Új privát üzeneted érkezett!

Dezsina!
Na mit mondtak? MEhettek? Mondta valaki vissza az időpontot???
A Duphastont sárgatestelégtelenségre adják. Sajnos nekem nagyon kevés a progeszteronom. A Closti pedig azért kell, hogy termelődjön a sárgatest. +Peteérés serkentő is.

KAta!
Köszi a dícséreteket!!! Tényleg fantasztikusan éreztük magunkat. NAgyon kellett már a kikapcsolódás.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa! Szépek a képek, biztos nagyon szuper volt a tengerparton.

Dezsina! Mi újság?! Van valami bíztató hír?

Én holnap megyek vv-re, aztán hétfőn konzira, már most alig bírok aludni, remélem, hogy minden jól fog alakulni!

L.
Vendég
 


Lavidia!

Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

sziasztok!

helyzet az, hogy marad a január!
kicsit úgy érződött,mintha semmit sem tettek volna az érdekemben, de megmentve a helyzetet, mondtam, hogy nekem jó a január. A Tanárúr megígérte, hogy ha novemberben telefonálok, esetleg lehet valami...
De azt hiszem nekem tényleg jó a január. Addig lenne még egy-két vizsgálat, amit el akarok végeztetni...
meglátjuk...
köszi a drukkokat!!! :wink:
dezsina
 
 


Dezsina,
ha te örülsz a januárnak, akkor mi is.
Milyen vizsgálatokat szeretnél még megcsináltatni?

Én szépen lebetegedetem :roll: 2 hét egyetemi gyakorlat mit művel az emberrel?! :?

i.kata
 
 


Szia Dezsina!

Bánkódom, hogy nem sikerült bekerülnöd, de ha jó nektek a január, akkor örülök én is, hogy legalább az biztos és rajta vagy a listán. Addig pedig sok-sok pihi és lehet, hogy nem is kell majd az a januári időpont.

Én ma voltam a 2. napos vv-en, ma már nem telefonálok az eredményért, majd hétfőn úgyis megtudom. Remélem, hogy a bromo segített kicsit lehúzni a nem is olyan nagyon magas prolaktinomat.

Kata, neked gyors jobbulást!

Zsuzsa, csak hajrá a spontánnak!

L.
Vendég
 


Sziasztok!

Kata!
genetikát, meg IR-t (inzulinrezisztencia) és helyre akarom rázni egy kicsit a ciklusom... ma megint korábban kezdem a mesit, mint kellene :twisted:

Ladiva!
Innentől már nagyon izgi minden! Drukkolok! Hétfőn várjuk a folytatást :wink: :)
dezsina
 
 


Dezsina,
én áprilisban voltam IR vv-en, és kicsit magas lett. De eddig aki elment, mindenkinek magas volt, mert a stimu elég rendesen megemeli.

i.kata
 
 


Ladiva,
voltatok konzultálni?

Ma elmentem a prolaktinos eredménymért és 59 lett. Az jó?

i.kata
 
 


Sziasztok!

Kata! :)
nos én is erre gondolok, hogy megemelkedik, de végül is már majd egy éve nem voltam stimuzva. Jónak kell lennie...
A prolaktinra nem is tudok mit mondani. Utána kell nézni... :roll:

Ladiva!
mi volt???? Gyere már a hírekkel!!! :wink:
dezsina
 
 


Sziasztok!

Na itt vagyok! A 2. napi vv. eredménye a prolaktinra tökéletes, úgyhogy megyünk tovább és a 21. napon ismét vv lesz. Ha az akkori érték megfelelő, akkor elkezdem adni magamnak a gyógyszereket/injekciót, vagy azt, amit kell és végre indulunk. Aztán, legalábbis ahogy én számolom, október végén lesz majd a beavatkozás és nagyon remélem, hogy sikeres lesz.

Természetesen felkészítem magam arra is, hogy ne zuhanjak nagyon össze, ha mégsem sikerülne, de egyelőre nagyon erősen hiszek abban, hogy össze fog jönni. Végülis ugyanannyi esély van arra, hogy elsőre fog sikerülni, mint többedjére, nem igaz?

Kata, neked ez az 59 a 3. napi vv. eredménye? Nekem ez az érték 180 körül volt, erre azt mondta a Tanár úr, hogy ez nagyon jó. De mivel te máshol csináltattad a vv-t, meg kellene nézni, hogy ref. tartomány mettől-meddig van, mindig ahhoz kell viszonyitani. A leleteden nincs ez a tartomány leírva?

Dezsina, nem telefonáltál a Forgácsba, hogy történt-e üresedés, időpontlemondás vagy bármi más, ami miatt esetleg hamarabb tudnátok menni?

Addig is nagyon jó spontánodás mindenkinek.

L.
Vendég
 


Ladiva!
éljen éljen :D Indulsz! :!: :wink:
Éssss? rajta voltál a listán :P :P :?: :?: Ugye, hogy nem kell idegeskedni??? :wink:

nem telcsiztem, csak akkor csütörtökön. igazából nem is fogok többet, novemberben sem, mert nekem jó lesz nagyon a január... :lol:
dezsina
 
 


Ladiva,
szuper! Gratulálok!!!!
Nagyon izgatott vagy?
Az 59 az nekem a 4. napon volt, és a papíron ami van ref. tart, aszerint majdnem az alsó határt súrolja :roll: Remélem most meg nem lesz túl alacsony :roll:

i.kata
 
 


Ladiva!
most hanyadik napon vagy?

Kata!
siekrült kideríteni, hogy jó e az eredmény???

nekem ma megjött. Minden kezdődik elölről. Újra spontánozunk!!! :)
dezsina
 
 


Dezsina!

Ma a 7. napomon vagyok, és úgy lement a hőmérsékletem, hogy már azt kezdem hinni, hogy ma van a pém. Bár minden lehetséges, de azért ez elég korán van.

Ebben a hónapban nem sikerült, de majd a következőben! Januárig van elég idő, meglásd, nem fog kelleni az az időpont!

Kata!

Igen, izgatott vagyok. Nagyon várom az egészet, egyrészt hogy túl legyek rajta, elég sok kérdés kavarog a fejemben, nem kellene törődnöm ezekkel, de hát az ember mindig kombinál valamit, másrészt pedig várom, mert szeretnék már nagyon babát és a lombikkal egy lépéssel közelebb vagyunk a sikerhez.

Nekem a bromót tovább kell szednem felezve, remélem, hogy nem fog bezavarni, nem húzza le nagyon a prolaktint, azt mondta Tanár úr, hogy egészen addig kell szednem, amíg babás nem leszek. Ha ez két hónap, akkor addig, ha ez egy év, akkor addig. Hát remélem, hogy nem lesz egy év.

Kata, te mégy a 21. napodon vérvételre, vagy ezt a hónapot kihagyjátok teljesen és a következőben lesz a program?

L.
Vendég
 


Ladiva!
akkor már csak 2hét! :D utána nagyon fel fog gyorsulni :lol: :lol: :lol:
dezsina
 
 


Ladiva,
megyek a 21. napira, vagyis majd a 25. napim lesz nekem, mert hosszabb a ciklusom. Tanár úr azt mondta, ha nem is lesz meg ebben a hónapban a lombik (majdnem inszemet írtam), attól még csináljuk meg a vérévteleket, hogy hatott-e a bromó.

Dezsina,
elvileg jó az eredményem, de majd hétfőn úgyis megmondják bent a Forgácsban.

i.kata
 
 


Kata!
:) hétfőn este majd írj, hogy mi lett...

Ladiva!
:)
dezsina
 
 


Sziasztok

érdeklődni szeretnék, a Forgács intézetről milyen...stb...Én még nem voltam viszont ajánlották most megyünk majd a férjemmel kivizsgálásra, mennyi idő...mennyibe kerül? minden infot köszi

Pusz Keszabi
keszabi
 
 


Szia Keszabi!
jómagam 2006-tól járok ide.
nem találom drágának, szerintem ugyanolyan, mint bármelyik másik ilyen intézmény. A gyógyszereket ugye magunk fizetjük, a TB támogatásával... A konzltáció 11e. Ft. másért nem kell fizetni, ha TB által támogatott lombik-beavatkozásra mentek. Ha inszemre mentek, akkor kell fizetni, mert ebben az intézményben, ez a beavatkozás nem támogatott. nem tudom mennyibe kerül, én máshol csináltattam.
Várni nem kell sokat, időpontegyeztetés van, de néha elcsúsznak, ez előfordul. Minden esetre a váró kellemes.
Csak jó tapasztalataim vannak, annak ellenére, hogy eddig még nem született gyerekem...
Kedvesek, figyelmesek, tudják ki vagyok.
a szakmai felkészültségükről csak laikusként gondolom, hogy nagyon jó (hiszen orvos nem vagyok 8) ), igy érzem.
Hirtelen ennyi jutott eszembe...
van még kérdés :?: :D

és mikor mentek? :?: :)
dezsina
 
 


Keszabi,
az inszeminációk 40.000Ft-ba kerülnek.

