Új privát üzeneted érkezett!

Melcsi :) Erika :)
Szerintem az a kiskapu tud működni, hogy átjelentkeztek egy olyan címre, ami ahhoz kórházhoz tartozik. Kell keresni egy rokont, vagy egy barátot.
Annyi gebasz van a dologgal, hogy ha jól tudom a gyerek az anya címére kerül bejelentésre, azaz visszajelentkezni már dupla költség. Illetve, nem tudom hogyan lehet variálni az ideglenes-állandó lakcímmel, ami viszont a védőnő miatt lehet fontos.

wish
 
 


A védőnő semmi miatt sem fontos, neke Pesten is teljesen más helyen volt védőnőm, és most is máshova járok - más városba is -.

a gyereket automatikusan az anya címére kapja meg a lakcímkártyát.

Melcsi :D
én minden nap cipelem őket... nem tudom kikerülni.
dokinál múlt héten voltam, egész héten nyaralunk, méhszájjal minden OK volt. Majd a nyaralás után megyek megint ellenőrzésre.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Wish!
Ezt mondta az uram is, hogy legfeljebb bejelentkezek addig a 11.ker-be, már ha az egyáltalán oda tartozik :evil:
Szerdán megyek a dokimhoz, majd megbeszélem vele mostmár a konkrétumokat, ugyis aktuális, addigra talán tud majd valamit.
Orsi!
Hol nyaraltok? De jó Nektek!
Erika!
Köszi, én remekül vagyok, sajnos az a baj, hogy egyáltalán nem terhel meg a másállapot, pedig a mai nappal beléptünk a 7. hónapba :D , én még mindig vigan futnék Pöri után, de le vagyok tiltva (ezért csak akkor futok, mikor senki nem látja :wink: :oops: ). De reménykedem, hogy nem nyiltam tovább, mert azóta többet pihenek tényleg. Szerdán kiderül.
Ja, és képzeljétek, nem magzatviz szivárog belőlem, hanem vizelet a teszt szerint :oops: :shock: Öregszem :cry:
Pézsé!
Micsoda jófej doki! Mert egyáltalán nemcsak az édesség okozhat magasabb cukrot, hiszen szénhidrát a kenyérben, rizsben, krumpliban is rengeteg van, és erre is figyelni kell!
Aki kérdezte a szonográfust, dr. Hajdu Krisztinának hivják, a Praxisban vasárnap rendel, és a Szabolcs utcában (Sztk) kedden délelőtt.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 

 
 

Melcsi :D
Alsópáhok, kolping hotel.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :D
AAAAAAAAAAAAAAHHHHHH de jó is az! Full extra minden, igaz az ára is... Gyerekek kirobbannak néha a játszóházból?

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Melcsi :D
gyerekek nagyon élvezik. A homok meg a hinta a sztár. A medencét is nagyon szeretik.
májusban jövünk megint hosszúhétvégére valószínűleg, aztán meg szeptben már Lilivel - nagyszülőkkel -.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya!
Ti aztán egy Kolping Fan család vagytok. Mi is megyünk április végén, remélem lehet majd már akkor napozni és feltöltik a kinti mendencét is.

Jud

Kép
jud71
 
 


Jud :D
gyerekekkel ennyire jó helyen még nem voltunk.... no, meg 2 éve nyaralni sem, így szeretnénk rászokni, hogy 2-3 havonta pár napot együtt tölt a család. Tőlünk nincs is messze.

Napozni akár most is lehetett volna :D a kinti medencében meg volt víz :D most vették le a fóliát róla.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Wish,
Nagyon rendi vagy, de vmi adobe photoshopban van lementve a kép, és még másolni se tudom! Azért még nem adom fel!

Zsuzsi,
Sajnálom, hogy nem derült ki, az eredményekhez viszont gratula!

Anikó,
Köszönöm neked is a dícséretet. Te mikor teszel fel pocakfotót? Remélem nem lesz olyan rossz a cukrod, hogy emiatt hamarabb kelljen szülnöd! Szorítok!

Jud 71,
Én már a 11. héten abbahagytam az utrot, persze csökkent adagok után.

Emma, Melcsi,
Szép, különleges neveket választottatok!

Orsi,
De jó nektek! Egyébként mit tudsz csinálni a pihenésen kívül? Gondolom nem fürdesz, vagy igen? Csak amiatt kérdezem, mert a húgomék is mennének Kehidára, csak kicsit féltem, mert ő is 20 hetes.
20140901102739
 
 


Hajni :D
azért pihenésről nem beszélnék :wink: fizikaliag megterhelőbb, mint otthon, mert egész nap a gyerekek után rohangászunk :D
fürdeni simán megyek - megyünk is minden nap az uzsodába -, zárt volt a méhszájam a múlt héten direkt megnézettem, és a jövő héten is megyek ellenőrzésre.
Kaptam kúpot a fertőzések megelőzésére is, amit 2 naponta használok.
Húgod is nyugodtan fürdöhet, ha a méhszáj zárt. (terheseknek javallt az úszás, ha a méhszájjal semmi gond, mert tehermentesíti a testet. mondjuk én úszni próbáltam, és totál nem kényelmes nekem, mert húzódott a hasam, de másnak biztosan bejön :D)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


hajni777 írta:Remélem nem lesz olyan rossz a cukrod, hogy emiatt hamarabb kelljen szülnöd! Szorítok!


Miért a rossz cukortól még plusszban hamarabb lehet szülni???? :( Most ezt nagyon szomorúan olvastam. :(

Icsilya :) További jó pihenést és szórakozást a kellemes helyen! :)

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Orsi,

a fiúkkal is bemész a gyerekmedencébe? A thermálvizeket azért kihagyod? Milyen gyógyszert kaptál?
20140901102739
 
 


Kiscsillag,

egyszerre írtunk. Nem akartalak megijeszteni. Csak Anikó írta, hogy a cukorjától függ neki, hogy előbb megcsászározzák-e. De azért, mert neki - azt írta, - hogy a pajzsmirigyével is gond van. A kérdésedre pedig nemigen tudok válaszolni, hogy lehet-e hamarabb szülni a cukor miatt. Majd biztos jön vki, aki érintettebb a témában. :roll:
20140901102739
 
 


hajni777 írta:Orsi,

a fiúkkal is bemész a gyerekmedencébe? A thermálvizeket azért kihagyod? Milyen gyógyszert kaptál?

muszáj :D mert apa nem tudna kettővel bemenni.
Termálvíz itt nincs, de én azt nem is bírnom 34 fokos víz felett rosszul bírom hosszabb ideig, mert nem bírom a meleget.
Gyógyszertári kevert kúpot kaptam, amit mindig is fel szokott írni az orvosom ha valamilyen fertőzésem van.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kiscsillag :D
betartott diétával nem okoz a cukor semmi gondot, koraszülést.
fokozottabb ellenőrzés kell, esetleg inzulin a végén, ha diétával nem tartható normál határértéken belül.
A cukor a méhlepény állapotára LEHET hatással.... de ikrekkel amúgy sem a 40. hét a cél :wink:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kiscsillag! :D
Nekem a cukor csak annyiban befolyásol hogy pajzsmirigy beteg vagyok és a kettö eggyütt már sok a szervezetemnek!Szoval szedem a gyogyszert a pajzsmirigyre és ha magas marad a cukrom akkor az inzulinnal nem tesz tul jot nekem!Szoval magával a cukorral nem baj nálad semmi!!!


Orsi! :D
Jo pihit nektek!!!!!

Hajni! :D
Szerdán megyek akkor eldöl mennyi az érték!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Orsi!
Pont én is akartam kérdezni, hogy fürdesz-e?
Én imádok minden vizet, de terhesen sosem mertem menni :cry:
Viszont ha letelik a 6 hét a császár után :wink: :D :D Reszkessetek vizek! Már előre készülök. Lehet hogy mi is a Kolpingba megyünk, még csak netről láttam, de nagyon kivánatos.
Anikó!
60 nap! :D

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Melcsi :D
a fiúkkal én sem mentem, de most orvosi egyeztetés után már nem hagytam ki :D

a fiaim haláliak voltak a vízben. Simán nyomják a fejüket a vízbe, így jövő héttől járunk úszásra, most már tuti. Ráadásul pont Levi, aki az óvatosabb duhaj, aki most nagyobb bohóc volt - még nekem is meglepetést okozott :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi: Örülök, hogy jól telik a nyaralás!


Lányok: Most nem jövök egy pár napig, mert festés lesz és a gép (na, persze az egész ház is) szét van kapva!
Addig is vigyázzon mindenki magára és a babákra!!!!!!

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Sziasztok csajok!

Na én is mindig csak akkor jelentkezem ha valami bajom van. Ne haragudjatok de nem kis dolgok zuhantak a nyakamba. Ugyebár az állítólagos gyenge méhszájammal, amivel elvileg végig kéne feküdnöm a terhességet, rámszakadt egy 120m2-es ház háztartása, anyámban tartom a lelket és persze visszem mindenfelé. Az egész napos fekvést felváltotta az egész napos rohanás. Szóval most épp azon aggódom hogy Borka babám szinte egész nap mmozog rugdal de nem fönt a köldökömnél hanem egészen lent, épp a szeméremcsont fölött. Nagyon aggódom miatta. _Főleg ugye az előzmények miatt. Ugye nem lehet hogy lecsúszott a baba? Gondolok itt méhnyakrövidülésre vagy méhszájnyílásra. Mert előtte mindig föntebb éreztem és már lassan negyedik napja nagyon lent érzem. Bocsi hogy ilyenekkel zaklatlak benneteket. Bocsi. Holnap leszek 20 hetes és hát az angyalkáimat is 20 hetesen vesztettem el . :( Holnap megyek dokihoz is csak hátha meg tudtok nyugtatni előtte. Mert rohadtul nem vagyok toppon.
Bocsi, de visszaolvasni sem tudok nagyon...
Előre is köszönök mindent!!!
Zsu

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Zsuska!
Szerintem fejjel felfelé van a babád és a belsö méhszájat rugdoshatja a kis lábával!
Nekem nagyon sokat csinált ilyet!Olyan érzés mintha ki akarná dugni ott valamilyét!
Szerintem ne aggodj,de holnap az orvos biztos megfog nyugtatni!
Kitartást a sok hercehurcához!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Zsu :!:
Bocs, hogy belekotyogok, de szívem szerint az összes családtagodat fenékbe billenteném, aki hagyja, hogy az ismert előzmények után 20 hetes terhesen 2 háztartást vezess egyszerre... Tudom, hogy most Anyukád a legfontosabb és meg is értem, de akár Neki is, akár mindenki másnak, aki a segítségetekre lehet(ne) meg kell értenie, hogy a benned fejlődő kis élet is majdnem ugyanolyan fontos. Ő a leendő boldogságod!
Elnézést, de ezt nem tudtam nem leírni...
Fanni
fanni73
 
 


Drága Zsu és Borka baba!! Nagyon, de nagyon vigyázzatok Magatokra!!! Tudom milyen nehéz helyzetben vagy, ezért nehéz okosat mondani. :( De nagyon remélem, hogy az orvosnál ma minden a legnagyobb rendben lesz!!! Próbálj azért többet pihenni a kisbabád érdekében.

Szeretettel ölellelünk:

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Zsu!
Csatlakozom Fannihoz! Mindenképpen megoldást kell taláni és másnak kell a háztartásokat vezetni és a rohangálást intézni. Pihenned kell saját és a babád érdekében. Biztos nem lesz baj, de em szabad a sorsot kísérteni pihenjél kérlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ezt mindenkinek meg kell érteni. Az meg ha a háztartás szalad le van sza... most TE A BABÁD és ANYUD a legfontosabb!!!!!!!!!!!!!!!!

Helentekzzél mindenképp hogy mi volt a dokinál!

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Szisztok,
Tudnátok abban segíteni, hogy az egyik barátnőmnek elég nagy lett az AFP értéke és szeretne elmenni UH ra a biztonság képenne. Ti itt szoktatok beszélgetni egy Szonográfus csajsziról akit nagyon dícsértek, meg tudnátook mondani a nevét meg a telefonszámát?

Kép

Köszi
pbj12
 
 


Drága lányok!

Nagyon kedvesek vagytok hogy így törődtök velem! Igyekszem én pihenni, meg a két fiú a családban rengeteget segít. A tesóm pl életében talán másodjára mosogatott életében. :lol: De nekik is kell dolgozni menni. Pénzt is kell hazahozni valakinek. Így napközben rám hárul sok feladat. Anyukám sajna meg sokszor nincs eszénél és arra sem emlékszik hogy két hónappal ezelőt még ő dugdosott az ágyba befelé. :(

Szóval valahogy úgy érzem nincs választásom.... Nem vagyok a sors kegyeltje...

Írok mindenképp hogy mi van. Majd most hívom a dokit hogy mikor mehetek.

Puszi mindenkinek! Nagyon drágák vagytok! :oops: :)

Zsu

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


pbj,
ha jól gondolom, Hajdú Krisztina dr.nőre gondolsz.
Nekem már jó rég kellett hívnom őt, csak egy fecni maradt, remélem jók még ezek a tel.számok.
Szabolcs u-i Klinika: 350-0305
van egy mobil is: 06-20-955-79-60
Vagy a Praxis Magánrendelőben (XI. Bartók B. út 92-94):
06-30-414-8886 - ide 2 héttel előtte kell bejelentkezni kb., de ha csak Győrfi Mátyáshoz van hely, ő is nagyon jó.
Sok sikert!

zsu,
nekem is az egyik babám nagyon lent van és ott rugdos, de engem nem aggaszt, mit csináljunk, ott van neki hely! Te se aggódj!

Voltam dokinál, megkaptam az áhított "3000"-s titulust, aminek nagyon örültem, sőt a cukrom is tökéletes. Nagyon vigyoroghattam, mikor közölték az eredményt, mert rámszólt a dr.bácsi, hogy azért ne bízzuk el magunkat. 8)

icsilya,
lenne egy kérdésem a családi adókedvezménnyel kapcs.ban: valaki azt mondta, a terhesség 91. napjától ját, de másvalaki meg rácáfolt, hogy csak 3 babával. Tudsz erről valamit?

Léghajós csajszik,
milyen volt az oktatás?

KépKép
pompomlány
 
 


ját=jár (ups! :oops: )

KépKép
pompomlány
 
 


pompomlány írta:icsilya,
lenne egy kérdésem a családi adókedvezménnyel kapcs.ban: valaki azt mondta, a terhesség 91. napjától ját, de másvalaki meg rácáfolt, hogy csak 3 babával. Tudsz erről valamit?

1-2 gyerek esetén a családipótlékba került beépítésre 2006-01-01 hatállyal, velük a terhesség ideje alatt nem jár.
3. gyerektől jár a terhesség 91. napjától (ahogy régen is volt), de nem a 10.000 Ft/gyerek összeg, hanem 4.000 Ft/gyerek, mert a többi ugyancsak a családi pótlékba került bele.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


a családipótlékba való beépítésnek az volt a magyarázata, hogy így azok a családok is megkapják az összeget, akiknek nincs olyan magas jövedelmük, hogy az adójukból érvényesíteni tudnák.
és azért a 3. gyerek a határ, mert az átlag gyerekszám ma egész gyerekre nézve 2 (1 felett van).

a családipótlék most 2 gyerekkel 25.400 Ft/ hó/2 gyerek

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


köszi! :)

KépKép
pompomlány
 
 


Sziasztok :)

kilettünk okosítva a tanfolyamon :D :D :D jó volt,nagyon sok okos dolgot mondott el az orvos is és az a hölgy,aki gyermekintenzíven dolgozik :wink:
Végképp meggyőztek a légzésfigyelővel kapcsoltaban,tehát 100% hogy lesz,aztán nagyon jó volt hogy bemutatták az újraélesztést,pici és nagyobb babán :)
A férjem és én is képben vagyunk,ha esetleg ne adj isten előfordulna valami gubanc :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Pomi,majd 31-én Ti is ilyen kellemes és hasznos élményekről számolsz be :wink: :wink: :wink:

Örülök,hogy mindenkinek jól telt a hosszú hétvégéje :D

Én ma voltam védőnőnél,minden Ok,az egyik Muki nem akarta megmutatni a szívhangját,és a másik is csak egy pillanatra mert aztán tovább kúszott :)
kicsit kezd a lábam vizesedni,és az ujjaimat szoktam még duzzattabbnak érezni,de elmúlik,ha a lábaimat felpakolom.

KépKép
napszemcsi
 
 


Sziasztok lányok!

Gyorsan felrakom az ígért képeket! Ma nagy túrán voltunk, elmentünk a Brendonba vásárolni kettesben, illetve némi segítséggel (a húgom kicsit tologatta), még autóztunk is és bankban is voltunk!
Anya helyén alszom:
Kép
Ilyen kicsi vagyok:
Kép
Első séta:
Kép
Kukucs:
Kép
Megeszem a kezem:
Kép
Szellőzök:
Kép
Nyuszifészekben alszom:
Kép

Puszi mindenkinek!
Wish! Honnan tudjuk meg, h megszületett a picikéd? Küldesz sms-t? Vagy apa ír?

dkata
 
 


jahj, Kata! :P
Hihetetlenül gyönyörűségesek vagytok!
De jó neked, hogy már magadhoz ölelheted ezt a kis boldogság-csomagot! Megy már a szopi?

napszemcsi, 8)
köszi a beszámolót! És... milyen légzésfigyelőt fox venni? Nekünk azt mondták, hogy ajánlatos a kórházba is bevinni. Jó-jó, persze, de azért kicsit aggódok, nehogy lenyúlják. 35 E Ft/db!

Tud valaki tanácsot adni abban, hogy milyen mellszívót érdemes venni? Kézit vagy elektronikusSat?

KépKép
pompomlány
 
 


bocsi, még egyet kérdeznék:
tényleg lehet-e ikrekkel a babák 6 éves koráig GYES-re menni, és ha tudjátok, hol van erről valami leírva, megköszönném...

PL. :)

KépKép
pompomlány
 
 


Pompi, köszi!
A szopi megy, csak néha azt érzem, kevés a tej, főleg estére, ha nem pihenek eleget. Ha alszom délután, akkor oké.
Nekem Avent-os kézi mellszívóm van, régen elektromos volt, de ez is nagyon jó. Nekem a kórházban is és a védőnő is azt mondta, h ez a legjobb (és a védőnőnek ikrei vannak :lol: ).

dkata
 
 


Ikrekkel 6 éves korig jár a gyes és gyes mellett már lehet dolgozni is! szerintem keress rá h gyes + ikrek. Úgyhogy a pénzt akkor is kapod, ha dolgozol!

dkata
 
 


Dkata!

Gyönyörű a kisbabád !!!

Kép
andrea23
 
 


Sziasztok

Kata
nagyon gyönyörűséges Bálint!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Orsi,
köszi a kimerítő válaszokat, nagyon jó lehet nektek! Azt meg el tudom képzelni, hogy a fiúk milyen nagyokat játszhatnak! Biztos nagyon cukik! :lol:

Zsuzska,
sajnálom, hogy ennyi minden összejött, és hogy nyilván ezt rajtad kívül nemigen tudja más megoldani, de szerintem is próbálj meg nem idegeskedni, és pihenni, amennyit csak lehet!

Pompi,
akkor mi találkozunk jövő szombaton? Te kaptál már értesítést, én még nem.

Napsi,
örülök, hogy jó volt a tanfolyam. Én is nagyon várom már, csak attól tartok, hogy kicsit hosszú lesz az az öt óra. Nem volt uncsi? Wish-sel találkoztatok?

Wish,
írtam neked pü.-t, megkaptad? Rég írtál, csak nem......? :lol:

Kata,
nagyon szép ám ez a gyerek! Már én is vinném mindenfelé az enyémet!
20140901102739
 
 


Kata :D
álomszépek vagytok :D és nagyon ügyesek, hogy így mindent elintéztetek :D

Pompi :D
mi is bevittük a kórházba, ott volt a gyerek alatt, szerintem is jó ha már akkor alatta van, mert a beállítását lehet tesztelni.
(meg az ördög ugye nem alszik)

mellszívó: szerintem ne vegyél. Ált, mind1ik kórházban van többféle kirpóbálásra. Próbáld ki és azt vedd meg, mert nagyon egyéni, hogy kinek mi jön be.
nagy általánossgban, ha kézi: Avent isis, ha elektromos: medela minielectric... DE! melle válogatja!

tényleg lehet ikrekkel... de nem 6 éves korig, hanem a tankötelesség válásuk évének dec. 31ig, ez évvesztes gyereknél 7 éves kort is jelenthet.
hgy melyik tv. nem tudom, de megkeresem Neked... de tényleg így van.
és ikrekkel dupla gyes jár.

egyébként a magyarorszag.hu-n elég jól le van írva minden infó gyerektémában, teljesen aktualizált mindig. még nem csalódtam az oldalban, akármi is volt a téma.

általános: http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... aa25573a16
gyes:
http://www.magyarorszag.hu/allampolgar/ ... 60627.html

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


tv-nyi hivatkozás:
1998. évi LXXXIV. törvény
a családok támogatásáról, egységes szerkezetben a végrehajtásáról szóló 223/1998. (XII. 30.) Korm. rendelettel
§26(2)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


ez lemaradt:
"Cst. 26. § (1) A gyermekgondozási támogatás havi összege - függetlenül a gyermekek számától - azonos az öregségi nyugdíj mindenkori legkisebb összegével, töredékhónap esetén egy naptári napra a havi összeg harmincad része jár.

(2) A gyermekgondozási segély havi összege ikergyermekek esetén - függetlenül a gyermekek számától - azonos az öregségi nyugdíj mindenkori legkisebb összegének 200%-ával."

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pomi,3-rom légzésfigyelőt említettek :D a Baby Senses(remélem jól írom),egy magyart,na ennek a nevét elfelejtettem,és az Angel Caret.
Megbízhatóak és a P.I.C-ken a magyart használják állítólag :lol:
Én az Angel Caret néztem használtan már kettőt tudok venni 30-35000Ft-ért,de majd meglátom,mert valahol láttam újat 19-20000Ft-ért/db.
De ha jól emlékszem Orsi azt írta,hogy ezek az érzkelők használtan is megbízhatók :)
A babaneten van egy csomó hirdetés,ahol garnciával,adják el jó állapotban.Majd megnézzük :) :) :) :)

Kata,Bálintka gyönyörű :D :D :D :D :D :D :D
Az Drágáim is olyan édik,már nemcsak nagyokat rugiznak,hanem ilyen nagyon finom simiket is csinálnak :) :) ,mint a reklámban a baba,amikor a testvérkéje beszélget vele :)

Hajni,én is azt gondoltam,hogy majd az a 5 óra uncsi lesz,de nem volt,mert tényleg jó dolgokat mondtak,és az utolsó 1,5 óra gyakorlat volt :wink:
Értesítést,szerintem majd a jövőhéten fogtok kapni,hogy mikorra és hova kell menni.

Wishnek szép nagy pocakja van,egyszer,kétszer keményedett szegényke :shock: és a doki meg a hölgy viccelődött,hogy mindjárt szülünk :)

KépKép
napszemcsi
 
 


Sziasztok :)

Hajni :) Nem, még nem, csak elvoltam ma mindenfélével és mindjárt vendégeim jönnek, úgyhogy rövid is leszek.
Megcsináltam neked a képet, a profiodban kell bemásolnod, ezt a méretet már engedni fogja.
Kép

Kata :)
Nagyon édes a fiad :)
Nemsokára én is... :lol:
Nekd és Zsebinek megvan a mobilszáma, majd nektek küldök sms-t, remélem valamelyikőtök meg tudja majd írni :)

Zsu :)
Remélem azóta megnyugtatott már az orvos. Én is azt modom, hogy tesssék nagy ívben tenni a háztartásra. Biztos kecskeméte is lehet házhozszállítatni ebédet, a takarítást meg csinálják meg a férfiak, vagy más családtaok. Csak annyit csinálj, amennyit muszáj.

A Léghajós oktatás nekem is tetszett (ne legyen rá szükség mondta az uram ;) ) Az is jó volt, hogy az összes résztvevő szimpi volt így elég jó volt az egész hangulata is.
Napszemcsinek szerintem nagyobb pocija van már mind nekem, de legalább akkora. Mit nem tesz két baba egy helyett ;)

wish
 
 


Bocsi az elírásokért :(

wish
 
 


sziasztok
Wish
Már te vagy a táblázat tetején!!!! :lol: :lol: :lol:

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Napszemcsi :D
igen, szerintem használtan is megbízható.
legalábbis a mieinkek 2004. okt. óta vannak folyamatos használatban, és nem volt velük gond.
Zsebi mondta, hogy talán 1szer riasztott be náluk.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


itt épp van 2 angelcare párban eladó:
http://www.ikresek.hu/modules.php?name= ... topic&t=15

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszönöm a fiam nevében is a dícséreteket!

Nálunk a kórházban nem volt mellszívó, vis nem ajánlottak semmit, még az enyémre is azt mondták, ne használjam, mert ödémás lesz a mellbimbóm... :shock: :shock: :shock: ??? Nekem jó volt h ott volt, mert az egyik mellemből egyáltalán nem tudtam volna fejni, mikor kézzel kínlódtam vele, csak a vér csöpögött. :cry: a mellszívóval meg szépen beindult.

Orsi! Nagyon írigy vagyok a nyaralás miatt! Szerintetek lehet már egy 6 hónapos babával vízbe menni? Mertakkor mennénk nyaralni...
Légzésfigyelő: Nem tudom beüzemelni!!! Ennyire szorulna a matrac? Kb akkor érzékel, ha püfölöm a matracot. Mit csináljak vele?! A matracon (kókusz) nekem van egy gyapjútakaró, azon van a lepedő. Tehetem a matrac meg a gyapjú közé?

Wish! Nagyon várom az sms-t és szorítok, h minden úgy történjen, ahogy Te szeretnéd!

dkata
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: