Új privát üzeneted érkezett!

Szia cscsi!

A szülés 2006-ban topikban többen is vagyunk "Lukácsosok", babán innen és babán túl. Én decemberen fogom nála szülni a 2. gyerekemet. Kérdezz bátran!

Üdv!

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Sweetlady, küldtem privátot a dokinéniről!
Sus
sus1
 
 


Szia Persela!

Én még csak a terhességem elején vagyok, és lakhelyváltás miatt keresek az Uzsokiban jó orvost.
A legelső kérdés, hogy tényleg jó -e? Emberi, empatikus, figyelmes? És a piszkos anyagiak is érdekelnének...

Előre is köszönöm a válaszod, addig visszaolvasom a "Lukácsosokat" :)
Vendég
 

 
 

Persela! Azt hiszem a legjobb lenne, ha ide írnál: cs.csi@freemail.hu
Köszi.
Vendég
 


Hello mindenkinek!

Kepzeljetek mar megint jo ideje dokihoz jarok...a cisztam sajna nem mult el,vagyis visszajött megint a terhesség után.Szerdán fekszem be a kórházba,remélem már szombaton kiengednek.Azt mondta a dokim sima kis rutin műtét lesz,csak a vércsoportommal van valami gáz,mert ugye a múltkor kaptam vért és most a vérem valami ellenanyagot termel,így valami választott vért kell kapnom...

A lakás kulcsokat 29-én kapjuk meg,aztán mindent bele felújítás.
Így előre szólok,hogy már most kezdjen el mindenki előre gondolkodni,hogy november végére milyen időpontot tűzzünk ki a talira.
Nekünk bármi jó,de komolyan.Hétvége is lehet nyugodtan,úgyis már többen is dolgoztok,ráadásul ovi,bölcsi is van.Szóval mindenki gondolkodjon és jöjjön!!!

Gabiról még mindig nincs hír?
Csaju: már 2 hete nem jutottam el tornázni,de szólok,amikor megyek...mondjuk egy hétfő délelőtthöz mit szólnál? Meg tudod oldani?
Timi: nem lehet hogy péntek délelőtt titeket láttalak a cipővásáron?
Rohanok semmire sincs időm...jaj,a lényeg: Vik egy hete elkezdett menni,de ma már esés nélkül megy körbe a lakáson,nagyon ügyi.Persze Márk is élvezi-hiszen aki menni tud,az már nagy és lehet vele" támadózni" ( ezt most találta ki:odadobja Viknak a labdát,ő elmegy érte,Márk meg lebírkózza :shock: ) Érdekes játék :?

Puszi minden babának
kismuki
 
 


Sziasztok!

Kismuki: Tőlem kérdezted??Csak mert úgy tudom, hogy rajtam kívül van még egy Timi.
Lehet engem láttál, de mivel én elég fejetlenül kerestem a cipőst így se láttam se hallottam:)Párommal voltam kint és egy kék babakocsival.


Pussz nektek

Kép
timie
 
 


Timie!
A másik Timire gondoltam,mert volt ott egy szőke lány aki kint az előtérben üldözte a kisfiát és őt Leventének hívták... de ezek szerint akkor téged is láthattalak volna....majd én is jobban figyelek.

Majd ha ti is jöttök hozzánk a talira majd már személyeen is megismerjük egymást.Úgy könnyebb lesz az azonosítás.
Bannamari!!! Te is gyere majd a fiúkkal...és persze mindenki akinek kedve van.
Szép estét nektek!
Annamari
kismuki
 
 


Sziasztok!

Annamari és Dóri: Köszi az infót a gyermekfelügyelőről. Még azt megírnátok, hogy mennyit kér?
Annamari: Szorítok, hogy minden ok legyen a műtéttel! Egyébként engem láthattál a cipővásáron pénteken 11 és 13 között voltunk kint és valóban kergettem Leventét az előtérben, mögé szaladt a paravánnak is :) Nem egyszerű vele vásárolni :( Te hol volál ?Miért nem jöttél oda? Jó lett volna személyesen is találkozni.
A meghívást előre is köszönjük, egyenlőre nekünk jó a november végén bármelyik nap.
A fiúk nagyon édesek lehetnek támadózás közben :)

Barbara: Ott voltam a standnál, de csak a fiút láttam eladni. Sajnálom, hogy nem találkoztunk :(

Puszi:
Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Sziasztok!

Sus: nem kaptam meg a privit :(

Puszi
Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Próbáltam újat! Sus
sus1
 
 


Sziasztok!

Doktor néni védőnőhöz küldött. Segítsetek, hol találom? A Hermina sztk-ban, vagy a kórházban?

Előre is köszi: cs.csi
Vendég
 


cscsi: Ha zuglói vagy menj az Örsre az Sztk-ba. Ott nagyon kedvesek, segítőkészek és meg tudják mondani, hogy melyik védőnőhöz tartozol

Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Timi, köszönöm szépen!
Vendég
 


Sziasztok!

Babát várunk, úgy néz ki, bár még nagyon az elején.
Tudtok nekem ajánlani dokit az Uzsokiból? Kisfiam Kaposváron szültem még, azóta itt lakunk Zuglóban.
Köszi
m.orsi
 
 


Sziasztok!
Megjöttem,ma reggel engedtek ki a kórházból.Azt hittem,lightosabb lesz,de eléggé fáj még mindenem.Jól hangzik ez a laparoszkópia,nem marad heg,hamar begyógyul,de azért nem kívánom senkinek azt a napot. Kedden veszik ki a varratokat,remélem addigra már nem fog fájni semmim.
Megnt egy csomó baba született,olyan jó volt látni,szívem szerint még sok babát szülnék.
Elvileg most még egy hét pihenőm van,aztán hajrá lakásfelújítás.

Orsi: hát ha eddig olvasgattad,itt nálunk mindenki meg van elégedve a dokijával,nekem a Tiba "tanár úr" a dokim,minden tök flottul ment most is a műtétnél. De a Csapóról,Sztakóról és a Járányi doktornőről is 95%ban jót hallani.

Időpontokat kérek a talira!!!!!

Annamari
kismuki
 
 


Szia m.orsi!

Én is hasonló helyzetben vagyok: most költöztünk ide, még a terhesség elején járok, és orvost keresek az Uzsokiban :)

Nekem Lukács Györgyöt ajánlotta a barátnőm, ő nála szült és csak jókat mondott. A héten megyek hozzá UH-ra, ha kíváncsi vagy elmesélem milyen volt.
Ha esetleg Te jársz előrébb orvos ügyben, akkor én vagyok kíváncsi a beszámolódra.

Üdv, cscsi
Vendég
 


Sziasztok!
Orsi és Cscsi én a Lukácsról nem tudok túl sok jót, de akiket Annamari sorolt, plusz még Gyarmati Béla tényleg nagyon jók. Persze minden attól függ milyen típusú orvost szeretnétek, ti milyen típusú kismamik vagytok. Szerintem jobb lenne, ha az igényeiteket írnátok meg, és ahhoz talán könnyebben tudnánk orvost találni!

Annamari, remélem gyorsan rendbe jössz! Nekünk nov. minden hétvégéje jó egyenlőre. A hét közben kicsit problémásabb, de ha nincs más, talán azt is meg lehet oldani. (a szerda tuti soha sem jó!).

Pusza: Sus
sus1
 
 


Sziasztok Lányok!
Végre fel tudok lépni megint, és nem csak üzengetni Annamarival.
Örülök, hogy túl vagy a műtéten.

Én is nagyon szeretnék még egy babát, egyre inkább érik az elhatározás, hogy már most jöhetne a harmadik, miután két hónapja már sikerül kialudnom magam :-) Még megpróbálom megírni a diplomamunkám télen, és utána jöhet a következő fiú :-)
Annamari, nekünk találkozó inkább hétközben jó, mert a férjem egész novemberben alig lesz itthon, sokat fog utazgatni, sajnos hétvégén is. Hétközben bármelyik délelőtt ok, keddeket kivéve.
Mit szólnátok a nov 27 hétfőhöz? Vagy 29 szerda?
Pontosan hol fogtok lakni?
A bölcsis csapattal mi a helyzet, Sus, Krisz?
Puszi, megjött a gázszerelő (10-re vártam)
tigris
 
 


Timi, Te kerestél múltkor gyerekorvost?
Nézd meg a miénket, Dr. Imre Tamás
www.medped.hu csak jót tudok róla mondani, mi másfél éve váltottunk. Homeopátiás szereket is ajánl, tényleg szuper!

Csajok nem is a gázszerelő jött, reggel óta várom.
Teszek fel képet! Kép Viktor és Marcell, Vik mindjárt négy, Marci itt 14 hónapos
tigris
 
 


Sus!
Én az első babámat várom, semmi tapasztalatom
"kismamáskodás", szülés terén.
Olyan orvost szeretnék, aki lelkiismeretesen megvizsgál (nehogy valami maradandó baj elkerülje a figyelmét), illetve a szülésnél is emberi. Ez elég tág fogalom tudom, de olyan sok elrettentő példát hallottam az olyan orvosokról, akik beesnek a szülés kezdetére, barátságtalanul esetleg kritizálva mondják mit kell csinálni, aztán már mennek is.
Szerintem eléggé meg leszek rémülve, ha egy-két barátságos szóval, türelemmel tudja oldani a feszültséget, már sokat számít.
Mit gondolsz?
Vendég
 


Kedves mindenki!

Úgy tűnik nekünk is jobbak lennének a hétköznapok,mert elég sok családi banzáj lesz novemberben,mind hétvégén.
Sus: ha ezt a két időpontot nézzük,meg tudod oldani valamelyiket? LÉgysszzzzzszszzszszszszsziiiiiiiiiii :lol:
Sus,Dóri,köszi....alakulok lassan,de már persze emelgetem Viket,muszáj.
Pontosan ide költözünk anyum lépcsőházába,a 3. emeletre.
Adria sétány, 82-es trolival a 6.megálló az Örstől. POntos címet majd küldöm később.
Cscsi,Orsi: a Lukácsról én is hallottam kevésbé jókat :? persze lehet én pont azt az egyet hallottam a százból,a többi vélemény pedig mind jó.
Ahogy most a kórházban hallottam,igen komoly 8000 ezer forintos vizit díjat kérnek a dokik a magánrendelőkben.Mi lesz vajon ha majd bevezetik januártól az állami vizitdíjat is? Vajon akkor mindkét helyre külön kell fizetni?

Szaladok,sül az almás-diós muffinom,amióta Márk ovis,egy csomó időm van a házimunkákra,sütésre,főzésre,stb...

Annamari
kismuki
 
 


Sziasztok!

Én se tudtam belépni vmelyik nap amikor akartam!

Annamari, jobbulást, remélem, jól vagy! Nem lehetett kellemes a kh-ban! :(
Én elvileg szerdánként de. érek rá, akkor du. dolgozom, amúgy a többi napon a du. jó, de sok még a szabim, ki tudok venni, ha úgy jön ki. :) Jó lenne már látni mindenkit, nagyon nagyot nőttek a gyerekek!

Dóri: olyan szépek a fiúk! Hajrá a harmadikhoz! :)

Nálunk múlt héten vált okéssá a bölcsi, addig igen nehéz volt, sok sírással. Aztán egyszer csak elkezdte jól viselni, már nem sír, feloldódik, játszik, dumál, ma már a kaját is megkóstolta, ezügyben még sztrájk van egy kicsit. Még nem próbáltuk egyelőre ott altatni, tekintettel a nehéz kezdésre, mégis halasztjuk a dolgot, amíg lehet. Már most sok mindenben önállóbb a bölcsi hatására, mint amúgy itthon, unokaöccsét is eligazítja a bölcsiben hallottak szerint, mint egy gondoskodó báty és tanfelügyelő :P , nagyon édes. Szóval nagyjából megnyugodtam, h mégsem az én fiam az egyetlen reménytelen eset és mégsem antiszociális lény. :lol:

Puszi mindenkinek! Krisz
tkrisz
 
 


Hali, ha hétköznap, akkor nekünk is a délután lenne a jobb, kivéve a szerdát, az sajna egyáltalán nem jó.

Cscsi, szerintem a felsoroltak (Sztakó, Gyarmati, Csapó) mind ilyenek. Én Gyarmatinál szültem, de a többiek is ezt mondták :D. Járányi dokinő is jó, de ő néha elég undok tud lenni és ez kiszámíthatatlan, hogy mikor lesz. (ennek ellenére velem pl. éppen nagyon aranyos volt, amikor egyszer nála voltam) Lukácsról több negatív véleményt hallottam mint jót, de az igaz, hogy hallottam jót is. Én személyes tapasztalatom alapján (kórházi élmény) nem vagyok oda tőle :? .

Timi, megint írtam, megkaptad?
Pusza: Sus
sus1
 
 


Akkor döntök: legyen november 27. hétfő délután,olyan fél 5 magasságában.Akkor az ovisok ,bölcsisek is tudnak jönni és remélhetőleg a munkába sem kavar be senkinek sem.
Tényleg nagyon régen találkoztunk már!!!!
Annamari
kismuki
 
 


Sziasztok!

Lányok, annyian írtátok már, hogy kezdek kíváncsi lenni: ki milyen rosszat hallott a Lukács doktorról? Tényleg érdekelne, mert én eddig senkitől nem hallottam róla rosszat, nekem is jók a tapasztalataim, de lehet, hogy valaki tud olyat, amit eddig senki nem mondott el?

Köszi!

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Annamari, én már be is írtam a naptáramba a 27-ét!
remélem el tud jönni mindenki!
Írok majd, de most finisben vagyok a fordítással keddig le kell adnom :?
tigris
 
 


Nekem is jónak tűnik a 27-e du.!!!! :)

Krisz
tkrisz
 
 


Ja, képzeljétek, Máté ma nem akart hazajönni a bölcsiből, minden nap egyre jobban tetszik neki! :)
tkrisz
 
 


Én is beítram :)
sus1
 
 


Sziasztok!

Na ezt már szeretem...remélem nem is jön közbe senkinek semmi.
Én is beírtam :D
Régiek,újak mindenki jöhet,Gabi,Bannamari,Timi,Sweetlady,Persela,Eszty és hol van Edina és a mi Noncsi babánk?
Anita: ha még esetleg olvasol minket néha onnan a távolból,gyere te is!
Előre is elnézést,ha kihagytam valakit,de már olyan régen írtatok sokan!
pusz
A
kismuki
 
 


Én is beírtam, jövök még a törpökkel is, csak mindjárt fürdetek.

Pussz

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Lányok, nagy bajban vagyok. Dokimhoz (Kalocsai), akihez eddig jártam és szültem a két gyermekemet, nem tudok menni, ill. tudnék menni, csak a szülést nem tudja elvállalni, mert sajna abban az időszakban (május eleje) külföldön lesz. :( :cry: Alternatívám a Lukács dr pedig szabin van, máskor nem tud menni, így az a helyzet állt fenn, hogy nincsen orvosom. :( Mindez a betöltött 13. héten.

Küldjetek már infót légyszi az emailcímemre, hogy kinek milyen a tapasztalata, hol a privátrendelő helyileg (ez sem mindegy egy 1 évessel, meg egy 8 évessel :)) az illető orvosával, és segítsetek már légyszi. Ma voltam uh-on és a baba jól van, minden oké vele szerencsére.

Szült valaki a Tibánál?? Érdekelne ő is, hátha elvállal..

Ja, és hétfőn bemegyek a kórházba, hogy tudjak személyesen beszélni az illető dokival. Tehát sürgős nagyon a dolog! Csak még nem tudom ki lesz az. :(

köszi mindenkinek,
Dóri
Vendég
 


Csajok, Anita mikorra várta a második babót? Tudtok róla valamit?
Pusza: Sus
sus1
 
 


Csajok, mindenki el van tűnve? Írjatok már valamit! :(
sus1
 
 


Hello lányok!

Mi megvagyunk,csak egész nap festek,takarítok,mázolok,de alakul!

Dóri: én a Tibánál szültem kétszer és most egy laparoszkópiát is csinált nekem,ha akarod írok egy-két dolgot,csak nem tudom az e-mail címed.
Nem könnyű 2 gyerekkel dokihoz rohangálni,én mindig csak a kórházba jártam be,azt tudom,hogy a Csapó az Őrsön rendel és róla is csak jókat írnak.
Persela: a Lukácsról én csak ilyen apró kis " érzéketlenségre "utaló dolgokat hallottam,semmi szakmai gáz,inkább emberi.
Persze tudod milyenek a pletykák,én csak azt merem biztosra mondani amit én a saját fülemmel hallottam.

Szaladok,mert ma még az előszobát ki kell festenem. :D

Annamari
Jaj! Márkikám ma 3 éves,de ünneplésre csak 1 hét múlva kerül sor,addigra hátha készen leszünk. :roll:
kismuki
 
 


Sziasztok, Tami vagyok, olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy valaki nem tud-e otthoni bedolgozásos munkát, olyat ami nem csak egy átverés?????

Kép
tami2900
 
 


Annamari!
Boldog szülinapot Márkinak így utólag, és picit előre Viktornak is! :)

Puszi nektek, Krisz
tkrisz
 
 


Na helló,
ez most egy próba! :)

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok! Én Tavaly szültem másodszor a Habermayernél, csak ajánlani tudom. Mindkét alkalommal szuper volt!
katu
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a hozzászólást és infót, a privikben is! :)
Volt szerencsém görcsölés és vérezgetés miatt 2 napot a kórházban töltenem, de szerencsére semmi gond nincs már.
Habermayer lett a dokim végül, és asszem jól döntöttem. :D
Vendég
 


Sziasztok!

Dóri: szimpi doki ő is,biztosan meg leszel vele elégedve.

Köszi a köszöntéseket a fiúk nevében,hihetetlen,hogy milyen gyorsan megy az idő,Vik 1 éves lett,Márk pedig 3 évesen már igazi nagyfiú.
Ma összeraktam az ágyukat is ,de még kell egy hét,mire beköltözünk,mert a burkoló csak jövő hétvégén tud jönni. Addigra viszont minden ruha a helyén lesz,minden tányér,minden ennivaló,szóval rend lesz.
Holnap tartjuk a szülinapi bulit,persze csak lightosban,mert nagy a felfordulás.Majd dobok képeket! :)

Most megyek,még a mi ágyunkat is összeszerelem.

Annamari
kismuki
 
 


Sziasztok!

Én is az orvos keresés fázisában vagyok.
Majdnem minden dokiról lehet jót és rosszat is hallani, elég nehéz eldönteni, kit válasszon az ember.
Időközben már elmentem kétszer is Csapóhoz, de nekem nem volt szimpi.
Ti hogy kerültetek az orvosotokhoz?
Elmentetek az sztk-ba? Vagy a kórházba? Vagy több dokihoz is elmentetek a magánrendeklésére?

Köszi előre is a válaszokat!

Gombika
gombika
 
 


Szia Gombika!
Én először jártam egy dokihoz (16. hétig), de nekem sem volt szimpi, így ismerősöktől kértem tanácsot. Voltam először Járányi Drnőnél, de ő nem tudott vállalni, mert abban az időszakban rengeteg mamija szült, ő javasolta Gyarmatit, akinél végül szültem, és nagyon meg voltam vele elégedve.
Szerintem ha Csapó nem szimpi, próbálj máshoz menni, mert minél később mész, annál nehezebb új dokit választani (nem nagyon szeretik az előre haladott terheseket átvenni). Nézd meg, miket írtunk a többi dokiról, és aki a legszimpatikusabb a leírások alapján, azt próbáld meg. Ha nem tetszik, kezdd újra :). Merjél válogatni, mert az nagyon fontos, hogy bízz a dokiban!


Kismuki, írsz majd címet (priviben is jöhet), hogy hol laktok? Ugye akkor lesz a tali?
Remélem mindenki jól van, és csak lustik vagytok írni :lol:

Pussz: Sus
sus1
 
 


Helló lányok!

Jól van mindenki, nem betegeskedtek?

Mi a családban sorban kidőltünk, Máté ma ment először bölcsibe másfél hét után, lázas volt meg iszonyú taknyos szegényke. Féltem, h rosszul viseli majd, elszokik tőle, de semmi sírás nem volt, csak csöndesen nézelődött, újra felmérte a terepet. :)

Lesz akkor tali, Annamari?

Nekünk továbbra is jó az időpont, elvileg Edináék is jönnek.

Többiek, mizújs?

Puszi mindenkinek: Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Mi most mászunk ki a náthából, most már jobban vannak a fiúk. Gondolom egy-két nap és teljesen rendben lesznek. Ha bármi tünetük lenne, nem megyünk a talira, nem akarjuk a többieket fertőzni.

Egyébként nálunk minden ok, remélem, végre sikerül nekünk is elmenni egy talira. Most már lesül a képemről a bőr, hogy sosem jutunk el sehová.

szaladok, mert nem bírnak magukkal

Pussz
Annamari

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


sziasztok!

Mi is betegeskedtünk, de már jól vagyunk. Remélem el tudunk jutni mi is a talira, mert pont aznap van a férjem szülinapja :) Nagyon jó lenne már személyesen is találkozni veletek!

Puszi
Timi és Levi

:( Fel akartam rakni egy képet, de nem engedi,azt írja, hogy nem választottam ki filet, pedig igen és ráadásul csak 80kb, még az sem lehet, hogy nagy méretű :(

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


sziasztok!

Mi is betegeskedtünk, de már jól vagyunk. Remélem el tudunk jutni mi is a talira, mert pont aznap van a férjem szülinapja :) Nagyon jó lenne már személyesen is találkozni veletek!

Puszi
Timi és Levi

:( Fel akartam rakni egy képet, de nem engedi,azt írja, hogy nem választottam ki filet, pedig igen és ráadásul csak 80kb, még az sem lehet, hogy nagy méretű :(

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Hello csajok!

Itt vagyok,csak még mindig sok hülye apróság van,ami miatt időm sincs ideülni.

Természetesen a tali áll,mindenkit nagyon várunk!!!
Mi fél 4re mindig itthon vagyunk az oviból,tehát 4kor már bátran jöhet mindenki.
A címünk:
Adria sétány 14/ b 3.emelet 6. ha nem jön a kaputelefonszerelő,akkor még nem lesz kint a nevünk,de a 6.kapucsengő a miénk.
próbálok majd dobni egy térképet is,hogy ne keveredjen el mindenki,mert elég hülye számozás van itt a telepen.
Sütök majd sütit,van kávé,tea,kakaó,legfejebb egy doboz innivalót hozzatok.

Vik felsírt,majd folytatom
kismuki
 
 


Kedves Sus!

Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásodat!!!

Gombika
gombika
 
 


Sziasztok!

sweetlady1: csak most olvastam, hogy nem láttál a standnál. Sajnálom, hogy elkerültük egymást, biztos kajálni voltam vagy a mellékhelységben.....hogy pont akkor mentem ki....pedig eszembe jutottál, vajon ki tudsz-e jönni....
Jó fárasztó volt, utána a boltban is sok volt a meló, utána meg jól megfáztam, torkomra ment a baci, olyan hangom volt, mint egy pasinak.
Jól elszállt ez a pár hét így.........

Ja, egyébként lehet, hogy van valami :) késik az a bizonyos, jövő héten bejelentkezek a dokihoz :)

Kép
barbara_75
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: