Új privát üzeneted érkezett!

Fcs,
szabadon választott. Még nem alakult kiKép

PP, megtörtént. Kép
solya
 
 


Sziasztok!

Kriszta!
Köszi az ötletet, mindenképpen ki fogjuk próbálni!

Kata!
Megvan még a járóka! Este írok mélt, oké? (Csak el ne felejtsem! Kép)

Pirus!
Megkérdezem Orolyt, körbemehet-e a címe!

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk védőnéninél, a lelettel minden rendben.

Kata,
holnap péntek!.. Kép Kép

Jaj, mennyit írtatok, megyek olvasni.. Kép
Kosza Gabriella
 

 
 

Sziasztok!

Tegnap éjjel én sem tudtam üzenetet küldeni.

Solya!
Jó ötlet a címlista. Már továbbküldtem én is.

Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


SziasztokKép

Én nem értem a címlistát.....oolyan hülye vagyok, biztos nem jó helyre válaszoltamKép

Ja....holnap péntek KépKép

puszi: kata
LadányiKata
 


Én nem kaptam semmit! Kép
Kosza Gabriella
 


Gabi,
mert nem tudjuk az emilcímed! Kép
Írj valakinek, akinek a profiljában nyilvános a mailcíme, és akkor ő feltesz a listára.
solya
 
 


Solya,
köszi.

Shine,
ha minden igaz mail ment.

Hová tűntetek??? Kép
Kosza Gabriella
 


Sziasztok!

Háát beszéltem a szülésznőmmel, most nem tudom mi van.
Ő azt mondta, ne nagyon éljem bele magamat, mert "csodát" nem tudnak csinálni, nem is biztos, hogy holnap szülök

De én már beleéétem magamat.......

Puszi, mert Peti gyalogtúrát tervezett be

Kata
LadányiKata
 


Sziasztok!

Kata,
hol van még a holnap, addig bármi történhet. Kép Kép
Drukkolok nektek!
Kosza Gabriella
 


Sziasztok!
Csak egy gyors bejelentkezés, hátha valakinek hasznos lesz az infó (bár úgy nézem, én vagyok itt a legfiatalabb kismama - legalábbis a terhesség korát tekintve).
Szóval, felhívtam a Schöpfi laborját (476 44 58) AFP eredmény ügyben, és tök kedvesen megmondták az eredményt, nem kellett könyörögni, meg magyarázkodni, meg semmi. Mindezt a Klinikán történt vérvétel utáni 4. napon. Szóval ha bárkinek aktuális lesz, nem kell 10 napig parázni.
Juliának még egyszer köszi a telefonszámért és az infókért! Kép
sziasztok
PP

Ja, és jó lett az AFP-m! Kép Kép
pöttöm_panna
 
 


Sziasztok!

Egy ideje már rendszeres olvasója vagyok mindenféle fórumnak, de most írok be először. Ikerfiaimmal április 10-ére vagyunk kiírva, de tudom, kicsi az esély, hogy addig bent maradjanak.

A szüléssel és a gyerekággyal kapcsolatban egyre több kérdésem van, talán ti tudtok segíteni.
Mit lehet tudni a szülésznőkről? Érdemes választani valakit? Kit? (ha császár lesz belőle, akkor gondolom nincs jelentősége, vagy igen?)
Kell bevinni (ill. beengedik) a saját hálóinget, betétet? Gyerekeknek ruhát? Vagy csak a hazamenetelre?
Azért is kérdezlek titeket, mert ha van is un "szüléselőkészítő" én nem nagyon fogok tudni menni, mert sokat kell pihennem.

Ha tudtok, segítsetek,
Előre is köszi,

Léni
33+6
léni30
 
 


Sziasztok!
Na, hogy tetszett az otthon szülés?
Nekem Geréb Ági még mindig nem tetszik, de hát ez van...
Véleméynek?
Üdv: Krizsi

KATA!!!
Drukkkkkkkkkkk :-O :-O
krizsi
 
 


Szia Léni!

Üdv a fedélzeten, gratula a pocaklakóidnakKép))
A kérdéseidre javaslom nézd át a következő hozzászólást és a környékén levőket, minden kérdésedre választ kapszKép)

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/show.cgi?tpc=39890&post=235013#POST235013

A szülésznő választásra én bátran rábeszéllek, megéri nagyon, hogy veled van végig és még ha császár is lesz esetleg, akkor is megtudsz vele sok mindent beszélni.

Gabi
Adatokat is küldhetnél az emailcim mellé ha gondolod (cim, telefon).

Ez mai termés? Dani mackó országban


Kép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Kata!
Mail ment! Drukkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!

Krizsi!
Ez a tegnapi tényleg szép szülés volt nagyon!!! Főleg, hogy Kandika nem lehetett ott, hogy bárgyún megkérdezze: most épp fájásod van? Ilyenkor bekeményedik a pocakod?
Azért kérdéseim vannak:
Mit keres a méhlepény az anyukában 45 perccel szülés után? Nem gáz ez?
Biztos jó a baba kibújása után teleengedni a kádat vízzel és abban csücsülni?
Nem tudom, észrevettétek-e, de az anyuka pont olyan pózban volt kitolásnál, amilyenbe a csúf gonosz kórházakban _kényszerítik_ a szülőnőket... Elgondolkodtató...
Az anyakönyveztetés egy vicc. Ez a férj komolyan nem értette, hogy miért kell/kéne nőgyógyászati vizsgálat???

Ágiboszi!
Dani nagyon-nagyon helyes!!!!! KépKépKép

Balázs ma már a bölcsiben aludt ebéd után! Igaz, több-kevesebb küzdelem árán és kellettem hozzá én is, de elaludt! KépKép
Itthon viszont levágta eddigi élete legdurvább hisztijét. Nincs is idegem leírni,. csak nagyvonalakban: meglátta a ketchupot és kért azt is a tepsis krumplihoz. aztán kapott egy falatot, amin nem volt ketchup. Itt volt az első hanyatt vágódás. Utána kapott egyet, amin volt. Az meg túl fűszeres volt. Hanyatt vágódás, tea-tea! Viszem a vizet, kiveri a kezemből. Átöltözés. Kákáó. Adok kakaót pohárból, mert a cumisüveg csak este jár. Hiszti. Adok egy picit kanállal, kiveri a kezemből. Tiszta kakaó minden. Na itt durrant el az én agyam is és elkezdtem nagyon üvölteni szegénnyel. Csak ült a földön, döbbenten, hatalmas könnyes szemekkl és hüppögve ennyit mondott: hoppá... Nem bírtam haragudni rá! KépKép Aztán nagy nehezen megitta a kakaót, meg mégegy pohárnyit utána és innentől teljes volt a béke. Elfeküdt az ölemben, simizte az arcomat és mondta, hogy anya-anya. Azt hittem, megzabálom! Kép

Annamari
muter
 
 


PP, örülök, hogy jó lett az eredmény!!! Kép
J.
julia
 
 


Sziasztok! Kicsit késő van, pedig azt igértem, hogy du. jövök. Gépben voltam, de írnom kellett.
Én a dr. Ácsot véltem felfedezni. Bár nekem szóltak, hogy benne lesz.
Nekem tetszett a tegnapi műsor, szerintem, én úgy láttam, hogy sokkal ülőbb helyzetben szült, mint a kórházi szülőágyon tette volna. A SOTE-n is van alternatív? Annyira nem vagyok természetpárti, hogy otthon szüljek, de úgy sem szeretnék, mint, ahogy a Margitban, igaz, 10 évvel ezelőtt.
Mi még mindíg csak "dolgozunk". Kíváncsi leszek, mikor mondhatom azt, hogy "hurrá, sikerült!".
Remélem, Ti is itt lesztek akkor! Mármint a gép mellett.

mohácska
 
 


Sziasztok!

Léni!
Üdv itt.

Ágiboszi!
Nagyon édi Dani a macik között!

Krizsi!
Én nem tudom nézni a Szülöszobát sajna, de ahogy Annamari írta, szerintem sem jó kádban ücsörögni szülés után.

Amikor Daniella született, érdekes én is a végén felpakoltam a lábaim a lábtartókra amik a szülöágy végére fel voltak szerelve, a vasállványba jól meg tudtam kapaszkodni, az a póz esett a legjobban. Pedig kipróbáltam valamennyit. Érdekes. Ezen utána én is elgondolkodtam.

Kata!
Ne türelmetlenkedj.
Drukk!

Jó éjt!
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Sziasztok!

Pirus!
Jó nekünk a holnap! Várunk Titeket!
Bobó már tegnap is lázban égett. Délelőtt már mondtam neki, hogy jöttök, így délután azt mondogatta, hogy " baba, baba" és mindezt úgy, hogy a bejárati ajtó előtt állt. Olyan aranyos volt!!! ( persze ez csak feltételezés, hogy Zsombit várta, de annyira jó lenne, ha nem csak én gondolnám így)

Ági!
Köszi a biztatást!Kép
Én egyelőre megelégszem ezzel a produkcióval - később meg majd zargatlak ( ha hagyod ), ha mást is meg akarok jeleníteni.
Én nem látom a Dani babás képnek az alját!Kép Pedig én olyan kíváncsi vagyok!
Minket is érdekelne a tali. Kinek és mit kell elküldenem? ( lehet, hogy már írtatok róla , csak elkerülte a figyelmemet - akkor bocsi)

Annamari!
Annyira aranyos ez a "hoppá" megnyilvánulás!!!

Terika
terika
 
 


Ági!

Látom a képet teljes nagyságában. Annyira aranyos DaniKép Kép Kép

Terika
terika
 
 


Csilla,
www.tv2.hu
felső menüsorban músoraink, ha legördíted, akkor legalul tv2 video
kinyílik egy ablak és választasz.
Sajna csak márciusig van korridor tv, de addig is megnézhetsz pár magyar műsort, ha van kedved.

Annamari,
hoppá! KépKépKép

ági,
de melyk a Dani? Kép
Na jó, tudomKép
Szép kiskölök továbbra is! Kép

Jóéjt!
solya
 
 


Sziasztok!

Búcsúzni jöttem, mert ma vagyok utoljára. Igaz, leszek még netközelben, de nem mindennap. Anyuéknál van, oda kb. kéthetente járunk, és tegnap Annamari is meghívott Kép Szóval még jövök. Kép Csak nem leszek napi kapcsolatban Veletek, amit nagyon fájlalok! Kép
De már nagyon untam itt dolgozni, illetve utáltam. Pl. hogy ha elfelejtettem kikapcsolni a mobilom, este fél tizenegykor is képesek voltak felhívni, hogy ez vagy az (koreai főnökök), múltkor a szakadó hóban akartak kiküldeni a Mekibe kajáért (még jó, hogy egy kollégám megsajnált), stb. Szóval most már vágyom egy kis nyugira. Kép

Szia Léni! Kép Üdv köztünk!

KataKép na, péntek van! Kép)))))) Juj, de izgi! Kép
Ugye lányok, valaki küld majd egy smst, ha Annácska előbújik?

Mindenkinek nagyon szép napot!Kép
shine

AnnamariKép Hoppá sztori nagyon édes! Érdekes, mikor taliztunk, Balázs jókedvűnek tűnt. Kép Az az édes kacagás nagyon tetszett!


Ági: Dani egy tündérKép
shine
 
 


Shine!

Én is, én is szivesen meghivlak, ha bármikor van kedved jöhetsz. Amúgy nem irtad el véletlenül az irányitószámodat?? most 11. ker vagy 17. ker??

Nagyon vigyázz amugy magadra, sokat pihenj, és szerintem bármelyikünk szivesen ir neked smst ha Annácska előbújikKép

Dani nagyon szépen köszöni a dicséreteket.
Szeret csajozni ezért imádja a fotózást, persze ami az előnyös oldalát mutatjaKép

Annamari
Legalább az ideggörcs szélén adott a fiad egy mentőövet mielött leesel: hoppáKépKépKépKép

Csilla
A neten megtudod nézni a szülőszobát, úgy ahogy a lányok irták, bár nem tudom milyen kapcsolatod van, ha percdijas akkor nem igazán éri meg.

Nah megyek vissza még alukálni egyetKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Shine,
szomorúan fogadom, hogy ezentúl ritkábban jössz, Kép Kép
annak viszont örülök, hogy most már pihengethetsz. Kép Kép
Ha ritkábban kerülsz net közelébe, küldhetnél sms-t is, hogy tudjunk rólad! Kép
Vigyázz magatokra, és pihengess sokat!

Annamari,
lehet, hogy Balázst azért megviselte, hogy tegnap aludt először a bölcsiben, és este jött ki rajta. Nagyon aranyos Kép Kép Kép

Solya,
megszűnik a Korridor TV? Nem is hallottam. Akkor bele kell húznom, hogy megnézzem az eddigi részeket.
Kosza Gabriella
 


Kedves Ági és a többiek!
Köszönöm a segítséget, és hogy ilyen kedvesen fogadtatok.
Végigolvasom at ajánlott részt, aztán majd jelentkezem.
szülésznőt tudtok ajánlani, vagy kérdezzem meg a dokitól? Vagy van olyan akitől "óvtok"?

Ági:
Dani tündéri kissrác. Gratulálok!

Sziasztok,

Léni
léni30
 
 


Léni!

Először szerintem kérdezd meg a dokidat, hogy ő kivel dolgozik szivesen, mert sokszor már bejáratott párosok vannak.
Én szivesen ajánlom az enyémet, mert nagyon kedves volt és nagyon meg voltam vele elégedve a messzemenőkig: Zsoldosné Eta.
Ha gondolod megadom a telcsiszámát mailben.

Megyek mert koncert van a kiságybanKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági!

Köszi, akkor először a dokit kérdezem meg, aztután lehet, hogy jelentkezem a telefonszámért.

Még valami eszembe jutott. Azt tudom, hogy a gyerekek anyakönyvezéséhez kell vinni friss házassági anyakönyvi kivonatot, csak arra nem emlékszem mennyire friss kell. 30 napnál nem régebbi vagy 90 napnál nem régebbi.

Csak hogy mikor küldjem el a férjem beszerezni az iratot. Kép

Léni
léni30
 
 


Sziasztok!

Na köszi a drukkokat, de nem szülünk. sejtettem én.
A méhszáj "be van betonozva".
Viszont a baba (szerintem) nem lesz kicsi.
a bpd-je 99 mm, a combja 78 mm.Kép
Hétfő, szerda. péntek megint ctg, pénteken megint vizsgálat.
A kiírás után még egy hetet lehet várni, szóval 10-éig még várhatunk.

No ez a felállás.

Valamit jól félreértetem a múltkor. Mondjuk az a baj, hogy szeretek mindenbe mindent belemagyarázni. Valószínű a doki csak azt mondta a ctg alapján, hogy valószínű, ha megvizsgál, szülünk, mert már nyitott méhszájra számított. Nem betonozottra. Petinél 1 ujjnyitóra már nyitva voltam ilyenkor. Én meg össze vissza végrendelkeztem....

No, ez vanKép

Pusza: kata
LadányiKata
 


Kata!
Tudom, milyen rossza a várakozás, és nem vigasztal, hogy pár hét múlva már ez az egész nem fog számítani. Mi két hetet vártunk. Ajánlom a nagymamát és egy jó kis mozitKépKép
A 99-es BPD tényleg jókora, nem?

Solya!
Van mailcím a profilomban, de speciel napok óta nem enged be a freemail, vmi adatbázis hibát emleget, egyelőre azt ne írd fel, mert nem tudom úgyse olvasni a leveleket. Majdcsak helyreáll, amjd jelzek.
Ajándék még mindig nincs. Apukám vett Andrisnak egy elemes fúrógépet, amivel vmi repülőt lehet szétszedni és összecsavarozni, ennek biztos nagyon fog örülni.

Az otthonszülés kicsit furcsa volt, nekem sem túl szimpi a Geréb Á, így tvből legalábbis. Egy csoporttársam még Szegeden járt hozzá, és ő csak jókat mondott róla, hogy mennyire emberi meg őszinte, akkor várta a negyedik babáját. Meg most pár hete szült vele otthon egy ismerősöm is, de erről nem tudok sokat.
Én is pont azt néztem, hogy a kádban milyen helyzetben feküdt a lány:o:o
Arra viszont kifejezetten irigykedtem, hogy utána simán felkelt, felvette a köpenyt és átment a szobába. Erre én nem lettem volna képes.
Amiket közben mutattak, hogy meztelenül ugrál a csaj, meg a nagyobb gyerek is ki-be járkál, hát az nagyon távol áll tőlem, de ha neki ez jó, akkor csinálja.
a.
angi
 
 


Angi,
én sem találtam meg az igazi ajándékot, de kénytelen voltam venni, mert mi szombaton tartjuk, mert utána egy hónapig apa nélküli létünk lesz.Kép

a tűzoltóautót végül nem vettük meg, hanem ugyanabból a sorozatból egy darut, meg egy lánctalmas földmunkagépet Kép, hozzá egy karámot, istállót két lóval (mert le vol tértékelveKép)

És ha most nem kellene hazaköltöztetnem,a kkor egy műanyag, pedálos traktort kapott volna.
Annyira édes volt, beült minden autóba és közölte velem, hogy most ő a "tattojos bácsi"Kép. De így megfőzöm a nagyikat ;).

az otthonszülésről. Minden tiszteletem geréb Ágié. Amit a széllel szemben pisiléssel el lehet érni, azt ő megcsinálta.
Az egy más kérdés, hogy az a szülés speciel nekem nem volt az igazi. Nem tudom, mi nem lett volna jó benne, de vmi hiányzott. (Talán a klinika? Kép) vagy lehet, hogy túl volt spirázva? Én pl, amikor megláttam, hogy a gyertyát a függöny elé, mellé, alá teszi a srác, majdnem odaszóltam, hogy hé, még leégeti a lakást! Kép
De hát különbözőek vagyunk, szoktam erre mondani. Kép A lánynak ez így volt jó és szép és irigyeltem azért. mert nyugalom és odafiggyelés az maximálisan megadatott neki.
És az is tetszett, amit GÁ mondott az elején, hogy amikor megindult szüléssel megérkeznek a kórházba, akkor bizony megállhat a folyamat. Hiába ismered a környezetet. Hiába mész ismerősökhöz, ha van olyan szerencséd.
Én az arany közepet tartanám helyesnek. Megteremteni a lehető legjobb körülményeket, nem csak technikailag a szüléshez.
És hát a világon hány helyen szülhetnek otthon a nők? Nekem Hollandia az etalon erre is, meg sok más kérdésben is, ami nem tartozik ide. Kép
solya
 
 


Sziasztok!

Látom a szülszoba mindig jó téma így hetenteKép
Arany középút? Van olyan? Szerintem mindenkinek mást jelent ezért sosem lesz ilyen...
Annamari: hoppáKépKépJó hallani, hogy milyne jól bírjátok ezt a bölcsis dolgot!!!!!
A 15 hónapos oltástól eddig semmi bajunk tegnap múlt el az egy hét várhatok még valamit?
Tegnap így el is mentünk fogdokihoz és hát egy foggyökértömés meg egy sima tömésen voltam túl édesKép,
addig a párom és andika elmentek bekajcsizni a burger kingbe amig anya szenvedett. Megtértek egy nagy piros lufival amin a kajálda felírata volt így letagadni se tudtákKép
picus
 
 


Solya!
Végül lehet, hogy pedálos rendőrmotor lesz belőle. Akkor boldog szülinapot Máténak!

Egyszer nyilatkozot GÁ, és azt mondta, hogy hosszú távon ő is az otthonos kórházi szülés híve, de ez ugye egyelőre kevés helyen valósulhat meg, addig meg segít, ahogy tud.
Talán azért furcsa nekem, belegondolva, mert alig mosolyog.
Jó hétvégét mindenkinek!
a.
angi
 
 


Solya!
Most nézem: hétfőn jöttök haza? Van itthon netetek?
angi
 
 


Sziasztok!

Shine!
Akkor már túl voltunk a hisztin! Kép

Kata!
Írtam tegnap mailt! Megkaptad?

Otthonszülés: Én igazából a dúla pasin döbbentem le. Előszöris: dúla általában az szokott lenni, aki maga is élt át szülést, hiszen elsősorban lelkileg kell támogatni a szülőnőt.
Aztán amit mondott a császárról... Hülyeség. Persze, ha amiatt van csaszi, hogy nem tágul az anyuka, akkor tényleg eltelhet félóra a döntés és a vágás között, vagy akár rossz szívhangnál is, de azért megnézném, hogy egy lepényleválással vagy egy komolyabb magzati stresszel mire mennek a 20 perc alatt, amíg a kórházba érnek...
Egyébként volt már a GÁ-nak botránya, nem is egy, amik kórházban nem tudni, hogy bekövetkeztek-e volna, de megkockáztatom, hogy nem.
GÁ-val az a legnagyobb baj, hogy fanatikus. Tűzön-vizen át véghez viszi, amit elhatározott és sokszor bemagolt szövegeket mond el, WHO-ajánlásokat idéz, és ezeket adja tovább a kismamáknak, akik csak azt látják belőle, hogy hú, ezek milyen logikusan hangzanak, milyen trendi ezeket szajkózni. Elhallgatja viszont GÁ az otthonszülés potenciális veszélyeit, hogy ti. vannak esetek, amikor még a szomszéd szobában lévő műtő is messze van.

Volt ma is hisztink: a gégészeten döntött úgy Balázs, hogy akkor most hanyatt fekszik és ordít. Be is hívtak minket soron kívül és amint bementünk, Balázs abbahagyta a hisztit és onnantól jófiú volt! KépKépKép Mikor kijöttünk, kérdezték, hogy szegény, a füle fájt? Mondtam, neki semmi baja, én avgyok a beteg, erre csak legyintettek Kép

Annamari
muter
 
 


Annamari !!


Neem nagyon vártam pedigKép

Kata
Kata
 


Léni!

A házassági anyakönyvi kivonatnak 300 napnál nem régebbinek kell lennie. Ezt most változtatták nem rég meg (régen volt 30 nap) a családjogi törvény miatt.

Annamari
Csúcs a fiad, tudta mikor kell hisztizni, hogy gyorsan bejussatokKépKép

Solya
Boldog szülinapot manócskádnakKép

Kata
Kitartás, Annácska érkezéséig igy talán mégegyszer kitakarithatod a lakástKép
Szerintem mostmár pihenj sokat, aludj ha tudsz, mert utána tudod, hogy csak álom egy jó kis álomKépKép

Mindenkinek nagyon jó hétvégét

Megyek megsütöm az aranygaluskánkatKép

ÁGi

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Kata! Pedig azt hittem, mire belépek most, már Anna születési adatai várnak ittKép. Sebaj, kitartás!

Annamari! Csúcs egy fiad van! Akkorát nevettünk Apával a "Hoppá."-nKépKépKép.

Léni! November elsején változott: 300 napnál nem régebbi kell! (Előtte 30 volt). Szabolccsal okt. 31-re voltam kiírva, mi be is szereztük a másolatot időben, aztán egyszercsak láttam, hogy átjavították a kiírást 300-ra, s mivel nov. hatodikán született, hát nekünk még az eredeti is jó lett volna... (Szegény Apa feleslegesen bumlizott Miskolcon...)

Otthonszülés: Engem a nyugalom nyűgözött le. Persze én ilyenről csak álmodhattam, hiszen "problémás" terhes voltam, sajna az ilyeneket így is, úgy is folyton vizsgálják, CTG-zik... De a legtöbb kórházban a problémamentesek is ki vannak téve ennek. És hiába a szép, új szülőszoba a Klinikán... Nekem nagyon jól esett volna egy puha ágy, vagy egy nagy kád víz... Amúgy ahhoz képest nem is zaklattak sokat, csak vártak türelmesen, azzal nyugtattak, hogy első baba, sokáig tart... No, mindegy, legközelebb azért szeretném megúszni az oxitocintKép.

Apa a DM-ben: 7-12 kg-os Huggies úszópelenka van? - Van. - Meg tudná mondani hol találom? - A raktárban, most veszik át, csak hétfőtől lesz polcon. KépKépKép.

Szabolcs ma "balázsi" hisztit csapott, bár szerencsére itthon. Nagyon álmos volt, de vagy kétszer - éppen az alvás határán - magához tért - egyszer a szomszéd fúrt, egyszer meg a konvektor kapcsolt be, ami egy nagy kattanással jár -, és "átesett", a fáradtságtól nem bírt aludni. Ringatás, éneklés, simogatás, semmi sem hatott, próbáltam hagyni üvölteni, de én kevesebb ideig bírtam, mint ő, (kb két percig) aztán egyszercsak elhallgatott a kezemben és elaludt. Most is ezt teszi, de már Apájával a galérián.
Fulescsacsi
 


angi,
vasárnap, de vonatozom a két lurkóval egy nagyot. Kép
Nem lesz netünk legalább egy hónapigKép
Ezért is szorgalmaztam a cím és telszámcserét. ;)

ági,
köszi, de igaziból majd nőnapon lesz! Kép
solya
 
 


Sziasztok!

Ági!
Lehet még jelentkezni a címlistára?

Újabb "Bobó és az evés" történet:
Délelőtt megjelent előttem Bobó, kezében ill. szájában egy darabka kenyérrel. Megkérdeztem tőle, honnan szerezte. Erre nemes egyszerűséggel megmutatta a kukát... És még én panaszkodom, hogy nem eszik a gyerek, közben pedig már önellátó.

üdv: Terika
terika
 
 


terika,
küldd el a címed, telefonszámod Annamarinak. Kép
solya
 
 


Sziasztok!

Mostantól így vagyok itt. Apa parancsáraKép

Ágiboszi: Nem hiszed el, de ez ment át az én agyamon isKép takaríthatok mindennap "startra készen" nehogy szó érje a ház elejét - pedig fogja így is, ha megszakadok akkor se lesz megfelelő tisztaság.

Csacsi: jobb is így, de legalább megmarad az izgalom, hogy melyik jóslófájás az IGAZI nem jóslóKép

Szóval tuti tavasz baba lesz, nem is bánom, ha nem ebben a lucskos ronda időben születik. na, majd ha süt a napKép március 15-én születne, azt hinné, miatta van a felvonulásKép
Jó nagy lesz, lsd. fennKép de nem bajKép

Terika: hihi így mi is jártunkKép Bár már végre eszik rendesenKép-nem mindig a kukából, a hűtőt is megtaláljaKép

No, következő "értesítési" időpont, jövő péntekKép Akkor lesz újabb vizsgálat, de ahogy én ismerem magamat, megint beton méhszájra számítok. Nem úgy mint most, (ma) mert a fájdogálások miatt már megszavaztam magamnak a legalább 1-1,5 ujjnyit, meg a szülést - Petiből kiindulva.....hát ebből látszik, nem minden terhesség egyforma.......

A málnalevél teát már nem is iszom, egy hónapja iszom, nem segített semmitKép

Puszi: Maszat
maszat
 
 


Sziasztok!

Maszat!
Miért éppen Maszat? Enyhén takarítás mániás vagy?
Próbálj meg pihenni a takarítás HELYETT és nem mellett!
Anna nagyon jól érezheti magát a pocódban.
Bobó valszleg nem tudta kinyitni a hűtő ajtaját, ezért választotta a kukát.Kép

Solya!
Küldöm az emilt Annamarinak.

üdv: Terika
terika
 
 


Sziasztok! Úgy látom, megint későn kapcsolódtam be.
Annamari! Hogy van az arcüreggyulladásod? Kipróbáltad a fülgyertyát?
Tündéri a lurkó a képen!
Nem akarok senkit idegesíteni, de normál korházi szüléseknél is előfordul probléma. Rizikó itt is, ott is van. A nyugalom a lényeg. Geréb Ági tényleg nem egy mosólygós ember. Az én főnöknőm biztos ezzel piszkálná. Nekem tetszett, de azért maradok a kórháznál.
Maszat! Ugye te vagy Ladányi Kata? Én is drukkolok Neked!
Puszi mindenkinek!

mohácska
 
 


Sziasztok!

Kriszta!
Hogy van a fiad? Ugye nem lett beteg?

Terika
terika
 
 


Terika! Köszi a kérdésed, jól van, nem lett beteg. Viszont rettenetesen fáradt! Mára azonban túl van a versenyeken, itt a hétvége, talán pihentebb lesz.

mohácska
 
 


Maszat,
üdvKép ;)

idd csak azt a málnalevél teát, még jól jöhet! Kép

Kriszta,
ilyen felütés után nem illik ilyet kérdezni! ;)

mai idegeskedésem: azt hittem, Máté feldugott vmit az orrába tegnap. Mára már nem váladékozott, de nem is szelelt.
mai szerencsénk: csak vaklárma és még éppen elkaptuk a doktorbácsit egy nózibanézésreKép
solya
 
 


Solya!

De akkor mi történt Mátéval? Vagy ez már nem fog kiderülni?

Terika
terika
 
 


Kriszta: Nem. Én Maszat vagyok.

Maszat
maszat
 
 


Sziasztok!

Még mindig itt vagyok.
Legújabb kérdésem: Hogyan lehet a Hotbar oldalról beilleszteni a gifeket? Hogyan kell letölteni?

Terika, a "profi"
terika
 
 


Sziasztok!

Solya!
Köszi a címet. De jó. Holnap meg is nézem. Miért csak márciusig van ez a tv? Ha lesz lehetöséged netközelbe lenni, akkor azért jelentkezz. Akkor most boldog szülinapot kívánok Máténak!

Shine!
Amikor csak tudsz, azért jelentkezz! Vigyázz magadra.

Annamari!
Nem percdíjas a netünk, így nyugisan megnézhetem öket.

A "hoppá" sztori nekem is tetszett.

Maszat!
Lehet, hogy még egy nagytakarítás belefér az idödbe. És teázgassál továbbra is.

Jó éjt!
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?