Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Barbara!
Nyugi, az elsőt általában a 18-20. hét körül érzi az ember, a másodikat hamarabb, de lassan te is tutira fogod :lol:

Gabi!
Majd összejön nyugi! Tudom könnyű mondani, de egy évig mi is hiába próbálkoztunk mindennel, aztán egyszer nem védekeztünk és tessék :D

A radiesztéta a kötőtűs módszer? Anyukám kerget mindig ki ezzel a világból, de lehet van benne valami :)

Mi jól vagyunk, hétfőn megyek afp-re, holnap a dokihoz!

Mátét ma elviszi Apu hétvégére, hát nem mondom, hogy nem várom... őszinte anyuka :lol:

Puszi

Kép

Kép
csaju
 
 


sziasztok!
csak előkerül mindenki...majd írok is nemsokára válaszokat,de most indulunk a reptérre,szerdán majd jelentkezem,puszi addig is
A
kismuki
 
 


Sziasztok!

Reggel voltunk tornázni a Zeg-zug-ba és Manócska teljesen kidőlt, most alszik, úgyhogy van egy kis időm írni.

Csaju: Ez nagyon tetszik, hogy "kötőtűs" módszer! :D Találó! Ez egy L alakú pálca, a rövid végét tartom a kezemben, a hosszabb vége fordul el, úgy tudom mérni a sugárzásokat.
Egy rendes kis földsugárzás okozhat álmatlanságot, hátfájást - ezek a legenyhébbek, de mindenféle komoly nyavalyát is a gyulladásos betegségektől kezdve, az idegrendszeri megbetegedéseken át a daganatos elváltozásokig. Érdemes komolyan venni.
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy természetesen nektek ingyen megcsinálom, (ha titokban tartjátok), mert a hivatalos árlista szerint egy szobát 3.500 forintért mérünk.

Hétvégén mi is elutaznánk Pécsre, bár most Bencének el kezdett menni a hasa, remélem nem az Annamari által leírt kórt kaptuk meg... Egyébként más baja nincs, 37.7-et mértem neki, tehát láza sincs. Annamari, nektek volt más tünet is, vagy csak a hasmenés? Ha nem lesz komolyabb, elmegyünk, mert úgyis egy doktornő barátunkhoz mennénk látogatóba, tehát jó kezekben leszünk.

Puszi Mindenkinek: Gabi
almadi
 
 

 
 

Készítettem én is vonalzót. Kíváncsi vagyok, hogy sikerült-e feltennem...

Kép
Kép
almadi
 
 


Sikerült!!!

Kép
Kép
almadi
 
 


Sziasztok!

Csak egy rövid életjel részemről: beköltöztünk a hétvégén, de még mindig iszonyú a rumli, nem tudom, hogy van ennyi cuccunk... Lassan azért fogyogat, és alakul a lakás, de még sok tennivaló van. Jövő héten már dolgozom, úgyhogy lassabban is halad majd a maradék munka.
A lakás amúgy nagyon tetszik, Máté és élvezi a nagyobb tereket és mi is. :)

Dóri: hát tényleg félreértettél vmit, egyelőre nincs szó ilyenről... :lol:

Annamari, hova utaztok?

Csajok, ha kicsit jobban rendbejöttünk, megbeszéljük a talit, oké?

Húzok is pakolászni, aztán Mátéért a bölcsibe.

Pusszantás mindenkinek, jók legyetek. Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Ma voltam a 12.hetes UH-n, minden ok! :) A babóca 75gr és 54,6 mm:) Gyönyörűen megmutatta magát, nagyon édes és folyamatosan ficánkolt. Olyan, mint Levi volt, ő sem maradt nyugton egy pillanatra sem. Lehet, hogy ez is fiú lesz....?:)
Már sikerült kedd óta nem kóláznom, csak a reggeli cappuccinót nem tudom még elhagyni :( Egyébként olyan ingadozó a rosszullétem egyik nap szinte teljesen jó, leszámítva az émelygést, másnap pedig megint 3* hányok. Remélem azért mostmár hamarosan elmúlik, úgy érzem, hogy egyre többet vagyok jobban, mint rosszul.

Barbi: Nem semmi ez a bejelentkezési macera. Reméljük minden ok lesz hétfőn, szorítok!

Dóri: Köszi a felajánlást, elfogadom, én is 160cm vagyok pont :) A nyári rucik is érdekelnének, természetesen nem ingyen :)
Egyébként Judit nagyon jó fej és annyira örülök, hogy kezdettől megszerették egymást Levivel. :)

Gabi: Üdv újra a fedélzeten! És gratula a radiesztézia vizsgádhoz! Engem érdekelne a mérés, hátha azért nem tudom magam soha kipihenni, mert rossz helyen van az ágy. Bár ha ez kiderül, nem tudom hová lehetne átrakni....
Baba ügyben én is csak azt tudom mondani, hogy biztos majd sikerül csak nyugodtan. Mi Levire vártunk több, mint 1 évet, a második pedig az első alkalommal megfogant. Szerintem ezek a babók akkor jönnek, amikor itt az idejük, nem lehet őket befolyásolni :) Türelmet kívánok a várakozáshoz, és a legfontosabb, hogy nincs semmi bajotok, így biztos, hogy előbb-utóbb összejön.
nagyon édes lett a vonalzó :)

Judit: Neked is szorítok hétfőn, hogy minden ok legyen az afp-n. Hát néha én is úgy várom, hogy Levi egy kicsit elmenjen itthonról, vasárnap kivisszük anyuékhoz, amíg színházba megyünk. Nagyon várom, csak az idegesít kicsit, hogy nehogy az előadás alatt rosszul legyek :)

Krisz: Jó pakolászást! :)

Na megyek, kicsit ledőlök, amíg alszik a kis huncutkám.

Puszi
Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Érdekes, a múltkori hozzászólásom valahol elveszett :evil:
Gabi, csak annyit írtam, hogy szerintem ne siessetek a fütyi felhúzás dologgal. Misi már kb fél éve szobatiszta, és most magától feloldódott a letapadás. (még jó, hogy kivártuk) Én azt olvastam, hogy három éves korig nem érdemes vele dokihoz menni (már csak azért sem, mert eléggé szadista dolog ez a fütyi fölhúzás . :roll: ) Szóval én csak azt mondhatom, hogy türelem, megéri!
Jó rendezkedést a friss lakásosoknak :D .
Sus
sus1
 
 


Sziasztok!

Gabi!
Ez az a módszer, hallottam már róla, majd mesélj a tapasztalataidról :)

Timi!
Örülök, hogy minden rendben volt az uh, leginkább a 12. heti uh. után kezd valóságossá válni a várandóság, nem? :lol:

Mit néztetek a színházban?

Sus!
Azért ez így nem egészen igaz, mert nem minden letapadás ugyanolyan. Máténak pld. az életben nem jött volna fel magától és ha vártunk volna 3 éves korig sokkal jobban megviselte volna, mint kisebb korában!

Tegnap voltam afp-n, Máté ma érkezik, jó volt kettesben, de azért már várom :wink:

Judit

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Judit: Igen, én is úgy érzem, hogy most már tényleg ott egy baba a pocakomban. Eddig valahogy olyan hihetetlen volt.
Az Operettben voltunk és a "Párizsi élet, zenés erotika 2 részben" művet néztük :) Jó volt, vidám, gyönyörű díszletek és ruhák. Nagyon szeretem a színházat, főleg a zenés darabokat. Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy félresiklott az életem teljesen, nekem is ott lenne a helyem a színpadon! Persze biztos hülyeség, mert pl. nem bírom, ha nekem kell előadni, már a suliban is utáltam felelni, na énekelni meg végképp nem tudok. De mindig elbűvöl a színház! :)

A fütyitémához annyit szólnék, hogy én nagyon ritkán húzogatom Levinek és nem is igazán tudom eldönteni, hogy jó-e, valamennyire feljön, de hogy az elég-e? Hogyan lehet ezt megállapítani? Kérjem meg legközelebb a védőnőt, hogy nézze meg? Mit gondoltok?

Na megyek, csinálom a társasház könyvelését :(

pusz
Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Sziasztok!

Hát megjöttünk,dobok egy képet ,de ez csak egy a száz csoda közül.4éjszakát ,5 napot voltunk Rómában és végig mászkáltuk.A lábam már leszakadt a 3. napon,de megérte.Persze a fiúk esténként nagyon hiányoztak..(éjszaka nem :D ) de napközben amikor láttam a sok családot akik a síró gyerekekkel áltak az egy órás sorokban és a babakocsival szerencsétlenkedtek az ezer éves macskaköveken akkor ezerszer eszembe jutott,hogy anyukámnak örök hála,hogy bevállalta a fiúkat.Még 2 évig tuti nélkülük megyünk ilyen városnézésre,ezt csak így lehet könnyen megoldani.
Kép

Közben folyik keményen a bölcsibe szoktatás,ami nehézkesen indul,eddig még csak egyszer sikerült bent ebédelnie Viktinek,mert már 11kor kiütötte magát és kellett hoznunk haza.Jövő héten viszont már muszáj leszek bent hagyni,mert így is az egész családom már hozzánk alkalmazkodik és ezt nem akarom sokáig kihasználni.Amúgy tényleg jobban megy neki a beszokás,mint a 2 év feletti gyerekeknek,sírdogál,de 10 perc és vége.Majdcsak megszokja...és most én sem bőgök ,úgy mint amikor Márkot hagytam ott.Valszeg azért,mert nincs lelkiismeret furdalásom,hogy amíg ő bent van,addig én nem csinálok semmit.
Elég gáz az 5 órai kelés,de most még elmegy,mert max.2 nap munka aztán egy szabadnap.Ha 5 napot kell majd zsinórban felkelnem,az már nehezebb lenne.
Még az a szerencse,hogy kényelmi állásom van,mert szinte semmit sem csinálok,ha nagyon sok a vendég akkor persze én is beállok dolgozni,de ez kb.2 óra max,aztán csak vagyok,ellenőrzök(persze mindenki tudja a dolgát) és figyelek a "drága"vendégekre...

mennem kéne eltenni magam,hogy reggel képben legyek.
Jó éjt
Annamari
kismuki
 
 


hová tűntetek???
kismuki
 
 


Itt vagyok :lol:
Szerintem is hülyeség kicsi gyerekkel utazni, az sem a gyereknek, sem a szülőknek nem jó. Pláne, ha van nagymami, akire rá lehet bízni :D .
Róma nekünk is nagyon szép emlék, azt hiszem vissza fogunk menni mi is, mert nem lehetett néhány nap alatt mindent megnézni.
Hát a hajnali kelésért egyáltalán nem irigyellek. Ilyenkor mikor végzel?
És mikortól kell majd 5 napot dolgoznod?

Nos, mikor lesz a tali? Már nagyon várom!
Sus
sus1
 
 


Sziasztok!

Annamari: de jó lehetett nektek! :)
Kitartás a korai keléshez!
És Márk hogy viseli, h nem vagy mindig ott ovi után, ahogy megszokta?

Sus: hát egyelőre elég rosszul állunk még lakásügyileg, Máté szobája káosz, több minden hiányzik, sorra vagyunk kénytelenek visszaküldeni megrendelt bútorokat, mert hibásak, már tökre ki vagyunk akadva. Szóval minden lassabban halad, mint reméltük, Máté is beteg már egy hete, otthon gubbaszt és hátráltatja a tevékenykedésünket :lol: . A kis zsivány pl. összezsírkrétázta a frissen festett falakat, szóval gondolhatjátok, mennyi apró öröm van az életünkben....
Szóval lényeg a lényeg, sztem márc. végében kéne gondolkodni, várom a javaslatokat!!! Addigra azért csak fogadóképesek leszünk! :oops:

Puszi mindenkinek, Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

sweetlady1: Nagyon örülök, hogy minden rendben nálad :D Nálam minden okés a genetikai uh-on, nem találtak semmi rendelleneset, de amennyien voltak meg amennyit várni kellett annak ellenére, hogy időpontja van az embernek, borzalmas.
Én még egy szót se szólhatok, volt ott olyan kismama, aki legalább a 8. hónapban járt, nagyon nehezen bírta szegény.
Direkt vittem magammal anyámat, de nem engednek be senkit, csak egyedül lehet bemenni. Mindegy, minden oké és ez a lényeg. Utána két napig teljesen ki voltam ütve, nagyon elfáradtam a várakozásba. 11-re volt időpont és fél 4-kor tudtunk csak eljönni....

Kismuki: Tök jó, hogy ki tudtatok mozdulni kicsit, jól tettétek :D Én is mennék már valahova pár napra, csak nem tudom, lesz-e pénzünk rá....majd meglátjuk.... :)

Na pusssssssssszi, vigyázzatok magatokra :)

Kép
barbara_75
 
 


Sziasztok!

Kismuki!
Nagyon klassz lehetett Nektek, gondolom jól esett a gyerek nélküli igazi kikapcsolódás is :)

Mi valszeg április elején megyünk igaz csak belföldre, de én imádom azt is :wink:

Krisz!Ájájj falfestés :shock: De most már biztosan gyorsan haladtok majd, meglátod :)

Barbara!
Nagyon örülök, hogy minden rendben volt az uh-on, én jövő héten megyek, izgulok, talán a baba neme is kiderül :lol:

Puszi
Judit

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

A múlt héten csüt. elutaztunk Alsópáhokra 2 napra kikapcsolódni, de annyira levegőtlen volt a szoba, hogy csüt. éjjel nyitva hagytuk résnyire az ablakot, aminek az lett az eredménye, hogy pénteken iszonyú torokfájással ébredtem, aztán átment a fejembe és az orromba, amit még most is fújok. Levi is elég rosszul aludt az első este, sokat forgolódott, aztán péntek éjjel pedig folyamatosan köhögött. Hajnal 3-kor a férjem teljesen kiakadt, hogy mi lett a gyerekkel és menjünk haza most azonnal, de aztán szerencsére 1/2 4
körül sikerült mindnyájunknak elaludni. Hát ez a pihenés se jött össze :(

Annamari: de jó volt nektek! :) Az biztos, hogy a városnézést gyerekkel nem lehet megoldani, főleg, ha múzeum, kastély stb. látogatást is betervez az ember. Ezt ők még nem igazán élvezik, mi is megjártuk, amikor Bécsben bementünk a Mozart házba. Végig rohantuk az egészet, alig láttunk valamit belőle :(
Krisz: Együttérzek a falfirka miatt, múltkor Levi is kék ceruzával kidekorálta a nappali falát három helyen is nem kis mintával. Ez most pár évig asszem így marad, megvárjuk a következő festést. :)

Barbi: örülök, hogy minden ok. Ez a várakozás brutáál, akkor mi a fenének adnak időpontot, ha nem tudják ennyire betartani? Ez az egészségügy egyre kaotikusabb....

Puszi mindenkinek!
Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Sziasztok!

Barbi: gondolom milyen ideges voltál amg ott kellett várni....szörnyű

Timi,te hogy vagy??? Rosszullétek?
Csaju,nálad?

Krisz: hát igen...nálunk Márk tévézés közben elkezdte a fűrészporos tapétát kapargatni,szerencsére az 5.cm-nél észrevettem,gyorsan le is festettem még mielőtt apa hazaért.A zsírkréta sajna nem ilyen egyszerű,dehát ez van...
Én nem is izgulok a gyerekszoba miatt,les zamilyen lesz,majd ha már 5 éves lesz Vik is ,akkor majd kitapétázunk rendesen,(most csak átfestettük a régit)addig semmiképpen sem!!! :D

Márkot nem viseli meg igazán,mert 3-kor általában el tudok jönni,így 4-re ott vagyok az oviban.Viktort már inkább...igaz csak 5 percet sír reggel,mikor otthagyjuk,de azt nagyon. :( Szerencsére nem én szoktam vinni,így ezt nem hallom.
Ma lett volna az első nap,hogy bent alszik,de hamar elaludt-fél órát-és mikor a többiek akartak aludni ő akkor kelt hót jókedvűen és szórakoztatott mondenkit,erre hívták a férjem,hogy hozza haza.Ő pont indult dolgozni,így betette Viktit a kocsiba,irány a Hilton,behozta nekem az étterembe...szerencsére semmi munka nem volt,így átöltöztem és 2kor indultam vele vissza.Persze Murphy törvénye,hogy belefutottam az igazagatóba,másik főnökömbe...de elég megértő mindenki-úgy tűnik.Remélem nem sok ilyenre lesz példa.

Megyek,mert Márk kiönötte a fogmosó pohárból a vizet...de jó!!!

Jó éjt mindenkinek
Annamari
kismuki
 
 


Sziasztok Lányok!

csaju: Ha te is a Baross utcába mész, vigyél magaddal enni-inni valót, rendezkedj be, tök rossz annyit várni, uncsi nagyon.....

sweetlady1: Sajnálom hogy nem tudtatok pihenni. Az ember mindig olyan klasszul eltervezi a dolgokat és aztán mindig másképp alakul....nem igazság. Jobbulást nektek.

kismuki: Érdekes, mert volt bennem egy kicsi szorongás, de nem voltam igazán ideges. Valahogy éreztem, hogy minden oké lesz....nem tudom. Az az igazság, hogy én az első 3 hónapot paráztam végig, de azt nagyon, azóta valahogy megnyugodtam :)
Szerencsés vagy a főnökeiddel, jó ilyeneket is olvasni :)

Ma voltam Hábinál :) Megbeszéltünk egy soron kívüli uh-ot, tök rendi volt! Csütörtökön megyek hozzá, most már tényleg ki kéne deríteni, fiú lesz vagy lány. Most már nagyon rá vagyok izgulva erre a kérdésre! :D Viszem anyumat meg a Zuramat is....annyira klassz lenne, ha mindhárman egyszerre tudnánk meg a nemét! :D Hát, várom nagyon! :D

Vigyázzatok magatokra :)

Kép
barbara_75
 
 


Sziasztok!

Timi!

Sajnálom, hogy nem jól sikerült a kikapcsolódásotok, ezek szerint most rátok igaz volt, hogy mindenhol jó, de legjobb otthon :lol:

Annamari!

Édes lehetett Vik, ahogy jókedvűen és kipihenten akarta szórakoztatni a többieket :)

Nálunk Mátéval sosem volt gond firkálás téren, pedig egy időben állandóan rajzolt, de mindig szóltam neki, hogy csak a papírra szabad és ezt be is tartotta/tartja :)

Köszi kérdésed, mostanában jobban vagyok, ritkán hányok és a hányingerem is csillapodott :lol:

Barbi!

Hát nagyon remélem,, hogy nem kell genetikai uh-ra mennem, én majd az Uzsokiba fogok ma derül ki, hogy mikor!

Az afp-m 1,8 lett. Mátéról úgy emlékeztem az tök jó, 2,5-ig van határérték, aztán a védőnő mondta, hogy ez kicsit emelkedett :shock: Kiváncsi vagyok ma tel-ba mit mond rá a doki!

Szurkolok, hogy csüt-ön kiderül a Pici neme :wink:

Ma szabadnapos vagyok, jön Apukám, így elhúzok kicsit vásárolgatni ebben a szép időben :D

Puszi
Judit

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Annamari: Kösz, a rosszullétek elmúltak úgy néz ki, egyedül a szédülés maradt, ma reggel is főzés közben 3* kellett lefeküdnöm, mert kezdett sötétedni a világ. Aztán a kávé után jó lett. A fejem fáj elég sokat, ez nem tudom, hogy ettől vagy az időtől vagy agybajom van ? :)
Tényleg jó, hogy ilyen megértőek a munkahelyeden!

Barbi: szorítok, hogy csüt. kiderüljön a neme a babónak! :) Mit érzel?
Érdekes én Levinél éreztem, hogy fiú, most csak azt érzem, hogy lányt szeretnék :)
Köszi, nem nagyon javul az orrdugulásom és Levi is elég csúnyán köhög, ma este viszem a dokinénihez. Biztos jól letol, hogy miért csak most viszem, lehet meg sem mondom, hogy péntek éjjel kezdődöt, mert végül is utána szombaton nem is köhögött. De most mértem a lázát és 37,4. :(

Judit: Hát igen, tényleg jó volt hazaérni :)

Puszi
Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Sziasztok!

Tegnap beszéltem a dokimmal, azt mondta a védőnő kicsit el van tájolva, mert az 1,8-as érték jó. 2 felett mondják mérsékelten emelkedettnek, de általában csak 2,5 érték közelében küldenek további vizsgálatra. Kicsit mérges vagyok, hogy miért kell a kismamákat riogatni :evil: Azért 20 év alatt már tudhatná a határértékeket, nem?
Na mindegy, lényeg, hogy jó az eredmény :)

És ma megyek uh-ra is délután, már úgy várom :lol:

Puszi

Judit

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Lányok, kösz az együttérzést falfirka ügyben! :lol:

Máté elvileg mára meggyógyult volna a doki szerint, erre a változatosság kedvéért hasfájás, hasmenés, hőemi jött elő nála... szegénykém nem tud meggyógyulni már másfél hete...

Judit, bocs h nem válaszoltam, megint hülye hetünk volt, és hát M amúgy is beteg, nem ajánlatos most velünk találkozni :( . Drukkolok du., szólj feltétlenül, mi volt! A Klárika riogatott így az AFP-vel?

Kíváncsian várom Barbi és Timi híreit is "nem-ügyben"! :D

Annamari: az jó, én azt hittem, biztos egész nap dolgozol, akkor csak napi 8 órát vagy hogyan?

Lányok, semmi javaslat márc. végi taliidőpontra?

Pussz, Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Levike még mindig iszonyúan hörög, tegnap este elvittem a dokinénihez és megállapította, hogy krupp és hörghurut egyszerre alakul nála. Adott valami gyógynövény cuccot, amit alig bírok megitatni vele (nem csodálom a szaga iszonyú, már attól hányingerem van, meg sem mertem kóstolni, de azt mondja keserű :( ( A doki szerint egyébként ez a tejtermékektől van, így szigorúan leállított és kiakadt, hogy ő nem is tudta, hogy mi már adunk neki tejtermékeket és hogy miért nem beszéltük ezt meg.... Nem tudom elépzelni, mit fog enni akkor szegény, mert mi felvágottat nem eszünk, ezen kívül már csak a zöldség és gyümölcs marad, meg a magok rágcsálása :( Teljesen el vagyok keseredve. Annyira féltem, hogy ez lesz, mert én is allergiás-asztmás voltam gyerekkoromban, meg a férjem is asztmás volt és tudtuk, hogy fokozottan veszélyben van, de nem gondoltam, hogy elő jön :( Most megpróbálok böngészni a neten, meg holnap viszem kontrollra és akkor kifaggatom, hogy milyen kajákat ajánl, kíváncsi vagyok.....Pedig szegény kisfiam annyira szereti a kefírt, tejfölt, johurtot, macisajtot, és ráadásul mi is rengeteget fogyasztunk ezekből. Nem tudok elképzelni olyan napot, hogy legalább az egyik étkezésnél ne lenne valami tejtermék :(

Na megyek böngészni!

Pusz
Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Sziasztok!

Én eddig a Kútvölgyibe jártam, és szeretnék is, de ugye a mostani átalakítások miatt az sem biztos, hogy ott marad szülészet. Területileg az Uzsokihoz tartozom az új rendszer szerint. Ezért szeretnék érdeklődni, mert lassan kistestvért szeretnénk. Milyen a kórház, melyik dokit ajánljátok? Milyen a szülés-menet, gyermekágy. Minden negatív és pozitív tapasztalat érdekelne. Priviben is jöhet. Előre is köszönöm. Ki tudja, hátha nálatok kötök ki :)

mike.tunde@gmail.com

mtunde
 
 


Sziasztok lányok!

Lányunk lesz, az már biztos! :D Klassz volt, anyum is el tudott jönni a uh-ra meg a férjem is :D Nagy volt az öröm :D Először mindannyian lányt szerettünk volna, aztán azt hittük fiú lesz, mert miért is jönne be a számításunk. Úgyhogy most meg már fiúra számítottunk és lány lesz :D Egyébként tényleg tök mindegy a neme szerintem, már várom hogy láthassam a karomban. :D
Egy nappal előrébb vagyok kiírva, mint ahogy én születtem. Hát nem lesz könnyű, ha olyan sértődős és hisztis csajszi lesz, mint én voltam gyerekkoromban...... :lol:
Mostanában egész jól vagyok, pláne ha nem kell mennem dolgozni, akkor aztán remekül :D

Csaju: Marha jó, hogy így ijesztget a védőnő, nem normális. Nekem 2.1 volt az afp-m, de már a vizsgálat előtt is mondta a doki, ha nem lesz tökéletes az eredmény, attól még nem kell kétségbeesni. Később nekem ugyanezt mondta a védőnő is. Nem is idegeskedtem, csak pici tüske volt bennem, de nem paráztam agyon magam hála nekik. :) Majd írd meg, mi volt az uh-on :) Nálam csütörtökön még mindig a régi gépet használták.....

Sweetlady1: Pihenj sokat, amennyit csak tudsz. A fejem nekem is fájt, ha front van, akkor az még rátesz....Remélem hamarosan meggyógyultok már és legyőzitek a bacikat :)

Mtunde: Üdv köztünk! :)
Akik ide járnak ebbe a topicba, azok mind Uzsoki pártiak. MIndenki imádja a dokiját és mindenki megbízik benne. Egyedül a kórházi kaja nem valami jó, dehát hol az? :) Ha van konkrét kérdésed, tedd fel, egyébként szerintem nyugodtan olvasd vissza topicot, ha van időd, mert szinte mindenről szó esik, biztos sok kérdésedre választ kapsz :)

Holnap megyek fogászatra, még egy fogamat be kell tömni, aztán vége, nem kell mennem többet :)

Pussssssssz nektek: Babi :)

U.I.: Ja, kint voltunk a bababörzén. Egész tűrhető volt a tömeg, inkább nézelődtünk mint vásároltunk, de klassz volt. Azért egy kiskádra beruháztunk meg egy olyan pelenkázó izére, amire tesszük a babát :) hogy a pelenkázó izét még mire tesszük, azt még nem tudom...... :D

Kép
barbara_75
 
 


Sziasztok!

Timi!
Hogy van Levi? Elég riasztó ez a tejtermékmentes étekzés, Máté is sokat eszik tejkészítményeket, bár gondolom ez is csak szokás kérdése. Remélem hamar elmúlik Neki :)

Barbi!
Gratulálok a kislányhoz :lol:

Mi is voltunk uh-on, de nem tudtuk meg, a dokim nem akart találgatni, így marad a 4D, viszont oda most anyagi okok miatt nem tudunk menni (kötelező szervíze van a kocsinknak márciusban), majd áprilisban, akkor legalább már nagyobb is lesz :lol:

Mtünde!
Uazt tudom mondani, mint BArbi, én maximálisan meg vagyok elégedve a dokimmal (Sztakó), a kórházzal, a szülésznőkkel, stb.

Ki mit csinál a 4 napban? Hála Istennek szép időt mond :) Mi Anyuékhoz megyünk, tele vagyunk programokkal (nem nehéz a Mátra lábánál), várjuk már :)

Puszi és jó pihit Mindenkinek!

Kép

Kép
csaju
 
 


Köszi lányok a válaszokat, ha lesz időm, végignézem a topicot, aztán majd ha lesz még konkrét kérdésem, felteszem.
Tünde

mtunde
 
 


Sziasztok!

Na újra itt vagyok. Hát nem volt egyszerű a hétvégénk. Szombat éjszakát Levi végig köhögte, már azt hittük megfullad. A férjemnek vas.reggel 7-kor indult a repülője Amerikába, de 1/2 6-kor mindent lemondott, hogy ő nem hagy így itt minket. Reggel próbáltuk hívni a dokinéninket, de nem értük el, így irány a Bethesda ügyelet. Ott alaposan megvizsgálták majd felírtak neki antibiotikumot. Kérdeztem mi ez, annyit mondott az ottani dokinő, hogy felsőlégúti fertőzés. Ezután végre elértem a dokinkat, aki tiltakozott az antibiotikum ellen, mondván, hogy nincs rá szükség, mert nem lázas. Kétféle homeobogyót ajánlott helyette. A párom viszont begurult, hogy már szerda óta bogyózunk és nem javul, váltsam csak ki az antibiotikumot. Na kiváltottam egy bélflóra regenerálóval együtt, és otthon megpróbáltuk megitatni vele az első adagot. Persze két korty után nem kellett. Ekkor mát tök idegesek voltunk, hogy akkor mi legyen. A párom nővére, aki fül-orr-gégész azt ajánlotta, hogy fogjuk le, fogjuk be az orrát és amikor kinyitja a száját kanalazzuk bele. Én ezt nem vállaltam, mi van, ha félre öntjük és a tüdejében köt ki? :( Így a párom visszament a patikába és megvette a bogyókat. Most már az éjszaka jól telik, reggel van egy komolyabb köhögési rohama, aztán napközben kevesebb, az is akkor, ha szaladgál. Remélem mostmár kimegyünk belőle. A tejtermékeket visszafogtuk, de teljesen nem tudjuk kiiktatni és talán nem is akarjuk....

Barbi: Gratula a kislányhoz! (de azért felkészülsz arra is, ha nem jól látta a doki?) :)
Jársz már tornára? Én hétfőn szeretnék menni, ha rá tudom bízni Levit a pótmamira. Tényleg hívom is!

Csaju: jó pihizést nektek!
Mi valszeg Makóra megyünk 2 napra, meg 1 nap talán anyuékhoz, csüt. meg jönnek a sógorasszonyék :)

Mtunde: én is csatlakozom az előttem szólókhoz!

Puszi és kellemes, nyugodt, zavargásmentes ünnepet kívánok!

Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Sziasztok!

Hát hol is kezdjem:
Barbi: gratulálok nektek,és örömmel nyugtázom ,hogy fiús topikunk (Noncsika mellé )még egy kiscsajjal bővül.Ránkfér már!!!

Timi: előbb-utóbb nálatok is kiderül,nem kell siettetni.

Krisz: hát elvileg 6-3-ig dolgozom,ez kilenc óra,de heti 3 szabadnappal.Az a szerencse,hogy nekem ugyan letépik a fejem ha a felszolgálók óráit nem hozom ki évvégére nullára,de a vezetők +/- órái már nem érdekelnek senkit sem. :D Így nagyon nem izgulok,hogyha nincs meg a heti óraszámom :)
Most 2 napig szét untuk magunkat,ettől a 15.-étől elég para volt,mert összesen 79 fő lakott nálunk ( 600 hellyett),de holnaptól már teltház van.Gondolom nálatok is nagy csönd volt most?!

Most csak ennyi,nagyon nincs mit írnom,ja de igen!!!
Örömmel jelentem,hogy Márk a római utunk óta(nem tudom anyukám mit csinált vele) de peló nélkül alszik és azóta nem pisilt be.Első napokban még adtam rá pelenkát,de tényleg száraz volt,pedig ugyanúgy megissza az esti kakaóját. Egyszóval totális szobatiszta lett 3 év és 4 hónaposan.Mostmár csak a fütyi dolgot kell elintézni és kész vagyunk a betervezett dolgokkal.

Jó éjt mindenkinek,megyek,mert én nyertem meg végig a 4 napos ünnepet és holnap is dolgozom-de csak délig.
Annamari
kismuki
 
 


Sziasztok Lányok, Krisz, nekünk szerda kivételével minden nap jó a találkozóra.
Timi, Judittal elküldtem a ruhákat, remélem jó lesz, ami nem, azt majd visszaküldöd.
Fiaim irtó cukik, együtt huncutkodnak, Marci beszél, megzabálom.
Fordítok ezerrel, ha alszik M, ezért nem tudok írni, mert nem hagy nyilván :twisted:
tigris
 
 


Sziasztok!

Az uzsokiban keresek egy jó nőgyógyászt. Ahogy olvasgattam a Lukács Györgyöt néztem ki magamnak.
Valaki meg tudná adni priviben a magánrendelői elérhetőségét? Illetve, hogy kb. milyen árakkal dolgozik(rákszűrés, terhesgondozás ill. sima nőgyógy vizsgálat).

Köszönön szépen. :)

Ági
hugi76
 
 


Sziasztok!

Kérlek, ha tudtok ajánljatok nekem szülész-nőgyógyászt az Uzsoki Kórházban!


Segítségeteket előre is köszönöm!

SJuci
sjuci
 
 


Szia SJuci!
Milyen dokit szeretnél? Ha írsz pontosítást, szívesen segítünk, de így nehéz :D
Ilyenekre gondoltam pl: Férfit, vagy nőt szeretnél? Aggódó típus vagy, vagy az a fontos, hogy ne maceráljanak túl sokat? Fontosnak tartod-e, hogy tudj bármiről beszélgetni a dokival, vagy elég neked, ha megfelelően informál? ...
(bocsi, nem akadékoskodom, de ha nem szűkítesz, akkor mindenki a saját dokiját ajánlja, és azzal nem vagy előbbre :D ).

Talira nekünk inkább a délután, vagy a hétvége lenne jó. A szerda nekem sem jó, a többi remélem igen.

Pussz: Sus
sus1
 
 


Lányok!

Talira nekünk is csak a délután lenne jó,bármikor.4.30-ra ott tudunk lenni mindenhol Zuglóban.
Annamari
kismuki
 
 


Sziasztok!

Férfi nőgyőgyászt keresek, és mivel az első babára készülünk, ezért eléggé aggódom. Fontos, hogy bármiről tudjak vele beszélni.

Köszi a segítséget! :lol:

SJuci
sjuci
 
 


Sziasztok Lányok! :)

Csaju: 4d-s uh-ot majd én is szeretnék csináltatni, de kicsit később...pénzünk most nekünk sincs rá, meg állítólag a 30. hét környékén már sokkal jobban látni mindent, szebb a baba mint előtte :) ha előbb mennél, mint én, majd informálj légyszi milyen volt :)

Sweetlady1: Hát nem semmi mizérián vagytok túl....az ember olykor már tényleg nem tudja, kinek higyjen......Még nem voltam tornán. Olyan időpontban van, mikor még dolgozok. Áprilistól már nem melózok, úgyhogy akkor szeretnék menni mindenképp :) Remélem hamar meggyógyultok :)

Kismuki: Ha ennyire kevesen vannak a szállodában szólj nekünk nyugodtan, benépesítjük mi, felforgatunk mindent, lesz ott élet ne félj! :D Anyukák és az összes baba együtt, ilyet még nem látott egy szálloda sem, az tuti :D Legközelebb add le az infót, aztán rohanunk téged szórakoztatni, nehogy unatkozz munkaidőben :lol: :wink:

Egy csomó minden eszembe jutott, amit szerettem volna kérdezni tőletek....persze most nem forog az agyacskám..... :lol:
ÁÁÁÁ, megvan! :D
Tehát azt szeretném kérdezni tőletek, hogy használtatok e légzésfigyelőt a babáknál, olyat, amit a kiságyba kell tenni és csipog, mikor nem vesz levegőt?
És még: Tudtok esetleg olyan internetes oldalt, ahol használt cuccokat hirdetnek eladásra? Babacuccokat, ahol van fotó is, leírás is....egyszer egyre rábukkantam, de most sehogysem találom.

Előre is köszi :)

Egyébként jól vagyunk, már csak jövő héten melózok, alig várom, hogy szabaduljak :D Kicsit sokat járok wc-re, de kibírható. Tök jó érezni, ahogy mozog a hasamban....ez valami fantasztikus lányok! :D

Na, eleget dumáltam, leléptem, vigyázzatok magatokra :)

Kép
barbara_75
 
 


Sziasztok!

Barbi!
Mátéval voltunk a 32. héten is 4D-s uh-on, tényleg az volt a legklasszabb. Viszont most addig tuti nem bírjuk ki, hogy ne tudjuk meg a nemét :lol: Mi ápr. közepére tervezzük, akkor leszek 24-25 hetes :)

Nekünk volt és lesz is légzésfigyelőnk, egyszer sem riasztott be tévesen (ezzel riogatott mindenki) és engem megnyugtatott :)

Nézd meg a www.babaszoba.hu-t, ott kategóriákra is vannak bontva minden babacucc!

Annamari!
Gratula a szobatisztasághoz, én is imádom, hogy november óta nem kell venni pelust, még éjszakára sem :lol: Majd augusztustól újra :wink:

Timi!
Remélem Levi jobban van már :) És persze a kistesó is. Lassan afp-d van, ugye?

Krisz!
Veled beszéltem, de azt elfelejtettem megkérdezni, hogy vannak Edináék?

Ma este valszeg elutazunk a Férjem világ végén élő rokonságához, majd hétfőn este jövünk!

Kellemes hétvégét :)

Judit

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Igaz nem sokat írok ide, de szorgalmasan olvaslak titeket.

Először is Annamari hozzád lenne egy kérdésem. Ugye te dolgozol a Hiltonban?Szabad megtudni melyikben?Mert anyukám is ott dolgozik, csak azért érdekelne, mert anyukám folyamatosan mondja, hogy egy hiltonos felszolgáló lány (lehet nem rólad van szó) nagyon dícséri a tihany téri bölcsödét, ami a 82-es troli vonalán van.

A másik kérdésem szintén ehhez fűződik, hogy akinek van tapasztalata erről a bölcsiről az írja meg.

Pussz

Timie

Kép
timie
 
 


Sziasztok Csajok!

Végre fel tudok lépni ide és írni :)
Látom van pótolni valóm rendesen....

Mi itt anyánál nagyon jól érezzük magunkat, csak sajnos ez a fránya vírus nem került el minket :( Körbe-börbe fertőzzük egymást, néha azt hiszem már sosem lesz vége....

Remélem Ti jól vagytok! Ha nem akkor jobbulást minden kis és nagy betegnek!!!

Haladás van már az építkezés ügyben is a tervünk már nemsokára engedélyezés alatt lesz, de addig is már keressük a kivitelzőket.Kettővel már beszéltünk is és kértünk árajánlatott, két héten belül jelentkeznek :)
Szóval szép lassan, de haladunk.

A pocakom is gömbölyödik rendesen! Nem emlékszem, hogy Nonoval ilyen nagy volt már ennyi hetesen (26.)....de vele sem volt kicsi az tuti.
Voltam terheléses cukor vizsgálaton is a kórházban....Violetta nem változott, de a vérvétel helyszíne igen....mit ne mondjak jól meglepődtem amikor megyek a régi részre és szinte le van bombázva.

Barbi: végre még egy kislány a topikon, már azt hittem csak az én csajaim lesznek itt nőuralomban :)))
Van már nevetek...mi most olyan bajban vagyunk, valahogy nem tudunk megegyezni a párommal....a múltkor azt mondja nekem, miért nem lehet Noémi 2.?!
Ja, ha szeretnél használt ruhákat nézni és nem csak neten, akkor ajánlom a babaruhabörzéket és itt nem a nagy BNV-sre gondolok. Pl. holnap lesz a Vezér úton lévő Fórum-házban angol ruhákbörzéje 9-12-ig és ha jól tudom szintén ezen a napon lesz a XVI.ker. Centi ltp-n az Ált.Iskola aulájában is 10-14-ig ez valószínűleg olcsóbb, mint az előző. Én mindig szívesen böngészem az ilyen helyeket, mindig sikerül vmi jót kifognom a kiscsajnak....a legutóbbin vettem egy jó kis esőkabátot, amit most rendesen kihasználunk!

Kismamák kitartást és további szép gömbölyödést kívánok Nektek is!
Többieknek is minden jót....a jövő hétre már igazi tavaszt mondanak....én is szívesen benne lennék már egy taliban, akár vmelyik játszótéren is....gondolkodjatok.

Puszi

Edina

Kép
Kép
bedi
 
 


Sziasztok!

Végre úgy néz ki, hogy meggyógyultunk! Levi már csak 1-2* köhint és a hörgése elmúlt. Remélem nem kiabálom el! :)
Én is egész jól vagyok, az alacsony vérnyomást leszámítva. Rájöttem, hogy a Maltofer-Foltól fájt annyira a gyomrom, így már 1,5 hete nem szedem és sokkal jobb. Remélem a dokinéni nem szid le ezért, a védőnőt kérdeztem, ő megnézte a januári vérleletet az alapján azt mondta, hogy nem indokolt szedni, majd a köv. vérlelet alapján megint át lehet gondolni. Mondjuk itt áll 2 felbontatlan doboz és nem volt plcsó. Gondolom ezt nem veszi vissza a patika....

Dóri :Köszi előre is, Judit említette és majd hétfőn jön újra, akkor talán el is hozza azt mondta. A fiaid tényleg édesek lehetnek, ha tudsz dobj fel képet róluk.

Én is annyira élvezem, amikor Levi dumál (egyfolytában reggeltől estig) :). Ilyeneket mond: "Leventét össze-vissza puszilják a lányok a játszótéren, bizony." és ehhez huncutul mosolyog. Ma meg amikor mondtam neki, hogy jó lenne már bilibe WC-znie, mert Izabella (egy ismerős kislány) már oda csinálja akkor ezt mondta: "Ugyan már anya!" Hát azt hittem dobok egy hátast. :) Tegnap a játszón összeismerkedett egy kislánnyal (10éves!), aki hazáig kisért minket úgy, hogy Levente az ő kezét fogta, és búcsúzásnál Levi adott neki egy puszit. Mondtam az apjának amikor hazaért, hogy kezdhet gyüjteni az esküvőre, mert a fia már becsajozott...:)

Egyébként néha megőrjít olyan szófogadatlan. Hiába kérem 50*, hogy
rakja el a kockákat vagy ne másszon fel a székre vagy álljon meg az út
szélén és ne szaladjon ki a nagyútra stb. nem csinálja. Tényleg Ti mit tesztek ilyen esetben? Már múltkor úgy éreztem agyvérzést kapok. Ha szépen kérem az se jön be, ha üvöltök az sem....

A tali nekünk is általában jó, kivéve a hétfő és szerda délutánt.

Barbi: köszi :) Akkor áprilistól találkozunk hétfőnként a tornán? De jó lenne! Én most hétfőn voltam először nagyon jól esett és nosztalgia volt :) Még egy ismerőssel is összefutottam, aki annak idején járt. Lehet Dóri emlékszik rá, valamilyen Gabi, szőke és szemüveges. Most aug. végére van kiírva. Nagyon jó utána a relax is, pedig én nem igazán tudok ellazulni sajna, mindig jár az agyam, de mégis jól esik ez a pár perc.
Mi nem használtunk légzésfigyelőt, így erről nem tudok nyilatkozni, csak annyit, hogy egy barátnőméknél volt és sokszor beriasztott tévesen, úgyhogy gondolom jól utána kell járni, melyik a legmegbízhatóbb fajta.
Már anyira várom, hogy én is érezzem, ahogy mozog, de egyenlőre még semmi, még a bugyborékolást sem érzem :( remélem nincs semmi gond :( Levente olyan édes volt, ma símogattam a pocakom, amíg ő játszott, aztán meglátta, odajött megsímogatta és mondta: "Levente szereti a babát". Mondtam neki adjon puszit és beszélgessen vele, és adott neki puszit és a fülét odarakta és figyelt. Kérdeztem, hogy mondott-e valamit a baba és mondta, hogy nem, aztán még visszafeküdt és kicsit hallgatta tovább. Annyira megható volt :) :oops:

Judit: Igen, köszi :) És igen, hétfőn megyek afp-re, remélem minden ok lesz, sajnos elég soká lesz meg az eredmény, azt mondta a terhesgondozóban a védőnő, hogy 5-e körül érdeklődjem hátha addigra megjön az eredmény. Most addig izgulhatok :( Ráadásul 31-én megyek a dokinénihez és így lelet nélkül :(
Jó pihenést!

Timi: Üdv, rég írtál! Hogy vagytok?

Na jó sokat írtam, gyorsan befogom....

Puszi, jó hétvégét!
Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Edina: Ezek szerint pont egyszerre írtunk :)
Örülök, hogy jól vagytok!
Ha tudsz majd gyere sűrűbben.
Az én hasam már akkora, mint Levivel kb.5-6 hónaposan. Néha elgondolkodom rajta, hogy mekkora lesz? De tudom a 2. terhességnél mindig előbb látszik, mert tágabbak már a szövetek, aztán majd leáll egy idő után és akkor már nem sokat nő.

Pusz
Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Sziasztok!

Csaju: Hát megértelek titeket, addig én se bírnám ki, hogy ne tudjam meg a nemét :lol:
Köszi a linket, meg fogom nézni :) Azt még megmondanád, hogy a ti légzésfigyelőtöknek mi a neve....annyi féle van, több árban....nehéz a döntés....
Jó utat nektek és kellemes pihenést :)

Bedi: Köszi a tippet, ezekről a börzékről nem is hallottam....áprilisban tudok már menni mindenfelé, addig még meló minden nap...nincs kedvem holnap se bemenni...Amíg nem jegyeztétek meg többen, hogy milyen jó, hogy eggyel több lány lesz, addig nekem fel se tűnt, milyen sok a kissrác :)
Több név van, de még nem egyeztünk meg.....Bodnár a vezetéknevünk, ehhez gondoltam én először az Annát vagy a Juditot, de mind a kettő júliusban van és kicseszés lenne szegénnyel, ha szülinapja után 2-3 héttel lenne a névnapja. Most a Veronikánál tartunk, ami januárban van....drága férjemmel úgy állapodtunk meg, ha fiú ő nevezi el, ha lány akkor meg én. Ha fiú lett volna akkor az apja nevét kapja....úgyhogy én meg törhetem a fejem :)

Sweetlady1: Ezt a maltofer-t én is szedem, a tied is ilyen csoki ízű rágótabletta? Neked mennyit kellett szedni? Mivel reggel szedem az Elevitet, ezért ebből este kellett egyet bevenni. Bár jó párszor elfelejtettem :roll: Nekem nincs bajom tőle, remélem így is marad :)
Szóval már csajozik a "kiccsávó"? :lol: Vigyázz rá, nehogy valakinek lerántsa a szoknyáját :lol:
Én kb. a 20.héttől éreztem, hogy mocorog a hasam, de azt mondják, aki egyszer már szült, az hamarabb észreveszi :) Biztos nincs gond, napok kérdése és érezni fogod :)
Én 30-án megyek az Uzsokiba a terheléses vércukor macerára, akkor meg is nézem majd, hogy vannak a programok áprilisban. Szerintem tuti találkozunk, mindenképpen szeretnék elmenni. :D Melegítőbe jársz a tornára? Kell vinni valamit? :)

Na, elhúzok, megint hosszúra nyúltam, szép hétvégét Mindenkinek :D

Kép
barbara_75
 
 


Ezen a hétvégén kell előre állítani az órát, vagy nem jól működik a fórumé? :shock: Vagy most majd vissza kell állítani? tök hülye vagyok ehhez....volt, hogy 1 órával előbb mentem ilyen miatt dolgozni :lol:

Kép
barbara_75
 
 


Sziasztok!

Hát igen...az óraátállítás megvolt!!!
Márk persze így nem aludt délután,Viktikém egész nap nyűgös volt,de már 8 óta alszik mindkettő,így van egy kis nyugim.Rákészülök az öt órás kelésre :shock:

Timi: én a várban dolgozom a Hiltonban,érdekes lenne ha ismerném az anyukádat!!! :D Amúgy én még nem nagyon dícsértem a bölit bent,mivel még újak vagyunk ott,de van egy kolléganőm,ő is vörös hajú és felszolgáló csajszi,neki mindkét gyereke oda járt és ő dícsérte nekem is nagyon.
Eddig én is csak jókat tudok róla írni,nagyon rendesek a bölcsis nénik,igaz Vik még nagyon kicsi,így mindenki imádja.Olyan 2-3 évesek vannak csak.Egy ilyen pici sincs mint ő,de így a gyerekek is nagyon odafigyelnek rá...főleg a lányok!!! :P
Elég jól felszerelt az udvar,a szobában is jó kis játékok vannak,8 gyerek jut egy gondozónőre és ami nekem nagyon bejön...nem latatják őket kint.Engem vlahogy rázott a hideg attól,amikor láttam,hogy a picikék kint alszanak -5 fokban overálban :( jó,jó a levegő,de azért ez kicsit sok sztem.van egy csomó motor kint,meg minden,a kajával semmi gond,igaz Vik mindenevő.Így könnyű. Csak cumisüvegezni nem lehet,meg cumi is csak alvásnál,de ez belefér.

Jaj,de irigyellek titeket a torna meg minden miatt.Az az érzés amikor rugdalózik a pocakodban a baba..és amikor simogatod és megnyugszik,ez leírhatatlan.Élvezzétek ki minden percét!!!

Nekünk sem volt légzésfigyelőnk,igaz mindkét fiúval egy évig egy szobában aludtunk,így nem is izgultam soha.Persze egy nagy házba valószínüleg vettem volna.
Az egyik kolléganőm pont most akar eladni egy jó nagy adag kislány cuccot,olyan fél évesig,de nem tudja hová menjen.
Nekem már az is eszembe jutott,hogy ha akár m iis cserélgethetnénk,én szívesen adok akár ingyen is egy-két szép kis kisfiú ruhát,ha kell valakinek.Mostmár Vik is nő ki mindent,és fiú ruha enkinek sem kell körülöttünk.Nekem meg mostanában a csini,márkás ruhák helyett inkább szakadt,bölcsis-ovis udvari szabadidők kellenek....pedig annyi mindent tudnék venni,de felesleges.

na megyek,mert már biztos untok
Jó éjt mindenkinek
Annamari
kismuki
 
 


Sziasztok!

kismuki: köszike a válaszodat, ezzel a vigyorral nem értettem a lényeget, hogy miért is lenne érdekes??hmmm. neten szarul jött át a hangsúly. sebaj.

Légzésfigyelő: nekünk van igaz már Rolandka 13 hónapos, és nyáron elég sokszor beriasztott, lehet tévesen, lehet nem, de szerintem így elég nehéz megítélni, hogy téves volt-e vagy sem. A forgalmazó cég azt mondta, hogy mivel elég meleg volt a nyáron lehet annyira elnyomta a gyereket a meleg, hogy túl mélyen aludt. Szóval sajnos nem lehet tudni, hogy téves e a riasztás vagy sem. Ha beriaszt azt komolyan kell venni.

na röviden ennyi, felkelt a tökmag:)

Timie

Kép
timie
 
 


Timie: igen,kár,hogy a hangsúly nem jön át...szóvel tényleg tök jó lenne ha kiderülne hogy ismerem anyukádat!!!
MOst akkor ő hol dolgozik???
kismuki
 
 


Annamari: tényleg sajnálom, hogy rosszul jött át a hangsúly, de való igaz, kb úgy jött le, hogy "elég nevetséges lenne ha ismernéd". Tényleg én sajnálom, hogy rosszul tettem hozzá a hangsúlyt. Meg is lepődtem, hogy így értelmeztem, merthogy egy kedves lánynak ismertelek meg itt a neten:)
Amúgy tényleg nem bizti, hogy ismered, mivel ő lent dolgozik a mosodában, de ő magyaráz mindig vmi hiltonos anyukáról, aki teljesen odáig van azért a bölcsiig, aztán próbáltunk beazonosítani. Na mindegy.

Kép
timie
 
 


Sziasztok!

Timie!
Én akárhányszor olvasom újra Annamari hsz-ét mindig ugyanúgy értelmezem: örülne, ha ismerné Anyukádat. És szerintem nyomatéskosítja is ezt a vigyorijel.

Bedi!
Örülök, hogy jól vagytok, és halad az építkezés is. Nekünk az van tervben, elárulnád mennyi az előzetes hivatali szarakodás?(engedélyezés, stb.)

Timi!
Örülök, hogy Levi jól van és Ti is :) Ha e hét hétfőn vették le a vért, akkor péntek körül már tudsz érdeklődni a Schöpf-Méreiben (nemtom a központi számot), ott kéred az Afp-labort és TAJ szám alapján megmondják az eredményt, én is így kérdeztem meg :)

Barbi!
Angelcar a mi légzésfigyelőnk márkája!

Annamari!
Nagyon jó, hogy Vik így elvan a bölcsiben :)

Mi jól vagyunk, szuper volt a hétvége vidéken, az idő is kedvezett nekünk!

Puszi

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Barbi: én is gratulálok a kiscsajhoz és jó névválogatást kívánok! :)

Timi: sajnálom a Levivel történteket, remélem, hogy jól van már és nem fajul el a helyzet! Nem is gondolnám, h ilyen rosszcsont tud lenni azzal az édes pofival! :D És abszolút tuti szövege van! :lol:
Makón voltatok? Mi sajna már nem nagyon megyünk, mert beköltöznek hamarosan Szegedre anyósomék. Persze sok szempontból jobb lesz Szegeden nekünk, ha ott vagyunk,de azért szerettem a kisvárost is.

Annamari: akkor egész jó a munkaidőd, csak kicsit korán kezdődik! Nem tudom, én fel bírnék e kelni... :oops: Nálunk sem voltak sokan 15-én, de most már teltház van, még többszobát is el tudnánk adni ha lenne.
Gratula Márknak, nagyon ügyi, büszke lehetsz rá!
Tényleg, megkérdeznéd anyukádat, h mikor lesz pontosan a nyílt nap áprilisban az oviban? A bölcsiben van kint egy tájékoztató füzet, de pont a Kántornénál nincs meg az időpont. Nagyon köszi!

Lányok, a talit sztem halasszuk húsvét utánra, addig már nem hiszem hogy összejön, szóval várom a javaslatokat ápr.9. utánra! Nekünk sem jó a szerda, olyankor du. dolgozok,szóval az akkor kizárt. Kb. fél 5-től vagyunk fogadóképesek, addigra hazakeveredünk egész biztosan. :wink: Most már hosszúak a délutánok, úgyhogy jó lesz!

Puszi mindenkinek, Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: