Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Háátt nem vagytok írogatós kedvetekben úgy vélem a dolgot.Kép

A torta remekül sikerült és nagyon finom! Kicsit trükközni kell a sütésnél, mert az 1 óra hosszú és megég. A tegnapi zsurra is csináltunk, ott már alacsonyabb hőfokra tettük.

Gabi, rosszul bírjuk a csúnya időt, eleve a telet is rosszul viselem. Azt mondják, h. ködben nem szabad kivinni a gyerekeket, mert magas a szmog, az ovodákban sem mennek ki az udvarra ködös időben. Néztem reggel a tévét, hétvégére havazást mondtak.
Én inkább napfényt kívánok magunknak.

Üdv. I.
ilduska
 
 


Sziasztok!
ÉN IS ÚÚÚÚTÁLOM A NYÁLKÁS IDÕÕÕÕT! Kép Mi tavaly mentünk hóban, sárban kint voltunk, igaz legtöbbször a biciklis úton sétáltunk, mert a zajra mindjárt felkeltünk.
Szép estét!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok, hat nem sokan jarnak errefele mostansag.
Mi a kicsivel kimegyunk, hacsak nem fuj nagyon a szel. januari baba, ismeri a hideget, van jo meleg ruha. Sokat a szabadban, jobb alvas.

Talan meg ir valaki.
Rahel
rahel
 
 

 
 

Sziasztok!
Elnézést, hogy csak így betolakodok, de hátha sikerrel járok...
Aranyhörcsögöknek keresünk gazdát. Ajándékba elvihetők Tátról!
Címem: agwkukacfreemail.hu

Köszi! Gi
gi_anya
 
 


Szia Ági Kép
NEm kérünk hörcsögöket, csak örülök, hogy itt látlak Kép

Hát én ilyen hidegben nem szeretek sehová sem menni, nagyon kis fagyos vagyok. Meg különben is, készülni kell a karácsonyra Kép
jamina
 
 


Sziasztok, erre a madár sem jár.
Ma beneztunk a Petofi utcai bizomanyiba, nagyon tetszett, sok minden volt. Amerre en eddig jartam, tobbnyire ruhak voltak. Ebben a boltban meg sok jo cucc.
rahel
rahel
 
 


Szia Zsuzsi!

Olvasó üzemmódban vagyok, de nem nagyon járok Esztergomban, így nincs is ok közös témám veletek... Ezért nem írok ide csak ilyen különleges esetekben!

Továbbra is keressük a gazdit a hörcsögöknek! (És esetleg, ha tudtok valakit, aki épp egy tervező mérnököt keres - villamosmérnököt -, akkor is várom a jelentkezést!)
agwkukacfreemail.hu

Köszi!
Gi
gi_anya
 
 


Sziasztok!
Én vagyok...
Csak Dorka teljesen lefoglal. Ti mit fogtok csinálni, ha beáll a hideg, ahogy ígérik?
Szép estét!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok,
Szilvi! de jó, h. írtál, már kezdtem az hinni, h. minden házban napok óta tart az áramszünet. Kép Tegnap viszont tényleg volt egy jó kis áramszünet az egész belvárosban. Dorkával hazafelé azon tanakodtunk, h. vajon otthon lesz-e áram, nem volt. Érdekes volt, Dorkában élesben tudatosult, h mi minden működik árammal. A Tesót pedig gyertyafénynél fürdettük. Nem volt rossz, de mindenki újongott, mikor végre elhárították a hibát.

Ha beáll a hideg irány Hawaii v. Mexikó még gondolkodunk rajta. Kép Vagyis inkább lelkesen várjuk, h lehessen hóembert készíteni és szánkóni menni.

Lesz ma este 7-kor tüzijáték, mentek a gyerkőcökkel v. inkább az ablakból szemlélődtök?

I.
ilduska
 
 


Sziasztok!
Ildus!
Az nem lehetett semmi. 1x tavaly nálunk is volt áramszünet, Dorka nagyon élvezte a sok gyertyát. Kép
Mi is várjuk a havat, nagyon élvezte tavaly is. Csak ne lenne olyan hideg....
Mi asszem csak szemlélődők leszünk.
Szép napot!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!

Jön ma valaki babaúszásra?

Réka
remka
 
 


Sziasztok!
Lányok!
A hideg megjöttével mindenki be(le)fagyott??? Olyan jó volt, amikor pörgött ez a topic! Hahóóóóó!
Réka!
Milyen volt az uszi? Fiúk mit szóltak hozzá?
Szép napot!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!
Azt szeretnem kerdezni, van-e valakinek tapasztalata szobahintaval. Megeri-e, hol lehet venni? Esztergomban vajon tartanak ilyet?
Nyergesujfalu vagy Labatlannal a fout menten van bababolt, csak autobol lattuk. Ismeri valaki milyen?
KOszi
Rahel
rahel
 
 


Sziasztok!

Ilduska,
örülök, hogy megismertelek, kár, hogy nem tudtunk többet beszélgetni. Majd legközelebb remélem lesz rá lehetőség. Nagyon helyes a kislányotok, kár, hogy Donátot nem sikerült megnéznem.
Mentek a Dobó napokra szombaton? Te ugye nem voltál Dobós, csak a férjed?

Szilvi,
Nagyon jó volt az uszi, én legalábbis nagyon élveztem. Kép Márk jól viselte a hideg vizet, azt nem tudom, hogy ő is élvezte-e. Martinnak fél órát kellett könyörögnöm, hogy jöjjön be, mert félt a viztől (szerintem a haját féltette, utál hajat mosni). Végül "erőszakkal" bevittem őt, utána meg alig akart kijönni, annyira élvezte a pancsolást. Már várja a következő alkalmat.
Hogy van a füled? Fáj még?

Ráhel,
Úgy hallottam, hogy egész jó az a bababolt Nyergesen, legalábbis a babakocsik állitólag jó árban vannak. Mindenképp új hintát szeretnél venni? Szerintem használtan is nagyon jókat lehet kapni, ha gondolod nézz szét a www.babaszoba.hu -n vagy a www.vatera.hu -n.

Réka
remka
 
 


Sziasztok!
Réka!
Köszi a kérdésed, már meggyógyultam. Remélem többet nem jön elő!
Rahel!
Én is használtan vettem, de nem is látszik rajta. Szerintem ezt 1 gyerek nem tudja elnyűni. Én még a www.babaapro.hu-n nézném meg.
Szép estét!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok, koszi a segitseget. Nem volt lutri a használt? Meg tudtatok nezni, vagy csak postai kuldemeny volt?
Rahel
rahel
 
 


Szia Rahel!
Küldött róla a csaj 2 képet, azok alapján már el lehetett dönteni, hogy nem agyonhasznált darab.
Remélem Ti is találtok valami jót! Kép
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!Rahel:szerintem sem nagyon érdemes újat venni a hintából,mert legalábbis nálunk,nem volt egy örök darab a gyerekeknek.Dorkám elég hamar ráunt,ha hébe-hóba látja akkor örül neki,de ahhoz viszont elég nagy helyet foglal el.Én elég sok mindent eladtam és vettem a www.tesz-vesz.hu-n.Gabi

petergabi
 
 


Sziasztok,

Szilvi,
egyet értek, olllyyyan jó volt, amikor pörgött ez a topic. Tegnap újra zsongott egy kicsit. Kép

Remka,
tök jó volt az uszi, bár én még gondolkodom rajta, h. várjuk-e meg a következő csoportot, mert most sorra lesznek az oltások, ezért hiányoznánk egy csomót. Állítólag jan-ban lesz Egomban is. Én is sajnálom, hogy a kicsi fiadat nem sikerült megismernem, a nagyobbik pedig már kész legény Kép ügyesen fürcsizett. Én nem voltam Dobós, szombaton lehet h. megyünk. Ti?

Rahel,
Nekünk van szobahintánk, nagyon bejött és tetszett az összes gyereknek, aki nálunk beleült. Egy dologra viszont nagyon figyeljetek: fém karikán csúszik a szintén fém tartójában és ahogy ezek összedörözsölődnek, apró fémdarabkák hullanak ki belőle és sajna nálunk már landolt - nem is egyszer - a gyermek szemében. Heim Pálban vették ki, 2 napig be volt kötve a szeme. Kép A kórházban kérdezték, h. van-e ilyen hintánk,mert emiatt már rengetegen jártak ott. Mi már úgy csináljuk, h. nem a fém karikára akasztjuk, hanem a kötelet úgy kötjük, h. azon lógjon.

Gabi, örülök, h. itt is vagy!

Kata hetvenhét! Mi van veletek? Merre vagy?

Mit szóltok a hóhoz?

I.
ilduska
 
 


Ilduska,
Miért, ha oltást kap, nem mehet usziba??? Ezt nem is tudtam. Mi most megyünk csütörtökön oltásra.
Nem hiszem, hogy mi megyünk a Dobóba. Igaz, még nem is néztem át a programokat, pedig valahol megvan az emailek között.

Réka
remka
 
 


Szép estét Mindenkinek!

Ildi! Kata hetvenhét Kép Ez jó! Nekem még tetszik a hóesés, mert lányomnak ez szinte újdonság. Nem igen emlékszik a tavalyira! Én is nagyon szeretem, csak az azt követő latyakot nem!

Ha valakit érdekel, dec.1-2 -án a Mikulás fogadóórát tart a Zöldházban és várja a kicsiket!
Dec.6-án délután pedig ellátogat a Máltaira és odavárja az apróságokat!

Úgy hallotam, hogy Aranyhegyen nyílt valahol egy Mikkamakka játszóház. Nem tudjátok pontosan, hogy hol és milyen? Vagy ez csak kamu?
Ha valaki esetleg tudja, írja már le légyszi!

Fagymentes éjszakát!

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Ilduska, koszi, hogy ezt is mondtad a hintaval kapcsolatosan. Vasarlasok elott mindig jol informalodok, igyekszem. Az eladok neha sok hulyesegrol akarnak meggyozni, baba nelkul.
A honak orulunk, voltunk kint babakocsival.
Rahel
rahel
 
 


Sziasztok,

Dorkámon már du. látszott, h. olyan fehérke, estére be is lázasodott, hangja, mint a repedt fazék. Remélem, hamar meggyógyul.

Réka, jaj, dehogynem, gondolom. Csak mivel nálunk is a csüt. az oltásos nap az nagyon közel van a szombathoz. Úgy emlékszem, hogy Dorka belázasodott már a 3 és 4 hósnál, de nem vagyok benne biztos. Ha belázasodik nem szívesen viszem + az immunrenszere ilyenkor le van foglava és nem szeretném h. még meg is fázzon: víz és a fagyok kint. Lehet h. csak én vagyok ijedős, de asszem várok még.

Kata_hetvenhét Kép de jó, h. megvagy! Kép
Mi még nem voltunk a Zöldházban mikulás ünepségen, jó szokott lenni?
Nem hallottam a Mikkamakkáról semmit sajna. Jó lenne, ha lenne.

Rahel, sok sikert a vásárlásnál!

Jó éjszakát!

I.
ilduska
 
 


Sziasztok!Ilduska:kívánom,hogy gyorsan gyógyuljon Dorkád.Zsanciéknál is betegeskednek.Hallotam,hogy hétvégén itt jártak és a férjed milyen jól főz.Kép.Rahel:nekünk állványos hintánk van,biztos ismered ezt a fajtát.Azért írtam,hogy nagy helyet foglal és mivel nem lehet túl nagyra lökni,nem is olyan nagy szám ez Dorkámnak.Gondolom,hogy inkább kisebb babáknak való.Gabi

petergabi
 
 


Nagy a hallgatas errefele. Meg madar sem jar...
HInta meg csak tervben. Egy elony: nalunk nagyon sok hely van. Biztos, hogy elfer.
Rahel
rahel
 
 


Sziasztok,

Rahel, én napjában ezerszer is errefelé járok, csak látom, h. nem ír senki, tök jó, h megtörted a jeget. Végülis hol veszitek meg a hintát?

Gabi, köszi, de még mindig nagyon köhög, de legalább már az orra tisztul.
Igen, Zs és a kis családja itt voltak vasárnap, olyan édesek a fiúk. Jól eljátszott B és D. A férjem nagyon szeret főzni és sütni, de csak különlegességeket. Õ alkotva csinál mindent, kreatívoskodik. Kép

Réka,
mentek ma úszni?

I.
ilduska
 
 


Sziasztok!Ildus:a pasik ha neki állnak főzni,az nem olyan mint amikor mi,a mindennapi kajákat készítjük.Nálunk is ez a helyzet,habár a férjemnek a kerti főzések a profiljai,igaz ma idebent készít bélszintKép!Nekem ezek nem igazán fekszenek,na de enni?!Gabi

petergabi
 
 


Ilduska, talaltunk egy hasznaltat a neten, de kicsit lutri. Ujat is vehetnenk, a tobbi gyereknek majd jo lesz. Szerinted Esztergomban lehet kapni?
Kicsi fiam ejjel rendszeres letszamellenorzest tart. Par napja ugy pihen, alszik, hogy vegigdolunk a nagy agyon, o a hasamon feszkelodik, ujjat benyomja, pihen. Ugyanis ha agyba teszem, felall, ezt mar tudja, de leulni nem tud. Ringatni mar nehez. Nagyon aranyos kis ragacs, mindig logni akar rajtam.
Ildus, mit nezzunk meg a hintan? mire figyeljunk? Bocs, hogy ennyit kerdezek, de nem akarok gagyit venni.
Kepzeljetek, a szobakerekparbol kimaradt a kormany, metroban vettuk, Rohejes.
Ildus, te Esztergomban laksz?
Rahel
rahel
 
 


Gabi,
Apa nálunk is szeret a kertben főzni, a pasik ezt szeretik igazán. Mi már télen is sütöttünk a teraszon a kerti grillben... Apa kabátban sütött, mi meg bent a melegben jól megettük Kép
Ma nálatok ebédelünk Kép

Rahel,
Úgy emlékszem, h az a műanyag benti hinta nem drága akkor sem, h. újat vesztek. Szerintem a bástya melletti papír és játékboltban biztosan van. Megnézheted a baba boltokban is. Dorogon a játékdiszkontban is van (Pilis Áruház) szerintem, de ha nincs akkor megrendelésre hoznak.
Van az a műanyag, amin van középen egy síp, az piciknek való, bár az én 4 évesem is ül még benne.
Láttam fából az Ikeában piciknek valót is, a nagyobbaknak való viszont sztem nem jó, mert az csak egy falap és lecsúszik róla a gyerek.
Hehe, viccesen hangzik, bár tudom nem az. Mi vettünk rendes biciklit, az auchanban, aminek nem forgott a kereke, kifelejtettek vmit belőle és nagyon nem volt vicces visszavinni.


Az létezik, h. az én 3 hós fiamnak elindult a foga? Hihetetlennek hangzik nekem, mert a D-nak 1 évesen sem volt még egy darab sem. Neki meg nagyon folyik a nyála és a kis keze éjjel-nappal a szájában van. Tegnap este könyékig nyálas volt a ruhája.

I.
ilduska
 
 


Ilduska:sajnos létezik,hogy beindult a fogzás,mi is így jártunk annak idején,de csak 7 hónaposan lett belőle fogKép.Most is ezzel a hosszúranyúlt fogzással szenved szegénykém.Egyszerre jön az összes rágó ill.szemfog.Iszonytos!!!!Nálunk a legdurvább kertiparti talán badacsonyban volt.Óriási vihar,zuhogó eső,persze nyár közepén,de a férjam nem adta fel.Viharkabát rajtunk,én tartottam a napernyőtKép amíg Õ próbált tüzetcsiholni a vizes bográcshelyenKépDe mire elkészült a gulyás,elállt az eső és 40 fok lett.Jöttek a haverok egy szál semmibe,mi meg bőrigázva vártuk Õket!KépJövő nyárra remélhetőleg elkészül Dömösön a házunk és akkor összehozhatunk egy jó kis főzőcskét.KépGabi

petergabi
 
 


Derűs napot!

Ha valakit érdekelnek a Mikulás programok:

- A Zöldházban dec. 1-2 fogadóóra lesz. Ekkor el tudja mondani a Mikulásnak, mit szeretne, mi meg kifaggatjuk utána a Mikulást!
- Szintén a Zöldházban dec. 5-én, de itt már műsor és csomag is lesz és 500 Ft. a jegy.
- Máltaira pedig 6-án látogat!

Ildus! Én még nem voltam a Zöldházban Mikulásnapi ünnepségen, így sajnos nem tudok véleményt mondani.

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Gabi,
óha, és azt még nem is írtam, h. egész nap nyöszörög. Remélem, h azért nem kínozza majd ez a fogzás nagyon. Nem lenne rossz, ha neki is csak későn jönnének a fogak.
Jó lehetett az a kerti party. Kép
Dömös oké, a fiúk majd főznek, mi meg nézzük őket Kép

Kata, köszi a programot! Hallottam már a Mikkamakkáról. Ott lesz, ahol nagyon régen, bölcsi v. ovi volt, mostanság meg időseg napközije az Aranyhegyen. Még nem készült el.

I.
ilduska
 
 


Kata, Boldog névnapot!
ilduska
 
 


Köszi Ildi, de annyira nem boldog, mert babócáim betegek! Kép

Amúgy kisfiam pénteken Kata napon betöltötte első életévét! :-)

Azt nem tudod véletlenül, hogy mikor nyílik meg a Mikkamakka?

Tovább szép hetet!

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok,

Kata, boldog szülinapot az Úrfinak! Kép
Remélem, h. jobban vannak a gyerkőcök.
Fogalmam sincs, gondolom tavaszra megnyílik.
Vettél jegyet a Zöldházba? Mi lesz a program a mikulás ünnepségen?

Gabi,
Boldog 17 hót Dorkának. Kép
Az én Dorkámnak is ilyesmi haja volt, csak neki még égnek is állt. Kép
Hogy esett a választásotok Dömösre?

Jamina, Szilvi,
??? Kép
ilduska
 
 


Sziasztok!Ilduska:köszönöm.Az égnek állítással nálunk is próbálkoztak,egyszer!KépDömös,hm?Először a Búbánat volt a nyerő,de a közművek elég hiányosak,szinte nincs is.Szóval pestiként ez túl gázos lett volna,viszont mindig Dömös elött mentünk el/1 évig keresgéltünk/ és az is nagyon tetszett.Ráadásul jóval olcsóbb és nem a faluban van a telek,hanem a külső un.üdülő résznél.Csodálatosan szép hely!A pesti lakást még mindig áruljuk,nem sok sikerrel.Addig viszont nincs építkezés,sajna.Addig pedig albérlet,a nem túl festő buszvégenKépKép

petergabi
 
 


Sziasztok!

Ildi!

Mi nem megyünk a Zöldházba Mikulásozni, mert aznap megyünk a Kicsivel a Heim Pálba kontrollra.

Gabi!

Csodaszép helyen építkeztek majd! Kép A Dunakanyar egyik legszebb része. ( A másik Pilismarót - szerintem )

További szép estét!

Szilvi! Merre jártok?

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!Kata:igazad van,az az egész régió meseszép!KépGabi

petergabi
 
 


Gabi,
Gyönyörű a telek!
Kulcsra kész házat akartok készíttetni, hogy jövő nyárra már álljon?
Tényleg itt laktok a buszvégen??? az egy köpésre - már megbocsásson kedves olvasó a kifejezésért - van tőlünk.
Olyan ügyi vagy, h. montázsokat tudsz csinálni! Ha küldök képet minket is beleraksz, v. az csak egyszeri montázs volt?

Réka, hogy vannak a fiúk? Voltatok úszni szombaton?
ilduska
 
 


Sziasztok!Ilduska:elvileg könnyűszerkezetes házat terveztettünk,az építési engedély már folyamatban van,csak hát a pesti lakás...?KépHa küldesz képet belerakom szívesen,gondolom van még aki lemaradt,ennyit találtam tegnap.Gabi

petergabi
 
 


Sziasztok!Sehol senki????Ildus:elmentettem a fotótokat,nincs elfelejtve!A legközelebbi montázson rajta lesztekKépGabi

petergabi
 
 


Szia, en is csak bekukk, mert senki.
Rahel
rahel
 
 


Sziasztok!
Mizújs errefelé? Már 1000 éve nem jártam erre...
Gabi!
Tényleg klassz helyet találtatok! Szorítok, hogy mihamarabb elzedhessétek építeni!
Szép estét!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!

Ildus,
Bocs, hogy csak most válaszolok a kérdésedre.
Köszi szépen, jól vannak a fiúk. Járunk még úszni velük, igaz most szombaton csak Márkkal voltunk. Azért igy sokkal egyszerűbb volt.Kép Ha nem kéne járnunk Márk hipotóniája miatt, akkor lehet, hogy nem mennénk, mert nagyon nyűg ez az egész. Kép Főleg két gyerekkel. Az is baj, hogy 14.30-kor kezdődik, mert nem tudom őket elaltatni előtte. Mindig épp akkor aludnának el, amikor odaérünk, és igy mindketten nyűgösek. Szóval szerintem ha vége ennek a tanfolyamnak, akkor nem kezdjük el a következőt.
És Ti hogy vagytok? Kiderült, hogy mitől volt olyan nyűgös a kisfiad? Voltatok a Dobós rendezvényen? Hogy tetszett?

Réka
remka
 
 


Kép

petergabi
 
 


Kép
jamina
 
 


Sziasztok!
Petergabi!
Nagggyon jó ez a kép! Nekem is csinálnál?
Jamina!
Aranyos ez a kép! Mit hozott a gyerkőcöknek a Mikulás?
Szép estét!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok, ugye a jovo heten lesz szopis csoport?
Rahel
rahel
 
 


Sziasztok,

Gabi,
Köszi, várom majd a montázst. Édi a Dorkád! Kép
Én is megnéztem ezt az oldalt még tegnap, ahol a képeket lehet találni, de ez a télapósapist nem volt meg, csak winter és funny volt hasonló témában. Ez merre van?
Voltunk ma a MOM-ban, elhoztam a képünket és ott volt igazi mikulás, a szakálla is igazi hosszú hófehér volt és mellette állt 4 törpe. Nagyon jó volt.

Réka,
Mi szóltunk, hogy nem járunk most úszizni. Jobb is,mert a picink most beteg, tiszta nátha és még kötőhártyagyulladása is van. Kép Fogalmam sincs hol szedte össze, nem voltunk sehol. Nagyon nehéz így. Remélem Ti jól vagytok. Márk szeret fürcsizni?

Jamina,
Aranyos a leányzód! és ez a rénszarvasos pulcsi szuper. Kép

Kata,
minden oké volt a Heim Pálban?

Szilvi,
Mostanság ritkán jársz erre, vagy csak nem írsz? A múltkor a lakóhelyes topicba irogattunk, szoktad nézni mostanában azt is?

Hogy telt a Mikulás?
Mi bohóckodtunk, beöltöztem mikulásnak itthon talált cuccokból, kis idő múlva Apa rénszarvasnak állt, tök jókat nevettünk.
ilduska
 
 


Sziasztok!Szilvi,ha küldesz egy babás képet szívesen csinálok Neked isKép

petergabi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: