Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nekem mostanában nincs kedvem írogatni de mindennap olvaslak benneteket és mindenkiért izgulok, minden sikernek örülök és megkönnyezek örömöt bánatot! Ezt a történetet azért kapcsoltam ide mert annyira sikerült leírnia hogy mit érzünk itt mi mindannyian... És sajnos hibákat vétenek az emberek de ebben a történetben számomra nem ez volt a lényeg.

Mi még váratunk magunkra. Long protokoll elé nézek ami azt jelenti hogy még három hónap. Most várom a mikulást ami után kezdhetem a clostit. Várjuk az immunológia eredményt, kromoszóma eredményt és hogy hajlamos vagyok-e a trombózisra. Kifaggattam a doki bácsimat minden kis hülyeségről és a miértekről és kaptam egy- két érdekes választ. Majd leírom később mert az hosszabb lesz...

És most megint mennem kell!
Jók legyetek és kitartást!
Évikének küldök plusz egy csíkocskát a tesztjére!Kép

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Sziasztok!

Hát újra köztetekKép

Fea
fea
 
 


Évi,
na mi van a teszttel? Gyere a jó hírrel!!!!!

Fea,
örülök, hogy itt vagy. Ezek szerint minden rendeződött és visszatértek a korábbi terveitekhez?

Krisz,
nagyon sajnálom Kép

Nóri, Zsu
jó Titeket újra látni, mégha ritkán is.

Zsebike,
mikor indul újra a menet?

Puszi mindenkinek:
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 

 
 

Fea!
Nagyon boldog vagyok, hogy újra a fedélzeten!!!!!! Akkor ez azt jelenti indul a köv. akció is? Vagy azért ennyire ne menjünk előre?

Reno!
Hol tartasz mi van veled! Tessék írni az érted nagyon izguló embereknek!!!!!!!!

Lara!
Március 13-án kapom az első szurimat! Kép KépAzért raktam a két fejet, mert egyik felem örül neki másik meg nem!
Írd meg mindenképp mi volt a dokibácsinál. És hogy mit láttatok a 3D uh. Lehet hogy oda délután mész akkor csak vasárnap tudom meg mert elutazok a hétvégére.

Évi!
??????????????????????????????????????????????

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok LÁnyok!

MA REGGEL még erősebben látszódott a 2 csíkKép
Úgyhogy mostmár biztos baba van a dologban!
Nagyon boldog vagyok, 10cm-el a föld felett lebegekKép Kivánom mindenkinek, hogy nemsokára Ti is megtapasztalhassátok ezt a fantaszitkus érzést!

Üdv
Évi
evike1975
 
 


Sziasztok Lányok!

az utóbbi időben rendszersen "átolvasok" hozzátok, én egyébként Dévai dokihoz járok.

Évi nagyon örülök Neked!!!!KépKépKép Figyeltem Rád, annál is inkább, mert én is 75-ös vagyok. Remélem, ezzel elkezdtél valami jó sorozatot a harmincasoknak.
Ráadásul kicsit közös az alapunk is: nálunk még az első ún.ovuláció indukció zajlik.
NAgyon ügyesek vagytok!!!

Puszillak Mindannyiótokat!
lkt
 
 


Évi!
Jaj de jó, jaj de jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vigyázz magadra és mostmár tessék elmenni minél előbb orvoshoz!!!!


Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Jujjj, jujujj de örülök! Hajrá Évike babája!

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Feltettem a profilomba a pocakomról (csak arról) készült képet.

Woodi
(23+5)

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Sziasztok.

Ismét énKép

Woodi, Lara, atyaisten hogy már mekkorák vagytok! Rohan az idő! Félidősek vagytok nagyjából, felfogtátok ezt? Mert én nem... Kép

Az én esküvői szervezésem katasztrófa lassan, likviditási gondok vannak mert mindenki egyszerre kéri az előleget, a sminkes lemondta a bulit, a rokonságom veszekszik hogy van akit nem hívtam meg, szóval minden van Kép Azt álmodtam, hogy a zenekar nem jön el, már másodjára Kép A varrónőm is elég kényelmes. Persze én reagálok túl mindent, a párom szerint. (Csak ő nem nagyon segít be semmit, könnyen beszél.)

Na mindegy. Ma voltam a Mágusnál. Most mensit csinálunk, lehetne talán most is peteérés, de elég lassú ciklusaim vannak úgy látszik, de most nem várjuk be. Utána Marvelon, és ha minden jól megy, akkor ápr.18-án kezdem a szurikat, és ápr.25-ei héten leszívás! Még azt is mondta a doki, hogy legalábbis elgondolkoztató, hogy inszemmel sehogy sem lettem terhes, lombikkal meg elsőre az lettem... ezzel kimondatlanul is arra utalt, és az ICSI szükségessége is ezt támasztotta alá, hogy mégiscsak a kiskatonákon múlik a dolog. Vagyis spontánra nem sok esély van. Kár.
snori
 
 


Évi,
annyira örülök! Nagyon szurkoltam ám Kép

Woodi,
hát te sem vagy már kicsi Kép

Zsebi,
most értünk haza az uh-ról, úgyhogy gondolom csak vasárnap fogod látni az eredményt.

Nóri,
az esküvő mindig ilyen, ha majd túl lesztek rajta, mosolyogni fogsz a sok aggódáson. Mi még el is késtünk a sajátunkról Kép

Szóval lányok: az AFP tökéletes, a baba pedig 100%-osan egészséges és 150%-osan ANDOR!!!! Raktam fel kukis képeket az albumbaKép

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Sziasztok lányok !

Krisz,
Nagyon sajnálom hogy nem sikerült, de hidd el, még mindig van remény, és még legalább 2 lombik, ki tudja hány fagyibaba Kép Biztosan sikerül, csak még nem vagy az út végén...

Evike,
Nagyon nagy gratula !!! Nagyon ügyesek vagytok, és vigyázz magatokra Kép Ahogy Woodi és Lara is teszik, ne hagyj el minket, várjuk a növekvő pocis és UH képeket, hogy lássuk, nekünk is van még remény Kép

Lara,
Szuperek vagytok, te és Andor Kép

Woodi,
Hát te is már szépen gömbölyödsz, milyen gyorsan repül az idő, hiszen még nemrég örültünk a zebráknak és már mindjárt elő is bújik a baba...
Meddig dolgozo még ?

Nori,
Hát igen, az esküvőnek ez a kevésbé kellemes része, ilyenkor szerintem mindenki kiborul, de utólag úgyis megszépülnek a dolgok (bár én csak másodkézből tudom Kép
Spontánra pedig mindig van esély, akkor is, ha orvosilag nincs Kép

Fea,
Üdv ismét, nagyon biztunk benne hogy sikerülni fog és nem kellett csalódnunkKép Nagyon drukkolok hogy minden jól folytatódjon... izgatottan várom a fejleményeketKép

Zsu,
Olyan jó hogy végre benéztél. Ne hagyd magad elbizonytalanítani mindenféle részletekkel....szerintem bízni kell magunkban, hogy minden nehézség és negatívum ellenére igenis nekünk is lesz babánk. Csak nem szabad lemondani a vágyról.
Azért persze jobb lenne, ha pozitívak lennének az eredményeid, remélem majd megosztod velünk....És drukkolunk, mint mindig hogy nyáron már te is boldog zebratulajdonos legyél.
Itt pedig küldök neked egy kis pozitiv energiát++++++++++++++++++++++++++++Kép

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


KrisztaKép Elképzelésem szerint április végéig dolgozom, de Kismaszat dönt most mindenben. Kép

LaraKép Én még nem voltam a Praxisban, de nagyon kacérkodom vele Kép Te kinél voltál? Fényképeken kívül videót, DVD-t is kértetek? Hány napra adnak időpontot a bejelentkezéstől?
Gratula Andornak, szépeket tornázik a képeken. Kép Főleg a 3. tetszik, ahol a fejével egyvonalban van a lábacskája. Kép
Nekem nincs még névválasztásom. Majd a 30. hét után kezdek el ezen gondolkozni. Kép

NapsugiKép Izgatottan várom mi lesz a hétfői uh eredménye. Mikorra mentek?

NóriKép Mikor is lesz pontosan az esküvőd? Végig van mit tenned, vagy van egy határidő, ami után úgymond kicsit hátradőlhetsz? Azért lesz/van másik sminkesed ugye? Miért mondta le? Hamarosan itt van ám április. Kezdek kicsit izgulni veled. Kép
Én már 1 hónappal túl vagyok a félidőn. Kép Pont 2 hét múlva betöltöm a terhességi idő 2/3-át. Az elején nem gondoltam volna, hogy eljutok idáig belátható időn belül, most meg már alig van időm a terveimre. Kép

ZsebikémKép Miért is sír az egyik szemed? Érdekes, hogy mennyire más hozzáállással indulsz most ennek neki. Homeóshoz eljutottál végül? Miket szedtetek a pároddal az előző akció óta?
Fel a fejjel! 2 hónap múlva sok-sok vigyorit akarok látni a hozzászólásaidban! Kép

KriszKép Az vígasztaljon, hogy végülis terhes tudsz maradni, tehát nem azzal van a gond. Immunológián voltatok? Mert lehet, hogy a szervezeted idegennek érzi az embriót és kilöki. Erre gondoltatok már?

MnikiKép Mennyi lett végül a leszívott petesejt? Lehet, hogy írtad, de elekerülte a figyelmemet. És mennyit kaptál vissza? Mikor?

RenoKép Nálad hogy állnak a dolgok? Holnap lesz a nagy nap, ugye?

Lányok! Kép Remélem ez a havas idő nem ront a kedveteken, bár tudom a jó kis tavaszi szellő és zöldellő fű jobban esne mindenki lelkének. De az is hamarosan itt lesz.

Puszi mindenkinek: Woodi

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Lara!
Nagyon aranyos Arnold! Hát ez a lányos megérzés most nem jött össze, viszont akkor eddig nem dölt meg az ICSI-s kisfiús széria!

Kriszta, Stella, Éden!
Hogy vagytok? Hamar repül az időd még egy hét és jön a teszt!

Reno!
Már túl kell hogy legyél a punkción ha van időd és energiád írd meg hányat szívtak le és természetesne azt, hogy mikor kapod vissza őket! Kép

Woodi!
Igazán szépen gömbölyödsz! Kép
Az egyik szemem azért örül, mert talán most sikerül, a másik azért sír, mert kegyetlen módon félek tőle, nem tudok már úgy nekiállni mint az elsőnek. Sokszor arra ébredek hajnalban, hogy a múltkori események pörögnek a szemem előtt és olyankor sírva fordulok a fal felé, hogy nem akarom mégegyszer ezt a csalódást átélni! Hát most ilyen lelki csatát vivok, remélem a jó oldal fog győzni.
Eljutottunk a homeos dokinőhöz. Homeos bogyókat szed a párom januártól, jó is lesz az időzítés azt mondta a doktornő pont eddigre kell kifejtenie a hatást. Rajtam nem fognak múlni a vigyori fejek.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!
Én az életem során nagyon sok rosszat éltem meg eddig. Ezt a csatát, ha megnyered, büszkén fogsz vissza gondolmi majd rá. És hidd el: ahogy múlik az idő és boldog leszel(a kisbabátokkal-kisbabáitokkal), a rossz már nem is lesz olyan rosszKép
Én is lelkis vagyok, tudom mit érzel. Ezen át kell esni és emelt fővel előre, mint egy kos. Sikerülni fog, és remélem ,nem kell többet csalódnodKép
Kitartás, én személy szerint sokat gondolok rádKép

Fea
fea
 
 


Évike!!!
GRATULA!!!!!!

KriszKép
Nagyon sajnálom, ez szürnyű lehetett!

LányokKép
Nálunk szerencsére minden a várakozásaim felett alakult.
Hétfőn reggel telefon. A frász kivert, mikor mondta a lány, hogy 1db 4-es szalmát olvasztottam, azt hittem, hogy 1 vagy 2 embrióval akarnak transzferelni.
Aztán mikor meghallottam, hogy mind a 4 egészségesen visszajött, elkezdtem bőgni, és ekkor a párom kapott szívbajt, hogy mi történt.
Meg is vágták őket, hogy könnyebben tapadjanak! Mind a 4-et vissza kértük Kép!
Vérvétel pénteken!
Majd még jövök!

ZsebiKép
Köszi az érdeklődést, minden OK, egyenlőre!
Stella

Kép
stella9
 
 


Fea!
Köszönöm amit írtál. Tudom ha már sikerülni fog akkor már máshogy fogom látni, csak azt nem tudom meddig kell még várni!
De megígérem próbálok pozitív lenni! Kép
Hogy állnak a dolgaitok?

Stella!
Ez egyszerűen szuper! Szorítok nekik nagyon. Stram kis gyerekek ezek az egyszer már biztos!

Napsugi!
Uh-n mit mondtak, biztos minden a legnagyobb rendben. Szeretjük ám nézegetni az uh-s képeket!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


StellaKép Hát ez csudaklassz! Bízzál bennük, hiszen mind felébredtek, mert ÉLNI akarnak! Drukk ezerrel. Kép Remélem pihizel sokat.

ZsebikémKép és FeaKép Az csak természetes, hogy az amúgy is érzékeny női lélek ilyen esetekben jobban érzékeny minden egyes hírre, történésre. És ha egyszer (kétszer) már kapott pofont az élettől, hát a következő alkalommal már nem áll oda teljes lelkesedéssel, mindig lesz benne egy kis fenntartás. Tudom, hogy jól esik ilyenkor a vígasztaló szó, vagyis nem is a vígasztaló szavak, mert azt nem mindig hiszi el az ember (lesz még neked...., hamarosan ..., stb.), hanem az, hogy foglalkoznak vele, van, akinek elmondja, akinek kiadhatja ilyenkor a dühét. És erre nagyon jó ez a fórum. Ide bármikor jöhettek és szokszor a vígasztaló szavakon túl bizony jótanácsokat is adnak a lányok.

Tudom, hogy sokan irigyeltek engem, mert elsőre sikerült, de igazából nekem sem volt könnyű és bizony én is irigylem azokat, akik mellett a kudarc esetén is ott áll a párjuk.
Ha nem haragszotok elmondom pár szóban a dolgokat. Valahogy most kikívánkozik belőlem.
Nálam donorspermával lett a baba, mert a párom, aki jó pár évvel idősebb volt nálam, és az utóbbi két évben már nagyon beteg volt (agyi érproblémák, mozgásszervi gondok). A Kaáliban július végén voltam az első konzultáción, augusztusban lezavartam a hiányzó vizsgálatokat. Eközben persze a páromat ápoltam végig, de így is azt mondtam, hogy még mellette is vállalom az egész procedúrát. Sajnos a párom augusztus 24-én meghalt. (Én előzetes jelét ennek nem láttam, eléggé megrázott. Ráadásul én találtam meg otthon, így azóta is rettentő lelkiismeretfurdalásom van, hogy mindent megtettem-e érte, jól csináltam-e.) Hatalmas dilemmában voltam, hogy szeptember elején illik-e elkezdeni a projektet, belevágjak-e egyedül, mi lesz velem ezután. Aztán úgy döntöttem, hogy elkezdem, hiszen a páromat már semmi sem hozza vissza mellém, akármit is csinálok. A sok elintézni való elvonta a figyelmemet a stimulációról és a beültetés utáni 2 hétről, de ez viszont is megvolt, mert nem mindig csak a páromra gondoltam. Fogalmam sincs mi lett volna, ha nem sikerül. Milyen mélyre süllyedtem volna és mennyi időbe telt volna kimászni belőle? Nem tudom. Azt viszont úgy gondolom, hogy a páromat a Jóisten azért vette magához, hogy megszabadítsa őt is én engem is az addigi szenvedésektől és a babát talán a párom küldte nekem. Ebbe kapaszkodok, mert enélkül nem érezném a talajt a lábam alatt.
Köszönöm, hogy elolvastátok a történetet, úgy gondolom, hogy valamennyire már túl vagyok rajta, bár sokat sírdogálok még, de emelett sokat is nevetek. Már tudok.
A szüleim és a barátaim mellettem álltak és állnak, így annyira nem vagyok egyedül, de mégis nagyon hiányzik a TÁRS.
A történetet nem azért írtam le, hogy sajnáljatok (sajnáltam és sajnálom én magamat eléggé), hanem inkább azért, hogy kicsi szívetekből kiűzzem az irigység utolsó morzsáját is, hiszen nem vagyok annyira irigylésre méltó.
Az itt lévők mindegyikének történetében van valahol tragédia, de hiszem, hogy ezt a sok bánatot azért mérték ránk, hogy megerősödjünk hitünkben, párunkban, családunkban és a szeretetet megbecsüljük. Tudom, hogy az út göröngyös, de vannak közben szép állomások (az egyik legszebb, amikor meglesz majd a baba), melyek mindig megerősítenek abban, hogy fel kell állni, tovább menni és nem feladni.

Bocsánat, ha hosszú voltam.

Woodi

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Zsebi,
köszi az érdeklődést, jól vagyok, türelmetlenül várom a tesztelést, bár ma reggel úgy ébredtem, hogy biztos nem sikerült, mert nem érzek semmit... Eddig legalább nagyon fájtak a melleim, lehet, hogy ilyet a Duphaston okoz? Nem merem a babára fogni, mert akkor nagyon beleélem magam, és ha mégsem sikerülne, nem csalódnék akkorát.

Lányok, a transzfer utáni 10. napon vagyok, szerintetek mikor teszteljek? A doki azt mondta, hogy a 14. napon, de addig nem bírom ki, ugyanakkor túl korán sem szeretnék...

Éden
Éden
 
 


ÉdenKép
Te kis türelmetlen!
Muszáj kibírnod!!!
Nekem múltkor a 11. napon negatív lett, a 13.-on pedig halvány zebrás!
Szóval ki kéne bírnod a 13. napig!

De én is ugyanazt érzem, mint Te. Én is tesztelni, akarok, de inkább türelmes leszek, mint csalódott egy korai teszt miattKép!

Kitartás!!
Stella

Kép
stella9
 
 


ÉdenKép Pedig jó lenne ha kibírnád, mert korábban nem nagyon fogja kimutatni és egy pozitív esetén is csak elkeserít majd az az 1 csík.
A vérből hamarabb is ki lehet mutatni, de ezek a vizelettesztek csak később biztosak.

Woodi

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszi a gratulát, nem győzünk betelni Andorral. Minden nap megnézzük a videót, olyan édes.

Nóri,
hát igen, még 2 hét a félidőig. Felfogni? Hát azt még nem sikerült. Most már minden nap érzem, ahogy kalimpál odabenn, láttuk már sokszor uh-n is, de még mindig nem hiszem el, hogy nyárom már hárman leszünk. Olyan hihetetlen.

Woodi,
mi azért mentünk el a Praxisba, mert a dokim 3 hétre elutazott és így a 18. heti genetikai uh áttolódott a 20-21. hétre. És valamivel meg kellett nyugtatnom magam. De egy percig sem bántuk meg. Hihetelen látni, ahogy nyújtozkodik, mosolyog, nézegeti a kezeit, lábait. Igaz az utolsó pillanatban voltunk, hogy így elfért a képen, a popsija már így is lelógott. Videót kértünk és CD-t a képekről. DVD-t nem, mert a kórházban is rögzítik a nagy uh-kat ugyanerre a kazira és majd a végén az egészet digitalizáltatjuk. A vizsgálat és a videó egyben 10e ft, a CD még 1e. Itt a babaneten lehet regisztrálni és akkor 1e kedvezményt kapsz. Én hétfőn hívtam fel őket és még erre a hétre volt 1 csütörtöki és 1 pénteki időpont.

Stella,
ez szuper! Ilyen indulás után tuti, hogy a teszt is a várakozásnak megfelelően + lesz.

Napsugi,
mi volt az uh-n?

Kriszta, Stella, Niki, Reno,
nagy-nagy drukk Nektek!!!

Lara

Kép

Lara

KépKép
lara77
 
 


Woodi!
Nagyon elérzékenyültem attól ami veled történt, nem volt kíméletes az élet és csak gratulálni tudok neked, hogy ennyi szenvedésen túl egyedül oda tudtál állni és meg tudtad csinálni a lombikot!
A párod miatt pedig fogadd őszinte részvétemet! Kép Kép
Nagyon nehéz lehet egyedül.
Tiszta szívemből örülök bárki babájának itt a topkon, de bevallom a tiédnek különösen örültem, mert te voltál a legidősebb és az idő kereke is téged hajtott a legjobban, de ezeknek a dolgoknak a tudatában mégjobban azt mondom nagyon jó az élettől, hogy elsőre sikerült.
Kívánom, hogy az életed és a mindennapjaid innentől szépek és boldogok legyenek!

A teszt előtt állóknak kitartást kívánok és tényleg nem érdemes a 13. nap előtt tesztelni!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


ZsebikémKép Köszönöm a kívánságaidat, jól estek, de ezzel is úgy vagyok, mint te. Tartok attól, hogy ez a jó csak ideig-óráig tart és jön majd valami újra. De ugyanakkor azt is mondom, hogy meg fogok azzal is bírkózni.

Woodi

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Woodi!
Sajnos ez így van mindig vannak az ember életében rossz periódusok, de hiszem és bízom benne hogy több a jó. És ahogy írtad is a kisfiadból iszonyú sok erőt fogsz tudni meriteni, mindamellett, hogy természetesen lesznek vele is "gondok", de ez édes teher.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Woodi!
Te egy csodálatos emberke lehetsz! Kép Megérdemled a sorstól ezt a kicsiny csöppet a pocakodba! Viseld gondját hogy még egy csodálatos emberke szaladgáljon köztünk! Kép Az irigységgel kapcsolatban nem tudom mire gondolsz? Én mindenesetre nem vagyok az!KépÉs szerintem a többiek sem!Kép

Lányok!
Elkezdtem szedni a clostit. Long protokollom lesz és ahhoz hogy el lehessen kezdeni egy normál ciklussal kellene kezdeni.(ami nekem nincs) Én úgy emléklszem hogy a doki azt mondta menjek fel egy UH-ra a 12-13 nap körül. Csak nem értem miért! Tudna valaki válaszolni? Megköszönném. Azért vagyok elbizonytalanodva mert most semmi értelmét nem látom az UH-nak és félek hogy rosszul emlékszem rá. Ha nem tudtok segíteni akkor nyílván fölhívom a dokimat... mégegyszer...Kép

Éden tessék lekötözni magad és nem tesztelni! Sok csalódástól megvédi az embert! Hidd el! Tudom könnyű mondani!Kép

Zsebi!

Közeledik a stimuuuuuuuuuuuuuuuu!Jujjjjjjj!Kép

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Zsu, gondolom, azért lesz UH, mert ellenőrizni akarja a doki, hogy lesz-e peteérésed a Clostytól, különben nem fut le a ciklus, és nincs mire alapozni a long protocollt.

Zsebi, máris kezded a stimut, viszont azt látom, nagyon elgyötörten, sírósan fogsz hozzá... nem jó ez így. Nincsen olyan segítség (szakmaira gondolok), aki most próbálna lelket önteni beléd? Vagy akár csak egy masszőr, reflexológus, aki ellazít? Nem akarom én felnagyítani a dolgot, de az embernek oda kell tenni magát lelkileg, akaratban, meggyőződésben, hitben - szerintem... nem rajtad múlik ha nem sikerül eléggé, de külső segítséget kérhetsz, sosem késő. Van egy lány, az 1.lombiknál nagyon szét volt esve, parázott, nem is jött össze, most egy lélekgyógyász annyira feltuningolta fél év alatt, hogy rá sem lehet ismerni, és teljes optimizmussal csinálja most a 2.-at. Kép

Woodi, nem semmi a történeted. Ezek olyan buta szavak, de direkt kerülök minden olyan mondatot, amiben akár valamilyen szubjektív ítélet, sajnálat, vagy akármi más érzés vegyül. Sejtem, min mehetsz keresztül, anyum 4 éve vesztette el apámat 45 évesen. Sajnos ez egy hosszú, szomorú folyamat,de az biztos, hogy a kis jövevény valami újnak a kezdete számodra, és nagyon örömteli. Igazolva látom megint azt, hogy nincsenek véletlenek, és Isten mindenkire annyit ró, amennyit még éppen el tud viselni. Látom ezt az esetedben, eszembe jutott a donor petesejtes Kattca...
Egyébként kibököm, miután az öcsém is kirepült a családi házból, a még mindig fiatal anyum nagyon gondolkozik abban, hogy kisgyermeket fogadna örökbe, tele van szeretettel, amit nem tud kivel megosztani...

Nálam most úgy fest, minden egyenesbe kerül esküvőügyileg, van sminkes (Dévényi Kathy, hurrá! Kép ), és ha minden igaz, az ápr.18-ai héten már semmi dolgom nem lesz, mint stimu-szurkálni magam, elhozni az esküvői ruhát a varrónőtől, meg kimenni a reptérre a francia barátnőm elé, aki jön az eskimre. Kép
snori
 
 


Nori!
Pont amikor kezded a stimut addira én már a teszten is túl vagyok egy két napja!
Próbálok erőt meríteni, de nagyon nehéz, úgy látszik nekem ez nem megy olyan "könnyen" mint nektek. Csodálok is itt mindenkit aki alig "várja" a következőt! Lehet, hogy már egy kis tavasz is sokat lendítene rajtam!

Zsu!
Osztom a véleményt Norival, szerintem az lehet, hogy meg szeretné nézni hogy hogy alakultak a tüszők. Annak idején a nőgyogyászom is próbálkozott Clostyval és ő is mindig megnézte, hogy mi újság, ráadásul megnézte azért is nehogy ciszta legyen. Szóval szerintem menned kell! Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebikém, hát hiába beszélek a lelkedre... óriási adag szorongást érzek ki a szavaidból. Jól érzem? Legalább egy jóképű macsó masszőrhöz menj el, füstölgőzz, hallgass meditációs zenét, szorongva nem lehet semmi újat befogadni! Hallgass rám... egyébként engem a vetélés óta masszíroz egy tüneményes asszony, aki intellektusa alapján felér egy pszichológussal. Nem véletlen, hogy megint fel vagyok tankolva energiával. Muszáj erőt meríteni valamiből! Kép
snori
 
 


Sziasztok lányok,

Woodi,
Nekem igazán tanulságos volt a történeted, sőt mondhatnám hogy példamutató. Tudom hogy nagyon szomorú dolog egy társ elvesztése, de ahogy te is mondtad, a picit talán a párod küldte, hogy bearanyozza az életedet. Most ne gondolj arra, hogy meddig tart a 'jó szakasz', próbáld meg élvezni minden percét, hiszen annyira megérdemled !!

Zsebike,
Még van egy szűk heted, hogy kicsit feltöltsd magad, szerintem is kellene valamit tenned, valami olyat, ami igazán örömet okoz. Ez lehet masszázs, de lehet sport is, vagy egy relaxálós hétvége, akármi, de kell hogy jól érezd magad KépKépKép Reméljük jövő hétre tényleg megjön a tavasz is. Én küldöm neked napsugár helyett a pozitiv sugarakat addig is+++++++++++++++++++++++.

Zsu,
De jó téged megint itt látni. Nagyon drukkolunk, és tessék szépen menni UH-ra, hogy lássák a szép tüszőidet. Aztán pedig hajrá, mindent bele, előre a tavaszi ikrekért Kép

Nekem már kevesebb mint 1 hét, hát nem is tudom... A mellem most nem feszül annyira, de a hasam szinte minden nap fájogat, ez korábban nem volt jellemző....hátha, hátha....nagyon én sem merek bizni, de azért egy kicsit igen...

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Stella,

Neked meg majdnem elfelejtettem gratulálni !!!!!KépKépKép Nagyon szuperül alakulnak a dolgok nálad, remélem most tényleg jó vége lesz, és legalább ketten maradnak veled !!!

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


NóriKép Neked nagyon jót tesz ez a készülődés! A te szavaidból csupa derű és optimizmus árad. Jó olvasni a soraidat.
Ja és egyet is értek veled Zsebivel kapcsolatban.
A ruhádról mesélj egy kicsit kérlek. Nagyon izgat. Kép Bő 1 hónap múlva már nagyon-nagyon közel leszel a nagy naphoz! Ügyes vagy, hogy utolsó héten már csak magaddal kell foglalkoznod. Hová is mentek nászútra?

ZsebikémKép Ha csak egy baráti szóra vágysz szólj és találkozunk. Egyébként meg fogadd meg Nóri javaslatát. Kérd el tőle a masszőrnő számát és menj el hozzá. Nem abban van a hiba, hogy neked nehezebben megy, hanem abban, hogy tényleg egy kicsit el vagy kenődve. Párodnál lesz újabb vizsgálat, hogy használt-e a kúra nála? Vagy majd kiderül az "összeeresztéskor"?

ZsuzskaKép irigységgel kapcsolatban csakis magamból indultam ki. Én igenis minden egyes alkalomkor (még ha jó értelemben is, de) irígy voltam arra, aki pozitívat tesztelt. Mindig megfordult a fejemben, hogy miért pont neki. Még most is megfordul a fejemben, hogy nekem miért nektek meg miért nem. Érted ugye mit szeretnék itt nyökögni? Kép
Closti és uh. A Clostival jó kis tüszőt (akár többet is) lehet csinálni. Azt akarja megnézni a középidő közelében, hogy mennyire használ ez neked. De ha még mindig bizonytalan vagy, nyugodtan hívd fel a dokidat. (Pláne ha az a doki Krizsa, akkor meg nem sokat gondolkoznék rajta. Kép Hívnám.)

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Zsebi:
Semmi változás. Ezen a héten egyedül vagyok, mert a párom sielni van..
De van mit csinálnomKép

Woodi: Egy beteg embert ápolni nem kis testi és lelki megterheléssel jár. Mégha nagyon szereted is. Főleg azért, mert a betegség minden ember személyiségét megváltoztatja és általában negatív irányba. dehát ezt te biztos tapasztaltad. Nagyon kevés ember csinálta volna végig, amit te és joggal lehetnek rád büszkék a barátaid és a családod. A te kisbabád nagyon szerencsés, hogy ilyen anyukéja vanKép
Nagyon sok boldogságot kívánok neked!!

Fea
fea
 
 


Szia Zsebi!
Kicsit lazítanod kellene, vannak jó Welness szállodák, egy hosszú hétvége (vigyél magaddal vkit aki beadja a szurikat :-)).
úszás, masszőr, egy arcpakolás. Utánna úgy is feküdnöd kell, hogy a pocakodba jól betudjon fészkelni a babó. :-)
Ne félj!:-))
byby
 
 


ZsuKép
A lányok nagyon jól leírták, azért kell az uh, hogy követni tudják a tüszőérést. Sőt, szerintem lesz majd még egy késöbb is, hogy megnézzék, megrepedt-e a tüsző. Ez azért fontos, mert lehet, hogy nem repednek meg, hanem cisztává alakulnak, amit ugyebár jó lenne elkerülni!

Drukkolok neked nagyon!!!
Pusza Mindenkinek!
Stella

Kép
stella9
 
 


Szia ZsebiKép

Én is csak azt tudom javasolni, amit a többiek már leírtak. Muszáj lenne feltöltődnöd valahol, valamiből! A masszázs szuper ötlet. Menjél el tényleg egy wellnes szállodába, ahogy Mi is tettükKép Sokat fog segíteni meglátod a pihenés, relaxálásKép
evike1975
 
 


Sziaztok CsajokKép

Tegnap voltam dokinál. Megvizsgált, csinált hasi uh-t és látta a petezsákot, 18mm-s volt, kb. 5 hetes vagyok! Jövő héten megyek hüvelyi uh-ra, ott már remélem fogjuk látni a picit is!Kép

Üdv
Évi

Mindenkinek megy a drukk!
evike1975
 
 


Évi,
nagy-nagy gratula Kép

Woodi,
szívből sajnálom azt ami veled történt és remélem, hogy a manód megadja neked mindazt, ami hiányzik az életedből.

Zsebike,
csak ismételni tudom a lányokat.

Zsu,
örülök, hogy újra itt vagy.

Most megint beindult a gépezet, annyira drukkolok mindannyiótoknak!!!!

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Lányok,
ma vagyok az ET utáni 11. napon, és néha olyan mensis görcseim vannak, mintha mindjárt megjönne.
Ez elég rosszul hangzik, ugye? Én legálábbis eléggé meg vagyok rémülve, nem akarok a télapóval találkozni!!!!
Volt köztetek olyan, aki babás lett, és közben mégis görcsölt néha a hasa?
Éden
Éden
 
 


Szia Éden

Igen nekem is görcsölt a hasam napokig, már azt hittem megint nem sikerült a dolog. De aztán csak nem jött megKép

Üdv
Évi
evike1975
 
 


Kedves Lara, Zsebi, Woodi!
Tegnap voltunk Uh. petezsák látható és benne a kicsi babukánk.Gyönyörű volt látni szívhangját láttuk, ahogy pulzált.Csodálatos érzés.Az orvos szerint minden rendben, 2 hét múlva mégegyszer menni kell aztán, ha rendben lesz minden (és remélem Isten megsegít), akkor mehetünk a saját szűlész-nőgyógyászhoz.Holnaptól nem dolgozom, így nem tudom hogyan fogok írni nektek.Megpróbálom valahogyan megoldani.Sziasztok
Napsugi
napsugárka
 
 


Napsugi,
örülök, hogy minden rendben és két hét múlva is így lesz Kép Mégegyszer gratulálok és boldog pocakosodást. És persze továbbra is várjuk a híreket Kép

Éden,
nekem is menzisen görcsölgetett a hasam az ET után (sőt még meg is jött), de Andor töretlenül fejlődik és rugdosódik a pocómban Kép

Zsebike,
hová lettél? Ugye nem bántódtál meg azon, hogy mindenki igyekszik a + energiákat belédbeszélni? Hidd el csak segíteni szeretnénk. Tessék jelentkezni!

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Lara!
Dehogy bántódtam meg sőt tudom igazatok van! Ma már jobb a kedvem. Igazából tegnap minden összejött és ezért voltam olyan morcika.
Ma viszont történt egy hatalmas csoda úgyhogy a szorításotokat kérem a testvérem kisbabája úgy néz ki meg szeretne születni. Mégcsak nagyon fáj a hasa és most ment be a kórházba, de szerintem igazi nőnapi kislány lesz!
Úgyhogy ha ne is a sajátommal, de napokon belül babázhatok! Kép Kép

Köszönöm mindenkinek a lelki fröccsöt.

Woodi!
Különösen igényt fogunk tartani a talira, hiszen pocaktalálkozót ígértél tavaszra. Remélem még éppen bele fogok férni!

Napsugi!
Ez fantasztikus. Pihenjél sokat és ha tudsz jelentkezzél.

Évi!
Neked is gratulálok! Csudi jó lehetett látni a petezsákot. Ha majd lesz kép felteszed, hogy mi is megcsodálhassuk?

Byby!
Neked a héten kéne menni a Kaáliba nem? Mikor mész?

Reno!, Niki!
Tessék jelentkezni, hogy mi van veletek! Hány babót kaptatok vissza!!! Hogy vagytok! Kép

Minden hétvégi tesztelőnek! Hatalmas drukk!!!!!!!
Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi és Mindenki, elkezdődött a Nagy Várakozás, 3 gyöngyöt kaptam vissza, igyekszem elterelni a gondolataimat, ami nagyon nehezen megy, de muszáj. Nem tudok egész nap feküdni, járkálok időnként, de nem dolgozom. Nagyon szorítsatok, és ne haragudjatok, hogy nem jövök. Remélem csak jó hírt közölhetek majd veletek!!!
reno
Woody, csodálatos ember vagy!
reno
 
 


Reno!
Szorítok neked nagyon! Mikor kell teszelned azt azért még légyszíves írd meg! Jó pihenést és próbáld meg lekötni magad!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


RenoKép
Nagyon szurkolok neked és biztos, hogy ennyi rossz után már csak jó jöhet. Úgyhogy jön a baba!!


Üdv
Évi
evike1975
 
 


Olyan aranyosak vagytok! Március 21-én kell tesztelnem. Jöhetnek hárman is...
reno
reno
 
 


Szia Zsebi!
Holnap megyek:-),
byby
 
 


Nahát lányok!Kép Mindenkinek nagy-nagy gratula. Lehet, hogy nálam most jön ki az érzelgős időszak? Végig borzongtam, ahogy Zsebit biztattátok. De komolyan. Mikor Nóri után én is írtam neki, még gondolkoztam is, hogy biztatlak Titeket. De nem tettem, mert ... Bevallom, igen valami hasonlót vártam, mégis nagyon kellemesen csalódtam. Kép Öröm ide jönni.

RenoKép 3 GYÖNGY! Milyen szépen nevezed őket. Kép

ÉdenKép Ha olyan leszel, mint én, akkor legalább 3-4 hónapon keresztül mensi időben mindig úgy fogod érezni, hogy most fog mindjárt megjönni.
Egyébként a 11. napon eléggé fúrják már magukat befelé, talán ezt érzed. Ja és ilyenkor kezdődik el intenzívebben a terhességi hormon termelődése. Ha tudsz, pihenj le, ha fáj.

BybyKép Mi lesz most nektek? Mert egy megbeszélés már volt, ugye?

NapsugiKép És ÉviKép Kényeztessétek magatokat, ahogy csak tudjátok! Most jön az itt fáj, ott azt érzem, aludni akarok, mindenem nehéz, rosszul vagyok időszak. Aztán majd a 4. hónap közepétől helyére kerül minden és szinte kicsattan az ember(lánya) a boldogságtól, a tenni akarástól. Addigra hozzászokik a szervezet a plusz hormonokhoz.

ZsebikémKép Elvileg június közepéig ráérek a találkozóra. Utána már csak dajkálni jöhettek Kép

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


RenoKép
drukkolok nagyon! Pihizz sokat!

WoodiKép
Nagyon megrázó a történeted. Minden tiszteletem a tiéd. Kevesen tudták volna ezt végigcsinálni.

ÉdenKép
Én tegnap voltam a 8. napon és nekem is menziszerűen fájt a hasam. Mozdulni is alig mertem.
Aztán már nem bírtam tovább és bevettem egy No-spa-t. Ezt még múltkor mondta a dokim, mikor elkezdtem vérezni és nem lehetett tudni, hogy megmarad-e a baba, hogy naponta 1-t vegyek be. Azt mondta, hogy jót tesz a méh simaizmainak.
De most a legfontosabb a pihenés és BÁRMI TÖRTÉNIK , PRÓBÁLJ NYUGODT MARADNI!!!!!
Ez nagyon fontos. Nekem múltkor a 8. naptól elindult a barnázás, ami fokozatosan egy állandó, szivárgó vérzéssé alakult. De ennek ellenére a 13. napi vérvételen és uh-n egyértelmű volt, hogy ott a baba.
Szóval nyugi, most már tényleg nem kell sokáig várnod. Mikor mész vérvételre???
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?