Voltam vv-en reggel, azt mondták tökéletes a prolaktinom, de mivel nem lesz itthon a párom, ezért inkább csúsztatunk egy hónapot. Felajánlották a fagyasztást, de úgy nem szeretnénk, jobb lensz majd ha itthon lesz a párom és együtt csináljuk végig.
Következő ciklusban megint megyek 21. napi vv-re, aztán indulhatunk :lol:

i.kata
 
 


Köszönöm szépen a válaszokat :)

Mikor megyek, jó kérdés amint összeszedem a bátorságomat , hogy bejelentkezzek. Dezsina jó régóta jársz már oda, biztosan vannak tapasztalataid, ha eszembe jut még valami akkor szólok, köszi

i.kata az inszem az összes vizsgálat nem értem még ezeket a kifejezéseket, mert eddig engem csak PCO szindrómával kezeletek :(

köszi a válaszokat :D

Pusz Keszabi
keszabi
 
 


Szia Keszabi!

A többiekhez hasonlóan én is csak jókat tudok mondani az intézetről. Eleve úgy mentem oda, hogy végeztem egy összehasonlítást a meddőségi központok között, csak az internetre hagyatkoztam, olvastam hozzászólásokat, stb. és a Forgács Intézet mellett döntöttem. Az inszeminációkat máshol csinálták nálam is, de a lombik programot már itt indították. Eddig mindennel elégedettek vagyunk, odafigyelnek az emberre, hihetetlen, de egy-két alkalom elég ahhoz, hogy már ismerősként kezeljenek. A szakmai felkészülésükről is csak nagyon jókat hallottam eddig, elég sokan keresik fel az intézetet, és ha jól hallottam, akkor más közpotokból is átjönnek ide. Emiatt a lombikos várólista hosszúra nyúlhat. Mi az első lombikra készülünk, eddig minden flottul ment, tudják a dolgukat, de nem éreztem eddig sosem futószalagosnak a munkájukat, itt valóban éreztem, hogy fontos nekik az ember lelke is.

Az árak: konzultáció 11 ezer, a spermavizsgálat 6 ezer. Inszemről nem tudom, hogy mennyi, mert az enyéim nem itt voltak, de az UH-k, vérvételek benne vannak az árakban, ezért külön nem kell fizetni, lombik esetében csak a gyógyszert kell fizetni. Általában konzultációs időpontot 2, max 3 héten belül adnak.

Kata, szuper, hogy jó a prolaktinod, kár, hogy csúsztatni kell egy hónapot, de a jövő hónapban nagy hajrá lesz!

Dezsina! Hajrá spontán!
Vendég
 


Sziasztok!

Kata!
Ez szupi! Akkor már mindjárt kezdtek! De jó! Drukk hegyek! Addig nyugisan fel tudsz készülni, vitaminozhatsz stb :D

Ladiva!
igyekszünk, igyekszünk :D egy hét múlva esedékes lesz... :)

Keszabi!
Azt ajánlom, hogy mielöbb kérj időpontot. kb ha most telefonálsz 2-3 hét mire bekerülsz konziliumra. Onnan pedig még hosszú az út!!! :wink:
dezsina
 
 


köszönöm az infókat

Pusz Keszabi
keszabi
 
 


keszabi!
szivesen :D
Írj majd, hogy mit intéztél! Drukkolunk ám :!: :wink:
dezsina
 
 


Dezsina, Ladiva,
köszi, szerintem is gyorsan eltelik ez a hónap. :lol:

Keszabi,
többnyire nekem is jók a tapasztalataim. Vannak olyanok, akik máshonnan jöttek ide, de én olyanokról is tudok, akik átmentek másik meddőségibe.

i.kata
 
 


sziasztok!
ugyan velem nem történik még semmi, de drukkolok Nektek :wink:
dezsina
 
 


Dezsina,
most sajnos velem sem történik semmi :roll:

i.kata
 
 


Sziasztok!

Kata!
szedsz valami vitaminokat?
klassz a vonalzód!
:wink:
Ladiva!
és Te, készülsz a nagy napra :?: :wink: Drukkolok! aztán gyere!
dezsina
 
 


Sziasztok!

Még két nap és megtudom, hogy megyünk-e tovább.

Remélem, hogy minden rendben fog menni. Most már kezdek izgulni. Közben egy ismerősöméknek is ajánlottam az intézetet, ők szerdán délután mennek tanárúrhoz. Remélem, hogy nekik is szimpatikus lesz az intézet.

L.
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi hogy nem nagyon jövök, de nagyon el vagyok látva feladatokkal. :roll:

Dezsina,
egyelőre csak folsavat szedek. Mit érdemes még? C vitamint? Magne B6-ot?

Ladiva,
húúú, már alig van 1 napnál több és indulhatsz is :lol: Nagyon drukkolok.

Közben nekem most idő előtt megjött, vagyis végre volt egy 28 napos ciklusom. Szerintetek akkor most rendesen a 21.napon menjek, vagy megint 24-25-en?

i.kata
 
 


sziasztok!

Ladiva!
megadrukkok holnapra! Rettentő izgi lesz innentől és úgy el fog szállni ez a három hét, hogy már csak arra fogsz feleszmélni, hogy ott vannak a babók a hasidban :wink:

Kata!
szerinted érdemes már ilyenkor folsavat szedni :roll: :?: Amíg lelkes voltam, akkor szedtem az Elevitet, amit a tervezett terhesség előtt is ajánlanak. Csak 5 év távlatában (és abban a tudatban, hogy állandóan készültem a terhességre) egy idő után már nem volt pénzem az Elevitre. ezért először csökkentettem az adagot minden másnapra, majd mostanság már csak a stimu elötti hónapban szedem... De akkor még kiegészitem méhpempővel, és cickafark, palástfű teával. plusz beülti után még Aspirin Protect-tel (az Aszpirinre visszatérve, vannak olyan itézmények, ahol ajánlják, pl. Kaáli, de ott sem minden orvos, és vannak olyan orvosok akik nem tulajdonítanak neki jelentőséget)
szerintem nyugodtam menj a 21. napon! sőt feltétlen akkor. Hisz a 21. napon kell menni... nem később :D
dezsina
 
 


Sziasztok!

Már izgulok, egy hete már igencsak rosszul alszom, de bízom abban, hogy minden rendben lesz. Holnap megyek reggel, megvárom a tanárurat a receptek miatt, aztán veszek egy mély lélegzetet és tűkön ülve várom majd, hogy telefonálhassak.

Kata, én azt gondolom (de azért inkább kérdezd meg az intézetet) hogy ha túlnyomó többségben ennél hosszabb ciklusaid vannak, akkor ahhoz igazítva menj vérvételre, vagy egy-két nappal korábban, hogy az értékek ne legyenek se túl koraik, se túl késők. Azért inkább kérdezd meg a Tanárurat.

L.
Vendég
 


Nekem is van kérdésem: ha magzatvédő vitamint szedek, akkor kell-e mellé külön folsavat, vagy bármi mást szedni, végülis ebben nagyjából minden megvan. Az Aspirin Protectet miért ajánlják? Ez miben segíthet?

L.
Vendég
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, de csak azért, mert sok mindent el kellettt intéznünk, amit a tanárúr kiadott feladatokat az inszemhez.
Remélem, hogy jól vagytok :D és szorítok Nektek a babásodáshoz :lol:
Ladiva, holnapra drukkolok, hogy holnap minden ok legyen :!: :wink:
Hétfőn megyek UH-ra, kíváncsi leszek :shock:
Ma akartunk vitamint venni, erre a gyógyszertár előtt kezdtem el a páromat kérdezni, hogy akkor most melyiket vegyem :o
A tanácstalanság eluralt, így nem vettünk semmilyet :?
Nekem a FEMIBION-t ajánlaották, hogy egy új legjobb ....
Nem tudok róla valami :?: Előre is köszi :!:
Wepe
wepe
 
 


Ladiva,
én úgy tudom, hogy a magzatvédőkben kevés folsav van, ezért kell még kiagészítésként szedni azt is.

Wepe,
én erről a vitaminról nem hallottam még, eddig nekem mindenki a Gravidát dícsérte.

i.kata
 
 


Szia Kata!

Én is a Gravidát szedem, nekem ezt javasolták többen is, mert ebben van jód is. Biztos van olyan vitamin, amiben szintén van jód, de én megmondom őszintén, nem is nézelődtem más vitamin irányába. A folsavat a magzatvédő vitaminnal együtt be lehet venni?

Szia Wepe, köszi a drukkot, izgulok is nagyon. A Femibionról nem hallottam még, de a neten sokminden le van írva róla és ezt is dícsérik. Mikor lesz az inszemed és hanyadik - ha nem túl indiszkrét a kérdés? Milyen feladatokat kaptál? Sok drukk megy neked is!

L.
Vendég
 


Ladiva,
igen, nyugodtan szedheted együtt őket én úgy tudom.

i.kata
 
 


Sziasztok csajok!!!!!

Végre jó a gépünk!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dezsina!
Hajrá januári lombik :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Addig meg hajrá vizsgálatok :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Keszabi!
Üdvözöllek én is, ugyan megkésve, bocsesz érte!!!!
Én február óta járok a F-ba. Egy árva rossz szót sem tudnék róluk mondani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Drukk és puszi mindenkinek!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dezsina,
én úgy tudom, hogy a magzatvédő vitaminokat is azért kell elkezdeni szedni már terhesség előtt, hogy már feltöltve legyen a szervezet a szükséges vitaminokból, amikor megfogan a baba. A folsav meg nem tudom pontosan mire jó, de talán idegcső záródási rendellenességekre, meg egy csomó mindenre jó.
Az aspirin protectet nem pont a beülti előtt kell szedni? Mert én úgy tudom, hogy az vastagítja a méhnyálkahártyát és pont azért kell a beülti előtt, hogy simán mehessen a beágyazódás.

i.kata
 
 


Sziasztok :!:

Ladiva, gyere, hogy mi volt ma :?: :)
Nem indszikrét a kérdésed: az elsőre készülünk, mondanom sem kell, hogy eléggé parázok :roll: (( eleve az egészségügy nem a kedvencem :twisted: ))
Feladatok voltak:
vérvételekre menni
HSG-t csinálni, ez eléggé hosszú sztori volt, de ha érdekel leírom bővebben is, a lényeg, hogy rendben volt
közjegyzőhöz menni, mert mi nem vagyunk házasok, és nyilatkozni kellett róla :?
KRIO-ba menni donort választani, erről is tudnék mesélni :?
+ magán célból rákszűrést is csináltattam, mert már elég régen voltam ott
Szerintem is a Gravida lesz a legjobb, áttanulmányoztam az összesnek az összetevőit, ha valakit érdekel:
http://velvet.hu/poronty/2008/05/23/ter ... min_korkep
( remélem, hogy jól linkeltem be )

Kuzsanna, Te hol tartsz , spontán :?: :wink:

Mindenkinek további szép napot :!:

Wepe
wepe
 
 


Nekem a dokim azt mondta, hogy aki hajlamos a hízásra (mint pl. én marhára), az inkább ne szedjen teherbe esés előtt magzatvédő vitamint. + azért sem jó annyira, mert lehet, hogy valamelyik vitaminból túl sok lesz, ami a babának meg pont nem jó. Szóval előtte dokit megkérdezni csajok!!!

Wepe!
Mi még spontánkodunk idén. Most szedek a sikeres cél érdekében Bromot+Clostit+Duphastont.... (összeszámoltam, ezek havi 91 szem bogyót jelentenek). Szóval ha ennyi után sem jön össze a babó, akkor tényleg marad a beült!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Wepe!
De jó :D Újra itt vagy! :wink:
Semmi képpen ne izgulj! a Forgács Intézet nem olyan mint az egészségügy! majd meglátod. Én tudom a külömbséget, mert a SOTE II-n csináltattam mind a 6 inszemet :evil: szőrnyű volt! De itt nem lesz az!
részletek jöhetnek a HSG-ről... hol voltál vele?

Kata!
valami megütötte a fülemet a múltkor, hogy vérbőséget csinál az Aspirin Protect és az meg pont nem lenne jó a punkciókor... :roll: Ennek még utána akarok olvasni a neten, mert csak félig-meddig emlékezem erre és nem tudom, hogy valóban ezt hallottam-e :shock: :arrow: Tehát, még kutakodom. Amúgy én is a szuriktól szedtem... és itt vagyok :P

Zsuzska!
szinte fej-fej mellett haladunk a ciklusban. nekem elméletileg ma van a peteérés! Remélem ügyesen tesztelhetek a hó végén egy jó kis pozitivet, aztán újra Neked kell megmutatnod a pozitiv példát :wink: :)

Ladiva!
kiváncsian várom a fejleményeket! Írjál!!! És mindenről számolj be, hogy hogy mentek a szurik :D


a tehesvitaminnal kapcsolatban, eddig csak és kizárólag Elevitet szedtem. nekem nem jött be, hiszen nem lettem terhes, és anyagilag sem bírtam két évnél tovább... És ahogy azt Zsuzska írta, meg lehet hízni tőle! Nekem hirtelen felugrott 4 kiló :twisted:
most fűvezek :D mármint teázom...
dezsina
 
 


Dezsina!
Füvezel??? És jó az anyag??? Mit iszol, füves asszony??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


NA frissítettem a vonalzómat. Így most teljesen jó :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dezsina,
a plusz kilókról ne is beszéljünk :roll: Én amikor abbahagytam a fog.gátlótés elkezdtem szedni elevitete, pár hónap alatt híztam 10kg-ot :oops: és előtte sem voltam vékony. Erre persze rátett jó pár kilót a sorozatos stimu is.

i.kata
 
 


Kuzsanna, nem semmi, hogy hány db gyógyszert szedsz !
Szorítok a bebabásodáshoz :lol:

Dezsina, tudom, hogy más ez az intézet, HSG-t is végig izgultam, és tényleg megnyugtatott a nővérke is és a tanár úr is, szóval biztos, hogy jó kezekben van ott/itt az ember.
Kíváncsi vagyok mit találsz az ASPIRIN P-ról :shock:
Pozitívhoz küldök sok-sok pozitív energiát :D

HSG:
Augusztusban voltunk konzultáción, és a tanár úr mondta, hogy menjek vissza a nődokimhoz és csináltassam meg vele, mert ismerik is egymást, + hogy nekünk anyagilag könnyebb legyen. Szerintem korrekt dolog Tőle, hogy figyelembe vesz mindent !!!
Jelentkeztem a dokimnál, elmondtam neki, hogy miért kell, és abban maradtunk, hogy ha megjön akkor jelentkezem, mert hogy csak a 6-8. napon lehet HSG-t csinálni. Hívom, és erre azt mondja, hogy ő ad egy igazolást, hogy nem kell ezt megcsinálni, merthogy nekem nem volt sohasem gyulladásom, meg lázam. Gondolhatjátok, hogy hüledeztem a telefon végén ….. mikor alapfeltétele az inszemnek …. Honnan vett ilyeneket, nem minden napi kapcsolat van egy paciens és egy nődoki között :?: :!: :!: :?: :!: :?: :!: ( ő ajánlotta a Femibiont is )
Aztán mentem a 3. napos vv-re, és ott beszéltem a tanár úrral a történtekről, és végül Ő csinálta meg az intézetben.
A lényeg, hogy átjárhatóak a pvezetékek, és tényleg kibírható volt. Amikor hazafelé mentünk akkor görcsölt a hasam, de otthon pihenéssel gyógyszer nélkül átvészeltem.
Ebből levonva az inszem sem lesz fájdalmas(abb) :o

iKata, én is ezért próbáltam, szétnézni a vitaminok terén, hogy legalább ez ne rakjon rám/ránk több pluszt. Igyekeztem fogyózni , mert én is hajlamos vagyok rá.
Bocsi a kérdésért, Te hol tartasz ? :oops:
wepe
 
 


Wepe!

hát sajna nekem is nagyon oda kell figylenem, hogy mit eszem és mennyit. A múltkor a 2. kör Clostinál olyan farkasétvágyam volt, hogy egy héten másfél kiló rámjött......

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: