Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Barbara: Szorítok, hogy a doki pozitív dolgot mondjon!

Sus: Nem tudom megköszöntem-e a dkinéniről az infót, szóval köszi :)

Dóri: Neked is köszi a drbácsiról az infót, nagyon szimpiő is, nem tudunk dönteni :(
Képzeld volt itt Judit tegnap, és nagyon jól elvoltak Levivel és el is altatta őt! Tényleg szuper! Köszi! :)

Puszi
Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Annamari: Köszi a meghívást, felírtam a címet. Remélem ott tudunk lenni!

Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Sziasztok!
Kicsit szétszórt vagyok ma! :)
Frissítettem Levi albumát végre, ha van időtök és kedvetek nézzétek meg a "Levente cseperedése képekben 2" alatt.

Puszi és mostmár eldugulok, megyek tanulni, mert mindjárt fennvan Levike.

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 

 
 

Sziasztok! Na,megint itt.Tegnap már nem sikerült visszajönnöm.

Szóval ha valakinek kell a mobilszámom priviben leírom.
Megpróbálom azért érthetően elmagyarázni merre gyertek.
82-es trolival a 6. megálló a Mogyoródi út.Itt kell leszállni és bejönni a lakótelepre.Négyemeletes sátortetős panelházak.
A mi házunk a 14-es szám,párhuzamosan áll a Mogyoródi úttal. A házunk mögött egy kis játszótér/nagy park van,előttünk pedig egy tűzcsap,a ház alatt egy kéken világító szépségszalon.

Gombika: én is anyukám révén kerültem a dokihoz,amíg csak a szokásos évi vizsgálatra mentem,addig jó volt az SZTK is. Szerintem mindenki próbál körülnézni ,tájékozódni.A legfontosabb tényleg az,ha elsőre nem szimpi valaki,akkor keress mást. Nagyon fontos az első benyomás.Sok szerencsét!!!
Itt egy friss kép a fiúkról:
Kép

Hétfőn akkor várok mindenkit,azaz várunk a fiúkkal!!!
Annamari
kismuki
 
 


Helló Lányok!
Annamari, a találkozó nem délelőtt lesz? :-( Mert most látom, hogy négy órát írtál, még jó hogy benéztem. Én megyek délután Viktorért és a barátjáért az oviba, és a három gyerekkel kicsit húzós lesz. Priviben légyszi írd meg a pontos címet. Puszi
D
Gombika, szerintem az hogy Csapó nem volt szimpatikus, azért lehet, mert nem annyira babusgatós orvos, de döntéshelyzetben mindig sikerül azt a benyomást keltenie, hogy tudja, mit csinál, és ez nagyon fontos. És a szülésnél meg tünemény volt, még ha a rendelőben nincs is mindig ideje a lelkünket ápolgatni. Én már találkoztam hezitáló orvosokkal más szituációban, roppant kellemetlen. Nekem mondjuk férfiban is az az esetem, aki nem ígérget, de teszi a dolgát, és orvosban is jobban tudok bízni olyanban, aki korrekt információkat ad és nem csúsztat. A gyerekorvosunk is ilyen, akit itt is ajánlottam a csajoknak, hogy nem ragyok örök mosoly az arcán, de mindig tudom, hogy bízhatom benne.
tigris
 
 


Helló lányok!

Annamari, mi akkor megyünk Ediékkel fél 5 magasságában, majd legfeljebb rádcsörgök, ha nem találnánk könnyen oda.
Dóri, remélem, jöttök, és a többiek is! :)
Puszi: Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Misi kicsit taknyos, de azért mi is úgy tervezzük, hogy megyünk :)
Annamari, milyen enni, inni valót vigyünk?
Föl kell csöngetni? Te vagy kiírva?
Sus
sus1
 
 


Hello mindenkinek!!!

Dóri: persze,hogy délután,ezt beszéltük meg,hogy akkor többen érnek rá.Az sem baj,ha még egy kisfiú jön,ellesznek itt.Túl sok a játék úgyis...ki kell dobálnom a felét hamarosan.
Neked,ha kocsival jössz: - Vezér útról ráfordulsz a Mogyoródira(Nagy Lajos felé) és a következő utca előtt rögtön van egy behajtó a házunk mögötti parkolóba ,zsákutca szerűen.(játszótér mellett). Ezután csak a ház elé kell jönni.

Sus: nálunk is kicsit taknyosak a fiúk,de ez nem vírus,hanem csak az időjárás. Emiatt nehogy otthon maradjatok!
Krisz: csörögjetek nyugodtan.Edináéknak is nagyon örülök.
A cím mégegyszer: Adria sétány 14/b 3.emelet 6. ajtó.
Kapucsengő 6-os,még Vágó Zoltán van kiírva.

Maximum inni hozzatok,kaja lesz.Még dobok az iwiven is mindenkinek üzit,nehogy lemaradjon valaki.

Mindenkit várunk :D :D :D
Annamari
kismuki
 
 


Nagyon sajnálom, hogy nem tudtunk menni :( Misi elég csúnyán köhög, sajna a bölcsiből is kitiltották pár napra. (azért ezt túlzásnak tartottam, mert amúgy meg nincs baja, se láz, sem hőemelkedés, így meg vihetem a dokihoz.)
Remélem jól sikerült a tali, és csináltatok képeket is!
Talán a következő talira mi is eljutunk :cry: .
sus
sus1
 
 


Sziasztok!

Annamari: Még egyszer köszi a meghívást, nagyon jól éreztük magunkat. Levente hazafelé egyre azt hajtogatta "Annamari dudu" (= Annamariéknál sok autó volt). Isteni volt a muffin is. Leírnád a receptjét, ha nem titkos? :) köszi

Sajnálom, hogy csak ilyen kevesen voltunk, remélem legközelebb mindenki el tud jönni!

Edina: Annamaritól hallottam a nagy hírt. Gratulálok és jó egészséget kívánok!

Puszi mindenkinek!
Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Sziasztok!

Sajnálom, hogy nem tudtunk menni, remélem, most már legközelebb tényleg el tudunk menni. Az történt ugyanis, hogy apa nem volt itthon, így elbékávéztunk a gyógytornászhoz és vissza, és annyira elfáradtak, hogy indulás előtt elaludtak. Nem volt értelme felverni őket, mert akkor olyan nyűgösek, hogy kezelhetetlenek és egyfolytában nyafognak. Még egyszer bocsi, tényleg nem így terveztem, nagyon szerettem volna menni.

Mi a nagy hír, én lemeradtam. Csak nem tesó jön Edináénál? Akkor persze mi is gratulálunk.

Puszi:
Annamari

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

sweetlady1: Voltam Hábinál, egyenlőre okés minden....hétfőn reggel megyek az Uzsokiba ultrahangra, remélem az lesz a képernyőn, aminek lennie kell. Nem úgy mint tavaly :cry:
Próbálok mindenre odafigyelni, remélem összejön, nagyon szeretném :)
Édes a babád, jó nagy lett már :D

Pusz: Barbara Kép
barbara_75
 
 


Sziasztok!

Annamari: köszönjük még egyszer a vendéglátást, nagyon jól éreztük magunkat!!! Tényleg kár, hogy kevesen jöttek el! Majd vmikor igyekszem pár képet felrakni, de mostanában kevés ilyesmire az időm.

Barbara: drukkolunk, hogy úgy legyen, ahogy szeretnéd, mindenképp szólj majd! :)

Sus: jobbulást Misinek!

Annamariék lakása tök szuper, remélem, mi is tarthatunk majd jövő év elején egy laksáavatós találkozót, nagy lakásbizniszben vagyunk mi is. :)

Na puszi mindenkinek, vár a munka. :(

Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Voltam reggel Hábinál, ultrahanggal megnézett. 1 cm-es most és van szívhang! :D Csodálatos volt hallani, majdnem elkezdtem bőgni az örömtől.....még most is könnybe lábad a szemem, ahogy leírom.....fantasztikus! Egyenlőre minden okés, minden úgy nézett ki, ahogy kell. :D

Azt szeretném kérdezni tőletek, nálatok előfordult, hogy terhesség alatt antibiotikumot szedtetek? Kb. 3 hete meg voltam fázva, akkor a torkomra szedtem valamit, még nem tudtam, hogy terhes vagyok....de ahogy számoltam, az még nagyon korai szakaszban volt......dokinak nem tudtam megmondani a gyógyszer nevét se, meg kell majd kérdeznem a háziorvost........

Hirtelen ennyi, mehetek vérvételre meg ilyenek......boldog vagyok! :D :D :D Kép
barbara_75
 
 


Sziasztok!

Barbara: nagyon nagyon gratulálok neked. Át tudom érezni,milyen lehettt amikor meghallotad,hogy ver egy ilyen kicsi szív. Még filmeken is torokszorító érzés,de amikor a te pocakodból jön ez a hang,annál nincs szebb dolog. Várunk minden infot,amit megosztassz velünk,és segítünk,ha tudunk.
Én nem tudok neked segíteni antibiotikum ügyben,de nem hiszem,hogy gáz lenne,emiatt ne aggódj.

Lányok,örülök,hogy itt voltatok,sajnálom,hogy a többiek nem értek rá.Ha bármikor van kedvetek hozzánk lehet jönni.De Krisz érdekében remélem,jövőre már náluk talizunk.
Krisz: a Dóri e-mailjéban volt egy eladó lakás,az nagyon jól hangzott.Nem néztétek meg?
Sus: kár,hogy lemaradtatok!!!
Timi: hogy sikerült a szülinapi vacsi?
Annamari: már írtó kíváncsi lettem volna a fiúkra,na majd legközelebb.

Edina: Noncsi tényleg gyönyörű.... rakjátok fel a fotókat!!!
Itt egy új kép,egyre nagyobbak a fiúk nálunk:
Annamari

Kép Édespofáim
kismuki
 
 


Sziasztok!
Van köztetek olyan aki esetleg igényelt már használt lakásra szoc.polt?Nem tudjátok véletlenül, hogy a jegyzőnél munkáltatóit kérnek vagy jövedelemigazolást?Mert én most felhívtam őket és azt mondták, hogy munkáltatói, vagyis hogy mikor léptem be a mhelyre, és hogy jelenleg gyesen vagyok.
Bocsi, hogy ilyen hülyeséget kérdezek, de állítólag jövőre meg akarják szüntetni a szoc.polt és még idén el szeretném intézni. És nem akarok ezerszer elmenni, hogy rossz papírt vittem.

Előre is köszönöm

Pusz nektek

Kép
timie
 
 


Timie, nem tudom pontosan, de úgy emlékszem, hogy már meglévő lakásra csak bővítésre lehet fölvenni szocpolt. Mi vásárláskor igényeltük, ahhoz meg úgyis kellett munkáltatói igazolás, de azt a bank intézte, nem a közjegyző. Biztosabb, ha telefonon megkérdezed.
Annamari, én is nagyon sajnálom, de Misi tényleg elég csúnyán köhögött, nem is volt a héten bölcsiben. Ma meg amikor bementünk, kiderült, hogy mindenki beteg, és csak ketten vannak a csoportban, holnap meg már a másik kisfiú sem lesz :( . Remélem Misi nem szed be semmit.

Barbara, én is gratulálok, kicsit irigyellek :oops: .
sus1
 
 


Sziasztok!

Először is szeretnék gratulálni mindenkinek a gyönyörű bébikhez
Meg tudnátok adni Lukács és Gyarmati dokik elérhetőségeit?
Nálunk még csak terv a baba, de nem szeretném az orvosválasztást az utolsó pillanatra hagyni...

előre is köszi a segítséget
Bea
levaiz
 
 


Bea, ha küldesz priv. címet, megírom Gyarmati számát!
Sus
sus1
 
 


Bea, én tegnap próbáltam küldeni neked privit Lukács doktor elérhetőségével, de nem ment át. Írj nekem egy emilt, arra tán tudok válaszolni.

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Sziasztok!

Bannamari: Igen jól gondolod ez a nagy hír. Remélem Edina nem tart ezek után pletykafészeknek engem :)
Én is kíváncsi lettem volna az ikrekre, remélem legközelebb találkozunk!

Barbara: Szuper, gratula és vigyázz magatokra! Én is irigykedem, jó lenne újra terhes lenni. Azt hiszem lassan beadom a derekam, a férjem már úgy is nagyon szeretne egy következő rosszcsontot. :)

Annamari: Köszi, jól sikerült, nagy volt az öröm :) A fiaid még mindig édesek!

Sus: Remélem Misi már meggyógyult azóta, ha nem jobbulást kívánunk mi is!

Krisz: Hogy álltok a lakáseladással?

Na megyek, Levi már rángatja a pólómat!

Pusz

Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Sus, Persela,

Próbáltam privit küldeni de nem tudom sikerült-e (nem vagyok még túl rutinos)
a vbelya@freemail.hu címre tudtok nekem mail-t küldeni

előre is köszi
Bea
levaiz
 
 


Sziasztok!
A képekkel még mindig adós vagyok, de az több időt igényel, hátha jövő héten! :roll:
Ma megkötöttük a lakásunkra az eladási szerződést, szóval félig hajléktalanok lettünk. :) De költözés csak vmikor februárban lesz, ez még képlékeny jelen pillanatban. De bulit tuti tartunk majd! :)
Annamari: tényleg szuper ajánlat volt Dóri emailjében, csak sajnos nem a mi árkategóriánk :( , pedig :roll: két házzal van csak arrébb, mint a mostani lakásunk.
Máté megint beteg a héten, nagyon csúnyán köhög, holnap meg vérvételre is megyünk, mert olyan sápatag és soványka, elküldtek... Vettek már vmelyik gyerektől vért? Tartok tőle, hogy milyen lesz... Máté még a dokinéni sztetoszkópjának érintését sem viseli el... :cry:
Barbara: óriási gratula, vigyátt nagyon magatokra!!!
Isten bizony, jövőre mi is belehúzunk, ha meglesz a nagyobb lakás. :D
Puszi mindenkinek! Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Köszi ...köszi a fiúk nevében is.
Ma hihetetlen módon nem aludtak el délután,így már 8 óta egyedül vagyok...még nagy örömömben sütit is sütöttem.Ritka,hogy este így ráérek.Persze pont ma nincs semmi normális film. :x

Krisz: nézted azokat a csúsztatott zsalus házakat itt az Egressynél,amikről beszéltünk? Most nem hirdetnek olyat?
Ha hallok valamit majd szólok! Ha nem találtok februárig akkor albérlet? Csak lesz valami!!!!!!
A doki miatt ne aggódj,Márk már akkor is üvölt,ha a mérlegre kell ráállni. :roll: Tiszta gáz.

Megyek lefeküdni,férjem éjszakás,egyedül kell aludnom a hálóban!!! Persze tegnap reggelre is hárman voltunk az ágyban mikor hazajött. :D Imádok így ébredni!

Jó éjt mindenkinek
Annamari
kismuki
 
 


Lányok, Misi is sírt a dokinéninél. Dokinéni azt javasolta, vegyünk neki otthonra játék orvosi táskát (fonendoszkóp, lázmérő, injekciós fecskendő...), és játsszunk néha orvosost. Azóta nem sír, sőt akkorát sóhajt a hallgatásnál, hogy a dokinéni alig bírja nevetés nélkül. Még a száját is óriásira tátja, hogy a torkát meg lehessen nézni. Próbáljátok ki, hátha bejön :)

Krisz, mekkora és milyen árú lakást néztek? Mik a kritériumok? Ha látok hirdetést én is szívesen szólok! (imádok lakáshirdetések között kutatni :))

Képzeljétek, a tali hetén végül otthon maradtam Misivel, és ez volta a mázli, mert azon a héten két járvány is végig söpört a csoporton, és így a héten szegény Misi egyedül volt a csoportban. Összevonták a szomszéd csoporttal, így voltak a 24-ből hatan! :shock:

Remélem ti nem vagytok betegek!!! Pussz: Sus
sus1
 
 


Sziasztok!

Sus: hát ez tényleg mázli .... már én is várom,hogy mikor söpör végig a csoportunkon egy jó kis bárányhimlő vagy valami kis kellemes járvány.
Végül nem adattam be Márknak a bárányhimlő elleni oltást,mert akkor éppen hiánycikk volt.Aztán mivel jött a 3 éves oltás,akkor nem lehetett,most az ünnepek.A doki néni szerint azért nem ártana januárban túlesni rajta,de én már nem tudom mit csináljak. Azt mondta,nem baj ha elkapja,csak,hogy Viknek hazahozza, őt meg nem tudom meggyőzni,hogy ne vakarja. De Márkot sem tudnám. Én 10 évesen lettem himlős és vakartam!!! Akkor sem tudtam megállni.

Nekünk is van játék doki táskánk,valamennyit tényleg segít is, de nem hoz életre szóló változást.


Mennem kell,mert Márk ma sem aludt du,és valszeg már elaludt a tv előtt.

Annamari
kismuki
 
 


SZiasztok lányok!

A segítségeteket szeretném kérni! Nagy szarba kerültem, mert az orvosom, akihez a Péterfybe járok, véletlen megtudtam, hogy márciusban elmegy külföldre, fél évre, és én május végén szülök. Nagy pánikolás és sírás rívás után, eszembe jutott az Uzsoki és Csapó doki! Aki bármit tud róla, vagy akár tud egy másik kedves, lelkiismeretes, barátságos dokit ajánlani, az legyen szíves irjon a privimre, vagy az e-mail cimemre!
VAl.szinű csaszis leszek, mert -8-as a szemem, igy nekem az is számít, hogy jó legyen e téren is!

Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget!

Elizabeth

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok ahogy drukkoltok. :D
Sajnos a terhesség jó oldalát még nem tapasztaltam meg....állandóan rosszul vagyok, egész nap hányingerem van és reggeltől-estig aludnék.....úgy érzem magam, mintha semmire se lennék jó vagy képes.....Most vagyok 8-9. hétnél....ma mentem az egyik leletemért, a nő rosszallóan nézett rám, 1 hét alatt híztam 2 kilót! Mit csináljak, én nem érzem hogy többet ennék....az igaz, hogy mikor nagyon hányingerem van, eszek pár falatot mert akkor egy ideig jobb.....dehát nem egész nap!
Kicsit zavaros nekem, hogy ennyi helyre kell járni....a vizsgálatokra, a háziorvoshoz, terhesrendelésre, védőnőhöz, na meg a dokimhoz. A védőnőhöz hétfőn megyek a kiskönyvért, Dr. Vidra Juditnak hívják, ismeritek? Telefonban kedves volt.....

Búcsúzom, ledőlök, melóznom kell holnap....lehet, attól van hányingerem? :D :lol:

Vigyázzatok nagyon magatokra, olyan hülye idő van. :!:

Barbara Kép
barbara_75
 
 


Hello lányok!
Barbara, miért kell ennyi helyre menned? A terhes rendelést a saját dokid csinálja nem? Én úgy emlékszem csak a dokimhoz, meg a védőnőhöz kellett menni, meg néha uh-ra és vérvételre, de az nem olyan sok. Most változott valami ebben?
Remélem, ha a hányós időszakon túl vagy, már élvezni fogod a többit :lol:
Annamari, én úgy döntöttem, hogy Misinek nem adatom be a bárányhimlő elleni oltást, bár nálunk nincs is kinek hazahozni.
Mindenkinek jó karácsonyi készülődést! :D
Sus
sus1
 
 


Sziasztok, Eszter vagyok a 2006. tavaszi topicból!

Figyelmetekbe ajánlok egy hiánypótló, vadonatúj kiadványt, melyet bátyám, dr. Krivácsy Péter (intenzív terápiás orvos, gyermekorvos) írt.
Mindenkinek ajánlom a könyvet, melynek címe: Gyermekkori vészhelyzetek - S.O.S. megoldások. Idegen szavak nélkül, röviden és egyszerűen, sok képpel illusztrálva segít eligazodni sürgősségi állapotok esetén.

Mikor hívjunk orvost, és mikor mentőt?
Mik az első teendőnk súlyos helyzetekben?
Enyhe vagy súlyos? Hogyan ítéljük meg gyermekünk állapotát baj esetén?
Ilyen egyszerűnek tűnő, de a gyakorlatban nagyon is komoly kérdésekre választ kaphatsz.

Kiknek ajánljuk? Szülőknek, nagyszülőknek, babysittereknek, óvónőknek és mindenkinek, aki gyerekekkel foglalkozik.
Néhány fejezetcím a könyvből: Áramütés, Bőrkiütések, Bölcsőhalál, Csonttörés, Félrenyelés, Gyógyszermérgezés, Kiszáradás, Láz, Rovarcsípések, Szemsérülés, Újraélesztés, Vérzések...stb.

Kapható a nagyobb könyvesboltokban (2850,-Ft), de az alábbi honlapon rendelve olcsóbb.
http://www.leghajo.hu/
Vendég
 


Sziasztok!
Aranyosak vagytok, de már megvan az új otthonunk, épp tegnap kötöttük meg az adásvételit a kedves eladókkal, akik nem mások, mint Edináék! :D Őket túrjuk ki a szép kis lakásukból, február közepe táján! :) 68 nm, 2 és fél szoba, sok pakolóhely, szép állapotú lakás, és hát ismerőstől, tök jól jött össze! Jó kis rohangálással telnek az ünnep előtti napok, meg szerintem januárban sem fogunk unatkozni, hitel, miegymás. És hát két percre költözünk a mostanitól, megmarad a megszokott környezet. Már alig várom!
Szóval majd beszélünk a február végi vagy március eleji buliról!!!
Mindenkinek nagyon kellemes ünnepeket kívánok és sok puszit küldök! Most megyek is ügyintézni, mától hálistennek szabin vagyok egy kicsit!
Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


na neeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!

Sziasztok!
Benézek és ilyen hírek fogadnak! Gratulálok Krisz! És Edina,hát neked is,hogy így sikerült ezt összehoznotok.
Így azért jóval könnyebb minden,ha vevő-eladó páros ismerik egymást. De jó....
Edina: és ti hová fogtok költözni?
Krisz: akkor náltaok is jöhet lassan a második baba projekt ha már meglesz az új lakás,vagy most nektek még ez korai? Mit szólnának a munkahelyeden,biztos nem örülnének,ugye?

Nekem pont tegnap mondta a férjem,hogy beszéltek a főnökömmel és mondta,hogy úgy néz ki,hogy jövőre mégsem,hanem csak utána tavasszal tudok kezdeni..persze az még messze van,addig lehet,hogy be is zár a Hilton.

Készültök már a karira?
Ha valaki kicsit kreatív mondok két szuper ötletet:
- a megmaradt mikulásokat mind felolvasztottuk és a felébe aszalt szilvát mártottunk(nagyon jó kis nassolni való)amikor kihűlt,akkor olvasztott fehér csokival becsíkoztuk,hogy még szebb legyen
- a csoki másik felét a kiürült adventi naptárba öntöttük,közepébe mogyorót tettünk.Így édes kis csokiformák lesznek a gyerekekenek

Én pont ma jutottam a vásárlások végére,holnap már csak a fát vessszük meg és kész!!!

Puszi mindenkinekj és jó készülődést!
Annamari :D
kismuki
 
 


Sziasztok!

Sus1: azt hiszem bizonyos labor vizsgálatok miatt kell inkább a sztk-ba mennem a terhesrendelésre, nekem az közelebb van, mintha a kórházban csinálnák meg. Meg ott ki tudnak írni betegállományba is, ha úgy adódik. Mondjuk ott nem mondták, mikor menjek vissza, úgyhogy amíg nem szükséges, kihagyom. A vévőnő aranyos volt, jó volt vele beszélgetni.
Eddig minden oké, de még mindig rosszul vagyok, egész nap hányingerem van, ami miatt kissé ingerült vagyok. Minden csodálatom az én drága férjecskémé, hogy kibír engem :)

Boldog karácsonyt mindenkinek, élvezzétek ki minden percét! :)

Barbara

barbara_75
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon békés, szeretetteljes ünnepeket kívánun!!!

Puszi
Timi és Levi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 



Békés boldog karácsonyi ünnepekt kívánok mindenkinek.

Pussz

Timi és Rolandka

Kép
timie
 
 


Kedves babák, anyukák, kismamák és persze apukák!

Nagyon boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek!
Vigyázzatok a sok beiglivel,töltött káposztával és halászlével!!! :oops:

Annamari,VIktor,Márk
kismuki
 
 


Hogy sikerült a karácsonyozás?
Misi nagyon élvezte, annak ellenére, hogy nálunk ez 3 napi futkosással és családlátogatással jár. Eléggé elfáradtunk, de összességében jól sikerültek a dolgok. Az ajándékoknak mindenki örült, és persze degeszre ettük magunkat.
Misinél a játék fúrógép a sztár ajándék, de ezt sejtettük, mert kissé szerelés és szerszám mániás :D.
Ti hol szilvesztereztek? Mentek valahova?
Pussz, jó pihenést:
Sus
sus1
 
 


Sziasztok!

Látom,nem csak nálunk tart 4 napig a karácsony.Most van először 3 percem ideülni,pedig még fent van a 2 fiú.

Nálunk a sok-sok ajándék közül a legkedvesebb természetesen a ScoobyDoo dvd lett.Azóta minden nap megnézzük mind a 4 részt.
Viszont tavaly óta koriért rágja a fülünket,most megkapta és közölte,hogy mégsem akar korizni...szerencsére 27-31-ig állítható,így nem sürgetem.

Mi áthívtunk pár barátunkat magunkhoz Szilveszterezni ,mert anyuék idén bevállalják a fiúkat.Évek óta ők járnak bulizni és mivel lehet,hogy jövőre már dolgozom,így "elkértük ezt az évet". :D Perzse csak kis lightos buli lesz,10 ember körül.

Szétszakad a fejem reggel óta,rámférne már egy jó kis alvás,nem mondjuk 6-ig reggel,éjféli lefekvéssel.
Viszont képzeljétek már Viktor is kezdi átaludni az éjszakákat,persze még 2:1 a felkelés javára,de már alakul.

puszi mindenkinek
Annamari

Többiek szilveszter?
kismuki
 
 


Sziasztok!

Épp munkából kukkantok be, sajna az év utolsó munkanapját munkával is töltöm :shock: .

Annamari: tényleg jó dolog ismerőssel szerződni, megkönnyít sok mindent! Ediék majd építeni fognak anyukája telkén a 16. ker-ben, addig ideiglenesen kicsit a városon kívülre költöznek.
Ami a babaprojektet illeti, az biztos, hogy egy akadály februárban elhárul az útjából: a kis lakás beszűkült kapacitással... :) A többit meglátjuk. A munkahely nem hiszem, hogy problémázna rajta!

És mért írtad h lehet h bezár a Hilton? Ugye ez vicc?

Barbara: kitartás hányingerügyben, olyan gyorsan szalad az idő, egykettőre elmúlik ez az időszak!

Nálunk is nagyon jól telt a karácsony, Máté sokkal jobban tudta élvezni, mint tavaly, mindenhez volt hozzáfűznivalója és örült az ajándékoknak. Még az étvágya is egész jó volt.

Mi nem megyünk sehova szilveszterkor, én nem rajongok érte különösebben. Otthoni pihi lesz!

Puszi mindenkinek és BUÉK!!!!

Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok, egészségben, boldogságban és nyugalomban! :D

Barbara
barbara_75
 
 


Hello lányok!

Először is Nagyon Boldog Új Évet kívánok mindenkinek...és sok új bébit a topikunknak!!!
:D

Barbara: HOgy vagy? Rosszullétek?

Krisz: Lassan akkor már kezdhetsz is csomagolni.Ti kaptatok félszocpolt? És hitelügyileg melyik bankot választottátok?
Azt hogy lehet,hogy bezár a Hilton,csak azért írtam mert a főtulajunk már lassan 90 éves és a rokonait nem igazán érdekli a szálloda ipar.Valószínüleg a Danubius RT-t majd feldarabolják és úgy adják el,mi csak reménykedünk abban hogy a Hilton teljesen kivásárol minket.(most fele-fele rész van).De ki tudja mi lesz -még...az is lehet,hogy az öreg még 10 évig is éldegél és akkor feleslegesen aggódunk.

Én egy aspirinnel kezdtem az Új évet,ugyanis a barinőm férje igensok Piná Colada-t kevert nekünk éjszaka és 4kor tudtam csak lefeküdni.Szerencsére a fiúk másnap nagyon jól viselkedtek,még családi alvást is tudtunk csinálni ebéd után,olyan jól időzítettek.
Most Vik alszik,Márkért pedig ma a tesóm megy apukámmal,így gyorsan még felmosok,puszi mindenkinek
Annamari
kismuki
 
 


Sziasztok Lányok!

Én az alábbi kis versikével kívánok mindnyájatoknak nagyon békés 2007-et:

Elfogyott a pezsgő, elhalkult a trombita.
Hidd, hogy ez az év lesz éveid legjobbika!
Dolgozz, szeress és keresd a szépet!
Adjon a Jóisten Boldog Új Évet!

Végre van egy csöpp időm benézni. Nálunk is rokonlátogatással teltek az ünnepek. Szenteste itthon faállítás, egy gyors énelklés és gyertyagyújtás, majd irány Halásztelek a szüleimhez. Ott volt az egész család, mindenki el volt ájulva Levitől. A favonatkészlet és a szerszámostáska a kedvenc nála is, ő is imád szerelni, de a fúrógépet 2 napja nem találom, nem tudom hová tüntette pedig nagyon hiányzik neki. Lehet hogy a kukában landolt?...... remélem nem:(
Másnap Keszthely, ott voltunk a sógornőméknél 27-én estig. 28-án újra H.telek és a többi rokon.
Kicsit fárasztó, de jó azért, hogy még ennyi rokonom van, mert sajnos a férjemnek csak a nővére meg az unokahúga van ill. a keresztanyja.

A szilvesztert mi is itthon töltöttük, miután Levi elaludt hallgattuk a kabarét a rádióban, de 1/2 12-kor elmentünk aludni, nem bírtuk kivárni az éjfelet. Remélem azért nem telik rosszul ez az év, hogy ilyen lightosan ünnepeltünk :)

Barbara: kitartás, legkésőbb a 3. hónap végére elmúlik a hányinger (és ha csak inger az sokkal jobb, mintha jönne is kifelé egész nap) és utána már minden szuper lesz. Azért a hízással vigyázz!!!

Krisz és Edina: Gratula a lakás adás-vételhez. Szuperül összehoztátok!
Edina nagyon eltünt, mi van vele. Remélem jól vannak mindnyájan!

Most megyek, már majd leragad a szemem.

Jó éjt!
Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Sziasztok!!

Még élünk...
Mindenkit üdvözlök, Kismukinak köszönöm a meghívót (amit jó pár héttel később olvastam el), lassan megpróbálok visszaolvasni, hogy kivel mi van, de most már muszáj írnom nektek, mert azt hiszem belekerültünk a dackorszak kellős közepébe! Az én jól alvó kisfiam, akit eddig betettem az ágyába és már aludt is, na az már a múlté. Kb. 10 napja minden lefekvéskor kirohangál az ágyából és egyszerűen nem hajlandó elaludni, van, hogy este még negyed tízkor ébren van. Lassan be fogok kattanni, ha ez így megy tovább. Álmosnak álmos, de egyszerűen ki-be rohangál az ágyából és egyelőre semmi nem segít, csak vigyorog mindenen. Segítsetek nekem, hátha többen okosabbak vagyunk. Bíztam benne, hogy pár nap alatt elmúlik, de ez már nem pár nap és eddig soha nem volt ilyen problémánk (lehet, hogy ezért is találom túl tragikusnak?).

Puszi: Gabi és rosszcsont Bence
almadi
 
 


Sziasztok!

na végre...az elveszett család!!!

Ne izgulj Gabi,ez mindenkinél így van,ált. 3éves kor körülig tart.Nálunk még mindig és már Viktor is kezdi.
Sajnos segíteni nem tudok,csak szolidaritani.Nálunk éjszakánként népvándorlás van.reggel ált.csak a férjem kel a saját helyén,Márk mindig nálunk ébred,Vik vagy nálunk vagy én nála...jópofa.
És Márk 10 után még rohangál,amióta az oviban alszik rendesen. :D

Én már mindent megpróbáltam,de nagyon okosak ezek a gyerekek.Olvasok minden este,befekszem mellé,simizem,de ha kijövök még mielőtt elalszik,akkor minden eszébe jut...és amikor már tök ideg vagyok akkor mindig azt mondja,hogy csak kakilni megy ki(tudja azért nem szólok rá)és frankón addig ül a wc-n amig nem produkál valamit.Mondjuk azóta a kakiprobléma is megoldódott.Nálunk az egyetlen dolog az elalvásra ha mellé fekszem,amig végképp ki nem nyúlik.

Amúgy pedig nem olyan tragikus...ez legyen a legfőbb gond,hogy este így alszik el.Egészségesek ez a lényeg.
Tényleg Gabi:még otthon vagytok vagy jár már bölcsibe Bence?

Timi: akkor ti sem unatkoztatok karácsonykor!!!

Egy játszóházasdit nem hozunk össze valamikor? Én elvittem egyik nap Márkot(hónapok óta nem voltunk) de sajna nem tudom miért az Aprónép zárva volt,így a sugárban kötöttünk ki,de ott inkább kicsiknek való dolgok vannak.Persze őt nem zavarta,de azért a Gvadányin jobban le tudja fárasztani magát.

Megyek,mert Viktorkám extra nyűgös napok óta,már fáj a fejem a sok vonyítástól. :x Biztos a foga kínozza

Annamari
kismuki
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem már jó rég jártam itt!

Nekünk is fárasztó volt az ünnepek, rengeteget rohangáltunk a
rokonokhoz. Hozzánk csak 30-án jöttek anyuék, meg egyik nagyszüleimék,
egyébként mindenhová mi mentünk. De legalább nem kellett sütnöm-
főznöm, csak ennem :), ami sajna meg is látszik, sikerült 2 kg-ot
felszednem :(

Levente nagyon élvezte, főleg a karácsonyfa tetszett neki. Mindegyikről le akarta szedni a díszeket és a szaloncukrokat, amiket ő csak cukorfalatnak hív. A kiskarácsony, nagykarácsony c. dalt rengeteget énekelte, mindig mikor meglátott egy karifát. A csillagszórózásnál pedig még a lélegzete is elállt úgy tetszett neki. Kapott egy szerszámkészletet, amiben van fúrógép, csavarhúzó, fogó, csavarok, anyák stb, ezzel imád játszani, mindig szereli a nagy autóját, és természetesen tudja mindegyik szerszám nevét.

Imádja a mondókákat, tud egy párat már kívülről, és a kedvenc verse
Weöres S. Kocsi és vonat, aminek az első verszakát szintén tudja.
Multkor elmentünk tornázni és beadtuk a gyerekvigyázóba. Amikor
mentünk érte az óvónő 3-szor kérdezett rá, hogy tényleg 1,5 éves, mert nem akarta elhinni, annyira jól beszél, ilyet mondott neki pl. emelődaru.
Ezen teljesen lehidalt a nő :)

Az alvással sokat kinlódunk, este 1 órába telik mire elalszik, addig énekel, mondókázik és magyaráz mindenfélét, ami történt vele a nap folyamán. Már néha teljesen ki vagyok, mert én már előbb elaludnék, mint ő. Sorozatosan 10 óra körül van mire elalszik. Nincs valami jó módszeretek?
Most nézem, hogy Gabi is hasonló cipőben jár :)

Na megyek, kihasználom, hogy alszik :)

Remélem hamarosan talizunk, én benne vagyok egy játszóházasdiba.
Február elejére pedig tervezem, hogy meghívlak benneteket szerény kis hajlékunkba. Addig is gondolkozzatok milyen napok és időpontok lennének jók nektek és írjátok meg, és akkor leképezem belőle a közös halmazt :)

Puszi
Timi és Levente

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Sajna képet még mindig nem enged, azt írja nem választottam ki filet. Én nem értem mi a baja :(

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Na mivel ide nem tudok képet feltölteni, de az albumot frissítettem, légyszi nézzétek meg mekkora már a kisfiam!
A cím: Levente cseperedése képekben2

Köszi, és mára ígérem eldugulok!

Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Sziasztok!

Jó eseménydúsan telt mindenkinél ez a pár nap, ahogy olvasgatlak titeket :)
Ma voltam az Uzsokiban uh-n, 12 hetes és 8 cm-es a béjbi :D Minden rendben vele, meg velem is. Nem is gondoltam volna, hogy már ennyire mozgolódik és hogy mindezt ennyire látni is:) eltelt vagy 10 másodperc, nekem elkezdtek csorogni a könnyeim, úgy meghatódtam. Ez egy csoda, fantasztikus dolog! Nem is nagyon tudom szavakba önteni....de boldog vagyok nagyon :D
Hízni most nem híztam....68-ról indultam, egy hét alatt lettem 70kg, most tartom a 69-et, odafigyelek kicsit rá, nehogy később gubanc legyen belőle:)

Láttátok hétvégén a tv2-n a Napló c. műsort és abban a Mr. Pimasz riportot? Mikor a kismamának és a gyerekeseknek nem adják át a helyet a BKV-n? Én a neten néztem meg, nem semmi, felháborító. Mondjuk a metrón már én sem tudok állni, múltkor is leültem, egy öregasszony meg olyan csúnyán nézett rám, hogy csak na. Pedig ő is le tudott ülni.....persze nem látszik még rajtam, de nem hiszem, hogy ez változni fog valamit is....

Na, jó sokat szövegeltem, el is húzok már, támad az álomkór! Még van hányingerem, de remélem hamarosan elmúlik. Azt hiszem tényleg jobb ez, mintha hánynék is, igazatok van :)

Bye, pusssz mindenkinek: Barbara :)
barbara_75
 
 


sweetlady1: Szupik a képek, nagyon aranyos a kicsi! Jó, hogy odaírtad mindenhová, hogy hány hónapos Levente, könnyű figyelemmel kísérni a fejlődését :) Elképesztő mennyit változnak pár hónap alatt :)

Most már tényleg leléptem :)
barbara_75
 
 


Sziasztok!

Jó tudni, hogy nem egyedül vagyunk ezzel az alvásgonddal. Annamari minden tiszteletem a tiéd, nem is tudom mi lenne, ha nekem is már kettő lenne? Az uszodás védőnő viszont ajánlotta a homeopátiás Chamomilla nevű szert (C15 vagy C30), mert ők azt adják a dackorszakos, egész nap hisztiző 2-3 éveseknek. Kipróbáltuk (szombaton vettük meg), egyelőre 3-szor kapott belőle, minden lefekvéskor 5 golyót és tényleg csökkent a rohangálás. Az eddigi 9 fél 10 helyett, legkésőbb negyed 9-kor alszik. Nem merek még hosszú távú következtetéseket levonni, mert a bogyókkal egyidőben elkezdtem neki hosszabb mesét mesélni elalvás előtt (Kipp-Kopp a fűben) az eddigi Altató helyett. Lehet, hogy az is közrejátszik, mert a mese alatt végképp lecsillapodik.
Játszóházba mi is benne vagyunk, nekünk a szerda és a csütörtök egész nap jó, a többi napokon pedig a délelőtt.

Nem járunk bölcsibe, szeptembertől tervezem az ovit, ami szintén külön macera, mert két helyre íratom be. Ha terhes lennék addig, akkor a lakás környéki oviba lenne jó mennie, ha meg nem és vissza kell menjek dogozni, akkor meg a Duna Tv melletti oviba.

Ja, és nekünk tök jól kezdődött az év: a férjemnek tegnap átadták a felmondólevelét a cégnél. Happy New Year!

Pussz: Gabi
almadi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: