire a dátumot, mert én be tudom programozni a kezdés napját a fogigátlóval (20-28 szem között tetszőleges számú bevehető, ahogy megegyezünk a dokival).

Én szívesen mennék talira, de az pont az esküvős hetem, sztem nem lesz időm rá... Kép Azért majd fotókat csináljatok, jó?
snori
 
 


Nóri!
Szerintem ezen nem múlhat legfeljebb eltoljuk egy héttel ez még úgyis egyeztetés alatt áll! Ha meg az esküvő után lesz az még izgi is mert élménybeszámolót személyesen megejted és képekkel lehet illusztrálni.

Stella!
Tudom még koreai a kérdés, de most megint fagyis akció lesz vagy teljesen új protokoll?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Stella9
Nagyon szomorúan olvastam, hogy nem sikerült Kép Egy kicsit össze szeded majd magad és a következő már itt is lesz, és abbol már baba lesz. Kép
Anna
Már agodtam érted, hiába néztem a forumot, nem láttam tőled hozzá szólást Kép És ime megint itt vagy! Mi lett a kromoszóma vizsgálattal? Április hamar itt lesz majd, és a harmadik lombikod majd meg hozza a sikert...
Nekem már nincsen sok hátra, elégé parás vagyok.

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Éden Kép, Stella Kép ez nem lehet igaz! Miért nem sikerült????? Sajna erre nemhogy Ti, de még az orvosok sem tudják a választ. Persze ez nem vígasztal Titeket. pedig már nagyon készültem gratulálni.
Remélem lesz módom legközelebb.

LaraKép Ez igen! Mikor volt ennyi időd, hogy elmenjetek vásárolni és ilyen sokmindent megvarrj?
Én is tervezem a varrást, de majd csak májustól. Addig nem lesz időm egy kicsi se. Kép

ZsebikémKép Nem hívogatom kedvenc dokinkat. Szégyellem is. Kép Januárban voltam nála utoljára. Talán valamelyik nap felmegyek hozzá. Nem tudod, hogy most a 4 napban mikor lesz?
Neveket sem néztem még. Először szeretném tudni, hogy fiúcska, vagy leányka, aztán majd elkezdem böngészni a névkönyvet.

Woodi

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Woodi!
Nem tudom most a négy napban hogy lesz Krizsa doki, de ha megyek holnap a szurimat beadtani megkérdezem neked és megírom! Kép
Még akkor nem biztos hogy fiú?

Kagyló!
Te hol tartasz?

Kriszta!
Már biztos túl vagy a tesztelésen nagyon izgulok érted, még mindig nagyon szeretném az inszemes zebrát!!!!!!

Mindenkinek nagyon szép hétvégét kívánok!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zseboroszlán
Most hétvégén indul a szurizás.

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?