Új privát üzeneted érkezett!

gyorsan: mangó, tök így voltam/vagyok én is :arrow: akkor kéne aludni, pihenni amikor a gyermek, de basszus olyankor jut idő a többi egyéb "halaszthatatlan" dologra :!: :arrow: net hihihi :wink:
lmkata
 
 


Zsóka: Nagyon jók a képek a másik topikon! Jobbulást a kisbetegnek!!!

Edus: Nem semmi lehetett a hétvége. Még jó, hogy volt segítség a két fiú mellé. Titkárnő nagyon ügyes volt :) Elképzelem azt az arcot, amikor az én férjemnek szólok, hogy segítsen már gépelni... :) Ugye egyébként se hitte el, hogy élő emberekkel beszélgetek, tegnap meg is lepődött, amikor mondtam neki a Bethesda utcai parkolóban, hogy papírkutya, ha nem jön be velem... :)

Timi: Nekem meg a Balanaplót kell sürgősen bepótolnom, mert mindig elfelejtem :) Kitartást a sok tanuláshoz!!!

Mangó: Szívesen máskor is :)

Kata: Igen a dokikkal való erőszakoskodás hülye egy helyzet. De nálunk biztos az lenne, hogy ha én nem mernék valamiért (ami azért nem valószínű ugye) akkor a férjem tuti ütné az ajtót. Julcsi olyan kedves és jól nevelt, meg hullafáradt... nem csodálom, hogy nincs kedve a doki nyilvánvalóan idióta hazudozós kifogásait meghallgatni, hogy most megint miért nem ér rá... Hihetetlen... Na de tényleg nem jó belemenni az eü témába, vigyázni kell a vérnyomásunkra már ilyen korban :)
Remélem ma már valami jó is történik a kórházban!!!! :)
Hú, nagyon örülök, hogy a ti dokitok lelkiismeretes!!!! :)

Body szavazatokat köszi!!! Meg még majd bölcsiben is megkérdezem holnap, hogy mit szeretnének...

Anaci, Panni mi van veletek?

M.
mircike
 
 


Mircike! majd kérlek írd meg Mirkó jelét!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Lányok, és tudtok valamit Julcsiékról? meddig maradnak bent? remélem fogalkozott már velük a doki!! :evil:
mangó
 
 

 
 

Angéla!

Igen, megnéztem egy csomó típusú vonalzót, de egyiknél sem láttam azt, hogy "írja be a nevet". Végül azt hiszem a babafalvás oldalon találtam ilyen opciót!
Pedig majdnem anyanyelvi szinten beszélek angolul.... :oops:

Na sebaj! Nekem is tetszik kicsi Tarek új vonalzója! :)

F.

U.I. Julcsiékról valaki valamit?

És ti Edusom???? Hogy vagy?

fatima
 
 


fatima, nem értem. direkt miattad csináltam egy lilypie-os tickert és a step 3

[quote]
írta:
Set Wording:
_(pl Samu)_____________ x months, x weeks & x days old.

Text above the ticker:_____________ (optional):


szóval, hogy hogy nem láttad?????
kerekpocak
 
 


Így nem jó basszus! Nem Tarek várandós, hanem éééén!

fatima
 
 


Na most jóóóóóóóóóóóóóóó!

De szerintem a másik aranyosabb volt! Nem?

fatima
 
 


kicsit szinesebb volt...
kerekpocak
 
 


és szted nekem melyik a jobb? ez vagy a régebbi?
kerekpocak
 
 


Szerintem is színesebb az, amit a babafalváról csináltam meg!
Nekem a te régid is jobban tetszett, főleg, hogy nem barna a Samu bőre! :)

F.

fatima
 
 


szóval a mai hírek:

1. az ujjaimon kívűl mindenütt RETTENETESEN DURVA izomlázam van.
kb mzogni nem bírok. éreztem én ezt már tegnap is, de ez hihetetlen! vannak izmaim yessssssssss amúgy hihetetlen de ilyen komoly izomlázam sztem évek óta nem volt. testem minden porcikája fáj. ez a jó, legalább tudom, h használ!

2. délelőtt gyedes papírokat intéztünk a fiatalember meg én. kaptunk egy sorszámot h 14en vannak előttünk, fel is készültünk a legrosszabbra, erre kb 5 perc mulva sorrakerültünk.

3. samu este f8-tól reggel f8ig aludt. utána már viszont semmit, csak sétakor 20 percet, viszont (egy rövid nem reagálós ébredéssel-sóhajtás, is duma-alvás tovább) kb 2 óra óta durmol.

4. köszönöm a julcsi számokat, beszéltem vele sms-ben este, akkor még mindig nem volt orvos, még mindig nem adtak kúpot és julcsi nagyon álmos volt...

vki tud vmit róla?

edu jobbulást :)
angéla pihend ki magad!!!!!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Zsófi!

Köszi a segítséget, de inkább maradok a babafalvás vonalzónál. Az tényleg aranyosabb és színesebb! :)

F.

fatima
 
 


Kedves Mindenki! :wink:

elkezdtem titeket visszaolvasni, de sajnos nem tudtam, mert rengeteget termeltetek. :lol:

Köszönöm szépen az érdeklődéseiteket, tegnap éjszaka még elég vacakul votam, ezért ma még próbáltam pihizni, de sajnos arra ébretem, h zsiga szól, h "baba eszi a krémet!" :oops: :oops: :oops: :evil: (odatola a széket az asztalhoz, és kiszolgálta magát... :oops: :cry: ). szóval ennyit az én energiabomba fiamról. 8)

Képeket újból megcsodáltam! :P
Márk, Lizu, Samu, Farkas, nagyon klasszak!!!!!!!!!!!és elfelejtettünk a titkárommal írni Panniéknak! :oops: :oops: :oops: Gratula Márk új tudományához!!!!!!!!!!! :P jobban van már, megtudtátok, mitől lehet az állandó hőemelkedés? :roll:

Zsóka, kicsi Marcipán, hogy van? Gyógyulgat? :shock: :? Gyógypusszancsok mennek! :)

Nóri, Mircike, tudtok valamit Julcsiékrók?! (sztem azért éljük meg még rosszabbul a kórházban töltött napokat, mert nem elég, h feldolgozzuk, mi történik a saját gyerköcünkkel, még lelkileg fel kell dolgoznunk az ott tapasztalt körülményeket. Többek között ezt sem kívánom senkinek... :oops: :oops: :? :evil: )

Kata, Lizacica? Jobban van már? Kevesebbek a görcsök? Vagy standál? Dokinéni nagyon aranyos, és lekiismeretes! (bár én sem panaszkodhatok zsiga kezelőorvosára, aki a Madarászban volt..csak hát a feltételek...) nagyon édesen alszik anya kocsijában, és klassz az "együtt kép" anyájával (Samuékank is!). :P Vezetés? Gondolom, megy, mint a karikacsapás. :wink:

Mangó pusszok Bendének, jobb éjszakákat kívánunk! :P

most megyek, mert a pasik lázadnak, ha tudok, még jövök, addig is pusszok. 8)

bocsi, a sok hibáért, de közben mért kérdés feleletet játszunk zsigával, és így baromi nehéz írni, fogalmazni, válaszolni, és közben kiszs is lázad... :oops: :oops:
mazsolák
 
 


Sziasztok!

Most írni nem írok, viszont képezgetek nektek :lol:

"Szeretem a Babám!"
Kép

Huncutság
Kép

"Gyere Babám..."
Kép

"Én mindig jó fiú vagyok!"
Kép

"A foltnélküli profilom"
Kép

"Segítek Anyának panírozni!"
Erről a székről, s erre a padlóra volt a multkori bumm. :?

Kép

"Annyira koncentrálok a karfiol bepanírozására, hogy közben kitörik a kisujjam :)"
Kép

"Aaaaaaaaaaa! (=Anya) Tiszta ragacs lett a kezem! Menjünk, mossuk meg!"
Kép

Kép

Kép
timtom
 
 


ja még azt szerettem volna, amiért remélem, nem lesz harag, de nekem jobban tetszett samu régi vonalzója... :oops: :oops: :oops: :?
mazsolák
 
 


Timcsi egyszerre írtunk! 8) Nagyon klasszak a képek!!!!!!!!!!! :P Annyira édes Bala a babájával! Meg ahogy ül, azokkal az ártatlan szemekkel, meg ahogy paníroz, nem semmi az a kifordított kisujj! :P Szegénykém álla! :oops: Hogyan viseli? :shock: inkább csak a kinézet rosszabb? típus... :oops: :?

(ja és ameddig megcsodáltam Bala képeit, addig zsig összefirkálta magát... :oops: :oops: :? )
mazsolák
 
 


Szia Edu!

De jó, hogy itt vagy!
Remélem a mai éjszakád már jobb lesz!
Zsombi milyen krémet nyomatot magába? :shock: :D

Puszi, de most rohannom kell, mert BAla tépi a macska farkát, az meg üvölt. :? :roll:

Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Bocsi: Edu=Edus akart lenni :oops: :)

Kép

Kép
timtom
 
 


:) Ismét majdnem egyszerre :)

SZerencsére a bummos napon volt csak riadalom Balában.
Ahogy írtad:
[quote]i írta:nkább csak a kinézet rosszabb? típus...

Egyáltalán nem fájlalja szerencsére. Bár a puff emléke még él a memóriájában, mert a konyhában mindig elmagyarázza nekünk, hogy erről a székről volt bumm oda le. :lol: :? :roll: :)

Puszi: Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


na gyors bekukk, edu pihenj sokat, amennyit csaka pasik engedik!!!

bala szuperszónikus!!!!!!!!!! nagyon fotogén és hihetetlen milyen ártatlan pofikája van, a köv. pillanatban meg csínyre készen áll, igaz???


a mi délutánunkról: apa fejébe vette h kisfiának forgási tudományát felturbózza kicsit (az ominózus forgás óta semmi....:( :( ) erről mellékelek 2 fotót: Kép Kép

ez volt a max, ill elért egy ippeg átfordulást, majd az utolsó percben vissza. de mindketten nagyon türelmesek kb 1.5 órája így játszanak!!
kerekpocak
 
 


minden visszavonva!!!!

megint átfordult!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


[quote="timtom"]S írta:timtomzia Edu!

De jó, hogy itt vagy!
Remélem a mai éjszakád már jobb lesz!
Zsombi milyen krémet nyomatot magába? :shock: :D

Puszi, de most rohannom kell, mert BAla tépi a macska farkát, az meg üvölt. :? :roll:

Timi


Edus=Edu, bármelyik "jöhet" :wink:

sudocrem-et, :oops:
és örömmel olvasom, hogy Bala duracellnyuszi is működik 8) , most már én is rohantam el... :oops: 8) , szegény macska... :oops: 8)

köszönöm, én is remélem, h ma már nem fog háborogni a gyomrom. /amúgy én is irtozom..., és amikor megláttam... :oops: :evil: /
mazsolák
 
 


SAMUNAK HATALMAS GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :lol: csak így tobább!!!!! :lol:
mazsolák
 
 


[quote="timtom"]: írta:timtom) Ismét majdnem egyszerre :)

SZerencsére a bummos napon volt csak riadalom Balában.
Ahogy írtad:
[quote]i írta:nkább csak a kinézet rosszabb? típus...

Egyáltalán nem fájlalja szerencsére. Bár a puff emléke még él a memóriájában, mert a konyhában mindig elmagyarázza nekünk, hogy erről a székről volt bumm oda le. :lol: :? :roll: :)

Puszi: Timi


a magyarázás ismerős! :wink: 8) Olyan cukik ilyenkor! 8)
ja és szintén egyszerre :wink:

na most már tényleg mentem... :oops: :oops: 8)
mazsolák
 
 


köszi!!!!

edu látod a vonalzót???? így adok a véleményedre!!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


igen látom! :lol: :wink: Akkor nem haragszol?! :oops: 8) Sztem ez sokkal Samusabb! :P Ez a vonalzó sokkal jobban illik az egyéniségéhez! :P Köszi, jól esett! :) /Te különben hogy voltál vele?, neked melyik tetszett jobban? :shock: /
mazsolák
 
 


őszintén szólva nekem is ez tetszik a legjobban, csak olyan kár h nincs olyan opció h a fényképét is rá lehessen tölteni :(
kerekpocak
 
 


most, hogy írod, ja... :oops: :oops: :? (ez zsófinak szólt!)
mazsolák
 
 


standál=stagnál, biztos volt még hiba, de ez nagyon szembetűnő..., bocsi :oops: :oops: 8)
mazsolák
 
 


:lol: Edu! mars az ágyba jobbulni! pihenni! :lol:
amúgy kérdeztem is apát h most hogy is van ez a szó stagnál v standál?? mert stand=áll :arrow: hirtelen ez is logikusnak tűnt :roll: :lol:

Zsófi én nem írtam mert csak olvasóban voltam gyorsan de nekem is jobban tetszik ez a hajós azaz jobban samus mint az előző néger kisgyerekes.... amúgy semmi bajom a néger kisgyerekekkel!!! :? :lol:
sőőőőt... :lol:
na meg is keresem a fotót....
Kép
lmkata
 
 


Kata, lehet, h engem is ez kavart meg :roll: :oops: 8) , illetve zsigusz rengeteg kérdése, miközben hozzászólást kreáltam. :oops: :oops: 8)

igenis, tűztem pihenni :lol: , és még annyit: A KÉP FANTASZTIKUS!!!!!!!!!!!!!NAGYON TETSZIK!!!!!!!!!!!!!!ANNYIRA KLASSZ! :P :P

PUSSZANCS, JÓ ÉJT MINDENKINEK! :P
mazsolák
 
 


jó éjt Edu, de remélem ezt te már nem olvasod... :lol:

Marcsi! korán kezdi a kisasszony a pasizáat neeem? ;)ű
bár a kisfiú nyomult ha jól emlékszem. nahát ! ilyen fiatalon már csábít a lelkem :lol:

Nóri én értettem az átszakadot!! :wink: :wink: és télleg nem! :wink: és annyira zabbantanivaló!!!! :wink:

Timtom, nekem a ragacsos kezű a kedvencem! nagyon cukor!!!
vérnyomást nehezen mérnek, de ötödszörre ált. sikerül.
:lol:

görcsök vannak, talán paraszthajszálnyit jobb a szitu. ma kevesebb volt.
holnap megint szuri.
megint autózás!! :lol:
ja igen, megy a vezetés szrencsére, már nemtom ki kérdezte :oops: de talán Edu :)
remélem nem fog fagyni és nem lesz nagy hó és akkor no problem.

na megyek megnézem pukikirálynőt, mert nyüszög már egy ideje.....
lmkata
 
 


Jaaaaaaa!
Samu csak így tovább!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(nem ám elsőre beadni a derekad apa kísérleteire !!) :wink: :wink:
lmkata
 
 


Sziasztok!

Timi, Bala nagyon nagyon aranyos!!!!! OLyan édes ahogy a babáját szorítja. :)

Kata, Zsófi, tegnap csak kutyafuttában írtam, hogy milyen jók a képeitek, de ma megerősítem, mert tényleg nagyon jók. Nagyon szépek vagytok mindannyian! Samunak nagy puszi, az átfordulásért. :)

Zsófi én semmilyen változást nem láttam a vonalzódon,pedig napközben is benézek ide hébe hóba. De ezen már nem lepődök meg, mert a múltkor se láttam a vonalzódat, pedig megvolt.

Fatima, az új vonalzód nagyon tetszik nekem is. Múltkor írtad, hogy úgy akarjátok szoktatni Tareket, hogy mindkettőtök el tudja altatni, etetni stb. Ez nagyon jó ötlet. Mi sajnos nem így csináltuk, így az altatás, etetés rám marad. De a fürdés pl. mindig a papa feladata volt és velem nem is fürdik olyan jókat mint vele.

Jut eszembe Marcsi, elég szomorú lennék, ha az az én lábam lenne a képen. :) :) Szóval nem az enyém! :)

Edus, ma már jobban vagy? Hú én is kitaccsoltam volna, már magától az őztől is , nemhogy egy félig nyerstől ááááá.
A sudocrem már nálunk is lecsúszott párszor. :) (de csak kicsi :) )

Szegény Marcipán! Biztos a legyengült szervezete miatt kapta el a papa betegségét. Jobbulást kívánok neki.

Na, akkor írom Julcsit...
Ma sem látta orvos Barnust! Azt aki műtötte, egész nap nem lehetett utolérni, többi meg nem foglalkozott vele. Jó hír, hogy már kiskanállal folyadékot tud enni. Julcsi elment egy orvoshoz,megkérdezte, hogy hogy legyen az etetés a továbbiakban, erre mondja neki az orvos: anyuka nincs egy hete, hogy műtötték a gyereket, itassa. kész.
Julcsi nagyon kivan, már elvesztette a türelmét. Ja és ráadásul Barnusnak hőemelkedése van, és szívni kell az orrát.
Na, és a "hab a tortán": szólt a nővér Julcsinak, hogy pakoljon össze, mert ha jön egy sürgős eset, akkor ki kell vinni az ágyat amin alszanak. (a szobában van egy rácsos ágy és egy nagy ágy. a nagyágyon alszanak, mert Barnus csak úgy tud elaludni, ha Julcsi mellette van.)ha kiviszik az ágyat Julcsi ülhet egy széken, Barnus meg nem fog tudni elaludni.
Hát ezek a hirek vannak. :(
Én holnap du. bemegyek egy órára, addig tartom BArnust, hogy egy kis lélgzethez jusson Julcsi.

Miricke, a babakocsi sajnos nem vált be, mert nem marad benne,és nyúlkál az arcához is. Szóval azt üzeni julcsi, hogy ha jössz be a városba és ráérsz, vissza is viheted.

NA, megyek, jó éjt mindenkinek!
TIMI Aludj!!!! :)

Kép
nóri8
 
 


KRISZTA? PANNI?
?????????

Kép
nóri8
 
 


Csak beugrottam.

Képek nagyonjók!!! :)

Edus, de jó hogy jobban vagy! :)

Nóri, holnap megyek kétszer is Pestre. De: 11-12 között, Du: 17-18 között valószínűsítem magam Julcsihoz. Sajnálom, hogy nem vált be a kocsi. Pedig valamit ki kellene találni, mert ez így nem állapot. Nem hordozhatja egész nap...

Én holnap délelőtt legkorábban délben leszek netközelben. Addig is puszi mindenkinek!!! :)

M.
mircike
 
 


Illetve lehet, hogy reggel 8 körül ugrom be. Na majd meglátom.
M.
mircike
 
 


óóóó de tahhó vagyok. szal.

marcinak jobbulást!!!!!!! valószínűleg az van, amit nóri írt, h szegény legyengült és most elkapta apa vírusát. de mennek neki a +++++++energiák folyton!!!!!!

kata a kép nagyon jó! hol, s mikor készült??????????????????

nóri köszi a híradást! engem egészen felháborít, h egy 10 hónapos kisfiú aki még szopizik, akinek az anyukája a mindene ilyen ellátásban részesül.
1. mi az h NEM LÁTTA ORVOS?????????????
2. még mindig nem látta ???????????? basszus, most már tök rég óta bent vannak, vizitek????? az orvosok nem istenek, a betegnek aki fizet tb-t, most már lassan vizit és ágydíjat KELL hogy annyi joga legyen, h a 10 (!) hónapos kisfiát min. naponta 2x megnézzék!!!!! arról nem is beszélve h non-stop tájékoztassák!!!!!!
3. csaba mondja: én olyan botrányt csinálnék (média stb) h 2 napja nem látta a kisbabámat orvos, h attól lenne hangos budapest. beszélni kellene az osztályvezetővel, főnővérrel stb. botrányt csinálni. mégiscsak egy pici baba élete, egészsége, betegsége. hát lassan belerokkannak ebbe az egészbe.

mi totál ki vagyunk akadva!

nincs másik égési gyerekosztály pesten??? nem lehet saját felelősségre elhúzni onnan vhová máshová???? pl budai gyerekkórház? én ezt egyszerűen nem értem. kell h legyen más! jobb!

hihetelen.
kerekpocak
 
 


Csak a mai fürdésről pár kép. És tényleg mgyek aludni.
A végén már összemérhető volt a kádban és a padlón lévő víz mennyisége :evil: :twisted: (szegény szomszéd néni)

Kép

Kép

Egy ember az Atlantiszról 8)
Kép

Hullámfürdő:
Kép
mazsolák
 
 


Mircike, én kb. 1/4 6-ig leszek bent holnap, de ha be tudnál jönni az jó lenne, mert akkor julcsi akkor egész sokat tudna pihenni. Vagy a délelőtt tudnál az is jó lenne, persze kérdezd meg hogy neki hogy jó.

Zsófi, egyfolytában ezen gondolkozom én is, hogy mit lehetne csinálni. mondjuk átvinni másik kórházba nem merném, de talán ha pénzt adnának talán a doktornő is lenne szíves rápillantani. az nekem is hihetetlen hogy nincs vizit!

most én is megyek aludni, puszi, nóri

Kép
nóri8
 
 


ez h nem látta orvos télleg hihetetlen!!!!!!!!
de miért nem csinálnak vmit Julcsiék? félre ne értsetek, Julcsi te se ha már olvasol, de miért nem tesztek valamit???????????
nem hiszem el, hogy ha beszéltek valakivel, akkor nem néznek rá! ilyen nincsen. ha szép szóval nem megy - én azért mindenképp úgy próbálnék közeledni, mert nyílván akkor ők is másképp állnak a dologhoz - szóval akkor azért egy kis keménykedéssel biztos el lehetne érni vmit! ha Julcsinak nem is, de apának csak kéne intézkednie........
szerintem. de bocsi ha ezzel vki lelkébe mentem, de azt várni a jelenlegi körülmények közt h történjen vmi.... hááát nem nyerő.
persze alap lenne h aki műtötte minden nap bemegy és ránéz, de úgy tűnik azzal a valakivel nagyon melléfogtak (akkor nem is volt választásuk) de azóta csak lehetne mást keríteni .... vagy legrosszabb esetben amit Zsófi írt átmenni máshova. Bár az nyílván necces meg nagyon függ Barnus állapotától, orrszonda - vagy az "csak" kaja miatt kell?? ..........
jaaaj nagyon sok erőt ehhez, de nagyon keménynek és rámenősnek kell manapság etéren lenni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
és nem csak pénzfüggő, mert én sehol nem adtam semmit ezidáig !!! és azért mindenhol rendesen elláttak... vagy csak mákunk volt..... :roll: :?:
lmkata
 
 


Jajjjj ezek a ZSÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉKKKKKKK !!!!
hát Edus gyönyörűek és imádnivalóan rosszcsontok, azaz ez hülyeség - nem is rosszak csak fiúk és elevenek és belevalók! :lol: :lol: :lol:
sorozatban kéne őket gyártanotok! :wink:
lmkata
 
 


Zsóka hogy van a szépszemű Marcipánunk ?????????
Borcsa??? ugye ő nem beteg (már) ????
1000 pusszancs nektek !


Zsófi! Kenya, 2002 december :lol:
fiatalok voltunk és vékonya(bba)k :lol:
lmkata
 
 


Bocsánat, most jövök fürdésből. Mert Katára hallgatva, kumultam egyet... :)
Addig apa "garázdálkodott" 8) , de mondta, h jöjjek, mert kellek. mindjárt visszaolvasok, és írok! :)
mazsolák
 
 


Most olvasom Nóri, Zsófi, és Kata a soraitokat, ja és persze Mircikéjét. :cry:
Nehéz kérdés, hogy ilyenkor mi a jó. :oops: :oops: nálunk is az éppen ügyeletes doki lett végül Zsigusz kezelőorvosa - gondolom, így szokták - , velünk rendes volt, de sajnos meg kell valljam, nekem is néha kérdeznem kellett. :oops: :evil: Ugye a vizit ideje alatt nem lehettünk bent, utána eltűntek fél napokra, és én is olyan ideg voltam, hogy csak na! :evil: Aztán én is kérdezgettem, meg nekünk voltak mérföldkövek, ha ennyit, és ennyit eszik a gyerek, ha nem fullad, ha hat a gyógyszer, és akkor tudtam, kb hányadán állunk.:oops: :?
De hogy senki nem néz julcsiékra???? :evil: :evil: Vizit??????????? :evil: :evil: Ez annyira hihetetlen. :roll: :shock: Persze megértem julcsit is, aki baromi kimerült, és sajnos ilyenkor annyira nehéz az embernek magát "uralnia", hogy szépen, illedelmesen adja elő, de közben legyen rámenős is. :oops: :? Én azon tények ismeretében, hogy már ennyire szépen eszik Barnus úgy vélem, hogy lassan jöhetnének haza...de hát én nem vagyok orvos!!!!!!!!!!sajna, és azt is nagyon sajnálom, h most nem vagyok ott, mert tuti, h én is megpróbálnék segíteni, mert tudom, h ez mennyit számít, testnek, léleknek....( :) még az a jó, h összebújhatnak, nekem szigorúan a rácsos ágyban szabadott altatnom zsiget - persze volt 1-2 lazább nővér, aki nem jött azonnal, és szedett minket szét...na de nem ragozom.) Ha ott lennék, bemennék, és most nagyon szomorú vagyok, h ilyen távol vagyok tőletek!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :cry: :( :cry: :evil:

Julcsi, Barnus további kitartást! Barnus állapota úgy tűnik, javul, a leírások alapján, aztán tényleg próbáljatok meg lépni valamit, ez nem állapot. Próbáljátok hívni mobilon a dokit, igenis nézzen rá a pici Barnusra! :evil: Ja illetve mintha olvastam volna, h szegényem megfázott..., biztos a sok sírás, hadakozás, kimelegedett, aztán meg lecsapodott az izzadtság a hátán..., így a legkönnyebb megfázni a hisztikben... :oops: :oops: :cry: Azért jobbulást!!!!!!!!!!!

Hu, most nálam is felment a pumpa! nehéz megállnom, h ne írjak csúnyaságot!!!!!!!!!!!!!Nóri, ha bemész holnap, add át az üzinket, h nagy drukkok, és próbáljanak vmit lépni! És h én is segítenék, de sajna nem tudok... :cry: :cry: :cry:
mazsolák
 
 


Drága Barnus, és Julcsi!

Próbáljatok meg pihenni, nyugodtabb éjszakát, és szép álmokat nektek! :)
Barnus, mihamarabb meggyógyulni, h lehessen hazajönni! :wink:

Pusszok, jó éjt! :P

Kép

ui.: drukkolok, h holnap nézzen meg a drnéni!!!!!!!!!!!(v /bácsi)
mazsolák
 
 


na tessék! ezért úútálom ha itt van a laptop a hálóban :arrow: nem fekszem le aludni hanem helyette net.
és 24-kor gyógyszer beadás, azaz 39 perc múlva. klassz. ekkor általában felébred a gyermek, etetés, visszaalvás, izé. lesz megint vagy hajnali 1 mire elalszom. 5-kor kel enni, 5:45re elalszik, 6-kor gyógyszer, kicsi alvás még majd 9:30kor loholhatunk a kórházba. vagy előbb is ... grrrrrrr.... :twisted: miért nem feküdtem le aludni???
na megyek nem dühöngök itt tovább!!! (már ehelyett is lefeküdhettem volna!) :lol:

pusszok és szép álmokat minden babának és mamának!
lmkata
 
 


Fenn vagyunk, mindjárt indulunk bölcsibe... (meg munkahelyre is beugrunk, hamár homár alapon).

Csak gyorsan: Nem fogok tudni bennmaradni, mert a gyermek is velem lesz, plusz nem lesz időnk. Csak a kocsit hozom el, hogy ne zavarja őket a szobában. Azért, ha közben a folyosón látok egy fehérköpenyest, akkor leüvöltöm az arcát, gyermekkel a kezemben ofkorsz. Valami fornettit viszek Julcsinak, másra nem lesz ma lehetőségem.

***
Fürdős Zsééééék!!! Nagyon tudnak élni :)

Marcinak jobbulást!!!

Meg mindenkinek puszi!!! Csak most mennem kell pakolászni, mert kismértékben izgulok :wink:

M.
mircike
 
 


Ááá nem küldte el előbb... És CTRL-C-t se nyomtam...

Szóval csak beugrunk Julcsihoz, gyermekkel leszek, nem lesz időm se ott maradni, de ha orvost látok, arcába sikítok.
Zséket istenítettem még, Marcusnak kívántam jobbulást, és mindenkinek puszit, de most indulunk a bölcsibe :)
M.
mircike
 
 


Ááásdhhhr>#&{}łŁ<>đĐ&@{{@ߤ$Łß$ßíŁłŁ
Csúnyán kiabáááálok, hogy fáklya!!!
[vagyis f ú cé ká jé a].
Most meg kétszer küldte el.
M.
mircike
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?